Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pozdílková Kateřina | PHK1251 | OK 99 Hradec Králové | 24:52 | ||
2. | Korbelová Tereza | PHK1254 | OK 99 Hradec Králové | 27:44 | + 2:52 | |
3. | Jakubská Lucie | SHK1250 | OK Slavia Hradec Králové | 30:11 | + 5:19 | |
4. | Nováková Věra | STH1055 | SK Studenec | 31:17 | + 6:25 | |
5. | Odvodyová Nikola | LPU1252 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:44 | + 8:52 | |
6. | Jirešová Anna | 0070002 | TJ Spartak Vrchlabí | 35:20 | + 10:28 | |
7. | Munzarová Klára | OBR | OBR | 38:48 | + 13:56 | |
8. | Jansová Lenka | BRU1050 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 44:50 | + 19:58 | |
9. | Korbelová Eliška | PHK1253 | OK 99 Hradec Králové | 45:49 | + 20:57 | |
10. | Matějková Eliška | SNA1153 | TJ START Náchod | 46:18 | + 21:26 | |
11. | Kopecká Eliška | PHK1250 | OK 99 Hradec Králové | 49:53 | + 25:01 | |
12. | Kay Leila | LPU1155 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:51 | + 26:59 | |
13. | Hamáková Zuzana | HJL1050 | Sokol Horní Jelení | 53:54 | + 29:02 | |
14. | Kuhnová Šárka | LPU1356 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:56 | + 31:04 | |
15. | Kušičková Jolana | HJL1252 | Sokol Horní Jelení | 67:56 | + 43:04 | |
16. | Kárníková Alžběta | LPU1354 | OK Lokomotiva Pardubice | 87:22 | + 62:30 | |
17. | Křížová Magdalena | LPU1257 | OK Lokomotiva Pardubice | 97:23 | + 72:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Froschová Magdalena | LPU1052 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:20 | ||
2. | Fenclová Hana | LPU1054 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:36 | + 0:16 | |
3. | Buďárková Laura | STH1051 | SK Studenec | 18:01 | + 0:41 | |
4. | Vondráčková Jolana | DKP1058 | Oddíl OB Kotlářka | 18:21 | + 1:01 | |
5. | Macháčková Lucie | SHK1155 | OK Slavia Hradec Králové | 18:22 | + 1:02 | |
6. | Jakubcová Karolína | SJC1050 | Sportcentrum Jičín | 18:38 | + 1:18 | |
7. | Munzarová Monika | LPU1056 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:22 | + 2:02 | |
8. | Lepšová Julie | SRK1152 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 19:44 | + 2:24 | |
9. | Horáková Eliška | PHK1152 | OK 99 Hradec Králové | 19:56 | + 2:36 | |
10. | Spilková Magdalena | JIL1151 | OK Jilemnice | 20:35 | + 3:15 | |
10. | Zitková Veronika | LPU1051 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:35 | + 3:15 | |
12. | Jedličková Lucie | SHK1050 | OK Slavia Hradec Králové | 20:45 | + 3:25 | |
13. | Nová Klára | VRL1053 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 21:18 | + 3:58 | |
14. | Rozsívalová Kateřina | LTU1051 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 21:33 | + 4:13 | |
15. | Kvapilová Simona | PHK1150 | OK 99 Hradec Králové | 22:02 | + 4:42 | |
16. | Hepnerová Tereza | SHK1150 | OK Slavia Hradec Králové | 22:24 | + 5:04 | |
17. | Zitková Markéta | LPU1251 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:30 | + 5:10 | |
18. | Hakenová Petra | STH1251 | SK Studenec | 23:19 | + 5:59 | |
19. | Hanousková Michaela | SJC1351 | Sportcentrum Jičín | 24:12 | + 6:52 | |
20. | Buďárková Natálie | VRL1052 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 25:27 | + 8:07 | |
21. | Kušičková Lucie | HJL1251 | Sokol Horní Jelení | 25:30 | + 8:10 | |
22. | Mojžíšová Nela | PHK1053 | OK 99 Hradec Králové | 26:15 | + 8:55 | |
23. | Laštovková Zuzana | JIL1051 | OK Jilemnice | 26:17 | + 8:57 | |
24. | Wohanková Michaela | VRL1151 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 26:24 | + 9:04 | |
25. | Vítková Eliška | PHK1056 | OK 99 Hradec Králové | 26:40 | + 9:20 | |
26. | Fukátková Ludmila | LPU1053 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:29 | + 10:09 | |
27. | Valentová Adriana | STH1057 | SK Studenec | 27:45 | + 10:25 | |
28. | Kroupová Anna | LPU1154 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:16 | + 13:56 | |
29. | Vaňátková Thea | LTU1150 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 31:57 | + 14:37 | |
30. | Vrbatová Barbora | VRL1054 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 32:22 | + 15:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanušová Markéta | VRL0852 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 18:46 | ||
2. | Chrástová Barbora | STH0851 | SK Studenec | 19:13 | + 0:27 | |
3. | Kynčlová Anna | JIL0852 | OK Jilemnice | 19:39 | + 0:53 | |
4. | Čapková Markéta | PHK0850 | OK 99 Hradec Králové | 19:46 | + 1:00 | |
5. | Vyziblová Viktorie | SJC0853 | Sportcentrum Jičín | 19:47 | + 1:01 | |
6. | Hančová Karolína | VRL0952 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 19:50 | + 1:04 | |
7. | Salabová Pavlína | JIL0954 | OK Jilemnice | 19:59 | + 1:13 | |
8. | Balcarová Olga | SNA0851 | TJ START Náchod | 20:02 | + 1:16 | |
9. | Vondráčková Alžběta | DKP0864 | Oddíl OB Kotlářka | 20:17 | + 1:31 | |
10. | Matoušková Markéta | PHK0855 | OK 99 Hradec Králové | 23:12 | + 4:26 | |
11. | Havrdová Selina | SJC0950 | Sportcentrum Jičín | 23:51 | + 5:05 | |
12. | Šimková Lucie | STH0951 | SK Studenec | 24:11 | + 5:25 | |
13. | Kaplanová Viktorie | HJL0850 | Sokol Horní Jelení | 25:15 | + 6:29 | |
14. | Jelínková Eva | PHK0953 | OK 99 Hradec Králové | 25:23 | + 6:37 | |
15. | Čivrná Eliška | VRL0851 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 25:31 | + 6:45 | |
16. | Vltavská Eliška | SJC0850 | Sportcentrum Jičín | 25:32 | + 6:46 | |
17. | Nožičková Ema | LPU0953 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:08 | + 7:22 | |
18. | Hamáková Adéla | HJL0851 | Sokol Horní Jelení | 26:43 | + 7:57 | |
19. | Jedličková Veronika | SHK0850 | OK Slavia Hradec Králové | 26:44 | + 7:58 | |
20. | Dominová Julie | LPU0857 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:01 | + 9:15 | |
21. | Málková Michaela | PHK0853 | OK 99 Hradec Králové | 28:18 | + 9:32 | |
22. | Mužná Josefína | SJC0854 | Sportcentrum Jičín | 28:31 | + 9:45 | |
23. | Sochorová Kristýna | SHK0953 | OK Slavia Hradec Králové | 28:42 | + 9:56 | |
24. | Dobiášová Johana | SHK0856 | OK Slavia Hradec Králové | 28:43 | + 9:57 | |
25. | Kunartová Dominika | PHK0888 | OK 99 Hradec Králové | 29:19 | + 10:33 | |
26. | Švíglerová Anna | LPU0952 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:18 | + 11:32 | |
27. | Laštovková Jana | JIL0853 | OK Jilemnice | 30:21 | + 11:35 | |
28. | Johnová Eliška | XXX | XXX | 30:55 | + 12:09 | |
29. | Lepšová Lucie | SRK0951 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 32:34 | + 13:48 | |
30. | Lapáčková Šárka | SHK0954 | OK Slavia Hradec Králové | 32:36 | + 13:50 | |
31. | Grusserová Diana | PHK0999 | OK 99 Hradec Králové | 33:02 | + 14:16 | |
32. | Kvapilová Markéta | PHK0950 | OK 99 Hradec Králové | 33:27 | + 14:41 | |
33. | Macková Gita | LPU0961 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:13 | + 15:27 | |
34. | Dvořáková Johanka | VRL0853 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:30 | + 19:44 | |
35. | Čížková Alena | SHK0851 | OK Slavia Hradec Králové | 38:56 | + 20:10 | |
36. | Hlavsová Tereza | SHK0857 | OK Slavia Hradec Králové | 39:27 | + 20:41 | |
37. | Netopilová Simona | VAM0950 | OB Vamberk | 40:42 | + 21:56 | |
38. | Seligrová Pavlína | PHK0957 | OK 99 Hradec Králové | 45:37 | + 26:51 | |
39. | Movchanskaya Sofia | VRL0958 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 46:28 | + 27:42 | |
40. | Rutová Renata | PHK0959 | OK 99 Hradec Králové | 48:11 | + 29:25 | |
41. | Jirsová Tereza | JIL0952 | OK Jilemnice | 66:23 | + 47:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bucharová Marie | VRL0954 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 22:33 | ||
2. | Hamáčková Amálie | VRL0854 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 23:14 | + 0:41 | |
3. | Kolmanová Anna | JIL0953 | OK Jilemnice | 23:48 | + 1:15 | |
4. | Lánská Dagmar | STH0952 | SK Studenec | 23:50 | + 1:17 | |
5. | Pozdílková Zuzana | PHK0952 | OK 99 Hradec Králové | 26:05 | + 3:32 | |
6. | Julišová Kateřina | ZAM0851 | OB TJ Sokol Žamberk | 26:20 | + 3:47 | |
7. | Lánská Adéla | STH0954 | SK Studenec | 27:31 | + 4:58 | |
8. | Záveská Eliška | VRL0955 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 28:52 | + 6:19 | |
9. | Šlesingerová Nela | KUO0951 | KOB Ústí nad Orlicí | 31:37 | + 9:04 | |
10. | Nováková Dita | VRL0957 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 31:52 | + 9:19 | |
11. | Němcová Kateřina | ZAM0852 | OB TJ Sokol Žamberk | 32:16 | + 9:43 | |
12. | Bohdanecká Antonie | SHK0960 | OK Slavia Hradec Králové | 32:41 | + 10:08 | |
13. | Růžičková Magdalena | PHK0951 | OK 99 Hradec Králové | 33:49 | + 11:16 | |
14. | Horáčková Justýna | STH0956 | SK Studenec | 41:42 | + 19:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pipková Karolína | LPU0756 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:38 | ||
2. | Podlešáková Monika | PHK0752 | OK 99 Hradec Králové | 26:07 | + 0:29 | |
3. | Havrdová Sheila | SJC0750 | Sportcentrum Jičín | 27:20 | + 1:42 | |
4. | Netuková Anežka | SHK0750 | OK Slavia Hradec Králové | 28:39 | + 3:01 | |
5. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:01 | + 3:23 | |
6. | Malá Anežka | JIL0751 | OK Jilemnice | 29:16 | + 3:38 | |
7. | Nožičková Lea | LPU0753 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:31 | + 3:53 | |
8. | Novotná Vendula | PHK0777 | OK 99 Hradec Králové | 29:49 | + 4:11 | |
9. | Košková Martina | SHK0652 | OK Slavia Hradec Králové | 30:43 | + 5:05 | |
10. | Dvořáková Kateřina | LPU0656 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:06 | + 5:28 | |
11. | Tichá Alexandra | LPU0757 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:13 | + 5:35 | |
12. | Skořepová Lucie | LPU0657 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:48 | + 6:10 | |
13. | Čečková Karolína | SHK0650 | OK Slavia Hradec Králové | 31:55 | + 6:17 | |
14. | Příkazská Zuzana | PHK0654 | OK 99 Hradec Králové | 33:27 | + 7:49 | |
15. | Kvášovská Ludmila | LTU0753 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 35:05 | + 9:27 | |
16. | Kuhnová Alžběta | LPU0652 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:22 | + 9:44 | |
17. | Chlupáčová Anežka | SHK0760 | OK Slavia Hradec Králové | 35:27 | + 9:49 | |
18. | Chrtková Anežka | PHK0658 | OK 99 Hradec Králové | 35:42 | + 10:04 | |
19. | Hamáčková Táňa | STH0754 | SK Studenec | 35:59 | + 10:21 | |
20. | Votočková Amélie | JIL0750 | OK Jilemnice | 37:37 | + 11:59 | |
21. | Janáčková Michaela | LPU0759 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:11 | + 13:33 | |
22. | Malínská Nela | SJC0650 | Sportcentrum Jičín | 40:05 | + 14:27 | |
23. | Zitková Andrea | LPU0751 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:33 | + 14:55 | |
24. | Haasová Klára | LPU0655 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:58 | + 15:20 | |
25. | Pitrmucová Lucie | JIL0651 | OK Jilemnice | 41:26 | + 15:48 | |
26. | Ballonová Lucie | PHK0664 | OK 99 Hradec Králové | 43:34 | + 17:56 | |
27. | Mimrová Kateřina | CHC0658 | K.O.B. Choceň | 45:13 | + 19:35 | |
28. | Stavrinou Kristýna | SRK0751 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 46:11 | + 20:33 | |
29. | Šumpíková Barbora | SHK0759 | OK Slavia Hradec Králové | 50:00 | + 24:22 | |
30. | Holcová Nikola | LPU0660 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:12 | + 25:34 | |
31. | Hájková Marie | VRL0651 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 51:17 | + 25:39 | |
32. | Solařová Linda | SHK0758 | OK Slavia Hradec Králové | 52:57 | + 27:19 | |
33. | Bryscejnová Marieta | ZAM0752 | OB TJ Sokol Žamberk | 54:18 | + 28:40 | |
34. | Pavlová Karolína | STH0752 | SK Studenec | 54:24 | + 28:46 | |
35. | Závodná Zuzana | LTU0750 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 54:33 | + 28:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vohníková Anna | 0070003 | TJ Spartak Vrchlabí | 32:23 | ||
2. | Hájková Lucie | CET0751 | TJ Loko Česká Třebová | 33:00 | + 0:37 | |
3. | Kubíková Adéla | LPU0761 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:39 | + 1:16 | |
4. | Plecháčová Marie | NPA0652 | SK LOB Nová Paka | 37:33 | + 5:10 | |
5. | Brdlíková Eliška | VRL0753 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 39:02 | + 6:39 | |
6. | Bílková Karolína | SJC | Sportcentrum Jičín | 39:08 | + 6:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Výchová Veronika | SRK0557 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 37:24 | ||
2. | Kopecká Martina | PHK0555 | OK 99 Hradec Králové | 41:27 | + 4:03 | |
3. | Čapková Anna | PHK0451 | OK 99 Hradec Králové | 43:16 | + 5:52 | |
4. | Tomášová Anna | SRK0554 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 47:53 | + 10:29 | |
5. | Dostálová Barbora | VRL0553 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 51:37 | + 14:13 | |
6. | Gurinová Gabriela | SJC0557 | Sportcentrum Jičín | 51:42 | + 14:18 | |
7. | Janáčková Tereza | LPU0558 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:09 | + 15:45 | |
8. | Kubíková Magdaléna | LPU0566 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:42 | + 17:18 | |
9. | Kadaníková Tereza | LPU0552 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:24 | + 18:00 | |
10. | Bártová Alžběta | LPU0551 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:26 | + 21:02 | |
11. | Zurynková Jana | PHK0553 | OK 99 Hradec Králové | 59:07 | + 21:43 | |
12. | Vrábelová Hana | PHK0454 | OK 99 Hradec Králové | 60:02 | + 22:38 | |
13. | Kay Nathalie | LPU0559 | OK Lokomotiva Pardubice | 60:28 | + 23:04 | |
14. | Maršounová Jana | SHK0454 | OK Slavia Hradec Králové | 61:59 | + 24:35 | |
15. | Cachová Mirka | LPU0555 | OK Lokomotiva Pardubice | 63:00 | + 25:36 | |
16. | Buďárková Eliška | VRL0554 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 66:02 | + 28:38 | |
17. | Losmanová Natálie | LPU0565 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:46 | + 29:22 | |
18. | Šlesingerová Sára | KUO0551 | KOB Ústí nad Orlicí | 68:02 | + 30:38 | |
19. | Hrdinková Zuzana | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 90:52 | + 53:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kološová Veronika | LPU0351 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:23 | ||
2. | Raková Petra | SHK0251 | OK Slavia Hradec Králové | 45:45 | + 0:22 | |
3. | Zamouřilová Anežka | PHK0354 | OK 99 Hradec Králové | 46:30 | + 1:07 | |
4. | Klacková Štěpánka | SJC0253 | Sportcentrum Jičín | 48:59 | + 3:36 | |
5. | Vodičková Johana | LPU0354 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:20 | + 3:57 | |
6. | Brumlichová Kristýna | NPA0351 | SK LOB Nová Paka | 52:13 | + 6:50 | |
7. | Kodytková Denisa | SHK0252 | OK Slavia Hradec Králové | 54:43 | + 9:20 | |
8. | Burešová Karolína | ZAM0352 | OB TJ Sokol Žamberk | 54:53 | + 9:30 | |
9. | Pitrmucová Antonie | JIL0251 | OK Jilemnice | 54:54 | + 9:31 | |
10. | Kovářová Jana | LPU0251 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:27 | + 10:04 | |
11. | Petrásová Hana | LPU0380 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:44 | + 13:21 | |
12. | Horáková Veronika | PHK0353 | OK 99 Hradec Králové | 58:51 | + 13:28 | |
13. | Bártová Adéla | LPU0353 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:28 | + 14:05 | |
14. | Hrnčířová Ivana | STH0351 | SK Studenec | 61:52 | + 16:29 | |
Pilná Natálie | VRL0351 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | OK Slavia Hradec Králové | 67:23 | 2432 | ||
2. | Nováková Světlana | NPA0151 | SK LOB Nová Paka | 71:46 | + 4:23 | 2296 | |
3. | Rückerová Šárka | HOR0050 | TJ Jiskra Hořice | 79:37 | + 12:14 | 2053 | |
4. | Držková Berenika | LPU0151 | OK Lokomotiva Pardubice | 94:17 | + 26:54 | 1598 | |
5. | Gallová Veronika | STH0053 | SK Studenec | 106:12 | + 38:49 | 1229 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Semrádová Jana | CHC9951 | K.O.B. Choceň | 55:26 | 7326 | ||
2. | Vítková Lucie | PHK8055 | OK 99 Hradec Králové | 59:54 | + 4:28 | 6796 | |
3. | Nováková Zuzana | NPA9151 | SK LOB Nová Paka | 60:26 | + 5:00 | 6733 | |
4. | Kulhavá Šárka | LPU9357 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:24 | + 6:58 | 6500 | |
5. | Škorpíková Barbora | LPU0060 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:08 | + 10:42 | 6057 | |
6. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | Slavia Liberec orienteering | 69:55 | + 14:29 | 5608 | |
7. | Wiesnerová Monika | NPA9051 | SK LOB Nová Paka | 70:05 | + 14:39 | 5588 | |
8. | Košárková Iva | PGP8155 | SK Praga | 72:49 | + 17:23 | 5264 | |
9. | Myslivcová Pavla | 0120002 | Neregistrovaný | 75:04 | + 19:38 | ||
10. | Metelková Taťána | PHK7250 | OK 99 Hradec Králové | 75:21 | + 19:55 | 4963 | |
11. | Doležalová Libuše | SNA8851 | TJ START Náchod | 77:47 | + 22:21 | ||
12. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 78:48 | + 23:22 | 4554 | |
13. | Kavalírová Julie | PHK9753 | OK 99 Hradec Králové | 86:50 | + 31:24 | 3601 | |
14. | Smutná Pavla | VAM8651 | OB Vamberk | 96:52 | + 41:26 | 2410 | |
15. | Goňová Nikola | ZAM9752 | OB TJ Sokol Žamberk | 100:54 | + 45:28 | 1931 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dubská Veronika | XYZ | xyz | 66:16 | |||
2. | Žemličková Lenka | LPU8660 | OK Lokomotiva Pardubice | 73:26 | + 7:10 | 2233 | |
3. | Vejrová Iva | STH8852 | SK Studenec | 74:45 | + 8:29 | 2198 | |
4. | Mrózková Vendula | LPU9099 | OK Lokomotiva Pardubice | 79:02 | + 12:46 | ||
5. | Stará Tereza | VRL0051 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 89:23 | + 23:07 | 1814 | |
6. | Müllerová Petra | BZP9050 | Báječné ženy v orientačním běhu | 89:53 | + 23:37 | 1801 | |
7. | Potočková Hana | KUO9051 | KOB Ústí nad Orlicí | 97:13 | + 30:57 | 1608 | |
8. | Kleiberová Eliška | CHC9952 | K.O.B. Choceň | 103:49 | + 37:33 | 1434 | |
9. | Krunčíková Kateřina | SRK8751 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 122:24 | + 56:08 | 946 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lučanová Marta | LPU7957 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:50 | ||
2. | Havrdová Renata | SJC7756 | Sportcentrum Jičín | 49:01 | + 5:11 | |
3. | Pavelcová Gabriela | NPA7851 | SK LOB Nová Paka | 53:14 | + 9:24 | |
4. | Jiřišťová Zuzana | DKP8254 | Oddíl OB Kotlářka | 54:48 | + 10:58 | |
5. | Novotná Kateřina | PHK8252 | OK 99 Hradec Králové | 55:21 | + 11:31 | |
6. | Smutná Jana | VAM6251 | OB Vamberk | 55:23 | + 11:33 | |
7. | Samková Renáta | PHK7456 | OK 99 Hradec Králové | 56:35 | + 12:45 | |
8. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:47 | + 13:57 | |
9. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | Matfyz Praha | 57:48 | + 13:58 | |
10. | Kopecká Marcela | PHK6852 | OK 99 Hradec Králové | 58:36 | + 14:46 | |
11. | Fukátková Miroslava | VIC7658 | OB Vizovice | 60:23 | + 16:33 | |
12. | Štěpánová Dita | DOB7956 | KOB Dobruška | 60:48 | + 16:58 | |
13. | Novotná Martina | PHK8255 | OK 99 Hradec Králové | 60:58 | + 17:08 | |
14. | Haasová Renata | LPU7960 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:16 | + 17:26 | |
15. | Posoldová Eva | SJC7957 | Sportcentrum Jičín | 61:20 | + 17:30 | |
16. | Mrskočová Dana | LPU7356 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:39 | + 20:49 | |
17. | Sýkorová Zuzana | PHK7950 | OK 99 Hradec Králové | 66:23 | + 22:33 | |
18. | Kunartová Lenka | PHK7852 | OK 99 Hradec Králové | 68:34 | + 24:44 | |
19. | Jemelíková Lada | VBM6555 | VSK Mendelu Brno | 71:59 | + 28:09 | |
20. | Vrbatová Petra | HOS8551 | TJ Tatran Hostinné | 72:39 | + 28:49 | |
21. | Kašparová Eva | LPU7854 | OK Lokomotiva Pardubice | 73:12 | + 29:22 | |
22. | Suchá Eva | SHK7851 | OK Slavia Hradec Králové | 73:41 | + 29:51 | |
23. | Vandasová Markéta | VAM7250 | OB Vamberk | 74:19 | + 30:29 | |
24. | Kubečková Terezie | LIP7650 | SOS Mamuti z Lipovky | 74:58 | + 31:08 | |
25. | Ježková Dana | SNA7850 | TJ START Náchod | 79:38 | + 35:48 | |
26. | Držková Markéta | LPU7670 | OK Lokomotiva Pardubice | 80:29 | + 36:39 | |
27. | Jiroutová Eva | SNA8051 | TJ START Náchod | 82:53 | + 39:03 | |
28. | Čížová Andrea | SHK8251 | OK Slavia Hradec Králové | 87:09 | + 43:19 | |
Čečková Martina | SHK7753 | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Odvodyová Šárka | LPU8352 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:03 | ||
2. | Kodytková Iva | VAM7751 | OB Vamberk | 41:37 | + 0:34 | |
3. | Šafářová Ivana | CET8051 | TJ Loko Česká Třebová | 42:11 | + 1:08 | |
4. | Zitková Radka | LPU7958 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:01 | + 2:58 | |
5. | Hvězdová Dagmar | SJC7656 | Sportcentrum Jičín | 44:50 | + 3:47 | |
6. | Matěásková Eva | JIL7651 | OK Jilemnice | 46:55 | + 5:52 | |
7. | Nimshausová Hana | CHC8151 | K.O.B. Choceň | 47:42 | + 6:39 | |
8. | Venclová Veronika | ZAM8251 | OB TJ Sokol Žamberk | 48:57 | + 7:54 | |
9. | Kmentová Lenka | ZAM8552 | OB TJ Sokol Žamberk | 49:00 | + 7:57 | |
10. | Čapková Petra | PHK7850 | OK 99 Hradec Králové | 49:39 | + 8:36 | |
11. | Šedivá Petra | NPA7751 | SK LOB Nová Paka | 50:03 | + 9:00 | |
12. | Kadaňová Barbora | LPU8253 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:00 | + 10:57 | |
13. | Vondráčková Markéta | DKP7856 | Oddíl OB Kotlářka | 52:11 | + 11:08 | |
14. | Mojžíšová Jana | PHK8254 | OK 99 Hradec Králové | 52:16 | + 11:13 | |
15. | Vörösová Markéta | LPU7868 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:16 | + 13:13 | |
16. | Kodytková Karolína | SHK7750 | OK Slavia Hradec Králové | 57:25 | + 16:22 | |
17. | Kašparová Eva | TYN7452 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 57:27 | + 16:24 | |
18. | Wohanková Kateřina | VRL7955 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:10 | + 17:07 | |
19. | Macháčková Markéta | XHK7650 | MTBO Racing team Hradec Králové | 60:09 | + 19:06 | |
20. | Jelínková Zuzana | PHK7452 | OK 99 Hradec Králové | 60:11 | + 19:08 | |
21. | Zurynková Iva | PHK7650 | OK 99 Hradec Králové | 62:13 | + 21:10 | |
22. | Poláková Lucie | VRL8254 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 62:58 | + 21:55 | |
23. | Tichá Kateřina | KOR7550 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 63:52 | + 22:49 | |
24. | Hanušová Monika | VRL7654 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 65:14 | + 24:11 | |
25. | Gallová Helena | STH7750 | SK Studenec | 71:56 | + 30:53 | |
26. | Košťálová Eva | SHK | OK Slavia Hradec Králové | 72:38 | + 31:35 | |
27. | Kopecká Šárka Matesová | DLP8350 | OOB TJ Dukla Praha | 72:46 | + 31:43 | |
28. | Stará Petra | VRL7354 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 73:54 | + 32:51 | |
29. | Svejštilová Radka | ZAM8252 | OB TJ Sokol Žamberk | 76:25 | + 35:22 | |
30. | Podlešáková Markéta | PHK7851 | OK 99 Hradec Králové | 82:13 | + 41:10 | |
31. | Věříšová Lenka | 0060001 | Věříšovi | 83:40 | + 42:37 | |
32. | Šlesingerová Jitka | KUO7851 | KOB Ústí nad Orlicí | 102:33 | + 61:30 | |
Linková Eva | STH7753 | SK Studenec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | OK Jilemnice | 40:28 | ||
2. | Zurynková Jana | EKP7053 | VŠTJ Ekonom Praha | 41:13 | + 0:45 | |
3. | Karlová Kateřina | JIL7553 | OK Jilemnice | 42:44 | + 2:16 | |
4. | Hájková Ludmila | CET7554 | TJ Loko Česká Třebová | 43:08 | + 2:40 | |
5. | Melicharová Zdeňka | PHK7551 | OK 99 Hradec Králové | 43:37 | + 3:09 | |
6. | Čivrná Karolína | VRL7355 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:04 | + 3:36 | |
7. | Demlová Jitka | LPU6955 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:19 | + 6:51 | |
8. | Šišmová Hana | TYN6850 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 48:28 | + 8:00 | |
9. | Teplá Hana | SHK6561 | OK Slavia Hradec Králové | 48:30 | + 8:02 | |
10. | Waňková Dita | LPU7158 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:50 | + 10:22 | |
11. | Rykalová Jitka | VAM7251 | OB Vamberk | 52:44 | + 12:16 | |
12. | Junková Kateřina | STH7351 | SK Studenec | 53:00 | + 12:32 | |
13. | Novotná Ivana | PHK6354 | OK 99 Hradec Králové | 54:30 | + 14:02 | |
14. | Thýnová Ivana | SHK6651 | OK Slavia Hradec Králové | 54:53 | + 14:25 | |
15. | Chmelařová Marie | SHK6352 | OK Slavia Hradec Králové | 56:14 | + 15:46 | |
16. | Janků Radka | SJC7353 | Sportcentrum Jičín | 56:31 | + 16:03 | |
17. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:34 | + 18:06 | |
18. | Smith Lucie | VRL7353 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:36 | + 18:08 | |
19. | Kavalírová Kateřina | PHK6756 | OK 99 Hradec Králové | 60:12 | + 19:44 | |
20. | Benešová Iva | SJC6151 | Sportcentrum Jičín | 60:29 | + 20:01 | |
21. | Pipková Táňa | LPU7156 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:03 | + 21:35 | |
22. | Hrnčířová Lenka | STH7251 | SK Studenec | 68:13 | + 27:45 | |
23. | Rusinová Alena | BRU7152 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 68:56 | + 28:28 | |
24. | Rybínová Iva | KOR7551 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 70:42 | + 30:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrásová Simona | LPU7556 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:30 | ||
2. | Vlachová Hana | VRL6251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:30 | + 10:00 | |
3. | Machová Iveta | NPA6851 | SK LOB Nová Paka | 48:32 | + 11:02 | |
4. | Azebová Martina | PHK6757 | OK 99 Hradec Králové | 48:49 | + 11:19 | |
5. | Hančová Alice | VRL7052 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:42 | + 12:12 | |
6. | Třešňáková Blanka | JIL7051 | OK Jilemnice | 51:38 | + 14:08 | |
7. | Kokrdová Věra | PHK6450 | OK 99 Hradec Králové | 52:05 | + 14:35 | |
8. | Semrádová Jitka | CHC6651 | K.O.B. Choceň | 52:38 | + 15:08 | |
9. | Langrová Monika | SHK7251 | OK Slavia Hradec Králové | 56:13 | + 18:43 | |
10. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 57:01 | + 19:31 | |
11. | Roudná Eva | LPU6554 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:22 | + 19:52 | |
12. | Holečková Zdeňka | SHK6950 | OK Slavia Hradec Králové | 57:53 | + 20:23 | |
13. | Balcarová Eva | PHK5952 | OK 99 Hradec Králové | 58:08 | + 20:38 | |
14. | Pešková Renata | SJC7550 | Sportcentrum Jičín | 59:00 | + 21:30 | |
15. | Vodičková Lenka | LPU7357 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:46 | + 24:16 | |
16. | Maňáková Silvie | PHK7151 | OK 99 Hradec Králové | 63:43 | + 26:13 | |
17. | Raková Miroslava | SHK7250 | OK Slavia Hradec Králové | 66:33 | + 29:03 | |
18. | Macháčková Jana | SHK6450 | OK Slavia Hradec Králové | 66:34 | + 29:04 | |
19. | Vaňurová Marcela | HOR6850 | TJ Jiskra Hořice | 67:09 | + 29:39 | |
20. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | TJ START Náchod | 69:53 | + 32:23 | |
21. | Lockerová Milena | SRK7251 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 72:14 | + 34:44 | |
22. | Kološová Jana | LPU6653 | OK Lokomotiva Pardubice | 74:53 | + 37:23 | |
23. | Procingerová Ilona | VRL7053 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 78:10 | + 40:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klapalová Jana | VAM6451 | OB Vamberk | 42:16 | ||
2. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | OK 99 Hradec Králové | 45:11 | + 2:55 | |
3. | Juračková Jana | CHT6052 | OOB SK Chrast | 46:13 | + 3:57 | |
4. | Jiřištová Hana | JIL6052 | OK Jilemnice | 49:26 | + 7:10 | |
5. | Bienová Věra | SJC5752 | Sportcentrum Jičín | 49:28 | + 7:12 | |
6. | Mádlová Iva | SHK6351 | OK Slavia Hradec Králové | 49:46 | + 7:30 | |
7. | Mutinská Zdeňka | KUO6499 | KOB Ústí nad Orlicí | 51:25 | + 9:09 | |
8. | Víchová Ladislava | LPU5851 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:17 | + 12:01 | |
9. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 56:03 | + 13:47 | |
10. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | OK Jilemnice | 56:27 | + 14:11 | |
11. | Nožková Dagmar | ZAM6251 | OB TJ Sokol Žamberk | 56:34 | + 14:18 | |
12. | Hušková Eva | NPA5754 | SK LOB Nová Paka | 56:38 | + 14:22 | |
13. | Hausvaterová Marcela | SHK6152 | OK Slavia Hradec Králové | 57:29 | + 15:13 | |
14. | Panchártková Jitka | PHK5951 | OK 99 Hradec Králové | 58:11 | + 15:55 | |
15. | Kynčlová Miroslava | JIL5851 | OK Jilemnice | 62:20 | + 20:04 | |
16. | Langrová Eva | SNA5351 | TJ START Náchod | 63:54 | + 21:38 | |
17. | Bláhová Luba | SHK5852 | OK Slavia Hradec Králové | 64:15 | + 21:59 | |
Lennerová Eva | LPU5653 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Hančová Hana | VRL5652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Francová Julínková Dana | LPU6555 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:14 | ||
2. | Filipová Dagmar | SHK5651 | OK Slavia Hradec Králové | 57:07 | + 7:53 | |
3. | Dusílková Marie | SRK5752 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 58:39 | + 9:25 | |
4. | Vondráčková Zdeňka | SNA6251 | TJ START Náchod | 71:00 | + 21:46 | |
Remešová Alena | SRK6150 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fejlková Alice | SHK5351 | OK Slavia Hradec Králové | 60:24 | ||
2. | Kellnerová Stanislava | LPU4950 | OK Lokomotiva Pardubice | 65:14 | + 4:50 | |
3. | Nováková Jana | NPA5552 | SK LOB Nová Paka | 67:57 | + 7:33 | |
4. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | SK LOB Nová Paka | 71:08 | + 10:44 | |
Martincová Helena | ZAM5051 | OB TJ Sokol Žamberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Macháček Jakub | SHK1202 | OK Slavia Hradec Králové | 20:22 | ||
2. | Šumpík Filip | SHK1109 | OK Slavia Hradec Králové | 26:02 | + 5:40 | |
3. | Pompach Tobiáš | PHK1201 | OK 99 Hradec Králové | 26:12 | + 5:50 | |
4. | Franc Martin | SHK1204 | OK Slavia Hradec Králové | 27:04 | + 6:42 | |
5. | Mojžíš Radovan | PHK1200 | OK 99 Hradec Králové | 31:52 | + 11:30 | |
6. | Liška Viktor | PHK1111 | OK 99 Hradec Králové | 34:15 | + 13:53 | |
7. | Ruta Jiří | PHK1202 | OK 99 Hradec Králové | 34:28 | + 14:06 | |
8. | Jirout Jáchym | SNA1201 | TJ START Náchod | 36:03 | + 15:41 | |
9. | Hauschwitz Roman | JIL1102 | OK Jilemnice | 38:21 | + 17:59 | |
10. | Kopecký Mikuláš | SJC1204 | Sportcentrum Jičín | 41:46 | + 21:24 | |
11. | Liška Albert | PHK1313 | OK 99 Hradec Králové | 45:47 | + 25:25 | |
12. | Bohdanecký František | SHK1104 | OK Slavia Hradec Králové | 48:21 | + 27:59 | |
13. | Koudelka František | JIL1002 | OK Jilemnice | 50:55 | + 30:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lukeš Josef | SHK1005 | OK Slavia Hradec Králové | 14:40 | ||
2. | Chrtek Jan | PHK1100 | OK 99 Hradec Králové | 14:52 | + 0:12 | |
3. | Novotný Kryštof | PHK1002 | OK 99 Hradec Králové | 15:40 | + 1:00 | |
4. | Šimek Vojtěch | CHC1002 | K.O.B. Choceň | 16:03 | + 1:23 | |
5. | Kadaně Matěj | LPU1001 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:57 | + 2:17 | |
6. | Jirout Vilém | SNA1001 | TJ START Náchod | 17:01 | + 2:21 | |
7. | Kárník Štěpán | LPU1002 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:09 | + 2:29 | |
8. | Brož Jiří | LTU1101 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 17:39 | + 2:59 | |
9. | Lučan Ondřej | LPU1101 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:16 | + 3:36 | |
10. | Pouchlý Matěj | SHK1009 | OK Slavia Hradec Králové | 18:47 | + 4:07 | |
11. | Kunart Lukáš | PHK1010 | OK 99 Hradec Králové | 19:03 | + 4:23 | |
12. | Juška Vojtěch | LPU1003 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:25 | + 4:45 | |
13. | Macek Dan | LPU1104 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:29 | + 4:49 | |
14. | Nonner Prokop | JIL1101 | OK Jilemnice | 20:03 | + 5:23 | |
15. | Čihák Matěj | HOR1100 | TJ Jiskra Hořice | 20:58 | + 6:18 | |
16. | Pešek Matěj | SJC1002 | Sportcentrum Jičín | 21:48 | + 7:08 | |
17. | Pavelec Daniel | NPA1101 | SK LOB Nová Paka | 22:36 | + 7:56 | |
18. | Šafář Jakub | CET1103 | TJ Loko Česká Třebová | 22:53 | + 8:13 | |
19. | Toužil Lukáš | SHK1000 | OK Slavia Hradec Králové | 23:18 | + 8:38 | |
20. | Polák Vlastimil | VRL1001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 24:06 | + 9:26 | |
21. | Posolda Lukáš | SJC1100 | Sportcentrum Jičín | 24:12 | + 9:32 | |
22. | Vrbata Alan | VRL1203 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 24:35 | + 9:55 | |
23. | Šíma Antonín | SRK1001 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 24:57 | + 10:17 | |
24. | Vošvrda Václav | SJC1203 | Sportcentrum Jičín | 25:42 | + 11:02 | |
25. | Ticháček Jáchym | SJC1004 | Sportcentrum Jičín | 26:06 | + 11:26 | |
26. | Košťál Antonín | SHK1004 | OK Slavia Hradec Králové | 26:07 | + 11:27 | |
27. | Domin Ondřej | LPU1103 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:20 | + 11:40 | |
28. | Wohanka Antonín | VRL1201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 27:07 | + 12:27 | |
28. | Svejštil Martin | ZAM1001 | OB TJ Sokol Žamberk | 27:07 | + 12:27 | |
30. | Peška Ondřej | LPU1006 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:48 | + 14:08 | |
31. | Hanousek Jan | SJC1005 | Sportcentrum Jičín | 31:19 | + 16:39 | |
32. | Ducháček Vojtěch | JIL1001 | OK Jilemnice | 38:04 | + 23:24 | |
33. | Štefanik Marek | SHK1007 | OK Slavia Hradec Králové | 38:18 | + 23:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelka Tomáš | PHK0801 | OK 99 Hradec Králové | 16:36 | ||
2. | Jelínek František | PHK0900 | OK 99 Hradec Králové | 19:22 | + 2:46 | |
3. | Čečka Matěj | SHK0901 | OK Slavia Hradec Králové | 19:48 | + 3:12 | |
4. | Kubeček Antonín | LIP0800 | SOS Mamuti z Lipovky | 20:29 | + 3:53 | |
5. | Čihák Jakub | HOR0901 | TJ Jiskra Hořice | 21:18 | + 4:42 | |
6. | Škorpil Marek | HOR0900 | TJ Jiskra Hořice | 22:23 | + 5:47 | |
7. | Kotyk Šimon | LTU0802 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 23:30 | + 6:54 | |
8. | Pavelec Michal | NPA0801 | SK LOB Nová Paka | 23:32 | + 6:56 | |
9. | Pešek Ondřej | SJC0802 | Sportcentrum Jičín | 23:55 | + 7:19 | |
10. | Vlach Antonín | SJC0903 | Sportcentrum Jičín | 24:01 | + 7:25 | |
11. | Frosch Vítek | LPU0801 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:00 | + 8:24 | |
12. | Jakubský David | SHK0905 | OK Slavia Hradec Králové | 25:11 | + 8:35 | |
13. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 27:37 | + 11:01 | |
14. | Kroupa Matyáš | LPU0902 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:41 | + 11:05 | |
15. | Bezvoda Jakub | SHK0807 | OK Slavia Hradec Králové | 27:54 | + 11:18 | |
16. | Hladký Radovan | KOR0900 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 28:35 | + 11:59 | |
17. | Maloch David | LPU0905 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:37 | + 12:01 | |
18. | Šedivý Josef | NPA0802 | SK LOB Nová Paka | 29:06 | + 12:30 | |
19. | Šípek Daniel | LPU0806 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:15 | + 13:39 | |
20. | Rémiš Šimon | SHK0801 | OK Slavia Hradec Králové | 30:39 | + 14:03 | |
21. | Gottstein Matouš | JIL0901 | OK Jilemnice | 31:11 | + 14:35 | |
22. | Lučan Matěj | LPU0903 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:38 | + 16:02 | |
23. | Čapek Karel | LTU0801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 33:24 | + 16:48 | |
24. | Nonner Hynek | JIL0903 | OK Jilemnice | 33:57 | + 17:21 | |
25. | Spilka Petr | JIL0803 | OK Jilemnice | 35:25 | + 18:49 | |
26. | Kobík Kryštof | LTU0901 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 36:50 | + 20:14 | |
27. | Posolda Tomáš | SJC0803 | Sportcentrum Jičín | 37:33 | + 20:57 | |
28. | Šatínský Filip | SHK0800 | OK Slavia Hradec Králové | 38:12 | + 21:36 | |
29. | Brož Jindřich | LTU0903 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 38:14 | + 21:38 | |
30. | Rémiš Štěpán | SHK0802 | OK Slavia Hradec Králové | 40:33 | + 23:57 | |
31. | Karásek Šimon | SJC0804 | Sportcentrum Jičín | 42:56 | + 26:20 | |
32. | Baláž Viktor | SHK0803 | OK Slavia Hradec Králové | 44:36 | + 28:00 | |
33. | Sochor Jakub | SHK0903 | OK Slavia Hradec Králové | 44:44 | + 28:08 | |
34. | Šeps Miroslav | SRK0801 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 44:50 | + 28:14 | |
35. | Držka Filip | LPU0901 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:57 | + 28:21 | |
36. | Kolátor Štěpán | HOR0801 | TJ Jiskra Hořice | 73:16 | + 56:40 | |
Novotný Vít | PHK0901 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Macháček Tomáš | SHK0811 | OK Slavia Hradec Králové | DISK | |||
Goláň František | LPU0803 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pachel Jiří | ZAM0801 | OB TJ Sokol Žamberk | 20:45 | ||
2. | Kadaník Petr | LPU0802 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:16 | + 3:31 | |
3. | Procházka Ondřej | PHK0902 | OK 99 Hradec Králové | 43:24 | + 22:39 | |
4. | Cach Jan | LPU0805 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:44 | + 26:59 | |
John Martin | VRL0902 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanuš Filip | VRL0604 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 22:46 | ||
2. | Třešňák Matěj | JIL0701 | OK Jilemnice | 23:18 | + 0:32 | |
3. | Čihák Jan | HOR0601 | TJ Jiskra Hořice | 24:08 | + 1:22 | |
4. | Štichhauer Adam | LPU0603 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:23 | + 1:37 | |
5. | Kopecký Matyáš | SJC0702 | Sportcentrum Jičín | 24:24 | + 1:38 | |
6. | Stach Ondřej | JIL0602 | OK Jilemnice | 24:54 | + 2:08 | |
7. | Votoček Michal | JIL0601 | OK Jilemnice | 25:29 | + 2:43 | |
8. | Fajfr Marek | ZAM0602 | OB TJ Sokol Žamberk | 26:04 | + 3:18 | |
9. | Hájek Dominik | CET0601 | TJ Loko Česká Třebová | 26:17 | + 3:31 | |
10. | Vaníček Jan | SJC0705 | Sportcentrum Jičín | 28:32 | + 5:46 | |
11. | Buďárek Šimon | STH0703 | SK Studenec | 29:19 | + 6:33 | |
12. | Hanák Matěj | LTU0701 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 30:07 | + 7:21 | |
13. | Matěásko Marek | JIL0702 | OK Jilemnice | 32:19 | + 9:33 | |
14. | Dlabola Jakub | SJC0602 | Sportcentrum Jičín | 33:56 | + 11:10 | |
15. | Pochop Petr | STH0701 | SK Studenec | 37:21 | + 14:35 | |
16. | Jiroušek Dominik | SRK0602 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 37:33 | + 14:47 | |
17. | Kurka Antonín | SHK0700 | OK Slavia Hradec Králové | 38:33 | + 15:47 | |
18. | Hrůza Ondřej | LTU0703 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 38:34 | + 15:48 | |
19. | Ticháček Jakub | SJC0704 | Sportcentrum Jičín | 39:55 | + 17:09 | |
20. | Horák Filip | PHK0701 | OK 99 Hradec Králové | 40:07 | + 17:21 | |
21. | Hladký Matěj | KOR0700 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 40:46 | + 18:00 | |
22. | Setunský Jan | VRL0608 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:23 | + 20:37 | |
23. | Sýkora Jakub | PHK0708 | OK 99 Hradec Králové | 43:39 | + 20:53 | |
24. | Vrábel Štěpán | PHK0705 | OK 99 Hradec Králové | 46:40 | + 23:54 | |
25. | Pěnička Šimon | SJC0707 | Sportcentrum Jičín | 46:44 | + 23:58 | |
26. | Buďárek David | VRL0703 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:18 | + 24:32 | |
27. | Šimerda Václav | SRK0605 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 47:43 | + 24:57 | |
28. | Kubát Vojtěch | VRL0701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:40 | + 25:54 | |
29. | Beneda Vojtěch | SHK0703 | OK Slavia Hradec Králové | 50:40 | + 27:54 | |
30. | Anýž Edward | STH0711 | SK Studenec | 51:18 | + 28:32 | |
31. | Novotný Kamil | SJC0600 | Sportcentrum Jičín | 51:39 | + 28:53 | |
32. | Termer Štěpán | VSP0807 | USK Praha | 53:45 | + 30:59 | |
33. | Kutáček Ondřej | LTU0700 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 55:56 | + 33:10 | |
Seligr Lukáš | PHK0709 | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štefanik Jan | SHK0705 | OK Slavia Hradec Králové | 36:31 | ||
2. | Janata Vojtěch | BRU0602 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 42:40 | + 6:09 | |
3. | Marek Bořivoj | KOR0701 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 49:22 | + 12:51 | |
4. | Lánský Jan | STH0709 | SK Studenec | 50:32 | + 14:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Stanislav | NPA0404 | SK LOB Nová Paka | 33:28 | ||
2. | Fajfer Filip | NPA0401 | SK LOB Nová Paka | 35:35 | + 2:07 | |
3. | Jakubský Adam | SHK0406 | OK Slavia Hradec Králové | 35:59 | + 2:31 | |
4. | Typlt Tomáš | NPA0406 | SK LOB Nová Paka | 36:26 | + 2:58 | |
5. | Choutka Matěj | NPA0402 | SK LOB Nová Paka | 37:20 | + 3:52 | |
6. | Malý Antonín | JIL0501 | OK Jilemnice | 37:22 | + 3:54 | |
7. | Salaba Dan | JIL0404 | OK Jilemnice | 38:22 | + 4:54 | |
8. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 39:10 | + 5:42 | |
9. | Valenta Ondřej | JIL0401 | OK Jilemnice | 40:05 | + 6:37 | |
10. | Kodytek Adam | SHK0402 | OK Slavia Hradec Králové | 41:59 | + 8:31 | |
11. | Pompach Lukáš | PHK0500 | OK 99 Hradec Králové | 42:21 | + 8:53 | |
12. | Pulc Ondřej | ZAM0505 | OB TJ Sokol Žamberk | 42:47 | + 9:19 | |
13. | Málek David | PHK0504 | OK 99 Hradec Králové | 43:47 | + 10:19 | |
14. | Pavelec Matěj | NPA0501 | SK LOB Nová Paka | 44:12 | + 10:44 | |
15. | Morávek Martin | SRK0503 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 45:53 | + 12:25 | |
16. | Kubeček Josef | LIP0400 | SOS Mamuti z Lipovky | 46:40 | + 13:12 | |
17. | Čermák Martin | PHK0502 | OK 99 Hradec Králové | 49:11 | + 15:43 | |
18. | Kuhn Vojtěch | LPU0404 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:45 | + 16:17 | |
19. | Retek David | LTU0402 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 49:48 | + 16:20 | |
20. | Janků Štěpán | SJC0501 | Sportcentrum Jičín | 50:07 | + 16:39 | |
21. | Stavrinou David | SRK0506 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 50:24 | + 16:56 | |
22. | Rak Tomáš | SHK0400 | OK Slavia Hradec Králové | 50:33 | + 17:05 | |
23. | Nimshaus Viktor | CHC0502 | K.O.B. Choceň | 50:44 | + 17:16 | |
24. | Zounar Adam | SRK0507 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 50:58 | + 17:30 | |
25. | Stohanzl Patrik | LPU0510 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:54 | + 20:26 | |
26. | Oberreiter Matyáš | LPU0411 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:41 | + 21:13 | |
27. | Kunt Stanislav | ZAM0401 | OB TJ Sokol Žamberk | 54:54 | + 21:26 | |
28. | Sedláček David | SRK0508 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 54:59 | + 21:31 | |
29. | Langr Jakub | KOR0401 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 56:20 | + 22:52 | |
30. | Dvořáček Filip | LPU0420 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:43 | + 24:15 | |
31. | Pirkl Jakub | CHC0503 | K.O.B. Choceň | 58:57 | + 25:29 | |
32. | Novák Marek | SHK0505 | OK Slavia Hradec Králové | 61:23 | + 27:55 | |
33. | Čivrný Jan | VRL0501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 61:43 | + 28:15 | |
34. | Kokrda Adam | PHK0503 | OK 99 Hradec Králové | 65:42 | + 32:14 | |
35. | Pekárek Tomáš | LPU0515 | OK Lokomotiva Pardubice | 69:02 | + 35:34 | |
36. | Hájek Matěj | VRL0402 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 76:48 | + 43:20 | |
Kokrda Vojtěch | PHK0402 | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Váňa Vojtěch | LPU0312 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:57 | ||
2. | Mrskoč Marek | LPU0205 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:37 | + 2:40 | |
3. | Novák Adam | LPU0320 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:55 | + 8:58 | |
4. | Šimek Jakub | CHC0303 | K.O.B. Choceň | 62:51 | + 12:54 | |
5. | Moravec Jan | ZAM0205 | OB TJ Sokol Žamberk | 66:07 | + 16:10 | |
6. | Vališ Jan | LPU0210 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:13 | + 16:16 | |
7. | Balcar Jiří | SNA0301 | TJ START Náchod | 70:03 | + 20:06 | |
8. | Locker Daniel | SRK0200 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 71:34 | + 21:37 | |
9. | Kaška Jan | ZAM0301 | OB TJ Sokol Žamberk | 76:50 | + 26:53 | |
10. | Karban Mikuláš | HOR0301 | TJ Jiskra Hořice | 110:20 | + 60:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Porkert Jan | SHK0100 | OK Slavia Hradec Králové | 78:27 | |||
2. | Krampera Tomáš | VRL0103 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 94:23 | + 15:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šmehlík Eduard | SHK8702 | OK Slavia Hradec Králové | 46:20 | 8051 | ||
2. | Losman Petr | PHK7901 | OK 99 Hradec Králové | 47:24 | + 1:04 | 7873 | |
3. | Palas Jan | SJC8507 | Sportcentrum Jičín | 48:03 | + 1:43 | 7764 | |
4. | Novotný Tomáš | PHK8101 | OK 99 Hradec Králové | 48:14 | + 1:54 | 7734 | |
5. | Lučan Vladimír | LPU7710 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:33 | + 2:13 | 7681 | |
6. | Panchártek Jan | PHK8802 | OK 99 Hradec Králové | 48:40 | + 2:20 | 7661 | |
7. | Kos Tomáš | LPU9303 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:53 | + 2:33 | 7625 | |
8. | Šabatka Zdeněk | PHK8900 | OK 99 Hradec Králové | 49:32 | + 3:12 | 7516 | |
9. | Malý Aleš | JIL8702 | OK Jilemnice | 49:54 | + 3:34 | 7455 | |
10. | Jirásek Michal | SHK8901 | OK Slavia Hradec Králové | 50:17 | + 3:57 | 7391 | |
11. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | OK Slavia Hradec Králové | 51:04 | + 4:44 | 7260 | |
12. | Hepner David | SHK7601 | OK Slavia Hradec Králové | 51:18 | + 4:58 | 7221 | |
13. | Zelinka Jiří | MBM8740 | O-mikron | 51:53 | + 5:33 | 7124 | |
14. | Křivda Martin | CHC9501 | K.O.B. Choceň | 51:54 | + 5:34 | 7121 | |
15. | Dusílek Adam | SRK8902 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 52:10 | + 5:50 | 7076 | |
16. | Polák Vlastimil | VRL7702 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:46 | + 6:26 | 6976 | |
17. | Starý Ondra | PHK9813 | OK 99 Hradec Králové | 53:19 | + 6:59 | 6884 | |
18. | Jedlička Michal | SHK7309 | OK Slavia Hradec Králové | 54:03 | + 7:43 | 6762 | |
19. | Klaška Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 54:20 | + 8:00 | 6714 | |
20. | Novák Jiří | NPA7502 | SK LOB Nová Paka | 54:21 | + 8:01 | 6712 | |
21. | Zlámal David | SJC9603 | Sportcentrum Jičín | 54:29 | + 8:09 | 6689 | |
22. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 54:39 | + 8:19 | 6662 | |
23. | Azeb Karim | PHK9110 | OK 99 Hradec Králové | 54:44 | + 8:24 | 6648 | |
24. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | OK Slavia Hradec Králové | 55:22 | + 9:02 | 6542 | |
25. | Sklenář Martin | AOP9501 | Orientační Běh Opava | 55:24 | + 9:04 | 6536 | |
26. | Kolín Jan | DKP7701 | Oddíl OB Kotlářka | 56:17 | + 9:57 | 6389 | |
27. | Hrdinka Daniel | VRL9701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:06 | + 10:46 | 6252 | |
28. | Doucha Jiří | SNA7105 | TJ START Náchod | 57:35 | + 11:15 | 6171 | |
29. | Sháněl Jan | CHC9402 | K.O.B. Choceň | 57:52 | + 11:32 | 6124 | |
30. | Držka Štěpán | LPU7604 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:00 | + 11:40 | 6102 | |
31. | Remeš Petr | SHK9403 | OK Slavia Hradec Králové | 58:22 | + 12:02 | 6041 | |
32. | Košárek Pavel | PGP7107 | SK Praga | 58:38 | + 12:18 | 5996 | |
33. | Tihon Michal | PHK7905 | OK 99 Hradec Králové | 58:42 | + 12:22 | 5985 | |
34. | Wohanka Petr | VRL7305 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 60:31 | + 14:11 | 5681 | |
35. | Kupka Jaroslav | ALB7800 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 61:41 | + 15:21 | 5486 | |
36. | Dostál Jakub | STH0106 | SK Studenec | 65:30 | + 19:10 | 4849 | |
37. | Vávra Jaroslav | LPU7308 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:27 | + 20:07 | 4690 | |
38. | Wohanka Pavel | VRL7501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 67:01 | + 20:41 | 4595 | |
39. | Hanzl Tomáš | SJC8205 | Sportcentrum Jičín | 67:07 | + 20:47 | 4579 | |
40. | Leštínský Tomáš | OAV7801 | Orienteering Adventure | 67:43 | + 21:23 | 4478 | |
41. | Důrek Milan | 0120001 | Neregistrovaný | 68:07 | + 21:47 | ||
42. | Maňák Matěj | PHK9302 | OK 99 Hradec Králové | 69:18 | + 22:58 | 4214 | |
43. | Maňák Michal | PHK9801 | OK 99 Hradec Králové | 70:25 | + 24:05 | 4027 | |
44. | Krunčík Pavel | SRK8501 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 74:46 | + 28:26 | 3301 | |
45. | Šabatka Jan | SHK9001 | OK Slavia Hradec Králové | 84:20 | + 38:00 | 1702 | |
46. | Friml Dominik | ZAM9901 | OB TJ Sokol Žamberk | 100:42 | + 54:22 | 0 | |
47. | Jansa Radek | BRU0002 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 116:58 | + 70:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Filip Filip | SHK9000 | OK Slavia Hradec Králové | 49:22 | |||
2. | Smutný Šimon | VAM9301 | OB Vamberk | 49:40 | + 0:18 | ||
3. | Procházka Tomáš | LPU9110 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:10 | + 1:48 | ||
4. | Weisbauer Vojtěch | LPU9101 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:25 | + 2:03 | ||
5. | Kolaja Jan | VLI8100 | Slavia Liberec orienteering | 61:17 | + 11:55 | ||
Lenner Miroslav | LPU8605 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:03 | + 0:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vandas Luděk | VAM6601 | OB Vamberk | 49:01 | ||
2. | Kříž Libor | LPU7804 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:53 | + 0:52 | |
3. | Zikmund Zdeněk | NPA6705 | SK LOB Nová Paka | 50:51 | + 1:50 | |
4. | Veverka Tomáš | VAM8401 | OB Vamberk | 53:13 | + 4:12 | |
5. | Mašata Roman | PHK7107 | OK 99 Hradec Králové | 55:24 | + 6:23 | |
6. | Fukátko Jan | LPU8105 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:46 | + 7:45 | |
7. | Koblížek Kamil | KUO8001 | KOB Ústí nad Orlicí | 57:04 | + 8:03 | |
8. | Rusin Jan | BRU7601 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 57:26 | + 8:25 | |
9. | Toužil Karel | SHK7602 | OK Slavia Hradec Králové | 59:50 | + 10:49 | |
10. | Andrš Petr | ZAM8401 | OB TJ Sokol Žamberk | 61:41 | + 12:40 | |
11. | Korbel Michal | CHC7703 | K.O.B. Choceň | 61:52 | + 12:51 | |
12. | Zitka Adam | LPU8402 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:27 | + 13:26 | |
13. | Jakubec Petr | SJC8106 | Sportcentrum Jičín | 63:28 | + 14:27 | |
14. | Kubeček Štěpán | LIP7600 | SOS Mamuti z Lipovky | 63:49 | + 14:48 | |
15. | Macháček Jiří | XHK7601 | MTBO Racing team Hradec Králové | 65:36 | + 16:35 | |
16. | Vrbata Alan | HOS7801 | TJ Tatran Hostinné | 65:43 | + 16:42 | |
17. | Čečka Jiří | SHK7600 | OK Slavia Hradec Králové | 66:32 | + 17:31 | |
18. | Jakubský Radek | SHK7603 | OK Slavia Hradec Králové | 75:15 | + 26:14 | |
19. | Václavek Jan | LPU7816 | OK Lokomotiva Pardubice | 88:42 | + 39:41 | |
20. | Podlešák Marek | PHK7802 | OK 99 Hradec Králové | 89:19 | + 40:18 | |
21. | Morávek Martin | SRK7701 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 89:30 | + 40:29 | |
Netopil Libor | VAM7401 | OB Vamberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hladký Viktor | VAM8201 | OB Vamberk | 48:56 | ||
2. | Šnokhous Jan | SJC8002 | Sportcentrum Jičín | 50:00 | + 1:04 | |
3. | Šafář Miroslav | CET7001 | TJ Loko Česká Třebová | 52:48 | + 3:52 | |
4. | Matoušek Josef | PHK7900 | OK 99 Hradec Králové | 53:59 | + 5:03 | |
5. | Žemlička Jan | LPU8303 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:12 | + 7:16 | |
6. | Kroupa Jan | LPU8103 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:25 | + 7:29 | |
7. | Falta Radim | KUO7802 | KOB Ústí nad Orlicí | 58:26 | + 9:30 | |
8. | Odvody Zdeněk | LPU8206 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:43 | + 9:47 | |
9. | Macek Pavel | LPU7517 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:38 | + 10:42 | |
10. | Adamovský Michal | TYN7200 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 60:44 | + 11:48 | |
11. | Kronika Miroslav | 0040001 | SPORTeM | 61:38 | + 12:42 | |
12. | Nekvapil Ondřej | LPU7403 | OK Lokomotiva Pardubice | 63:59 | + 15:03 | |
13. | Kašpar Václav | TYN7001 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 64:03 | + 15:07 | |
14. | Vrábel Petr | PHK7604 | OK 99 Hradec Králové | 64:21 | + 15:25 | |
15. | Šišma Pavel | TYN6901 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 67:26 | + 18:30 | |
16. | Čapek Miroslav | PHK7603 | OK 99 Hradec Králové | 68:05 | + 19:09 | |
17. | Műller Kamil | TYN7500 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 68:38 | + 19:42 | |
18. | Kvapil Ondřej | PHK7804 | OK 99 Hradec Králové | 69:05 | + 20:09 | |
19. | Kadaně Miroslav | LPU7817 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:46 | + 21:50 | |
20. | Kuhn Jiří | LPU7718 | OK Lokomotiva Pardubice | 72:18 | + 23:22 | |
21. | Stohanzl Jan | LPU7600 | OK Lokomotiva Pardubice | 72:37 | + 23:41 | |
22. | Vondráček Martin | DKP7704 | Oddíl OB Kotlářka | 73:34 | + 24:38 | |
23. | Beseda Pavel | PHK6910 | OK 99 Hradec Králové | 74:26 | + 25:30 | |
24. | Kušička Josef | HJL7600 | Sokol Horní Jelení | 74:34 | + 25:38 | |
25. | Pitrmuc Jan | JIL7703 | OK Jilemnice | 77:33 | + 28:37 | |
26. | Maloch Pavel | LPU7719 | OK Lokomotiva Pardubice | 77:51 | + 28:55 | |
27. | Mojžíš Robert | PHK7902 | OK 99 Hradec Králové | 81:06 | + 32:10 | |
28. | Dvořáček Pavel | LPU7608 | OK Lokomotiva Pardubice | 86:36 | + 37:40 | |
Marek Robert | KOR7700 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK | |||
Goláň Oldřich | LPU7417 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Belej Jiří | LPU7421 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:56 | ||
2. | Škorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 49:31 | + 0:35 | |
3. | Vlastník Zdeněk | JIL6901 | OK Jilemnice | 50:44 | + 1:48 | |
4. | Netuka Jan | SHK7001 | OK Slavia Hradec Králové | 51:18 | + 2:22 | |
5. | Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 53:26 | + 4:30 | |
6. | Červinka Jiří | VRL7001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:56 | + 5:00 | |
7. | Votoček Tomáš | JIL7041 | OK Jilemnice | 54:33 | + 5:37 | |
8. | Langr Jan | SHK6701 | OK Slavia Hradec Králové | 54:42 | + 5:46 | |
9. | Mutinský Viktor | KUO6501 | KOB Ústí nad Orlicí | 58:04 | + 9:08 | |
10. | Chrást Tomáš | STH7401 | SK Studenec | 59:37 | + 10:41 | |
10. | Čihák Petr | HOR6900 | TJ Jiskra Hořice | 59:37 | + 10:41 | |
12. | Metelka Pavel | PHK6800 | OK 99 Hradec Králové | 60:25 | + 11:29 | |
13. | Czagan Jan | LPU7106 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:44 | + 13:48 | |
14. | Pipek Kamil | LPU7310 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:10 | + 15:14 | |
15. | Locker Martin | SRK7001 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 65:39 | + 16:43 | |
16. | Věříš Jan | LPU7103 | OK Lokomotiva Pardubice | 72:18 | + 23:22 | |
17. | Brožek Tomáš | KUO6902 | KOB Ústí nad Orlicí | 74:21 | + 25:25 | |
18. | Kulhavý Josef | SRK5701 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 75:47 | + 26:51 | |
19. | Müller Robert | OAV6900 | Orienteering Adventure | 76:35 | + 27:39 | |
20. | Chmelař Pavel | SHK6402 | OK Slavia Hradec Králové | 77:56 | + 29:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zamouřil Petr | PHK6808 | OK 99 Hradec Králové | 56:13 | ||
2. | Kunt Stanislav | ZAM7401 | OB TJ Sokol Žamberk | 58:32 | + 2:19 | |
3. | Bílek Tomáš | SJC7307 | Sportcentrum Jičín | 60:18 | + 4:05 | |
4. | Kadaník Libor | PHK7204 | OK 99 Hradec Králové | 61:10 | + 4:57 | |
5. | Froš Štěpán | LPU7309 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:22 | + 8:09 | |
6. | Frosch Petr | LPU7514 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:19 | + 12:06 | |
7. | Semrád Pavel | CHC6602 | K.O.B. Choceň | 69:07 | + 12:54 | |
8. | Ptáček Miloš | BRU7000 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 69:58 | + 13:45 | |
9. | Puš Roman | STH7501 | SK Studenec | 70:03 | + 13:50 | |
10. | Slavík Pavel | SNA7349 | TJ START Náchod | 70:48 | + 14:35 | |
11. | Hanč Jaroslav | VRL6702 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 73:23 | + 17:10 | |
12. | Třešňák Miloš | JIL6902 | OK Jilemnice | 73:34 | + 17:21 | |
13. | Cibulka Radek | LPU7107 | OK Lokomotiva Pardubice | 73:42 | + 17:29 | |
14. | Dostál Dalibor | VRL7308 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 75:06 | + 18:53 | |
15. | Rémiš Jaromír | SHK7200 | OK Slavia Hradec Králové | 76:23 | + 20:10 | |
16. | Macháček Lubomír | LPU7515 | OK Lokomotiva Pardubice | 79:35 | + 23:22 | |
17. | Lapáček Jiří | SHK6600 | OK Slavia Hradec Králové | 84:07 | + 27:54 | |
18. | Hanuš Vladimír | VRL7508 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 86:38 | + 30:25 | |
19. | Pompach Martin | PHK7207 | OK 99 Hradec Králové | 88:14 | + 32:01 | |
20. | Buchar Marcel | VRL7408 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 91:20 | + 35:07 | |
21. | Vrba Josef | ZAM6802 | OB TJ Sokol Žamberk | 105:46 | + 49:33 | |
Pešek Vladimír | 0080001 | TJ Sokol Košov | DISK | |||
Munzar Martin | LPU7313 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Běhoun Pavel | PHK5701 | OK 99 Hradec Králové | 55:32 | ||
2. | Hausvater Karel | SHK5801 | OK Slavia Hradec Králové | 57:29 | + 1:57 | |
3. | Juračka Vojtěch | CHT5404 | OOB SK Chrast | 59:25 | + 3:53 | |
4. | Beneš Josef | SJC5801 | Sportcentrum Jičín | 60:13 | + 4:41 | |
5. | Teplý Jiří | SHK6401 | OK Slavia Hradec Králové | 60:41 | + 5:09 | |
6. | Kalibán Pavel | SNA5649 | TJ START Náchod | 61:21 | + 5:49 | |
7. | Kološ Oldřich | LPU6003 | OK Lokomotiva Pardubice | 63:39 | + 8:07 | |
8. | Grundman Martin | CHC5801 | K.O.B. Choceň | 66:35 | + 11:03 | |
9. | Nožička Miroslav | LPU5405 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:41 | + 11:09 | |
10. | Starý Pavel | VRL6301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 68:31 | + 12:59 | |
11. | Záveský Richard | CET6301 | TJ Loko Česká Třebová | 68:32 | + 13:00 | |
12. | Roudný Václav | LPU6102 | OK Lokomotiva Pardubice | 71:58 | + 16:26 | |
13. | Gazdačko Milan | SHK5702 | OK Slavia Hradec Králové | 77:53 | + 22:21 | |
14. | Čermák Libor | PHK5600 | OK 99 Hradec Králové | 79:34 | + 24:02 | |
15. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | OK 99 Hradec Králové | 84:09 | + 28:37 | |
16. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | KOB Tretra Praha | 84:34 | + 29:02 | |
17. | Čivrný Pavel | VRL6306 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 92:36 | + 37:04 | |
Kalibán Jaroslav | NPA5101 | SK LOB Nová Paka | DISK | |||
Štěrba Pavel | LPU5408 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Řehák Pavel | SJC6001 | Sportcentrum Jičín | 34:36 | ||
2. | Imlauf Martin | SNA6301 | TJ START Náchod | 36:09 | + 1:33 | |
3. | Melichar Igor | PHK6504 | OK 99 Hradec Králové | 37:40 | + 3:04 | |
4. | Cinkan Zdeněk | LPU6201 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:42 | + 5:06 | |
5. | Rykala Karel | VAM6401 | OB Vamberk | 40:09 | + 5:33 | |
6. | Karel Miloš | JIL6004 | OK Jilemnice | 44:46 | + 10:10 | |
7. | Lulay Miloš | LPU5502 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:49 | + 10:13 | |
8. | Vícha Vladimír | LPU5801 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:23 | + 10:47 | |
9. | Rücker Petr | HOR6500 | TJ Jiskra Hořice | 46:53 | + 12:17 | |
10. | Zákravský Zdeněk | SNA5702 | TJ START Náchod | 47:36 | + 13:00 | |
11. | Jánek Ladislav | LPU6103 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:58 | + 15:22 | |
12. | Hnyk Petr | SNA5701 | TJ START Náchod | 50:27 | + 15:51 | |
13. | Balcar Aleš | PHK5703 | OK 99 Hradec Králové | 50:48 | + 16:12 | |
14. | Divecký Josef | SHK6102 | OK Slavia Hradec Králové | 52:41 | + 18:05 | |
15. | Černý Petr | ALB6000 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 52:46 | + 18:10 | |
16. | Dvořák Vladimír | LPU6004 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:55 | + 18:19 | |
17. | John Václav | XXX | XXX | 54:13 | + 19:37 | |
18. | Mertlík Jiří | VRL6102 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 61:52 | + 27:16 | |
19. | Andrš Milan | ZAM5801 | OB TJ Sokol Žamberk | 65:32 | + 30:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Erlebach Josef | JIL5201 | OK Jilemnice | 39:24 | ||
2. | Knobloch Jindřich | VRL4901 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:25 | + 2:01 | |
3. | Kynčl Stanislav | JIL5401 | OK Jilemnice | 44:35 | + 5:11 | |
4. | Čípa Jiří | CET5002 | TJ Loko Česká Třebová | 47:41 | + 8:17 | |
5. | Mrštík Václav | LPU5002 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:43 | + 8:19 | |
6. | Vondrouš Jaroslav | PHK5201 | OK 99 Hradec Králové | 48:05 | + 8:41 | |
7. | Třasák Milan | LPU5206 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:20 | + 12:56 | |
8. | Farář Jaroslav | VRL5002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 59:46 | + 20:22 | |
9. | Langr Stanislav | SNA5403 | TJ START Náchod | 60:39 | + 21:15 | |
10. | Štregl Tomáš | VRL5001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 60:46 | + 21:22 | |
11. | Novák Karel | NPA5001 | SK LOB Nová Paka | 64:32 | + 25:08 | |
12. | Pohl Zdeněk | SRK5301 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 69:24 | + 30:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bílek Vratislav | SJC4801 | Sportcentrum Jičín | 41:28 | ||
2. | Filip Aleš | SHK5501 | OK Slavia Hradec Králové | 48:54 | + 7:26 | |
3. | Stárek Jiří | DOB5001 | KOB Dobruška | 50:51 | + 9:23 | |
4. | Tobiška Václav | ZAM4401 | OB TJ Sokol Žamberk | 51:19 | + 9:51 | |
5. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 55:27 | + 13:59 | |
6. | Junek Petr | STH5501 | SK Studenec | 58:10 | + 16:42 | |
7. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | OK Jilemnice | 58:22 | + 16:54 | |
8. | Šponar Josef | ZAM4701 | OB TJ Sokol Žamberk | 58:52 | + 17:24 | |
9. | Vávra Jaroslav | LPU4601 | OK Lokomotiva Pardubice | 90:07 | + 48:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokolář Zdeněk | SNA4501 | TJ START Náchod | 51:53 | ||
2. | Seidl Karel | SRK4301 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 56:00 | + 4:07 | |
3. | Novotný Petr | PHK3802 | OK 99 Hradec Králové | 80:04 | + 28:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafář Jan | CET1402 | TJ Loko Česká Třebová | 19:31 | ||
2. | Hájek Aleš | CET1501 | TJ Loko Česká Třebová | 21:00 | + 1:29 | |
3. | Hepner Martin | SHK1500 | OK Slavia Hradec Králové | 23:01 | + 3:30 | |
4. | Mayer Antonín | SHK | OK Slavia Hradec Králové | 23:31 | + 4:00 | |
5. | Košťálová Gabriela | SHK1353 | OK Slavia Hradec Králové | 23:59 | + 4:28 | |
6. | Podlešák Martin | PHK | OK 99 Hradec Králové | 26:38 | + 7:07 | |
7. | Málková Dominika | PHK1350 | OK 99 Hradec Králové | 26:47 | + 7:16 | |
8. | Bezvodová Elen | SHK1352 | OK Slavia Hradec Králové | 27:23 | + 7:52 | |
9. | Fukátko Václav | LPU1302 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:45 | + 8:14 | |
10. | Smith Laura | XXX | XXX | 27:47 | + 8:16 | |
11. | Hakenová Kateřina | STH1451 | SK Studenec | 28:07 | + 8:36 | |
12. | Hladká Emma | KOR1350 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 28:55 | + 9:24 | |
13. | Melicharová Nina | PHK1451 | OK 99 Hradec Králové | 29:20 | + 9:49 | |
14. | Vejvoda Martin | SJC11xx | Sportcentrum Jičín | 29:50 | + 10:19 | |
15. | Lukešová Hana | SHK1351 | OK Slavia Hradec Králové | 30:01 | + 10:30 | |
16. | Stohanzlová Vilma | LPU1551 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:15 | + 10:44 | |
17. | Mayerová Anna | SHK | OK Slavia Hradec Králové | 30:58 | + 11:27 | |
18. | Vítek Michal | PHK1402 | OK 99 Hradec Králové | 31:06 | + 11:35 | |
19. | Čapek Samuel | PHK1600 | OK 99 Hradec Králové | 32:37 | + 13:06 | |
20. | Tihonová Magdalena | PHK1450 | OK 99 Hradec Králové | 32:47 | + 13:16 | |
21. | Sokolář Vojtěch | SNA1601 | TJ START Náchod | 35:09 | + 15:38 | |
22. | Slavík František | SHK1110 | OK Slavia Hradec Králové | 36:37 | + 17:06 | |
23. | Poláková Gabriela | VRL1351 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 36:38 | + 17:07 | |
24. | Haken Václav | STH1651 | SK Studenec | 39:45 | + 20:14 | |
25. | Jirout Filip | SNA1401 | TJ START Náchod | 42:00 | + 22:29 | |
26. | Palas Tomáš | SJC1501 | Sportcentrum Jičín | 43:27 | + 23:56 | |
27. | Štučka Štěpán | VRL1303 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:34 | + 24:03 | |
28. | Čížek Antonín | SHK1105 | OK Slavia Hradec Králové | 45:16 | + 25:45 | |
29. | Wohanka Metoděj | VRL1601 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:39 | + 26:08 | |
30. | Drápal Štěpán | STH1501 | SK Studenec | 46:20 | + 26:49 | |
31. | Toužil Jan | SHK1300 | OK Slavia Hradec Králové | 47:24 | + 27:53 | |
32. | Wohanka Jakub | VRL1301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:43 | + 28:12 | |
33. | Odvody Vilém | LPU1502 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:09 | + 28:38 | |
34. | Svejštil Dominik | ZAM1501 | OB TJ Sokol Žamberk | 49:22 | + 29:51 | |
35. | Malochová Lenka | LPU1362 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:22 | + 31:51 | |
36. | Vrábel Ondřej | PHK1500 | OK 99 Hradec Králové | 53:06 | + 33:35 | |
37. | Stejskalová Eliška | 0110002 | Stejskalovi | 66:04 | + 46:33 | |
38. | Janatová Anežka | BRU1002 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 69:32 | + 50:01 | |
39. | Bara Lucie | KOR | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 120:36 | + 101:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nová Martina | 0070001 | TJ Spartak Vrchlabí | 16:06 | ||
2. | Hanousek Václav | 0100002 | Jičín 002 | 16:57 | + 0:51 | |
3. | Hladký Filip | KOR0300 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 17:36 | + 1:30 | |
4. | Lukešová Klára | XXX | XXX | 18:29 | + 2:23 | |
5. | Kutáčová Iva | NPA7852 | SK LOB Nová Paka | 18:46 | + 2:40 | |
6. | Věříšová Lucie | 0060002 | Věříšovi | 19:48 | + 3:42 | |
7. | Kadečková Kristýna | XXX | XXX | 20:24 | + 4:18 | |
8. | Spilková Marcela | xxx | XXX | 20:53 | + 4:47 | |
9. | Jedličková Jana | SHK8350 | OK Slavia Hradec Králové | 21:33 | + 5:27 | |
10. | Pozdílková Alena | PHK8053 | OK 99 Hradec Králové | 21:52 | + 5:46 | |
11. | Jakubská Naděžda | SHK7652 | OK Slavia Hradec Králové | 22:04 | + 5:58 | |
12. | Janata Jaroslav | BRU0201 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 22:08 | + 6:02 | |
13. | Šumpík Michal | xxx | XXX | 22:11 | + 6:05 | |
14. | Matoušková Petra | PHK0011 | OK 99 Hradec Králové | 22:28 | + 6:22 | |
15. | Kay Kateřina | LPU7963 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:23 | + 7:17 | |
16. | Lánská Dagmar | STH8151 | SK Studenec | 23:30 | + 7:24 | |
17. | Šípek Jaroslav | LPU7422 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:14 | + 8:08 | |
18. | Smisitelová Markéta | KOR7452 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 24:33 | + 8:27 | |
19. | Záveská Ladislava | xxx | XXX | 25:03 | + 8:57 | |
20. | Langrová Lenka | KOR7450 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 25:30 | + 9:24 | |
21. | Brejšová Iva | xxx | XXX | 25:33 | + 9:27 | |
22. | Kroupová Kateřina | LPU8154 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:43 | + 9:37 | |
23. | Buďárková Eva | STH7851 | SK Studenec | 25:46 | + 9:40 | |
24. | Hepnerová Dagmar | SHK5451 | OK Slavia Hradec Králové | 25:51 | + 9:45 | |
25. | Juška Jiří | XXX | XXX | 26:03 | + 9:57 | |
26. | Hanousková Radka | 0100001 | Jičín 002 | 26:06 | + 10:00 | |
27. | Weisbauerová Blanka | LPU6351 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:09 | + 10:03 | |
28. | Štreklová Simone | xxx | XXX | 26:49 | + 10:43 | |
29. | Benda Miroslav | XXX | XXX | 27:12 | + 11:06 | |
30. | Rufferová Iva | SNA5052 | TJ START Náchod | 27:36 | + 11:30 | |
31. | Hladká Petra | KOR7950 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 28:29 | + 12:23 | |
32. | Čiháková Olga | HOR7651 | TJ Jiskra Hořice | 28:32 | + 12:26 | |
33. | Lhotská Hana | ZAM4651 | OB TJ Sokol Žamberk | 29:31 | + 13:25 | |
34. | Jansová Romana | BRU7650 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 30:27 | + 14:21 | |
35. | Cechová Martina | XXX | XXX | 30:39 | + 14:33 | |
36. | Sedloň Josef | SNA5600 | TJ START Náchod | 31:20 | + 15:14 | |
37. | Korbelová Petra | XXX | XXX | 31:59 | + 15:53 | |
38. | Šumpíková Kateřina | xxx | XXX | 32:46 | + 16:40 | |
39. | Veverková Yveta | VAM6452 | OB Vamberk | 32:48 | + 16:42 | |
40. | Lánský Jan | STH8002 | SK Studenec | 33:57 | + 17:51 | |
41. | Lulayová Věra | LPU5652 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:03 | + 17:57 | |
42. | Bohdanecká Barbora | SHK7950 | OK Slavia Hradec Králové | 34:50 | + 18:44 | |
43. | Šípková Petra | LPU8058 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:59 | + 19:53 | |
44. | Kubíková Irena | LPU6956 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:02 | + 20:56 | |
45. | Štefaniková Markéta | SHK9999 | OK Slavia Hradec Králové | 37:25 | + 21:19 | |
46. | Schröterová Ladislava | SHK9998 | OK Slavia Hradec Králové | 38:26 | + 22:20 | |
47. | Kaplanová Alena | HJL7550 | Sokol Horní Jelení | 38:51 | + 22:45 | |
48. | Malá Marie | LPU4753 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:09 | + 25:03 | |
49. | Chrtek Tomáš | PHK0804 | OK 99 Hradec Králové | 48:13 | + 32:07 | |
50. | Ehlová Iva | SRK3951 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 58:17 | + 42:11 | |
Mates Matěj | DLP1005 | OOB TJ Dukla Praha | DISK | |||
Matesová Magdaléna Rozári | DLP1250 | OOB TJ Dukla Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Erlebah Michal | STH8301 | SK Studenec | 40:25 | ||
2. | Kopecký Martin | PHK8001 | OK 99 Hradec Králové | 43:13 | + 2:48 | |
3. | Pražáková Tereza | SHK9997 | OK Slavia Hradec Králové | 45:36 | + 5:11 | |
4. | Věříš Michal | XXX | XXX | 49:24 | + 8:59 | |
5. | Hanzl Patrik | SKH0500 | SK hasičů Královehradeckého kr | 51:54 | + 11:29 | |
6. | Hanzl Jaroslav | SKH7800 | SK hasičů Královehradeckého kr | 54:01 | + 13:36 | |
7. | Růžička Ivan | PHK | OK 99 Hradec Králové | 58:52 | + 18:27 | |
8. | Věříš Andrea | XXX | XXX | 59:21 | + 18:56 | |
9. | Kubeček Lukáš | XXX | XXX | 63:09 | + 22:44 | |
10. | Procházka Martin | 0050001 | Tatrmani | 67:03 | + 26:38 | |
11. | Kopecká Tereza | 0090001 | Sovy Bělečko | 69:22 | + 28:57 | |
12. | Matějka Luboš | SNA7602 | TJ START Náchod | 76:14 | + 35:49 | |
13. | Zurynková Ema | PHK0655 | OK 99 Hradec Králové | 77:37 | + 37:12 | |
14. | Vítek Zdeněk | SRK4701 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 85:13 | + 44:48 | |
15. | Pleskač Jiří | LTU | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 87:21 | + 46:56 | |
16. | Kubínová Marcela | HOR7550 | TJ Jiskra Hořice | 93:00 | + 52:35 | |
17. | Munzar Petr | OBR | OBR | 95:23 | + 54:58 | |
18. | Stejskal Petr | 0110001 | Stejskalovi | 102:28 | + 62:03 | |
19. | Válek Lukáš | KOR8249 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 117:11 | + 76:46 | |
20. | Liam McGrath | XXX | XXX | 123:14 | + 82:49 | |
Spilka Petr | XXX | XXX | DISK |