Výsledky závodu: Oblastní žebříček (Saxbo)

Datum:
22.04.2018
Místo konání:
Lückendorf (Německo), Forsthaus
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Česká brána / Böhmisches Tor
Ředitel závodu:
Hradcová Zuzana - R3
Hlavní rozhodčí:
Kadavý Petr - R3
Stavitel tratí:
Pachner Pavel - R3
JURY:
Horáček Michal, Kvapil Petr, Posseltová Tereza
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí v terénech Lužických hor. Nedošlo k žádnému závažnějšímu zranění. Nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
D10
1.90 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nožičková Eva TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:39
2. Koudelková Katrin BOR0856 C OK Jiskra Nový Bor 26:26 + 1:47
3. Tomášková Matilda TUV0998 C SOK TJ Turnov 27:21 + 2:42
4. Novotná Karolína TUR0853 C OOB TJ Turnov 27:25 + 2:46
5. Michálková Ema BOR0857 C OK Jiskra Nový Bor 31:52 + 7:13
6. Ehlerová Anna VSP0854 C USK Praha 32:03 + 7:24
7. Růtová Amálka TJN0951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:24 + 7:45
8. Mastníková Lenka TJN0859 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:27 + 8:48
9. Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice 33:39 + 9:00
10. Feřtová Anežka VLI0856 C Slavia Liberec orienteering 35:07 + 10:28
11. Kunášková Karolína VLI0851 C Slavia Liberec orienteering 35:20 + 10:41
12. Flossmannová Lucie VLI0852 C Slavia Liberec orienteering 36:57 + 12:18
13. Janatová Violka DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka 37:31 + 12:52
14. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 37:44 + 13:05
15. Šestáková Johana VLI0853 C Slavia Liberec orienteering 37:56 + 13:17
16. Zappová Elisabeth TJN0952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:40 + 18:01
17. Pechová Marie VLI1050 C Slavia Liberec orienteering 42:42 + 18:03
18. Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava 43:43 + 19:04
19. Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 45:28 + 20:49
20. Heřmánková Bára TUR0850 C OOB TJ Turnov 49:58 + 25:19
21. Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:19 + 25:40
22. Pechová Alena VLI0854 C Slavia Liberec orienteering 51:39 + 27:00
23. Soukupová Marie BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor 55:36 + 30:57
24. Kubešová Tereza VLI0954 C Slavia Liberec orienteering 57:41 + 33:02
25. Žemlová Magdalena KAM0950 C OK Kamenice 66:23 + 41:44
26. Trojanová Vendula VLI1052 C Slavia Liberec orienteering 72:35 + 47:56
27. Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 82:42 + 58:03
Houžvičková Kateřina TUR0952 C OOB TJ Turnov DISK
Pavlova Lenka TJN0850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Štěpánková Magdaléna BOR0764 C OK Jiskra Nový Bor 25:37 + 0:58
D10L
3.00 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ouzká Eliška BOR1051 C OK Jiskra Nový Bor 21:44
2. Nagyová Zuzana TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:32 + 1:48
3. Kvapilová Kristýna TUV0999 C SOK TJ Turnov 28:58 + 7:14
4. Haasová Anežka BOR0956 C OK Jiskra Nový Bor 29:41 + 7:57
5. Dutkiewicz Wiktoria 88P0850 MKS Paulinum Jelenia Góra 30:48 + 9:04
6. Hrdá Kristýna VLI0953 C Slavia Liberec orienteering 30:58 + 9:14
7. Ehlerová Michaela VSP1050 C USK Praha 32:56 + 11:12
8. Wetzel Jannika DE040077 SV Robotron Dresden 34:07 + 12:23
9. Tomanicová Stela CHA1051 C OK Chrastava 43:24 + 21:40
10. Wetzel Emilia DE040069 SV Robotron Dresden 47:39 + 25:55
11. Davidová Beatrice RUM0752 C ZOOB Rumburk 55:08 + 33:24
12. Horáčková Natalie BOR0958 C OK Jiskra Nový Bor 57:40 + 35:56
13. Kottíková Anežka TJN1152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:23 + 36:39
14. Feřtová Eliška VLI1056 C Slavia Liberec orienteering 60:27 + 38:43
Šipoš Emília VLI0952 C Slavia Liberec orienteering DISK
Čupcová Viktorie 6KC Neregistrovaný DISK
von Dalowski Mila Post SV Dresden 44:49 + 23:05
D12
2.50 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 26:09
2. Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:42 + 0:33
3. Savruková Adéla TJN0656 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:26 + 2:17
4. Tovchigrechko Maria DE046330 SV IHW Alex 78 Berlin 29:32 + 3:23
5. Štemberová Bára TJN0650 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:17 + 5:08
6. Skalová Jolana TJN0653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:18 + 7:09
7. Baloghová Milena TJN0750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:26 + 11:17
8. Vilémová Eliška VLI0655 B Slavia Liberec orienteering 40:43 + 14:34
9. Dušková Viktorie TJN0655 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:14 + 15:05
10. Kocmanová Adéla BOR0752 C OK Jiskra Nový Bor 43:47 + 17:38
11. Lipenská Barbora CHA0753 C OK Chrastava 43:51 + 17:42
12. Nováková Viktorie RUM0751 C ZOOB Rumburk 43:53 + 17:44
13. Kottíková Lucie TJN0657 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:23 + 18:14
14. Houžvičková Daniela TUR0751 C OOB TJ Turnov 46:24 + 20:15
15. Vokušová Veronika TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:23 + 21:14
16. Klustová Tereza CHA0751 C OK Chrastava 48:01 + 21:52
17. Štveráková Zuzana CHA0750 C OK Chrastava 48:59 + 22:50
18. Rejmanová Nikola BOR0656 C OK Jiskra Nový Bor 49:20 + 23:11
19. Vaňourková Sára BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor 49:25 + 23:16
20. Tourková Klára 2KZ0650 Česká Kamenice 51:36 + 25:27
21. Waldhauserová Eliška BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor 52:32 + 26:23
22. Lamačová Kateřina TUR0660 C OOB TJ Turnov 52:52 + 26:43
23. Zemancová Nicol BOR0458 C OK Jiskra Nový Bor 56:09 + 30:00
24. Kosková Adéla VLI0656 C Slavia Liberec orienteering 59:33 + 33:24
25. Holanová Lucie CHA0655 C OK Chrastava 63:12 + 37:03
26. Žemlová Barbora KAM0751 C OK Kamenice 66:05 + 39:56
27. Schenk Frieda DE040506 Post SV Dresden 68:06 + 41:57
28. Sklenářová Zuzana TUR0658 C OOB TJ Turnov 69:43 + 43:34
Koudelková Eliška BOR0652 B OK Jiskra Nový Bor DISK
Horáčková Tereza BOR0762 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Krtičková Ester CHA0754 C OK Chrastava DISK
D14
2.60 km, 115 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Kristýna CHA0555 B OK Chrastava 24:21
2. Rimpel Gesine DE024625 USV TU Dresden 26:48 + 2:27
3. Novotná Michaela TUR0551 B OOB TJ Turnov 26:55 + 2:34
4. Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 29:08 + 4:47
5. Šestáková Marie VLI0452 B Slavia Liberec orienteering 29:49 + 5:28
6. Andrlová Lea VLI0453 B Slavia Liberec orienteering 29:51 + 5:30
7. Chrástová Magda STH0551 B SK Studenec 30:36 + 6:15
8. Tomanicová Sofie CHA0450 B OK Chrastava 30:40 + 6:19
9. Podrábská Alžběta VLI0451 A Slavia Liberec orienteering 31:13 + 6:52
10. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 31:19 + 6:58
11. Rumlenová Tereza BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor 31:43 + 7:22
12. Marková Hana LLI0450 C TJ Loko Liberec 32:23 + 8:02
13. Burešová Eliška VLI0456 C Slavia Liberec orienteering 32:24 + 8:03
14. Pecková Tereza VLI0551 B Slavia Liberec orienteering 33:11 + 8:50
15. Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 34:18 + 9:57
16. Průšková Tereza BOR0456 C OK Jiskra Nový Bor 35:29 + 11:08
17. Mellanová Judita TUV0559 B SOK TJ Turnov 35:52 + 11:31
18. Hájková Tereza TUV0558 B SOK TJ Turnov 36:29 + 12:08
19. Štěpánková Běla BOR0555 C OK Jiskra Nový Bor 37:49 + 13:28
20. Pesničáková Soňa TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:14 + 13:53
21. Zoubková Šárka TJN0554 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:55 + 14:34
22. Nagyová Kateřina TJN0452 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:59 + 14:38
23. Zaňková Natálie TJN0450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:27 + 15:06
24. Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 40:12 + 15:51
25. Kodejšová Markéta VSP0458 C USK Praha 40:18 + 15:57
26. Izáková Eva EKP0651 B VŠTJ Ekonom Praha 41:10 + 16:49
27. Karpíšková Kateřina LTP0450 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:26 + 18:05
28. Vokušová Tereza TJN0454 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:07 + 18:46
29. Lommatzsch Lena DE030036 SSV Planeta Radebeul 43:51 + 19:30
30. Podhorná Anna VLI0455 C Slavia Liberec orienteering 44:19 + 19:58
31. Rupsch Finnja DE036878 USG Chemnitz 45:15 + 20:54
32. Sochová Anna BOR0550 C OK Jiskra Nový Bor 46:55 + 22:34
33. Jakoubková Anna BOR0457 C OK Jiskra Nový Bor 49:06 + 24:45
34. Mühlstädt Anna DE026853 SV Robotron Dresden 49:50 + 25:29
35. Lamačová Pavlína TUR0451 C OOB TJ Turnov 50:46 + 26:25
36. Stehlíková Adéla BOR0554 C OK Jiskra Nový Bor 55:06 + 30:45
37. Houdová Veronika CHA0552 C OK Chrastava 71:33 + 47:12
38. Čabanová Tereza FYD0450 C Jizerský klub OB Frýdlant 74:59 + 50:38
39. Davidová Noemi RUM0551 C ZOOB Rumburk 79:58 + 55:37
Lommatzsch Nadja DE030044 SSV Planeta Radebeul DISK
Cihlářová Barbora CHA0451 C OK Chrastava DISK
Weidig Hannah USV Jena 83:03 + 58:42
D16
2.70 km, 120 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semíková Lucie KAM0250 A OK Kamenice 27:46
2. Linková Lucie TJN0257 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:36 + 2:50
3. Steinert Luise DE023114 SV Lengefeld 35:19 + 7:33
4. Tymešová Anna BOR0253 B OK Jiskra Nový Bor 35:23 + 7:37
5. Růžičková Vendula CHA0252 A OK Chrastava 39:12 + 11:26
6. Jeřábková Andrea CHA0253 C OK Chrastava 42:45 + 14:59
7. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 44:04 + 16:18
8. Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 49:53 + 22:07
9. Fantová Kateřina EKP0256 B VŠTJ Ekonom Praha 50:05 + 22:19
10. Macholdová Tereza 5VZ0250 Lyžaři Ústecký kraj 52:18 + 24:32
11. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:24 + 27:38
12. Kaufmann Hanne DE050547 USV TU Dresden 56:08 + 28:22
13. Lišková Adélka CHA0254 C OK Chrastava 57:06 + 29:20
14. Bujná Natalie KAS0351 C KOB Kamenický Šenov 62:39 + 34:53
15. Neumann Lena DE021415 SV Lengefeld 66:31 + 38:45
16. Divišková Rebeka CHA0352 C OK Chrastava 93:29 + 65:43
D18
2.90 km, 160 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekařová Jana TUR0252 A OOB TJ Turnov 34:19
2. Riby Rose LTP0051 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:42 + 2:23
3. Kosíková Eliška TUR0052 B OOB TJ Turnov 36:56 + 2:37
4. Kosová Tereza SRK0151 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:41 + 5:22
5. Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 42:47 + 8:28
6. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:43 + 9:24
7. Vogt Felicitas DE027687 OL Görlitz 57:52 + 23:33
8. Zapalačová Petra DOK0154 C OK Doksy 59:43 + 25:24
9. Paříková Iva TUR0061 C OOB TJ Turnov 72:20 + 38:01
Rybářová Tereza BOR0153 B OK Jiskra Nový Bor DISK
D20
3.10 km, 175 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2083
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 39:14 2179
2. Knížková Šárka TJN9852 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:20 + 0:06 2174
3. Hrabánková Zuzana PGP9950 B SK Praga 44:50 + 5:36 1896
4. Würzová Karolína FYD9852 C Jizerský klub OB Frýdlant 52:10 + 12:56 1524
5. Žejdlíková Karolína LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:45 + 17:31 1292
6. Macháčková Eliška FYD9851 C Jizerský klub OB Frýdlant 61:53 + 22:39 1032
D21K
3.10 km, 175 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6145
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 33:01 6568
2. Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 35:11 + 2:10 6193
3. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 38:10 + 5:09 5675
4. Roškotová Lucie TUR9753 C OOB TJ Turnov 39:34 + 6:33 5433
5. Knoblochová Kamila SJC8356 C Sportcentrum Jičín 40:21 + 7:20 5297
6. Hrabánková Klára PGP9654 C SK Praga 40:44 + 7:43 5231
7. Linková Alena TUR9751 R OOB TJ Turnov 41:23 + 8:22 5118
8. Fürstová Anna LLI9854 A TJ Loko Liberec 42:28 + 9:27 4930
9. Hanušová Michaela TUR9554 C OOB TJ Turnov 42:31 + 9:30 4922
10. Poloprutská Klára VLI9750 C Slavia Liberec orienteering 44:22 + 11:21 4601
11. Zakouřilová Kamila TUV8557 C SOK TJ Turnov 45:27 + 12:26 4413
12. Krtičková Michaela CHA7952 C OK Chrastava 45:49 + 12:48 4350
13. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:33 + 13:32 4222
14. Švihovská Eva SJC8352 C Sportcentrum Jičín 46:40 + 13:39 4202
15. Pustaiová Zuzana TJN9650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:21 + 14:20 4084
16. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:05 + 15:04 3957
17. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 48:47 + 15:46 3835
18. Žitná Jana SMB9251 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 49:43 + 16:42 3674
19. Kohlová Monika TUR9756 C OOB TJ Turnov 52:55 + 19:54 3119
20. Würzová Anna FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdlant 65:01 + 32:00 1022
21. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 74:58 + 41:57 0
22. Kosinová Kamila TJN9050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:17 + 44:16 0
23. Setínková Zuzana DKP5753 C Oddíl OB Kotlářka 82:03 + 49:02 0
24. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 88:32 + 55:31 0
25. Korejčíková Dáďa LLI5550 C TJ Loko Liberec 90:11 + 57:10 0
26. Bauer Laura USV TU Dresden 94:53 + 61:52
Erlebach Kimberly DE042289 BSV Halle-Ammendorf DISK
D21L
3.60 km, 240 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8459
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nieke Patricia TUR9552 C OOB TJ Turnov 36:06 8605
2. Müller Dorothea DE021077 Post SV Dresden 36:24 + 0:18
3. Uiboupin Kerstin DE036414 USV TU Dresden 36:45 + 0:39
4. Poloprutská Markéta TUR9252 C OOB TJ Turnov 36:54 + 0:48 8421
5. Karochová Simona DKP8853 C Oddíl OB Kotlářka 37:12 + 1:06 8352
6. Rufferová Iva TUR8354 R OOB TJ Turnov 37:16 + 1:10 8337
7. Flechsig Theresa DE013404 USV TU Dresden 39:42 + 3:36
8. Thořová Markéta TUR9952 A OOB TJ Turnov 40:39 + 4:33 7557
9. Straube Hanka DE023396 SV Lengefeld 41:46 + 5:40
10. Benešová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 42:27 + 6:21 7143
11. Holasová Lucie TUR8951 C OOB TJ Turnov 42:57 + 6:51 7028
12. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 43:53 + 7:47 6813
13. Nieke Corinna DE029493 USV TU Dresden 44:26 + 8:20
14. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:34 + 8:28 6655
15. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 44:35 + 8:29 6652
16. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 45:03 + 8:57 6544
17. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 45:15 + 9:09 6498
18. Szeliga Malgorzata DOB9399 C KOB Dobruška 45:31 + 9:25 6437
19. Bořánková Karolína KAM9550 C OK Kamenice 45:46 + 9:40 6379
20. Jaunsproge Mara DE014353 USV TU Dresden 46:05 + 9:59
21. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 46:55 + 10:49 6114
22. Pavlovcová Petra TUR9353 C OOB TJ Turnov 47:10 + 11:04 6057
23. Kubínová Romana SKV9452 C TJ Slovan Karlovy Vary 47:13 + 11:07 6045
24. Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 48:15 + 12:09 5807
25. Bader Anne DE051470 USV TU Dresden 49:11 + 13:05
26. Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 52:04 + 15:58 4928
27. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:39 + 16:33 4794
28. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 56:33 + 20:27 3896
29. Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 57:06 + 21:00 3769
30. Fell Ronja DE035937 Berliner TSC 57:58 + 21:52
31. Nejezchlebová Barbora TUR9755 C OOB TJ Turnov 59:38 + 23:32 3186
32. Halamová Barbora TAP0150 C KOB Tretra Praha 60:06 + 24:00 3078
33. Moraweck Karolin DE033965 SG Zittau Süd 61:05 + 24:59
34. Rutckaia Viktoriia DE048568 USZ Halle 63:14 + 27:08
35. Ježková Dominika PGP9053 C SK Praga 66:30 + 30:24 1604
36. Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 70:56 + 34:50 583
Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov DISK 0
Engelhardt Katja DE012878 SSV Planeta Radebeul DISK
Wolfram Ninett DE028768 USV TU Dresden DISK
Kraemer Jitka DE016010 Post SV Dresden DISK
D35
3.20 km, 200 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 37:27
2. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 38:37 + 1:10
3. Tomášková Radka TUV7851 C SOK TJ Turnov 39:18 + 1:51
3. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 39:18 + 1:51
5. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 42:43 + 5:16
6. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 43:28 + 6:01
7. Tichovská Hana PGP8251 C SK Praga 48:32 + 11:05
8. Vokurková Marta TJN7950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:45 + 12:18
9. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 52:53 + 15:26
10. Stanojkovičová Ljuba STB8099 C TJ Stadion Nový Bor 53:05 + 15:38
11. Zítová Pavla LDC8151 C KOB Děčín 54:06 + 16:39
12. Ježková Dana SNA7850 C TJ START Náchod 54:15 + 16:48
13. Trávníčková Hana VLI8250 C Slavia Liberec orienteering 57:26 + 19:59
14. Žemlová Eva KAM7550 C OK Kamenice 61:30 + 24:03
15. Izáková Ivana EKP7453 C VŠTJ Ekonom Praha 66:40 + 29:13
16. Bańska-Bodziona Aneta OK 10 81:13 + 43:46
17. Linková Alena SUL6750 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 108:46 + 71:19
Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga DISK
D40
2.90 km, 160 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 35:06
2. Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 35:13 + 0:07
3. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 35:56 + 0:50
4. Saupe Kerstin DE025144 Post SV Dresden 38:03 + 2:57
5. Škorpilová Jana SJC7451 C Sportcentrum Jičín 38:16 + 3:10
6. Burešová Kateřina VLI7456 C Slavia Liberec orienteering 40:11 + 5:05
7. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 42:37 + 7:31
8. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 43:15 + 8:09
9. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 43:38 + 8:32
10. Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 43:39 + 8:33
11. Ehlerová Petra VSP7855 C USK Praha 43:44 + 8:38
12. Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:41 + 9:35
13. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:02 + 9:56
14. Lucke Henrike DE026093 Post SV Dresden 45:56 + 10:50
15. Míková Markéta TJN7351 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:24 + 12:18
16. Tröße Andrea DE027190 SV TU Ilmenau 48:07 + 13:01
17. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 48:13 + 13:07
18. Herrmann Cathleen OL-Team Wehrsdorf 48:26 + 13:20
19. Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 49:01 + 13:55
20. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 49:07 + 14:01
21. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 49:35 + 14:29
22. Žuková Marcela VLI7351 C Slavia Liberec orienteering 49:43 + 14:37
23. Wetzel Annegret DE028362 SV Robotron Dresden 52:04 + 16:58
24. Hoetzelová Zuzana JEN7754 C OB Jenišovice 53:34 + 18:28
25. Vřešťálová Lucie TUR7450 C OOB TJ Turnov 53:50 + 18:44
26. Růtová Martina TJN7652 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:57 + 18:51
27. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 54:30 + 19:24
28. Pesničáková Kristýna TJN7653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:20 + 20:14
29. Vokušová Dana TJN7750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:37 + 24:31
30. Habánová Anna VLI7757 C Slavia Liberec orienteering 62:02 + 26:56
31. Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 62:42 + 27:36
32. Richtrová Lucie VPM7451 C KOS Slavia Plzeň 63:03 + 27:57
33. Novotná Hedvika TUR7454 C OOB TJ Turnov 64:36 + 29:30
34. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:21 + 30:15
35. Lamačová Dana TUR7451 C OOB TJ Turnov 67:15 + 32:09
36. Shmakova Alina DE046322 SV IHW Alex 78 Berlin 71:38 + 36:32
37. Veselská Kateřina VLI6551 C Slavia Liberec orienteering 72:49 + 37:43
38. Maškarincová Hana VLI7553 C Slavia Liberec orienteering 73:06 + 38:00
39. Kosková Třísková Lenka VLI7554 C Slavia Liberec orienteering 79:08 + 44:02
40. Pavlova Irena TJN7650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 83:29 + 48:23
41. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 88:16 + 53:10
Nováková Markéta RUM7451 C ZOOB Rumburk DISK
D45
2.90 km, 160 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macháčková Michaela FYD7299 C Jizerský klub OB Frýdlant 35:43
2. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:20 + 0:37
3. Marková Jana LLI7152 C TJ Loko Liberec 36:26 + 0:43
4. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 36:43 + 1:00
5. Kubald Katrin DE016424 Kaulsdorfer OLV Berlin 38:50 + 3:07
6. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 39:15 + 3:32
7. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 39:46 + 4:03
8. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:50 + 6:07
9. Scheuermann Katrin DE029485 SSV Planeta Radebeul 42:00 + 6:17
10. Pustaiová Romana TJN6851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:46 + 7:03
11. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 42:54 + 7:11
12. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 43:08 + 7:25
13. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 43:59 + 8:16
14. Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 44:13 + 8:30
15. Menclová Silvie VSP7050 C USK Praha 45:15 + 9:32
16. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 45:34 + 9:51
17. Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 45:40 + 9:57
18. Procházková Alexandra VLI7051 C Slavia Liberec orienteering 45:44 + 10:01
19. Zelenin Jekaterina DE028974 USG Chemnitz 46:09 + 10:26
20. Schäfer Katrin DE025219 SV Robotron Dresden 46:29 + 10:46
21. Novotná Jana VLI7350 C Slavia Liberec orienteering 46:34 + 10:51
22. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 46:43 + 11:00
23. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:54 + 13:11
24. Rupsch Eileen DE025037 USG Chemnitz 49:07 + 13:24
25. Thomas Sylvia DE033915 OL-Team Wehrsdorf 49:48 + 14:05
26. Houžvičková Karolína TUR7254 C OOB TJ Turnov 49:53 + 14:10
27. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:20 + 14:37
28. Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec 52:29 + 16:46
29. Kaminskaite Edita DE014676 Berliner TSC 52:37 + 16:54
30. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:38 + 16:55
31. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:16 + 17:33
32. Woy Anja DE028825 USV TU Dresden 54:55 + 19:12
33. Nožičková Renata TJN6953 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:32 + 24:49
34. Picková Helena TJN6952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:02 + 25:19
35. Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 61:26 + 25:43
36. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:39 + 25:56
37. Halamová Anna TAP7350 C KOB Tretra Praha 66:48 + 31:05
38. Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:51 + 33:08
39. Žimlová Lucie LLI6952 C TJ Loko Liberec 78:33 + 42:50
40. Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 81:13 + 45:30
41. Šejnová Magdalena KAM7055 C OK Kamenice 104:25 + 68:42
Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha DISK
D50
2.70 km, 150 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Patzeltová Beatrice LDC6850 C KOB Děčín 33:47
2. Müller Anke DE026902 Post SV Dresden 36:04 + 2:17
3. Juckelandt Sabine DE030002 SV Robotron Dresden 37:04 + 3:17
4. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 37:39 + 3:52
5. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 40:20 + 6:33
6. Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 41:30 + 7:43
7. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 42:05 + 8:18
8. Miklasová Markéta VLI6850 C Slavia Liberec orienteering 45:49 + 12:02
9. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 46:09 + 12:22
10. Roßberg Cornelia DE024906 USG Chemnitz 47:15 + 13:28
11. Jermanová Eva TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:00 + 14:13
12. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 49:45 + 15:58
13. Gottlichová Jitka BOR6752 C OK Jiskra Nový Bor 49:48 + 16:01
14. Ansorge Silke DE010244 SV Robotron Dresden 52:19 + 18:32
14. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 52:19 + 18:32
16. Schröter Petra DE022091 OL Görlitz 52:46 + 18:59
17. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 53:17 + 19:30
18. Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 56:59 + 23:12
19. Ferchow Anne DE013123 Kaulsdorfer OLV Berlin 58:13 + 24:26
20. Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:10 + 25:23
21. Feldmann Gudrun DE035309 Kaulsdorfer OLV Berlin 62:39 + 28:52
22. Schmikale Elke DE029386 SSV Planeta Radebeul 86:13 + 52:26
Drechsel Ines DE012323 USV TU Dresden DISK
D55
2.40 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina DE016606 SSV Planeta Radebeul 27:59
2. Leideck Heike DE017141 USV TU Dresden 34:48 + 6:49
3. Šípová Soňa BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor 35:10 + 7:11
4. Košková Vlasta LLI0863 TJ Loko Liberec 38:23 + 10:24
5. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 39:25 + 11:26
6. Fritzsche Martina DE017886 USG Chemnitz 40:12 + 12:13
7. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 41:27 + 13:28
8. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 54:29 + 26:30
9. Wiedenfeld Ute DE028437 SSV Planeta Radebeul 55:11 + 27:12
10. Rathmann Constanze DE024047 SV Schmalkalden 04 56:27 + 28:28
11. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 57:21 + 29:22
12. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 59:49 + 31:50
13. Kirchner Gabriele DE015153 SV Schmalkalden 04 63:30 + 35:31
14. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 100:34 + 72:35
D60
2.20 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 34:33
2. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 34:37 + 0:04
3. Tonn Gisela DE027059 SSV Planeta Radebeul 35:57 + 1:24
4. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 36:23 + 1:50
5. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 38:16 + 3:43
6. Tröße Renate DE027223 SV TU Ilmenau 41:39 + 7:06
7. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 44:12 + 9:39
8. Janus Andrea DE021027 SSV Planeta Radebeul 48:15 + 13:42
9. Jelínková Radana PGP5851 C SK Praga 58:00 + 23:27
10. Malá Jitka KAS5451 C KOB Kamenický Šenov 69:56 + 35:23
11. Krüger Angelika DE016359 USV TU Dresden 87:41 + 53:08
D65
2.10 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 41:30
2. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 44:18 + 2:48
3. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 57:22 + 15:52
4. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 68:50 + 27:20
5. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 68:59 + 27:29
6. Reichert Margit DE024188 USV TU Dresden 104:28 + 62:58
D70
2.00 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bader Hilde DE010377 OLF Mainz 48:09
2. Pospíšilová Jana LDC4451 C KOB Děčín 48:50 + 0:41
3. Lemnitzer Erika DE017216 Kaulsdorfer OLV Berlin 50:37 + 2:28
4. Thiel Susi DE026960 SV IHW Alex 78 Berlin 57:03 + 8:54
5. Kubíková Hela LLI4851 C TJ Loko Liberec 61:29 + 13:20
6. Fillinger Rosemarie DE013173 SV IHW Alex 78 Berlin 72:13 + 24:04
7. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 78:26 + 30:17
8. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 80:58 + 32:49
9. Křtěnská Leontina BOR4650 C OK Jiskra Nový Bor 87:42 + 39:33
10. Renger Rita DE024302 SV Robotron Dresden 98:06 + 49:57
D75
1.80 km, 75 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grosse Ingrid DE018719 USV TU Dresden 45:39
2. Schmiedeberg Brigitte DE025798 SV Turbine Neubrandenburg 58:10 + 12:31
3. Folprechtová Marie TUR4250 C OOB TJ Turnov 61:06 + 15:27
H10
1.90 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Habán Eduard VLI0800 C Slavia Liberec orienteering 19:26
2. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 19:44 + 0:18
3. Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 19:55 + 0:29
4. Nožička Jan TJN0809 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:43 + 1:17
5. Patka Marek BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor 21:07 + 1:41
6. Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 22:00 + 2:34
7. Guida Alessandro VLI0900 C Slavia Liberec orienteering 22:54 + 3:28
8. Kovanda Jonáš BOR0904 C OK Jiskra Nový Bor 23:11 + 3:45
9. Horáček Jakub JEN0800 C OB Jenišovice 24:26 + 5:00
10. Šebelka Matěj VLI0805 C Slavia Liberec orienteering 24:35 + 5:09
11. Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:02 + 5:36
12. Hrůzek Ondřej BOR0809 C OK Jiskra Nový Bor 25:26 + 6:00
13. Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 28:38 + 9:12
14. Pešík Matouš VLI0903 C Slavia Liberec orienteering 28:41 + 9:15
15. Vilém Štěpán VLI0902 C Slavia Liberec orienteering 30:10 + 10:44
16. Lesák Marek TJN0811 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:18 + 10:52
17. Vřešťál František TUR0906 C OOB TJ Turnov 30:37 + 11:11
18. Houda Lukáš CHA0800 C OK Chrastava 31:10 + 11:44
19. Höbig Felix DE053468 SV Bad Düben 32:10 + 12:44
20. Saupe Emil DE038311 Post SV Dresden 35:52 + 16:26
21. Horáček Dominik JEN0804 C OB Jenišovice 35:54 + 16:28
22. Göttlich Vít BOR0800 C OK Jiskra Nový Bor 36:14 + 16:48
23. Maděra Jakub VLI0906 C Slavia Liberec orienteering 41:27 + 22:01
24. Bouda Jakub BOR0804 C OK Jiskra Nový Bor 42:11 + 22:45
25. Lommatzsch Henrik SSV Planeta Radebeul 45:44 + 26:18
26. Zaňka Albert TJN0803 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:32 + 27:06
27. Lucke Julius DE038709 Post SV Dresden 48:40 + 29:14
28. Tröße Moritz DE044748 SV TU Ilmenau 50:45 + 31:19
29. Sychra Šimon CHA0802 C OK Chrastava 65:58 + 46:32
H10L
3.00 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žemlík Eduard TUV0901 C SOK TJ Turnov 19:35
2. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 21:51 + 2:16
3. Hrůzek Jan 5GZ0000 Šenováci 22:02 + 2:27
4. Bader Gustav DE051412 Post SV Dresden 25:58 + 6:23
5. Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 29:24 + 9:49
6. Tůma Vojtěch CHA0804 C OK Chrastava 31:07 + 11:32
7. Eckstädt Oliver DE052527 SV Robotron Dresden 31:12 + 11:37
8. Horáček Jáchym VLI1111 C Slavia Liberec orienteering 33:13 + 13:38
9. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 33:48 + 14:13
10. Janata Matěj DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka 34:29 + 14:54
11. Šmidek František BOR0811 C OK Jiskra Nový Bor 34:45 + 15:10
12. Týfa Daniel VLI0811 C Slavia Liberec orienteering 35:31 + 15:56
13. Karásek Vojtěch TUR0811 C OOB TJ Turnov 36:23 + 16:48
14. Vaňourek Vojtěch BOR0903 C OK Jiskra Nový Bor 43:00 + 23:25
15. Neumann Rasmus DE030151 SV Lengefeld 47:12 + 27:37
Krojidlo Matyáš CHA0803 C OK Chrastava DISK
Kruliš Janek VLI1003 C Slavia Liberec orienteering DISK
Jończy Michał 88P0801 MKS Paulinum Jelenia Góra DISK
Lamač František TUR0901 C OOB TJ Turnov DISK
Klotz Arthur DE052519 SV Robotron Dresden DISK
H12
2.60 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mairich Filip TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:44
2. Tomášek Prokop TUV0701 C SOK TJ Turnov 24:44 + 1:00
3. Dejnožka Martin TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:08 + 1:24
4. Podrábský Ctibor VLI0700 C Slavia Liberec orienteering 26:13 + 2:29
5. Dequiedt Loic DE030250 SV Robotron Dresden 26:33 + 2:49
6. Míka Albert TJN0601 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:52 + 3:08
7. Saupe David DE036406 Post SV Dresden 26:56 + 3:12
8. Kögler Jonas DE048245 USV TU Dresden 27:32 + 3:48
9. Březina Karel CHA0605 B OK Chrastava 27:37 + 3:53
10. Patka Kryštof BOR0702 C OK Jiskra Nový Bor 27:49 + 4:05
11. Hyxa Jan VLI0702 C Slavia Liberec orienteering 30:50 + 7:06
12. Studničný Adam BOR0701 B OK Jiskra Nový Bor 31:33 + 7:49
13. Habán Oliver VLI0600 B Slavia Liberec orienteering 31:53 + 8:09
14. Heczko Erik VLI0804 C Slavia Liberec orienteering 36:05 + 12:21
15. Miklas Ondřej VLI0701 C Slavia Liberec orienteering 37:35 + 13:51
16. Mühlstädt Lennart DE037024 SV Robotron Dresden 38:02 + 14:18
16. Bureš David VLI0707 C Slavia Liberec orienteering 38:02 + 14:18
18. Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 39:41 + 15:57
19. Podhorný Ondřej VLI0705 C Slavia Liberec orienteering 40:25 + 16:41
20. Drechsler Jakob DE047552 Post SV Dresden 40:28 + 16:44
21. Wetzel Niklas DE031076 SV Robotron Dresden 42:48 + 19:04
22. Řehoř Hynek TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:51 + 19:07
23. Jakubík Jaromír TJN0704 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:32 + 20:48
24. Hempel Julius Post SV Dresden 44:57 + 21:13
25. Vávra Tomáš BOR0700 C OK Jiskra Nový Bor 46:24 + 22:40
26. Schäfer Tomas DE044475 SV Robotron Dresden 47:53 + 24:09
27. Zeman Jakub BOR0704 C OK Jiskra Nový Bor 48:44 + 25:00
28. Hübner Ondřej STB0700 C TJ Stadion Nový Bor 49:51 + 26:07
29. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:32 + 26:48
30. Richter Alwin Post SV Dresden 53:44 + 30:00
31. Vřešťál Antonín TUR0604 C OOB TJ Turnov 59:48 + 36:04
32. Vacek Ondřej BOR0708 C OK Jiskra Nový Bor 60:24 + 36:40
33. Jareš Ondřej KUL0600 C KOB Ústí nad Labem 68:36 + 44:52
34. Krupka Daniel CHA0703 C OK Chrastava 70:14 + 46:30
35. Sychra Marek CHA0604 C OK Chrastava 92:11 + 68:27
Gomolák Jan CHA0603 C OK Chrastava DISK
H14
2.70 km, 120 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabát Martin PGP0408 B SK Praga 23:37
2. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 24:53 + 1:16
3. Hejna Igor VSP0407 C USK Praha 26:07 + 2:30
4. Siegert Marek DE022653 USV TU Dresden 26:17 + 2:40
5. Zabořil Ondřej JEN0401 B OB Jenišovice 27:38 + 4:01
6. Klein Martin LTP0404 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:01 + 6:24
7. Waldhauser Štěpán BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor 30:20 + 6:43
8. Hoetzel Hugo JEN0503 B OB Jenišovice 30:34 + 6:57
9. Lucke Moritz DE026118 Post SV Dresden 30:36 + 6:59
10. Nemšovský Filip VSP0500 B USK Praha 31:54 + 8:17
11. Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:17 + 10:40
12. Heřmánek Petr TUR0500 B OOB TJ Turnov 35:20 + 11:43
13. Ort Haštal BOR0401 B OK Jiskra Nový Bor 36:23 + 12:46
14. Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 36:25 + 12:48
15. Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha 37:09 + 13:32
16. Staszak Tomasz 88P0400 MKS Paulinum Jelenia Góra 38:54 + 15:17
17. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B OOB TJ Turnov 39:37 + 16:00
18. Haslinger Leopold LTP0403 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:14 + 16:37
19. Edelhäuser Nick DE029956 Post SV Dresden 40:41 + 17:04
20. Hejna Viktor VSP0408 C USK Praha 42:31 + 18:54
21. Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 42:33 + 18:56
22. Mašek Matěj BOR0410 C OK Jiskra Nový Bor 43:34 + 19:57
23. Maškarinec Marek VLI0501 B Slavia Liberec orienteering 44:31 + 20:54
24. Šašek Martin LLI0501 C TJ Loko Liberec 49:02 + 25:25
25. Rokos Marek TJN0500 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:09 + 25:32
26. Matussek Valentin OL-Team Wehrsdorf 50:01 + 26:24
27. Čapek Ondřej BOR0404 C OK Jiskra Nový Bor 52:04 + 28:27
28. Bičík Štěpán TUV0405 C SOK TJ Turnov 52:38 + 29:01
29. Weihnacht Julius DE047338 SV Robotron Dresden 57:20 + 33:43
30. Knoppik Philipp DE054713 SV Robotron Dresden 60:39 + 37:02
31. Hähnel Per DE044946 OL-Team Wehrsdorf 67:15 + 43:38
32. Mastník Ondřej TJN0507 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:07 + 49:30
33. Mužíček Martin KUL0501 C KOB Ústí nad Labem 74:40 + 51:03
34. Houžvička David TUR0501 C OOB TJ Turnov 100:55 + 77:18
Jeschke Till DE042495 OL Görlitz 63:33 + 39:56
H16
2.90 km, 145 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Scheuermann Martin DE025334 SSV Planeta Radebeul 25:03
2. Peterka Jakub LLI0404 A TJ Loko Liberec 25:13 + 0:10
3. Jończy Jakub 88P0300 MKS Paulinum Jelenia Góra 31:18 + 6:15
4. Bradáč David LLI0203 B TJ Loko Liberec 32:09 + 7:06
5. Staňa Ondřej BOR0301 C OK Jiskra Nový Bor 37:11 + 12:08
6. Borrmann Malte DE011432 OL Görlitz 41:36 + 16:33
7. Matyáš Vojtěch CHA0202 B OK Chrastava 47:15 + 22:12
8. Sobiński Adrian 88P0800 MKS Paulinum Jelenia Góra 48:20 + 23:17
9. Husák Martin CHA0300 C OK Chrastava 49:07 + 24:04
10. Romaniuk Vojtěch TJN0205 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:10 + 24:07
11. Tourek Matěj 2KZ0300 Česká Kamenice 53:04 + 28:01
12. Danko Štěpán CHA0301 C OK Chrastava 55:51 + 30:48
13. Mertlík Jakub TUR0307 C OOB TJ Turnov 55:57 + 30:54
14. Paluba Luděk CHA0304 C OK Chrastava 57:31 + 32:28
15. Holan Petr CHA0303 C OK Chrastava 59:06 + 34:03
16. Krupka Štěpán CHA0201 C OK Chrastava 61:30 + 36:27
17. Maškarinec Štěpán VLI0304 C Slavia Liberec orienteering 65:51 + 40:48
18. Žukov Jakub TJN0305 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 91:00 + 65:57
Pachnik Stanisław 88P0303 MKS Paulinum Jelenia Góra DISK
Hnízdil Matěj KAS0301 B KOB Kamenický Šenov DISK
H18
3.00 km, 160 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Scheuermann Erik DE029477 SSV Planeta Radebeul 24:57
2. Synek Antonín DOK0001 A OK Doksy 26:04 + 1:07
3. Höck Kilian SV Robotron Dresden 26:08 + 1:11
4. Vogt Moritz DE027702 OL Görlitz 32:01 + 7:04
5. Růta Matyáš TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:58 + 8:01
6. Zabořil Vojtěch TUR0110 B OOB TJ Turnov 37:15 + 12:18
7. Tománek Josef BOR0102 B OK Jiskra Nový Bor 38:01 + 13:04
8. Pawłowicz Bruno 88P0000 MKS Paulinum Jelenia Góra 40:44 + 15:47
9. Pavel Martin TJN0004 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:54 + 18:57
10. Meduna Jakub DOK0000 C OK Doksy 45:20 + 20:23
11. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 85:32 + 60:35
Novák Jakub RUM0001 B ZOOB Rumburk DISK
H20
3.60 km, 240 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Strobel Arnd DE052650 USV TU Dresden 60:36
H21K
3.60 km, 240 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5306
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:40 5781
2. Zelenin Anatoly DE028958 USV TU Dresden 39:22 + 1:42
3. Möser Uwe DE026796 Post SV Dresden 39:58 + 2:18
4. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 42:11 + 4:31 5202
5. von Dalowski Jan Post SV Dresden 43:19 + 5:39
6. Knitsch Sebastian DE033072 USV TU Dresden 43:29 + 5:49
7. Janata Pavel TJN8400 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:17 + 6:37 4933
8. Birnstock Jan DE010963 OK Leipzig 45:45 + 8:05
9. Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 46:21 + 8:41 4668
10. Průcha Pavel BOR9304 C OK Jiskra Nový Bor 46:49 + 9:09 4608
11. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:30 + 10:50 4392
12. Maděra Josef VLI7900 C Slavia Liberec orienteering 49:47 + 12:07 4228
13. Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:59 + 12:19 4202
14. Posselt Martin TJN9501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:17 + 14:37 3907
15. Kunc Filip TJN8201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:55 + 15:15 3826
16. Hájek Vojtěch TJN9502 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:17 + 20:37 3138
17. Žukov Michal TJN9701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:29 + 22:49 2856
18. Novák Jan VLI9300 C Slavia Liberec orienteering 61:32 + 23:52 2721
19. Tröße Harald DE039468 SV TU Ilmenau 90:40 + 53:00
20. Juren Lukáš LTP9703 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 94:41 + 57:01 0
H21L
5.10 km, 310 m, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8734
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Döllgast Moritz TUR9504 R OOB TJ Turnov 38:31 8886
2. Fürst Matouš LLI9603 R TJ Loko Liberec 39:02 + 0:31 8771
3. Horák Patrik TUR9502 C OOB TJ Turnov 40:03 + 1:32 8544
4. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 40:10 + 1:39 8518
5. Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 40:11 + 1:40 8515
6. Lehner Korbinian DE017034 OLG Regensburg 41:06 + 2:35
7. Horáček Michal VLI7700 R Slavia Liberec orienteering 41:41 + 3:10 8181
8. Müller Philipp DE021209 Post SV Dresden 42:20 + 3:49
9. Janata Martin DKP8306 C Oddíl OB Kotlářka 43:00 + 4:29 7887
10. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 43:43 + 5:12 7727
11. Bader Leif DE010385 Post SV Dresden 44:29 + 5:58
12. Kretzschmar Matthias DE016276 Post SV Dresden 44:52 + 6:21
13. Zakouřil Tomáš TUV7500 C SOK TJ Turnov 45:06 + 6:35 7419
14. Přinda Lukáš VLI7701 C Slavia Liberec orienteering 45:14 + 6:43 7390
15. Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín 46:42 + 8:11 7063
16. Dittmann Robert DE012092 SSV Planeta Radebeul 47:26 + 8:55
17. Kundisch Wieland DE016672 USV TU Dresden 47:29 + 8:58
18. Guthier Cedric DE018917 TSG Bad König 47:38 + 9:07
19. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 47:43 + 9:12 6836
20. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 47:49 + 9:18 6814
21. Kořínek Tomáš BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor 47:58 + 9:27 6781
22. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 48:00 + 9:29 6773
22. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 48:00 + 9:29 6773
24. Kraemer Andrei DE015997 Post SV Dresden 48:33 + 10:02
25. Mager Holger DE032016 Post SV Dresden 48:51 + 10:20
26. Dzioba Mateusz 88P9500 MKS Paulinum Jelenia Góra 48:58 + 10:27
27. Bräuer Dennis DE011531 SV Lengefeld 49:00 + 10:29
28. Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec 49:44 + 11:13 6387
29. Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering 50:34 + 12:03 6201
30. Oma Jakub TUR8002 C OOB TJ Turnov 51:29 + 12:58 5997
31. Klein Cedrik DE015286 USV TU Dresden 51:34 + 13:03
32. Novotný Marek TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:47 + 13:16 5930
33. Burghardt Freddy DE013892 Post SV Dresden 52:18 + 13:47
34. Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:36 + 15:05 5525
35. Hájek Kryštof TUR0212 A OOB TJ Turnov 53:51 + 15:20 5470
35. Štryncl Pavel 92X7700 Jizerky 53:51 + 15:20
37. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 54:07 + 15:36 5410
38. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:38 + 16:07 5295
39. Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 54:39 + 16:08 5292
40. Vodrážka Jakub VLI7604 C Slavia Liberec orienteering 54:44 + 16:13 5273
41. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 55:07 + 16:36 5188
42. Thoř Tomáš TUR9904 A OOB TJ Turnov 55:42 + 17:11 5058
43. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 55:49 + 17:18 5032
44. Leideck Karsten DE029279 USV TU Dresden 55:50 + 17:19
45. Pachnik Wojciech DOB9101 C KOB Dobruška 56:05 + 17:34 4972
46. Friedländer Emil DE017802 SV Robotron Dresden 56:56 + 18:25
47. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 57:01 + 18:30 4764
48. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:03 + 18:32 4757
49. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 57:10 + 18:39 4731
50. Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 57:13 + 18:42 4720
51. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 57:30 + 18:59 4657
52. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 57:59 + 19:28 4549
53. Trávníček Tomáš VLI8202 C Slavia Liberec orienteering 58:00 + 19:29 4545
54. Leibiger Jens DE017109 Post SV Dresden 59:10 + 20:39
55. Francke Jan DOK8400 C OK Doksy 59:18 + 20:47 4255
56. Ptáček Jiří SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:59 + 21:28 4103
57. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 60:31 + 22:00 3984
58. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 61:02 + 22:31 3869
59. Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 61:35 + 23:04 3747
60. Spengler Andreas DE022942 ESV Lok Dessau 62:32 + 24:01
61. Francke Michal TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:44 + 24:13 3491
62. Moraweck Sebastian DE036290 SG Zittau Süd 62:46 + 24:15
63. Olunczek Andrej DE021788 USV TU Dresden 63:36 + 25:05
64. Wetzel Hendryk DE028370 SV Robotron Dresden 64:10 + 25:39
65. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 65:31 + 27:00 2870
66. Moravec Jan TUR9000 C OOB TJ Turnov 67:53 + 29:22 2343
67. Čech Jan FSP7900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 69:37 + 31:06 1957
68. Wuttig Thomas DE028875 USV TU Dresden 72:15 + 33:44
69. Kraemer Peter DE029378 Post SV Dresden 72:24 + 33:53
70. Rogalski Paul DE038692 USG Chemnitz 72:56 + 34:25
71. Lucke Jens DE026100 Post SV Dresden 73:16 + 34:45
72. Patommel Jens DE029237 Post SV Dresden 73:25 + 34:54
73. Koucký Martin EKP9700 C VŠTJ Ekonom Praha 74:23 + 35:52 895
74. Peters Nils DE054812 USZ Halle 75:05 + 36:34
75. Petr Jan TJN8200 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 76:02 + 37:31 527
76. Hromádka Miroslav SUL6000 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 89:49 + 51:18 0
77. Pflug Norbert DE023651 OK Mark Brandenburg 93:12 + 54:41
78. Lenz Robin DE052428 Museumswerft Greifswald e.V. 98:53 + 60:22
79. Píchal Jan VSP5202 C USK Praha 115:01 + 76:30 0
Hickethier Manfred DE019999 SSV Planeta Radebeul DISK
Treblow Dennis DE037826 BSV Halle-Ammendorf DISK
Galbavý Matěj PHK0007 A OK 99 Hradec Králové DISK 0
H35
3.80 km, 240 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Golinowski Paweł OK 10 33:22
2. Heidrich Hannes SV Robotron Dresden 39:10 + 5:48
3. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 39:52 + 6:30
4. Plesinski Mariusz 3CP Azymut Mochy 42:20 + 8:58
5. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:54 + 9:32
6. Žemla Tomáš KAM7105 C OK Kamenice 45:17 + 11:55
7. Schwartz Tobias DE034616 Berliner TSC 46:16 + 12:54
8. Šašek Luděk SOB6901 C SOBSA 47:05 + 13:43
9. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 50:24 + 17:02
10. Kalenský Pavel SUL7600 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 50:36 + 17:14
11. Krtička Jan PLU7931 C TJ SOKOL Plumlov 52:21 + 18:59
12. Vančura Martin ASU8049 C Magnus Orienteering 53:13 + 19:51
13. Rewig Thomas USV TU Dresden 54:10 + 20:48
14. Ryjáček Jan LPM8004 C OK Lokomotiva Plzeň 59:50 + 26:28
15. Ehler Tomáš VSP8102 C USK Praha 60:28 + 27:06
16. Zít Jan LDC8200 C KOB Děčín 72:51 + 39:29
17. Rößler Karsten DE050696 SSV Planeta Radebeul 76:04 + 42:42
18. Linka Vladislav SUL5701 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 81:48 + 48:26
H40
3.40 km, 220 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 36:31
2. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 37:32 + 1:01
3. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 37:44 + 1:13
4. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 38:50 + 2:19
5. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 39:16 + 2:45
6. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 39:29 + 2:58
7. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 40:39 + 4:08
8. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 40:44 + 4:13
9. Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 41:07 + 4:36
10. Dutkiewicz Damian 88P7700 MKS Paulinum Jelenia Góra 42:26 + 5:55
11. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 44:01 + 7:30
12. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 44:48 + 8:17
13. Vokurka Jan TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:22 + 9:51
14. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 48:32 + 12:01
15. Heřmánek Michal TUR7702 C OOB TJ Turnov 48:52 + 12:21
16. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:23 + 12:52
17. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 49:35 + 13:04
18. Novotný Tomáš TUR7405 C OOB TJ Turnov 52:16 + 15:45
19. Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 53:16 + 16:45
20. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 53:59 + 17:28
21. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 55:45 + 19:14
22. Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 58:24 + 21:53
23. Hrůzek Libor 5GZ7400 Šenováci 58:47 + 22:16
24. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 59:20 + 22:49
25. Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 65:14 + 28:43
26. Braatz Frank SV IHW Alex 78 Berlin 65:27 + 28:56
27. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 65:31 + 29:00
28. Rejman Josef BOR7415 C OK Jiskra Nový Bor 66:11 + 29:40
29. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 73:10 + 36:39
30. Spejchal Petr BOR7512 C OK Jiskra Nový Bor 75:18 + 38:47
31. Feřt Martin VLI7704 C Slavia Liberec orienteering 77:46 + 41:15
32. Ženíšek Jan SUL4701 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 84:55 + 48:24
33. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 92:05 + 55:34
34. Trojan Miroslav VLI7200 C Slavia Liberec orienteering 100:43 + 64:12
Jończy Daniel 88P7500 MKS Paulinum Jelenia Góra DISK
H45
3.10 km, 185 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:28
2. Bradáč Stanislav LLI7201 C TJ Loko Liberec 33:55 + 0:27
3. Bleidorn Stefan DE011052 SV IHW Alex 78 Berlin 35:19 + 1:51
4. Vřešťál Jan TUR7301 C OOB TJ Turnov 35:58 + 2:30
5. Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 36:15 + 2:47
6. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 36:51 + 3:23
7. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 38:40 + 5:12
8. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:41 + 5:13
9. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 38:53 + 5:25
10. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 39:04 + 5:36
11. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 39:22 + 5:54
12. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 39:26 + 5:58
13. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 40:31 + 7:03
14. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 40:33 + 7:05
15. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 40:56 + 7:28
16. Sickert Rene DE022637 OL-Team Wehrsdorf 42:59 + 9:31
17. Adorján Péter DE010038 Berliner TSC 43:08 + 9:40
18. Novotný Otakar TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:21 + 9:53
19. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 43:44 + 10:16
20. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:03 + 10:35
21. Röhner Uwe DE024790 SV IHW Alex 78 Berlin 44:31 + 11:03
22. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:19 + 11:51
23. Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 45:31 + 12:03
24. Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 45:37 + 12:09
25. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 46:25 + 12:57
26. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:33 + 13:05
27. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 48:06 + 14:38
28. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 48:36 + 15:08
29. Finkenstaedt Björn OLV Potsdam 48:54 + 15:26
30. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 50:37 + 17:09
31. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:56 + 17:28
32. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:58 + 17:30
33. Scheuermann Jürgen DE029360 SSV Planeta Radebeul 51:36 + 18:08
34. Würz Bohouš LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:48 + 18:20
35. Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:09 + 19:41
36. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 55:08 + 21:40
37. Pachnik Dariusz 19P6900 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 56:20 + 22:52
38. Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:22 + 23:54
39. Studničný Jaroslav BOR7004 C OK Jiskra Nový Bor 58:20 + 24:52
40. Picek Jan TJN6500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:25 + 24:57
41. Hejna Stanislav LLI6900 C TJ Loko Liberec 58:43 + 25:15
42. Kruschina Jan LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:55 + 25:27
43. Pustai Josef TJN6300 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:01 + 25:33
44. Tourek Jan 2KZ7300 Česká Kamenice 59:18 + 25:50
45. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:55 + 27:27
46. Jareš Daniel KUL6900 C KOB Ústí nad Labem 62:14 + 28:46
47. Schmidt Henning DE025607 OL-Team Wehrsdorf 62:16 + 28:48
48. Tomášek Ondřej TUV7001 C SOK TJ Turnov 64:56 + 31:28
49. Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 69:18 + 35:50
50. Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov 71:30 + 38:02
51. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 74:55 + 41:27
52. Izák Pavel LME7102 C SK Los Mělník 95:45 + 62:17
Ochmann Torsten DE021671 OK Leipzig DISK
Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Lamač Jaroslav TUR7203 C OOB TJ Turnov DISK
Ročejdl Marek KAM6400 C OK Kamenice DISK
Maškarinec Petr VLI7303 C Slavia Liberec orienteering DISK
Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 68:29 + 35:01
Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
H50
3.00 km, 160 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lubs Alexander DE026077 USV TU Dresden 29:01
2. Brettschneider Uwe DE013496 Kaulsdorfer OLV Berlin 32:43 + 3:42
3. Macháček Aleš FYD6400 C Jizerský klub OB Frýdlant 33:33 + 4:32
4. Cruse Kay DE014288 SV Robotron Dresden 34:21 + 5:20
5. Eppendorfer Jörg DE012935 OL Görlitz 34:32 + 5:31
6. Suk Jiří MFP6401 C Matfyz Praha 34:48 + 5:47
7. Kaufmann Kay-Uwe DE014840 USV TU Dresden 34:54 + 5:53
8. Richtr Aleš VPM6601 C KOS Slavia Plzeň 35:30 + 6:29
9. Stárek Filip TUR6602 C OOB TJ Turnov 36:44 + 7:43
10. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 37:18 + 8:17
11. Wolf Tobias DE028726 USV Jena 37:46 + 8:45
12. Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 37:58 + 8:57
13. Drechsel Michael DE029500 USV TU Dresden 38:28 + 9:27
14. Wendisch Mayk DE028221 USV TU Dresden 38:49 + 9:48
15. Kareis Martin VLI6501 C Slavia Liberec orienteering 38:50 + 9:49
16. Richling Peter DE024378 USG Chemnitz 41:02 + 12:01
17. Demmig Sven DE011846 Kaulsdorfer OLV Berlin 42:04 + 13:03
18. Trösch Urs DE033288 Berliner TSC 42:09 + 13:08
19. Olisauskas Raimondas DE033080 Berliner TSC 42:24 + 13:23
20. Kudraß Peter DE036315 SG Zittau Süd 43:54 + 14:53
21. Böhme Gerd DE011317 USG Chemnitz 45:56 + 16:55
22. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 46:09 + 17:08
23. Müller Rico DE032868 USV TU Dresden 46:37 + 17:36
24. Ehms Holger DE031985 SG LVB Leipzig 47:22 + 18:21
25. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 53:01 + 24:00
26. Schäfer Steffen DE025243 SV Robotron Dresden 53:59 + 24:58
27. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 54:01 + 25:00
28. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 55:22 + 26:21
29. Rathmann Jens DE024063 SV Schmalkalden 04 58:10 + 29:09
30. Hunger Axel DE020631 SG Dittersdorf 58:28 + 29:27
31. Kirchner Jörg DE015161 SV Schmalkalden 04 64:47 + 35:46
32. Nagy Josef TJN6701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 71:48 + 42:47
33. Roßberg Veit DE024922 USG Chemnitz 73:33 + 44:32
34. Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem 86:22 + 57:21
35. Feldmann André DE049384 Kaulsdorfer OLV Berlin 96:47 + 67:46
36. Cihlář Robert CHA6601 OK Chrastava 108:02 + 79:01
H55
2.60 km, 125 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 27:40
2. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 27:54 + 0:14
3. Nieke Hagen DE029394 USV TU Dresden 29:06 + 1:26
4. Würz Martin LTP6303 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:14 + 2:34
5. Šmaus Ivan TJN6249 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:25 + 2:45
6. Wiedenfeld Frank DE028429 SSV Planeta Radebeul 30:54 + 3:14
7. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 32:15 + 4:35
8. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:16 + 5:36
9. Hoidekr Pavel LLI5901 C TJ Loko Liberec 38:17 + 10:37
10. Ansorge Ronald DE029245 SV Robotron Dresden 39:27 + 11:47
11. Mareš Hynek TUR6100 C OOB TJ Turnov 39:30 + 11:50
12. Melichar Jaromír LLI6301 C TJ Loko Liberec 41:10 + 13:30
13. Bernd Peter Post SV Chemnitz 42:52 + 15:12
14. Karel Miloš JIL6004 C OK Jilemnice 52:00 + 24:20
15. Mellan Martin TUV6304 C SOK TJ Turnov 54:02 + 26:22
16. Döring Jürgen ohne Verein 54:22 + 26:42
17. Kretzschmar Frank DE016268 OLV Weimar 54:48 + 27:08
18. Hoffmann Frank-Dieter DE045845 DAV Potsdam 72:21 + 44:41
19. Albrecht Miloslav SMB5901 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 78:01 + 50:21
20. Petr Josef VLI6300 C Slavia Liberec orienteering 81:58 + 54:18
Müller Matthias DE021150 Post SV Dresden DISK
Zimmermann Gerd DE029063 SSV Planeta Radebeul DISK
Döring Uwe ohne Verein DISK
Hurta Vladimír 1GZ6300 NEREG VLaK DISK
H60
2.50 km, 115 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 30:32
2. Pávek Miloš BOR5801 C OK Jiskra Nový Bor 30:44 + 0:12
3. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 33:04 + 2:32
4. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 34:48 + 4:16
5. Stibal Ivan LDC5701 C KOB Děčín 35:52 + 5:20
6. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:15 + 7:43
7. Juckelandt Wolf-Gerold DE030060 SV Robotron Dresden 39:08 + 8:36
8. Kraemer Werner DE016044 Post SV Dresden 39:15 + 8:43
9. Kundisch Diethard DE029287 USV TU Dresden 40:26 + 9:54
10. Büchner Siegfried DE013785 SV IHW Alex 78 Berlin 42:43 + 12:11
11. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:11 + 16:39
12. Strobel Joachim DE029526 USV TU Dresden 48:32 + 18:00
13. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:24 + 22:52
14. Paschka Frank DE021879 SSV Planeta Radebeul 60:26 + 29:54
15. Vokuš Zdeněk TJN5601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:03 + 31:31
H65
2.20 km, 95 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 22:10
2. Tonn Konrad DE027067 SSV Planeta Radebeul 24:41 + 2:31
3. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 26:22 + 4:12
4. Conrad Helmut DE014212 USV TU Dresden 26:23 + 4:13
5. Pospíšil Jaromír LDC5301 C KOB Děčín 28:47 + 6:37
6. Härtelt Helmut DE019171 SSV Planeta Radebeul 31:04 + 8:54
7. Tröße Lutz DE027215 SV TU Ilmenau 31:54 + 9:44
8. Frenzel Michael DE017745 ESV Lok Berlin-Schöneweide 31:59 + 9:49
9. Jelínek Martin PGP5103 C SK Praga 34:02 + 11:52
10. Krüger Holm DE016367 USV TU Dresden 38:46 + 16:36
11. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 39:02 + 16:52
12. Schwanitz Jürgen DE022299 OLA TSV Deggendorf 40:46 + 18:36
13. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 40:55 + 18:45
14. Juřina Robert FYD4900 C Jizerský klub OB Frýdlant 44:09 + 21:59
15. Kremer Christian DE035755 ESV Lok Berlin-Schöneweide 45:52 + 23:42
16. Švihovský Jaroslav BOR5003 C OK Jiskra Nový Bor 55:18 + 33:08
17. Haufe Christian DE019296 USV TU Dresden 72:44 + 50:34
Tvrdek Vojtěch TUR4949 C OOB TJ Turnov DISK
H70
2.00 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bader Achim DE010369 OLF Mainz 25:31
2. Michalek Janusz 1YP KOS Modrzew Skwierzyna 30:14 + 4:43
3. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:57 + 7:26
4. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 34:24 + 8:53
5. Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 34:29 + 8:58
6. Fillinger Helmut DE013165 SV IHW Alex 78 Berlin 40:42 + 15:11
7. Stöhr Thomas DE023263 SG Dittersdorf 41:35 + 16:04
8. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 42:19 + 16:48
9. Dubský Josef SUL4700 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 45:49 + 20:18
10. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 45:57 + 20:26
11. Kern Wilmar DE015004 SV Bad Düben 47:48 + 22:17
12. Müller Rainer DE021217 USV TU Dresden 51:26 + 25:55
13. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 72:31 + 47:00
H75
1.80 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schmalfeld Tassilo SSV Planeta Radebeul 25:51
2. Klawun Kendray Werner George DE037545 Sachsen-Marathon 28:16 + 2:25
3. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 36:06 + 10:15
4. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 37:42 + 11:51
5. Güth Hans DE037727 ESV Lok Dessau 37:47 + 11:56
6. Petrželka Pavel TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:24 + 16:33
7. Picek Jan TJN4000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:56 + 19:05
8. Folprecht Eduard TUR4301 C OOB TJ Turnov 45:04 + 19:13
9. Štrojsa Josef KAS4000 C KOB Kamenický Šenov 45:32 + 19:41
Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor DISK
HDR
3.00 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bégoc Dany TUR1011 C OOB TJ Turnov 19:32
2. Knoppik Martin 6KC Neregistrovaný 20:38 + 1:06
3. Drechsler Selma Post SV Dresden 23:06 + 3:34
4. Maděrová Klára 6KC Neregistrovaný 23:31 + 3:59
5. Walach Štěpán LLIxxx3 TJ Loko Liberec 23:44 + 4:12
6. Richter Emil Post SV Dresden 24:17 + 4:45
7. Fričová Madalen 6KC Neregistrovaný 24:29 + 4:57
8. Suchardová Bernardette BOR OK Jiskra Nový Bor 24:43 + 5:11
9. Herrmann Louis OL Görlitz 24:47 + 5:15
10. Jacklová Liliana BOR0959 C OK Jiskra Nový Bor 25:37 + 6:05
11. Hähnel Ron OL-Team Wehrsdorf 25:59 + 6:27
12. Čupcová Valerie 6KC Neregistrovaný 26:11 + 6:39
13. Hrdlička Vojtěch 6KC Neregistrovaný 26:28 + 6:56
14. Štembera Oskar TJN1201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:42 + 7:10
15. Hanušová Lenka STB TJ Stadion Nový Bor 26:56 + 7:24
16. Přinda Vojtěch VLI1000 C Slavia Liberec orienteering 27:38 + 8:06
17. Vacek Kryštof BOR1005 C OK Jiskra Nový Bor 27:50 + 8:18
18. Kašše Matěj 6KC Neregistrovaný 28:09 + 8:37
19. Diener Jenda CHA OK Chrastava 28:26 + 8:54
20. Frantálová Felicie BOR0658 C OK Jiskra Nový Bor 28:41 + 9:09
21. Svobodová Anna LLIxxx1 TJ Loko Liberec 29:24 + 9:52
22. Bureš Kryštof VLI1202 C Slavia Liberec orienteering 30:18 + 10:46
23. Vokurka Ota 6KC Neregistrovaný 30:22 + 10:50
24. Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 30:48 + 11:16
25. Zemancová Nelly BOR0953 C OK Jiskra Nový Bor 30:56 + 11:24
26. Heřmánková Kateřina TUR1152 C OOB TJ Turnov 31:14 + 11:42
27. Mitiska Matěj BOR0905 C OK Jiskra Nový Bor 31:16 + 11:44
28. Michálková Ela BOR1152 C OK Jiskra Nový Bor 31:44 + 12:12
29. Šašek David SOB 31:54 + 12:22
30. Zemanová Kristýna VLI1055 C Slavia Liberec orienteering 32:01 + 12:29
31. Patka Jonáš BOR OK Jiskra Nový Bor 32:04 + 12:32
32. Zemanová Karolína VLI1251 C Slavia Liberec orienteering 32:11 + 12:39
33. Kašše Jakub 6KC Neregistrovaný 32:16 + 12:44
34. Němcová Nikola LLIxxx4 TJ Loko Liberec 32:22 + 12:50
35. Kolář Vojtěch VLI1205 C Slavia Liberec orienteering 32:27 + 12:55
36. Kolářová Adéla VLI1153 C Slavia Liberec orienteering 32:41 + 13:09
37. Týfová Ella VLI1150 C Slavia Liberec orienteering 33:11 + 13:39
38. Čabanová Eva FYD0951 C Jizerský klub OB Frýdlant 33:27 + 13:55
39. Zakouřil František TUV1201 C SOK TJ Turnov 33:33 + 14:01
40. Háková Alena TUR1058 C OOB TJ Turnov 33:55 + 14:23
41. Hák Martin TUR1206 C OOB TJ Turnov 33:57 + 14:25
42. Zítová Kateřina LDC1150 C KOB Děčín 34:07 + 14:35
43. Hoetzel Sven 6KC Neregistrovaný 34:16 + 14:44
44. Kolařík Jakub 6KC Neregistrovaný 34:58 + 15:26
45. Prokopová Tereza CHA1151 C OK Chrastava 35:00 + 15:28
46. Kubešová Eliška VLI1152 C Slavia Liberec orienteering 35:28 + 15:56
47. Trösse Mika SV TU Limenau 36:50 + 17:18
48. Zít Václav LDC1300 C KOB Děčín 37:07 + 17:35
49. Pecánková Róza 6KC Neregistrovaný 37:28 + 17:56
50. Votava Jan 6KC Neregistrovaný 37:57 + 18:25
51. Kvapilová Klára TUV1199 C SOK TJ Turnov 38:28 + 18:56
52. Guida Sebastián 6KC Neregistrovaný 39:13 + 19:41
53. Pešíková Ela VLI1253 C Slavia Liberec orienteering 39:41 + 20:09
54. Matějů Eda VLI1200 C Slavia Liberec orienteering 39:45 + 20:13
55. Vítková Adriana CHA0852 C OK Chrastava 41:35 + 22:03
56. Kuťková 6KC Neregistrovaný 42:30 + 22:58
57. Šipoš Juraj VLI1203 C Slavia Liberec orienteering 45:23 + 25:51
58. Tourek Filip 2KZ1200 Česká Kamenice 47:58 + 28:26
59. Matějů Josef VLI1300 C Slavia Liberec orienteering 50:12 + 30:40
60. Christl Adam TUR OOB TJ Turnov 50:47 + 31:15
61. Žemlík Leonard TUV1301 SOK TJ Turnov 51:28 + 31:56
62. Zachar Kameník Daneček 6KC Neregistrovaný 52:06 + 32:34
63. Janáková Zuzana 66C125x Amatéři 52:57 + 33:25
64. Neyrinck Nina VSP1350 C USK Praha 60:09 + 40:37
65. Winkler Esther LPM OK Lokomotiva Plzeň 62:07 + 42:35
66. Diener Terezka CHA OK Chrastava 66:40 + 47:08
67. Krtička Jáchym CHA1000 C OK Chrastava 70:05 + 50:33
68. Petr Adam 6EZxxxx Praha 10 71:45 + 52:13
69. Petrová Stella 6EZxx5x Praha 10 72:04 + 52:32
70. Raile Wolfram SG Zittau Süd 72:09 + 52:37
71. Wenigová Nela 6KC Neregistrovaný 74:25 + 54:53
72. Hanušová Eva STB TJ Stadion Nový Bor 83:07 + 63:35
Pecánek Matěj TEP1300 C Tempo Praha DISK
Rickmeyer Tina DE032876 USV TU Dresden DISK
Hromadová Klára LLIxxx2 TJ Loko Liberec DISK
P
2.40 km, 100 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semíková Julie KAM0358 C OK Kamenice 28:53
2. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 30:53 + 2:00
3. Matussek Jakob OL-Team Wehrsdorf 31:12 + 2:19
4. Šírlová Jarmila CHA OK Chrastava 32:04 + 3:11
5. Halama Radim 6KC Neregistrovaný 33:00 + 4:07
6. Šebelka Jan VLI7506 C Slavia Liberec orienteering 35:07 + 6:14
7. Mencl Miloslav VSP6505 C USK Praha 35:25 + 6:32
8. Kottík Michal TJN6801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:20 + 7:27
9. Jakubík Vojta TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:24 + 7:31
10. Rimpel Sabine USV TU Dresden 36:28 + 7:35
11. Hejnová Martina VSP7354 C USK Praha 36:32 + 7:39
12. Edelhäuser Frank DE033444 Post SV Dresden 36:40 + 7:47
13. Cruse Katrin DE014270 SV Robotron Dresden 36:42 + 7:49
14. Hrdý Pavel VLI Slavia Liberec orienteering 37:53 + 9:00
15. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 38:28 + 9:35
16. Macháčková Barbora FYD0051 C Jizerský klub OB Frýdlant 39:00 + 10:07
17. Savelieva Natalia TUV7856 C SOK TJ Turnov 39:01 + 10:08
18. Holasová Jaroslava TUR5750 C OOB TJ Turnov 39:07 + 10:14
19. Heczková Anna VLI0652 C Slavia Liberec orienteering 39:22 + 10:29
20. Linhartová Martina 9BC NNN 39:53 + 11:00
21. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:38 + 11:45
21. Šipoš Olga 6KC Neregistrovaný 40:38 + 11:45
23. Hejna Štěpán LLI0602 C TJ Loko Liberec 41:39 + 12:46
24. Höbig Antje DE034632 SV Bad Düben 44:48 + 15:55
25. Dolejší Miloš STB6701 C TJ Stadion Nový Bor 46:14 + 17:21
26. Owczarz Hanna OK 10 46:17 + 17:24
27. Doškářová Sofie 6KC Neregistrovaný 47:29 + 18:36
28. Büchner Beate DE035888 SV IHW Alex 78 Berlin 49:19 + 20:26
29. Tourek Vojtěch 2KZ0800 Česká Kamenice 49:38 + 20:45
30. Štemberová Iva TJN7550 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:45 + 20:52
31. Knopik Markéta 6KC Neregistrovaný 50:32 + 21:39
32. Krömer Ines HSG Turbine Zittau 51:58 + 23:05
33. Štveráková Eliška CHA0553 C OK Chrastava 55:14 + 26:21
34. Matussek Manja OL-Team Wehrsdorf 57:25 + 28:32
35. Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 59:08 + 30:15
36. Hejna Hynek LLI0300 C TJ Loko Liberec 60:49 + 31:56
37. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 61:05 + 32:12
38. Kunášek Martin 9CC NEREG 62:51 + 33:58
39. Stöhr Margitta SG Dittersdorf 65:40 + 36:47
40. Průchová Elena BOR6850 C OK Jiskra Nový Bor 68:07 + 39:14
41. Weidig Levin USV Jena 73:17 + 44:24
42. Weidig Sonja USV Jena 73:20 + 44:27
43. Vařeková Anna TUV SOK TJ Turnov 75:35 + 46:42
44. Čabanová Petra FYD7550 C Jizerský klub OB Frýdlant 75:45 + 46:52
45. Janáková Karolína 66C075x Amatéři 76:37 + 47:44
46. Albrechtová Zuzana SMB SKOB SigMat Mladá Boleslav 78:18 + 49:25
47. Lemnitzer Eberhard DE017208 Kaulsdorfer OLV Berlin 88:41 + 59:48
48. Horáček Tomáš JEN7700 C OB Jenišovice 91:20 + 62:27
49. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 113:13 + 84:20
50. Čabanová Lenka FYD0151 C Jizerský klub OB Frýdlant 119:23 + 90:30
Vojtová Zdena OK Lama DISK
T
3.70 km, 210 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sokolář Zdeněk SNA7201 C TJ START Náchod 39:03
2. Heczková Bohdana VLI7750 C Slavia Liberec orienteering 42:20 + 3:17
3. Ježowicz Roman 79X8000 Žižkovský tygři 43:01 + 3:58
4. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 46:13 + 7:10
5. Krafková Ita BOR8156 C OK Jiskra Nový Bor 48:01 + 8:58
6. Marek Lukáš LLI9800 C TJ Loko Liberec 49:57 + 10:54
7. Zaydlar Michal neregistr 92X 50:46 + 11:43
8. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 50:51 + 11:48
9. Euder Felix HSG Turbine Zittau 51:16 + 12:13
10. Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 52:17 + 13:14
11. Šklíba David 6KC Neregistrovaný 52:52 + 13:49
12. Ender Franka HSG Turbine Zittau 52:58 + 13:55
13. Kodejš Zdeněk VSP7202 C USK Praha 53:45 + 14:42
14. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 53:47 + 14:44
15. Kašše Jakub 6KC Neregistrovaný 55:29 + 16:26
16. Mairich Vít TJN7200 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:53 + 16:50
17. Kolář Jan 6KC Neregistrovaný 57:45 + 18:42
18. Šipoš Richard 6KC Neregistrovaný 59:00 + 19:57
19. Čaloun Michal VLI6801 C Slavia Liberec orienteering 60:53 + 21:50
20. Holas Vladimír TUR5661 OOB TJ Turnov 61:23 + 22:20
21. Skácel Dalibor 6KC Neregistrovaný 61:46 + 22:43
22. Bláha David 6KC9500 Neregistrovaný 62:26 + 23:23
23. Marek Martin LLI7000 C TJ Loko Liberec 63:07 + 24:04
24. Votava David 4HX7100 DSVJ 64:07 + 25:04
25. Pešík Michal 92X7701 Jizerky 65:18 + 26:15
26. Hrdá Martina VLI Slavia Liberec orienteering 65:48 + 26:45
27. Linková Kateřina SUL9250 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 66:45 + 27:42
28. Müller Petra DE029807 Post SV Dresden 66:48 + 27:45
29. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 67:21 + 28:18
30. Šebelková Štěpánka VLI7851 C Slavia Liberec orienteering 67:24 + 28:21
31. Maděrová Michaela 6KC Neregistrovaný 67:48 + 28:45
32. Janáková Eva 66C853x Amatéři 67:53 + 28:50
33. Keltner Marek 92X7600 Jizerky 68:32 + 29:29
34. Hořejší Zbyněk 6KC Neregistrovaný 70:05 + 31:02
35. Novotný Jiří VLI7102 C Slavia Liberec orienteering 70:27 + 31:24
36. Jakubík Petr TJN7506 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:31 + 31:28
37. Wagner Martina DE033428 SG Zittau Süd 72:17 + 33:14
38. Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 73:12 + 34:09
39. Heidrich Frank 6KC Neregistrovaný 73:53 + 34:50
40. Wagner Sabine DE036349 SG Zittau Süd 74:31 + 35:28
41. Dethloff Sebastian OL-Team Wehrsdorf 75:41 + 36:38
42. Karásek Jiří 57X7100 Karas 76:24 + 37:21
43. Janák Jiří 66C770x Amatéři 77:57 + 38:54
44. Štveráková Monika CHA7852 C OK Chrastava 78:05 + 39:02
45. Mager Birgit ohne Verein 78:30 + 39:27
46. Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 79:19 + 40:16
47. Košek Ladislav LLI TJ Loko Liberec 80:55 + 41:52
48. Kosíková Helena TUR6550 C OOB TJ Turnov 82:37 + 43:34
49. Papcun Petr 6KC Neregistrovaný 83:16 + 44:13
50. Kašše David 6KC Neregistrovaný 89:44 + 50:41
51. Linka Michael SUL9500 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 92:47 + 53:44
52. Feřtová Jitka VLI7853 C Slavia Liberec orienteering 95:34 + 56:31
53. Navrátilová Markéta 9BC NNN 96:40 + 57:37
54. David Daniel RUM ZOOB Rumburk 106:13 + 67:10
55. Peníška Rostislav Nereg. 4WZ 110:14 + 71:11
56. Hančl Martin 9XCxxxx Neregistr 128:46 + 89:43
Sitnicki Mariusz OK 10 DISK
Wagner Sophie DE036331 SG Zittau Süd DISK
Müller Marko DE030383 Post SV Dresden DISK
Čechová Jana FSP8353 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Bartoš Jiří 6KC Neregistrovaný DISK
Šuráň Libor 9BC NNN DISK
David Daniel RUM0002 ZOOB Rumburk DISK