Event results: Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček

Date:
2019/09/07
Place:
Choceň
Organiser:
CHC - K.O.B. Choceň
Used map:
Dívčí doly, 1:15000 / 1:10000, E 5m, stav srpen 2019
Director:
Švadlena Pavel
Referee:
Sháněl Jan - R2
Course setter:
Pešek Ondřej - R2
JURY:
Jedlička Michal, Kamenický Radan, Matras Tomáš
Protocol:
Závod proběhl za chladného, mírně deštivého počasí. Protest nebyl podán. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v celém rozsahu. Během akce došlo k odbornému ošetření několika drobných zranění a bodnutí sršní.
Classes:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14B     D14D     D16B     D18B     D20B     D21B     D21D     D35B     D35D     D40B     D45B     D45D     D50B     D55B     D55D     D60B     D65B     D70B     H10N     H10C     H12C     H12D     H14B     H14D     H16B     H18B     H20B     H21B     H21D     H35B     H35D     H40B     H45B     H45D     H50B     H55B     H55D     H60B     H65B     H65D     H70B     H80B     HDR     P     T1     T2    
D10N
2.83 km, 65 m, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hepnerová Tereza SHK1150 C OK Slavia Hradec Králové 32:50
2. Horáková Eliška PHK1152 C OK 99 Hradec Králové 36:10 + 3:20
3. Macháčková Eliška LPU1153 C OK Lokomotiva Pardubice 37:22 + 4:32
4. Korbelová Eliška PHK1253 C OK 99 Hradec Králové 40:01 + 7:11
5. Jedličková Lucie SHK1050 C OK Slavia Hradec Králové 40:52 + 8:02
6. Doleželová Jolana STA1151 C OK Střelka 43:54 + 11:04
7. Odvodyová Nikola LPU1252 C OK Lokomotiva Pardubice 45:25 + 12:35
8. Korbelová Tereza PHK1254 C OK 99 Hradec Králové 55:05 + 22:15
9. Zvěřinová Nina LPU1253 C OK Lokomotiva Pardubice 57:38 + 24:48
10. Kay Leila LPU1155 C OK Lokomotiva Pardubice 60:12 + 27:22
11. Korecká Eva CHT1054 C OOB SK Chrast 60:58 + 28:08
12. Kroupová Anna LPU1154 C OK Lokomotiva Pardubice 66:05 + 33:15
13. Stolinová Andrea DOB0990 C KOB Dobruška 71:03 + 38:13
14. Zitková Markéta LPU1251 C OK Lokomotiva Pardubice 74:17 + 41:27
15. Ondrušová Leona PHK0954 C OK 99 Hradec Králové 83:31 + 50:41
Kušičková Lucie 0030007 CVČ Horní Jelení DISK
D10C
2.71 km, 75 m, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hančová Karolína VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:26
2. Fenclová Hana LPU1054 C OK Lokomotiva Pardubice 26:41 + 0:15
3. Kvapilová Markéta PHK0950 C OK 99 Hradec Králové 29:01 + 2:35
4. Kvapilová Kristýna TUV0999 C SOK TJ Turnov 31:25 + 4:59
5. Grusserová Diana PHK0999 C OK 99 Hradec Králové 32:13 + 5:47
6. Nožičková Ema LPU0953 C OK Lokomotiva Pardubice 33:03 + 6:37
7. Jakubcová Karolína SJC1050 C Sportcentrum Jičín 33:53 + 7:27
8. Ptáčková Julie TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno 34:11 + 7:45
9. Komárková Radka SJH1151 C SOS Jindřichův Hradec 34:46 + 8:20
10. Lepšová Julie SRK1152 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:03 + 8:37
11. Zitková Veronika LPU1051 C OK Lokomotiva Pardubice 37:15 + 10:49
12. Seligrová Pavlína PHK0957 C OK 99 Hradec Králové 37:17 + 10:51
13. Horklová Amálie LPU0958 C OK Lokomotiva Pardubice 38:15 + 11:49
14. Macháčková Tereza LPU0951 C OK Lokomotiva Pardubice 38:17 + 11:51
15. Macková Gita LPU0961 C OK Lokomotiva Pardubice 40:26 + 14:00
16. Havrdová Selina SJC0950 C Sportcentrum Jičín 40:42 + 14:16
17. Hovorková Elen LPU0954 C OK Lokomotiva Pardubice 41:16 + 14:50
18. Dvořáčková Eva OSN1050 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:23 + 14:57
19. Nováková Anna Marie CTB0951 C SK OB Chotěboř 42:01 + 15:35
20. Šimková Lucie STH0951 C SK Studenec 43:13 + 16:47
21. Špačková Kristýna KOR0951 OB DDM Kostelec nad Orlicí 44:16 + 17:50
22. Vítková Eva CHT1053 C OOB SK Chrast 44:29 + 18:03
23. Bláhová Klára 0030001 CVČ Horní Jelení 44:57 + 18:31
24. Renská Adéla SNA0951 C TJ START Náchod 45:05 + 18:39
25. Munzarová Monika LPU1056 C OK Lokomotiva Pardubice 45:39 + 19:13
26. Pilná Anna OSN1151 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:52 + 21:26
27. Růžičková Magda PHK0951 C OK 99 Hradec Králové 48:09 + 21:43
28. Netopilová Simona VAM0950 C OB Vamberk 48:11 + 21:45
29. Sochorová Kristýna SHK0953 C OK Slavia Hradec Králové 52:07 + 25:41
30. Fukátková Ludmila LPU1053 C OK Lokomotiva Pardubice 54:52 + 28:26
31. Kvapilová Simona PHK1150 C OK 99 Hradec Králové 56:06 + 29:40
32. Lapáčková Šárka SHK0954 C OK Slavia Hradec Králové 58:10 + 31:44
33. Szablaturová Nela SJI0952 C OK Jihlava 62:05 + 35:39
34. Vítková Eliška PHK1056 C OK 99 Hradec Králové 62:29 + 36:03
35. Mojžíšová Nela PHK1053 C OK 99 Hradec Králové 71:21 + 44:55
Hrušová Lucie PHK1050 C OK 99 Hradec Králové DISK
Coufalová Júlia SJI0950 C OK Jihlava DISK
Slavíková Barbora CHT0951 C OOB SK Chrast DISK
D12C
3.08 km, 60 m, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pipková Karolína LPU0756 B OK Lokomotiva Pardubice 23:03
2. Malá Anežka JIL0751 B OK Jilemnice 23:05 + 0:02
3. Havrdová Sheila SJC0750 B Sportcentrum Jičín 24:04 + 1:01
4. Netuková Anežka SHK0750 B OK Slavia Hradec Králové 24:36 + 1:33
5. Chrástová Barbora STH0851 B SK Studenec 24:37 + 1:34
6. Podlešáková Monika PHK0752 B OK 99 Hradec Králové 24:42 + 1:39
7. Novotná Vendula PHK0777 B OK 99 Hradec Králové 25:09 + 2:06
8. Hanušová Markéta VRL0852 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:42 + 3:39
9. Oranyová Sylva SJI0751 B OK Jihlava 27:17 + 4:14
9. Lepšová Lucie SRK0951 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:17 + 4:14
11. Charouzová Eliška CHT0851 B OOB SK Chrast 27:57 + 4:54
12. Chlupáčová Anežka SHK0760 B OK Slavia Hradec Králové 29:39 + 6:36
13. Janošíková Marie VCB0752 B OB České Budějovice 30:09 + 7:06
14. Jelínková Eva PHK0953 B OK 99 Hradec Králové 30:44 + 7:41
15. Zitková Andrea LPU0751 B OK Lokomotiva Pardubice 31:35 + 8:32
16. Zoulíková Vendula CHT0753 B OOB SK Chrast 32:08 + 9:05
17. Vyziblová Viktorie SJC0853 C Sportcentrum Jičín 32:12 + 9:09
18. Kutlvašrová Pavla VRL0951 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:59 + 9:56
19. Gregorová Julie RUZ0750 C TJ Růžená 33:33 + 10:30
20. Čivrná Eliška VRL0851 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:40 + 10:37
21. Komínová Vendula RUZ0751 C TJ Růžená 33:48 + 10:45
22. Čapková Markéta PHK0850 B OK 99 Hradec Králové 33:57 + 10:54
23. Votočková Amélie JIL0750 B OK Jilemnice 34:10 + 11:07
24. Paulová Barbora CTB0753 C SK OB Chotěboř 34:23 + 11:20
25. Hamáčková Táňa STH0754 C SK Studenec 34:26 + 11:23
26. Kunartová Dominika PHK0888 C OK 99 Hradec Králové 35:03 + 12:00
27. Škapová Markéta CHT0752 B OOB SK Chrast 35:23 + 12:20
28. Málková Michaela PHK0853 B OK 99 Hradec Králové 35:29 + 12:26
29. Bašová Ema KOR0850 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:31 + 13:28
30. Kamenická Tereza Ester OSN0888 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:02 + 13:59
31. Bulušková Barbora STH0750 B SK Studenec 38:18 + 15:15
32. Ježková Barbora PHK0755 C OK 99 Hradec Králové 39:53 + 16:50
33. Potužníková Adéla SJH0754 C SOS Jindřichův Hradec 44:48 + 21:45
34. Macková Šárka SNA0850 C TJ START Náchod 45:06 + 22:03
35. Plachá Nora STA0851 C OK Střelka 45:07 + 22:04
36. Pavlová Karolína STH0752 C SK Studenec 46:38 + 23:35
37. Hamáková Adéla 0030003 CVČ Horní Jelení 47:00 + 23:57
38. Komárková Zbyňka SJH0751 B SOS Jindřichův Hradec 47:23 + 24:20
39. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 50:45 + 27:42
40. Ondrušová Zuzana PHK0757 C OK 99 Hradec Králové 54:55 + 31:52
41. Stavrinou Kristýna SRK0751 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:33 + 40:30
42. Hanlová Kristýna SRK0752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 69:41 + 46:38
D12D
2.70 km, 70 m, 6 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Dvořáčková Jana OSN0757 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 27:53
2. Laštovková Jana JIL0853 C OK Jilemnice 30:29 + 2:36
3. Jedličková Veronika SHK0850 C OK Slavia Hradec Králové 30:34 + 2:41
4. Imrišková Natálie LTU0751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:40 + 3:47
5. Lapáčková Anna SHK0854 C OK Slavia Hradec Králové 32:14 + 4:21
6. Kaplanová Viktorie 0030002 CVČ Horní Jelení 33:22 + 5:29
7. Potůčková Emílie LTU0752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:21 + 6:28
8. Janáčková Michaela LPU0759 C OK Lokomotiva Pardubice 35:32 + 7:39
9. Julišová Kateřina ZAM0851 C OB TJ Sokol Žamberk 62:29 + 34:36
10. Němcová Kateřina ZAM0852 C OB TJ Sokol Žamberk 70:38 + 42:45
D14B
4.22 km, 105 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Srbová Michaela SJI0551 A OK Jihlava 33:29
2. Matěásková Šárka JIL0551 A OK Jilemnice 35:02 + 1:33
3. Blažková Veronika SJH0551 B SOS Jindřichův Hradec 36:22 + 2:53
4. Neumannová Alžběta PHK0650 B OK 99 Hradec Králové 38:41 + 5:12
5. Morávková Zuzana SRK0551 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:54 + 5:25
6. Kosobudová Anna VTA0551 A SC vebr-sport 39:43 + 6:14
7. Cejpková Karolína SRK0552 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:15 + 6:46
8. Chrtková Anežka PHK0658 B OK 99 Hradec Králové 40:51 + 7:22
9. Chrástová Magdaléna STH0551 A SK Studenec 41:34 + 8:05
10. Košková Martina SHK0652 B OK Slavia Hradec Králové 41:43 + 8:14
11. Plachá Zita STA0551 B OK Střelka 42:21 + 8:52
12. Výchová Veronika KOR0550 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 44:35 + 11:06
13. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 B TJ Růžená 44:50 + 11:21
14. Rážová Aneta PHK0662 B OK 99 Hradec Králové 45:02 + 11:33
15. Dvořáková Kateřina LPU0656 B OK Lokomotiva Pardubice 47:37 + 14:08
15. Tomášová Anna SRK0554 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:37 + 14:08
17. Štěrbová Agáta SHK0656 C OK Slavia Hradec Králové 48:09 + 14:40
18. Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 49:04 + 15:35
19. Benešová Michaela SJH0651 B SOS Jindřichův Hradec 49:19 + 15:50
20. Příkazská Zuzana PHK0654 B OK 99 Hradec Králové 50:26 + 16:57
21. Vošahlíková Ema LPU0663 B OK Lokomotiva Pardubice 51:11 + 17:42
22. Losmanová Natálie LPU0565 B OK Lokomotiva Pardubice 51:58 + 18:29
23. Slavíková Tereza CHT0656 C OOB SK Chrast 52:02 + 18:33
24. Kopecká Martina PHK0555 B OK 99 Hradec Králové 52:03 + 18:34
25. Doudová Alžběta PHK0554 B OK 99 Hradec Králové 52:51 + 19:22
26. Halamková Justýna CHT0651 C OOB SK Chrast 53:55 + 20:26
27. Kopecká Anna JIL0552 B OK Jilemnice 55:23 + 21:54
28. Holubářová Viktorie KUO0599 B KOB Ústí nad Orlicí 55:39 + 22:10
29. Čečková Karolína SHK0650 B OK Slavia Hradec Králové 56:16 + 22:47
30. Cachová Mirka LPU0555 C OK Lokomotiva Pardubice 57:13 + 23:44
31. Skořepová Lucie LPU0657 B OK Lokomotiva Pardubice 60:51 + 27:22
32. Pitrmucová Lucie JIL0651 B OK Jilemnice 60:56 + 27:27
33. Hovadová Iveta ZAM0552 C OB TJ Sokol Žamberk 62:20 + 28:51
34. Janošíková Eva VCB0552 B OB České Budějovice 63:47 + 30:18
35. Zurynková Jana PHK0553 C OK 99 Hradec Králové 63:54 + 30:25
36. Mikysková Adéla VAM0550 B OB Vamberk 66:57 + 33:28
37. Morávková Alžběta SHK0653 C OK Slavia Hradec Králové 67:31 + 34:02
38. Sádovská Anežka LPU0562 B OK Lokomotiva Pardubice 68:07 + 34:38
39. Kynclová Andrea LTU0651 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:00 + 41:31
40. Mrskočová Markéta LPU0553 B OK Lokomotiva Pardubice 77:25 + 43:56
41. Slavíková Eva CHT0652 B OOB SK Chrast 77:59 + 44:30
42. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 C OB Vamberk 79:28 + 45:59
43. Hylmarová Zuzana ZAM0553 C OB TJ Sokol Žamberk 79:54 + 46:25
44. Kay Nathalie LPU0559 C OK Lokomotiva Pardubice 86:53 + 53:24
45. Paulová Pavlína CTB0551 C SK OB Chotěboř 88:07 + 54:38
46. Dostálová Barbora VRL0553 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 89:03 + 55:34
47. Hájková Marie VRL0651 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 96:53 + 63:24
48. Buďárková Eliška VRL0554 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 97:48 + 64:19
49. Bestová Tereza KNC0653 C Sokol Kostelec n. Č. l. 104:16 + 70:47
Doležalová Barbora CHT0655 C OOB SK Chrast DISK
Holcová Nikola LPU0660 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Rybínová Vendula KOR0651 C OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
D14D
2.98 km, 60 m, 6 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Sychrovská Klára SNA0551 C TJ START Náchod 34:32
2. Matušincová Anna PHK0561 C OK 99 Hradec Králové 38:43 + 4:11
3. Janáčková Tereza LPU0558 C OK Lokomotiva Pardubice 41:24 + 6:52
4. Molingerová Adéla SNA0651 C TJ START Náchod 43:10 + 8:38
5. Lacinová Monika LPU0561 C OK Lokomotiva Pardubice 45:38 + 11:06
6. Hanlová Nikola SRK0553 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:18 + 11:46
7. Kačerová Emilie PHK0663 C OK 99 Hradec Králové 48:39 + 14:07
D16B
5.15 km, 150 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Metelková Michaela PHK0550 A OK 99 Hradec Králové 45:19
2. Janovská Vendula JIL0453 B OK Jilemnice 55:01 + 9:42
3. Zamouřilová Anežka PHK0354 B OK 99 Hradec Králové 55:36 + 10:17
4. Brožková Tereza KUO0451 B KOB Ústí nad Orlicí 55:43 + 10:24
5. Teringlová Vendula VCB0451 B OB České Budějovice 57:15 + 11:56
6. Pušová Bára LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice 62:07 + 16:48
7. Kubáková Nela SJH0451 B SOS Jindřichův Hradec 62:17 + 16:58
8. Horáková Veronika PHK0353 B OK 99 Hradec Králové 63:11 + 17:52
9. Vodičková Johana LPU0354 B OK Lokomotiva Pardubice 64:14 + 18:55
10. Pilná Klára OSN0452 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 65:18 + 19:59
11. Petrásová Hana LPU0380 B OK Lokomotiva Pardubice 66:00 + 20:41
12. Kropáčková Vendula CHT0353 C OOB SK Chrast 66:36 + 21:17
13. Počtová Klára OPI0453 B Orientační sporty Písek 69:14 + 23:55
14. Adámková Klára JIL0452 B OK Jilemnice 69:46 + 24:27
15. Čapková Anna PHK0451 B OK 99 Hradec Králové 70:09 + 24:50
16. Bártová Adéla LPU0353 B OK Lokomotiva Pardubice 71:02 + 25:43
17. Čápová Eliška STA0451 C OK Střelka 71:43 + 26:24
18. Kološová Veronika LPU0351 B OK Lokomotiva Pardubice 72:52 + 27:33
19. Hrnčířová Ivana STH0351 B SK Studenec 73:02 + 27:43
20. Hošková Kateřina LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:45 + 30:26
21. Licková Štěpánka LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 76:24 + 31:05
22. Vrábelová Hana PHK0454 C OK 99 Hradec Králové 77:03 + 31:44
23. Marečková Ema OSN0450 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 77:06 + 31:47
24. Nešporová Marie TTR0351 B OOB Třebíč 86:57 + 41:38
25. Balková Markéta OPI0450 B Orientační sporty Písek 87:27 + 42:08
26. Suchomelová Josefína ZAM0451 C OB TJ Sokol Žamberk 102:36 + 57:17
27. Morávková Barbora SHK0352 C OK Slavia Hradec Králové 102:59 + 57:40
D18B
6.38 km, 165 m, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kosobudová Kateřina VTA0253 A SC vebr-sport 59:11
2. Pitrmucová Antonie JIL0251 B OK Jilemnice 61:24 + 2:13
3. Kodytková Denisa SHK0252 B OK Slavia Hradec Králové 66:26 + 7:15
4. Dočkalová Klára SJI0250 B OK Jihlava 68:28 + 9:17
5. Kovářová Jana LPU0251 B OK Lokomotiva Pardubice 70:12 + 11:01
6. Randáková Alžběta VRL0252 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:36 + 12:25
7. Hamáčková Eliška STH0153 B SK Studenec 73:37 + 14:26
8. Brožková Lucie KUO0151 B KOB Ústí nad Orlicí 74:11 + 15:00
9. Jelínková Adéla RUZ0251 C TJ Růžená 78:34 + 19:23
10. Bečvářová Markéta OPI0250 B Orientační sporty Písek 82:50 + 23:39
11. Zimová Barbora SHK0151 B OK Slavia Hradec Králové 85:28 + 26:17
12. Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 90:19 + 31:08
D20B
6.99 km, 220 m, 13 controls, Rank. coef.: 1.04, KS coef.: 0, PB: 0
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Nechutová Aneta SJI9950 A OK Jihlava 76:17
2. Karbusová Kateřina OPI0052 B Orientační sporty Písek 76:23 + 0:06
3. Škorpíková Barbora LPU0060 B OK Lokomotiva Pardubice 77:08 + 0:51
4. Filipová Tereza SRK0050 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 86:02 + 9:45
D21B
9.13 km, 235 m, 15 controls, Rank. coef.: 1.04, KS coef.: 0, PB: 8057
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 67:58 8837
2. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 70:49 + 2:51 8505
3. Benešová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 76:55 + 8:57 7794
4. Fenclová Marta LPU7667 C OK Lokomotiva Pardubice 77:07 + 9:09 7771
5. Chmelařová Michaela SHK9151 C OK Slavia Hradec Králové 78:01 + 10:03 7666
6. Červená Adéla SHK9755 C OK Slavia Hradec Králové 79:24 + 11:26 7505
7. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 85:31 + 17:33 6792
8. Fukalová Hana AOP9850 C Orientační Běh Opava 88:10 + 20:12 6483
9. Novotná Kateřina PHK8252 C OK 99 Hradec Králové 88:26 + 20:28 6452
10. Metelková Taťána PHK7250 C OK 99 Hradec Králové 99:12 + 31:14 5198
11. Záveská Anna DOB8851 C KOB Dobruška 107:01 + 39:03 4287
12. Bořilová Klára ASU8964 C Magnus Orienteering 117:50 + 49:52 3026
Ducháčková Kateřina STH9356 C SK Studenec DISK 0
D21D
4.84 km, 185 m, 10 controls, Rank. coef.: 1.04, KS coef.: 0, PB: 4533
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 49:25 5416
2. Ďoubalová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 60:01 + 10:36 4555
3. Rückerová Šárka HOR0050 C TJ Jiskra Hořice 64:42 + 15:17 4174
4. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 69:48 + 20:23 3760
5. Peremská Dana SRK9351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 70:21 + 20:56 3715
6. Potočková Hana KUO9051 C KOB Ústí nad Orlicí 73:28 + 24:03 3462
7. Kodytková Iva VAM7751 C OB Vamberk 79:06 + 29:41 3004
8. Klapalová Hana VAM8850 C OB Vamberk 84:16 + 34:51 2585
9. Koutná Hana PHK9651 C OK 99 Hradec Králové 85:19 + 35:54 2500
10. Jirásková Barbora SHK9050 C OK Slavia Hradec Králové 85:48 + 36:23 2460
11. Krunčíková Kateřina SRK8751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 88:03 + 38:38 2277
12. Andělová Ivana LTU8550 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 88:39 + 39:14 2229
13. Müllerová Petra BZP9050 C Báječné ženy v orientačním běhu 91:06 + 41:41 2030
14. Škodová Eliška LTU9250 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 92:18 + 42:53 1932
15. Vojtěchová Eva HOR8899 TJ Jiskra Hořice 106:05 + 56:40
16. Bašová Hana PHK8556 C OK 99 Hradec Králové 149:42 + 100:17 0
Moravčíková Hana CHT9751 C OOB SK Chrast DISK 0
D35B
6.68 km, 200 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:24
2. Šťastná Lenka CTB8351 C SK OB Chotěboř 70:21 + 5:57
3. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 70:26 + 6:02
4. Vandasová Markéta VAM7250 C OB Vamberk 72:56 + 8:32
5. Korecká Lenka CHT8053 C OOB SK Chrast 73:01 + 8:37
6. Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 76:24 + 12:00
7. Haasová Renata LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice 76:39 + 12:15
8. Paulová Hana CTB7851 C SK OB Chotěboř 81:51 + 17:27
9. Zoulíková Iveta CHT8052 C OOB SK Chrast 84:47 + 20:23
10. Renská Lenka SNA8053 C TJ START Náchod 92:47 + 28:23
11. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 97:42 + 33:18
12. Klusáčková Lenka CTB8051 C SK OB Chotěboř 111:32 + 47:08
13. Čížová Andrea SHK8251 C OK Slavia Hradec Králové 114:31 + 50:07
14. Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 171:07 + 106:43
D35D
4.74 km, 165 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Petrásová Simona LPU7556 C OK Lokomotiva Pardubice 65:51
2. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 65:56 + 0:05
3. Šafářová Ivana CET8051 C TJ Loko Česká Třebová 70:14 + 4:23
4. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 70:45 + 4:54
5. Zitková Radka LPU7958 C OK Lokomotiva Pardubice 73:37 + 7:46
6. Venclová Veronika ZAM8251 C OB TJ Sokol Žamberk 74:04 + 8:13
7. Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 75:11 + 9:20
8. Čapková Petra PHK7850 C OK 99 Hradec Králové 76:33 + 10:42
9. Koblicová Milena VAM7651 C OB Vamberk 82:07 + 16:16
10. Lapáčková Soňa SHK7651 C OK Slavia Hradec Králové 83:05 + 17:14
11. Sychrovská Pavlína SNA7651 C TJ START Náchod 85:26 + 19:35
12. Linková Eva STH7753 C SK Studenec 87:00 + 21:09
13. Mudruňková Romana VAM7752 C OB Vamberk 89:25 + 23:34
14. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 89:34 + 23:43
15. Pilná Libuše VRL7153 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 90:00 + 24:09
16. Cejpková Lenka SRK7652 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 90:09 + 24:18
17. Rybínová Iva KOR7551 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 95:24 + 29:33
18. Mikysková Ilona VAM7550 C OB Vamberk 104:54 + 39:03
19. Dvořáková Zuzana LPU7559 C OK Lokomotiva Pardubice 106:44 + 40:53
20. Drhlíková Markéta VAM8250 C OB Vamberk 109:51 + 44:00
21. Kašparová Eva TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí 112:29 + 46:38
22. Müllerová Marie KOR7650 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 115:05 + 49:14
23. Korbelová Petra CHC7699 K.O.B. Choceň 118:02 + 52:11
24. Podlešáková Markéta PHK7851 C OK 99 Hradec Králové 120:55 + 55:04
25. Langrová Lenka KOR7450 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 126:56 + 61:05
26. Hanušová Monika VRL7654 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 133:10 + 67:19
27. Hájková Eva VRL7454 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 135:04 + 69:13
28. Sedláčková Petra KOR7451 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 138:08 + 72:17
Nimshausová Hana 0020001 HaNi DISK
D40B
6.68 km, 200 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Fagré Iva PHK7554 C OK 99 Hradec Králové 60:16
2. Havrdová Renata SJC7756 C Sportcentrum Jičín 64:07 + 3:51
3. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 67:08 + 6:52
4. Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 71:32 + 11:16
5. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 72:11 + 11:55
6. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 72:43 + 12:27
7. Hájková Ludmila CET7554 C TJ Loko Česká Třebová 74:48 + 14:32
8. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 76:34 + 16:18
9. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 80:50 + 20:34
10. Suchá Eva SHK7851 C OK Slavia Hradec Králové 81:12 + 20:56
11. Marečková Kateřina OSN7550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 81:44 + 21:28
12. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 82:42 + 22:26
13. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 82:48 + 22:32
14. Ďoubalíková Veronika CHT7351 C OOB SK Chrast 83:46 + 23:30
15. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 84:01 + 23:45
16. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 85:57 + 25:41
17. Srbová Alena SJI7951 C OK Jihlava 86:35 + 26:19
18. Kunartová Lenka PHK7852 C OK 99 Hradec Králové 89:47 + 29:31
19. Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 89:50 + 29:34
20. Komárková Lucie LTU7851 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 89:54 + 29:38
21. Dvořáčková Jana OSN7850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 91:22 + 31:06
22. Benešová Radka VLI7653 C Slavia Liberec orienteering 102:15 + 41:59
23. Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 107:57 + 47:41
24. Janošíková Olga VCB7552 C OB České Budějovice 131:41 + 71:25
25. Brožková Květa KUO7451 C KOB Ústí nad Orlicí 135:12 + 74:56
Kulhavá Jarmila SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
D45B
4.97 km, 150 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:05
2. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 56:41 + 5:36
3. Růžičková Kamila PHK7153 C OK 99 Hradec Králové 57:07 + 6:02
4. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 58:54 + 7:49
5. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 60:11 + 9:06
6. Koberová Lenka LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice 60:16 + 9:11
7. Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 60:46 + 9:41
8. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 62:19 + 11:14
9. Etterle-Biederman Lilianna CHC7352 C K.O.B. Choceň 64:18 + 13:13
10. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 69:52 + 18:47
11. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 70:10 + 19:05
12. Pelcová Pavla CST7454 C OB Strakonice 72:36 + 21:31
13. Koutná Alena PHK7052 C OK 99 Hradec Králové 73:24 + 22:19
14. Zemánková Eva SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 76:45 + 25:40
15. Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 77:02 + 25:57
16. Kosobudová Lenka VTA7351 C SC vebr-sport 79:28 + 28:23
17. Rykalová Jitka VAM7251 C OB Vamberk 79:34 + 28:29
18. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 89:15 + 38:10
19. Hrnčířová Lenka STH7251 C SK Studenec 104:00 + 52:55
D45D
3.88 km, 120 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Azebová Martina PHK6757 C OK 99 Hradec Králové 55:36
2. Štichhauerová Kateřina LPU7468 C OK Lokomotiva Pardubice 56:06 + 0:30
3. Roudná Eva LPU6554 C OK Lokomotiva Pardubice 59:25 + 3:49
4. Dohnálková Jana SHK7252 C OK Slavia Hradec Králové 59:30 + 3:54
5. Veverková Yveta VAM6452 C OB Vamberk 60:58 + 5:22
6. Netuková Hana SHK7052 C OK Slavia Hradec Králové 61:37 + 6:01
7. Bienová Věra SJC5752 C Sportcentrum Jičín 63:01 + 7:25
8. Justová Jana PHK6153 C OK 99 Hradec Králové 63:40 + 8:04
9. Kulová Jana VAM6550 C OB Vamberk 64:01 + 8:25
10. Janovská Věra JIL7258 C OK Jilemnice 65:02 + 9:26
11. Nožková Dagmar ZAM6251 C OB TJ Sokol Žamberk 67:15 + 11:39
12. Třešňáková Blanka JIL7051 C OK Jilemnice 72:09 + 16:33
13. Maňáková Silvie PHK7151 C OK 99 Hradec Králové 72:12 + 16:36
14. Macháčková Jana SHK6450 C OK Slavia Hradec Králové 72:45 + 17:09
15. Langrová Monika SHK7251 C OK Slavia Hradec Králové 76:10 + 20:34
16. Raková Miroslava SHK7250 C OK Slavia Hradec Králové 76:13 + 20:37
17. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 76:19 + 20:43
18. Vodičková Lenka LPU7357 C OK Lokomotiva Pardubice 78:35 + 22:59
19. Šabatová Jana SRK6853 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 80:07 + 24:31
20. Vaňurová Marcela HOR6850 C TJ Jiskra Hořice 83:19 + 27:43
21. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 83:36 + 28:00
22. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 84:32 + 28:56
23. Foltýnová Lenka SJI6751 C OK Jihlava 85:32 + 29:56
24. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 92:36 + 37:00
25. Čermáková Lucie PHK7150 C OK 99 Hradec Králové 93:26 + 37:50
26. Kolářová Andrea BRU7151 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 97:49 + 42:13
27. Prázová Kamila SRK7151 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 101:09 + 45:33
28. Smisitelová Markéta KOR7452 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 104:34 + 48:58
29. Boháčová Alena KUN7450 C TJ Sokol Kunvald 109:47 + 54:11
30. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 120:57 + 65:21
Dostálová Kateřina VRL7254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D50B
4.97 km, 150 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 77:03
2. Chmelařová Marie SHK6352 C OK Slavia Hradec Králové 78:23 + 1:20
3. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 80:48 + 3:45
D55B
4.15 km, 115 m, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 53:41
2. Mádlová Iva SHK6351 C OK Slavia Hradec Králové 61:45 + 8:04
3. Juračková Jana LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice 66:47 + 13:06
4. Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 66:55 + 13:14
5. Hausvaterová Marcela SHK6152 C OK Slavia Hradec Králové 67:00 + 13:19
6. Troupová Vladěna KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže 68:22 + 14:41
7. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:35 + 14:54
8. Kovaříčková Darja KRE6352 C OOB TJ Sokol Křemže 71:02 + 17:21
9. Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 75:13 + 21:32
9. Panchártková Jitka PHK5951 C OK 99 Hradec Králové 75:13 + 21:32
11. Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 77:39 + 23:58
12. Lehárová Iva LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice 81:49 + 28:08
13. Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 97:25 + 43:44
14. Brémová Hildegarda KRE6050 C OOB TJ Sokol Křemže 112:41 + 59:00
D55D
3.18 km, 90 m, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Filipová Dagmar SHK5651 C OK Slavia Hradec Králové 70:01
2. Remešová Alena DOB6150 C KOB Dobruška 112:19 + 42:18
3. Smrčková Olga LPU6055 C OK Lokomotiva Pardubice 115:55 + 45:54
Lulayová Věra LPU5651 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
D60B
4.15 km, 115 m, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 48:13
2. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 57:27 + 9:14
3. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 58:32 + 10:19
4. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:38 + 14:25
5. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 63:32 + 15:19
6. Kynčlová Miroslava JIL5851 C OK Jilemnice 68:11 + 19:58
7. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 71:00 + 22:47
8. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 72:13 + 24:00
9. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C OB České Budějovice 73:10 + 24:57
D65B
3.71 km, 90 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Martincová Helena ZAM5051 C OB TJ Sokol Žamberk 73:30
2. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 78:43 + 5:13
3. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 88:16 + 14:46
D70B
3.71 km, 90 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 79:46
2. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 84:34 + 4:48
3. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 84:53 + 5:07
H10N
2.86 km, 65 m, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Šťastný Antonín CTB1101 C SK OB Chotěboř 30:37
2. Macek Dan LPU1104 C OK Lokomotiva Pardubice 37:55 + 7:18
3. Fraj David RUZ0900 C TJ Růžená 44:47 + 14:10
4. Minařík František VCB1103 C OB České Budějovice 47:43 + 17:06
5. Nonner Hynek JIL0903 C OK Jilemnice 59:52 + 29:15
6. Mojžíš Radovan PHK1200 C OK 99 Hradec Králové 61:55 + 31:18
7. Štefanik Marek SHK1007 C OK Slavia Hradec Králové 62:16 + 31:39
8. Nonner Prokop JIL1101 C OK Jilemnice 79:54 + 49:17
Valenta Jakub JIL0902 C OK Jilemnice DISK
Sychrovský Tomáš SNA1102 C TJ START Náchod DISK
Podlešák Martin NNN2009 Neregistrovaní DISK
Míka Ondřej VCB1003 C OB České Budějovice DISK
Šlambora Vít SHK1101 C OK Slavia Hradec Králové DISK
Nouza Vítek SJH1104 C SOS Jindřichův Hradec DISK
H10C
2.75 km, 60 m, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Blažek Vojtěch SJH1003 C SOS Jindřichův Hradec 21:19
2. Kvášovský Filip LTU0902 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:22 + 0:03
3. Novotný Vít PHK0901 C OK 99 Hradec Králové 22:09 + 0:50
4. Kobík Kryštof LTU0901 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:24 + 2:05
5. Kroupa Matyáš LPU0902 C OK Lokomotiva Pardubice 24:56 + 3:37
6. Novotný Kryštof PHK1002 C OK 99 Hradec Králové 25:48 + 4:29
7. Chrtek Jan PHK1100 C OK 99 Hradec Králové 26:44 + 5:25
8. Janošík Ivan VCB1002 C OB České Budějovice 27:54 + 6:35
9. Jakubský David SHK0905 C OK Slavia Hradec Králové 28:47 + 7:28
10. Kárník Štěpán LPU1002 C OK Lokomotiva Pardubice 29:22 + 8:03
11. Šafář Jakub CET1103 C TJ Loko Česká Třebová 29:31 + 8:12
12. Novák Tobiáš CTB1103 C SK OB Chotěboř 29:33 + 8:14
13. Kunart Lukáš PHK1010 C OK 99 Hradec Králové 30:17 + 8:58
14. Sochor Jakub SHK0903 C OK Slavia Hradec Králové 30:19 + 9:00
15. Maloch David LPU0905 C OK Lokomotiva Pardubice 32:08 + 10:49
16. Kutlvašr Vladimír VRL1002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:29 + 11:10
17. Škapa Jan CHT0901 C OOB SK Chrast 32:41 + 11:22
18. Renský Matěj SNA0903 C TJ START Náchod 35:23 + 14:04
19. Brož Jindřich LTU0903 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:31 + 16:12
20. Klusáček Mikuláš CTB0902 C SK OB Chotěboř 38:51 + 17:32
21. Vlach Antonín SJC0903 C Sportcentrum Jičín 39:25 + 18:06
22. Libra Matyáš PZR0900 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 42:03 + 20:44
23. Minařík Josef VCB0903 C OB České Budějovice 46:59 + 25:40
24. Prášil Šimon TTR0901 C OOB Třebíč 59:19 + 38:00
25. Procházka Ondřej PHK0902 C OK 99 Hradec Králové 60:20 + 39:01
Macek Vojtěch SNA0901 C TJ START Náchod DISK
H12C
3.85 km, 60 m, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Metelka Tomáš PHK0801 B OK 99 Hradec Králové 24:16
2. Ptáček Jonáš TBM0717 B KOS TJ Tesla Brno 26:34 + 2:18
3. Třešňák Matěj JIL0701 B OK Jilemnice 28:26 + 4:10
4. Teringl Vojtěch VCB0702 B OB České Budějovice 28:56 + 4:40
5. Vaníček Jan SJC0705 B Sportcentrum Jičín 29:41 + 5:25
6. Čečka Matěj SHK0901 C OK Slavia Hradec Králové 30:04 + 5:48
7. Matěásko Marek JIL0702 B OK Jilemnice 30:27 + 6:11
8. Hanák Matěj LTU0701 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:05 + 6:49
9. Prášil Adam SJI0901 C OK Jihlava 31:56 + 7:40
10. Kopecký Matyáš SJC0702 B Sportcentrum Jičín 32:55 + 8:39
11. Prášil Jakub SJI0702 B OK Jihlava 33:21 + 9:05
12. Beneš Filip VLI0708 B Slavia Liberec orienteering 34:00 + 9:44
13. Světnický Antonín STE0800 B SK SKI-OB Šternberk 34:07 + 9:51
14. Kubeček Antonín LIP0800 B SOS Mamuti z Lipovky 34:19 + 10:03
15. Blažek Cyril SJH0701 B SOS Jindřichův Hradec 34:29 + 10:13
16. Parkan Tomáš SJH0803 B SOS Jindřichův Hradec 34:37 + 10:21
17. Pešek Ondřej SJC0802 B Sportcentrum Jičín 35:00 + 10:44
18. Hofhanzl Antonín RUZ0902 B TJ Růžená 35:10 + 10:54
19. Vítek Vojtěch CHT0801 B OOB SK Chrast 35:27 + 11:11
20. Jelínek František PHK0900 B OK 99 Hradec Králové 35:52 + 11:36
21. Sýkora Jakub PHK0708 C OK 99 Hradec Králové 37:32 + 13:16
22. Šimon Eduard PZR0800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 42:14 + 17:58
23. Zapletal Tomáš KUO0701 B KOB Ústí nad Orlicí 43:01 + 18:45
24. Rémiš Štěpán SHK0802 B OK Slavia Hradec Králové 43:17 + 19:01
25. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 43:26 + 19:10
26. Rémiš Šimon SHK0801 B OK Slavia Hradec Králové 44:31 + 20:15
27. Coufal Petr SJI0703 C OK Jihlava 44:34 + 20:18
28. Pavelec Michal NPA0801 B SK LOB Nová Paka 45:12 + 20:56
29. Kutáček Ondřej LTU0700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:31 + 21:15
30. Seligr Lukáš PHK0709 C OK 99 Hradec Králové 45:34 + 21:18
31. Kurka Antonín SHK0700 B OK Slavia Hradec Králové 45:59 + 21:43
32. Vrábel Štěpán PHK0705 B OK 99 Hradec Králové 46:28 + 22:12
33. Schejbal Matyáš LPU0710 C OK Lokomotiva Pardubice 47:45 + 23:29
34. Buďárek David VRL0703 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:48 + 25:32
35. Schejbal Filip LPU0711 B OK Lokomotiva Pardubice 55:13 + 30:57
36. Venhoda Lukáš SJI0801 C OK Jihlava 55:42 + 31:26
37. Karásek Šimon SJC0804 C Sportcentrum Jičín 58:18 + 34:02
38. Chrtek Tomáš PHK0804 C OK 99 Hradec Králové 60:46 + 36:30
39. Šípek Daniel LPU0806 C OK Lokomotiva Pardubice 60:59 + 36:43
40. Šeps Miroslav SRK0801 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:30 + 38:14
41. Pleva Stanislav SJC0805 C Sportcentrum Jičín 62:39 + 38:23
42. Horák Vít JIL0801 C OK Jilemnice 63:04 + 38:48
43. Šlambora Kryštof SHK0806 C OK Slavia Hradec Králové 65:18 + 41:02
44. Kujal Josef PHK0703 C OK 99 Hradec Králové 66:58 + 42:42
45. Dejnožka Matěj CHT0701 C OOB SK Chrast 67:43 + 43:27
46. Hladký Matěj KOR0700 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 74:58 + 50:42
H12D
2.83 km, 50 m, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Štefanik Jan SHK0705 C OK Slavia Hradec Králové 27:59
2. Moskva Vojtěch ZAM0802 C OB TJ Sokol Žamberk 28:39 + 0:40
3. Dvořáček Jan TTR0701 C OOB Třebíč 32:14 + 4:15
4. Hrůza Ondřej LTU0703 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:46 + 12:47
5. Pachel Jiří ZAM0801 C OB TJ Sokol Žamberk 49:58 + 21:59
6. Tejkl Ondřej SHK0810 C OK Slavia Hradec Králové 56:11 + 28:12
7. Cach Jan LPU0805 C OK Lokomotiva Pardubice 72:31 + 44:32
H14B
5.85 km, 185 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Prášil Tomáš TTR0501 A OOB Třebíč 46:15
2. Šeps Daniel SRK0504 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:46 + 1:31
3. Nouza Michal SJH0505 B SOS Jindřichův Hradec 48:52 + 2:37
4. Srb Vladimír SJI0701 B OK Jihlava 52:01 + 5:46
5. Hanuš Filip VRL0604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:04 + 5:49
6. Vítek Matěj SJI0500 B OK Jihlava 52:21 + 6:06
7. Jelínek Filip RUZ0500 B TJ Růžená 57:08 + 10:53
8. Morávek Martin SRK0503 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:21 + 11:06
9. Malý Antonín JIL0501 B OK Jilemnice 57:23 + 11:08
10. Čihák Jan HOR0601 B TJ Jiskra Hořice 57:39 + 11:24
11. Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 57:49 + 11:34
12. Stohanzl Patrik LPU0510 B OK Lokomotiva Pardubice 58:38 + 12:23
13. Podolský Petr SHK0507 C OK Slavia Hradec Králové 59:03 + 12:48
14. Votoček Michal JIL0601 B OK Jilemnice 60:06 + 13:51
15. Hendrych Vít SJI0601 B OK Jihlava 61:56 + 15:41
16. Hájek Dominik CET0601 B TJ Loko Česká Třebová 62:03 + 15:48
17. Pompach Lukáš PHK0500 B OK 99 Hradec Králové 62:10 + 15:55
18. Čivrný Jan VRL0501 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:17 + 16:02
19. Čermák Martin PHK0502 B OK 99 Hradec Králové 63:04 + 16:49
20. Flos Tomáš LPU0633 B OK Lokomotiva Pardubice 65:56 + 19:41
21. Šípek Ondřej LPU0505 B OK Lokomotiva Pardubice 66:20 + 20:05
22. Kurka Jaroslav SHK0501 B OK Slavia Hradec Králové 66:23 + 20:08
23. Štichhauer Adam LPU0603 B OK Lokomotiva Pardubice 67:48 + 21:33
24. Stavrinou David SRK0506 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:03 + 21:48
25. Vališ Vojtěch LPU0512 B OK Lokomotiva Pardubice 68:36 + 22:21
26. Dlabola Jakub SJC0602 B Sportcentrum Jičín 69:49 + 23:34
27. Fajfr Marek ZAM0602 B OB TJ Sokol Žamberk 69:50 + 23:35
28. Vlach František SJC0603 B Sportcentrum Jičín 71:55 + 25:40
29. Potůček Oto LTU0501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:08 + 25:53
30. Janků Štěpán SJC0501 B Sportcentrum Jičín 72:34 + 26:19
31. Horák Filip PHK0701 B OK 99 Hradec Králové 72:46 + 26:31
32. Novák Matyáš CTB0601 B SK OB Chotěboř 74:39 + 28:24
33. Stach Ondřej JIL0602 B OK Jilemnice 75:33 + 29:18
34. Pavelec Matěj NPA0501 B SK LOB Nová Paka 75:53 + 29:38
35. Jiroušek Dominik SRK0602 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 75:55 + 29:40
36. Pelc Tadeáš CST0601 B OB Strakonice 76:31 + 30:16
37. Málek David PHK0504 B OK 99 Hradec Králové 78:45 + 32:30
38. Venhauer Vojtěch SJI0505 B OK Jihlava 79:59 + 33:44
39. Sedláček David KOR0502 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 84:39 + 38:24
40. Bělohlávek Michal PHK0604 B OK 99 Hradec Králové 87:08 + 40:53
41. Hylmar Zdeněk ZAM0504 C OB TJ Sokol Žamberk 95:10 + 48:55
42. Sádovský Jáchym LPU0508 B OK Lokomotiva Pardubice 97:33 + 51:18
43. Lazák Jan LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 105:39 + 59:24
44. Potužník Viktor SJH0504 B SOS Jindřichův Hradec 106:07 + 59:52
45. Besta Radek KNC0803 C Sokol Kostelec n. Č. l. 106:14 + 59:59
46. Šíma Matěj CHT0502 C OOB SK Chrast 115:56 + 69:41
47. Zounar Adam SRK0507 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 118:41 + 72:26
Hostinský Matěj LPU0604 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
H14D
3.60 km, 90 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Dvořáček Tomáš OSN0505 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:38
2. Lacina Marek LPU0511 C OK Lokomotiva Pardubice 40:59 + 2:21
3. Kerhát David LTU0502 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:26 + 11:48
4. Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 59:32 + 20:54
5. Baše Ondřej KOR0503 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 61:45 + 23:07
Zemánek Adam SRK0502 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Novák Marek SHK0505 OK Slavia Hradec Králové DISK
Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová DISK
H16B
7.10 km, 180 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 52:52
2. Fábera David SHK0305 B OK Slavia Hradec Králové 53:44 + 0:52
3. Dohnálek Tomáš SHK0403 B OK Slavia Hradec Králové 54:42 + 1:50
4. Fejfar Lukáš LPU0310 B OK Lokomotiva Pardubice 54:43 + 1:51
5. Procinger Jakub VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:11 + 5:19
6. Dundáček Karel SJH0401 B SOS Jindřichův Hradec 61:49 + 8:57
7. Venhoda Matěj SJI0301 B OK Jihlava 62:33 + 9:41
8. Šitina Tomáš LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:06 + 11:14
9. Flegl Martin SRK0300 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:33 + 15:41
10. Langr Jakub KOR0401 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 68:42 + 15:50
11. Kodytek Adam SHK0402 B OK Slavia Hradec Králové 69:53 + 17:01
12. Novák Adam LPU0320 B OK Lokomotiva Pardubice 70:02 + 17:10
13. Váňa Vojtěch LPU0312 C OK Lokomotiva Pardubice 70:45 + 17:53
14. Chrást Lukáš OSN0301 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 70:47 + 17:55
15. Hybeš Michal CHT0401 B OOB SK Chrast 72:53 + 20:01
16. Salaba Dan JIL0404 C OK Jilemnice 74:29 + 21:37
17. Jakubský Adam SHK0406 C OK Slavia Hradec Králové 74:49 + 21:57
18. Dvořáček Jakub OSN0303 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 78:45 + 25:53
19. Oberreiter Matyáš LPU0411 C OK Lokomotiva Pardubice 79:20 + 26:28
20. Tesař Zdeněk SJC0401 C Sportcentrum Jičín 80:18 + 27:26
21. Rak Tomáš SHK0400 B OK Slavia Hradec Králové 80:40 + 27:48
22. Valenta Ondřej JIL0401 B OK Jilemnice 81:00 + 28:08
23. Typlt Tomáš NPA0406 B SK LOB Nová Paka 85:49 + 32:57
24. Pelc Matyáš CST0401 B OB Strakonice 93:48 + 40:56
25. Kaška Jan ZAM0301 C OB TJ Sokol Žamberk 96:13 + 43:21
26. Dvořáček Filip LPU0420 C OK Lokomotiva Pardubice 102:43 + 49:51
27. Hájek Matěj VRL0402 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 104:07 + 51:15
28. Molinger Matěj SNA0401 C TJ START Náchod 107:25 + 54:33
29. Růžička Jan SJC0406 C Sportcentrum Jičín 115:23 + 62:31
30. Pirožek Vojtěch LTU0400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 117:46 + 64:54
31. Hladký Filip KOR0300 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 144:02 + 91:10
32. Müller Matěj KOR0302 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 147:43 + 94:51
33. Filsak Rafael SJC0301 C Sportcentrum Jičín 147:45 + 94:53
H18B
9.09 km, 230 m, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Vlastník Matouš JIL0201 B OK Jilemnice 70:44
2. Mühlbach Aleš STH0104 B SK Studenec 74:46 + 4:02
3. Porkert Jan SHK0100 B OK Slavia Hradec Králové 75:12 + 4:28
4. Šišma Vojtěch LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice 76:43 + 5:59
5. Ježek Jakub JIL0104 B OK Jilemnice 78:54 + 8:10
6. Kovář Lukáš CET0102 C TJ Loko Česká Třebová 80:46 + 10:02
7. Procinger Jan VRL0102 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 82:07 + 11:23
8. Moravec Jan ZAM0205 B OB TJ Sokol Žamberk 83:43 + 12:59
9. Vališ Jan LPU0210 B OK Lokomotiva Pardubice 85:20 + 14:36
10. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 92:49 + 22:05
11. Zamastil Michal LTU0203 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 98:33 + 27:49
12. Záboj Petr SJI0101 B OK Jihlava 99:05 + 28:21
13. Krampera Tomáš VRL0103 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 116:22 + 45:38
H20B
11.62 km, 290 m, 21 controls, Rank. coef.: 1.04, KS coef.: 0, PB: 0
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Karásek Matěj SJC0001 B Sportcentrum Jičín 109:48
2. Urban Michal KUO0001 B KOB Ústí nad Orlicí 143:02 + 33:14
H21B
14.93 km, 370 m, 29 controls, Rank. coef.: 1.04, KS coef.: 0, PB: 7962
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 97:36 8383
2. Losman Petr PHK7901 C OK 99 Hradec Králové 99:15 + 1:39 8245
3. Novotný Tomáš PHK8101 C OK 99 Hradec Králové 99:37 + 2:01 8214
4. Bořil Jan SJI9700 C OK Jihlava 99:53 + 2:17 8192
5. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 99:57 + 2:21 8186
6. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 100:53 + 3:17 8108
7. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 103:12 + 5:36 7914
8. Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava 105:30 + 7:54 7721
9. Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 106:07 + 8:31 7669
10. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 106:35 + 8:59 7630
11. Netuka Vojtěch SHK9701 C OK Slavia Hradec Králové 107:41 + 10:05 7538
12. Hrdinka Daniel VRL9701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 110:04 + 12:28 7338
13. Gebrt Jan SHK9801 C OK Slavia Hradec Králové 111:30 + 13:54 7218
14. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 112:51 + 15:15 7105
15. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 113:46 + 16:10 7028
16. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 114:28 + 16:52 6970
17. Tichý Radomír SHK0000 R OK Slavia Hradec Králové 115:23 + 17:47 6893
18. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 118:58 + 21:22 6593
19. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 122:00 + 24:24 6339
20. Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 122:27 + 24:51 6301
21. Jedlička Michal SHK7309 C OK Slavia Hradec Králové 124:31 + 26:55 6128
22. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 128:04 + 30:28 5830
23. Ďoubal Jan DOB8600 C KOB Dobruška 129:13 + 31:37 5734
24. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 130:32 + 32:56 5623
25. Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 134:01 + 36:25 5332
26. Lehár Adam LPU9114 C OK Lokomotiva Pardubice 137:07 + 39:31 5072
27. Málek Martin CST8902 C OB Strakonice 137:18 + 39:42 5056
28. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 140:51 + 43:15 4759
29. Deml Tomáš LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 145:33 + 47:57 4365
30. Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 150:51 + 53:15 3921
31. Krunčík Pavel SRK8501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 169:02 + 71:26 2397
32. Šabatka Jan SHK9001 C OK Slavia Hradec Králové 196:34 + 98:58 90
33. Foltýn Tomáš SJI9801 C OK Jihlava 206:53 + 109:17 0
34. Sichrovský Benjamin 0150001 --- 239:54 + 142:18
Blažek Zdeněk SJH7601 C SOS Jindřichův Hradec DISK 0
Kaplan Leoš 0010001 Kaplan DISK
H21D
9.25 km, 185 m, 16 controls, Rank. coef.: 1.04, KS coef.: 0, PB: 4144
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 65:54 4407
2. Klapal Jan VAM9000 C OB Vamberk 66:29 + 0:35 4370
3. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 69:52 + 3:58 4153
4. Kos Oldřich LPU9302 C OK Lokomotiva Pardubice 73:53 + 7:59 3897
5. Blažek Vojtěch OPI8700 C Orientační sporty Písek 76:12 + 10:18 3748
6. Zelinka Jan LPU9405 C OK Lokomotiva Pardubice 77:58 + 12:04 3636
7. Růžička Karel 0040001 Ok99 81:33 + 15:39
8. Vandělík Michal ALB8501 C OOB Albrechtice nad Orlicí 81:39 + 15:45 3400
9. Sojka Lukáš ALB8500 C OOB Albrechtice nad Orlicí 83:55 + 18:01 3255
10. Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 85:29 + 19:35 3155
11. Pauschek Karel ZBM8509 C SK Žabovřesky Brno 86:22 + 20:28 3098
12. Bečvář Petr OPI9800 C Orientační sporty Písek 94:59 + 29:05 2548
H35B
10.76 km, 280 m, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 79:49
2. Šťastný Karel CTB7901 C SK OB Chotěboř 83:44 + 3:55
3. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 86:21 + 6:32
4. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 86:32 + 6:43
5. Bláha Jan SHK8215 C OK Slavia Hradec Králové 87:43 + 7:54
6. Klvaňa Milan CHT7500 C OOB SK Chrast 96:37 + 16:48
7. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 96:48 + 16:59
8. Macek Martin SNA7106 C TJ START Náchod 98:10 + 18:21
9. Besta Lukáš KNC8101 C Sokol Kostelec n. Č. l. 102:05 + 22:16
10. Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 102:34 + 22:45
11. Kupka Jaroslav ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orlicí 102:35 + 22:46
12. Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 103:07 + 23:18
13. Jakubec Petr SJC8106 C Sportcentrum Jičín 107:29 + 27:40
14. Komárek Arnošt SJH7702 C SOS Jindřichův Hradec 111:19 + 31:30
15. Keller Ivo CHT7703 C OOB SK Chrast 118:43 + 38:54
16. Šnokhous Jan SJC8002 C Sportcentrum Jičín 122:01 + 42:12
17. Paul Pavel CTB7601 C SK OB Chotěboř 135:41 + 55:52
18. Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 140:39 + 60:50
19. Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 196:13 + 116:24
Stavrinou Marios SRK7901 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Stohanzl Jan LPU7600 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Klusáček Luděk CTB7803 C SK OB Chotěboř DISK
H35D
6.84 km, 220 m, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 65:34
2. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 65:51 + 0:17
3. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 68:19 + 2:45
4. Drhlík Petr VAM8301 C OB Vamberk 71:47 + 6:13
5. Hovorka Pavel LPU7908 C OK Lokomotiva Pardubice 73:34 + 8:00
6. Nekvapil Ondřej LPU7403 C OK Lokomotiva Pardubice 83:04 + 17:30
7. Jakubský Radek SHK7603 C OK Slavia Hradec Králové 83:41 + 18:07
8. Kolář Zdeněk BRU7101 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 89:35 + 24:01
9. Adamovský Michal TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orlicí 89:58 + 24:24
10. Macháček Lubomír LPU7515 C OK Lokomotiva Pardubice 90:16 + 24:42
11. Śafář Miroslav CET7001 C TJ Loko Česká Třebová 90:42 + 25:08
12. Kvášovský Jakub LTU7802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 93:04 + 27:30
13. Vrábel Petr PHK7604 C OK 99 Hradec Králové 94:19 + 28:45
14. Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 94:56 + 29:22
15. Macek Pavel LPU7517 C OK Lokomotiva Pardubice 97:50 + 32:16
16. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 97:53 + 32:19
17. Šeps Jiří SRK7504 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 99:37 + 34:03
18. Kašpar Václav TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orlicí 102:43 + 37:09
19. Sršeň Tomáš VAM8001 C OB Vamberk 104:01 + 38:27
20. Souček Karel SHK6601 C OK Slavia Hradec Králové 108:51 + 43:17
21. Müller Robert OAV6900 C Orienteering Adventure 110:22 + 44:48
22. Baše Petr KOR7701 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 114:35 + 49:01
23. Betlach Michal CET7801 C TJ Loko Česká Třebová 123:35 + 58:01
24. Mojžíš Robert 0170001 OK 99 129:37 + 64:03
25. Kušička Josef 0030009 CVČ Horní Jelení 132:43 + 67:09
26. Koutný Pavel PHK7108 C OK 99 Hradec Králové 141:30 + 75:56
27. Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 144:48 + 79:14
Műller Kamil TYN7500 C OOB SK Týniště nad Orlicí DISK
Hladký Tomáš KOR7600 C OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
Horkel Jan LPU7911 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
H40B
10.76 km, 280 m, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 83:38
2. Mrázek Jiří DKP7911 C Oddíl OB Kotlářka 84:31 + 0:53
3. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 85:09 + 1:31
4. Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 86:32 + 2:54
5. Vodička Oldřich LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice 88:45 + 5:07
6. Gregor Petr RUZ7500 C TJ Růžená 89:12 + 5:34
7. Koblic Jan VAM7601 C OB Vamberk 91:07 + 7:29
8. Sychrovský Martin SNA7601 C TJ START Náchod 99:44 + 16:06
9. Janošík Radek VCB7402 C OB České Budějovice 101:20 + 17:42
10. Pilgr Luděk CET7601 C TJ Loko Česká Třebová 105:44 + 22:06
11. Daněk Roman SBK7541 C KOB START Blansko 107:41 + 24:03
12. Blažek Petr SJH7402 C SOS Jindřichův Hradec 109:23 + 25:45
13. Čečka Jiří SHK7600 C OK Slavia Hradec Králové 109:29 + 25:51
14. Pleva Stanislav SJC7601 C Sportcentrum Jičín 112:42 + 29:04
15. Skoba Ondřej ZBM7706 C SK Žabovřesky Brno 118:55 + 35:17
16. Doležel Tomáš STA7701 C OK Střelka 125:14 + 41:36
17. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 132:08 + 48:30
18. Šutera Josef CET7901 C TJ Loko Česká Třebová 137:08 + 53:30
19. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 149:17 + 65:39
20. Potužník Martin SJH7705 C SOS Jindřichův Hradec 156:54 + 73:16
21. Falta Radim KUO7802 C KOB Ústí nad Orlicí 165:49 + 82:11
Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
H45B
7.84 km, 225 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Netopil Libor VAM7401 C OB Vamberk 59:27
2. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 66:04 + 6:37
3. Beneš Jan SJH7001 C SOS Jindřichův Hradec 68:54 + 9:27
4. Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 71:17 + 11:50
5. Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 71:27 + 12:00
6. Vávra Jaroslav LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice 74:00 + 14:33
7. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 75:38 + 16:11
8. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 77:22 + 17:55
9. Belej Jiří LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice 77:30 + 18:03
10. Dundáček Milan SJH6902 C SOS Jindřichův Hradec 77:32 + 18:05
11. Parkan Jiří SJH6801 C SOS Jindřichův Hradec 80:02 + 20:35
12. Fencl Jiří LPU6301 C OK Lokomotiva Pardubice 81:42 + 22:15
13. Ježek Vladimír LPU7311 C OK Lokomotiva Pardubice 84:55 + 25:28
14. Sláma Jaroslav OSN6901 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 85:46 + 26:19
15. Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 94:01 + 34:34
16. Sobotka Petr PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 100:11 + 40:44
17. Tesař Zdeněk SJC7401 C Sportcentrum Jičín 100:55 + 41:28
18. Czagan Jan LPU7106 C OK Lokomotiva Pardubice 104:38 + 45:11
19. Hanl Vratislav SRK7402 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 108:43 + 49:16
20. Kosobud Dušan VTA7201 C SC vebr-sport 116:43 + 57:16
21. Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 118:22 + 58:55
22. Vališ Jan LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice 119:05 + 59:38
Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
Janáček Tomáš LPU7312 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
H45D
5.70 km, 155 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 51:56
2. Bílek Tomáš SJC7307 C Sportcentrum Jičín 63:06 + 11:10
3. Zamouřil Petr PHK6808 C OK 99 Hradec Králové 67:22 + 15:26
4. Slavík Pavel SNA7349 C TJ START Náchod 68:31 + 16:35
5. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 69:26 + 17:30
6. Novotný Pavel SHK6104 C OK Slavia Hradec Králové 70:21 + 18:25
7. Janovský Petr JIL7202 C OK Jilemnice 72:31 + 20:35
8. Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 73:36 + 21:40
9. Molinger Luděk SNA7249 C TJ START Náchod 74:44 + 22:48
10. Imlauf Martin SNA6301 C TJ START Náchod 74:47 + 22:51
11. Komín Petr RUZ7200 C TJ Růžená 75:07 + 23:11
12. Rykala Karel VAM6401 C OB Vamberk 75:54 + 23:58
13. Kunt Stanislav ZAM7401 C OB TJ Sokol Žamberk 78:19 + 26:23
14. Ptáček Miloš BRU7000 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 79:05 + 27:09
15. Lapáček Jiří SHK6600 C OK Slavia Hradec Králové 79:11 + 27:15
16. Vychopeň Tomáš BRU6800 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 82:45 + 30:49
17. Zákravský Zdeněk SNA5702 C TJ START Náchod 82:46 + 30:50
18. Holubář David KUO7101 C KOB Ústí nad Orlicí 83:32 + 31:36
19. Třešňák Miloš JIL6902 C OK Jilemnice 84:21 + 32:25
20. Cinkan Zdeněk LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice 85:00 + 33:04
21. Vach Vladimír KOR6900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 85:52 + 33:56
22. Mikyska Alan VAM7149 C OB Vamberk 85:56 + 34:00
23. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 86:27 + 34:31
24. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 87:33 + 35:37
25. Věříš Jan LPU7103 C OK Lokomotiva Pardubice 89:12 + 37:16
26. Rémiš Jaromír SHK7200 C OK Slavia Hradec Králové 93:21 + 41:25
27. Dostál Dalibor VRL7308 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 93:24 + 41:28
28. Širůček Jaromír SHK6200 C OK Slavia Hradec Králové 93:48 + 41:52
29. Justa Jaromír PHK6101 C OK 99 Hradec Králové 98:36 + 46:40
30. Hájek Tibor VRL7202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 100:49 + 48:53
31. Gernert Alan JIL7001 C OK Jilemnice 101:30 + 49:34
32. Vých Luboš KOR7300 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 104:23 + 52:27
33. Tichý Pavel KOR6801 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 107:23 + 55:27
34. Krejčí Milan KOR7400 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 121:03 + 69:07
35. Vaňura Tomáš HOR6800 C TJ Jiskra Hořice 121:29 + 69:33
36. Hnyk Petr SNA5701 C TJ START Náchod 121:36 + 69:40
37. Vojtěch Libor HOR7303 C TJ Jiskra Hořice 125:03 + 73:07
Šípek Jaroslav LPU7422 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
H50B
7.84 km, 225 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 66:53
2. Langr Jan SHK6701 C OK Slavia Hradec Králové 69:28 + 2:35
3. Pelc Václav CST6702 C OB Strakonice 71:45 + 4:52
4. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:40 + 5:47
5. Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 74:49 + 7:56
6. Mareček Petr OSN6900 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 75:07 + 8:14
7. Nouza Petr SJH6501 C SOS Jindřichův Hradec 81:50 + 14:57
8. Chmelař Pavel SHK6402 C OK Slavia Hradec Králové 83:17 + 16:24
9. Čihák Petr HOR6900 C TJ Jiskra Hořice 83:44 + 16:51
10. Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 84:59 + 18:06
10. Brožek Tomáš KUO6902 C KOB Ústí nad Orlicí 84:59 + 18:06
12. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 87:12 + 20:19
13. Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 87:13 + 20:20
14. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 87:42 + 20:49
15. Růžička Ivan PHK6702 C OK 99 Hradec Králové 90:02 + 23:09
16. Kober Michal LPU6702 C OK Lokomotiva Pardubice 90:13 + 23:20
17. Šabata Milan SRK6901 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 96:47 + 29:54
18. Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 101:36 + 34:43
H55B
6.04 km, 165 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 61:26
2. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 62:41 + 1:15
3. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 64:35 + 3:09
4. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 66:00 + 4:34
5. Chládek Josef ZAM5901 C OB TJ Sokol Žamberk 67:46 + 6:20
6. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 70:40 + 9:14
7. Ďoubalík Petr CHT6002 C OOB SK Chrast 71:02 + 9:36
8. Rejmont Milan LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:22 + 13:56
9. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 85:10 + 23:44
10. Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 85:39 + 24:13
11. Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 88:31 + 27:05
12. Hynek Petr SNA6302 C TJ START Náchod 92:25 + 30:59
13. Záveský Richard CET6301 C TJ Loko Česká Třebová 95:19 + 33:53
14. Čivrný Pavel VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 113:41 + 52:15
15. Balek Zdeněk OPI6300 C Orientační sporty Písek 128:44 + 67:18
H55D
4.74 km, 155 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 72:29
2. Lulay Miloš LPU5502 C OK Lokomotiva Pardubice 73:35 + 1:06
3. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 75:51 + 3:22
4. Karel Miloš JIL6004 C OK Jilemnice 79:36 + 7:07
5. Dvořák Vladimír LPU6004 C OK Lokomotiva Pardubice 93:08 + 20:39
6. Andrš Milan ZAM5801 C OB TJ Sokol Žamberk 96:47 + 24:18
7. Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 98:18 + 25:49
8. Čermák Libor PHK5600 C OK 99 Hradec Králové 102:34 + 30:05
9. Šabatka Petr SHK5703 C OK Slavia Hradec Králové 110:01 + 37:32
Junek Petr STH5501 C SK Studenec DISK
Černý Petr ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí DISK
H60B
6.04 km, 165 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hejzlar Josef VCB5601 C OB České Budějovice 56:39
2. Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 72:14 + 15:35
3. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 72:29 + 15:50
4. Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 74:50 + 18:11
5. Kynčl Stanislav JIL5401 C OK Jilemnice 75:19 + 18:40
6. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 77:16 + 20:37
7. Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Mladá Boleslav 79:41 + 23:02
8. Blabla Zdeněk PCB5901 C SKP České Budějovice 84:58 + 28:19
9. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 85:39 + 29:00
10. Štefec Jaroslav CHT5801 C OOB SK Chrast 93:57 + 37:18
Hausvater Karel SHK5801 C OK Slavia Hradec Králové DISK
H65B
5.14 km, 110 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 55:49
2. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 58:38 + 2:49
3. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 59:53 + 4:04
4. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:09 + 5:20
5. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 61:15 + 5:26
6. Vondrouš Jaroslav PHK5201 C OK 99 Hradec Králové 62:47 + 6:58
7. Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká Třebová 64:47 + 8:58
8. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 64:51 + 9:02
9. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 66:18 + 10:29
10. Kubálek Zdeněk RUZ5306 C TJ Růžená 67:53 + 12:04
11. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 68:45 + 12:56
12. Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 70:58 + 15:09
13. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 73:54 + 18:05
14. Sáňka Bedřich LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice 77:48 + 21:59
15. Langr Stanislav SNA5403 C TJ START Náchod 82:07 + 26:18
16. Juračka Vojtěch LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice 82:43 + 26:54
17. Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 82:54 + 27:05
18. Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 84:25 + 28:36
19. Stárek Jiří DOB5001 C KOB Dobruška 84:57 + 29:08
20. Štregl Tomáš VRL5001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 94:51 + 39:02
21. Vodrážka Oldřich CHT4701 C OOB SK Chrast 103:00 + 47:11
22. Mrštík Václav LPU5002 C OK Lokomotiva Pardubice 111:39 + 55:50
Pohl Zdeněk SRK5301 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
H65D
4.04 km, 65 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 65:14
2. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 70:05 + 4:51
3. Fejlek Vojtěch SHK5202 C OK Slavia Hradec Králové 87:46 + 22:32
H70B
4.85 km, 95 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:55
2. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 61:00 + 10:05
3. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 61:08 + 10:13
4. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 61:46 + 10:51
5. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 66:11 + 15:16
6. Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 76:16 + 25:21
7. Vítek Zdeněk SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 80:34 + 29:39
8. Tobiška Václav ZAM4401 C OB TJ Sokol Žamberk 83:17 + 32:22
9. Šponar Josef ZAM4701 C OB TJ Sokol Žamberk 86:50 + 35:55
10. Procházka Jiří LTU4802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 86:52 + 35:57
H80B
4.85 km, 95 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 115:46
HDR
3.05 km, 65 m, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Šafář Jan CET1402 C TJ Loko Česká Třebová 29:58
2. Kubíček Ondřej PHK1005 C OK 99 Hradec Králové 30:09 + 0:11
3. Kušičková Jolana 0030008 CVČ Horní Jelení 31:56 + 1:58
4. Bláha Štěpán 0030006 CVČ Horní Jelení 32:08 + 2:10
5. Kvapilová Klára TUV1199 C SOK TJ Turnov 32:46 + 2:48
6. Stolina David DOB1111 C KOB Dobruška 34:02 + 4:04
7. Slavík František NNN1145 Neregistrovaní 34:43 + 4:45
8. Brož Jiří LTU1101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:52 + 4:54
9. Pokorný Marian NNN2013 Neregistrovaní 34:56 + 4:58
10. Fajfr Aleš ZAM0901 OB TJ Sokol Žamberk 38:22 + 8:24
11. Kárníková Alžběta LPU1354 C OK Lokomotiva Pardubice 41:24 + 11:26
12. Kubáková Laura SJH1550 C SOS Jindřichův Hradec 42:05 + 12:07
13. Venclová Aneta ZAM1051 C OB TJ Sokol Žamberk 43:06 + 13:08
14. Jakubská Lucie SHK1250 C OK Slavia Hradec Králové 43:26 + 13:28
15. Pompach Tobiáš PHK1201 C OK 99 Hradec Králové 43:30 + 13:32
16. Havlíčková Hana NNN2002 Neregistrovaní 44:14 + 14:16
17. Šťastný Vilém CTB1301 C SK OB Chotěboř 44:33 + 14:35
18. Pohanka Jan NNN2011 Neregistrovaní 45:56 + 15:58
19. Hostinská Barbora LPU1162 C OK Lokomotiva Pardubice 46:35 + 16:37
20. Hájek Aleš CET1501 C TJ Loko Česká Třebová 46:58 + 17:00
21. Čejka František NNN2012 Neregistrovaní 47:01 + 17:03
22. Fukátko Václav LPU1302 C OK Lokomotiva Pardubice 50:34 + 20:36
23. Cipryánová Viktorie BZP1350 C Báječné ženy v orientačním běhu 51:12 + 21:14
24. Korecký Radan CHT1401 C OOB SK Chrast 51:37 + 21:39
25. Míka Tomáš VCB1403 C OB České Budějovice 53:42 + 23:44
26. Teringlová Veronika VCB1251 C OB České Budějovice 56:24 + 26:26
27. Hepner Martin SHK1500 C OK Slavia Hradec Králové 56:42 + 26:44
28. Kubíček Šimon NNN2008 Neregistrovaní 57:20 + 27:22
29. Červinka Dominik 0030005 CVČ Horní Jelení 58:23 + 28:25
30. Langrová Tereza KOR1250 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 58:56 + 28:58
31. Hrušová Kateřina 0180001 neregistrovaná 59:05 + 29:07
32. Malochová Lenka LPU1299 OK Lokomotiva Pardubice 59:07 + 29:09
33. Macek Matěj SNA1202 C TJ START Náchod 59:28 + 29:30
34. Sedláčková Magdaléna KOR1251 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 59:52 + 29:54
35. Dvořáková Marie LPU1452 C OK Lokomotiva Pardubice 62:26 + 32:28
36. Fenclová Zuzana LPU1454 C OK Lokomotiva Pardubice 63:57 + 33:59
37. Kutlvašrová Marta VRL1451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:22 + 34:24
38. Hrdinka Josef SHK2222 OK Slavia Hradec Králové 68:22 + 38:24
38. Mrázek Václav DKP1202 C Oddíl OB Kotlářka 68:22 + 38:24
40. Klusáčková Johana CTB1153 C SK OB Chotěboř 70:42 + 40:44
41. Klusáčková Dorota CTB1152 C SK OB Chotěboř 70:45 + 40:47
42. Vítek Michal PHK1402 C OK 99 Hradec Králové 72:19 + 42:21
43. Blažek Robin SJI1700 OK Jihlava 78:00 + 48:02
44. Ptáčková Lucie TBM1372 C KOS TJ Tesla Brno 81:42 + 51:44
45. Jindřiška Drbalova 0100001 bez klubove prislusnosti 82:48 + 52:50
46. Gregor Matyáš NNN2007 Neregistrovaní 82:53 + 52:55
47. Klapal Tomáš VAM1600 C OB Vamberk 82:56 + 52:58
48. Špačková Aneta KOR1150 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 83:35 + 53:37
49. Kysilko Antonín CHT1602 C OOB SK Chrast 83:52 + 53:54
50. Schramm Gerald NNN1112 Neregistrovaní 86:57 + 56:59
51. Šafář Martin PHK1102 C OK 99 Hradec Králové 106:52 + 76:54
52. Jedlička Michal SHK1600 C OK Slavia Hradec Králové 112:55 + 82:57
P
3.84 km, 75 m, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Stolinová Lenka DOB8158 C KOB Dobruška 31:08
2. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:41 + 10:33
3. Ďoubalíková Lenka CHT0351 C OOB SK Chrast 47:02 + 15:54
4. Kolářová Zuzana NNN1115 Neregistrovaní 47:48 + 16:40
5. Kroupová Kateřina LPU8154 C OK Lokomotiva Pardubice 48:02 + 16:54
6. Molingerová Pavlína SNA7951 C TJ START Náchod 48:05 + 16:57
7. Čičovský Daniel NNN1126 Neregistrovaní 49:57 + 18:49
8. Mojžíšová Jana PHK8254 C OK 99 Hradec Králové 51:12 + 20:04
9. Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 51:16 + 20:08
10. Slavík Ondřej NNN2003 Neregistrovaní 53:03 + 21:55
11. Maloch Pavel LPU7719 C OK Lokomotiva Pardubice 53:25 + 22:17
12. Adamec Filip ZAM0810 OB TJ Sokol Žamberk 54:43 + 23:35
13. Valentová Bára JIL0000 OK Jilemnice 57:11 + 26:03
14. Suchý Štěpán PHK2222 OK 99 Hradec Králové 57:39 + 26:31
15. Janáčková Kateřina LPU2223 OK Lokomotiva Pardubice 58:37 + 27:29
16. Vanický Richard KOR0303 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 63:20 + 32:12
17. Rufferová Iva SNA5052 C TJ START Náchod 63:56 + 32:48
18. Husáková Petra SLA7452 C SKOB Slaný 65:12 + 34:04
19. Nonner Jan NNN1156 Neregistrovaní 67:14 + 36:06
20. Vacková Anna CHT0059 OOB SK Chrast 69:03 + 37:55
21. Petera Josef 0110001 DOB-neregistrovany 69:18 + 38:10
22. Ryšavá Marta CHC7399 K.O.B. Choceň 69:29 + 38:21
23. Cipryán Tobiáš BZP0701 C Báječné ženy v orientačním běhu 72:59 + 41:51
24. Nováková Hana CTB7551 C SK OB Chotěboř 73:28 + 42:20
25. Nouzová Alena SJH7151 C SOS Jindřichův Hradec 76:58 + 45:50
26. Adamovská Kateřina VAM0350 C OB Vamberk 77:10 + 46:02
27. Tyl Jindřich LTU2111 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 80:21 + 49:13
28. Věříšová Lenka 0090001 OB Lenka 80:24 + 49:16
29. Müllerová Kateřina TYN0750 C OOB SK Týniště nad Orlicí 81:21 + 50:13
30. Filipová Lucie SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 85:59 + 54:51
31. Lacina Martin LPU7105 C OK Lokomotiva Pardubice 86:49 + 55:41
32. Potštejnský Vít NNN1125 Neregistrovaní 89:13 + 58:05
33. Potštejnský Vojtěch NNN1124 Neregistrovaní 105:16 + 74:08
34. Žilík Lukáš CET2010 TJ Loko Česká Třebová 115:06 + 83:58
35. Pražan Miloš NNN2009 Neregistrovaní 115:14 + 84:06
36. Jiří Čičovský NNN1127 Neregistrovaní 127:03 + 95:55
Vörösová Markéta LPU7868 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Neuman Daniel NNN1113 Neregistrovaní DISK
Langová Marie NNN2001 Neregistrovaní DISK
Rybínová Klára KOR0351 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
T1
5.33 km, 175 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Janda Petr CHT9101 C OOB SK Chrast 52:39
2. Nárovcová Gabriela NNN2004 Neregistrovaní 64:53 + 12:14
3. Matěásko Dušan JIL7503 C OK Jilemnice 65:23 + 12:44
4. Vaňura Vít HOR0203 C TJ Jiskra Hořice 65:40 + 13:01
5. Pompach Martin PHK7207 C OK 99 Hradec Králové 77:34 + 24:55
6. Coufal Petr 0120001 FBŠ Jihlava 77:44 + 25:05
7. Kolář Adam NNN1114 Neregistrovaní 82:14 + 29:35
8. Matěásková Eva JIL7651 C OK Jilemnice 83:20 + 30:41
9. Komárek Martin NNN1131 Neregistrovaní 89:48 + 37:09
10. Novotný Petr 019XXXX Dukla Blansko 90:44 + 38:05
11. Gregorová Lenka SJH7853 C SOS Jindřichův Hradec 90:58 + 38:19
12. Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko 91:29 + 38:50
13. Matušincová Lucie PHK8152 C OK 99 Hradec Králové 95:20 + 42:41
14. Vacková Tereza 0140001 Xxx 95:26 + 42:47
15. Škorpil Jaromír NNN3000 Neregistrovaní 108:51 + 56:12
16. Szablaturová Kamila NNN2987 Neregistrovaní 111:00 + 58:21
17. Kubín Jan HOR7400 C TJ Jiskra Hořice 123:12 + 70:33
18. Procházka Martin NNN1149 Neregistrovaní 126:10 + 73:31
19. Fraj Oldřich RUZ7502 C TJ Růžená 131:01 + 78:22
20. Obořilová Jana 0130001 Amater sam za sebe 137:27 + 84:48
21. Šuterová Kateřina CET8351 C TJ Loko Česká Třebová 141:16 + 88:37
T2
9.33 km, 225 m, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Znojemský Jiří NNN1128 Neregistrovaní 88:47
2. Kopecký Martin 0160001 Sovy Bělečko 96:57 + 8:10
3. Nárovec Václav NNN2005 Neregistrovaní 98:19 + 9:32
4. Pilíková Veronika CET8152 C TJ Loko Česká Třebová 116:36 + 27:49
5. Nárovec Jiří NNN2006 Neregistrovaní 121:30 + 32:43
6. Janák Ladislav 0080002 Tri Vepri na uteku 224:13 + 135:26
7. Kubínová Kateřina 0080001 Tri Vepri na uteku 224:21 + 135:34
8. Štefaniková Markéta 0080003 Tri Vepri na uteku 224:41 + 135:54