Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
13.04.2019
Místo konání:
Nová Ves u Chotěboře
Pořadatel:
CTB - SK OB Chotěboř
Mapa:
Nový rybník 1:10 000 e=5m
Ředitel závodu:
Klusáčková Lenka
Hlavní rozhodčí:
Sabol Josef - R3
Stavitel tratí:
Mareček Petr - R3
Protokol:
Závod proběhl za chladného počasí a bez závad. Nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
2.40 km, 55 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Coufalová Júlia SJI0950 OK Jihlava 27:19
2. Komárková Radka SJH1151 SJH Jindřichův Hradec 29:26 + 2:07
3. Vítková Eva CHT1053 OOB SK Chrast 34:04 + 6:45
4. Nováková Anna Marie CTB0951 SK OB Chotěboř 42:36 + 15:17
5. Dvorácková Eva OSN1050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:50 + 16:31
6. Beranová Marie SJH0951 SJH Jindřichův Hradec 45:28 + 18:09
7. Slavíková Barbora CHT0951 OOB SK Chrast 49:09 + 21:50
8. Korecká Eva CHT1054 OOB SK Chrast 61:00 + 33:41
9. Szablaturová Nela SJI0952 OK Jihlava 68:10 + 40:51
Kozderková Magdalena PZR0652 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
MS Kozderková Jolana PZR1050 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 93:27 + 66:08
D10N
2.40 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubesová Kristyna RUZ1050 TJ Růžená 29:46
2. Pilná Anna OSN1151 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:38 + 4:52
3. Dvorácková Eliska TTR0951 OOB Třebíč 50:25 + 20:39
MS Slavícková Ema JHB0852 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 41:36 + 11:50
D12
2.50 km, 65 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 18:48
2. Belousková Katerina CTB0752 SK OB Chotěboř 22:51 + 4:03
3. Kopencová Anna SJH0752 SJH Jindřichův Hradec 23:01 + 4:13
4. Komínová Vendula RUZ0751 TJ Růžená 24:54 + 6:06
5. Paulová Barbora CTB0753 SK OB Chotěboř 25:58 + 7:10
6. Boucková Eva CHT0751 OOB SK Chrast 27:19 + 8:31
7. Zoulíková Vendula CHT0753 OOB SK Chrast 31:24 + 12:36
8. Gregorová Alice DKP0758 Oddíl OB Kotlářka 31:27 + 12:39
9. Honzáková Nelka JHB0851 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 31:29 + 12:41
10. Charouzová Eliska CHT0851 OOB SK Chrast 31:57 + 13:09
11. Krátká Eliska SJI0851 OK Jihlava 32:21 + 13:33
12. Gregorová Julie RUZ0750 TJ Růžená 32:25 + 13:37
13. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 33:20 + 14:32
14. Potuzníková Adéla SJH0754 SJH Jindřichův Hradec 35:23 + 16:35
15. Komárková Zbynka SJH0751 SJH Jindřichův Hradec 36:01 + 17:13
16. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:00 + 19:12
17. Plachá Nora STA0851 OK Střelka 41:18 + 22:30
18. Mácová Rozálie SJI0855 OK Jihlava 42:09 + 23:21
19. Janícková Jolana OSN0777 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:11 + 26:23
20. Nesporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 47:10 + 28:22
21. Dvorácková Jana OSN0757 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:59 + 30:11
22. Pejchalová Zuzana SJI0850 OK Jihlava 53:07 + 34:19
D14
2.80 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srbová Michaela SJI0551 OK Jihlava 18:56
2. Blazková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 23:18 + 4:22
3. Dolezelová Anna PZR0651 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 24:26 + 5:30
4. Jindrichová Eliska SJI0553 OK Jihlava 25:20 + 6:24
5. Slavíková Eva CHT0652 OOB SK Chrast 25:40 + 6:44
6. Honzáková Lenka JHB0551 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 28:15 + 9:19
7. Benesová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 30:45 + 11:49
8. Pejchalová Veronika SJI0652 OK Jihlava 35:38 + 16:42
9. Mácová Amálie SJI0650 OK Jihlava 36:57 + 18:01
10. Dolezalová Barbora CHT0655 OOB SK Chrast 39:01 + 20:05
11. Wacková Anna SJI0653 OK Jihlava 40:19 + 21:23
12. Paulová Pavlína CTB0551 SK OB Chotěboř 43:57 + 25:01
13. Halamková Justyna CHT0651 OOB SK Chrast 56:09 + 37:13
D16
3.50 km, 85 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáková Nela SJH0451 SJH Jindřichův Hradec 29:31
2. Pilná Klára OSN0452 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:42 + 6:11
3. Marecková Ema OSN0450 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:33 + 11:02
4. Nesporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 43:52 + 14:21
5. Komárková Jindra SJH0453 SJH Jindřichův Hradec 72:21 + 42:50
D18
4.20 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dockalová Klára SJI0250 OK Jihlava 43:25
D21C
4.70 km, 105 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kozáková Zdenka TBM7952 KOS TJ Tesla Brno 33:01
2. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 36:35 + 3:34
3. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:04 + 7:03
4. Hojná Eliska SJH0052 SJH Jindřichův Hradec 43:21 + 10:20
5. Polednová Hana RUZ8051 TJ Růžená 43:26 + 10:25
6. Matrasová Vendula CHT8251 OOB SK Chrast 45:10 + 12:09
7. Korecká Lenka CHT8053 OOB SK Chrast 46:26 + 13:25
8. Randíková Magdaléna SOB8851 SOBSA 46:28 + 13:27
9. Penázová Veronika SJH9752 SJH Jindřichův Hradec 47:18 + 14:17
10. Zavadilová Simona PTE8485 TJ Sokol Ptení 48:32 + 15:31
11. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 49:38 + 16:37
12. Kasparová Lucie CHT9652 OOB SK Chrast 50:29 + 17:28
13. Petrácková Kristyna SJI9851 OK Jihlava 51:34 + 18:33
14. Medílková Iva SPC7160 SPORTICUS team 53:28 + 20:27
15. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 54:14 + 21:13
16. Parkanová Veronika SJH9751 SJH Jindřichův Hradec 55:00 + 21:59
17. Culková Hana JHB8951 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 56:50 + 23:49
18. Kratochvílová Stanislava CHT8751 OOB SK Chrast 57:40 + 24:39
19. Míková Michaela SJH8251 SJH Jindřichův Hradec 59:12 + 26:11
20. Binková Jana CHT8651 OOB SK Chrast 89:18 + 56:17
D21D
3.90 km, 90 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cipryánová Alena BZP7850 Báječné ženy v orientačním běhu 42:47
2. Mátlová Pavlína TJN9392 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:35 + 2:48
3. Hofhanzlová Hana RUZ7951 TJ Růžená 46:17 + 3:30
4. Drobná Markéta CHT7651 OOB SK Chrast 54:02 + 11:15
5. Gregorová Lenka SJH7853 SJH Jindřichův Hradec 55:59 + 13:12
6. Jirku Zdenka SJH5751 SJH Jindřichův Hradec 56:46 + 13:59
7. Bulvová Hana CHT6655 OOB SK Chrast 57:17 + 14:30
8. Pejchalová Petra SJI7950 OK Jihlava 57:48 + 15:01
D35
4.30 km, 105 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Honzáková Jana JHB7753 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 36:16
2. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 36:37 + 0:21
3. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:53 + 1:37
4. Marecková Katerina OSN7550 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:24 + 2:08
5. Komárková Lenka SJH7651 SJH Jindřichův Hradec 42:48 + 6:32
6. Potuzníková Eva SJH7652 SJH Jindřichův Hradec 44:40 + 8:24
7. Zoulíková Iveta CHT8052 OOB SK Chrast 45:56 + 9:40
8. Beranová Jana SJH7851 SJH Jindřichův Hradec 46:07 + 9:51
9. Vítková Lenka SJI7852 OK Jihlava 46:42 + 10:26
10. Dvorácková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:01 + 12:45
11. Mokrá Regina ABM6854 KOB ALFA Brno 50:59 + 14:43
12. Krejsová Martina CHT8152 OOB SK Chrast 52:59 + 16:43
13. Slavícková Lada JHB7951 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 53:55 + 17:39
14. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 54:15 + 17:59
15. Dvorácková Jana TTR8154 OOB Třebíč 56:22 + 20:06
16. Brychtová Zuzana JHB8053 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 56:47 + 20:31
17. Blazková Markéta SJH7550 SJH Jindřichův Hradec 59:21 + 23:05
18. Málková Sárka CST8351 OB Strakonice 59:48 + 23:32
19. Novotná Petra SJI8350 OK Jihlava 60:37 + 24:21
20. Jindrichová Lenka SJI7550 OK Jihlava 88:09 + 51:53
D45
3.50 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benesová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 33:26
2. Janícková Jitka OSN7356 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:34 + 2:08
3. Nesporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 37:22 + 3:56
4. Polácková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 42:32 + 9:06
5. Hojná Tereza SJH6951 SJH Jindřichův Hradec 42:44 + 9:18
6. Sismová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 48:38 + 15:12
7. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 49:31 + 16:05
8. Reznícková Hana CHT6051 OOB SK Chrast 49:52 + 16:26
9. Stauchova Iva 0010001 staušíci 49:57 + 16:31
10. Saterová Monika SJI6551 OK Jihlava 52:24 + 18:58
11. Záková Marcela LPU7053 OK Lokomotiva Pardubice 53:11 + 19:45
12. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 59:12 + 25:46
13. Málková Vera CST6550 OB Strakonice 68:39 + 35:13
14. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 86:10 + 52:44
D55
3.20 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:28
2. Slámová Hana TBM4951 KOS TJ Tesla Brno 45:52 + 9:24
D65
2.80 km, 85 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krízová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:57
2. Orálková Libuse TTR5351 OOB Třebíč 49:48 + 3:51
3. Podhorská Vera SJI5252 OK Jihlava 57:20 + 11:23
4. Oulická Hana TRT5350 KOS Třešť 70:01 + 24:04
H10
2.40 km, 55 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blazek Vojtech SJH1003 SJH Jindřichův Hradec 22:57
2. Kopenec Simon SJH1002 SJH Jindřichův Hradec 23:40 + 0:43
3. Míchal Jakub SJH1001 SJH Jindřichův Hradec 26:57 + 4:00
4. Klusácek Mikulás CTB0902 SK OB Chotěboř 27:19 + 4:22
5. Prásil Simon TTR0901 OOB Třebíč 27:30 + 4:33
6. Cerny Petr SJI0905 OK Jihlava 27:35 + 4:38
7. Ruzicka Tomás SJI0907 OK Jihlava 27:49 + 4:52
8. Kárník Stepán LPU1002 OK Lokomotiva Pardubice 27:59 + 5:02
9. Dockal Matous SJI0900 OK Jihlava 33:07 + 10:10
10. Vinopal Vojtech PZR0901 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:26 + 10:29
11. Jirku Ondrej SJI0904 OK Jihlava 33:34 + 10:37
12. Kopecky Vojtech CHT1001 OOB SK Chrast 34:14 + 11:17
13. Gregor Marek DKP0914 Oddíl OB Kotlářka 37:02 + 14:05
MS Zmydloch Matyás PZR0702 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:23 + 20:26
H10N
2.40 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Tobiás CTB1103 SK OB Chotěboř 20:23
2. Stastny Antonín CTB1101 SK OB Chotěboř 28:34 + 8:11
3. Broum Matej PZR1002 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:51 + 12:28
4. Bursík Matej SJI1002 OK Jihlava 35:20 + 14:57
Forst Matous PZR1100 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
H12
2.80 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 17:43
2. Prásil Jakub SJI0702 OK Jihlava 22:09 + 4:26
3. Prásil Adam SJI0901 OK Jihlava 23:33 + 5:50
4. Blazek Cyril SJH0701 SJH Jindřichův Hradec 24:45 + 7:02
5. Knap Jakub PZR0701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 26:49 + 9:06
6. Parkan Tomás SJH0803 SJH Jindřichův Hradec 28:43 + 11:00
7. Venhoda Lukás SJI0801 OK Jihlava 31:15 + 13:32
8. Krupicka Vít CTB0701 SK OB Chotěboř 33:59 + 16:16
9. Ruzicka Vojtech SJI0704 OK Jihlava 40:08 + 22:25
10. Vítek Vojtech CHT0801 OOB SK Chrast 45:47 + 28:04
11. Coufal Petr SJI0703 OK Jihlava 47:13 + 29:30
12. Dejnozka Matej CHT0701 OOB SK Chrast 49:16 + 31:33
13. Hudec David SJI0806 OK Jihlava 51:30 + 33:47
14. Halamka Jirí CHT0804 OOB SK Chrast 66:51 + 49:08
H14
3.50 km, 85 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nouza Michal SJH0505 SJH Jindřichův Hradec 24:44
2. Prásil Tomás TTR0501 OOB Třebíč 25:17 + 0:33
3. Vítek Matej SJI0500 OK Jihlava 26:41 + 1:57
4. Hendrych Vít SJI0601 OK Jihlava 27:18 + 2:34
5. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 31:49 + 7:05
6. Novák Matyás CTB0601 SK OB Chotěboř 34:29 + 9:45
7. Pulc Ondrej ZAM0505 OB TJ Sokol Žamberk 34:41 + 9:57
8. Zrník Tomás OSN0606 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:02 + 10:18
9. Fajfr Marek ZAM0602 OB TJ Sokol Žamberk 35:19 + 10:35
10. Dvorácek Tomás OSN0505 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:59 + 14:15
11. Potuzník Viktor SJH0504 SJH Jindřichův Hradec 39:19 + 14:35
12. Venhauer Vojtech SJI0505 OK Jihlava 40:31 + 15:47
13. Kocourek Jirí CTB0602 SK OB Chotěboř 47:07 + 22:23
14. Vacek Frantisek CHT0501 OOB SK Chrast 48:01 + 23:17
15. Jirku Frantisek SJI0600 OK Jihlava 56:21 + 31:37
16. Máca Dominik SJI0503 OK Jihlava 68:32 + 43:48
17. Nespor Jirí TTR0502 OOB Třebíč 74:20 + 49:36
H16
4.20 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotny Tomás TTR0305 OOB Třebíč 30:12
2. Venhoda Matej SJI0301 OK Jihlava 32:06 + 1:54
3. Orany Vojtech SJI0401 OK Jihlava 32:39 + 2:27
4. Chrást Lukás OSN0301 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:32 + 8:20
5. Hybes Michal CHT0401 OOB SK Chrast 38:36 + 8:24
6. Gregor Jáchym RUZ0400 TJ Růžená 38:59 + 8:47
7. Hudec Filip SJI0304 OK Jihlava 39:01 + 8:49
8. Cícha Václav TTR0401 OOB Třebíč 42:29 + 12:17
9. Splítek Petr PZR0401 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52:10 + 21:58
H18
5.10 km, 95 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cícha Matej TTR0102 OOB Třebíč 33:59
2. Novotny Vojtech TTR0203 OOB Třebíč 42:24 + 8:25
3. Nespor Jan TTR0101 OOB Třebíč 43:54 + 9:55
4. Tkác Juraj SJI0200 OK Jihlava 44:27 + 10:28
5. Kopecky Jan PZR0202 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:20 + 12:21
6. Sitar Miroslav PZR0205 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:46 + 12:47
7. Záboj Petr SJI0101 OK Jihlava 48:50 + 14:51
Dudek Jan PDY0249 Běhej Poděbrady DISK
H21C
6.40 km, 165 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mokry Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 36:30
2. Prásil Marek SJI7313 OK Jihlava 37:30 + 1:00
3. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 39:47 + 3:17
4. Kamenicky Jeronym OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:24 + 3:54
5. Perknovsky Radim JPV8235 Oddíl OS SK Prostějov 42:10 + 5:40
6. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 43:15 + 6:45
7. Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast 43:38 + 7:08
8. Vacek Vojtech SJI9602 OK Jihlava 43:56 + 7:26
9. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 44:04 + 7:34
10. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 44:33 + 8:03
11. Kopácek Jan CHT8510 OOB SK Chrast 44:40 + 8:10
12. Mokry Ondrej ABM9410 KOB ALFA Brno 45:33 + 9:03
13. Prásil Ales SJI7415 OK Jihlava 46:28 + 9:58
14. Kamenicky Tobiás OSN9339 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:10 + 10:40
15. Píro Matej TTR8802 OOB Třebíč 47:57 + 11:27
16. Kafka Matej SJI9903 OK Jihlava 49:59 + 13:29
17. Plíhal Tomás SJI8509 OK Jihlava 50:39 + 14:09
18. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 50:49 + 14:19
19. Stenha Martin SPC7608 SPORTICUS team 51:20 + 14:50
20. Benes Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 51:32 + 15:02
21. Blazek Zdenek SJH7601 SJH Jindřichův Hradec 52:19 + 15:49
22. Korecky Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 53:00 + 16:30
23. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 54:03 + 17:33
24. Kysilko Zdenek CHT8601 OOB SK Chrast 54:44 + 18:14
25. Vesely Vojtech SJH0001 SJH Jindřichův Hradec 55:03 + 18:33
26. Orany Tomás SJI7311 OK Jihlava 55:15 + 18:45
27. Martinec Petr CHT8502 OOB SK Chrast 56:01 + 19:31
28. Nouza Petr SJH9300 SJH Jindřichův Hradec 56:10 + 19:40
29. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 56:33 + 20:03
30. Komárek Arnost SJH7702 SJH Jindřichův Hradec 56:42 + 20:12
31. Jirku Roman SJI8309 OK Jihlava 57:00 + 20:30
32. Pilar Karel MAS5501 KČT Aš 57:36 + 21:06
33. Fryba Dominik SJI9702 OK Jihlava 58:26 + 21:56
34. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 59:03 + 22:33
35. Randík Jan SOB8703 SOBSA 59:19 + 22:49
36. Zák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 62:19 + 25:49
37. Cermák Marek RUZ0001 TJ Růžená 62:43 + 26:13
38. Hybes David CHT9903 OOB SK Chrast 68:44 + 32:14
39. Novohradsky Petr PZR8903 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 74:45 + 38:15
Nesetril Tomás CHT8901 OOB SK Chrast DISK
H21D
5.10 km, 95 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strachota Petr TJN8700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:28
2. Kubák Martin ml. SJH9902 SJH Jindřichův Hradec 48:06 + 7:38
3. Máca Tomás SJI7800 OK Jihlava 50:11 + 9:43
4. Sitar Václav PZR9202 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 57:53 + 17:25
5. Parízek Milos PZR7701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 62:23 + 21:55
6. Kavan Tomás TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 63:49 + 23:21
7. Máca Petr SJI7500 OK Jihlava 64:53 + 24:25
8. Karlík Jan TBM8809 KOS TJ Tesla Brno 69:23 + 28:55
9. Skryja Ondrej PZR9502 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 77:03 + 36:35
10. Splítek Václav PZR7700 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 80:08 + 39:40
H35
5.50 km, 115 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Král Ales MFP7808 Matfyz Praha 37:27
2. Prosek Michal SJI7823 OK Jihlava 38:33 + 1:06
3. Veverka Tomás VAM8401 OB Vamberk 39:40 + 2:13
4. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 40:22 + 2:55
5. Hrouza Jan KRN8100 KOS TJ Lokomotiva Krnov 42:24 + 4:57
6. Dvorácek Jirí OSN7502 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:29 + 6:02
7. Izdny Pavel SJI7613 OK Jihlava 45:11 + 7:44
8. Vítek Pavel CHT7501 OOB SK Chrast 46:56 + 9:29
9. Míchal Jirí SJH7802 SJH Jindřichův Hradec 47:43 + 10:16
10. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 51:12 + 13:45
11. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 51:50 + 14:23
12. Nevrkla Tomás RUZ7600 TJ Růžená 52:24 + 14:57
13. Vesely Oldrich SJH7101 SJH Jindřichův Hradec 53:29 + 16:02
14. Mokry Jan ABM6611 KOB ALFA Brno 54:10 + 16:43
15. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 54:22 + 16:55
16. Novák Pavel CTB8101 SK OB Chotěboř 54:48 + 17:21
17. Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 58:51 + 21:24
18. Konfrst Josef 0050001 OB Vepřová 59:32 + 22:05
19. Vacek Frantisek CHT7001 OOB SK Chrast 60:48 + 23:21
20. Cermák Martin RUZ7100 TJ Růžená 64:49 + 27:22
21. Potuzník Martin SJH7705 SJH Jindřichův Hradec 68:31 + 31:04
22. Dolezel Tomás STA7701 OK Střelka 87:35 + 50:08
H45
4.30 km, 105 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Málek Martin CST6501 OB Strakonice 33:07
2. Parkan Jirí SJH6801 SJH Jindřichův Hradec 34:41 + 1:34
3. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 35:41 + 2:34
4. Kamenicky Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:33 + 4:26
5. Nechanicky Pavel OSN7209 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:42 + 4:35
6. Skryja Borivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:43 + 4:36
7. Dundácek Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 37:57 + 4:50
8. Kovacic Marek OSN6600 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:16 + 6:09
9. Komín Petr RUZ7200 TJ Růžená 40:29 + 7:22
10. Wurzel Bretislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:36 + 8:29
11. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 43:19 + 10:12
12. Nouza Petr SJH6501 SJH Jindřichův Hradec 44:04 + 10:57
13. Suk Marek PZR6701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:39 + 12:32
14. Sisma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 46:40 + 13:33
15. Stauch Michal 0010002 staušíci 49:00 + 15:53
16. Petrácek Ales SJI6301 OK Jihlava 49:37 + 16:30
17. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 49:51 + 16:44
18. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 50:03 + 16:56
19. Cibulka Radek LPU7107 OK Lokomotiva Pardubice 53:06 + 19:59
20. Drábek Petr TTR6701 OOB Třebíč 58:39 + 25:32
21. Hülle Jan CHT6903 OOB SK Chrast 63:17 + 30:10
22. Izák Pavel LME7102 SK Los Mělník 71:35 + 38:28
23. Dudek Jan PDY7249 Běhej Poděbrady 101:22 + 68:15
H55
3.50 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecky Zdenek SJI6002 OK Jihlava 31:44
2. Nosek Vladimír SJH5901 SJH Jindřichův Hradec 31:52 + 0:08
3. Klusácek Martin TTR5601 OOB Třebíč 34:06 + 2:22
4. Kanák Petr SJI6115 OK Jihlava 34:07 + 2:23
5. Koudelny Jirí TTR5401 OOB Třebíč 35:44 + 4:00
6. Kafka Václav SJI6001 OK Jihlava 36:17 + 4:33
7. Nespor Jan TTR6101 OOB Třebíč 36:39 + 4:55
8. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 38:28 + 6:44
9. Kubálek Zdenek RUZ5306 TJ Růžená 39:05 + 7:21
10. Novohradsky Jan PZR5309 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 42:10 + 10:26
11. Stefec Jaroslav CHT5801 OOB SK Chrast 42:50 + 11:06
12. Kopácek Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 54:05 + 22:21
13. Bláha Leos JHB6207 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 54:26 + 22:42
H65
3.20 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájek Jan MAS5401 KČT Aš 31:03
2. Matras Jaroslav CHT5301 OOB SK Chrast 35:00 + 3:57
3. Vítek Josef CHT4802 OOB SK Chrast 37:42 + 6:39
4. Blecha Ladislav TRT5100 KOS Třešť 45:04 + 14:01
5. Vodrázka Oldrich CHT4701 OOB SK Chrast 45:17 + 14:14
6. Zlesák Milan CHT5101 OOB SK Chrast 46:20 + 15:17
7. Kodys Václav RUZ5105 TJ Růžená 47:38 + 16:35
8. Grundel Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 55:30 + 24:27
9. Starka Frantisek CHT4801 OOB SK Chrast 56:25 + 25:22
10. Sláma Dusan TBM4730 KOS TJ Tesla Brno 63:36 + 32:33
11. Izdny Pavel SJI4600 OK Jihlava 71:14 + 40:11
HDR
2.30 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mácová Apolena SJI1150 OK Jihlava 25:08
2. Gregorová Magdalena DKP1158 Oddíl OB Kotlářka 27:50 + 2:42
3. Klusácková Johana CTB1153 SK OB Chotěboř 32:01 + 6:53
4. Dockal Prokop SJI1201 OK Jihlava 34:15 + 9:07
5. Polednová Helena RUZ1250 TJ Růžená 34:29 + 9:21
6. Kárníková Alzbeta LPU1354 OK Lokomotiva Pardubice 36:31 + 11:23
7. Vrba Matous NNN0102 Neregistrovaní 37:49 + 12:41
8. Boucková Elena CHT OOB SK Chrast 38:19 + 13:11
9. Stastny Vilém CTB1301 SK OB Chotěboř 39:30 + 14:22
10. Dostálek Jan NNN0101 Neregistrovaní 40:23 + 15:15
11. Kozák Vojtech TBM1101 KOS TJ Tesla Brno 43:13 + 18:05
12. Slavícková Julie JHB1051 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 45:48 + 20:40
13. Culková Natálie 0070100 TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře 46:01 + 20:53
14. Kubáková Laura SJH1550 SJH Jindřichův Hradec 50:20 + 25:12
15. Fikar Michal CTB1200 SK OB Chotěboř 50:42 + 25:34
16. Komárková Ondrejka SJH1351 SJH Jindřichův Hradec 52:32 + 27:24
17. Lauermanová Eva SJI OK Jihlava 58:00 + 32:52
18. Kozáková Zuzana TBM1352 KOS TJ Tesla Brno 61:46 + 36:38
19. Kozáková Michaela TBM1552 KOS TJ Tesla Brno 62:23 + 37:15
20. Gregor Simon RUZ1600 TJ Růžená 65:43 + 40:35
21. Prosek Filip SJI1401 OK Jihlava 69:18 + 44:10
22. Bursíková Eliska SJI1450 OK Jihlava 78:24 + 53:16
23. Fikarová Magdalena CTB1552 SK OB Chotěboř 80:51 + 55:43
24. Forstová Viola PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 94:00 + 68:52
Pavlas Tomás CTB1701 SK OB Chotěboř DISK
Korecky Radan CHT1401 OOB SK Chrast DISK
Hofhanzlová Magdaléna RUZ1650 TJ Růžená DISK
P
2.70 km, 85 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bohác Vít CTB0201 SK OB Chotěboř 25:22
2. Bursíková Olga SJI8150 OK Jihlava 25:35 + 0:13
3. Pásková Pavla CHT8755 OOB SK Chrast 28:16 + 2:54
4. Gabrysová Tereza NNN Neregistrovaní 30:29 + 5:07
5. Parízková Katerina PZR7951 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:44 + 8:22
5. Coufal Petr 0040001 FBŠ Jihlava 33:44 + 8:22
7. Wacková Hana SJI7853 OK Jihlava 34:05 + 8:43
8. Bohác Zdenenk CTB7401 SK OB Chotěboř 35:08 + 9:46
9. Dockal Frantisek NNN Neregistrovaní 35:57 + 10:35
10. Kopencová Veronika SJH SJH Jindřichův Hradec 36:46 + 11:24
11. Slavícek Václav JHB7703 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 36:50 + 11:28
12. Capek Petr 0070003 TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře 39:35 + 14:13
13. Korberová Lenka JHB8452 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 41:21 + 15:59
14. Pavlas Martin 0070009 TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře 45:11 + 19:49
15. Krátká Sona NNN Neregistrovaní 45:14 + 19:52
16. Jirsa Jan 0070006 TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře 45:52 + 20:30
17. Kovacicová Ivona OSN6850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:14 + 21:52
18. Skarydová Vlasta 0070007 TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře 47:21 + 21:59
19. Jirsová Petra 0070004 TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře 47:23 + 22:01
20. Jirku Frantisek 0030001 Jirků 48:48 + 23:26
21. Kozderková Alena PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:51 + 24:29
22. Volny Jirí SOP5601 OOB TJ Slezan Opava 51:16 + 25:54
23. Szablaturová Kamila NNN Neregistrovaní 52:40 + 27:18
24. Nesterova Elena 0020002 Chopsticks 53:32 + 28:10
25. Málkovi JaM 0070001 TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře 54:23 + 29:01
26. Jirsa Martin 0070005 TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře 54:44 + 29:22
27. Parízek Jan PZR0011 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 59:35 + 34:13
28. Forstová Veronika PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 59:53 + 34:31
29. Bláhová Jana JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod 65:07 + 39:45
30. Bláhová Lenka JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod 65:18 + 39:56
31. Dudkova Lada PDY7250 Běhej Poděbrady 69:24 + 44:02
32. Dudek Daniel PDY0549 Běhej Poděbrady 70:23 + 45:01
33. Nesterov Dmitry 0020001 Chopsticks 80:36 + 55:14
34. Vrsitá Lenka NNN0001 Neregistrovaní 98:01 + 72:39
35. Skarydová Daniela 0070002 TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře 113:09 + 87:47
36. Pavlasová Pavlína 0070008 TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře 114:12 + 88:50
37. Pavlas Dominik 0070010 TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře 114:14 + 88:52
Kanáková Petra SJI8751 OK Jihlava DISK