Event results: Manufaktura Pražský žebříček - jaro 2019 - stav po 9 závodech

Date:
2019/02/22
Organiser:
POB - Pražská oblast
List of events:
Date
Name
Organiser
Results
Calculated
2019-03-242019/03/24 Oblastní žebříček ROU Yes Yes
2019-03-312019/03/31 Oblastní žebříček SLA Yes Yes
2019-04-062019/04/06 Mistrovství oblasti ve sprintu KAM Yes Yes
2019-04-072019/04/07 Oblastní žebříček EKP Yes Yes
2019-04-282019/04/28 Oblastní žebříček SCP Yes Yes
2019-05-012019/05/01 Oblastní žebříček SPC Yes Yes
2019-05-082019/05/08 Mistrovství oblasti na krátké trati VSP Yes Yes
2019-05-252019/05/25 Mistrovství oblasti na klasické trati RIC Yes Yes
2019-06-092019/06/09 Oblastní žebříček LME Yes Yes
Classes:
D10     D12     D14     D16     D18     H10     H12     H14     H16     H18    
D10
(započteno závodů:6)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
SCP 5
SPC 6
VSP 7
RIC 8
LME 9
1 Hrušková Tereza PGP0953 1215.76 1. 196.99( 2)213.24( 1)195.54( 4)190.83( 3) 209.11( 1)197.31( 2)203.57( 2)
2 Bartalošová Ada PGP1050 1137.37 2. 183.96( 3)171.52( 5) 183.18( 6)198.20( 2) 194.94( 3) 95.42( 9) 180.31( 3)196.78( 2)
3 Kváčová Anna DKP1051 912.74 3. 78.51(11) 172.37( 4)196.58( 3) 122.56(10)146.54( 9) 1.62(13) 135.88( 6)138.81( 8)
4 Kučerová Kateřina VSP0950 905.08 2. 198.07( 2)161.27( 4) 193.17( 3)157.52( 5)195.05( 3)
5 Rodová Anežka VSP1152 894.54 1. 178.51( 4) 195.39( 5) 202.93( 1) 149.09( P)168.62( 4)
6 Šubrtová Barbora TAP1150 876.01 2. 157.68( 7)208.28( 2) 195.95( 2)122.08( 5) 192.02( 4)
7 Štěpová Barbora PGP0951 855.66 1. 219.04( 1) 210.97( 1) 209.53( 1)216.12( 1)
8 Svatá Lucie PGP0952 808.51 4. 144.07( 7)159.82( 9) 138.81( 9)165.43( 4) 76.74(10) 123.64(11)
9 Benáková Natálie TAP0956 732.55 6. 145.83(12)123.56( 6)186.89( 6)163.58( 6)112.69( 7)
10 Pompachová Natálie TAP0952 694.04 2. 112.25(10)164.51( 6) 98.80( 7)198.66( 2) 7.88(12)111.94( 8)
11 Štěpánková Emma TAP0953 664.13 3. 178.48( 3)173.66( 7) 146.37(10) 0.00(15) 165.62( 6)
12 Ptáčková Barbora DKP0954 653.06 4. 126.39( 9)126.96( 8)126.04(15) 97.30(16)138.74( 4) 37.63(13)
13 Dlouhá Julie PGP1051 515.19 7. 184.02( 7) 57.50(18) 16.36(11)130.23( 7)127.08( 9)
14 Blahutová Lucie MFP0950 467.62 3. 166.82( 6) 198.41( 3) 102.39( 8)
15 Kubecová Markéta PGP0955 445.60 9. 120.50(11)104.22(15) 0.00(17) 94.70( 9)126.18(10)
16 Hlaváčková Lucie TAP1050 445.24 5. 140.65( 8) 187.39( 5)117.20(13)
17 Ehlerová Michaela VSP1050 425.23 5. 167.18( 8) 70.87( P) 187.18( 5)
18 Pangrácová Eva MFP1051 404.84 6. 150.60(11) 137.61(11)116.63( 6)
19 Vaněčková Anna TJP1050 369.61 1. 205.36( 1) 164.25( 5)
20 Dvořáková Lucie PGP0956 326.72 1. 118.55(12) 208.17( 1)
21 Ryppelová Anna TAP0954 315.72 4. 9.07(10) 191.47( 4)115.18(14)
22 Chumová Adéla SLP0950 175.28 5. 175.28( 5)
23 Zavadilová Adéla VSP1153 172.62 8. 172.62( 8)
24 Nedbalová Magdalena MFP1053 163.07 7. 163.07( 7)
25 Kopecká Marie VSP0951 161.44 7. 161.44( 7)
26 Rypáčková Šárka TJP1151 155.82 8. 155.82( 8)
27 Smutná Markéta DLP0950 155.18 5. 155.18( 5)
28 Hrušková Gabriela PGP1150 152.68 10. 152.68(10)
29 Vondráčková Jolana DKP1058 145.09 13. 145.09(13)
30 Bartoňová Elena FSP0953 142.56 14. 142.56(14)
31 Lenská Tereza DKP1054 117.89 9. 0.00(12) 17.29( 9) 100.60(12)
32 Jirásková Laura VSP0952 70.82 17. 59.02(17) 11.80( P)
33 Kurfürstová Marie FSP1050 46.06 10. 46.06(10)
34 Uhlíková Augustina DKP1056 22.60 11. 22.60(11)
D12
(započteno závodů:6)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
SCP 5
SPC 6
VSP 7
RIC 8
LME 9
1 Baldrianová Eva VSP0751 B 1256.17 1. 212.28( 1) 203.94( 1) 207.60( 1)214.33( 1)206.02( 1)208.72( 1)207.22( 1)203.39( 1)
2 Malečková Pavlína VSP0855 B 1157.83 2. 190.58( 3) 201.13( 2)189.56( 5)193.29( 2) 195.24( 3)188.03( 8)
3 Mullis Carolina DKP0951 B 1151.62 2. 169.66( 9)196.38( 2)192.38( 3)197.20( 2)196.04( 2) 199.96( 2)
4 Bartalošová Anežka PGP0853 B 1148.62 2. 175.32( 7)200.40( 2)188.57( 5)171.52( 9) 190.63( 6)162.35( 8) 197.05( 2)196.65( 3)
5 Lampová Amálie DKP0752 B 1143.89 1. 188.45( 4)201.61( 1)194.93( 3)166.76(10)111.46( 9) 196.79( 3)128.59(12) 195.35( 4)
6 Vondráčková Alžběta DKP0864 B 1106.30 4. 176.11( 6) 186.65( 6)173.51( 7)170.44( 4) 195.76( 5)155.25( 9) 183.11( 9)191.16( 4)
7 Snížková Adéla DKP0850 B 1069.21 4. 171.73( 8)193.70( 4)175.12( 8)187.50( 6)163.80( 6) 126.78(14) 177.36(10)134.59(11)
8 Šimůnková Michaela TAP0851 B 1057.60 3. 171.43( 9) 180.00( 7)172.66( 8) 186.73( 7)151.05(11)195.73( 3)
9 Gajdová Michaela VSP0752 B 820.66 4. 108.94(15) 190.49( 4)195.88( 4) 147.13(11)178.22( 6)
10 Zemanová Eliška DKP0862 B 801.79 7. 164.19(11) 155.02(11)155.61(11)158.70( 7) 168.27(11)
11 Leinweberová Julie FSP0755 756.15 8. 161.78( 8) 87.34(14)104.55(13)158.49( 8) 90.05(17)153.94(13)
12 Nemšovská Magdalena VSP0853 741.20 3. 170.15(10) 196.02( 3) 185.68( 5)189.35( 6)
13 Hladíková Julie DKP0857 732.24 3. 149.79(13)197.99( 3) 196.37( 4) 188.09( 7)
14 Stará Barbora FSP0752 656.37 5. 166.70(10) 166.88( 5) 165.68( 7) 157.11( 9)
15 Ellederová Eva TAP0860 620.87 2. 197.14( 2) 87.19(15) 110.19(14)116.71(15)109.64(16)
16 Ehlerová Anna VSP0854 591.35 7. 168.48( 7) 97.73(14) 81.20(12) 98.56( P) 145.38(10)
17 Ptáčková Hana PGP0750 546.47 8. 109.23(10)150.00(12) 107.69(10)179.55( 8)
18 Gregorová Alice DKP0758 519.54 5. 186.93( 5) 178.73( 9)153.88(10)
19 Zakouřilová Klára VSP0850 446.52 6. 127.72(13)149.78(14)169.02( 6)
20 Geffertová Agáta FSP0753 430.88 7. 147.17(14) 92.45(11) 26.73(19) 164.53( 7)
21 Bulířová Žofie TAP0850 416.79 12. 146.60(13)111.01(12) 159.18(12)
22 Levrincová Klára TAP0854 404.79 5. 58.84(17) 165.39(10) 180.56( 5)
23 Fibírová Lucie FSP0777 384.28 4. 191.33( 4)192.95( 5)
24 Oliveriusová Anna BZP0850 311.04 8. 151.25(12) 159.79( 8)
25 Šavelová Julie DKP0863 294.30 9. 126.32( 9) 45.49(14) 0.00(21) 122.49(12)
26 Ovčáčková Barbora TAP0856 288.56 11. 87.48(16)101.56(11) 99.52(15)
27 Nováková Pavlína DKP0860 188.81 5. 188.81( 5)
28 Náměstková Aneta EKP0756 183.84 6. 183.84( 6)
29 Kuželová Ela FSP0750 182.49 15. 60.58(15) 20.41(15) 101.50(16)
30 Votruba Hana TAP0855 151.33 13. 39.91(16) 111.42(13) 0.00(20)
31 Paldusová Nela PGP0855 144.46 12. 144.46(12)
32 Zákoucká Barbora DKP0859 138.92 15. 138.92(15)
33 Stará Žofie FSP0851 130.66 13. 48.64(13) 0.00(23) 82.02(13)
34 Nedbalová Klára MFP0850 83.31 16. 83.31(16)
35 Matějková Soňa PGP0754 82.43 17. 82.43(17)
36 Mikovcová Magdalena TAP0858 29.20 16. 0.00(16) 0.00(17) 29.20(18)
D14
(započteno závodů:6)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
SCP 5
SPC 6
VSP 7
RIC 8
LME 9
1 Malečková Hana VSP0553 B 1226.86 1. 213.90( 1) 196.74( 3) 197.46( 3)200.38( 2)200.20( 2)196.07( 3) 196.95( 3)217.97( 1)
2 Šimšová Pavla MFP0551 B 1214.41 1. 203.19( 2) 203.87( 1)194.08( 4) 191.38( 3) 198.21( 3)202.70( 1)204.89( 1)201.55( 2)
3 Měšťanová Tereza TAP0653 B 1027.66 4. 177.64( 5) 162.94( 7)157.62( 6)169.25( 5)180.88( 6)128.74( 9) 179.33( 4)
4 Koubová Hana DKP0558 B 1017.29 2. 200.85( 2)165.45( 5)104.88(13) 145.02( 8)172.91( 8) 152.58( 5)180.48( 3)
5 Škáchová Viktorie DKP0655 B 995.08 1. 180.77( 4)203.24( 1)208.24( 1)201.59( 1)201.24( 2)
6 Priehodová Nela PGP0655 B 980.42 1. 146.40( 7)204.15( 1)164.00( 6)153.32( 7)145.40( 7) 152.79(13) 159.76( 4)
7 Škáchová Zuzana DKP0656 B 939.47 2. 199.38( 2)199.30( 2)177.54( 4)185.46( 4)177.79( 4)
8 Horáčková Michaela DKP0551 921.36 5. 142.14( 9)154.00( 9) 120.31(11) 182.27( 5)148.80( 7) 173.84( 6)
9 Heřmanová Aino DKP0659 841.00 4. 191.83( 4)145.38( 8) 133.23( 9)166.14(10) 66.85(13) 118.30( 6) 86.12(13)
10 Pompachová Karolína TAP0652 770.51 3. 140.93(10)195.00( 3) 128.11(10) 90.25(15) 60.27(14) 110.98( 8)105.24(11)
11 Štěpová Kateřina PGP0657 714.71 2. 182.91( 3) 161.86( 5) 171.78( 5)198.16( 2)
12 Sotonová Šárka TAP0655 667.69 7. 0.00(16)121.70(11)161.35(11)135.27( 8)111.03( 7)138.34( 9)
13 Maříková Alžběta FSP0650 592.73 8. 143.31( 8) 146.43( 9) 96.07(12) 109.47( 9) 97.45(12)
14 Blahutová Martina MFP0550 511.27 4. 177.89( 4) 152.50( 6)180.88( 6)
15 Ptáčková Veronika PGP0551 489.92 5. 190.26( 5)132.44( 9) 95.91(13) 71.31(19)
16 Dvořáková Veronika PGP0659 400.83 8. 149.00(15) 104.30(10)147.53( 8)
17 Večerková Ema DKP0657 380.63 5. 120.00(12) 84.54(16) 176.09( 5)
18 Halašková Bára DKP0654 353.71 6. 149.62( 6) 170.92( 9) 33.17(17)
19 Svobodová Adriana FSP0653 352.66 6. 187.67( 6) 76.20(17) 88.79(12)
20 Hudčeková Klára SLP0550 341.75 9. 132.44( 9) 149.40(14) 59.91(15)
21 Puchernová Barbora SCP0650 325.66 7. 106.47(11)187.16( 7) 32.03(15)
22 Rážová Dorota PGP0653 321.67 6. 160.96(12)160.71( 6)
23 Chmelařová Romana PGP0553 305.13 7. 132.69(10) 172.44( 7)
24 Němcová Magdaléna SOB0550 239.07 10. 129.88(17) 109.19(10)
25 Pangracová Anna MFP0650 228.14 14. 94.08(14)134.06(16) 0.00(18)
26 Svobodová Julie FSP0651 222.27 10. 126.69(18) 95.58(10)
27 Přibíková Agáta PGP0651 189.55 8. 182.17( 8) 0.00(17) 0.00(18) 7.38(11)
28 Dostálová Lejla DLP0650 146.62 8. 146.62( 8)
29 Machová Karolína VSP0652 133.96 14. 77.77(14) 33.86(20) 22.33( P)
30 Folprechtová Julie VSP0653 90.77 11. 90.77(11)
31 Bohatá Marie UVP0650 56.25 11. 56.25(11)
32 Hroňková Barbora VSP0650 34.47 16. 34.47(16)
D16
(započteno závodů:6)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
SCP 5
SPC 6
VSP 7
RIC 8
LME 9
1 Nekvasilová Tereza DKP0459 B 596.00 1. 90.48( 2)108.15( 1) 98.82( 2) 98.55( 3) 97.78( 3)102.22( 2)
2 Dvořáková Hana PGP0355 B 542.43 1. 100.49( 2) 91.05( 3)100.00( 1)100.00( 1)102.75( 1) 48.14(10)
3 Cincibusová Lenka FSP0450 B 531.04 2. 80.77( 3) 87.61( 4) 82.40( 2) 96.97( 3) 89.09( 8) 75.54( 9) 94.20( 2)
4 Aschermannová Klára VSP0454 B 401.19 1. 91.36( 3) 98.10( 4)100.06( 2)111.67( 1)
5 Janečková Josefína EKP0351 393.38 4. 83.67( 5) 96.53( 4) 93.60( 5) 76.01( 8) 43.57( 7)
6 Tomášková Linda TAP0455 388.40 1. 32.38( 4) 77.56( 5) 46.62(10) 87.01( 6) 44.83( 6)100.00( 1)
7 Čermáková Klára PGP0352 302.37 1. 100.00( 1) 100.21( 2) 102.16( 1)
8 Beranová Hana VSP0455 280.49 2. 98.70( 2) 95.68( 4) 86.11( 3)
9 Kopecká Valentýna VSP0453 243.45 5. 89.24( 7) 91.30( 5) 62.91( 5)
10 Kodejšová Markéta VSP0458 220.97 4. 68.08( 9) 76.99( 7) 75.90( 4)
11 Linhartová Anna TAP0450 128.43 6. 38.89( 7) 0.00( 6) 89.54( 6)
12 Chrzová Eliška PGP0353 108.74 1. 108.74( 1)
13 Náměstková Radka EKP0353 80.04 4. 80.04( 4)
14 Ripplová Emma DKP0460 72.11 5. 72.11( 5)
15 Čechmánková Anna PGP0452 68.36 6. 68.36( 6)
D18
(započteno závodů:6)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
SCP 5
SPC 6
VSP 7
RIC 8
LME 9
1 Chrzová Eliška PGP0353 B 601.25 1. 108.48( 1) 94.00( 3) 103.35( 2) 97.86( 3) 97.56( 2) 100.00( 1)
2 Popová Jana TAP0252 B 563.23 2. 99.29( 2) 100.71( 2) 89.33( 3) 92.92( 4) 82.74( 4) 95.72( 3) 85.26( 3)
3 Horáková Barbora VSP0150 B 544.14 1. 87.08( 4)102.14( 1) 83.60( 4) 90.69( P) 93.29( 4) 87.34( 2)
4 Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 B 505.29 3. 88.69( 5) 62.85( 6) 83.04( 6) 88.73( 5) 86.65( 3) 76.15( 8) 82.03( 4)
5 Popová Veronika TAP0253 B 501.41 4. 91.42( 4) 96.91( 4) 42.09( 6) 92.29( 5) 78.74( 5) 80.58( 7) 61.47( 5)
6 Řadová Lucie DKP0251 B 404.45 3. 92.22( 3) 97.15( 3) 69.83( 7) 86.65( 6) 0.00( 8) 58.60(10)
7 Blahová Pavla DKP0155 396.60 4. 95.49( 6) 69.36( 5) 92.18( 4) 51.24( 7) 88.33( 6)
8 Aschermannová Tereza VSP0253 326.54 1. 105.70( 1) 113.93( 1)106.91( 1)
9 Čermáková Klára PGP0352 307.02 1. 100.29( 2) 107.33( 1) 99.40( 2)
10 Doubková Emma PGP0154 293.52 2. 96.73( 3) 99.42( 2) 97.37( 2)
11 Kalousková Marie DKP0151 288.13 5. 78.47( 6) 59.95( 8) 59.96( 6) 89.75( 5)
12 Sanna Karin DKP0250 208.45 1. 102.74( 1)105.71( 1)
13 Beranová Eva VSP0254 184.33 7. 86.52( 7) 30.72( P) 67.09( 9)
14 Šimšová Barbora MFP0150 95.72 5. 95.72( 5)
15 Titzová Adéla PGP0257 94.06 7. 94.06( 7)
16 Náměstková Denisa EKP0154 75.77 5. 75.77( 5)
H10
(započteno závodů:6)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
SCP 5
SPC 6
VSP 7
RIC 8
LME 9
1 Machar Dan DKP1002 1184.13 1. 116.35(12) 176.68( 6) 158.73( 8) 194.59( 4)209.30( 1)199.68( 2)192.81( 2)181.24( 4)206.51( 1)
2 Baldrian Josef VSP1100 1100.87 1. 179.71( 5)197.43( 2)181.02( 5)177.36(10)163.57( 5)201.78( 1)130.24(12)
3 Gajda Petr VSP0903 1010.32 1. 195.66( 2) 193.83( 4)196.28( 3)205.43( 2) 219.12( 1)
4 Kučera Jakub VSP0900 974.20 2. 199.40( 2)191.72( 6) 170.60( 6)206.05( 2)206.43( 2)
5 Svoboda Adam DKP0913 942.26 1. 201.36( 1)193.16( 5)179.22( 4) 185.42( 3)183.10( 5)
6 Elleder Jan TAP1010 755.62 1. 193.51( 3) 153.16( 9)200.42( 2) 208.53( 1)
7 Kamenický Pavel TAP0909 739.77 3. 178.34( 6) 189.10( 7)185.27( 3) 187.06( 3)
8 Švarc František DKP0911 685.15 5. 174.21( 7)173.04( 6) 157.52( 8) 180.38( 5)
9 Cichra Patrik TAP0903 671.32 4. 189.40( 4) 157.67( 7)162.30( 6)161.95( 7)
10 Pilař František CEP0900 670.39 8. 89.94(15)120.22(10) 124.58(14) 51.24(13) 135.35(11)103.55( 8) 96.75(10)
11 Zavadil Matěj VSP0904 593.40 1. 24.35(16) 203.29( 1) 180.68( 4) 185.08( 4)
12 Kantůrek Tomáš DLP0902 588.76 3. 199.25( 3)181.42( 8) 86.98(12)121.11(12)
13 Dočkal Štěpán PGP0902 540.67 3. 169.51( 7) 198.54( 3) 172.62( 7)
14 Kučera Tomáš TAP0907 530.29 7. 93.63(14) 0.00(12) 163.18(12) 150.86( 7) 122.62( 8)
15 Gregor Marek DKP0914 522.58 3. 193.00( 4) 141.51( 8)188.07( 3)
16 Novák Adam DLP0901 515.12 1. 207.77( 1) 111.86( 9)195.49( 4)
17 Vozábal David PGP0904 457.85 6. 167.31(11) 143.82(10)146.72( 6)
18 Dvořák Patrik DKP0905 322.68 9. 21.26(17)133.90( 9) 71.71(17) 95.81(11)
19 Halaška Michael DKP0907 289.07 5. 113.43(13) 175.64( 5)
20 Gregor Filip TAP0906 284.77 8. 148.41( 8) 136.36(10)
21 Ouhrabka Vít TAP1002 277.00 8. 117.98(11)159.02( 8)
22 Motyčka Michael TAP1003 258.66 9. 118.67(10) 139.99( 9)
23 Forst Albert MFP0901 246.41 9. 132.12( 9) 114.29( 9)
24 Knop Matěj FSP0905 245.56 6. 65.96(12) 179.60( 6)
25 Sedlák Václav DKP1105 234.48 11. 131.02(11)103.46(13)
26 Nitsch Ondřej FSP1000 227.64 10. 126.46(10) 101.18(16)
27 Engel Adam DKP0910 210.83 1. 210.83( 1)
28 Krutský Vavřinec FSP0902 194.81 3. 194.81( 3)
29 Rybář Matěj DKP0908 179.78 5. 179.78( 5)
30 Brettl Tobiáš PGP0900 178.72 9. 178.72( 9)
31 Bozděch Vojta PGP1000 177.37 5. 0.00(13) 0.00(14)177.37( 5)
32 Hrdý Kryštof TAP0912 174.53 10. 99.77(10) 74.76(13)
33 Brandejs Hynek DKP1005 168.83 7. 168.83( 7)
34 Svatý Filip PGP1101 162.23 9. 2.26(13) 159.97( 9)
35 Míka Luboš DKP1101 161.47 8. 161.47( 8)
36 Frei Šimon DLP1002 159.61 6. 159.61( 6)
37 Krč Tobias TAP0911 148.05 11. 77.21(11) 70.84(11)
38 Balga Filip DKP1104 146.25 10. 71.41(10) 74.84(12)
39 Bednařík Vojtěch TAP1104 144.15 7. 144.15( 7)
40 Protiva Mikuláš TAP1100 131.00 13. 131.00(13)
41 Protiva Jan TAP0904 117.15 15. 117.15(15)
42 Paulíny Jakub TAP0902 101.58 9. 10.30(18) 91.28( 9)
43 Koten Daniel DKP1006 88.10 11. 88.10(11)
44 Hendrich Matyáš PGP1003 74.10 11. 74.10(11)
H12
(započteno závodů:6)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
SCP 5
SPC 6
VSP 7
RIC 8
LME 9
1 Sedláček Patrik DKP0816 B 1222.72 1. 203.27( 2)208.12( 1) 197.17( 2) 196.54( 4) 197.69( 3)201.89( 2)204.83( 1)206.92( 1)
2 Víteček Šimon DKP0801 B 1188.30 1. 204.73( 1) 199.85( 2)186.16( 5) 201.03( 2)198.88( 2)189.92( 3) 191.54( 5)192.27( 3)
3 Šubrt Jáchym DKP0800 B 1158.15 3. 192.00( 3) 194.90( 3)195.83( 3)194.70( 5)196.73( 4)183.99( 4) 176.25(10)
4 Machar Eda DKP0803 B 1147.72 1. 181.16( 5)164.98(10) 166.42(15) 169.10( 7)201.89( 1)192.91( 5)135.86(13) 201.85( 2)200.81( 2)
5 Skripnik Matouš FSP0800 B 1116.63 2. 171.86( 9)200.61( 2)187.26( 5)187.19( 4) 176.89( 8)171.00( 6) 192.82( 4)
6 Vrba Matyáš FSP0706 B 1088.49 3. 165.12(12)186.28( 4)185.31( 6)156.29(10) 164.46(13) 171.00( 6)193.32( 3)187.46( 6)
7 Junek Matouš DKP0817 B 1083.14 3. 95.82(25) 183.06( 7)150.47(12) 197.07( 3)180.00( 6)178.05( 5)153.45(14)191.51( 4)
8 Brandejs Štěpán DKP0807 B 1057.52 4. 173.88( 7)168.20( 8)189.36( 4) 175.22( 8)171.87(12) 178.99( 8)
9 Šimerka Ondřej PGP0800 B 1044.36 6. 172.87( 6)174.06(12)139.47(15) 172.18(11)179.52( 7)166.55( 8)179.18( 7)164.95(13)
10 Studnička Jakub DKP0718 B 1034.95 6. 180.49( 6)171.19( 7)177.21(10)147.48(13) 163.27(14)155.15(11) 179.74( 6)163.05(14)
11 Maroušek Dominik DKP0716 B 1025.73 6. 172.71( 8)160.15(12) 175.79( 6)176.01( 7)142.95(25) 175.05( 8)166.02(12)
12 Lacina Jan DKP0717 B 979.16 9. 163.47(13)159.00(14)180.06( 9)152.83(11) 136.60(18) 161.36(10)154.44(13)160.83(15)
13 Salinger Jakub DKP0715 B 893.69 14. 157.84(15)138.47(19) 163.40(14)136.97(27)123.06(19) 142.36(16)154.65(18)
14 Jandera Kryštof PGP0700 B 887.83 8. 149.02(19)135.86(20) 129.32(19)163.20(15)176.89( 8)133.54(15)
15 Daněk Jan DKP0713 B 825.98 13. 135.86(22)159.69(13)147.83(17)146.93(14) 58.15(24) 94.67(20)141.00(22)
16 Štrait Vilém VSP0701 B 823.87 1. 205.25( 1)207.00( 1) 203.43( 1)208.19( 1)
17 Rod Matyáš VSP0803 783.97 9. 134.45(23) 174.81(11) 173.90( 9) 130.66( P)170.15(10)
18 Koten Vojtěch DKP0815 783.64 9. 146.33(20)165.52( 9) 66.57(24) 106.53(22)137.06(17) 9.56(35) 71.87(23) 156.33(17)
19 Procházka Vít DKP0711 758.55 16. 149.04(16)130.28(22)139.07(16) 147.73(22) 36.17(27) 79.82(22)112.61(25)
20 Horáček Martin DKP0802 730.86 3. 169.16(10)191.26( 3) 132.23(17) 162.07(15) 76.14(22)
21 Večerka Vojtěch DKP0813 693.21 4. 182.39( 4) 166.51( 9)166.31(13) 178.00( 9)
22 Günter Vincent FSP0701 668.26 17. 146.67(17)133.88(21) 100.99(21)139.16(18)147.56(19)
23 Svítil Martin PGP0903 658.26 9. 173.61(13) 175.94(10)164.51( 9) 144.20(21)
24 Tučný Kryštof PGP0804 655.36 16. 63.73(27) 90.42(21)155.62(16) 107.81(31) 50.91(25) 90.76(21)147.02(20)
25 Černý Vojtěch DKP0712 647.76 15. 126.00(24)154.79(15) 103.39(19)145.10(24) 118.48(19)
26 Dolák Jakub DKP0707 636.05 8. 181.26( 8) 151.08(19)133.26(16) 170.45(11)
27 Motyčka Filip TAP0704 623.22 14. 173.46(14) 159.44(17)133.91(14) 156.41(16)
28 Termer Štěpán VSP0807 612.42 5. 181.46( 5) 167.69( 8) 138.17(26)125.10(17)
29 Kamenický Pavel TAP0909 584.86 12. 143.93(18) 145.34(23)140.22(12)155.37(12)
30 Svítil Patrik PGP0706 583.27 11. 157.29(16) 135.53(20)116.90(20) 173.55(11)
31 Engel Adam DKP0910 476.12 7. 130.50(18) 161.59(16) 184.03( 7)
32 Hlaváček Vojtěch TAP0700 471.91 12. 144.86(21) 170.00(12)157.05(18)
33 Vostrý Jonáš DKP0714 457.01 11. 167.76(11) 124.08(18)165.17(11)
34 Priehoda Erik PGP0803 451.38 19. 44.45(28) 19.16(24)136.88(19) 70.60(24) 2.64(24) 101.83(32) 78.46(23)
35 Veljačik Jonáš DKP0818 413.06 10. 90.31(26) 173.64(10) 149.11(15)
36 Ohnůtek Jiří FSP0802 402.10 11. 161.76(11) 132.67(28)107.67(20)
37 Tejkl Štěpán TAP0807 382.91 21. 120.54(23)113.92(21) 148.45(21)
38 Chmelař David PGP0801 372.99 5. 184.99( 6) 188.00( 5)
39 Pohl Lukáš TAP0703 355.15 20. 91.44(20)119.76(30) 32.92(29) 43.43(26) 67.60(27)
40 Dočkal Šimon PGP0702 279.19 18. 149.63(18) 129.56(29) 0.00(28)
41 Weiss Hugo DLP0701 269.57 18. 145.36(18) 124.21(24)
42 Dostál Jorik DLP0803 256.75 17. 153.61(17) 103.14(23)
43 Svoboda Filip DKP0719 210.52 20. 59.92(22) 150.60(20)
44 Matyšek Ondřej PGP0703 173.85 9. 173.85( 9)
45 Král Samuel MFP0801 161.20 14. 161.20(14)
46 Svoboda Fabián FSP0708 147.56 16. 147.56(16)
47 Pinkava Vojtěch FSP0806 141.19 25. 89.88(33) 0.00(31) 51.31(25)
48 Pavlů Jakub MFP0700 139.87 17. 139.87(17)
49 Němec Jaromír SOB0800 130.70 23. 0.00(36) 130.70(23)
50 Brdička Tomáš FSP0710 113.47 23. 31.76(23) 0.00(30) 81.71(26)
51 Brabec Matěj CEP0800 111.74 22. 48.39(22) 63.35(34)
52 Pavlů Matěj MFP0701 67.45 24. 67.45(24)
53 Klimeš Vincent FSP0808 57.64 21. 57.64(21)
54 Hroněk Štěpán VSP0700 55.83 28. 35.15(28) 20.68(28)
55 Rudolf Matyáš DKP0702 50.04 23. 50.04(23)
56 Řepka Jan PGP0805 37.19 26. 37.19(26)
57 Štěpaník Vojtěch TAP0808 37.10 27. 0.00(33) 37.10(27)
58 Vaněček Jan TJP0800 8.25 25. 0.00(25) 8.25(25)
H14
(započteno závodů:6)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
SCP 5
SPC 6
VSP 7
RIC 8
LME 9
1 Melišík Jan TAP0502 B 1196.15 1. 199.85( 2) 203.68( 1)197.09( 2)195.67( 2)192.69( 6)207.17( 1)
2 Šubrt Vojtěch DKP0502 B 1181.53 2. 198.16( 4) 195.10( 2)199.86( 2)201.29( 2)193.00( 4)163.13( 8) 194.12( 4)185.19( 4)
3 Elleder David TAP0615 B 1155.19 1. 200.86( 1) 193.28( 3)193.24( 5) 186.41( 6)181.27( 4)200.13( 2)
4 Dlouhý Aleš PGP0502 B 1151.72 3. 199.29( 3) 187.96( 5)198.08( 3)186.27( 4)184.09( 8)175.58( 5) 181.18( 9) 196.03( 3)
5 Sork Dominik TAP0504 B 1076.07 2. 174.90( 7) 188.24( 4) 176.06( 8) 150.30(10)189.76( 7)196.81( 2)
6 Černý Matouš TAP0501 B 1072.64 1. 184.73( 5)205.88( 1)156.72(12) 167.21( 8)160.48(11) 178.40(11) 164.83(11)171.59(10)
7 Koliáš Štěpán DKP0610 B 1061.51 3. 184.53( 6) 146.22(15)126.03(14) 178.84( 6)192.46( 5) 198.23( 3)161.23(12)
8 Horák Martin VSP0601 B 1016.48 4. 168.24(11)187.35( 4)156.72(12)166.15( 9) 168.61(16)169.41( P)122.45(18) 119.90(15)
9 Machar Matěj DKP0604 B 989.41 6. 137.56(12) 157.00(11) 140.13(13)169.32(14)173.59( 6)174.25(10)175.12( 9)
10 Bartaloš Matyáš PGP0503 B 986.29 7. 163.73( 9)169.27( 7) 177.15(12)141.41(12)156.73(13)178.00( 8)
11 Smolka Jakub TAP0500 966.26 3. 184.73( 7)196.66( 4)195.03( 3)194.60( 3)195.24( 3)
12 Skripnik Nikola FSP0600 959.98 5. 134.58(13) 181.45( 5)163.73( 9)129.16(13) 139.41(21)149.64(11)147.45(14)178.30( 7)
13 Meier David VSP0606 929.24 8. 125.91(15) 168.49( 8)152.35(10)174.07( 9)175.19(13) 68.95(20) 133.23(17)119.43(16)
14 Červinka Lukáš FSP0603 919.38 5. 126.61(16) 147.08(11)180.78( 5)169.14(15)135.30(13)158.19(12)128.89(14)
15 Městka Václav VSP0600 847.61 5. 172.15( 9) 173.01(10)185.88( 7)132.70(14) 183.87( 5)
16 Střelba Antonín PGP0605 758.30 8. 173.40( 8) 138.26(12) 184.09( 8)108.75(15) 153.80(13)
17 Klepetko Adam FSP0601 751.95 7. 164.19( 7)147.90(14) 158.81(18) 5.44(22)108.99(20)166.62(11)
18 Kuchař Ondřej TAP0609 662.27 6. 179.29(10)154.66( 9)147.09(15)181.23( 6)
19 Bolehovský Daniel VSP0508 629.02 1. 211.62( 1) 208.31( 1)209.09( 1)
20 Bulíř Jáchym TAP0602 565.23 6. 185.85( 6)193.03( 6) 186.35( 8)
21 Nemšovský Filip VSP0500 559.77 1. 202.06( 1) 164.21( 7)193.50( 5)
22 Čechmánek Václav PGP0607 537.77 3. 170.02(10)189.91( 3) 177.84( 7)
23 Maňour Vojtěch VSP0502 394.24 2. 204.21( 2) 124.32(15) 65.71( P)
24 Hřivna Ondřej PGP0505 383.98 12. 140.46(12)163.80(17) 79.72(18)
25 Göth Mikuláš PGP0602 360.86 17. 122.55(17) 92.32(18) 145.99(20)
26 Zlesák Matyáš TAP0612 348.18 16. 94.46(16) 114.66(22) 139.06(16)
27 Tofel Šimon TAP0605 321.20 17. 106.97(17) 0.00(17) 104.81(21)109.42(17)
28 Mencl Josef VSP0602 242.17 17. 152.23(19) 89.94(17)
29 Mazánek Vojta TAP0611 241.08 18. 121.71(18) 119.37(19)
30 Konrád Alex DKP0512 218.55 6. 167.98( 6) 50.57(15)
31 Štrait Vilém VSP0701 201.64 1. 201.64( 1)
32 Krogman Tadeáš DKP0609 198.85 14. 129.01(14) 69.84(20)
33 Bláha Vojtěch SJP0501 188.58 16. 113.16(16) 75.42(19)
34 Dlask Kašpar DKP0603 147.16 8. 147.16( 8)
35 Ledinský Matěj DKP0602 120.17 16. 33.33(16) 86.84(18)
36 Pop Jonáš TAP0600 116.83 14. 64.66(14) 52.17(19)
37 Tichý Hubert DKP0600 105.36 16. 105.36(16)
38 Brabec Vojtěch CEP0600 93.83 18. 0.00(18) 93.83(23)
39 Brettl Filip PGP0600 82.01 19. 82.01(19)
40 Nekvasil Jakub DKP0607 29.64 21. 29.64(21)
H16
(započteno závodů:6)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
SCP 5
SPC 6
VSP 7
RIC 8
LME 9
1 Černý Antonín TAP0402 B 621.61 1. 94.09( 3) 108.43( 1)100.80( 2)108.74( 1) 97.83( 4) 104.51( 1)101.30( 1)
2 Mareš Albert DKP0308 B 617.72 1. 116.94( 1)108.82( 1) 94.30( 3) 98.45( 3)106.03( 1) 93.18( 5)
3 Kolář Matyáš PGP0304 B 557.24 2. 92.00( 4) 98.24( 2) 96.96( 2) 95.03( 5) 75.93( 4) 99.08( 3)
4 Janas Adam PGP0404 B 523.17 2. 92.02( 2) 83.14( 5) 88.05( 4) 94.43( 4) 82.20( 5) 82.92( 7) 80.35( 8) 82.61( 4)
5 Baldrian Tomáš VSP0405 495.97 3. 73.37( 4) 66.19( 6) 93.33( 3) 96.17( 3) 84.01( 6) 64.47( 5) 82.90( 7) 60.60( 5)
6 Kužel Jan FSP0400 327.58 3. 86.55( 5) 74.16( 6) 89.84( 3) 77.03( 9)
7 Kuchař Matěj TAP0405 291.32 2. 91.05( 3) 97.09( 2) 61.65( 8) 41.53(10)
8 Škácha Vít DKP0310 287.73 2. 86.14( 4) 104.13( 2) 97.46( 3)
9 Čtrnáct František PGP0401 266.28 1. 72.15( 7)102.48( 1) 91.65( 6)
10 Zakouřil Matyáš VSP0400 236.52 2. 99.07( 2) 39.42( P) 98.03( 2)
11 Bohatý Jan UVP0400 127.00 5. 24.61( 5) 15.13( 7) 78.71( 5) 8.55(10)
12 Horák Pavel ml. VSP0301 123.64 1. 103.03( 1) 20.61( P)
13 Titz Adam VSP0401 112.75 4. 18.79( P) 93.96( 4)
14 Němec Marek SOB0400 100.88 6. 55.28( 9) 45.60( 6)
15 Kožina Štěpán PGP0300 99.62 2. 99.62( 2)
16 Ráž Miloslav PGP0406 74.69 6. 21.58( 8) 53.11(10) 0.00( 6)
17 Reichl Martin MKP0400 67.16 6. 24.77( 6) 42.39(11)
18 Král Quido PGP0410 56.27 6. 17.02( 6) 11.30( 8) 0.00( 7) 27.95(12) 0.00( 7)
19 Mařík Antonín FSP0300 47.72 6. 47.72( 6)
20 Šich Ondřej DKP0411 21.65 9. 0.40( 9) 21.25( 9)
H18
(započteno závodů:6)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
SCP 5
SPC 6
VSP 7
RIC 8
LME 9
1 Novák Přemysl DKP0107 B 588.53 1. 97.87( 3)100.00( 1) 91.35( 2) 100.00( 1) 99.31( 2)100.00( 1) 82.89( 2)
2 Klement David DKP0110 B 555.63 1. 99.05( 2) 76.70( 4) 84.10( 3)100.00( 1) 67.75( 3) 95.78( 3) 63.44( 3) 68.21( 3) 100.00( 1)
3 Melichna Matěj PGP0107 457.70 1. 100.00( 1) 89.02( 3) 91.01( 2) 91.15( 5) 86.52( 2)
4 Průša Kryštof VSP0102 245.89 1. 104.91( 1) 40.98( P)100.00( 1)
5 Švarc Antonín DKP0203 198.67 1. 98.67( 2)100.00( 1)
6 Kolský Pavel PGP0204 160.55 2. 92.49( 4) 68.06( 2)
7 Horák Pavel ml. VSP0301 108.65 6. 90.54( 6) 18.11( P)
8 Šťastný Petr TAP0106 92.44 3. 64.35( 5) 28.09( 3)
9 Janeček Ondřej SOB0201 56.62 4. 15.90( 4) 5.09( 4) 35.63( 7)