Výsledky závodu: Oblastní žebříček (Ašský štít, 56. roč.)

Datum:
28.04.2019
Místo konání:
Polná
Pořadatel:
MAS - KČT Aš
Mapa:
Tři díry, 1:15000, stav II.2018
Ředitel závodu:
Kovář Jindřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Dlouhá Lenka
Stavitel tratí:
Pilař Karel - R3
Protokol:
Závod proběhl za proměnlivého počasí, bohužel kromě nefunkční kontroly č.142 (H21) byla špatně umístěna kontrola č.123 o cca 30m (H21,H65,D55) a dále fáborky v HD10F nevedly až k 1.kontrole č.127. Jury (T.Mayer, KSH; J.Milota, MLA a J.Jirásek, DCH) stvrdila návrh pořadatelů, že se u posunuté kontroly vypustí postižené úseky a u HD10F začne závod u 2.kontroly.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HD10F     HDR     PRICHOZI    
D10
2.20 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 30:24
2. Fišáková Leona MLA1151 MLOK Mariánské Lázně 30:59 + 0:35
3. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 34:27 + 4:03
4. Hrabánková Anna Nejdek Orienteering 38:19 + 7:55
D12
2.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 24:00
2. Zapletalová Adéla MLOK Mariánské Lázně 31:37 + 7:37
3. Šitrová Štěpánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň 35:55 + 11:55
4. Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 40:03 + 16:03
5. Ritterová Lída ONO0851 SKOB Ostrov 40:05 + 16:05
6. Chumová Adéla SLP0950 OOB Slavia Praha 40:10 + 16:10
7. Dvořáková Kateřina LPM0750 OK Lokomotiva Plzeň 44:12 + 20:12
8. Soukupová Sylvie TJ Slovan Karlovy Vary 47:50 + 23:50
9. Apolínová Nela Ski klub KV 51:49 + 27:49
10. Nejedlá Barbora ONO0750 SKOB Ostrov 53:22 + 29:22
11. Hofmanová Anna LPM0899 OK Lokomotiva Plzeň 74:19 + 50:19
D14
2.50 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 20:22
2. Ševčíková Anežka ONO0550 SKOB Ostrov 25:45 + 5:23
3. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 26:19 + 5:57
4. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 29:57 + 9:35
5. Třísková Tereza LPM0653 OK Lokomotiva Plzeň 31:35 + 11:13
6. Holíková Petra ONO0653 SKOB Ostrov 36:14 + 15:52
7. Křiklavová Magdalena Ski klub KV 40:22 + 20:00
8. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 40:35 + 20:13
9. Riedlova Jitka BSO0654 KOB Baník Sokolov 41:43 + 21:21
10. Kulichová Daniela BSO0653 KOB Baník Sokolov 43:22 + 23:00
D16
3.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížková Marie MAS0450 KČT Aš 37:15
2. Bartošová Maruška MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 42:16 + 5:01
3. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 48:46 + 11:31
4. Lillová Marie BSO0351 KOB Baník Sokolov 60:08 + 22:53
D18
5.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marešová Klára NEK0250 Nejdek Orienteering 53:15
2. Raková Eliška BSO0152 KOB Baník Sokolov 83:09 + 29:54
3. Petříková Adéla MAS0352 KČT Aš 87:52 + 34:37
4. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 93:32 + 40:17
5. Turčinová Anna Ski klub KV 94:23 + 41:08
D21
5.90 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Žáková Janička KČT Aš 56:05
2. Gregorová Kateřina BSO8151 KOB Baník Sokolov 60:26 + 4:21
3. Lučanová Barbora MAS0051 KČT Aš 82:56 + 26:51
4. Ševčíková Olinka SKOB Ostrov 86:06 + 30:01
D35
5.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maunová Martina KSH8051 OB Kašperské Hory 46:41
2. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 49:33 + 2:52
3. Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 50:41 + 4:00
4. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 56:58 + 10:17
5. Ševčíková Petra ONO7450 SKOB Ostrov 58:45 + 12:04
6. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 62:57 + 16:16
7. Vlašímská Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 67:41 + 21:00
8. Placková Veronika MLA8250 MLOK Mariánské Lázně 68:10 + 21:29
9. Bínová Kathrin MLA6754 MLOK Mariánské Lázně 69:04 + 22:23
10. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 74:39 + 27:58
11. Turčinová Kamila Ski klub KV 76:29 + 29:48
12. Halíková Renata MAS7850 KČT Aš 80:20 + 33:39
13. Turková Martina SKV7852 TJ Slovan Karlovy Vary 83:24 + 36:43
14. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 84:39 + 37:58
Bredlerová Gabriela SKV7451 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Hofmanová Michaela LPM7751 OK Lokomotiva Plzeň DISK
D45
4.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 45:47
2. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 52:20 + 6:33
3. Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské Lázně 56:51 + 11:04
4. Vítová Jana BSO7350 KOB Baník Sokolov 59:33 + 13:46
5. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 65:56 + 20:09
6. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 65:59 + 20:12
7. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 68:02 + 22:15
8. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Lokomotiva Chomutov 68:44 + 22:57
9. Millionová Hedvika MAS7351 KČT Aš 70:20 + 24:33
10. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 70:31 + 24:44
11. Danihelová Janka SKV6552 TJ Slovan Karlovy Vary 70:39 + 24:52
12. Jandová Hana LCV7150 TJ Lokomotiva Chomutov 94:22 + 48:35
D55
3.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 42:46
2. Sklenářová Jana MLA6258 MLOK Mariánské Lázně 47:03 + 4:17
3. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva Chomutov 50:00 + 7:14
4. Kubátová Lenka SKV5551 TJ Slovan Karlovy Vary 57:22 + 14:36
D65
2.50 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Savičová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary 36:15
2. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 41:56 + 5:41
3. Horáková Magdalena NEK4950 Nejdek Orienteering 54:29 + 18:14
4. Brabcová Jindra LCV4750 TJ Lokomotiva Chomutov 62:36 + 26:21
H10
2.20 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Placek Tomas MLA0902 MLOK Mariánské Lázně 18:19
2. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 18:23 + 0:04
3. Parula Egon LPM1000 OK Lokomotiva Plzeň 20:18 + 1:59
4. Brabec Zdeněk MAS1001 KČT Aš 21:27 + 3:08
5. Ritter Jakub ONO1000 SKOB Ostrov 24:27 + 6:08
6. Šitra Šimon LPM1001 OK Lokomotiva Plzeň 27:52 + 9:33
7. Černý Antonín ONO1001 SKOB Ostrov 29:02 + 10:43
8. Švejda Pavel BSO0901 KOB Baník Sokolov 36:35 + 18:16
9. Křížek Vilém MAS1000 KČT Aš 48:45 + 30:26
Gregor Richard BSO0900 KOB Baník Sokolov DISK
H12
2.50 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoch Mikuláš MLOK Mariánské Lázně 20:22
2. Brabec Matěj MAS0701 KČT Aš 20:57 + 0:35
3. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 21:09 + 0:47
4. Honner Jaroslav TZL0701 SKOB Zlín 26:27 + 6:05
5. Kule Oliver ONO0701 SKOB Ostrov 27:25 + 7:03
6. Křížek Ivo MAS0801 KČT Aš 28:34 + 8:12
7. Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary 29:47 + 9:25
8. Vít Tomáš BSO0800 KOB Baník Sokolov 30:25 + 10:03
9. Tříska Lukáš LPM0800 OK Lokomotiva Plzeň 31:37 + 11:15
10. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 33:26 + 13:04
11. Rüster Maxmilian Ski klub KV 33:27 + 13:05
12. Halík Libor MAS0700 KČT Aš 35:53 + 15:31
13. Pjenčák Adam MAS0802 KČT Aš 40:56 + 20:34
H14
3.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 27:31
2. Meduna Filip ONO0603 SKOB Ostrov 31:26 + 3:55
3. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 36:07 + 8:36
4. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 38:51 + 11:20
5. Havlíček Viktor BSO0602 KOB Baník Sokolov 53:01 + 25:30
6. Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 58:15 + 30:44
7. Veseleňák Karel BSO0601 KOB Baník Sokolov 67:20 + 39:49
H16
5.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vendelberger Tomáš MAS0302 KČT Aš 48:02
2. Havlíček Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov 53:53 + 5:51
3. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 55:38 + 7:36
4. Turčin Jan Ski klub KV 75:02 + 27:00
5. Jirkovský Filip Ski klub KV 90:36 + 42:34
6. Dlabač Marek Ski klub KV 123:02 + 75:00
H18
7.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kováč František MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 116:17
H21
10.20 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3194
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov 71:26 3510
2. Redlich Tomáš MAS8200 KČT Aš 79:08 + 7:42 3200
3. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 87:14 + 15:48 2873
4. Honner Jaroslav TZL7803 SKOB Zlín 87:36 + 16:10 2859
5. Klíma Jan KČT Aš 93:11 + 21:45
6. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 100:33 + 29:07 2337
7. Šulc Marek MAS9302 KČT Aš 102:42 + 31:16 2250
8. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 104:48 + 33:22 2165
9. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 111:05 + 39:39 1912
10. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš 144:59 + 73:33 546
H35
7.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 67:34
2. Křížek Filip MAS7800 KČT Aš 75:15 + 7:41
3. Nejedlý Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 76:49 + 9:15
4. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 77:23 + 9:49
5. Milota Josef MLOK Mariánské Lázně 77:49 + 10:15
6. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 79:40 + 12:06
7. Placek Petr MLA8000 MLOK Mariánské Lázně 80:37 + 13:03
8. Pivec Lukáš MLOK Mariánské Lázně 85:07 + 17:33
9. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 90:30 + 22:56
10. Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary 92:31 + 24:57
11. Sedláček Tomáš KRL6401 Kometa Kralovice 93:10 + 25:36
12. Holík Jaromír ONO7502 SKOB Ostrov 93:53 + 26:19
13. Pjenčák Roman MAS7501 KČT Aš 116:38 + 49:04
H45
5.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černý Jan SKOB Ostrov 47:05
2. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 54:02 + 6:57
3. Černý Libor MLOK Mariánské Lázně 55:20 + 8:15
4. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 56:46 + 9:41
5. Urbánek Lumír ONO6701 SKOB Ostrov 56:54 + 9:49
6. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 57:45 + 10:40
7. Vít Vlastimil BSO6800 KOB Baník Sokolov 63:04 + 15:59
8. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 64:20 + 17:15
9. Bína Pavel MLA6708 MLOK Mariánské Lázně 66:10 + 19:05
10. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 76:13 + 29:08
11. Hannsmann Martin 78:16 + 31:11
12. Černý Marcel MAS7201 KČT Aš 86:43 + 39:38
13. Štecher Martin 104:59 + 57:54
14. Hofman Petr LPM6500 OK Lokomotiva Plzeň 129:27 + 82:22
Mareš Alexander NEK7300 Nejdek Orienteering DISK
Kozelka Jan LCV7000 TJ Lokomotiva Chomutov DISK
H55
4.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kirsch Stefan 52D5901 TV Coburg-Neuses 46:48
2. Chotětický Václav DKL5202 KOB Kladno 52:41 + 5:53
3. Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia Plzeň 56:40 + 9:52
4. Chotětický Jan MAS5400 KČT Aš 64:39 + 17:51
5. Hnyk Michal SKV6002 TJ Slovan Karlovy Vary 75:36 + 28:48
6. Štěrba Jiří SKV6401 TJ Slovan Karlovy Vary 76:54 + 30:06
7. Čech Petr DCH6002 Radioelektronika Cheb 97:10 + 50:22
H65
3.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 36:53
2. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 39:10 + 2:17
3. Nykles Vladimír VPM4702 KOS Slavia Plzeň 43:11 + 6:18
4. Kubát Jaroslav SKV5203 TJ Slovan Karlovy Vary 45:54 + 9:01
5. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 47:15 + 10:22
6. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Slaný 49:13 + 12:20
7. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva Chomutov 53:28 + 16:35
8. Schejbal Ladislav DCH5301 Radioelektronika Cheb 78:03 + 41:10
H75
2.50 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Frey Jaromír ONO4100 SKOB Ostrov 36:10
HD10F
2.10 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčík Vít ONO1100 SKOB Ostrov 44:35
2. Petrášek Michal 45:38 + 1:03
3. Milota Jan MLA0500 MLOK Mariánské Lázně 51:50 + 7:15
4. Jirkovský Lukáš Ski klub KV 52:58 + 8:23
5. Chumová Lada SLP1250 OOB Slavia Praha 60:29 + 15:54
6. Turková Klára SKV1151 TJ Slovan Karlovy Vary 63:17 + 18:42
7. Šulistová Markéta DCH1056 Radioelektronika Cheb 82:49 + 38:14
8. Hofman Jakub LPM1199 OK Lokomotiva Plzeň 111:33 + 66:58
9. Placek Nikolas MLA1200 MLOK Mariánské Lázně 112:17 + 67:42
Loskotová Lucie BSO0951 KOB Baník Sokolov DISK
Vlašímská Anna SKV1251 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
HDR
2.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Halíková Lucie MAS1250 KČT Aš 44:21
2. Klier Šimon MLA1101 MLOK Mariánské Lázně 50:58 + 6:37
3. Klier Matyáš MLOK Mariánské Lázně 51:17 + 6:56
4. Bartošová Magdalena 53:39 + 9:18
5. Redlichová Kateřina KČT Aš 58:17 + 13:56
6. Rambousek Marek BSO1400 KOB Baník Sokolov 58:34 + 14:13
7. Mašková Isabela ONO1850 SKOB Ostrov 66:05 + 21:44
8. Redlich Jan KČT Aš 82:49 + 38:28
9. Pivcová Lucie MLA1650 MLOK Mariánské Lázně 83:49 + 39:28
10. Křemen Viktor Křemenová Adélka 90:44 + 46:23
Gregor Ondřej BSO1200 KOB Baník Sokolov DISK
Šulistová Alena DCH1253 Radioelektronika Cheb DISK
PRICHOZI
3.20 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řehořek Jaroš Ski klub KV 27:56
2. Křiklava Jakub Ski klub KV 31:27 + 3:31
3. Jirkovský Libor Ski klub KV 39:45 + 11:49
4. Váchová Ilona Ski klub KV 42:22 + 14:26
5. Zierhutová Michaela LCV0250 TJ Lokomotiva Chomutov 43:23 + 15:27
6. Kraus Jindřich LCV9401 TJ Lokomotiva Chomutov 46:31 + 18:35
7. Ševčík Adam ONO0300 SKOB Ostrov 47:12 + 19:16
8. Knepr Lukáš KOB Baník Sokolov 47:28 + 19:32
9. Mechl Miroslav JIL6301 OK Jilemnice 47:53 + 19:57
10. Tříska Jiří OK Lokomotiva Plzeň 49:14 + 21:18
11. Křiklava Adam Ski klub KV 50:04 + 22:08
12. Holíková Ilona ONO7552 SKOB Ostrov 61:24 + 33:28
13. Křiklavová Petra Ski klub KV 62:20 + 34:24
14. Maun Petr KSH7301 OB Kašperské Hory 67:16 + 39:20
15. Davidová Jana TJ Slovan Karlovy Vary 69:03 + 41:07