Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
02.06.2018
Místo konání:
Chata Slovanka
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
1 : 10 000, ekv. 5 m, ISOM 2017, stav jaro 2018, formát A4
Ředitel závodu:
Picek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Posselt Martin - R1
Stavitel tratí:
Posselt Martin - R3
JURY:
Wolf Daniel, Burda Matěj, Kubátová Jana
Protokol:
Byl podán protest proti diskvalifikaci závodnice Kosíková Eliška (TUR0052). Jury ve složení Wolf Daniel, Burda Matěj a Valešová Jana protest neuznala ve shodě s pravidly.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
D10
1.86 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice 22:37
2. Tomášková Matilda TUV0998 C SOK TJ Turnov 24:48 + 2:11
2. Soukupová Marie BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor 24:48 + 2:11
4. Nožičková Eva TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:01 + 3:24
5. Ouzká Eliška BOR1051 C OK Jiskra Nový Bor 26:48 + 4:11
6. Pražáková Nella TJN0854 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:55 + 4:18
7. Růtová Amálka TJN0951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:19 + 4:42
8. Houžvičková Kateřina TUR0952 C OOB TJ Turnov 28:17 + 5:40
9. Novotná Karolína TUR0853 C OOB TJ Turnov 28:41 + 6:04
10. Mastníková Lenka TJN0859 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:04 + 8:27
11. Janatová Violka DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka 33:34 + 10:57
12. Šipoš Emília VLI0952 C Slavia Liberec orienteering 34:00 + 11:23
13. Pechová Marie VLI1050 C Slavia Liberec orienteering 35:15 + 12:38
14. Heřmánková Bára TUR0850 C OOB TJ Turnov 35:50 + 13:13
15. Kunášková Karolína VLI0851 C Slavia Liberec orienteering 38:21 + 15:44
16. Flossmannová Lucie VLI0852 C Slavia Liberec orienteering 39:03 + 16:26
17. Pavlova Lenka TJN0850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:25 + 16:48
18. Šestáková Johana VLI0853 C Slavia Liberec orienteering 39:29 + 16:52
19. Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 41:51 + 19:14
20. Podoubská Klára TJN0855 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:37 + 21:00
21. Synková Elena DOK0850 C OK Doksy 44:53 + 22:16
22. Feřtová Anežka VLI0856 C Slavia Liberec orienteering 47:01 + 24:24
23. Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:05 + 24:28
24. Pechová Alena VLI0854 C Slavia Liberec orienteering 54:59 + 32:22
25. Koudelková Katrin BOR0856 C OK Jiskra Nový Bor 62:53 + 40:16
26. Barsová Magdaléna VLI0955 C Slavia Liberec orienteering 66:57 + 44:20
Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering DISK
D10L
1.64 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nagyová Zuzana NNN Neregistrovaní 18:28
2. Davidová Beatrice NNN Neregistrovaní 19:21 + 0:53
3. Kvapilová Kristýna TUV0999 C SOK TJ Turnov 23:01 + 4:33
4. Zurynková Lenka NER NER 23:05 + 4:37
5. Kalousová Adéla EKP0950 C VŠTJ Ekonom Praha 27:07 + 8:39
6. Haasová Anežka BOR0956 C OK Jiskra Nový Bor 27:29 + 9:01
7. Zemancová Nelly BOR0953 C OK Jiskra Nový Bor 29:50 + 11:22
8. Kottíková Anežka TJN1152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:02 + 13:34
D12
1.84 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Savruková Adéla TJN0656 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:52
2. Štemberová Bára TJN0650 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:38 + 1:46
3. Vilémová Eliška VLI0655 B Slavia Liberec orienteering 25:43 + 2:51
4. Baloghová Milena TJN0750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:50 + 3:58
5. Skalová Jolana TJN0653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:59 + 4:07
6. Balcarová Marie LLI0652 C TJ Loko Liberec 27:19 + 4:27
7. Koudelková Eliška BOR0652 B OK Jiskra Nový Bor 27:49 + 4:57
8. Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:46 + 6:54
9. Lošťáková Sára LTP0650 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:49 + 9:57
10. Houžvičková Daniela TUR0751 C OOB TJ Turnov 34:34 + 11:42
11. Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 34:38 + 11:46
12. Lamačová Kateřina TUR0660 C OOB TJ Turnov 35:31 + 12:39
13. Kottíková Lucie TJN0657 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:48 + 12:56
14. Dušková Viktorie TJN0655 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:54 + 13:02
15. Lipenská Barbora CHA0753 C OK Chrastava 38:50 + 15:58
16. Nováková Viktorie RUM0751 C ZOOB Rumburk 39:18 + 16:26
17. Kocmanová Adéla BOR0752 C OK Jiskra Nový Bor 39:57 + 17:05
18. Vokušová Veronika TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:01 + 20:09
19. Kosková Adéla VLI0656 C Slavia Liberec orienteering 43:11 + 20:19
20. Klustová Tereza CHA0751 C OK Chrastava 43:31 + 20:39
21. Štolbová Miroslava TJN0659 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:30 + 22:38
22. Vaňourková Sára BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor 45:55 + 23:03
23. Holanová Lucie CHA0655 C OK Chrastava 48:02 + 25:10
24. Kutková Tereza JEN0752 C OB Jenišovice 55:46 + 32:54
25. Kalousová Jolana EKP0760 C VŠTJ Ekonom Praha 58:38 + 35:46
26. Waldhauserová Eliška BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor 64:21 + 41:29
Ryšavá Kateřina TJN0754 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
D14
2.13 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 27:31
2. Matyášová Kristýna CHA0555 B OK Chrastava 28:09 + 0:38
3. Burešová Eliška VLI0456 C Slavia Liberec orienteering 28:12 + 0:41
4. Podrábská Alžběta VLI0451 A Slavia Liberec orienteering 29:34 + 2:03
5. Rumlenová Tereza BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor 31:32 + 4:01
6. Mellanová Judita TUV0559 B SOK TJ Turnov 31:41 + 4:10
7. Kubecová Magdalena STB0550 B TJ Stadion Nový Bor 32:11 + 4:40
8. Pesničáková Soňa TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:21 + 4:50
9. Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš 34:06 + 6:35
10. Andrlová Lea VLI0453 B Slavia Liberec orienteering 34:16 + 6:45
11. Tomanicová Sofie CHA0450 B OK Chrastava 35:35 + 8:04
12. Štěpánková Běla BOR0555 C OK Jiskra Nový Bor 37:31 + 10:00
13. Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 38:24 + 10:53
14. Floriánková Františka VSP0550 C USK Praha 39:53 + 12:22
15. Podhorná Anna VLI0455 C Slavia Liberec orienteering 40:26 + 12:55
16. Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 41:54 + 14:23
17. Marková Hana LLI0450 C TJ Loko Liberec 44:32 + 17:01
18. Pecková Tereza VLI0551 B Slavia Liberec orienteering 46:45 + 19:14
19. Sokolová Julie VLI0552 C Slavia Liberec orienteering 46:49 + 19:18
20. Šestáková Marie VLI0452 B Slavia Liberec orienteering 47:04 + 19:33
21. Seidlová Adéla TUR0452 C OOB TJ Turnov 47:31 + 20:00
22. Hájková Tereza TUV0558 B SOK TJ Turnov 48:01 + 20:30
23. Sochová Anna BOR0550 C OK Jiskra Nový Bor 51:54 + 24:23
24. Průšková Tereza BOR0456 C OK Jiskra Nový Bor 52:06 + 24:35
25. Vokušová Tereza TJN0454 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:03 + 27:32
26. Jakoubková Anna BOR0457 C OK Jiskra Nový Bor 60:45 + 33:14
27. Lamačová Pavlína TUR0451 C OOB TJ Turnov 63:22 + 35:51
28. Zemancová Nicol BOR0458 C OK Jiskra Nový Bor 67:33 + 40:02
29. Stehlíková Adéla BOR0554 C OK Jiskra Nový Bor 75:37 + 48:06
30. Zoubková Šárka TJN0554 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 80:57 + 53:26
Davidová Noemi RUM0551 C ZOOB Rumburk DISK
Kruschinová Jana LTP0551 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
D16
2.18 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 28:16
2. Bednaříková Emma ZBM0359 A SK Žabovřesky Brno 32:51 + 4:35
3. Růžičková Vendula CHA0252 A OK Chrastava 36:24 + 8:08
4. Tymešová Anna BOR0253 B OK Jiskra Nový Bor 37:48 + 9:32
5. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 52:06 + 23:50
6. Nejedlová Josefína LLI0350 C TJ Loko Liberec 56:32 + 28:16
7. Bujná Natalie KAS0351 C KOB Kamenický Šenov 75:23 + 47:07
D18
2.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 35:42
2. Zapalačová Petra DOK0154 C OK Doksy 40:45 + 5:03
3. Rybářová Tereza BOR0153 B OK Jiskra Nový Bor 42:19 + 6:37
4. Horáková Barbora VSP0150 B USK Praha 43:27 + 7:45
5. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:11 + 8:29
6. Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 46:29 + 10:47
Kosíková Eliška TUR0052 B OOB TJ Turnov DISK
D20
2.48 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubecová Kateřina BOR9959 A OK Jiskra Nový Bor 50:45
D21K
3.10 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 2717
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 50:36 3003
2. Křenková Geislerová Blanka LLI8450 C TJ Loko Liberec 56:49 + 6:13 2691
3. Šákrová Michaela BOR8850 C OK Jiskra Nový Bor 58:12 + 7:36 2621
4. Kohlová Monika TUR9756 C OOB TJ Turnov 60:56 + 10:20 2484
5. Zakouřilová Kamila TUV8557 C SOK TJ Turnov 64:02 + 13:26 2329
6. Slotová Jarmila TAP8650 C KOB Tretra Praha 109:08 + 58:32 64
D21L
3.64 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8758
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 37:38 9057
2. Štičková Anna SSU9651 E SK Severka Šumperk 38:11 + 0:33 8928
3. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 38:40 + 1:02 8815
4. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 39:52 + 2:14 8534
5. Benešová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 40:20 + 2:42 8424
6. Nováková Tereza LPU9757 E OK Lokomotiva Pardubice 41:01 + 3:23 8265
7. Poloprutská Markéta TUR9252 C OOB TJ Turnov 41:02 + 3:24 8261
8. Staňová Karolína BOR9853 R OK Jiskra Nový Bor 41:57 + 4:19 8046
9. Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 44:04 + 6:26 7551
10. Neradová Alena LIT8551 C KOB Litvínov 45:07 + 7:29 7305
11. Valešová Jana CHA9152 C OK Chrastava 45:44 + 8:06 7160
12. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 47:12 + 9:34 6817
13. Jaunsproge Mara NNN Neregistrovaní 47:44 + 10:06
14. Kovářová Lenka LTP9750 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:36 + 10:58 6489
15. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 49:30 + 11:52 6279
16. Dragowska Maria TUR9555 C OOB TJ Turnov 49:36 + 11:58 6255
17. Kábrtová Oldřiška BOR8752 C OK Jiskra Nový Bor 49:42 + 12:04 6232
18. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 50:09 + 12:31 6127
19. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 50:27 + 12:49 6056
20. Havlová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 52:42 + 15:04 5530
21. Riby Rose LTP0051 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:47 + 15:09 5510
22. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 53:07 + 15:29 5432
23. Gorčicová Eliška CHA9150 C OK Chrastava 53:24 + 15:46 5366
24. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 53:56 + 16:18 5241
25. Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 54:03 + 16:25 5214
26. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 54:22 + 16:44 5139
27. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 55:08 + 17:30 4960
28. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 55:12 + 17:34 4944
29. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 56:31 + 18:53 4636
30. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 57:53 + 20:15 4316
31. Würzová Anna FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdlant 59:38 + 22:00 3907
32. Linková Alena TUR9751 R OOB TJ Turnov 62:56 + 25:18 3134
33. Hančová Marie SNA8255 C TJ START Náchod 63:06 + 25:28 3095
34. Valešová Martina CHA9651 C OK Chrastava 68:22 + 30:44 1862
35. Podešvová Vlasta ADA9251 C OOB Spartak Adamov 70:36 + 32:58 1339
36. Malíková Stanislava EKP8950 C VŠTJ Ekonom Praha 73:40 + 36:02 622
37. Zurynková Michaela EKP9850 C VŠTJ Ekonom Praha 81:18 + 43:40 0
38. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 82:52 + 45:14 0
Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín DISK 0
Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering DISK 0
D35
2.52 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějů Kateřina VLI8054 C Slavia Liberec orienteering 31:17
2. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 32:28 + 1:11
3. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 35:04 + 3:47
4. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 35:52 + 4:35
5. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 37:27 + 6:10
6. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 37:53 + 6:36
7. Arnoštová Kateřina DOR7652 C OK Dobříš 38:14 + 6:57
8. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 43:57 + 12:40
9. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 51:21 + 20:04
10. Tomášková Radka TUV7851 C SOK TJ Turnov 52:53 + 21:36
11. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 54:29 + 23:12
12. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 55:19 + 24:02
13. Poláková Veronika CHA8150 C OK Chrastava 68:43 + 37:26
14. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 76:18 + 45:01
D40
2.44 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 32:19
2. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 33:22 + 1:03
3. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 35:52 + 3:33
4. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 39:30 + 7:11
5. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 39:37 + 7:18
6. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 39:38 + 7:19
7. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 39:52 + 7:33
8. Burešová Kateřina VLI7456 C Slavia Liberec orienteering 41:39 + 9:20
9. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 45:12 + 12:53
10. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 45:26 + 13:07
11. Vřešťálová Lucie TUR7450 C OOB TJ Turnov 46:23 + 14:04
12. Lamačová Dana TUR7451 C OOB TJ Turnov 47:00 + 14:41
13. Ježková Romana JIL7552 C OK Jilemnice 47:27 + 15:08
14. Novotná Hedvika TUR7454 C OOB TJ Turnov 47:56 + 15:37
15. Tomandlová Radka 5IX7550 NOK HoRa 51:17 + 18:58
16. Habánová Anna VLI7757 C Slavia Liberec orienteering 52:22 + 20:03
17. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 54:19 + 22:00
18. Hoetzelová Zuzana JEN7754 C OB Jenišovice 56:24 + 24:05
19. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 58:06 + 25:47
20. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 59:28 + 27:09
21. Švorcová Lenka CHA7550 C OK Chrastava 60:36 + 28:17
22. Krupková Martina CHA7552 C OK Chrastava 63:33 + 31:14
23. Bradáčová Marie LLI7550 C TJ Loko Liberec 66:30 + 34:11
24. Kosková Třísková Lenka VLI7554 C Slavia Liberec orienteering 72:05 + 39:46
25. Danková Irena CHA7551 C OK Chrastava 109:05 + 76:46
Nováková Markéta RUM7451 C ZOOB Rumburk DISK
D45
2.43 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 35:58
2. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 37:13 + 1:15
3. Marková Jana LLI7152 C TJ Loko Liberec 41:02 + 5:04
4. Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 43:40 + 7:42
5. Menclová Silvie VSP7050 C USK Praha 44:26 + 8:28
6. Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 44:34 + 8:36
7. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:57 + 9:59
8. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 50:33 + 14:35
9. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 51:35 + 15:37
10. Nováková Marie OKP6953 C SK OK 24 Praha 53:58 + 18:00
11. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 55:25 + 19:27
12. Procházková Alexandra VLI7051 C Slavia Liberec orienteering 65:01 + 29:03
13. Kurzyp Anna 69P6850 MKS MOS Wrocław 80:50 + 44:52
14. Ferbasová Zdeňka TUR7361 C OOB TJ Turnov 83:32 + 47:34
Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec DISK
Balcarová Alena LLI7150 C TJ Loko Liberec DISK
D50
2.25 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 37:09
2. Patzeltová Beatrice LDC6850 C KOB Děčín 37:27 + 0:18
3. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 39:20 + 2:11
4. Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 40:01 + 2:52
5. Miklasová Markéta VLI6850 C Slavia Liberec orienteering 45:31 + 8:22
6. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 46:11 + 9:02
7. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 49:23 + 12:14
8. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 50:20 + 13:11
9. Veselská Kateřina VLI6551 C Slavia Liberec orienteering 51:25 + 14:16
10. Sokolářová Jitka TUV6851 C SOK TJ Turnov 52:20 + 15:11
11. Hubáčková Jana EKP6250 C VŠTJ Ekonom Praha 55:25 + 18:16
D55
2.08 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 34:13
2. Šípová Soňa BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor 36:15 + 2:02
3. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 39:04 + 4:51
4. Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 40:24 + 6:11
5. Jedličková Zdena BOR6250 C OK Jiskra Nový Bor 41:03 + 6:50
6. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 43:09 + 8:56
7. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:44 + 13:31
8. Dragowska Marzena 23P6250 OK!Sport Warszawa 56:19 + 22:06
9. Hančová Hana VRL5652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:03 + 28:50
10. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 67:43 + 33:30
D60
1.89 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 32:49
2. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 37:31 + 4:42
3. Malá Jitka KAS5451 C KOB Kamenický Šenov 42:36 + 9:47
4. Korejčíková Dáďa LLI5550 C TJ Loko Liberec 48:09 + 15:20
5. Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 55:55 + 23:06
Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava DISK
Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava DISK
D65
1.84 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 59:10
2. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 61:48 + 2:38
3. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 62:56 + 3:46
4. Vokálová Pavla CHA4951 C OK Chrastava 68:57 + 9:47
5. Richtrová Jaroslava JEN5251 C OB Jenišovice 102:49 + 43:39
Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering DISK
Bednaříková Olga Marie VLI5151 C Slavia Liberec orienteering DISK
D70
1.79 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíková Hela LLI4851 C TJ Loko Liberec 56:15
2. Městková Eva TEP4851 C Tempo Praha 56:35 + 0:20
3. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 64:30 + 8:15
4. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 71:23 + 15:08
5. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 77:53 + 21:38
H10
1.87 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nožička Jan TJN0809 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:33
2. Šebelka Matěj VLI0805 C Slavia Liberec orienteering 23:24 + 2:51
3. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 26:10 + 5:37
4. Lesák Marek TJN0811 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:32 + 8:59
5. Habán Eduard VLI0800 C Slavia Liberec orienteering 30:06 + 9:33
6. Hrůzek Ondřej BOR0809 C OK Jiskra Nový Bor 31:30 + 10:57
7. Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 31:51 + 11:18
8. Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 33:34 + 13:01
9. Vaňourek Vojtěch BOR0903 C OK Jiskra Nový Bor 35:08 + 14:35
10. Maděra Jakub VLI0906 C Slavia Liberec orienteering 37:30 + 16:57
11. Oravec Viktor TJN0814 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:58 + 26:25
12. Vřešťál František TUR0906 C OOB TJ Turnov 48:46 + 28:13
13. Cingl Vojtěch LTP0805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:58 + 29:25
14. Vokurka Antonín TJN0800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:53 + 31:20
Kaiser Ondřej CHA0607 C OK Chrastava 48:24 + 27:51
Krupka Daniel CHA0703 C OK Chrastava 49:13 + 28:40
H10L
1.64 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamač František TUR0901 C OOB TJ Turnov 14:41
2. Kutek Matěj JEN0902 C OB Jenišovice 15:16 + 0:35
3. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 16:09 + 1:28
4. Horáček Jáchym VLI1111 C Slavia Liberec orienteering 17:41 + 3:00
5. Tůma Vojtěch CHA0804 C OK Chrastava 18:24 + 3:43
6. Hrdlička Vojtěch NER NER 19:14 + 4:33
7. Kruliš Janek VLI1003 C Slavia Liberec orienteering 19:39 + 4:58
8. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 21:59 + 7:18
9. Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 22:08 + 7:27
10. Rafaj Mikuláš NER 23:59 + 9:18
11. Janata Matěj DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka 25:17 + 10:36
12. Karásek Vojtěch TUR0811 C OOB TJ Turnov 26:35 + 11:54
13. Dočekal Štěpán TJN1003 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:04 + 12:23
14. Vraný Filip VLI0802 C Slavia Liberec orienteering 37:45 + 23:04
15. Jiroutek Jakub LLI0902 C TJ Loko Liberec 42:05 + 27:24
16. Walach Štěpán LLI TJ Loko Liberec 45:22 + 30:41
Kalousek Dominik JEN0901 C OB Jenišovice DISK
Krejčí Jaroslav TJN0706 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
H12
1.86 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mairich Filip TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:10
2. Heczko Erik VLI0804 C Slavia Liberec orienteering 23:52 + 3:42
3. Drahoňovský Tomáš TUR0701 C OOB TJ Turnov 27:00 + 6:50
4. Dejnožka Martin TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:06 + 6:56
5. Tomášek Prokop TUV0701 C SOK TJ Turnov 27:56 + 7:46
6. Hyxa Jan VLI0702 C Slavia Liberec orienteering 29:00 + 8:50
7. Habán Oliver VLI0600 B Slavia Liberec orienteering 29:41 + 9:31
8. Šimek Vojtěch LTP0601 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 31:54 + 11:44
9. Mathaus Kryštof DOK0600 C OK Doksy 32:01 + 11:51
10. Zurynek Jan TJN0605 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:19 + 13:09
11. Podhorný Ondřej VLI0705 C Slavia Liberec orienteering 38:16 + 18:06
12. Miklas Ondřej VLI0701 C Slavia Liberec orienteering 39:37 + 19:27
13. Jakubík Jaromír TJN0704 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:37 + 22:27
14. Klust Jan CHA0702 C OK Chrastava 43:09 + 22:59
15. Březina Karel CHA0605 B OK Chrastava 43:25 + 23:15
16. Studničný Adam BOR0701 B OK Jiskra Nový Bor 43:58 + 23:48
17. Bureš David VLI0707 C Slavia Liberec orienteering 44:50 + 24:40
18. Zajger David TUR0703 C OOB TJ Turnov 46:18 + 26:08
19. Řehoř Hynek TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:05 + 27:55
20. Vřešťál Antonín TUR0604 C OOB TJ Turnov 50:28 + 30:18
21. Horák Martin VSP0601 C USK Praha 50:44 + 30:34
22. Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 53:03 + 32:53
23. Kalous Tomáš EKP0601 C VŠTJ Ekonom Praha 53:31 + 33:21
24. Míka Albert TJN0601 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:58 + 33:48
25. Hübner Ondřej STB0700 C TJ Stadion Nový Bor 58:57 + 38:47
26. Dolejší Jan STB0601 B TJ Stadion Nový Bor 107:53 + 87:43
Vávra Tomáš BOR0700 C OK Jiskra Nový Bor DISK
H14
2.04 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 20:54
2. Zabořil Ondřej JEN0401 B OB Jenišovice 24:51 + 3:57
3. Peterka Jakub LLI0404 A TJ Loko Liberec 26:25 + 5:31
4. Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:05 + 7:11
5. Hoetzel Hugo JEN0503 B OB Jenišovice 28:56 + 8:02
6. Haslinger Leopold LTP0403 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:25 + 8:31
7. Klein Martin LTP0404 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:33 + 8:39
8. Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering 30:26 + 9:32
9. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B OOB TJ Turnov 33:49 + 12:55
10. Heřmánek Petr TUR0500 B OOB TJ Turnov 36:25 + 15:31
11. Mašek Matěj BOR0410 C OK Jiskra Nový Bor 42:34 + 21:40
12. Hruška Jakub TJN0403 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:56 + 24:02
13. Bičík Štěpán TUV0405 C SOK TJ Turnov 45:35 + 24:41
14. Veselý Jakub BOR0406 C OK Jiskra Nový Bor 46:26 + 25:32
15. Mastník Ondřej TJN0507 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:11 + 27:17
16. Kurenda Karel KAS0501 C KOB Kamenický Šenov 49:18 + 28:24
17. Wittur Filip STB0500 C TJ Stadion Nový Bor 62:25 + 41:31
18. Karvánek Matěj KAS0502 C KOB Kamenický Šenov 63:49 + 42:55
19. Houžvička David TUR0501 C OOB TJ Turnov 65:31 + 44:37
20. Fojt Jan BOR0407 C OK Jiskra Nový Bor 65:51 + 44:57
21. Rokos Marek TJN0500 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 76:20 + 55:26
H16
2.42 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájek Kryštof TUR0212 A OOB TJ Turnov 31:38
2. Bradáč David LLI0203 B TJ Loko Liberec 35:30 + 3:52
3. Hejna Hynek LLI0300 C TJ Loko Liberec 44:52 + 13:14
4. Socha Ondřej BOR0302 C OK Jiskra Nový Bor 46:15 + 14:37
5. Novák Daniel RUM0301 C ZOOB Rumburk 53:17 + 21:39
6. Romaniuk Vojtěch TJN0205 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:30 + 28:52
7. Matyáš Vojtěch CHA0202 B OK Chrastava 66:14 + 34:36
8. Krupka Štěpán CHA0201 C OK Chrastava 67:25 + 35:47
9. Hnízdil Matěj KAS0301 B KOB Kamenický Šenov 70:39 + 39:01
10. Holan Petr CHA0303 C OK Chrastava 71:33 + 39:55
11. Danko Štěpán CHA0301 C OK Chrastava 80:16 + 48:38
Žukov Jakub TJN0305 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Nováková Lucie BOR OK Jiskra Nový Bor 59:26 + 27:48
H18
2.73 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořil Vojtěch TUR0110 B OOB TJ Turnov 36:39
2. Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec 38:23 + 1:44
3. Tománek Josef BOR0102 B OK Jiskra Nový Bor 39:43 + 3:04
4. Meduna Jakub DOK0000 C OK Doksy 63:24 + 26:45
5. Kubec Michal DOK0103 C OK Doksy 78:57 + 42:18
H21K
3.54 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 1795
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 46:25 1908
2. Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 48:45 + 2:20 1819
3. Maděra Josef VLI7900 C Slavia Liberec orienteering 50:09 + 3:44 1766
4. Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:42 + 4:17 1746
5. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 60:25 + 14:00 1378
6. Pesničák Jan SMR7902 C SNS Smržovka 61:14 + 14:49 1347
7. Novák Jan VLI9300 C Slavia Liberec orienteering 61:40 + 15:15 1331
H21L
3.94 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8837
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fürst Matouš LLI9603 R TJ Loko Liberec 30:06 9478
2. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 32:23 + 2:17 8829
3. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 32:43 + 2:37 8734
4. Horáček Michal VLI7700 R Slavia Liberec orienteering 33:02 + 2:56 8644
5. Dragowski Kuba TUR9003 R OOB TJ Turnov 33:56 + 3:50 8389
6. Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 34:04 + 3:58 8351
7. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 34:20 + 4:14 8275
8. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 34:27 + 4:21 8242
9. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 34:33 + 4:27 8214
10. Grundmann Jan LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice 34:41 + 4:35 8176
11. Janata Martin DKP8306 C Oddíl OB Kotlářka 35:36 + 5:30 7915
12. Kalata Michał 3EP8900 10BKPanc 35:46 + 5:40
13. Burda Matěj BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor 35:58 + 5:52 7811
14. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 36:27 + 6:21 7674
15. Baier Martin TUR7603 C OOB TJ Turnov 36:39 + 6:33 7617
16. Zakouřil Tomáš TUV7500 C SOK TJ Turnov 36:46 + 6:40 7584
17. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 36:52 + 6:46 7556
18. Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 37:15 + 7:09 7447
18. Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 37:15 + 7:09 7447
20. Drobník Michal SJC8709 C Sportcentrum Jičín 38:21 + 8:15 7134
21. Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering 38:37 + 8:31 7059
21. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 38:37 + 8:31 7059
23. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 38:54 + 8:48 6978
24. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 39:49 + 9:43 6718
25. Kalous Vladislav EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha 40:09 + 10:03 6623
26. Palas Jan SJC8507 C Sportcentrum Jičín 40:15 + 10:09 6595
27. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 40:24 + 10:18 6552
27. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 40:24 + 10:18 6552
29. Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 40:50 + 10:44 6429
30. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 40:55 + 10:49 6405
31. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 41:03 + 10:57 6367
32. Kořínek Tomáš BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor 41:06 + 11:00 6353
32. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 41:06 + 11:00 6353
34. Čermák Jan LPU9301 R OK Lokomotiva Pardubice 41:15 + 11:09 6311
35. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 41:39 + 11:33 6197
36. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 41:46 + 11:40 6164
37. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 42:15 + 12:09 6027
38. Galbavý Matěj PHK0007 A OK 99 Hradec Králové 42:35 + 12:29 5932
39. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 43:08 + 13:02 5776
40. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:12 + 13:06 5757
41. Komanec Václav SHK8406 R OK Slavia Hradec Králové 43:14 + 13:08 5747
42. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 43:27 + 13:21 5686
43. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 43:39 + 13:33 5629
44. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:33 + 14:27 5373
45. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 44:40 + 14:34 5340
46. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 44:54 + 14:48 5274
47. Synek Antonín DOK0001 A OK Doksy 44:56 + 14:50 5264
48. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 46:20 + 16:14 4867
49. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 46:53 + 16:47 4710
50. Wolf Daniel TUR9100 C OOB TJ Turnov 47:30 + 17:24 4535
51. Hanč Petr VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:37 + 17:31 4502
52. Francke Michal TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:41 + 18:35 4199
53. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 49:47 + 19:41 3887
54. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 50:54 + 20:48 3570
55. Bek Jiří CHA0103 A OK Chrastava 52:24 + 22:18 3143
56. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 53:22 + 23:16 2869
57. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 54:13 + 24:07 2627
58. Mareš Vít BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor 54:47 + 24:41 2466
59. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 54:51 + 24:45 2448
60. Špicar Petr SJC8801 C Sportcentrum Jičín 55:07 + 25:01 2372
61. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 56:06 + 26:00 2092
62. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 56:31 + 26:25 1974
63. Pávek Petr BOR9008 C OK Jiskra Nový Bor 58:33 + 28:27 1397
64. Drągowski Piotr DOB8200 C KOB Dobruška 63:42 + 33:36 0
65. Král Luboš 74C8401 NER 70:00 + 39:54
66. Drożdż Rafał 23P9300 OK!Sport Warszawa 80:04 + 49:58
Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava DISK 0
Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec DISK 0
Kožina Štěpán PGP0300 A SK Praga DISK 0
Vodrážka Jakub VLI7604 C Slavia Liberec orienteering DISK 0
H35
3.01 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 31:00
2. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 31:48 + 0:48
3. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 32:37 + 1:37
4. Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 36:35 + 5:35
5. Dara Petr Neregistrovaní 37:18 + 6:18
6. Vančura Martin ASU8049 C Magnus Orienteering 40:55 + 9:55
7. Šašek Luděk SOB6901 C SOBSA 46:16 + 15:16
8. Kadečka Jakub JEN7901 C OB Jenišovice 48:30 + 17:30
9. Tomanica Vojtěch CHA7601 C OK Chrastava 50:43 + 19:43
H40
2.68 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 C USK Praha 27:35
2. Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 30:37 + 3:02
3. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 30:52 + 3:17
4. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 30:56 + 3:21
5. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 31:09 + 3:34
6. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 31:28 + 3:53
7. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 31:57 + 4:22
8. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 35:27 + 7:52
9. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 38:18 + 10:43
10. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 38:31 + 10:56
11. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 38:54 + 11:19
12. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 39:15 + 11:40
13. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 40:55 + 13:20
14. Sychra Zdeněk CHA7302 C OK Chrastava 43:12 + 15:37
15. Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 43:47 + 16:12
16. Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 44:49 + 17:14
16. Šebelka Jan VLI7506 C Slavia Liberec orienteering 44:49 + 17:14
18. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 45:00 + 17:25
19. Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 45:10 + 17:35
20. Feřt Martin VLI7704 C Slavia Liberec orienteering 47:55 + 20:20
21. Heřmánek Michal TUR7702 C OOB TJ Turnov 50:42 + 23:07
22. Štěrba Jan CHA7606 C OK Chrastava 56:30 + 28:55
H45
2.63 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vřešťál Jan TUR7301 C OOB TJ Turnov 29:57
2. Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 30:53 + 0:56
3. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:48 + 2:51
4. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 33:02 + 3:05
5. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 34:56 + 4:59
6. Christl Ivan TUR7310 C OOB TJ Turnov 35:47 + 5:50
7. Würz Bohuslav LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:26 + 6:29
8. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 36:54 + 6:57
9. Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 39:55 + 9:58
10. Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 41:41 + 11:44
11. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 43:40 + 13:43
12. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 44:27 + 14:30
13. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 45:22 + 15:25
14. Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor 45:53 + 15:56
15. Studničný Jaroslav BOR7004 C OK Jiskra Nový Bor 46:28 + 16:31
16. Lamač Jaroslav TUR7203 C OOB TJ Turnov 48:12 + 18:15
17. Kruschina Jan LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:31 + 20:34
18. Hejna Stanislav LLI6900 C TJ Loko Liberec 52:40 + 22:43
19. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 53:31 + 23:34
20. Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 53:37 + 23:40
21. Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov 53:46 + 23:49
22. Karásek Jiří 57X7100 OB Karas 54:43 + 24:46
23. Vambera Filip TUR7305 C OOB TJ Turnov 58:15 + 28:18
H50
2.47 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 30:09
2. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 34:32 + 4:23
3. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:46 + 5:37
4. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 36:27 + 6:18
5. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 37:15 + 7:06
6. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:01 + 7:52
7. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 44:14 + 14:05
8. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 50:08 + 19:59
9. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 59:21 + 29:12
Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H55
2.02 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 28:41
2. Würz Martin LTP6303 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:06 + 0:25
3. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 29:38 + 0:57
4. Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 32:43 + 4:02
5. Dragowski Robert TUR5906 C OOB TJ Turnov 34:25 + 5:44
6. Mareš Hynek TUR6100 C OOB TJ Turnov 35:51 + 7:10
7. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:52 + 8:11
8. Bičík Miroslav TUV6101 C SOK TJ Turnov 43:02 + 14:21
9. Hoidekr Pavel LLI5901 C TJ Loko Liberec 51:27 + 22:46
10. Albrecht Miloslav SMB5901 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 61:22 + 32:41
11. Mellan Martin TUV6304 C SOK TJ Turnov 66:35 + 37:54
H60
1.93 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 30:38
2. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 32:31 + 1:53
3. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 35:57 + 5:19
4. Pávek Miloš BOR5801 C OK Jiskra Nový Bor 36:35 + 5:57
5. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 38:00 + 7:22
6. Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 49:58 + 19:20
7. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:43 + 24:05
H65
1.87 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 30:43
2. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 35:12 + 4:29
3. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 38:56 + 8:13
4. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 40:14 + 9:31
5. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 43:25 + 12:42
6. Bárta Miroslav JEN5201 C OB Jenišovice 48:28 + 17:45
7. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 61:57 + 31:14
8. Jedlička Miroslav JEN5301 C OB Jenišovice 67:12 + 36:29
9. Bednařík Libor VLI5200 C Slavia Liberec orienteering 70:06 + 39:23
10. Kadavý Zdeněk CHA4901 C OK Chrastava 80:01 + 49:18
11. Lusk Karel CHA5002 C OK Chrastava 85:05 + 54:22
12. Kolský Alexander PGP5000 C SK Praga 89:53 + 59:10
13. Richtr Jiří JEN5001 C OB Jenišovice 99:44 + 69:01
H70
1.85 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 36:53
2. Smetana Radim CHA4700 C OK Chrastava 37:34 + 0:41
3. Peterka Josef LLI4702 C TJ Loko Liberec 38:43 + 1:50
4. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 69:01 + 32:08
5. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 103:24 + 66:31
H75
1.85 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 47:24
2. Petrželka Pavel TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:18 + 7:54
3. Dohnal Josef VSP4300 C USK Praha 56:02 + 8:38
4. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 60:18 + 12:54
5. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 61:13 + 13:49
6. Štrojsa Josef KAS4000 C KOB Kamenický Šenov 62:14 + 14:50
HDR
1.64 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bégoc Dany TUR1011 C OOB TJ Turnov 17:02
2. Nehasil František BOR1101 C OK Jiskra Nový Bor 20:04 + 3:02
3. Pražák Jáchym NER NER 21:12 + 4:10
4. Kunášková Markéta VLI1057 C Slavia Liberec orienteering 21:46 + 4:44
5. Hák Martin TUR1206 C OOB TJ Turnov 22:38 + 5:36
6. Dušková Denisa NER 22:43 + 5:41
7. Lazar Matyáš TUV1000 C SOK TJ Turnov 23:56 + 6:54
8. Paclt Vojtěch LLI TJ Loko Liberec 24:11 + 7:09
9. Válková Karolína TUV0951 C SOK TJ Turnov 24:47 + 7:45
9. Drahoňovský Jakub TUR1006 C OOB TJ Turnov 24:47 + 7:45
11. Zakouřil František TUV1201 C SOK TJ Turnov 24:57 + 7:55
12. Bureš Kryštof VLI1202 C Slavia Liberec orienteering 26:41 + 9:39
13. Klokočníková Darina Neregistrovaní 26:52 + 9:50
14. Chocholoušek Adam Neregistrovaní 27:30 + 10:28
15. Arnošt Daniel DOR1200 C OK Dobříš 27:41 + 10:39
16. Zaradník Tonáš NER 28:07 + 11:05
17. Háková Alena TUR1058 C OOB TJ Turnov 29:09 + 12:07
18. Kubátová Karolína CHA0951 C OK Chrastava 29:35 + 12:33
19. Hübner Václav CTB1102 C SK OB Chotěboř 29:59 + 12:57
20. Matějů Eda VLI1200 C Slavia Liberec orienteering 30:59 + 13:57
21. Baťko Ondřej BOR0907 C OK Jiskra Nový Bor 31:10 + 14:08
22. Votava Jan NER NER 31:26 + 14:24
23. Matějů Josef VLI1300 C Slavia Liberec orienteering 31:42 + 14:40
24. Štefko Adam BOR1200 C OK Jiskra Nový Bor 31:43 + 14:41
25. Šipoš Juraj VLI1203 C Slavia Liberec orienteering 32:05 + 15:03
26. Pesničák Daniel SMR1100 C SNS Smržovka 32:09 + 15:07
27. Lazarová Nela TUV1251 C SOK TJ Turnov 32:19 + 15:17
28. Frantálová Felicie Neregistrovaní 33:43 + 16:41
29. Klokočníková Jolana Neregistrovaní 34:19 + 17:17
30. Gibbons Emily TUV0955 C SOK TJ Turnov 34:45 + 17:43
31. Chocholoušek Jan Neregistrovaní 34:59 + 17:57
32. Kutková Sára JEN1351 C OB Jenišovice 35:14 + 18:12
33. David Viktor Neregistrovaní 36:13 + 19:11
34. Sázavský Josef VLI1102 C Slavia Liberec orienteering 36:46 + 19:44
35. Procházková Sára TUV1250 C SOK TJ Turnov 37:10 + 20:08
36. Jurik Lukáš NER NER 37:28 + 20:26
37. Vokurka Ota TJN1200 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:40 + 20:38
38. Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 38:26 + 21:24
39. Oravcová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:43 + 22:41
40. Vágner jan NER 40:43 + 23:41
41. Zurynek Jan NER NER 42:24 + 25:22
42. Vágnerová Anna NER 42:27 + 25:25
43. Vágnerová Ema NER 43:42 + 26:40
44. Rafaj Hynek NER NER 47:08 + 30:06
45. Rafajová Justýna NER 47:19 + 30:17
46. Prokopová Tereza CHA1151 C OK Chrastava 47:36 + 30:34
47. Holata Vojtěch TAP1300 C KOB Tretra Praha 51:28 + 34:26
48. Gottstein Josef LLI1300 C TJ Loko Liberec 51:56 + 34:54
49. Jelínek Vojta NER 60:26 + 43:24
50. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 66:21 + 49:19
P
1.79 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanč Pavel VRL5601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:07
2. Francke Pavla NNN Neregistrovaní 25:26 + 0:19
3. Vaňourková Jitka BOR7252 C OK Jiskra Nový Bor 27:06 + 1:59
4. Šimek Stanislav LTP6602 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:11 + 4:04
5. SIgmund Vítek NER NER 31:56 + 6:49
6. Vála Petr KUL KOB Ústí nad Labem 32:05 + 6:58
7. Válová Michala KUL KOB Ústí nad Labem 32:50 + 7:43
8. Prokop Alan NER NER 32:59 + 7:52
9. Walach Jiří LLI TJ Loko Liberec 33:04 + 7:57
10. Zemancová Radka BOR8055 C OK Jiskra Nový Bor 33:27 + 8:20
11. Žaloudková Petra SJC8761 C Sportcentrum Jičín 37:28 + 12:21
12. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 37:39 + 12:32
13. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 37:52 + 12:45
14. Kutková Hana JEN8050 C OB Jenišovice 39:02 + 13:55
15. Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 40:51 + 15:44
16. Labská Bohuslava LLI6951 C TJ Loko Liberec 41:38 + 16:31
17. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 42:09 + 17:02
18. Holata Radek TAP8100 C KOB Tretra Praha 42:14 + 17:07
19. Sládková Klára VLI7852 Slavia Liberec orienteering 44:00 + 18:53
20. Podoubský Miloň Neregistrovaní 48:59 + 23:52
21. Holanová Hana CHA7451 OK Chrastava 49:29 + 24:22
22. Petrová Věra VLI6251 C Slavia Liberec orienteering 50:59 + 25:52
23. Kořínek Jindřich TUR4848 OOB TJ Turnov 51:40 + 26:33
24. Štefko Dominik BOR7716 C OK Jiskra Nový Bor 56:10 + 31:03
25. Hrůzková Jana 5GZ7650 Šenováci 57:15 + 32:08
26. Hejna Štěpán LLI0602 C TJ Loko Liberec 58:39 + 33:32
27. Kadečková Jitka NER NER 60:17 + 35:10
28. Synek Antonín DOK OK Doksy 61:08 + 36:01
29. Šípová Anežka Neregistrovaní 62:51 + 37:44
30. Synková Barbora DOK0450 C OK Doksy 64:32 + 39:25
31. Synková Marcela DOK OK Doksy 65:39 + 40:32
32. Tvrdek Vojtěch TUR4949 C OOB TJ Turnov 71:37 + 46:30
33. Procházková Lenka TUV7650 SOK TJ Turnov 74:33 + 49:26
34. Kuťková Petra NER NER 78:51 + 53:44
35. Řezáčová Jitka NER NER 79:20 + 54:13
36. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov 83:57 + 58:50
37. Hejnová Simon NER NER 86:25 + 61:18
38. Linhartová Martina NNN Neregistrovaní 95:51 + 70:44
Šoltysová Magdaléna NER NER DISK
T
3.06 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczková Bohdana VLI7750 C Slavia Liberec orienteering 35:56
2. Rafaj Nikola NER 41:29 + 5:33
3. Kvapilová Věra NER 43:14 + 7:18
4. Dvořák Petr NER 43:16 + 7:20
5. Zaydlar Michal 92X7100 Jizerky 44:06 + 8:10
6. Ježowicz Roman 79X8000 Žižkovský tygři 51:11 + 15:15
7. Krejčí Lukáš TJN8500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:47 + 15:51
8. Zahula Vít Neregistrovaní 52:22 + 16:26
9. Kurková Martina SMR8850 SNS Smržovka 56:53 + 20:57
10. Trültzsch Jacos NER 59:07 + 23:11
11. Nebusová Babeta NER 60:40 + 24:44
12. Oravec Tomáš TJN7505 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:49 + 24:53
13. Stężycki Grzegorz 3EP8200 10BKPanc 61:28 + 25:32
14. Feřtová Jitka VLI7853 C Slavia Liberec orienteering 61:35 + 25:39
15. Hejtmánková Kateřina TAP8462 C KOB Tretra Praha 63:06 + 27:10
16. Čaloun Michal VLI6801 C Slavia Liberec orienteering 64:31 + 28:35
17. Sitnicki Mariusz 3EP7700 10BKPanc 69:46 + 33:50
18. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 69:51 + 33:55
19. Floriánek Jan VSP7304 C USK Praha 71:04 + 35:08
20. Novák Jan Neregistrovaní 71:20 + 35:24
21. Mužíčková Veronika Neregistrovaní 73:33 + 37:37
22. Skácel Dalibor NER NER 73:36 + 37:40
23. Benešová Marika NER NER 74:43 + 38:47
24. Zurynek Jan EKP7003 C VŠTJ Ekonom Praha 75:36 + 39:40
25. Zemánek Mojmír NER 76:11 + 40:15
26. Sázavská Tereza 62X7950 Neregistrovaní - VLI 77:15 + 41:19
27. Gibbonsová Jitka TUV7252 SOK TJ Turnov 80:31 + 44:35
28. Beneš Petr NER NER 81:58 + 46:02
29. Bańska-Bodziona Aneta 3EP7950 10BKPanc 89:36 + 53:40
30. Košek Ladislav LLI5903 C TJ Loko Liberec 90:12 + 54:16
31. Zumbach Jindřich Neregistrovaní 91:12 + 55:16
32. David Daniel Neregistrovaní 95:13 + 59:17
33. Cimbál Bohumil Neregistrovaní 97:58 + 62:02
34. Šubertová Václava TUV6350 SOK TJ Turnov 110:17 + 74:21
35. Pavelková Zuzana NER 112:00 + 76:04
36. Landová Iveta NER 112:49 + 76:53
37. Nejedlová Lucie LLI7350 C TJ Loko Liberec 113:54 + 77:58
38. Kosíková Helena TUR6550 C OOB TJ Turnov 115:37 + 79:41
39. Cimbál Filip Neregistrovaní 117:15 + 81:19
40. Cimbálová Irena Neregistrovaní 118:19 + 82:23
41. Korczyc Anna 10BKPanc 126:09 + 90:13
42. Glinka Jakub NER 137:55 + 101:59
Šklíba David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Mencl Miloslav VSP6505 C USK Praha DISK
Vraný Jiří VLI7504 C Slavia Liberec orienteering DISK
Votava David 4HX7100 DSVJ DISK