Výsledky závodu: Rumburská LILIE 2E mikrosprint

Datum:
29.09.2019
Místo konání:
Krásná Lípa
Pořadatel:
RUM - ZOOB Rumburk
Mapa:
Krásná Lípa C, 1:1 500
Ředitel závodu:
Nedvídková Jitka
Hlavní rozhodčí:
Babický Tomáš - R2
Stavitel tratí:
Nováková Viktorie, Novák Petr
Protokol:
Nebyl podán žádný protest. Časový harmonogram závodu byl dodržen. Nebyl hlášen žádný úraz.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D65     D75     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     T    
D10
1.00 km, 15 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:02
2. Kottíková Anežka TJN1152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:07 + 0:05
3. Růtová Amálka TJN0951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:10 + 0:08
4. Feřtová Eliška VLI1056 C Slavia Liberec orienteering 12:20 + 2:18
5. Čečerle Beáta VLI1053 C Slavia Liberec orienteering 12:39 + 2:37
6. Pechová Marie VLI1050 C Slavia Liberec orienteering 14:03 + 4:01
7. Zurynková Lenka TJN0957 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:03 + 5:01
8. Muller Ronja NNN Neregistrovaní 15:40 + 5:38
D10L
13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kottíková Anežka TJN1152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:07
D12
1.00 km, 15 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 7:43
2. Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 8:05 + 0:22
3. Flossmannová Lucie VLI0852 C Slavia Liberec orienteering 9:08 + 1:25
4. Tomášková Matilda TUV0998 B SOK TJ Turnov 9:46 + 2:03
5. Mastníková Lenka TJN0859 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 9:57 + 2:14
6. Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava 10:01 + 2:18
7. Waldhauserová Eliška BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor 10:03 + 2:20
8. Heřmánková Bára TUR0850 C OOB TJ Turnov 10:05 + 2:22
9. Soukupová Marie BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor 10:28 + 2:45
10. Zabořilová Anna JEN0951 B OB Jenišovice 10:49 + 3:06
11. Kocmanová Adéla BOR0752 B OK Jiskra Nový Bor 11:42 + 3:59
12. Semerádová Štěpánka RUM0852 C ZOOB Rumburk 11:46 + 4:03
13. Nožičková Eva TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:59 + 4:16
14. Feřtová Anežka VLI0856 C Slavia Liberec orienteering 12:51 + 5:08
15. Michálková Ema BOR0857 B OK Jiskra Nový Bor 15:40 + 7:57
16. Ślínská Amálie KUL0852 C KOB Ústí nad Labem 19:52 + 12:09
17. Prachatická Aneta KUL0851 C KOB Ústí nad Labem 20:18 + 12:35
18. Davidová Beatrice RUM0752 C ZOOB Rumburk 24:52 + 17:09
Kunášková Karolína VLI0851 B Slavia Liberec orienteering DISK
Vařeková Anna TUV0651 C SOK TJ Turnov 13:20 + 5:37
D14
1.20 km, 20 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skalová Jolana TJN0653 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 9:38
2. Vilémová Eliška VLI0655 B Slavia Liberec orienteering 10:12 + 0:34
3. Zoubková Šárka TJN0554 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:30 + 0:52
4. Dušková Viktorie TJN0655 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:12 + 1:34
5. Davidová Noemi RUM0551 C ZOOB Rumburk 11:21 + 1:43
6. Podoubská Adéla TJN0658 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:32 + 1:54
7. Rejmanová Nikola BOR0656 B OK Jiskra Nový Bor 11:40 + 2:02
8. Kottíková Lucie TJN0657 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:10 + 2:32
9. Štveráková Eliška CHA0553 C OK Chrastava 12:56 + 3:18
10. Savruková Adéla TJN0656 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:29 + 3:51
11. Koudelková Eliška BOR0652 B OK Jiskra Nový Bor 14:18 + 4:40
12. Heczková Anna VLI0652 C Slavia Liberec orienteering 14:19 + 4:41
13. Derflová Eliška KUL0550 C KOB Ústí nad Labem 25:42 + 16:04
D16
1.20 km, 20 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Alžběta VLI0451 A Slavia Liberec orienteering 10:14
2. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:18 + 1:04
3. Menclová Anna JEN0452 C OB Jenišovice 26:51 + 16:37
Tomanicová Sofie CHA0450 B OK Chrastava DISK
D18
1.40 km, 20 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 11:04
2. Zapalačová Petra DOK0154 B OK Doksy 11:57 + 0:53
3. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:58 + 0:54
D20
1.40 km, 20 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paříková Iva TUR0061 C OOB TJ Turnov 10:57
D21K
1.40 km, 20 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dubnová Kateřina LDC8250 C KOB Děčín 13:52
D21L
1.60 km, 20 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 10:32
2. Gorčicová Eliška CHA9150 C OK Chrastava 11:36 + 1:04
3. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 11:40 + 1:08
4. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 11:52 + 1:20
5. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 11:53 + 1:21
6. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 12:16 + 1:44
7. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 12:18 + 1:46
8. Nehasilová Veronika LDC0350 B KOB Děčín 14:01 + 3:29
9. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 14:10 + 3:38
10. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 16:13 + 5:41
11. Syslová Edita PGP8853 C SK Praga 19:14 + 8:42
Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga DISK
Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering DISK
D35
1.60 km, 20 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczková Bohdana VLI7750 C Slavia Liberec orienteering 11:21
2. Pavlíková Jitka LIT8352 C KOB Litvínov 13:17 + 1:56
3. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 13:43 + 2:22
D40
1.60 km, 20 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 12:03
2. Tomášková Radka TUV7851 C SOK TJ Turnov 12:52 + 0:49
3. Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 13:12 + 1:09
4. Kameníková Kateřina BOR7758 C OK Jiskra Nový Bor 13:49 + 1:46
5. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 14:33 + 2:30
6. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:44 + 2:41
7. Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 14:47 + 2:44
8. Benešová Radka VLI7653 C Slavia Liberec orienteering 14:53 + 2:50
9. Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 14:58 + 2:55
10. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 15:09 + 3:06
11. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 15:30 + 3:27
12. Míková Markéta TJN7351 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:49 + 3:46
13. Kottíková Pavlína TJN7751 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:52 + 3:49
14. Krásnolipská Mariana 10001 1 NNN neregistrovaní 16:17 + 4:14
15. Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:48 + 4:45
16. Růtová Martina TJN7652 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:43 + 6:40
17. Murswieková Kateřina BOR7951 C OK Jiskra Nový Bor 20:21 + 8:18
18. Menclová Jana JEN7556 C OB Jenišovice 32:43 + 20:40
D45
1.40 km, 20 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 12:02
2. Dvorská Marie VLI7454 C Slavia Liberec orienteering 12:03 + 0:01
3. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 12:28 + 0:26
4. Hlavatá Pavla DKP7050 C Oddíl OB Kotlářka 14:01 + 1:59
5. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 14:40 + 2:38
6. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 14:55 + 2:53
7. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 15:15 + 3:13
D50
1.40 km, 20 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Patzeltová Beatrice LDC6850 C KOB Děčín 12:12
2. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 12:41 + 0:29
3. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 13:40 + 1:28
4. Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 13:44 + 1:32
5. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 14:08 + 1:56
6. Gottlichová Jitka BOR6752 C OK Jiskra Nový Bor 16:39 + 4:27
D55
1.40 km, 20 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 13:54
2. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 14:50 + 0:56
D65
1.20 km, 20 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 17:20
2. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 20:27 + 3:07
D75
1.00 km, 15 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 17:16
H10
1.00 km, 15 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žemlík Eduard TUR0909 C OOB TJ Turnov 7:44
2. Kovanda Jonáš BOR0904 C OK Jiskra Nový Bor 8:06 + 0:22
3. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 8:44 + 1:00
4. Komín Matyáš DKL0901 C KOB Kladno 8:46 + 1:02
5. Beneš Max VLI1100 C Slavia Liberec orienteering 10:37 + 2:53
6. Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 11:21 + 3:37
7. Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 11:50 + 4:06
8. Berka Tadeáš VLI0904 C Slavia Liberec orienteering 12:19 + 4:35
9. Lazar Matyáš TUV1000 C SOK TJ Turnov 13:27 + 5:43
10. Nehasil František BOR1101 C OK Jiskra Nový Bor 13:51 + 6:07
11. Matějů Eda VLI1200 C Slavia Liberec orienteering 15:03 + 7:19
12. Vakula Vít BOR0908 C OK Jiskra Nový Bor 15:05 + 7:21
13. Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 15:15 + 7:31
14. Zurynek Tomáš TJN1107 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:48 + 16:04
Vlček Eda BBOR1008 BOR OK Jiskra Nový Bor DISK
H12
1.00 km, 15 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábský Ctibor VLI0700 B Slavia Liberec orienteering 6:41
2. Mairich Martin TJN0812 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 6:45 + 0:04
3. Horáček Dominik JEN0804 C OB Jenišovice 7:41 + 1:00
4. Šebelka Matěj VLI0805 B Slavia Liberec orienteering 7:46 + 1:05
5. Habán Eduard VLI0800 C Slavia Liberec orienteering 8:02 + 1:21
6. Nožička Jan TJN0809 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 8:12 + 1:31
7. Murswiek Jan BOR0901 C OK Jiskra Nový Bor 8:34 + 1:53
8. Hrůzek Ondřej BOR0809 B OK Jiskra Nový Bor 8:37 + 1:56
9. Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 8:46 + 2:05
10. Vilém Štěpán VLI0902 C Slavia Liberec orienteering 8:55 + 2:14
11. Horáček Jakub JEN0800 C OB Jenišovice 9:23 + 2:42
12. Studničný Adam BOR0701 B OK Jiskra Nový Bor 9:45 + 3:04
13. Strnad Jakub DLP0703 OOB TJ Dukla Praha 9:58 + 3:17
14. Miklas Ondřej VLI0701 C Slavia Liberec orienteering 10:05 + 3:24
15. Tůma Vojtěch CHA0804 C OK Chrastava 10:23 + 3:42
16. Mizera Jan TUR0707 C OOB TJ Turnov 10:59 + 4:18
17. Kunc Ondřej BOR0710 C OK Jiskra Nový Bor 11:14 + 4:33
18. Beneš Filip VLI0708 B Slavia Liberec orienteering 14:36 + 7:55
H14
1.20 km, 20 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dejnožka Martin TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 8:56
2. Dolejší Jan DOK0602 B OK Doksy 9:04 + 0:08
3. Zurynek Jan TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 9:26 + 0:30
4. Tomášek Prokop TUV0701 B SOK TJ Turnov 9:31 + 0:35
5. Březina Karel CHA0605 B OK Chrastava 9:49 + 0:53
6. Heczko Erik VLI0804 B Slavia Liberec orienteering 9:51 + 0:55
7. Habán Oliver VLI0600 B Slavia Liberec orienteering 9:52 + 0:56
8. Mastník Ondřej TJN0507 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 9:53 + 0:57
9. Heřmánek Petr TUR0500 B OOB TJ Turnov 9:57 + 1:01
10. Šimek Vojtěch LTP0601 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:12 + 1:16
11. Patka Kryštof BOR0702 B OK Jiskra Nový Bor 10:14 + 1:18
12. Maškarinec Marek VLI0501 C Slavia Liberec orienteering 11:40 + 2:44
13. Jelínek Šimon BOR0510 C OK Jiskra Nový Bor 13:49 + 4:53
Míka Albert TJN0601 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
H16
1.20 km, 20 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klein Martin LTP0404 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 8:04
2. Mairich Filip TJN0603 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 8:18 + 0:14
3. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 8:43 + 0:39
4. Hnízdil Matěj KAS0301 B KOB Kamenický Šenov 8:54 + 0:50
5. Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 9:08 + 1:04
6. Šašek Jan LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:03 + 2:59
7. Haslinger Leopold LTP0403 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:14 + 3:10
8. Maškarinec Štěpán VLI0304 C Slavia Liberec orienteering 11:54 + 3:50
9. Veselý Jakub BOR0406 C OK Jiskra Nový Bor 12:16 + 4:12
Matěj Marek TJN0409 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
H18
1.40 km, 20 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mencl Jan TUR0201 B OOB TJ Turnov 9:33
2. Kubec Michal DOK0103 B OK Doksy 10:32 + 0:59
H20
1.40 km, 20 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Meduna Jakub DOK0000 B OK Doksy 11:45
H21K
1.60 km, 20 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Duben Jiří LDC8101 C KOB Děčín 11:19
2. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 14:51 + 3:32
H21L
1.90 km, 20 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 10:17
2. Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 10:36 + 0:19
3. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:17 + 1:00
4. Žemlík Pavel TUR7135 C OOB TJ Turnov 11:24 + 1:07
5. Jansa Jiří CHT8402 C OOB SK Chrast 11:31 + 1:14
6. Bogar Kryštof BOR9402 C OK Jiskra Nový Bor 11:33 + 1:16
7. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 11:58 + 1:41
8. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 12:13 + 1:56
9. Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 13:00 + 2:43
10. Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering 13:19 + 3:02
11. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 13:59 + 3:42
12. Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem 14:08 + 3:51
13. Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 14:09 + 3:52
14. Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Litvínov 14:15 + 3:58
15. Komín David PGP7405 C SK Praga 14:19 + 4:02
16. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 15:47 + 5:30
H35
1.60 km, 20 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 10:05
2. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 11:03 + 0:58
3. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov 12:20 + 2:15
4. Tomanica Vojtěch CHA7601 C OK Chrastava 12:33 + 2:28
5. Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 12:50 + 2:45
H40
1.60 km, 20 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 11:30
2. Šebelka Jan VLI7506 C Slavia Liberec orienteering 12:28 + 0:58
3. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 13:11 + 1:41
4. Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 13:16 + 1:46
5. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 13:48 + 2:18
6. Feřt Martin VLI7704 C Slavia Liberec orienteering 13:50 + 2:20
7. Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 14:18 + 2:48
8. Čečerle Lukáš VLI7705 C Slavia Liberec orienteering 14:24 + 2:54
9. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 14:39 + 3:09
10. Štěrba Jan CHA7606 C OK Chrastava 14:54 + 3:24
11. Kmínek Jan DOK7801 C OK Doksy 15:05 + 3:35
12. Spejchal Petr BOR7512 C OK Jiskra Nový Bor 19:06 + 7:36
H45
1.60 km, 20 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:21
2. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 11:39 + 0:18
3. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:41 + 0:20
4. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 12:00 + 0:39
5. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 12:16 + 0:55
6. Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:38 + 2:17
7. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 13:53 + 2:32
8. Rejman Josef BOR7415 C OK Jiskra Nový Bor 14:01 + 2:40
9. Štverák Jan CHA7301 C OK Chrastava 14:09 + 2:48
10. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 14:32 + 3:11
11. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 15:03 + 3:42
12. Lipenský Robert CHA7201 C OK Chrastava 15:55 + 4:34
13. Maškarinec Petr VLI7303 C Slavia Liberec orienteering 16:37 + 5:16
14. Zurynek Jan EKP7003 C VŠTJ Ekonom Praha 17:09 + 5:48
H50
1.40 km, 20 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:02
2. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:31 + 1:29
3. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 13:53 + 3:51
4. Bogar Leoš BOR6603 C OK Jiskra Nový Bor 14:07 + 4:05
H55
1.40 km, 20 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 10:06
2. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 11:30 + 1:24
3. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 14:11 + 4:05
H60
1.40 km, 20 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. John Vladimír OLP5502 C PSK Olymp Praha 12:00
2. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:16 + 3:16
H65
1.40 km, 20 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 10:58
2. Barták Jiří CHA5100 C OK Chrastava 14:07 + 3:09
3. Lusk Karel CHA5002 C OK Chrastava 24:45 + 13:47
H70
1.20 km, 20 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smetana Radim CHA4700 C OK Chrastava 13:58
H75
1.00 km, 15 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 15:47
H80
1.00 km, 15 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 17:08
T
1.60 km, 20 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějů Kateřina VLI8054 C Slavia Liberec orienteering 11:01
2. Feřtová Jitka VLI7853 C Slavia Liberec orienteering 11:10 + 0:09
3. Šašková Hana LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:19 + 5:18
4. Žejdlíková Jitka LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:22 + 7:21
5. Petrová Věra VLI6251 C Slavia Liberec orienteering 18:44 + 7:43
6. Čermák Ladislav VLI6101 C Slavia Liberec orienteering 19:37 + 8:36