Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stehlíková Tereza | LPM0951 | OK Lokomotiva Plzeň | 31:06 | ||
2. | Blechová Adéla | KRL1055 | Kometa Kralovice | 37:23 | + 6:17 | |
3. | Hanáková Aneta | KRL0951 | Kometa Kralovice | 42:53 | + 11:47 | |
4. | Fišáková Lucie Johanka | MLA0950 | MLOK Mariánské Lázně | 45:53 | + 14:47 | |
5. | Beránková Julie | VPM1051 | KOS Slavia Plzeň | 49:02 | + 17:56 | |
6. | Čadková Michaela | KRL0954 | Kometa Kralovice | 49:26 | + 18:20 | |
7. | Vodrážková Barbora | VPM1050 | KOS Slavia Plzeň | 50:35 | + 19:29 | |
8. | Fišáková Leona | MLA1151 | MLOK Mariánské Lázně | 51:54 | + 20:48 | |
9. | Peterková Adéla | KRL0953 | Kometa Kralovice | 54:41 | + 23:35 | |
10. | Urbánková Lucie | ONO1150 | SKOB Ostrov | 69:38 | + 38:32 | |
11. | Makovcová Julie | ONO0951 | SKOB Ostrov | 77:30 | + 46:24 | |
Houbová Hana | Kometa Kralovice | 42:31 | + 11:25 | |||
Šebiánová Lucie | Kometa Kralovice | 43:06 | + 12:00 | |||
Hrabánková Kateřina Anna | NEK0750 | Nejdek Orienteering | 76:23 | + 45:17 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bodurková Denisa | KRL0752 | Kometa Kralovice | 20:23 | ||
2. | Gelnerová Markéta | KRL0952 | Kometa Kralovice | 21:17 | + 0:54 | |
3. | Mayerová Daniela | KSH0852 | OB Kašperské Hory | 21:44 | + 1:21 | |
4. | Bauerová Aneta | SKV0752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 23:03 | + 2:40 | |
5. | Frühaufová Julie | SKV0754 | TJ Slovan Karlovy Vary | 25:04 | + 4:41 | |
6. | Beránková Hedvika | VPM0850 | KOS Slavia Plzeň | 27:53 | + 7:30 | |
7. | Sobotová Kateřina | VPM0851 | KOS Slavia Plzeň | 27:57 | + 7:34 | |
8. | Peřinová Eliška | Neregistrovaí | 31:20 | + 10:57 | ||
9. | Šitrová Štěpánka | LPM0850 | OK Lokomotiva Plzeň | 32:53 | + 12:30 | |
10. | Patková Viktorie | Neregistrovaí | 34:00 | + 13:37 | ||
11. | Ritterová Lída | ONO0851 | SKOB Ostrov | 36:40 | + 16:17 | |
12. | Vlašímská Karolína | SKV0851 | TJ Slovan Karlovy Vary | 41:52 | + 21:29 | |
13. | Dvořáková Kateřina | LPM0750 | OK Lokomotiva Plzeň | 42:14 | + 21:51 | |
14. | Šperlová Iva | Neregistrovaí | 44:02 | + 23:39 | ||
15. | Kučerová Veronika | ONO0852 | SKOB Ostrov | 45:15 | + 24:52 | |
16. | Kropáčová Zuzana | KRL0754 | Kometa Kralovice | 50:49 | + 30:26 | |
17. | Soukupová Silva | SKV0751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 86:40 | + 66:17 | |
18. | Bártová Kornélie | Neregistrovaí | 88:05 | + 67:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beránková Šárka | VPM0551 | KOS Slavia Plzeň | 32:05 | ||
2. | Kožíšková Kateřina | LPM0652 | OK Lokomotiva Plzeň | 32:20 | + 0:15 | |
3. | Holíková Simona | ONO0553 | SKOB Ostrov | 35:32 | + 3:27 | |
4. | Urbánková Eva | ONO0650 | SKOB Ostrov | 35:48 | + 3:43 | |
5. | Vlachová Adéla | KRL0551 | Kometa Kralovice | 37:22 | + 5:17 | |
6. | Kulová Laura | ONO0552 | SKOB Ostrov | 37:29 | + 5:24 | |
7. | Řeháková Mirka | SKV0652 | TJ Slovan Karlovy Vary | 38:08 | + 6:03 | |
8. | Zmarzláková Olga | KRL0552 | Kometa Kralovice | 40:09 | + 8:04 | |
9. | Gelnerová Anna | KRL0653 | Kometa Kralovice | 40:21 | + 8:16 | |
10. | Kohoutková Klára | BSO0650 | KOB Baník Sokolov | 42:50 | + 10:45 | |
11. | Ševčíková Anežka | ONO0550 | SKOB Ostrov | 46:16 | + 14:11 | |
12. | Fišarová Adéla | KRL0651 | Kometa Kralovice | 48:26 | + 16:21 | |
13. | Kolovratová Tereza | Neregistrovaí | 49:17 | + 17:12 | ||
14. | Holá Valerie | Neregistrovaí | 56:09 | + 24:04 | ||
15. | Čáslavská Klára | NEK0550 | Nejdek Orienteering | 58:25 | + 26:20 | |
16. | Vlašímská Bára | SKV0651 | TJ Slovan Karlovy Vary | 60:42 | + 28:37 | |
17. | Čadková Marcela | KRL0654 | Kometa Kralovice | 60:50 | + 28:45 | |
18. | Holíková Petra | ONO0653 | SKOB Ostrov | 61:33 | + 29:28 | |
19. | Peřinová Zuzana | Neregistrovaí | 61:52 | + 29:47 | ||
20. | Třísková Tereza | LPM0653 | OK Lokomotiva Plzeň | 64:34 | + 32:29 | |
21. | Roučková Karolína | KRL0656 | Kometa Kralovice | 68:58 | + 36:53 | |
22. | Králová Lucie | KRL0658 | Kometa Kralovice | 72:42 | + 40:37 | |
23. | Měchurová Zuzana | ONO0669 | SKOB Ostrov | 80:59 | + 48:54 | |
24. | Křiklavová Magdalena | NNN2006 | Neregistrovaní | 91:02 | + 58:57 | |
25. | Kučerová Eliška | ONO0554 | SKOB Ostrov | 96:44 | + 64:39 | |
Kocumová Linda | ONO0654 | SKOB Ostrov | DISK | |||
Dursíková Martina | TJ Slovan Karlovy Vary | 115:52 | + 83:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nejedlá Klára | ONO0450 | SKOB Ostrov | 38:42 | ||
2. | Pecko Sára | ONO0452 | SKOB Ostrov | 39:09 | + 0:27 | |
3. | Bartošová Marie | MLA0451 | MLOK Mariánské Lázně | 50:05 | + 11:23 | |
4. | Ziebová Veronika | NEK0450 | Nejdek Orienteering | 51:31 | + 12:49 | |
5. | Křížková Marie | MAS0450 | KČT Aš | 85:15 | + 46:33 | |
6. | Kolenatá Ema | Neregistrovaí | 91:19 | + 52:37 | ||
7. | Nováková Anna | Neregistrovaní | 101:13 | + 62:31 | ||
8. | Dvořáková Karla | Neregistrovaí | 104:08 | + 65:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Staňková Markéta | VPM0153 | KOS Slavia Plzeň | 51:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 69:00 | |||
2. | Králová Vanda | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 73:33 | + 4:33 | ||
3. | Kožinová Jana | PGP6651 | SK Praga | 75:26 | + 6:26 | ||
4. | Pecoldová Pavlína | 0040001 | Cookies & Pancakes | 75:27 | + 6:27 | ||
5. | Gregorová Kateřina | BSO8151 | KOB Baník Sokolov | 77:10 | + 8:10 | ||
6. | Kuleva Angelina | 2HD5750 | Angy OL | 78:48 | + 9:48 | ||
7. | Mikulášová Helena | PGP9353 | SK Praga | 93:27 | + 24:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maunová Martina | KSH8051 | OB Kašperské Hory | 49:56 | ||
2. | Šimerková Olga | PGP7551 | SK Praga | 50:48 | + 0:52 | |
3. | Sobotová Jana | VPM7250 | KOS Slavia Plzeň | 55:10 | + 5:14 | |
4. | Fišáková Hana | MLA7750 | MLOK Mariánské Lázně | 56:34 | + 6:38 | |
5. | Dítková Jitka | SKV7752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 59:07 | + 9:11 | |
6. | Ševčíková Petra | ONO7450 | SKOB Ostrov | 60:31 | + 10:35 | |
7. | Vlašímská Tereza | SKV7551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 67:44 | + 17:48 | |
8. | Pechová Iva | LPM6151 | OK Lokomotiva Plzeň | 67:46 | + 17:50 | |
9. | Bínová Kathrin | MLA6754 | MLOK Mariánské Lázně | 67:52 | + 17:56 | |
10. | Bohuslavová Jana | LPM7852 | OK Lokomotiva Plzeň | 68:58 | + 19:02 | |
11. | Urbánková Jana | ONO7851 | SKOB Ostrov | 69:46 | + 19:50 | |
12. | Ledererová Kamila | LPM7352 | OK Lokomotiva Plzeň | 70:30 | + 20:34 | |
13. | Placková Veronika | MLA8250 | MLOK Mariánské Lázně | 70:32 | + 20:36 | |
14. | Savičová Gabriela | SKV7952 | TJ Slovan Karlovy Vary | 73:29 | + 23:33 | |
15. | Hejduková Jana | BSO7250 | KOB Baník Sokolov | 74:51 | + 24:55 | |
16. | Šitrová Lucie | LPM7857 | OK Lokomotiva Plzeň | 81:30 | + 31:34 | |
17. | Székelyová Erika | MLA7752 | MLOK Mariánské Lázně | 103:28 | + 53:32 | |
18. | Bredlerová Gabriela | SKV7451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 107:08 | + 57:12 | |
Pivcová Žaneta | MLA8050 | MLOK Mariánské Lázně | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovská Hana | PGP6652 | SK Praga | 50:26 | ||
2. | Šoupová Jana | LPM6850 | OK Lokomotiva Plzeň | 54:11 | + 3:45 | |
3. | Kovářová Jitka | VPM7350 | KOS Slavia Plzeň | 55:14 | + 4:48 | |
4. | Kamarytová Martina | MLA6651 | MLOK Mariánské Lázně | 56:53 | + 6:27 | |
5. | Miturová Radka | MLA6552 | MLOK Mariánské Lázně | 58:18 | + 7:52 | |
6. | Lisá Monika | ONO6750 | SKOB Ostrov | 61:19 | + 10:53 | |
7. | Tenglerová Helena | MLA6551 | MLOK Mariánské Lázně | 63:54 | + 13:28 | |
8. | Danihelová Janka | SKV6552 | TJ Slovan Karlovy Vary | 68:34 | + 18:08 | |
9. | Millionová Hedvika | MAS7351 | KČT Aš | 69:21 | + 18:55 | |
10. | Kubínová Jana | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 71:00 | + 20:34 | |
11. | Jelínková Radka | MLA6951 | MLOK Mariánské Lázně | 72:21 | + 21:55 | |
12. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva Chomutov | 73:09 | + 22:43 | |
13. | Zierhutová Michaela | LCV7151 | TJ Lokomotiva Chomutov | 83:27 | + 33:01 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nováková Svatava | SKV5351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 52:00 | ||
2. | Šilhavá Jana | LPM5951 | OK Lokomotiva Plzeň | 57:25 | + 5:25 | |
3. | Janečková Eva | LPM6150 | OK Lokomotiva Plzeň | 62:46 | + 10:46 | |
4. | Sklenářová Jana | MLA6258 | MLOK Mariánské Lázně | 66:33 | + 14:33 | |
5. | Šplinarová Jana | SKV6451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 74:25 | + 22:25 | |
6. | Mágrová Ivana | LCV5550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 79:58 | + 27:58 | |
7. | Patáková Mária | KSH5751 | OB Kašperské Hory | 91:07 | + 39:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jedličková Jindra | VPM4550 | KOS Slavia Plzeň | 64:15 | ||
2. | Beránková Pavla | VPM4350 | KOS Slavia Plzeň | 64:37 | + 0:22 | |
3. | Savičová Irena | SKV5352 | TJ Slovan Karlovy Vary | 71:40 | + 7:25 | |
4. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 82:41 | + 18:26 | |
5. | Bohuslavová Věra | LPM4850 | OK Lokomotiva Plzeň | 84:47 | + 20:32 | |
6. | Dlouhá Lenka | MAS5150 | KČT Aš | 91:01 | + 26:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Placek Tomas | MLA0902 | MLOK Mariánské Lázně | 25:39 | ||
2. | Štěrba Lukáš | SKV1001 | TJ Slovan Karlovy Vary | 26:15 | + 0:36 | |
3. | Brabec Zdeněk | MAS1001 | KČT Aš | 31:36 | + 5:57 | |
4. | Parula Egon | LPM1000 | OK Lokomotiva Plzeň | 35:19 | + 9:40 | |
5. | Ritter Jakub | ONO1000 | SKOB Ostrov | 37:23 | + 11:44 | |
6. | Šitra Šimon | LPM1001 | OK Lokomotiva Plzeň | 37:26 | + 11:47 | |
7. | Šebian Samuel | KRL0903 | Kometa Kralovice | 39:20 | + 13:41 | |
8. | Dlouhý Erik | 0030001 | MAS - KČT Aš | 41:36 | + 15:57 | |
9. | Křížek Vilém | MAS1000 | KČT Aš | 43:22 | + 17:43 | |
10. | Gregor Richard | BSO0900 | KOB Baník Sokolov | 46:46 | + 21:07 | |
11. | Houba Vojtěch | KRL1002 | Kometa Kralovice | 52:23 | + 26:44 | |
12. | Bejvančický Jan | KRL1003 | Kometa Kralovice | 59:28 | + 33:49 | |
13. | Švejda Pavel | BSO0901 | KOB Baník Sokolov | 59:59 | + 34:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Donda Jakub | ONO0700 | SKOB Ostrov | 22:05 | ||
2. | Stehlík Jakub | LPM0700 | OK Lokomotiva Plzeň | 23:17 | + 1:12 | |
3. | Brabec Matěj | MAS0701 | KČT Aš | 23:20 | + 1:15 | |
4. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | SK Praga | 24:34 | + 2:29 | |
5. | Turek Jakub | SKV0801 | TJ Slovan Karlovy Vary | 24:52 | + 2:47 | |
6. | Janoch Mikuláš | MLA0700 | MLOK Mariánské Lázně | 26:13 | + 4:08 | |
7. | Pávek Štěpán | NEK0700 | Nejdek Orienteering | 26:18 | + 4:13 | |
8. | Vodrážka Štěpán | VPM0802 | KOS Slavia Plzeň | 28:58 | + 6:53 | |
9. | Křížek Ivo | MAS0801 | KČT Aš | 28:59 | + 6:54 | |
10. | Bejvančický Josef | KRL0703 | Kometa Kralovice | 29:01 | + 6:56 | |
11. | Škrle Michael | KRL0702 | Kometa Kralovice | 29:07 | + 7:02 | |
12. | Kule Oliver | ONO0701 | SKOB Ostrov | 30:13 | + 8:08 | |
13. | Rüster Maxmilian | NNN2007 | Neregistrovaní | 31:52 | + 9:47 | |
14. | Holý Tobiáš | Neregistrovaí | 39:22 | + 17:17 | ||
15. | Tříska Lukáš | LPM0800 | OK Lokomotiva Plzeň | 41:42 | + 19:37 | |
16. | Witney Sanuel | Neregistrovaí | 45:43 | + 23:38 | ||
17. | Bauer David | Neregistrovaí | 46:02 | + 23:57 | ||
18. | Mála Matyáš | MAS0800 | KČT Aš | 49:06 | + 27:01 | |
19. | Pjenčák Adam | MAS0802 | KČT Aš | 54:52 | + 32:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kurz Ondřej | VPM0503 | KOS Slavia Plzeň | 34:17 | ||
2. | Stehlík Šimon | LPM0501 | OK Lokomotiva Plzeň | 34:36 | + 0:19 | |
3. | Němec David | LPM0504 | OK Lokomotiva Plzeň | 39:30 | + 5:13 | |
4. | Černý Jonáš | MLA0501 | MLOK Mariánské Lázně | 41:41 | + 7:24 | |
5. | Pivec Jan | MLA0503 | MLOK Mariánské Lázně | 42:05 | + 7:48 | |
6. | Meduna Filip | ONO0603 | SKOB Ostrov | 42:08 | + 7:51 | |
7. | Spiřík František | BSO0603 | KOB Baník Sokolov | 43:49 | + 9:32 | |
8. | Sobota Ondřej | VPM0502 | KOS Slavia Plzeň | 49:59 | + 15:42 | |
9. | Janoch Samuel | MLA0502 | MLOK Mariánské Lázně | 51:58 | + 17:41 | |
10. | Myslík Vojtěch | ONO0602 | SKOB Ostrov | 53:40 | + 19:23 | |
11. | Havlíček Viktor | BSO0602 | KOB Baník Sokolov | 58:59 | + 24:42 | |
12. | Kropáč Filip | KRL0503 | Kometa Kralovice | 67:44 | + 33:27 | |
13. | Košina Tobiáš | SKV0502 | TJ Slovan Karlovy Vary | 69:10 | + 34:53 | |
14. | Šoupa Martin | LPM0500 | OK Lokomotiva Plzeň | 77:02 | + 42:45 | |
15. | Krul Michal | Neregistrovaí | 80:52 | + 46:35 | ||
16. | Veseleňák Karel | BSO0601 | KOB Baník Sokolov | 81:59 | + 47:42 | |
17. | Kováč Štěpán | Neregistrovaí | 85:44 | + 51:27 | ||
18. | Vyskočil Jan | Neregistrovaí | 94:28 | + 60:11 | ||
19. | Šustr Ondřej | KSH0501 | OB Kašperské Hory | 98:22 | + 64:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kohoutek Oldřich | BSO0301 | KOB Baník Sokolov | 38:08 | ||
2. | Tokár Radim | VPM0300 | KOS Slavia Plzeň | 40:05 | + 1:57 | |
3. | Donda Jiří | ONO0403 | SKOB Ostrov | 40:08 | + 2:00 | |
4. | Dvořák Jan | Neregistrovaí | 53:21 | + 15:13 | ||
5. | Grohmann Jan | VPM0403 | KOS Slavia Plzeň | 59:51 | + 21:43 | |
6. | Vendelberger Tomáš | MAS0302 | KČT Aš | 69:12 | + 31:04 | |
7. | Havlíček Albert | BSO0304 | KOB Baník Sokolov | 72:11 | + 34:03 | |
8. | Břečka Vojtěch | LPM0302 | OK Lokomotiva Plzeň | 82:00 | + 43:52 | |
9. | Kollár nikola | Neregistrovaí | 100:21 | + 62:13 | ||
10. | Dlabač Marek | NNN2003 | Neregistrovaní | 101:52 | + 63:44 | |
11. | Pavlas Ondra | Neregistrovaí | 109:21 | + 71:13 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hejduk Zdeněk | BSO0201 | KOB Baník Sokolov | 78:49 | ||
2. | Kováč František | MLA0201 | MLOK Mariánské Lázně | 81:04 | + 2:15 | |
3. | Křiklava Jakub | NNN2001 | Neregistrovaní | 111:31 | + 32:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ritter Aleš | ONO7401 | SKOB Ostrov | 72:55 | 2524 | ||
2. | Řehořek Tomáš | SKV9601 | TJ Slovan Karlovy Vary | 90:48 | + 17:53 | 2060 | |
3. | Tůma Martin | LIT8204 | KOB Litvínov | 91:35 | + 18:40 | 2040 | |
4. | Šulc Marek | MAS9302 | KČT Aš | 97:59 | + 25:04 | 1874 | |
5. | Čechura Tomáš | LPM8900 | OK Lokomotiva Plzeň | 98:22 | + 25:27 | 1864 | |
6. | Vlach Martin | PGP8605 | SK Praga | 103:01 | + 30:06 | 1743 | |
7. | Brož Jan | LPM8901 | OK Lokomotiva Plzeň | 106:41 | + 33:46 | 1648 | |
8. | Paták Pavel | KSH8501 | OB Kašperské Hory | 109:24 | + 36:29 | 1577 | |
9. | Dvořáček Dan | 0040002 | Cookies & Pancakes | 117:17 | + 44:22 | ||
10. | Štros Jan | TJ Slovan Karlovy Vary | 118:57 | + 46:02 | |||
11. | Kamaryt Michal | MLA9205 | MLOK Mariánské Lázně | 124:02 | + 51:07 | 1198 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stehlík Petr | LPM7903 | OK Lokomotiva Plzeň | 57:43 | ||
2. | Vlašímský Robert | SKV7201 | TJ Slovan Karlovy Vary | 65:06 | + 7:23 | |
3. | Kovář Jindřich | MAS6800 | KČT Aš | 66:23 | + 8:40 | |
4. | Badura Václav | SKV8101 | TJ Slovan Karlovy Vary | 66:49 | + 9:06 | |
5. | Pilař Karel | MAS5501 | KČT Aš | 74:56 | + 17:13 | |
6. | Ševčík Petr | ONO7200 | SKOB Ostrov | 77:02 | + 19:19 | |
7. | Bauer Jan | Neregistrovaí | 79:58 | + 22:15 | ||
8. | Nejedlý Ladislav | ONO7501 | SKOB Ostrov | 80:52 | + 23:09 | |
9. | Bohuslav Václav | LPM7206 | OK Lokomotiva Plzeň | 82:14 | + 24:31 | |
10. | Střelba Ondřej | PGP7510 | SK Praga | 83:00 | + 25:17 | |
11. | Milota Josef | MLA5801 | MLOK Mariánské Lázně | 84:13 | + 26:30 | |
12. | Šitra Vladimír | LPM7904 | OK Lokomotiva Plzeň | 85:27 | + 27:44 | |
13. | Holík Jaromír | ONO7502 | SKOB Ostrov | 92:34 | + 34:51 | |
14. | Pivec Lukáš | MLA7600 | MLOK Mariánské Lázně | 92:52 | + 35:09 | |
15. | Dvořák Pavel | LPM7805 | OK Lokomotiva Plzeň | 93:26 | + 35:43 | |
16. | Placek Petr | MLA8000 | MLOK Mariánské Lázně | 93:41 | + 35:58 | |
17. | Švorc Martin | Ner | 98:12 | + 40:29 | ||
18. | Parula Martin | 0010001 | LPM | 100:20 | + 42:37 | |
19. | Nováček Jan | Neregistrovaí | 116:48 | + 59:05 | ||
20. | Soukup David | SKV7601 | TJ Slovan Karlovy Vary | 139:20 | + 81:37 | |
Pávek Jiří | NEK7700 | Nejdek Orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovský Martin | PGP6100 | SK Praga | 62:41 | ||
2. | Bořánek Petr | VSP7000 | USK Praha | 65:57 | + 3:16 | |
3. | Bartoš Luděk | MLA6701 | MLOK Mariánské Lázně | 71:48 | + 9:07 | |
4. | Černý Libor | MLA6901 | MLOK Mariánské Lázně | 73:42 | + 11:01 | |
5. | Kamaryt Miloš | MLA6404 | MLOK Mariánské Lázně | 77:01 | + 14:20 | |
6. | Šilhavý Miroslav | LPM5800 | OK Lokomotiva Plzeň | 77:04 | + 14:23 | |
7. | Mayer Tomáš | KSH6900 | OB Kašperské Hory | 78:50 | + 16:09 | |
8. | Weissar Petr | LPM7020 | OK Lokomotiva Plzeň | 81:26 | + 18:45 | |
9. | Urbánek Lumír | ONO6701 | SKOB Ostrov | 81:33 | + 18:52 | |
10. | Staněk Rostislav | VPM6801 | KOS Slavia Plzeň | 84:41 | + 22:00 | |
11. | Dítko Jan | SKV7301 | TJ Slovan Karlovy Vary | 85:24 | + 22:43 | |
12. | Kroupa Štěpán | VPM6904 | KOS Slavia Plzeň | 87:19 | + 24:38 | |
13. | Šustr Pavel | KSH7001 | OB Kašperské Hory | 96:33 | + 33:52 | |
14. | Käss Pavel | BSO7000 | KOB Baník Sokolov | 104:07 | + 41:26 | |
15. | Šoupa Karel | LPM6900 | OK Lokomotiva Plzeň | 105:01 | + 42:20 | |
Bína Pavel | MLA6708 | MLOK Mariánské Lázně | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kožina Petr | PGP6000 | SK Praga | 58:06 | ||
2. | Hnyk Michal | SKV6002 | TJ Slovan Karlovy Vary | 66:53 | + 8:47 | |
3. | Hájek Jan | MAS5401 | KČT Aš | 71:29 | + 13:23 | |
4. | Muchl Vladimír | CST5601 | OB Strakonice | 83:39 | + 25:33 | |
5. | Chotětický Jan | MAS5400 | KČT Aš | 84:26 | + 26:20 | |
6. | Blažek Jiří | VPM5009 | KOS Slavia Plzeň | 85:47 | + 27:41 | |
7. | Pech Jiří | LPM5402 | OK Lokomotiva Plzeň | 90:43 | + 32:37 | |
Chotětický Václav | DKL5202 | KOB Kladno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | Radioelektronika Cheb | 53:11 | ||
2. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 55:13 | + 2:02 | |
3. | Beránek Petr | VPM4502 | KOS Slavia Plzeň | 58:11 | + 5:00 | |
4. | Švec Zdeněk | SLA4700 | SKOB Slaný | 65:40 | + 12:29 | |
5. | Otta Pavel | JES4601 | OK Rakovník | 68:13 | + 15:02 | |
6. | Nykles Vladimír | VPM4702 | KOS Slavia Plzeň | 72:22 | + 19:11 | |
7. | Mágr Zdeněk | LCV5000 | TJ Lokomotiva Chomutov | 88:49 | + 35:38 | |
8. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 94:21 | + 41:10 | |
9. | Fiala Miloš | KSH4801 | OB Kašperské Hory | 94:27 | + 41:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fišák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 36:42 | ||
2. | Frey Jaromír | ONO4100 | SKOB Ostrov | 37:03 | + 0:21 | |
3. | Sklenář Jan | MLA4201 | MLOK Mariánské Lázně | 38:09 | + 1:27 | |
4. | Novotný František | PUL4200 | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 40:28 | + 3:46 | |
5. | Bohuslav Václav | LPM4201 | OK Lokomotiva Plzeň | 43:05 | + 6:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Placek Nikolas | MLA1200 | MLOK Mariánské Lázně | 26:44 | ||
2. | Ševčík Vít | ONO1100 | SKOB Ostrov | 33:01 | + 6:17 | |
3. | Dvořáková Tereza | LPM0952 | OK Lokomotiva Plzeň | 41:44 | + 15:00 | |
4. | Bohuslav Fanda | LPM0900 | OK Lokomotiva Plzeň | 43:06 | + 16:22 | |
5. | Houbová Eliška | KRL1152 | Kometa Kralovice | 44:56 | + 18:12 | |
Vlašímská Anna | SKV1251 | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK | |||
Dlouhá Viktorie | 0030002 | MAS - KČT Aš | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Březinová Ivana | KRL9359 | Kometa Kralovice | 99:21 | ||
2. | Kraus Jindřich | LCV9401 | TJ Lokomotiva Chomutov | 133:29 | + 34:08 | |
3. | Zierhutová Michaela | LCV0250 | TJ Lokomotiva Chomutov | 155:09 | + 55:48 | |
Řehořek Jaroš | SKV6301 | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vodrážka Ondřej | VPM7702 | KOS Slavia Plzeň | 68:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Homola Dušan | 0050001 | Žabouš | 36:02 | ||
2. | Křiklava Adam | NNN2004 | Neregistrovaní | 39:19 | + 3:17 | |
3. | Cepek Pavel | Ner | 41:18 | + 5:16 | ||
4. | Ševčík Adam | ONO0300 | SKOB Ostrov | 41:41 | + 5:39 | |
5. | Valeš Milan | LPM6000 | OK Lokomotiva Plzeň | 43:05 | + 7:03 | |
6. | Donda Jiří | SKOB Ostrov | 43:16 | + 7:14 | ||
7. | Valešová Irena | LPM7050 | OK Lokomotiva Plzeň | 44:16 | + 8:14 | |
8. | Homola Matěj | 0050002 | Žabouš | 45:14 | + 9:12 | |
9. | Křiklavová Petra | NNN1979 | Neregistrovaní | 46:53 | + 10:51 | |
10. | Váchová Ilona | NNN1977 | Neregistrovaní | 47:31 | + 11:29 | |
11. | Dondová Kateřina | SKOB Ostrov | 66:51 | + 30:49 | ||
12. | Holíková Ilona | ONO7552 | SKOB Ostrov | 66:52 | + 30:50 | |
13. | Beránek Šimon | VPM1000 | KOS Slavia Plzeň | 73:41 | + 37:39 | |
14. | Mokrusch Dan | ONO0502 | SKOB Ostrov | 79:59 | + 43:57 | |
15. | Ševčíková Olga | ONO7650 | SKOB Ostrov | 81:21 | + 45:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bursa Áron | LPM1101 | OK Lokomotiva Plzeň | 30:10 | ||
2. | Gregor Ondřej | BSO1200 | KOB Baník Sokolov | 32:00 | + 1:50 | |
3. | Maun Michal | KSH1201 | OB Kašperské Hory | 39:24 | + 9:14 | |
4. | Kropáčová Silvie | Kometa Kralovice | 43:30 | + 13:20 | ||
5. | Milota Jan | MLA0500 | MLOK Mariánské Lázně | 46:08 | + 15:58 | |
6. | Homolová Žofka | 0050003 | Žabouš | 54:18 | + 24:08 | |
7. | Cepek Vojtěch | Ner | 56:36 | + 26:26 | ||
8. | Cepek Eduard | Ner | 60:51 | + 30:41 | ||
Pivcová Lucie | MLA1650 | MLOK Mariánské Lázně | DISK |