Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slámová Julie | LCE1051 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 18:00 | |
2. | Mašláňová Ema | TZL0955 | C | SKOB Zlín | 18:21 | + 0:21 |
3. | Tomanková Alice | KSU0959 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 18:38 | + 0:38 |
4. | Paulíčková Adela | UOL0951 | C | SOB Olomouc | 19:57 | + 1:57 |
5. | Ružičková Žofie | TZL0953 | C | SKOB Zlín | 20:02 | + 2:02 |
6. | Kundratová Eva | TZL0950 | C | SKOB Zlín | 22:30 | + 4:30 |
7. | Kubíčková Lucie | VIC0952 | C | OB Vizovice | 23:20 | + 5:20 |
8. | Kubíčková Magdalena | UOL1150 | C | SOB Olomouc | 23:36 | + 5:36 |
9. | Vlčková Markéta | VIC0951 | C | OB Vizovice | 23:54 | + 5:54 |
10. | Tomášková Anna | STE1051 | C | SK SKI-OB Šternberk | 24:01 | + 6:01 |
11. | Soldánová Pavlína | JPV0999 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 24:16 | + 6:16 |
12. | Luterová Laura | PLU1051 | C | TJ SOKOL Plumlov | 24:24 | + 6:24 |
13. | Walaská Klára | TRI0950 | C | TJ TŽ Třinec | 24:26 | + 6:26 |
14. | Novosadová Klára | TZL0952 | C | SKOB Zlín | 25:00 | + 7:00 |
15. | Hýblová Eliška | JPV0952 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 25:19 | + 7:19 |
16. | Jordánová Nelly | KSU1050 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:16 | + 8:16 |
17. | Kopecká Tereza | UOL1050 | C | SOB Olomouc | 28:10 | + 10:10 |
18. | Pozlovská Eliška | TZL0954 | C | SKOB Zlín | 29:01 | + 11:01 |
19. | Mudráková Natálie | TBM0953 | C | KOS TJ Tesla Brno | 29:12 | + 11:12 |
20. | Šujanová Rozálie | RBK0952 | C | SK Radioklub Blansko | 29:32 | + 11:32 |
21. | Švidrnochová Nela | OOP0950 | C | TJ Opava | 34:14 | + 16:14 |
Zbíralová Kateřina | UOL1151 | C | SOB Olomouc | DISK | ||
MS | KRŇOVÁ Anna | 0100001 | C | 22:07 | + 4:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Finstrlová Kristýna | ZBM0752 | B | SK Žabovřesky Brno | 15:57 | |
2. | Paulíčková Tereza | UOL0750 | B | SOB Olomouc | 17:20 | + 1:23 |
3. | Hrbáčková Michaela | LCE0751 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 19:40 | + 3:43 |
4. | Cetlová Karolína | AOP0752 | C | Orientační Běh Opava | 19:47 | + 3:50 |
5. | Michálková Sabina | LCE0851 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 19:49 | + 3:52 |
6. | Čechová Johana | TBM0888 | C | KOS TJ Tesla Brno | 19:51 | + 3:54 |
7. | Jílková Pavla | UOL0753 | C | SOB Olomouc | 20:06 | + 4:09 |
8. | Rotková Veronika | ZBM0854 | C | SK Žabovřesky Brno | 22:07 | + 6:10 |
9. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | B | Orientační Běh Opava | 22:37 | + 6:40 |
10. | Fišerová Markéta | TZL0851 | C | SKOB Zlín | 23:10 | + 7:13 |
11. | Reichlová Lucie | KSU0850 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 23:41 | + 7:44 |
12. | Ptáčková Julie | TBM0980 | C | KOS TJ Tesla Brno | 23:43 | + 7:46 |
13. | Kočová Klára | ZBM0850 | C | SK Žabovřesky Brno | 24:17 | + 8:20 |
14. | Sedláčková Klára | LCE0854 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 24:57 | + 9:00 |
15. | Otrubová Karolína | PLU0888 | C | TJ SOKOL Plumlov | 26:08 | + 10:11 |
16. | Pachmannová Iva | AOP0852 | C | Orientační Běh Opava | 26:33 | + 10:36 |
17. | Malá Karolína | VRB0777 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 27:26 | + 11:29 |
18. | Reichlová Pavla | KSU0888 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:31 | + 11:34 |
19. | Bartášková Karolína | ASU0799 | C | Magnus Orienteering | 27:48 | + 11:51 |
20. | Klapková Alžběta | PTE0852 | C | TJ Sokol Ptení | 28:59 | + 13:02 |
21. | Vavrdová Karolína | PTE0880 | C | TJ Sokol Ptení | 29:10 | + 13:13 |
22. | Rozsívalová Adéla | KON0760 | C | KOB Konice | 31:12 | + 15:15 |
23. | Šujanová Berenika | RBK0752 | C | SK Radioklub Blansko | 31:53 | + 15:56 |
24. | Krtičková Ester | CHA0754 | C | OK Chrastava | 33:36 | + 17:39 |
25. | Lázničková Alžběta | TZL0858 | C | SKOB Zlín | 36:53 | + 20:56 |
26. | Štefková Michaela | PLU0851 | C | TJ SOKOL Plumlov | 39:19 | + 23:22 |
27. | Vernerová Hana | TBM0780 | C | KOS TJ Tesla Brno | 39:29 | + 23:32 |
28. | Slezáková Vendula | PLU0854 | C | TJ SOKOL Plumlov | 40:12 | + 24:15 |
29. | Buksová Karolína | SKM0850 | C | KOB Směr Kroměříž | 42:28 | + 26:31 |
30. | Valyavka Viktoriya | 38S0850 | C | Slávia ŽU Žilina | 43:13 | + 27:16 |
31. | Vavříková Tereza | SSU0751 | C | SK Severka Šumperk | 45:57 | + 30:00 |
32. | Vrbová Marie | PTE0850 | C | TJ Sokol Ptení | 47:28 | + 31:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Lucie | SKM0551 | A | KOB Směr Kroměříž | 19:49 | |
2. | Finstrlová Julie | ZBM0552 | A | SK Žabovřesky Brno | 22:13 | + 2:24 |
3. | Procházková Doubravka | ADA0651 | B | OOB Spartak Adamov | 23:07 | + 3:18 |
4. | Holasová Barbora | AOP0651 | B | Orientační Běh Opava | 23:12 | + 3:23 |
5. | Doušková Hana | TBM0659 | B | KOS TJ Tesla Brno | 24:16 | + 4:27 |
6. | Batani Valentina | TZL0551 | A | SKOB Zlín | 25:22 | + 5:33 |
7. | Jílková Lenka | UOL0654 | C | SOB Olomouc | 26:28 | + 6:39 |
8. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | B | KOS TJ Tesla Brno | 26:47 | + 6:58 |
9. | Rychlá Karolína | KRN0757 | B | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 27:08 | + 7:19 |
10. | Otrubová Anna | PLU0577 | A | TJ SOKOL Plumlov | 27:27 | + 7:38 |
11. | Cetlová Magdaléna | AOP0552 | B | Orientační Běh Opava | 27:35 | + 7:46 |
12. | Ježková Ivana | ZBM0560 | C | SK Žabovřesky Brno | 28:31 | + 8:42 |
13. | Tomanová Eliška | LBM0651 | B | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 28:37 | + 8:48 |
14. | Gallo Natálie | AOP0652 | B | Orientační Běh Opava | 28:46 | + 8:57 |
15. | Doušková Kateřina | TBM0679 | B | KOS TJ Tesla Brno | 28:57 | + 9:08 |
16. | Pišová Adéla | LCE0551 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 29:04 | + 9:15 |
17. | Pachmannová Katka | AOP0551 | B | Orientační Běh Opava | 29:06 | + 9:17 |
18. | Štětínská Tereza | MOV0751 | B | SKOB Ostrava | 30:21 | + 10:32 |
19. | Fuchsová Ema | TBM0653 | B | KOS TJ Tesla Brno | 31:10 | + 11:21 |
20. | Čudková Kristýna | MOV0654 | B | SKOB Ostrava | 31:11 | + 11:22 |
21. | Kolarczyková Eliška | TRI0551 | B | TJ TŽ Třinec | 31:41 | + 11:52 |
22. | Zahradníková Kateřina | BFM0551 | B | SKOB Frýdek - Místek | 32:00 | + 12:11 |
23. | Šaňáková Marie | UOL0651 | B | SOB Olomouc | 32:14 | + 12:25 |
24. | Kendrová Tereza | 27S1650 | C | Farmaceut Bratislava | 32:43 | + 12:54 |
25. | Ondrová Anna | ZBM0553 | B | SK Žabovřesky Brno | 34:06 | + 14:17 |
26. | Mikošková Marie | STE0552 | B | SK SKI-OB Šternberk | 34:50 | + 15:01 |
27. | Dráčová Barbora | UOL0652 | B | SOB Olomouc | 35:11 | + 15:22 |
28. | Pavlová Eliška | MOV0650 | B | SKOB Ostrava | 35:46 | + 15:57 |
29. | Zatloukalová Julie | STE0650 | B | SK SKI-OB Šternberk | 35:58 | + 16:09 |
30. | Konečná Julie | KSU0550 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:30 | + 24:41 |
31. | Finstrlová Lucie | ZBM0651 | B | SK Žabovřesky Brno | 53:13 | + 33:24 |
32. | Palátová Renáta | ABM0655 | B | KOB ALFA Brno | 54:39 | + 34:50 |
Tomčíková Eliška | VRB0555 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšilová Stella | STE0551 | B | SK SKI-OB Šternberk | 24:25 | |
2. | Stryková Karolína | KSU0656 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:46 | + 1:21 |
3. | Batani Valeria | TZL0550 | B | SKOB Zlín | 26:08 | + 1:43 |
4. | Kotrle Sylvia | STE0652 | C | SK SKI-OB Šternberk | 29:58 | + 5:33 |
5. | Matochová Adéla | TZL0552 | C | SKOB Zlín | 30:41 | + 6:16 |
6. | Krčková Lucie | TRI0550 | C | TJ TŽ Třinec | 31:18 | + 6:53 |
7. | Kopecká Nela | UOL0650 | B | SOB Olomouc | 36:11 | + 11:46 |
8. | Přikrylová Ivana | JPV0653 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 40:03 | + 15:38 |
9. | Plachá Aneta | JPV0555 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 42:20 | + 17:55 |
10. | Přikrylová Jana | JPV0652 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 44:01 | + 19:36 |
11. | Karásková Denisa | ZPV0555 | C | KOB ZPV Prostějov | 73:19 | + 48:54 |
12. | Good Eliška | SBR0550 | C | SKOB Bruntál | 73:52 | + 49:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bídová Markéta | UOL0352 | B | SOB Olomouc | 29:08 | |
2. | Bruková Petra | TRI0450 | B | TJ TŽ Třinec | 32:51 | + 3:43 |
3. | Smékalová Karolína | UOL0451 | A | SOB Olomouc | 33:20 | + 4:12 |
4. | Klechová Karolína | AOP0452 | B | Orientační Běh Opava | 35:05 | + 5:57 |
5. | Černochová Michaela | PLU0351 | A | TJ SOKOL Plumlov | 35:06 | + 5:58 |
6. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | B | SOB Olomouc | 35:13 | + 6:05 |
7. | Švidrnochová Eliška | OOP0451 | A | TJ Opava | 36:14 | + 7:06 |
8. | Pachmannová Bára | AOP0351 | B | Orientační Běh Opava | 36:25 | + 7:17 |
9. | Rybková Vendula | TRI0453 | B | TJ TŽ Třinec | 37:44 | + 8:36 |
10. | Mrkvičková Ema | TZL0451 | A | SKOB Zlín | 37:57 | + 8:49 |
11. | Miková Lenka | TBM0460 | B | KOS TJ Tesla Brno | 38:07 | + 8:59 |
12. | Mudráková Eliška | LCE0352 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:50 | + 10:42 |
13. | Janečková Adéla | PLU0452 | B | TJ SOKOL Plumlov | 39:53 | + 10:45 |
14. | Lubrichová Veronika | STE0451 | B | SK SKI-OB Šternberk | 40:23 | + 11:15 |
15. | Němečková Kateřina | PLU0350 | B | TJ SOKOL Plumlov | 40:58 | + 11:50 |
16. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | B | Orientační Běh Opava | 41:15 | + 12:07 |
17. | Šneiderová Daniela | ASU0398 | B | Magnus Orienteering | 44:57 | + 15:49 |
18. | Šrámková Aneta | TZL0458 | C | SKOB Zlín | 49:28 | + 20:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šánová Julie | KSU0494 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 38:08 | |
2. | Kolaříková Eliška | TZL0452 | B | SKOB Zlín | 51:49 | + 13:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kočová Halina | TZL0255 | A | SKOB Zlín | 30:55 | |
2. | Skoupá Vendula | STE0152 | B | SK SKI-OB Šternberk | 38:32 | + 7:37 |
3. | Tichá Julie | TZL0252 | A | SKOB Zlín | 42:33 | + 11:38 |
4. | Raclavská Lenka | UOL0252 | B | SOB Olomouc | 50:15 | + 19:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smolková Sabina | STE0250 | B | SK SKI-OB Šternberk | 53:37 | |
2. | Končáková Alžběta | LCE0256 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 56:22 | + 2:45 |
3. | Pospíšilová Helena | STE0253 | C | SK SKI-OB Šternberk | 61:18 | + 7:41 |
4. | Kličková Anna | KON0272 | B | KOB Konice | 90:52 | + 37:15 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štefková Klára | TBM0059 | A | KOS TJ Tesla Brno | 38:33 | ||
2. | Hájková Lenka | SOP0050 | A | OOB TJ Slezan Opava | 40:32 | + 1:59 | |
3. | Kundratová Lucie | TZL0058 | B | SKOB Zlín | 49:19 | + 10:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šímová Jana | PHK8569 | C | OK 99 Hradec Králové | 35:29 | 6644 | |
2. | Pekárková Eva | TZL7653 | C | SKOB Zlín | 37:42 | + 2:13 | 6269 |
3. | Hlavová Hana | KON8888 | R | KOB Konice | 38:59 | + 3:30 | 6052 |
4. | Vernerová Radka | VBM8558 | C | VSK Mendelu Brno | 41:26 | + 5:57 | 5638 |
5. | Slováčková Věra | TZL8181 | C | SKOB Zlín | 45:22 | + 9:53 | 4973 |
6. | Pekárková Monika | RBK9252 | C | SK Radioklub Blansko | 47:59 | + 12:30 | 4530 |
7. | Křečková Lenka | ASU9271 | C | Magnus Orienteering | 50:54 | + 15:25 | 4037 |
8. | Stachoňová Barbara | ZBM8451 | C | SK Žabovřesky Brno | 52:36 | + 17:07 | 3750 |
9. | Zavadilová Simona | PTE8485 | C | TJ Sokol Ptení | 55:16 | + 19:47 | 3299 |
10. | Vítková Lucie | PTE9474 | C | TJ Sokol Ptení | 56:52 | + 21:23 | 3028 |
11. | Dittrichová Zuzana | KON9175 | C | KOB Konice | 60:23 | + 24:54 | 2434 |
12. | Königová Jana | ZBM8661 | C | SK Žabovřesky Brno | 60:25 | + 24:56 | 2428 |
13. | Adamová Eva | ZBM8772 | C | SK Žabovřesky Brno | 65:22 | + 29:53 | 1591 |
14. | Bouzková Katka | SVS8151 | C | Orientklub Vsetín | 89:10 | + 53:41 | 0 |
15. | Vríčanová Janka | 86S8950 | C | Slávia ZU Žilina | 90:35 | + 55:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáčková Veronika | TBM7374 | C | KOS TJ Tesla Brno | 33:07 | 4181 | |
2. | Janošíková Lenka | UOL7651 | C | SOB Olomouc | 39:16 | + 6:09 | 3652 |
3. | Pangrácová Marie | 0040001 | C | 44:13 | + 11:06 | ||
4. | Maliňáková Petra | SVS8751 | C | Orientklub Vsetín | 50:07 | + 17:00 | 2717 |
5. | Muchová Barbora | KVS8550 | C | SKOB Kobra Vsetín | 50:31 | + 17:24 | 2683 |
6. | Pilcová Sabina | JPV9898 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 50:45 | + 17:38 | 2663 |
7. | Cetkovská Tereza | JPV8750 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 60:12 | + 27:05 | 1849 |
8. | Czaschová Emílie | SBR8750 | C | SKOB Bruntál | 65:02 | + 31:55 | 1433 |
9. | Pangrácová Anna | 0030005 | C | 65:16 | + 32:09 | ||
10. | Šebková Klára | JPV8550 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 84:28 | + 51:21 | 0 |
11. | Hornová Lenka | 0030001 | C | 84:32 | + 51:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lučanová Marta | LPU7957 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 28:47 | |
2. | Gallo Martina | AOP7951 | C | Orientační Běh Opava | 32:08 | + 3:21 |
3. | Dittrichová Andrea | SKM7750 | C | KOB Směr Kroměříž | 35:05 | + 6:18 |
4. | Kozumplíková Alice | RBK8151 | C | SK Radioklub Blansko | 35:38 | + 6:51 |
5. | Štěpánková Kateřina | TBM7654 | C | KOS TJ Tesla Brno | 36:53 | + 8:06 |
6. | Good Ludmila | SBR8050 | C | SKOB Bruntál | 40:13 | + 11:26 |
7. | Šidlová Klára | TZL8250 | C | SKOB Zlín | 43:32 | + 14:45 |
8. | Librová Lucie | AOP8050 | C | Orientační Běh Opava | 45:02 | + 16:15 |
9. | Marková Eva | STE7550 | C | SK SKI-OB Šternberk | 52:26 | + 23:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubáňová Jana | TBM7275 | C | KOS TJ Tesla Brno | 32:55 | |
2. | Daňková Veronika | SBK8151 | C | KOB START Blansko | 35:29 | + 2:34 |
3. | Radová Martina | ABM7451 | C | KOB ALFA Brno | 36:35 | + 3:40 |
4. | Doušková Klára | TBM7761 | C | KOS TJ Tesla Brno | 36:42 | + 3:47 |
5. | Čechová Marcela | TBM7659 | C | KOS TJ Tesla Brno | 37:06 | + 4:11 |
6. | Jílková Hana | UOL8050 | C | SOB Olomouc | 37:40 | + 4:45 |
7. | Kubíčková Eva | UOL7752 | C | SOB Olomouc | 43:16 | + 10:21 |
8. | Plachá Andrea | JPV7676 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 43:31 | + 10:36 |
9. | Paulíčková Barbara | UOL7851 | C | SOB Olomouc | 45:03 | + 12:08 |
10. | Janků Renata | STE7251 | C | SK SKI-OB Šternberk | 46:30 | + 13:35 |
11. | Tomanková Martina | KSU7552 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:25 | + 14:30 |
12. | Tomanová Veronika | LBM7751 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 48:49 | + 15:54 |
13. | Kopecká Jitka | UOL7750 | C | SOB Olomouc | 51:24 | + 18:29 |
14. | Tomášková Petra | STE8250 | C | SK SKI-OB Šternberk | 52:01 | + 19:06 |
15. | Lubrichová Eva | STE7556 | C | SK SKI-OB Šternberk | 53:17 | + 20:22 |
16. | Benešová Petra | KON7575 | C | KOB Konice | 55:15 | + 22:20 |
17. | Šaňáková Šárka | UOL7650 | C | SOB Olomouc | 56:12 | + 23:17 |
18. | Rozsívalová Petra | KON8063 | C | KOB Konice | 59:22 | + 26:27 |
19. | Navrátilová Helena | ASU7799 | C | Magnus Orienteering | 63:58 | + 31:03 |
20. | Štětínská Soňa | MOV7650 | C | SKOB Ostrava | 69:47 | + 36:52 |
21. | Smékalová Jana | UOL7850 | C | SOB Olomouc | 80:26 | + 47:31 |
22. | Eliášková Hana | LBM8051 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 84:15 | + 51:20 |
23. | Přikrylová Jitka | JPV7979 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 96:06 | + 63:11 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Batani Hana | TZL7351 | C | SKOB Zlín | 29:18 | |
2. | Valíková Petra | AOP7351 | C | Orientační Běh Opava | 38:39 | + 9:21 |
3. | Kundratová Jana | TZL7350 | C | SKOB Zlín | 39:12 | + 9:54 |
4. | Poláčková Monika | JPV7552 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 39:19 | + 10:01 |
5. | Broschová Lucie | RBK7451 | C | SK Radioklub Blansko | 40:20 | + 11:02 |
6. | Finstrlová Alena | ZBM7550 | C | SK Žabovřesky Brno | 41:11 | + 11:53 |
7. | Pachmannová Hana | AOP7252 | C | Orientační Běh Opava | 41:18 | + 12:00 |
8. | Kovalčíková Eva | AOP7852 | C | Orientační Běh Opava | 43:05 | + 13:47 |
9. | Švidrnochová Hana | OOP7751 | C | TJ Opava | 53:37 | + 24:19 |
10. | Šujanová Kateřina | RBK7851 | C | SK Radioklub Blansko | 55:08 | + 25:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovaříková Mária | SIT6951 | C | OK SILESIA | 28:48 | |
2. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 29:47 | + 0:59 |
3. | Hulenková Martina | MOV7352 | C | SKOB Ostrava | 34:45 | + 5:57 |
4. | Chovancová Jana | TZL7352 | C | SKOB Zlín | 36:52 | + 8:04 |
5. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Orientační Běh Opava | 37:50 | + 9:02 |
6. | Sadílková Lenka | VIC7055 | C | OB Vizovice | 39:37 | + 10:49 |
7. | Vidmuchová Martina | JPV7171 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 40:51 | + 12:03 |
8. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 41:52 | + 13:04 |
9. | Anat Meir | 24I4015 | C | Israel Orienteering | 48:05 | + 19:17 |
10. | Šneiderová Lucie | ASU7498 | C | Magnus Orienteering | 48:43 | + 19:55 |
11. | Hrušková Lenka | ZBM6251 | C | SK Žabovřesky Brno | 50:03 | + 21:15 |
12. | Kaděrová Barbora | HAV7051 | C | OB Havířov | 51:34 | + 22:46 |
13. | Popieluchová Ivona | BFM7453 | C | SKOB Frýdek - Místek | 51:47 | + 22:59 |
14. | Procházková Martina | SOP7351 | C | OOB TJ Slezan Opava | 60:42 | + 31:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašparová Ivana | JPV6951 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 33:01 | |
2. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | C | KOS TJ Tesla Brno | 38:08 | + 5:07 |
3. | Miková Iva | TBM7071 | C | KOS TJ Tesla Brno | 40:43 | + 7:42 |
4. | Koláriková Irena | TZL6351 | C | SKOB Zlín | 41:13 | + 8:12 |
5. | Fajkusová Jitka | JPV6773 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 41:19 | + 8:18 |
6. | Doušková Vlasta | TBM7060 | C | KOS TJ Tesla Brno | 43:04 | + 10:03 |
7. | Mlčková Jana | KSU7383 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:05 | + 10:04 |
8. | Fuchsová Marcela | TBM7260 | C | KOS TJ Tesla Brno | 43:18 | + 10:17 |
9. | Křečková Petra | ZPV7076 | C | KOB ZPV Prostějov | 44:39 | + 11:38 |
10. | Reichlová Jiřina | KSU7499 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:12 | + 13:11 |
11. | Štorková Simona | JPV6556 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 51:55 | + 18:54 |
12. | Vavříková Iveta | MOV7450 | C | SKOB Ostrava | 54:24 | + 21:23 |
13. | Felklová Jarmila | 0180003 | C | 55:33 | + 22:32 | |
14. | Blank Radka | SKM7351 | C | KOB Směr Kroměříž | 55:54 | + 22:53 |
15. | Pěčková Monika | SKM7350 | C | KOB Směr Kroměříž | 59:13 | + 26:12 |
16. | Strachotová Eva | ASU6099 | C | Magnus Orienteering | 61:02 | + 28:01 |
17. | Kotrlová Gita | UOL6953 | C | SOB Olomouc | 65:46 | + 32:45 |
18. | Poštulková Milada | STE6850 | C | SK SKI-OB Šternberk | 69:21 | + 36:20 |
19. | Hýblová Iveta | JPV7474 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 84:44 | + 51:43 |
Mikošková Iveta | STE7150 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poklopová Ivana | UOL6451 | C | SOB Olomouc | 29:13 | |
2. | Jarošová Petra | ZPV6666 | C | KOB ZPV Prostějov | 29:17 | + 0:04 |
3. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 32:16 | + 3:03 |
4. | Kociánová Eva | OOP6750 | C | TJ Opava | 37:26 | + 8:13 |
5. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 39:22 | + 10:09 |
6. | Shachar Noiman Anat | 24I4000 | C | Israel Orienteering | 41:36 | + 12:23 |
7. | Dittrichová Lenka | KON6285 | C | KOB Konice | 45:43 | + 16:30 |
8. | Schäferová Jana | TZL6566 | C | SKOB Zlín | 57:42 | + 28:29 |
9. | Rainhartz Orit | 24I4009 | C | Israel Orienteering | 67:27 | + 38:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Denysenko Tamara | 38S6150 | C | Slávia ŽU Žilina | 33:00 | |
2. | Dokoupilová Zuzana | VBM5754 | C | VSK Mendelu Brno | 34:11 | + 1:11 |
3. | Vlažná Mirka | LCE5852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:16 | + 3:16 |
4. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 39:15 | + 6:15 |
5. | Krejčíková Monika | TZL6262 | C | SKOB Zlín | 39:45 | + 6:45 |
6. | Jastrzembská Jarmila | TRI6450 | C | TJ TŽ Třinec | 40:15 | + 7:15 |
7. | Cetkovská Alena | TZL6263 | C | SKOB Zlín | 41:45 | + 8:45 |
8. | Nativ Ruth | 24I4011 | C | Israel Orienteering | 51:36 | + 18:36 |
9. | Sochorová Hana | HAV6250 | C | OB Havířov | 52:20 | + 19:20 |
10. | Wies Hagin | 24I | C | Israel Orienteering | 91:38 | + 58:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíková Jaroslava | UOL5858 | C | SOB Olomouc | 29:44 | |
2. | Seifertová Marie | SBK5555 | C | KOB START Blansko | 35:33 | + 5:49 |
3. | Žaludková Miroslava | TZL5954 | C | SKOB Zlín | 36:08 | + 6:24 |
4. | Štrajtová Zuzana | UOL6452 | C | SOB Olomouc | 36:26 | + 6:42 |
5. | Czaschová Irena | SBR6150 | C | SKOB Bruntál | 37:17 | + 7:33 |
6. | Honkyšová Eva | JPV6350 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 38:06 | + 8:22 |
7. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | C | SKOB Zlín | 45:22 | + 15:38 |
8. | Jalová Marie | RBK5761 | C | SK Radioklub Blansko | 48:30 | + 18:46 |
9. | Roubalíková Iva | 3SX6450 | C | ZŠ a MŠ Těšetice | 72:54 | + 43:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horynová Eva | TZL5254 | C | SKOB Zlín | 29:03 | |
2. | Stackeová Anna | LCE5551 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:30 | + 5:27 |
3. | Eremiášová Jana | TBM5451 | C | KOS TJ Tesla Brno | 35:46 | + 6:43 |
4. | Cahlová Slávka | LCE5451 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:03 | + 10:00 |
5. | Lisa Mishli | 24I4006 | C | Israel Orienteering | 47:00 | + 17:57 |
6. | Regev Yael Rivka | 24I4004 | C | Israel Orienteering | 60:13 | + 31:10 |
7. | Nurit shmuely | 24I4007 | C | Israel Orienteering | 118:22 | + 89:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Volencová Ivana | OTK5250 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 41:19 | |
2. | Suchánková Libuše | SOP4851 | C | OOB TJ Slezan Opava | 47:03 | + 5:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štáblová Jitka | ASU5350 | C | Magnus Orienteering | 45:47 | |
2. | Henková Svatava | RBK5454 | C | SK Radioklub Blansko | 56:29 | + 10:42 |
3. | Čadilová Alena | ASU5050 | C | Magnus Orienteering | 86:09 | + 40:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kotzer Andra | 24I4016 | C | Israel Orienteering | 47:33 | |
2. | Novotná Ludmila | ZLH4850 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 51:37 | + 4:04 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Toman Matěj | LBM0909 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 14:42 | |
2. | Doušek Vilém | TBM0904 | C | KOS TJ Tesla Brno | 15:17 | + 0:35 |
3. | Pekárek David | TZL1000 | C | SKOB Zlín | 16:14 | + 1:32 |
4. | Lutera Oliver | PLU1001 | C | TJ SOKOL Plumlov | 17:05 | + 2:23 |
5. | Dittrich Matouš | SKM1000 | C | KOB Směr Kroměříž | 17:59 | + 3:17 |
6. | Cetl Jan | AOP0902 | C | Orientační Běh Opava | 19:28 | + 4:46 |
7. | Liber Václav | AOP1000 | C | Orientační Běh Opava | 22:09 | + 7:27 |
8. | Mátl Jáchym | KSU0909 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 22:15 | + 7:33 |
9. | Štábl Vít | KSU1100 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 22:48 | + 8:06 |
10. | Lučan Matěj | LPU0903 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 29:59 | + 15:17 |
11. | Mašláň Prokop | TZL1005 | C | SKOB Zlín | 31:05 | + 16:23 |
12. | Hřivňák Petr | PLU0900 | C | TJ SOKOL Plumlov | 33:01 | + 18:19 |
13. | Čeřovský Filip | KON1010 | C | KOB Konice | 35:48 | + 21:06 |
14. | Mátl Adam | KSU1111 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:54 | + 22:12 |
15. | Jordán Dominik | KSU1000 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:48 | + 28:06 |
16. | Plachý Matyáš | JPV1010 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 46:41 | + 31:59 |
Slováček Ondřej | TZL0902 | C | SKOB Zlín | DISK | ||
MS | Rudolf Jan | RBK0861 | C | SK Radioklub Blansko | 41:07 | + 26:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krupa Jan | TRI0706 | C | TJ TŽ Třinec | 15:12 | |
2. | Račanský Jiří | TBM0706 | B | KOS TJ Tesla Brno | 15:17 | + 0:05 |
3. | Stacke Václav | LCE0703 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 19:38 | + 4:26 |
3. | Vlček Tomáš | VIC0713 | B | OB Vizovice | 19:38 | + 4:26 |
5. | Pěček Jakub | SKM0700 | B | KOB Směr Kroměříž | 20:31 | + 5:19 |
6. | Marek Filip | ZBM0706 | B | SK Žabovřesky Brno | 20:45 | + 5:33 |
7. | Mikláš Matěj | TZL0704 | B | SKOB Zlín | 20:48 | + 5:36 |
8. | Pernička Martin | TZL0800 | C | SKOB Zlín | 21:09 | + 5:57 |
9. | Macek Vojtěch | ASU0748 | C | Magnus Orienteering | 21:14 | + 6:02 |
10. | Finstrle Filip | ZBM0702 | C | SK Žabovřesky Brno | 21:16 | + 6:04 |
11. | Ježek David | ZBM0813 | C | SK Žabovřesky Brno | 21:19 | + 6:07 |
12. | Světnický Antonín | STE0800 | C | SK SKI-OB Šternberk | 21:23 | + 6:11 |
13. | Matyšek Ondřej | PGP0703 | C | SK Praga | 21:32 | + 6:20 |
13. | Štěpánek Ondřej | TBM0809 | C | KOS TJ Tesla Brno | 21:32 | + 6:20 |
15. | Kundrata Vít | TZL0700 | B | SKOB Zlín | 21:41 | + 6:29 |
16. | Navrátil Pavel | ASU0747 | B | Magnus Orienteering | 23:15 | + 8:03 |
17. | Gallo Ondřej | AOP0802 | C | Orientační Běh Opava | 23:20 | + 8:08 |
18. | Kovalčík Petr | AOP0901 | C | Orientační Běh Opava | 23:28 | + 8:16 |
19. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 25:31 | + 10:19 |
20. | Sekanina Ondřej | ASU0745 | C | Magnus Orienteering | 27:15 | + 12:03 |
21. | Janeček Jáchym | UOL0700 | C | SOB Olomouc | 28:02 | + 12:50 |
22. | Skácel Viktor | NNN | C | Neregistrovaní | 29:16 | + 14:04 |
23. | Buksa Jan | SKM0800 | C | KOB Směr Kroměříž | 29:42 | + 14:30 |
24. | Šneider Kvido | ASU0749 | C | Magnus Orienteering | 31:14 | + 16:02 |
25. | Tomášek Josef | STE0808 | C | SK SKI-OB Šternberk | 34:32 | + 19:20 |
26. | Mlček Vincenc | KSU0700 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:01 | + 20:49 |
27. | Bocek Václav | TRI0802 | C | TJ TŽ Třinec | 41:10 | + 25:58 |
28. | Heča Michal | UOL0803 | C | SOB Olomouc | 41:23 | + 26:11 |
29. | Jahudka Tomáš | TZL0815 | C | SKOB Zlín | 45:39 | + 30:27 |
30. | Mlčoch Jakub | SKM0801 | C | KOB Směr Kroměříž | 47:27 | + 32:15 |
31. | Marek Vít | KSU0838 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 52:19 | + 37:07 |
32. | Eliášek Patrik | LBM0801 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 71:27 | + 56:15 |
33. | Novotný Jakub | PLU0804 | C | TJ SOKOL Plumlov | 73:53 | + 58:41 |
34. | Kubeš David | PLU0800 | C | TJ SOKOL Plumlov | 83:55 | + 68:43 |
Mikoška Jan | STE0807 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Urbánek Tomáš | ZBM0604 | B | SK Žabovřesky Brno | 21:59 | |
2. | Zřídkaveselý Adam | ZBM0505 | A | SK Žabovřesky Brno | 22:40 | + 0:41 |
3. | Račanský Jakub | TBM0503 | B | KOS TJ Tesla Brno | 24:12 | + 2:13 |
4. | Štěpánek Jan | TBM0607 | B | KOS TJ Tesla Brno | 24:14 | + 2:15 |
5. | Pekárek Tobias | TZL0502 | A | SKOB Zlín | 24:21 | + 2:22 |
6. | Otruba František | PLU0501 | B | TJ SOKOL Plumlov | 24:25 | + 2:26 |
7. | Štábl Patrik | KSU0606 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:12 | + 3:13 |
8. | Byrtus Jakub | SIT0502 | C | OK SILESIA | 26:29 | + 4:30 |
9. | Strýček Jan | ADA0503 | A | OOB Spartak Adamov | 27:15 | + 5:16 |
10. | Čech Radan | TBM0611 | B | KOS TJ Tesla Brno | 27:20 | + 5:21 |
11. | Bukovác Filip | ZBM0501 | B | SK Žabovřesky Brno | 27:43 | + 5:44 |
12. | Odehnal Tomáš | ADA0500 | B | OOB Spartak Adamov | 28:26 | + 6:27 |
13. | Vaněk Bořek | TZL0505 | B | SKOB Zlín | 28:35 | + 6:36 |
14. | Brosch Ondřej | RBK0606 | B | SK Radioklub Blansko | 28:52 | + 6:53 |
15. | Vodička Igor | UOL0502 | B | SOB Olomouc | 29:04 | + 7:05 |
16. | Vedra Tobiáš | TBM0621 | B | KOS TJ Tesla Brno | 29:18 | + 7:19 |
17. | Ptáček Jonáš | TBM0717 | B | KOS TJ Tesla Brno | 29:39 | + 7:40 |
18. | Jordán Alexandr | KSU0626 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 30:04 | + 8:05 |
19. | Kasza Tomáš | ZBM0512 | B | SK Žabovřesky Brno | 30:12 | + 8:13 |
20. | Mudrák Daniel | TBM0629 | B | KOS TJ Tesla Brno | 30:36 | + 8:37 |
21. | Kučera Tomáš | ZBM0605 | B | SK Žabovřesky Brno | 31:04 | + 9:05 |
22. | Koča Vojtěch | ZBM0602 | B | SK Žabovřesky Brno | 31:50 | + 9:51 |
23. | Pernička Václav | TZL0602 | B | SKOB Zlín | 31:51 | + 9:52 |
24. | Sláma Šimon | LCE0502 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:54 | + 9:55 |
25. | Huleja Martin | TZL0604 | B | SKOB Zlín | 33:06 | + 11:07 |
26. | Bíčánek Jan | SIT0501 | C | OK SILESIA | 33:47 | + 11:48 |
27. | Černoch Martin | PLU0500 | B | TJ SOKOL Plumlov | 34:03 | + 12:04 |
28. | Kirschner Damian | TRI0506 | B | TJ TŽ Třinec | 35:33 | + 13:34 |
29. | Berčík Jakub | 27S0502 | C | Farmaceut Bratislava | 36:55 | + 14:56 |
30. | Šána Robert | KSU0616 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 38:29 | + 16:30 |
31. | Vojvodík Eduard | MOV0600 | B | SKOB Ostrava | 38:49 | + 16:50 |
32. | Zádrapa Marian Petr | MOV0503 | C | SKOB Ostrava | 39:18 | + 17:19 |
33. | Ryška Matěj | TRI0604 | C | TJ TŽ Třinec | 40:16 | + 18:17 |
34. | Palas Jan | TZL0507 | C | SKOB Zlín | 40:20 | + 18:21 |
35. | Strakoš Ondřej | TZL0601 | B | SKOB Zlín | 42:11 | + 20:12 |
36. | Bláha Adam | KSU0525 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:32 | + 20:33 |
37. | Mudrák Šimon | LCE0601 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 45:21 | + 23:22 |
38. | Menzel Antonín | MOV0700 | B | SKOB Ostrava | 49:31 | + 27:32 |
39. | Grygar Václav | MOV0502 | B | SKOB Ostrava | 50:07 | + 28:08 |
40. | Křapa Štěpán | LCE0604 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 72:16 | + 50:17 |
Veselka Matěj | LCE0603 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štorek Jan | JPV0505 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 26:10 | |
2. | Soldán Robin | PLU0600 | B | TJ SOKOL Plumlov | 30:09 | + 3:59 |
3. | Kycl Michal | LBM0500 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 37:19 | + 11:09 |
4. | Kobylka David | ASU0546 | C | Magnus Orienteering | 39:14 | + 13:04 |
5. | Karásek Antonín | PLU0503 | B | TJ SOKOL Plumlov | 44:26 | + 18:16 |
6. | Švestka Štěpán | KVS0600 | C | SKOB Kobra Vsetín | 50:10 | + 24:00 |
7. | Kycl Ondřej | LBM0501 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 54:59 | + 28:49 |
8. | Fajstl Vojtěch | PTE0501 | C | TJ Sokol Ptení | 91:50 | + 65:40 |
MS | Lasota Jan | 0090001 | C | 47:06 | + 20:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovařík Tomáš | SIT0401 | C | OK SILESIA | 28:54 | |
2. | Patterman Prokop | KSU0333 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 30:42 | + 1:48 |
3. | Lička Adam | TBM0326 | A | KOS TJ Tesla Brno | 31:08 | + 2:14 |
4. | Krupa Jakub | TRI0404 | B | TJ TŽ Třinec | 31:42 | + 2:48 |
5. | Karásek František | PLU0301 | B | TJ SOKOL Plumlov | 32:18 | + 3:24 |
6. | Fousek Vojtěch | RBK0403 | B | SK Radioklub Blansko | 32:45 | + 3:51 |
7. | Rajman Filip | UOL0301 | B | SOB Olomouc | 32:47 | + 3:53 |
8. | Eichler Vít | TZL0401 | B | SKOB Zlín | 33:48 | + 4:54 |
9. | Novosad Pavel | TZL0404 | A | SKOB Zlín | 34:13 | + 5:19 |
10. | Palát Tomáš | ABM0307 | B | KOB ALFA Brno | 34:46 | + 5:52 |
11. | Bjolek Michal | BFM0305 | A | SKOB Frýdek - Místek | 34:56 | + 6:02 |
12. | Sliž Rostislav | TRI0302 | B | TJ TŽ Třinec | 35:42 | + 6:48 |
13. | Hanousek Matěj | RBK0404 | B | SK Radioklub Blansko | 36:01 | + 7:07 |
14. | Mrózek Pawel | TRI0401 | B | TJ TŽ Třinec | 36:31 | + 7:37 |
15. | Šperlich Jan | KSU0403 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:12 | + 11:18 |
16. | Ježek Filip | ZBM0414 | C | SK Žabovřesky Brno | 42:13 | + 13:19 |
17. | Rada Štěpán | ABM0404 | B | KOB ALFA Brno | 42:47 | + 13:53 |
18. | Oujezdský Matyáš | ZBM0307 | C | SK Žabovřesky Brno | 43:45 | + 14:51 |
19. | Racek Josef | ZBM0400 | C | SK Žabovřesky Brno | 46:14 | + 17:20 |
20. | Malý Tomáš | VRB0414 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 55:02 | + 26:08 |
21. | Pěček Dominik | SKM0401 | C | KOB Směr Kroměříž | 68:15 | + 39:21 |
22. | Martynek Petr | TRI0304 | C | TJ TŽ Třinec | 72:19 | + 43:25 |
Marek Vojtěch | ZBM0410 | B | SK Žabovřesky Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karásek Matyáš | ZPV0302 | C | KOB ZPV Prostějov | 45:09 | |
2. | Kycl Lukáš | LBM0300 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 46:53 | + 1:44 |
3. | Krampla Michal Jan | UOL0302 | C | SOB Olomouc | 47:43 | + 2:34 |
4. | Hošťálek Ondřej | ZPV0300 | C | KOB ZPV Prostějov | 52:05 | + 6:56 |
5. | Sarazin Julien Pierre | UOL0303 | C | SOB Olomouc | 58:25 | + 13:16 |
6. | Bartášek Tomáš | ASU0447 | C | Magnus Orienteering | 66:06 | + 20:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafář Martin | KSU0105 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 35:24 | |
2. | Haltof Marek | TRI0200 | A | TJ TŽ Třinec | 37:47 | + 2:23 |
3. | Svoboda Radek | STE0207 | A | SK SKI-OB Šternberk | 38:57 | + 3:33 |
4. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | A | KOS TJ Tesla Brno | 39:50 | + 4:26 |
5. | Kovařík Martin | SIT0101 | C | OK SILESIA | 40:53 | + 5:29 |
6. | Kundrata Jan | TZL0203 | B | SKOB Zlín | 41:02 | + 5:38 |
7. | Dostál František | UOL0201 | B | SOB Olomouc | 41:49 | + 6:25 |
8. | Bartík Filip | TZL0202 | B | SKOB Zlín | 44:03 | + 8:39 |
9. | Jirka Matyáš | UOL0203 | C | SOB Olomouc | 44:04 | + 8:40 |
10. | Poštulka Lukáš | STE0104 | B | SK SKI-OB Šternberk | 44:10 | + 8:46 |
11. | Janda Přemek | TZL0103 | B | SKOB Zlín | 44:55 | + 9:31 |
12. | Neumann David | STE0101 | B | SK SKI-OB Šternberk | 47:51 | + 12:27 |
13. | Blank Noah | SKM0201 | B | KOB Směr Kroměříž | 55:56 | + 20:32 |
14. | Koňařík Vít | SVS0200 | B | Orientklub Vsetín | 62:02 | + 26:38 |
Krč Matěj | KSU0101 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havelka Jan | KON0222 | C | KOB Konice | 49:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komenda Jan | ZBM9902 | A | SK Žabovřesky Brno | 44:48 | 3682 | |
2. | Panovec Kryštof | LCE0011 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 45:01 | + 0:13 | 3665 |
3. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | B | SKOB Ostrava | 46:51 | + 2:03 | 3519 |
4. | Zentrich Dušan | LCE0012 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 48:54 | + 4:06 | 3356 |
5. | Procházka Zdeněk | SOP9901 | A | OOB TJ Slezan Opava | 58:56 | + 14:08 | 2558 |
6. | Rajnoha David | TBM0003 | A | KOS TJ Tesla Brno | 59:02 | + 14:14 | 2550 |
7. | Honkyš Jan | JPV9912 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 86:22 | + 41:34 | 377 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolárik Jan | TZL9003 | R | SKOB Zlín | 38:18 | 8608 | |
2. | Smola Michal | TZL8131 | R | SKOB Zlín | 39:57 | + 1:39 | 8268 |
3. | Hadač Filip | AOP9301 | C | Orientační Běh Opava | 41:52 | + 3:34 | 7873 |
4. | Bencúr Juraj | AOP7700 | C | Orientační Běh Opava | 42:18 | + 4:00 | 7784 |
5. | Čech Radovan | TBM7835 | C | KOS TJ Tesla Brno | 42:26 | + 4:08 | 7756 |
6. | Ehl Jiří | TBM7701 | C | KOS TJ Tesla Brno | 42:36 | + 4:18 | 7722 |
7. | Palát Petr | ABM7415 | C | KOB ALFA Brno | 43:27 | + 5:09 | 7547 |
8. | Šidla Jan | TZL6808 | C | SKOB Zlín | 44:34 | + 6:16 | 7317 |
9. | Zimmermann Jakub | TBM8911 | C | KOS TJ Tesla Brno | 45:29 | + 7:11 | 7128 |
10. | Slováček Tomáš | TZL8002 | C | SKOB Zlín | 45:32 | + 7:14 | 7117 |
11. | Tomanek Daniel | KSU7410 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:41 | + 7:23 | 7087 |
12. | Perknovský Radim | JPV8235 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 45:53 | + 7:35 | 7045 |
13. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | C | VSK Mendelu Brno | 46:30 | + 8:12 | 6918 |
14. | Henek Michal | RBK8605 | C | SK Radioklub Blansko | 46:55 | + 8:37 | 6832 |
15. | Bukovac Maroš | ZBM7605 | C | SK Žabovřesky Brno | 47:22 | + 9:04 | 6740 |
16. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 47:39 | + 9:21 | 6681 |
17. | Zdráhal Tomáš | OOL8801 | C | SK Haná orienteering | 47:44 | + 9:26 | 6664 |
17. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Orientační Běh Opava | 47:44 | + 9:26 | 6664 |
19. | Holas Tomáš | AOP7802 | C | Orientační Běh Opava | 47:47 | + 9:29 | 6654 |
20. | Drábek Jan | ZBM8511 | C | SK Žabovřesky Brno | 48:09 | + 9:51 | 6578 |
21. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 48:17 | + 9:59 | 6551 |
22. | Fajkus Radim | JPV9509 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 49:58 | + 11:40 | 6204 |
23. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 50:13 | + 11:55 | 6152 |
24. | Dvorský Vojtěch | SKM9401 | C | KOB Směr Kroměříž | 50:23 | + 12:05 | 6118 |
25. | Pražák Jiří | ZBP7800 | C | OOB SK Zbraslav | 50:37 | + 12:19 | 6070 |
26. | Fendrych Michal | STE7607 | C | SK SKI-OB Šternberk | 51:48 | + 13:30 | 5826 |
27. | Redlich Tomáš | MAS8200 | C | KČT Aš | 51:50 | + 13:32 | 5819 |
28. | Skřivanek Marcel | JPV7713 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 52:32 | + 14:14 | 5675 |
29. | Valík Luděk | AOP7101 | C | Orientační Běh Opava | 53:41 | + 15:23 | 5438 |
30. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | C | SK Žabovřesky Brno | 54:42 | + 16:24 | 5229 |
31. | Brabec Jaroslav | ZBM8242 | C | SK Žabovřesky Brno | 57:06 | + 18:48 | 4734 |
32. | Pudel Jarda | STE7505 | C | SK SKI-OB Šternberk | 58:46 | + 20:28 | 4391 |
33. | Novotný Jiří | TZL8001 | C | SKOB Zlín | 60:29 | + 22:11 | 4037 |
34. | Vlažný Jan | LCE8901 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 61:53 | + 23:35 | 3749 |
35. | Král Václav | SSU8243 | C | SK Severka Šumperk | 62:46 | + 24:28 | 3567 |
36. | Stupal František | JHB8603 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 63:41 | + 25:23 | 3378 |
37. | Zavřel Michal | KRN6804 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 65:31 | + 27:13 | 3000 |
38. | Vríčan Peter | 86S8900 | C | Slávia ZU Žilina | 71:23 | + 33:05 | |
39. | Bouzek Petr | SVS7901 | C | Orientklub Vsetín | 84:24 | + 46:06 | 0 |
Pekárek Evžen | TZL7007 | C | SKOB Zlín | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostřanský Filip | ASU9243 | C | Magnus Orienteering | 44:41 | 5883 | |
2. | Kopecký David | UOL7800 | C | SOB Olomouc | 45:40 | + 0:59 | 5760 |
3. | Zbíral Robert | UOL8000 | C | SOB Olomouc | 47:38 | + 2:57 | 5516 |
4. | Ptáček Ondřej | TBM7120 | C | KOS TJ Tesla Brno | 49:10 | + 4:29 | 5325 |
5. | Procházka Josef | 0030002 | C | 49:59 | + 5:18 | ||
6. | Trávníček Jan | PLU7501 | C | TJ SOKOL Plumlov | 52:55 | + 8:14 | 4859 |
7. | Verner Tomáš | VBM8204 | C | VSK Mendelu Brno | 56:14 | + 11:33 | 4446 |
8. | Kala Matěj | OOL8901 | C | SK Haná orienteering | 56:25 | + 11:44 | 4424 |
9. | Šedivý Jiří | VBM8207 | C | VSK Mendelu Brno | 58:55 | + 14:14 | 4113 |
10. | Minařík Luboš | TBM5711 | C | KOS TJ Tesla Brno | 59:37 | + 14:56 | 4026 |
11. | Smékal David | UOL7503 | C | SOB Olomouc | 59:43 | + 15:02 | 4013 |
12. | Paulíček Michal | UOL7701 | C | SOB Olomouc | 60:01 | + 15:20 | 3976 |
13. | Hodač Karel | JPV7927 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 60:12 | + 15:31 | 3953 |
14. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | KOB ZPV Prostějov | 60:13 | + 15:32 | 3951 |
15. | Navrátil Tomáš | ASU8817 | C | Magnus Orienteering | 60:36 | + 15:55 | 3903 |
16. | Karásek Adam | ZPV0001 | B | KOB ZPV Prostějov | 61:32 | + 16:51 | 3787 |
17. | Dressler Jan | SBK7911 | C | KOB START Blansko | 63:33 | + 18:52 | 3536 |
18. | Zdráhal Tomáš | OOL5301 | C | SK Haná orienteering | 64:15 | + 19:34 | 3449 |
19. | Bednařík Marek | 0030004 | C | 64:31 | + 19:50 | ||
20. | Zapletal Martin | STE8500 | C | SK SKI-OB Šternberk | 65:15 | + 20:34 | 3325 |
21. | Hubík Martin | C | 66:25 | + 21:44 | |||
22. | Pekárek Michal | 0200001 | C | 66:34 | + 21:53 | ||
23. | Jeřábek Luboš | JPV6112 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 68:10 | + 23:29 | 2962 |
24. | Poštulka Tomáš | STE9700 | C | SK SKI-OB Šternberk | 68:28 | + 23:47 | 2925 |
25. | Krampla Tomáš | UOL6601 | C | SOB Olomouc | 69:54 | + 25:13 | 2747 |
26. | Semerád Jan | 0030003 | C | 76:40 | + 31:59 | ||
27. | Thiemel Jiří | ASU8948 | C | Magnus Orienteering | 100:57 | + 56:16 | 0 |
28. | Drmola Filip | JPV9300 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 101:21 | + 56:40 | |
29. | Klíma Kamil | 0020001 | C | 121:24 | + 76:43 | ||
30. | Rušil Michal | NNN | C | Neregistrovaní | 123:51 | + 79:10 | |
Fátor Jan | SHK7907 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK | 0 | ||
Honkyš Pavel | JPV9707 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK | 0 | ||
Videcký Jan | KSU7504 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | 0 | ||
Kašpar Jaroslav | KSU7004 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrich Pavel | SKM7501 | C | KOB Směr Kroměříž | 41:44 | |
2. | Sadílek Martin | VIC6901 | C | OB Vizovice | 46:35 | + 4:51 |
3. | Janků Marek | STE7102 | C | SK SKI-OB Šternberk | 47:11 | + 5:27 |
4. | Rytíř Jan | SKM7701 | C | KOB Směr Kroměříž | 48:08 | + 6:24 |
5. | Bubela Tomáš | ASU8101 | C | Magnus Orienteering | 51:16 | + 9:32 |
6. | Rotek Pavel | ZBM7704 | C | SK Žabovřesky Brno | 51:25 | + 9:41 |
7. | Koča Jaroslav | ZBM8206 | C | SK Žabovřesky Brno | 54:27 | + 12:43 |
8. | Tomášek Petr | STE8001 | C | SK SKI-OB Šternberk | 56:18 | + 14:34 |
9. | Brosch Petr | RBK7111 | C | SK Radioklub Blansko | 56:34 | + 14:50 |
10. | Začal Martin | PLU8100 | C | TJ SOKOL Plumlov | 67:40 | + 25:56 |
11. | Sláma Lumír | LCE8103 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 67:56 | + 26:12 |
12. | Tomášek Tomáš | STE8000 | C | SK SKI-OB Šternberk | 68:40 | + 26:56 |
13. | Hanousek Kamil | RBK7401 | C | SK Radioklub Blansko | 69:07 | + 27:23 |
14. | Walaski Antonín | TRI8006 | C | TJ TŽ Třinec | 71:17 | + 29:33 |
15. | Marek Antonín | STE7501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 71:18 | + 29:34 |
MS | Karásek Michal | 0080001 | C | 78:21 | + 36:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doušek Robert | TBM7911 | C | KOS TJ Tesla Brno | 41:49 | |
2. | Smolka Martin | STE7100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 44:48 | + 2:59 |
3. | Sedlář Petr | TBM7319 | C | KOS TJ Tesla Brno | 45:45 | + 3:56 |
4. | Rada Pavel | ABM7401 | C | KOB ALFA Brno | 46:52 | + 5:03 |
5. | Fišer Petr | GIG7502 | C | GIGANT Orienteering | 48:15 | + 6:26 |
6. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 49:38 | + 7:49 |
7. | Ženčák Jaroslav | 0180001 | C | 50:39 | + 8:50 | |
8. | Ryška Kamil | TRI7800 | C | TJ TŽ Třinec | 50:57 | + 9:08 |
9. | Procházka Jiří | ADA7512 | C | OOB Spartak Adamov | 52:55 | + 11:06 |
10. | Toman Ondřej | LBM7517 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 54:18 | + 12:29 |
11. | Martinek Pavel | JPV7700 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 57:21 | + 15:32 |
12. | Horký Tomáš | TBM6747 | C | KOS TJ Tesla Brno | 61:35 | + 19:46 |
13. | Krček Jakub | TRI7803 | C | TJ TŽ Třinec | 62:10 | + 20:21 |
14. | Vintr Radek | TZL7701 | C | SKOB Zlín | 65:50 | + 24:01 |
Bjolek Lukáš | BFM7601 | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK | ||
MS | Lasota Marek | 0090002 | C | 59:57 | + 18:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rigó Marek | ODR7101 | C | SKOB Odry | 40:38 | |
2. | Pernička Petr | TZL7336 | C | SKOB Zlín | 40:42 | + 0:04 |
3. | Kalous Antonín | KON7708 | C | KOB Konice | 40:47 | + 0:09 |
4. | Schäfer Michal | TZL6304 | C | SKOB Zlín | 41:38 | + 1:00 |
5. | Byrtus Petr | SIT7702 | C | OK SILESIA | 46:32 | + 5:54 |
6. | Daněk Roman | SBK7541 | C | KOB START Blansko | 47:59 | + 7:21 |
6. | Pěček Martin | SKM7301 | C | KOB Směr Kroměříž | 47:59 | + 7:21 |
8. | Aleš David | LCE7517 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 51:45 | + 11:07 |
9. | Vlček Jiří | VIC7700 | C | OB Vizovice | 52:17 | + 11:39 |
10. | Slezák Libor | LCE6207 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 54:30 | + 13:52 |
11. | Greschner Luboš | ASU7848 | C | Magnus Orienteering | 55:36 | + 14:58 |
12. | Peřinka Jan | AOP6301 | C | Orientační Běh Opava | 56:08 | + 15:30 |
13. | Fousek Martin | RBK7801 | C | SK Radioklub Blansko | 60:24 | + 19:46 |
14. | Pěček Vítězslav | SKM7104 | C | KOB Směr Kroměříž | 61:30 | + 20:52 |
15. | Rytíř Michal | SKM7325 | C | KOB Směr Kroměříž | 64:56 | + 24:18 |
16. | Kubíček Petr | VIC7801 | C | OB Vizovice | 69:40 | + 29:02 |
17. | Bíčánek Milan | SIT7703 | C | OK SILESIA | 71:27 | + 30:49 |
18. | Prošek Jan | BOR7714 | C | OK Jiskra Nový Bor | 74:05 | + 33:27 |
19. | Vojvodík Martin | MOV7400 | C | SKOB Ostrava | 75:20 | + 34:42 |
Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švestka Vítězslav | KVS7301 | C | SKOB Kobra Vsetín | 29:32 | |
2. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 32:55 | + 3:23 |
3. | Mudrák Stanislav | LCE6701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:55 | + 4:23 |
4. | Kratochvíl Karel | HOB7001 | C | SKOB Horní Benešov | 34:06 | + 4:34 |
5. | Mátl Pavel | KSU6844 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:33 | + 5:01 |
6. | Zelený Pavel | ZBM7302 | C | SK Žabovřesky Brno | 36:01 | + 6:29 |
7. | Ježek Petr | ZBM7202 | C | SK Žabovřesky Brno | 36:19 | + 6:47 |
8. | Berger Tomáš | MOV6901 | C | SKOB Ostrava | 38:57 | + 9:25 |
9. | Novosad Pavel | TZL7401 | C | SKOB Zlín | 39:32 | + 10:00 |
10. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 40:35 | + 11:03 |
11. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | 40:51 | + 11:19 |
12. | Lička Lukáš | VBM7301 | C | VSK Mendelu Brno | 43:37 | + 14:05 |
13. | Vavřík René | MOV7000 | C | SKOB Ostrava | 44:40 | + 15:08 |
14. | Odehnal Luděk | ADA7400 | C | OOB Spartak Adamov | 48:04 | + 18:32 |
15. | Macek Karel | ASU7102 | C | Magnus Orienteering | 56:58 | + 27:26 |
16. | Šneider Miroslav | ASU7101 | C | Magnus Orienteering | 60:01 | + 30:29 |
17. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 65:28 | + 35:56 |
18. | Navrátil Martin | ASU7449 | C | Magnus Orienteering | 65:47 | + 36:15 |
19. | Yaniv Rainhartz | 24I4010 | C | Israel Orienteering | 72:56 | + 43:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Soldán Vladimír | JPV6526 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 35:05 | |
2. | Gryc Jan | TBM6709 | C | KOS TJ Tesla Brno | 37:50 | + 2:45 |
3. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 38:39 | + 3:34 |
4. | Neumann Jaroslav | STE5902 | C | SK SKI-OB Šternberk | 39:54 | + 4:49 |
5. | Přikryl Jiří | JPV7404 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 42:12 | + 7:07 |
6. | Dokoupil Vojtěch | ZPV6425 | C | KOB ZPV Prostějov | 42:14 | + 7:09 |
7. | Vítek Zbyněk | PTE6622 | C | TJ Sokol Ptení | 46:20 | + 11:15 |
8. | Kotrle Miroslav | UOL7005 | C | SOB Olomouc | 46:27 | + 11:22 |
9. | Poštulka Zdenek | STE6600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 47:29 | + 12:24 |
10. | Štorek Petr | JPV6505 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 49:11 | + 14:06 |
11. | Pekárek Aleš | RBK6602 | C | SK Radioklub Blansko | 52:59 | + 17:54 |
12. | Kycl Miroslav | LBM7100 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 53:58 | + 18:53 |
13. | Šiška Oto | OTK7202 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 55:01 | + 19:56 |
14. | Raclavský Vladislav | UOL6600 | C | SOB Olomouc | 57:49 | + 22:44 |
15. | Pelikán Daniel | JPV6800 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 58:35 | + 23:30 |
16. | Štětínský Pavel | MOV7104 | C | SKOB Ostrava | 59:15 | + 24:10 |
17. | Mikoška Eman | STE7103 | C | SK SKI-OB Šternberk | 61:54 | + 26:49 |
18. | Světnický Alexandr | OOL6300 | C | SK Haná orienteering | 62:23 | + 27:18 |
19. | Poláček Luboš | JPV7214 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 63:20 | + 28:15 |
20. | Ruda Miroslav | UBM7106 | C | MENISKOS Brno | 65:43 | + 30:38 |
21. | Dráč Pavel | UOL7201 | C | SOB Olomouc | 73:20 | + 38:15 |
22. | Gorin David | 24I5034 | C | Israel Orienteering | 80:27 | + 45:22 |
23. | Twig Rog | 24I5032 | C | Israel Orienteering | 105:25 | + 70:20 |
Amos Segal | 24I5033 | C | Israel Orienteering | DISK | ||
Plachý Martin | JPV6515 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK | ||
MS | Furmánek Zdeněk | 0240001 | C | 88:56 | + 53:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Schuster Martin | AOP6502 | C | Orientační Běh Opava | 32:19 | |
2. | Noiman Ziv | 24I3999 | C | Israel Orienteering | 32:26 | + 0:07 |
3. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Orientační Běh Opava | 33:36 | + 1:17 |
4. | Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering | 33:58 | + 1:39 |
5. | Mudrák Pavel | TBM6900 | C | KOS TJ Tesla Brno | 34:27 | + 2:08 |
6. | Pernica Jiří | UOL6501 | C | SOB Olomouc | 36:10 | + 3:51 |
7. | Huňka Karel | KON6919 | C | KOB Konice | 36:11 | + 3:52 |
8. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava | 37:06 | + 4:47 |
9. | Vrubel Karel | TZL6401 | C | SKOB Zlín | 38:36 | + 6:17 |
10. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SOB Olomouc | 40:01 | + 7:42 |
11. | Láznička Libor | TZL6701 | C | SKOB Zlín | 45:30 | + 13:11 |
12. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 47:32 | + 15:13 |
13. | Riessler Otto | OTK6800 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 53:12 | + 20:53 |
Liber Vlastimil | AOP6402 | C | Orientační Běh Opava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lužný Ladislav | HAV6000 | C | OB Havířov | 29:18 | |
2. | Plášek Martin | LCE6118 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:30 | + 5:12 |
3. | Sochor Tomáš | HAV6301 | C | OB Havířov | 35:22 | + 6:04 |
4. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | C | Orientační Běh Opava | 35:40 | + 6:22 |
5. | Ryšavý Jiří | OOP5803 | C | TJ Opava | 37:06 | + 7:48 |
6. | Dror Zipori | 24I4027 | C | Israel Orienteering | 38:04 | + 8:46 |
7. | Brit Edo | 24I4022 | C | Israel Orienteering | 39:51 | + 10:33 |
8. | Krejčík Zbyněk | TZL5704 | C | SKOB Zlín | 41:43 | + 12:25 |
9. | Maceček Otakar | MOV6102 | C | SKOB Ostrava | 43:29 | + 14:11 |
10. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk | 43:40 | + 14:22 |
11. | Yaron Nechushtan | 24I4032 | C | Israel Orienteering | 44:31 | + 15:13 |
12. | Strakoš Bohumil | TZL6345 | C | SKOB Zlín | 44:32 | + 15:14 |
13. | Jaroš Vojtěch | ZPV5706 | C | KOB ZPV Prostějov | 53:02 | + 23:44 |
14. | Hruška Tomáš | ZBM6401 | C | SK Žabovřesky Brno | 56:03 | + 26:45 |
15. | Shachar Josef | 24I4021 | C | Israel Orienteering | 72:29 | + 43:11 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolařík Zdeněk | SBK5406 | C | KOB START Blansko | 36:40 | |
2. | Kršák Karel | VIC5902 | C | OB Vizovice | 42:55 | + 6:15 |
3. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 45:06 | + 8:26 |
4. | Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | 48:36 | + 11:56 |
5. | Janošík Zdeněk | UOL5600 | C | SOB Olomouc | 50:19 | + 13:39 |
6. | Felkl Luděk | 0180004 | C | 52:06 | + 15:26 | |
7. | Jalový Jaroslav | RBK5719 | C | SK Radioklub Blansko | 52:16 | + 15:36 |
8. | Buráň Zdeněk | 0120001 | C | 52:18 | + 15:38 | |
9. | Henek Milan | RBK5307 | C | SK Radioklub Blansko | 55:56 | + 19:16 |
10. | Fuchs Vladimír | NNN3001 | C | Neregistrovaní | 58:38 | + 21:58 |
11. | Janošík Antonín | UOL5201 | C | SOB Olomouc | 62:39 | + 25:59 |
12. | Roubalík Radovan | 3SX6400 | C | ZŠ a MŠ Těšetice | 66:17 | + 29:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 29:20 | |
2. | Juřeník Josef | MOV5201 | C | SKOB Ostrava | 30:06 | + 0:46 |
3. | Slováček Rudolf | TZL5402 | C | SKOB Zlín | 35:01 | + 5:41 |
4. | Wollstein-Ofer Dan | 24I4018 | C | Israel Orienteering | 35:24 | + 6:04 |
5. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | OB Havířov | 37:11 | + 7:51 |
6. | Ben Sitrit Meir | 24I4023 | C | Israel Orienteering | 44:14 | + 14:54 |
7. | Mordechai Buchbinder | 24I4028 | C | Israel Orienteering | 45:20 | + 16:00 |
8. | Yodfat Ofer | 24I4012 | C | Israel Orienteering | 48:39 | + 19:19 |
9. | Regev Shmuel | 24I4003 | C | Israel Orienteering | 53:11 | + 23:51 |
10. | Maliňák Josef | SVS5501 | C | Orientklub Vsetín | 54:45 | + 25:25 |
11. | Moshe Manor | 24I4001 | C | Israel Orienteering | 62:24 | + 33:04 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanzl Vlastimil | VBM5329 | C | VSK Mendelu Brno | 29:34 | |
2. | Pilc Oldřich | SPR5100 | C | SK SKI - SPORT Praděd | 30:29 | + 0:55 |
3. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 32:01 | + 2:27 |
4. | Robotka Libor | PBM5303 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 34:18 | + 4:44 |
5. | Štěpánek Jiří | LBM5401 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 34:29 | + 4:55 |
6. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 42:02 | + 12:28 |
7. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 45:11 | + 15:37 |
8. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | C | SOB Olomouc | 45:14 | + 15:40 |
9. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | C | TJ Opava | 47:19 | + 17:45 |
10. | Avital Rapoport Ofer | 24I4014 | C | Israel Orienteering | 49:16 | + 19:42 |
11. | Smolka Miloslav | OOL4901 | C | SK Haná orienteering | 50:53 | + 21:19 |
12. | Shmuely Asher | 24I4008 | C | Israel Orienteering | 58:43 | + 29:09 |
13. | Yuval Mishli | 24I4005 | C | Israel Orienteering | 73:50 | + 44:16 |
Zeman Ludvík | BFM5301 | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK | ||
Rychlý Miloš | OOP5302 | C | TJ Opava | DISK | ||
MS | Cetl Vladimír | AOP5301 | C | Orientační Běh Opava | 38:07 | + 8:33 |
MS | Novák Miroslav | 0050001 | C | 44:37 | + 15:03 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 32:02 | |
2. | Šidla Antonín | OTK4601 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 36:54 | + 4:52 |
3. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 37:03 | + 5:01 |
4. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | 42:18 | + 10:16 |
5. | Šmakal Pavel | TZL4801 | C | SKOB Zlín | 52:24 | + 20:22 |
6. | Dospíšil Jaroslav | SBR4501 | C | SKOB Bruntál | 52:48 | + 20:46 |
7. | Novotný Stanisl | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 54:50 | + 22:48 |
8. | Shaul Shefi | 24I4013 | C | Israel Orienteering | 60:04 | + 28:02 |
9. | Blažek Václav | SBR4701 | C | SKOB Bruntál | 60:49 | + 28:47 |
10. | Moshe Ravid | 24I4030 | C | Israel Orienteering | 61:51 | + 29:49 |
11. | Oded Levin | 24I4025 | C | Israel Orienteering | 64:26 | + 32:24 |
Abugani Shmuel | 24I4019 | C | Israel Orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 41:33 | |
2. | Gottfried Jan | UOL4602 | C | SOB Olomouc | 81:53 | + 40:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Láznička Alois | TZL3613 | C | SKOB Zlín | 33:01 | |
2. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 37:12 | + 4:11 |
3. | Beneš Karel | HAV4201 | C | OB Havířov | 55:53 | + 22:52 |
4. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | C | KOB ZPV Prostějov | 68:17 | + 35:16 |
Menachem Yochanan Minsky | 24I4026 | C | Israel Orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valla Stanislav | TZL3125 | C | SKOB Zlín | 131:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rozsíval Martin | KON1022 | C | KOB Konice | 18:37 | |
2. | Procházka Ferdinand | ADA1001 | C | OOB Spartak Adamov | 19:07 | + 0:30 |
3. | Marek Martin | STE1100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 19:09 | + 0:32 |
4. | Vrba Antonín | PTE1001 | C | TJ Sokol Ptení | 21:25 | + 2:48 |
5. | Skopalová Alexandra | SKM0950 | C | KOB Směr Kroměříž | 21:39 | + 3:02 |
6. | Rose Ondřej | SKM0900 | C | KOB Směr Kroměříž | 23:15 | + 4:38 |
7. | Pelikán David | JPV1000 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 23:17 | + 4:40 |
8. | Mrkvica Jan | ZLH1100 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 23:28 | + 4:51 |
9. | Broschová Alžběta | RBK1151 | C | SK Radioklub Blansko | 23:46 | + 5:09 |
10. | Verner Jan | TBM1114 | C | KOS TJ Tesla Brno | 25:05 | + 6:28 |
11. | Bábková Amálie | PTE1051 | C | TJ Sokol Ptení | 26:26 | + 7:49 |
12. | Fišer Petr | TZL1004 | C | SKOB Zlín | 27:41 | + 9:04 |
13. | Vodičková Olga | UOL | C | SOB Olomouc | 32:42 | + 14:05 |
14. | Janků Michala | STE1150 | C | SK SKI-OB Šternberk | 33:58 | + 15:21 |
15. | Tichá Anna | SSU1150 | C | SK Severka Šumperk | 53:13 | + 34:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Daněk František | SBK1010 | C | KOB START Blansko | 19:55 | |
2. | Zavřel Mikuláš | KRN0707 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 20:23 | + 0:28 |
3. | Šidla Dalibor | TZL1200 | C | SKOB Zlín | 21:30 | + 1:35 |
4. | Kolařík Sebastián | SBK1111 | C | KOB START Blansko | 23:17 | + 3:22 |
5. | Lorencová Justýna | PLU1165 | C | TJ SOKOL Plumlov | 23:36 | + 3:41 |
6. | Lučan Ondřej | LPU1101 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 24:03 | + 4:08 |
7. | Pěček Tobiáš | SKM1100 | C | KOB Směr Kroměříž | 24:27 | + 4:32 |
8. | Čeřovská Eliška | KON1353 | C | KOB Konice | 24:40 | + 4:45 |
9. | Malý David | VRB1100 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 24:48 | + 4:53 |
10. | Hubíková Hela | C | 25:44 | + 5:49 | ||
11. | Sláma Matyáš | LCE | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 25:47 | + 5:52 |
12. | Skřivánek František | TBM1108 | C | KOS TJ Tesla Brno | 26:27 | + 6:32 |
13. | Ebnerová Barbora | KON11 | C | KOB Konice | 27:17 | + 7:22 |
14. | Koč Juraj | NNN3007 | C | Neregistrovaní | 28:09 | + 8:14 |
15. | Kottwald Jaroslav | NNN | C | Neregistrovaní | 28:55 | + 9:00 |
16. | Vlasák Vojtěch | C | 32:03 | + 12:08 | ||
17. | Čechovská Tereza | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 33:57 | + 14:02 |
18. | Daňková Viktorie | SBK1353 | C | KOB START Blansko | 34:10 | + 14:15 |
19. | Bukovác Lukáš | ZBM1007 | C | SK Žabovřesky Brno | 34:22 | + 14:27 |
20. | Binar Vít | STE1201 | C | SK SKI-OB Šternberk | 35:03 | + 15:08 |
21. | Pokluda Filip | 0160002 | C | 35:07 | + 15:12 | |
22. | Matyšek Marek | PLU | C | TJ SOKOL Plumlov | 35:30 | + 15:35 |
23. | Matyšková Stela | PLU | C | TJ SOKOL Plumlov | 36:12 | + 16:17 |
24. | Palasová Barbora | 0070001 | C | 36:38 | + 16:43 | |
25. | Jašek Vít | ABR1111 | C | 37:07 | + 17:12 | |
26. | Zbíralová Barbora | NNN | C | Neregistrovaní | 37:14 | + 17:19 |
27. | Liber Tomáš | AOP1302 | C | Orientační Běh Opava | 38:36 | + 18:41 |
28. | Švalbe David | KON | C | KOB Konice | 38:40 | + 18:45 |
29. | Redlichová Kateřina | MAS | C | KČT Aš | 39:04 | + 19:09 |
30. | Vintr Otakar | TZL1300 | C | SKOB Zlín | 39:07 | + 19:12 |
31. | Šidlová Dorota | TZL1450 | C | SKOB Zlín | 39:09 | + 19:14 |
32. | Milostný Matěj | C | 41:36 | + 21:41 | ||
33. | Růžička Richard | NNN | C | Neregistrovaní | 42:47 | + 22:52 |
34. | Tvarůžek Zdeněk | NNN1131 | C | Neregistrovaní | 42:58 | + 23:03 |
35. | Tvarůžková Vladimíra | NNN1132 | C | Neregistrovaní | 43:02 | + 23:07 |
36. | Stachoň Štěpán | ZBM1212 | C | SK Žabovřesky Brno | 43:09 | + 23:14 |
37. | Františkovec Robin | NNN | C | Neregistrovaní | 44:02 | + 24:07 |
38. | Mrkvica Vít | ZLH1600 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 44:18 | + 24:23 |
39. | Tomášek Matěj | STE1202 | C | SK SKI-OB Šternberk | 44:58 | + 25:03 |
40. | Kratochvíl David | HOB1101 | C | SKOB Horní Benešov | 46:00 | + 26:05 |
41. | Račanská Josefína | UBM1651 | C | MENISKOS Brno | 47:50 | + 27:55 |
42. | Šíma Filip | TBM1213 | C | KOS TJ Tesla Brno | 49:10 | + 29:15 |
43. | Karásek Richard | 0080002 | C | 49:53 | + 29:58 | |
44. | Šímová Julie | TBM1055 | C | KOS TJ Tesla Brno | 50:10 | + 30:15 |
45. | Matyšek Josef | PLU | C | TJ SOKOL Plumlov | 50:13 | + 30:18 |
46. | Šímová Klaudie | 0300001 | C | 50:14 | + 30:19 | |
47. | Petřivalská Anežka | NNN1168 | C | Neregistrovaní | 50:42 | + 30:47 |
48. | Vacek Robin | NNN | C | Neregistrovaní | 50:44 | + 30:49 |
49. | Petřivalská Eliška | NNN1169 | C | Neregistrovaní | 50:51 | + 30:56 |
50. | Hubík Hugo | C | 51:02 | + 31:07 | ||
51. | Skácelová Beáta | NNN1161 | C | Neregistrovaní | 54:21 | + 34:26 |
52. | Brabec Lukáš | 0050002 | C | 55:40 | + 35:45 | |
53. | Redlich Jan | MAS | C | KČT Aš | 55:49 | + 35:54 |
54. | Dvořák Max | ZBP | C | OOB SK Zbraslav | 56:05 | + 36:10 |
55. | Doušková Daniela | TBM1358 | C | KOS TJ Tesla Brno | 63:12 | + 43:17 |
56. | Ptáčková Lucie | TBM1372 | C | KOS TJ Tesla Brno | 63:15 | + 43:20 |
57. | Tesařová Lucie | AOP1451 | C | Orientační Běh Opava | 82:39 | + 62:44 |
58. | Tesařová Eva | AOP1650 | C | Orientační Běh Opava | 83:20 | + 63:25 |
59. | Freith Kvido | BFM1601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 83:44 | + 63:49 |
Tomášek David | STE1500 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | ||
Brabcová Tina | 0050003 | C | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zavřel Lukáš | KRN | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 29:15 | |
2. | Hrbáček Filip | LCE | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:51 | + 4:36 |
3. | Kočová Eva | NNN3008 | C | Neregistrovaní | 36:04 | + 6:49 |
4. | Novák Jan | STE7900 | C | SK SKI-OB Šternberk | 36:39 | + 7:24 |
5. | Czasch Petr | SBR | C | SKOB Bruntál | 39:02 | + 9:47 |
6. | Vlasáka Martin | C | 39:15 | + 10:00 | ||
7. | Pokluda Ondřej | 0160001 | C | 39:36 | + 10:21 | |
8. | Šácha Tomáš | C | 40:16 | + 11:01 | ||
9. | Truhlář Karel | ADA5111 | C | OOB Spartak Adamov | 40:29 | + 11:14 |
10. | Jeřábek Petr | UOL6702 | C | SOB Olomouc | 40:33 | + 11:18 |
11. | Sladká Magdalena | 0210001 | C | 41:14 | + 11:59 | |
12. | Verner Leoš | 0130001 | C | 42:10 | + 12:55 | |
13. | Pospíchalová Adéla | C | 42:13 | + 12:58 | ||
14. | Freith Martin | BFM6801 | C | SKOB Frýdek - Místek | 42:40 | + 13:25 |
15. | Grygarová Eva | MOV7753 | C | SKOB Ostrava | 45:26 | + 16:11 |
16. | Pometlová Jana | AOP7551 | C | Orientační Běh Opava | 46:18 | + 17:03 |
17. | KRŇA Pavel | 0100002 | C | 46:52 | + 17:37 | |
18. | Lorenc Martin | PLU1166 | C | TJ SOKOL Plumlov | 48:49 | + 19:34 |
19. | Kobylka Roman | ASU6749 | C | Magnus Orienteering | 50:18 | + 21:03 |
20. | Mudráková Michaela | TBM7555 | C | KOS TJ Tesla Brno | 50:44 | + 21:29 |
21. | Lázničková Marcela | TZL6751 | C | SKOB Zlín | 54:35 | + 25:20 |
22. | Pekárková Radka | RBK6767 | C | SK Radioklub Blansko | 56:02 | + 26:47 |
23. | Kotrle Silvie | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 56:53 | + 27:38 |
24. | Jeřábková Jana | UOL6954 | C | SOB Olomouc | 57:18 | + 28:03 |
25. | Hrbáčková Karla | LCE | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 57:55 | + 28:40 |
26. | Mikulčíková Irena | KVS | C | SKOB Kobra Vsetín | 59:48 | + 30:33 |
27. | Skopalová Kateřina | SKMyyyy | C | KOB Směr Kroměříž | 59:59 | + 30:44 |
28. | Janeček Petr | OBR | C | 63:01 | + 33:46 | |
29. | Bartošová Dana | PTE7650 | C | TJ Sokol Ptení | 63:31 | + 34:16 |
30. | Buráňová Hana | 0120002 | C | 63:59 | + 34:44 | |
31. | Pospíšilová Lucie | STE7551 | C | SK SKI-OB Šternberk | 65:45 | + 36:30 |
31. | Mrozková Olga | TRI7350 | C | TJ TŽ Třinec | 65:45 | + 36:30 |
33. | Rušilová Lenka | C | 67:33 | + 38:18 | ||
34. | Čeřovská Adéla | KON8755 | C | KOB Konice | 67:43 | + 38:28 |
35. | Krupa David | TRI7602 | C | TJ TŽ Třinec | 71:22 | + 42:07 |
36. | Odehnalová Radka | ADA7656 | C | OOB Spartak Adamov | 76:49 | + 47:34 |
37. | Rytířová Silvie | SKM76xx | C | KOB Směr Kroměříž | 80:18 | + 51:03 |
38. | Kyclová Jitka | LBM7450 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 82:00 | + 52:45 |
39. | Smolková Dagmar | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 84:31 | + 55:16 |
40. | Rudolfová Eva | RBK0551 | C | SK Radioklub Blansko | 87:56 | + 58:41 |
Králová Věra | OTK7151 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | DISK | ||
Benešová Jana | C | DISK | ||||
Chmelařová | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK |