Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.09.2020
Místo konání:
Javornice, Na Zádolci
Pořadatel:
SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
Mapa:
Ochoz, 1:10 000, E = 5 m, stav léto 2020, autor Jan Potštejnský
Ředitel závodu:
Krunčík Pavel
Hlavní rozhodčí:
Šabata Milan - R3
Stavitel tratí:
Locker Tomáš - R2
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D20C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H20C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H75C     HDR     P     T    
D10N
4.10 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ladýřová Alžběta SHK1058 OK Slavia Hradec Králové 30:13
2. Kušičková Jolana HJL1252 Sokol Horní Jelení 33:26 + 3:13
3. Jakubská Lucie SHK1250 OK Slavia Hradec Králové 35:47 + 5:34
4. Odvodyová Nikola LPU1252 OK Lokomotiva Pardubice 41:49 + 11:36
5. Matějková Eliška SNA1153 TJ START Náchod 44:54 + 14:41
6. Maráková Sofie SNA1151 TJ START Náchod 45:10 + 14:57
7. Hamáková Zuzana HJL1050 Sokol Horní Jelení 47:30 + 17:17
8. Stryková Zuzana LPU1351 OK Lokomotiva Pardubice 61:17 + 31:04
9. Kárníková Alžběta LPU1354 OK Lokomotiva Pardubice 62:47 + 32:34
Jansová Lenka BRU1050 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov DISK
D10C
2.20 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hepnerová Tereza SHK1150 OK Slavia Hradec Králové 27:00
2. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 28:30 + 1:30
3. Munzarová Monika LPU1056 OK Lokomotiva Pardubice 29:33 + 2:33
4. Hrušová Lucie PHK1050 OK 99 Hradec Králové 32:39 + 5:39
5. Froschová Magdalena LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 34:55 + 7:55
6. Vaňátková Thea LTU1150 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:03 + 15:03
7. Vítková Eliška PHK1056 OK 99 Hradec Králové 44:59 + 17:59
8. Lepšová Julie SRK1152 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:02 + 20:02
9. Fukátková Ludmila LPU1053 OK Lokomotiva Pardubice 47:50 + 20:50
10. Vítková Eva CHT1053 OOB SK Chrast 54:38 + 27:38
11. Bláhová Klára HJL1150 Sokol Horní Jelení 55:09 + 28:09
12. Besedová Barborka PHK1051 OK 99 Hradec Králové 65:00 + 38:00
13. Charouzová Hana CHT1152 OOB SK Chrast 65:52 + 38:52
14. Dytrychová Lucie SHK1055 OK Slavia Hradec Králové 69:39 + 42:39
15. Venclová Aneta ZAM1051 OB TJ Sokol Žamberk 73:49 + 46:49
16. Stryková Johana LPU1151 OK Lokomotiva Pardubice 76:09 + 49:09
17. Dvorská Veronika CHC1054 K.O.B. Choceň 79:04 + 52:04
18. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 97:29 + 70:29
19. Kušičková Lucie HJL1251 Sokol Horní Jelení 99:29 + 72:29
20. Hostinská Barbora LPU1162 OK Lokomotiva Pardubice 101:30 + 74:30
D12C
2.70 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyziblová Viktorie SJC0853 Sportcentrum Jičín 20:31
2. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 20:46 + 0:15
3. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:46 + 2:15
4. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 23:35 + 3:04
5. Kellerová Alice CHT0852 OOB SK Chrast 24:22 + 3:51
6. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 25:05 + 4:34
7. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:09 + 4:38
8. Lepšová Lucie SRK0951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:42 + 5:11
9. Salabová Pavlína JIL0954 OK Jilemnice 27:15 + 6:44
10. Balcarová Olga SNA0851 TJ START Náchod 29:16 + 8:45
11. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 30:05 + 9:34
12. Dobiášová Johana SHK0856 OK Slavia Hradec Králové 31:53 + 11:22
13. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 32:18 + 11:47
13. Dominová Julie LPU0857 OK Lokomotiva Pardubice 32:18 + 11:47
15. Hlavsová Tereza SHK0857 OK Slavia Hradec Králové 34:34 + 14:03
16. Matoušková Markéta PHK0855 OK 99 Hradec Králové 34:49 + 14:18
17. Bašová Ema KOR0850 OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:24 + 15:53
18. Charouzová Eliška CHT0851 OOB SK Chrast 37:17 + 16:46
19. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 37:24 + 16:53
20. Lapáčková Šárka SHK0954 OK Slavia Hradec Králové 38:12 + 17:41
21. Sochorová Kristýna SHK0953 OK Slavia Hradec Králové 38:29 + 17:58
22. Hovorková Elen LPU0954 OK Lokomotiva Pardubice 39:59 + 19:28
23. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 40:31 + 20:00
24. Málková Michaela PHK0853 OK 99 Hradec Králové 41:23 + 20:52
25. Renská Adéla SNA0951 TJ START Náchod 41:50 + 21:19
26. Kaplanová Viktorie HJL0850 Sokol Horní Jelení 42:32 + 22:01
27. Netopilová Simona VAM0950 OB Vamberk 49:06 + 28:35
28. Seligrová Pavlína PHK0957 OK 99 Hradec Králové 50:14 + 29:43
29. Hamáková Adéla HJL0851 Sokol Horní Jelení 50:40 + 30:09
D12D
2.70 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Julišová Kateřina ZAM0851 OB TJ Sokol Žamberk 40:31
2. Kolmanová Anna JIL0953 OK Jilemnice 53:42 + 13:11
3. Němcová Kateřina ZAM0852 OB TJ Sokol Žamberk 57:56 + 17:25
4. Bohdanecká Antonie SHK0960 OK Slavia Hradec Králové 66:25 + 25:54
5. Selixová Anežka SHK0852 OK Slavia Hradec Králové 67:07 + 26:36
6. Andrlová Barbora PHK0961 OK 99 Hradec Králové 76:30 + 35:59
Šlesingerová Nela KUO0951 KOB Ústí nad Orlicí DISK
Růžičková Magda PHK0951 OK 99 Hradec Králové DISK
D14C
4.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 31:46
2. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 31:55 + 0:09
3. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 33:02 + 1:16
4. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 34:18 + 2:32
5. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 35:19 + 3:33
6. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 35:42 + 3:56
7. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 35:52 + 4:06
8. Podlešáková Monika PHK0752 OK 99 Hradec Králové 36:16 + 4:30
9. Dvořáková Kateřina LPU0656 OK Lokomotiva Pardubice 37:02 + 5:16
10. Košková Martina SHK0652 OK Slavia Hradec Králové 38:33 + 6:47
11. Chrtková Anežka PHK0658 OK 99 Hradec Králové 39:38 + 7:52
12. Čečková Karolína SHK0650 OK Slavia Hradec Králové 40:55 + 9:09
13. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 41:19 + 9:33
14. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 41:31 + 9:45
15. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 42:06 + 10:20
16. Fibírová Lucie FSP0777 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:47 + 13:01
17. Slavíková Eva CHT0652 OOB SK Chrast 45:30 + 13:44
18. Chlupáčová Anežka SHK0760 OK Slavia Hradec Králové 46:12 + 14:26
19. Slavíková Tereza CHT0656 OOB SK Chrast 47:37 + 15:51
20. Skořepová Lucie LPU0657 OK Lokomotiva Pardubice 47:49 + 16:03
21. Ballonová Lucie PHK0664 OK 99 Hradec Králové 48:25 + 16:39
22. Malínská Nela SJC0650 Sportcentrum Jičín 48:44 + 16:58
23. Zoulíková Vendula CHT0753 OOB SK Chrast 50:02 + 18:16
24. Škapová Markéta CHT0752 OOB SK Chrast 50:43 + 18:57
25. Mimrová Kateřina CHC0658 K.O.B. Choceň 51:57 + 20:11
26. Ondrušová Zuzana PHK0757 OK 99 Hradec Králové 60:01 + 28:15
27. Šumpíková Barbora SHK0759 OK Slavia Hradec Králové 65:01 + 33:15
28. Doležalová Barbora CHT0655 OOB SK Chrast 79:47 + 48:01
29. Halamková Justýna CHT0651 OOB SK Chrast 84:15 + 52:29
D14D
2.90 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bryscejnová Marieta ZAM0751 OB TJ Sokol Žamberk 34:47
2. Hájková Lucie CET0751 TJ Loko Česká Třebová 46:05 + 11:18
Selixová Mariana SHK0752 OK Slavia Hradec Králové DISK
D16C
5.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 34:17
2. Brožková Tereza LPU0457 OK Lokomotiva Pardubice 47:44 + 13:27
3. Kopecká Anna JIL0552 OK Jilemnice 50:37 + 16:20
4. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 54:57 + 20:40
5. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 55:05 + 20:48
6. Doudová Alžběta PHK0554 OK 99 Hradec Králové 57:14 + 22:57
7. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:39 + 25:22
8. Maršounová Jana SHK0454 OK Slavia Hradec Králové 73:42 + 39:25
9. Tučková Anna LPU0455 OK Lokomotiva Pardubice 74:49 + 40:32
10. Moskvová Agáta ZLH0550 OOB TJ Zlaté Hory 76:46 + 42:29
11. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 OB Vamberk 78:51 + 44:34
12. Kubcová Anna DOB0550 KOB Dobruška 86:10 + 51:53
13. Mikysková Adéla VAM0550 OB Vamberk 86:47 + 52:30
14. Hovadová Iveta ZAM0552 OB TJ Sokol Žamberk 87:53 + 53:36
15. Matušincová Anna PHK0561 OK 99 Hradec Králové 92:35 + 58:18
16. Šlesingerová Sára KUO0551 KOB Ústí nad Orlicí 112:19 + 78:02
D18C
5.50 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 51:21
2. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 51:37 + 0:16
3. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 54:31 + 3:10
4. Zamouřilová Anežka PHK0354 OK 99 Hradec Králové 55:01 + 3:40
5. Kodytková Denisa SHK0252 OK Slavia Hradec Králové 55:49 + 4:28
6. Kovářová Jana LPU0251 OK Lokomotiva Pardubice 56:15 + 4:54
7. Kološová Veronika LPU0351 OK Lokomotiva Pardubice 58:05 + 6:44
8. Hrnčířová Ivana STH0351 SK Studenec 64:07 + 12:46
9. Burešová Karolína ZAM0352 OB TJ Sokol Žamberk 65:23 + 14:02
10. Klacková Štěpánka SJC0253 Sportcentrum Jičín 68:19 + 16:58
11. Besedová Katka PHK0351 OK 99 Hradec Králové 69:58 + 18:37
12. Brumlichová Kristýna NPA0351 SK LOB Nová Paka 72:17 + 20:56
13. Petrásová Hana LPU0380 OK Lokomotiva Pardubice 74:39 + 23:18
D20C
6.20 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3208
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 54:39 3358
2. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 58:11 + 3:32 3160
3. Kroniková Štěpánka SHK0150 OK Slavia Hradec Králové 59:08 + 4:29 3107
4. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 62:02 + 7:23 2944
5. Kosíková Eliška TUR0052 OOB TJ Turnov 69:01 + 14:22 2554
D21C
7.10 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7981
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chaloubská Barbora PHK9951 OK 99 Hradec Králové 51:54 8340
2. Hepnerová Martina PHK8150 OK 99 Hradec Králové 53:28 + 1:34 8110
3. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 57:41 + 5:47 7491
4. Jansová Doubravka LPU9750 OK Lokomotiva Pardubice 63:14 + 11:20 6676
5. Škorpíková Barbora LPU0060 OK Lokomotiva Pardubice 65:53 + 13:59 6287
6. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 66:22 + 14:28 6216
7. Valachová Martina LPU9054 OK Lokomotiva Pardubice 67:53 + 15:59 5993
8. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 69:16 + 17:22 5790
9. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 79:18 + 27:24 4317
10. Ďoubalová Věra DOB8751 KOB Dobruška 82:54 + 31:00 3788
11. Boková Ivana KUO9951 KOB Ústí nad Orlicí 85:44 + 33:50 3372
12. Doležalová Libuše SNA8851 TJ START Náchod 91:48 + 39:54
13. Pilíková Veronika CET8152 TJ Loko Česká Třebová 92:37 + 40:43 2362
14. Skalická Karolína ZAM9652 OB TJ Sokol Žamberk 99:42 + 47:48 1322
15. Goňová Nikola ZAM9752 OB TJ Sokol Žamberk 121:33 + 69:39 0
Vítková Lucie PHK8055 OK 99 Hradec Králové DISK 0
D21D
5.00 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šponarová Lucie ZAM9151 OB TJ Sokol Žamberk 56:27
2. Vejrová Iva STH8852 SK Studenec 59:29 + 3:02
3. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 76:13 + 19:46
Škodová Eliška LTU9250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
D35C
5.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 47:49
2. Novotná Kateřina PHK8252 OK 99 Hradec Králové 48:43 + 0:54
3. Čečková Martina SHK7753 OK Slavia Hradec Králové 53:19 + 5:30
4. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 55:39 + 7:50
5. Suchá Eva SHK7851 OK Slavia Hradec Králové 56:23 + 8:34
6. Fukátková Miroslava VIC7658 OB Vizovice 56:41 + 8:52
7. Kovářová Anna CET7552 TJ Loko Česká Třebová 59:50 + 12:01
7. Petrová Daniela LPU8454 OK Lokomotiva Pardubice 59:50 + 12:01
9. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 59:51 + 12:02
10. Zoulíková Iveta CHT8052 OOB SK Chrast 62:53 + 15:04
11. Sýkorová Zuzana PHK7950 OK 99 Hradec Králové 66:09 + 18:20
12. Čížová Andrea SHK8251 OK Slavia Hradec Králové 68:22 + 20:33
13. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 75:51 + 28:02
14. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 76:56 + 29:07
15. Kubečková Terezie LIP7650 SOS Mamuti z Lipovky 82:15 + 34:26
16. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 102:27 + 54:38
D35D
4.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Odvodyová Šárka LPU8352 OK Lokomotiva Pardubice 39:50
2. Šafářová Ivana CET8051 TJ Loko Česká Třebová 41:00 + 1:10
3. Kodytková Iva VAM7751 OB Vamberk 42:52 + 3:02
4. Venclová Veronika ZAM8251 OB TJ Sokol Žamberk 46:14 + 6:24
5. Besedová Petra PHK7654 OK 99 Hradec Králové 50:31 + 10:41
6. Linková Eva STH7753 SK Studenec 52:04 + 12:14
7. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 52:35 + 12:45
8. Hrušová Dagmar PHK8050 OK 99 Hradec Králové 53:04 + 13:14
9. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 53:43 + 13:53
10. Vörösová Markéta LPU7868 OK Lokomotiva Pardubice 55:06 + 15:16
11. Nimshausová Hana CHC8151 K.O.B. Choceň 55:50 + 16:00
12. Mudruňková Romana VAM7752 OB Vamberk 56:37 + 16:47
13. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 56:46 + 16:56
14. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 59:28 + 19:38
15. Šedivá Petra NPA7751 SK LOB Nová Paka 59:55 + 20:05
16. Dvořáková Zuzana LPU7559 OK Lokomotiva Pardubice 64:01 + 24:11
17. Müllerová Marie KOR7650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 65:01 + 25:11
18. Kvapilová Zuzana PHK7853 OK 99 Hradec Králové 67:36 + 27:46
19. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 69:01 + 29:11
20. Kárníková Kamila LPU8153 OK Lokomotiva Pardubice 69:17 + 29:27
21. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 76:08 + 36:18
22. Kubištová Lenka KUN7650 TJ Sokol Kunvald 76:54 + 37:04
23. Kodytková Karolína SHK7750 OK Slavia Hradec Králové 77:53 + 38:03
24. Drhlíková Markéta VAM8250 OB Vamberk 83:06 + 43:16
25. Kotyková Libuše LTU7854 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 85:41 + 45:51
26. Knedlíková Zuzana SNA8052 TJ START Náchod 116:05 + 76:15
27. Šlesingerová Jitka KUO7851 KOB Ústí nad Orlicí 123:11 + 83:21
D45C
5.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 49:43
2. Růžičková Kamila PHK7153 OK 99 Hradec Králové 52:36 + 2:53
3. Stodůlková Lenka LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:09 + 4:26
4. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 55:06 + 5:23
5. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 55:14 + 5:31
6. Melicharová Zdeňka PHK7551 OK 99 Hradec Králové 55:43 + 6:00
7. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 56:50 + 7:07
8. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 57:15 + 7:32
9. Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu 62:07 + 12:24
10. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:19 + 13:36
11. Rykalová Jitka VAM7251 OB Vamberk 64:55 + 15:12
12. Fibírová Zuzana FSP7555 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 66:27 + 16:44
13. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 67:47 + 18:04
14. Rybínová Iva KOR7551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 68:04 + 18:21
15. Chmelařová Marie SHK6352 OK Slavia Hradec Králové 88:13 + 38:30
16. Netuková Hana SHK7052 OK Slavia Hradec Králové 89:03 + 39:20
17. Žáková Marcela LPU7053 OK Lokomotiva Pardubice 90:38 + 40:55
D45D
3.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petrásová Simona LPU7556 OK Lokomotiva Pardubice 38:57
2. Dohnálková Jana SHK7252 OK Slavia Hradec Králové 49:59 + 11:02
3. Chaloupková Lenka CHC6951 K.O.B. Choceň 50:01 + 11:04
4. Machová Iveta NPA6851 SK LOB Nová Paka 53:57 + 15:00
5. Maňáková Silvie PHK7151 OK 99 Hradec Králové 54:17 + 15:20
6. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 57:50 + 18:53
7. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:14 + 19:17
8. Justová Jana PHK6153 OK 99 Hradec Králové 58:36 + 19:39
8. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 58:36 + 19:39
10. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 62:23 + 23:26
11. Kokrdová Věra PHK6450 OK 99 Hradec Králové 62:39 + 23:42
12. Vaňurová Marcela HOR6850 TJ Jiskra Hořice 65:39 + 26:42
13. Kubcová Lenka DOB7451 KOB Dobruška 67:07 + 28:10
14. Kološová Jana LPU6653 OK Lokomotiva Pardubice 72:03 + 33:06
15. Raková Miroslava SHK7250 OK Slavia Hradec Králové 72:33 + 33:36
16. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 76:08 + 37:11
17. Prázová Kamila SRK7151 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 78:49 + 39:52
18. Vodičková Lenka LPU7357 OK Lokomotiva Pardubice 79:42 + 40:45
19. Mikysková Ilona VAM7550 OB Vamberk 84:06 + 45:09
20. Smisitelová Markéta KOR7452 OB DDM Kostelec nad Orlicí 86:15 + 47:18
21. Boháčová Alena KUN7450 TJ Sokol Kunvald 105:50 + 66:53
22. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 106:56 + 67:59
D55C
3.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 51:35
2. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 54:04 + 2:29
3. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:12 + 4:37
4. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 56:34 + 4:59
5. Nožková Dagmar ZAM6251 OB TJ Sokol Žamberk 59:19 + 7:44
6. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 64:47 + 13:12
7. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 71:11 + 19:36
8. Kosikova Helena 0030002 dodatecna prihlaska 96:30 + 44:55
D55D
3.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filipová Dagmar SHK5651 OK Slavia Hradec Králové 56:26
2. Zelenková Lenka 0090001 Zelenkovi 60:08 + 3:42
D65C
3.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 45:15
2. Martincová Helena ZAM5051 OB TJ Sokol Žamberk 60:14 + 14:59
3. Hepnerová Dagmar SHK5451 OK Slavia Hradec Králové 64:19 + 19:04
H10N
4.10 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pompach Tobiáš PHK1201 OK 99 Hradec Králové 35:52
2. Bohdanecký František SHK1104 OK Slavia Hradec Králové 36:19 + 0:27
3. Šumpík Filip SHK1109 OK Slavia Hradec Králové 44:42 + 8:50
4. Klabzuba Jan SRK1207 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:53 + 16:01
5. Franc Martin SHK1204 OK Slavia Hradec Králové 74:12 + 38:20
6. Hauschwitz Roman JIL1102 OK Jilemnice 80:10 + 44:18
Vlk Vojtěch SRK1202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Ornst Tobiáš SRK1302 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
H10C
2.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štastný Antonín CTB1101 SK OB Chotěboř 20:59
2. Šimek Vojtěch CHC1002 K.O.B. Choceň 23:08 + 2:09
3. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 24:26 + 3:27
4. Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín 29:18 + 8:19
5. Kárník Štěpán LPU1002 OK Lokomotiva Pardubice 29:23 + 8:24
6. Kopecký Vojtěch CHT1001 OOB SK Chrast 30:22 + 9:23
7. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 32:06 + 11:07
8. Šafář Jakub CET1103 TJ Loko Česká Třebová 32:36 + 11:37
9. Šíma Antonín SRK1001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:36 + 17:37
10. Lučan Ondřej LPU1101 OK Lokomotiva Pardubice 41:20 + 20:21
11. Domin Ondřej LPU1103 OK Lokomotiva Pardubice 42:33 + 21:34
12. Chrtek Jan PHK1100 OK 99 Hradec Králové 43:11 + 22:12
13. Jičínský Antonín SRK1101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:24 + 25:25
14. Juška Vojtěch LPU1003 OK Lokomotiva Pardubice 47:43 + 26:44
15. Čihák Matěj HOR1100 TJ Jiskra Hořice 50:28 + 29:29
16. Pavelec Daniel NPA1101 SK LOB Nová Paka 51:11 + 30:12
17. Severa Matyáš PHK1004 OK 99 Hradec Králové 53:27 + 32:28
Svoboda Jan CHT1002 OOB SK Chrast DISK
Mrva Tomáš LPU1009 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H12C
2.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 17:44
2. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 19:05 + 1:21
3. Čečka Matěj SHK0901 OK Slavia Hradec Králové 21:00 + 3:16
4. Kubeček Antonín LIP0800 SOS Mamuti z Lipovky 21:06 + 3:22
5. Čihák Jakub HOR0901 TJ Jiskra Hořice 22:12 + 4:28
6. Vítek Vojtěch CHT0801 OOB SK Chrast 22:16 + 4:32
7. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 24:24 + 6:40
8. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 24:56 + 7:12
9. Lučan Matěj LPU0903 OK Lokomotiva Pardubice 25:20 + 7:36
10. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 26:27 + 8:43
11. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 26:33 + 8:49
12. Kotyk Šimon LTU0802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:19 + 9:35
13. Jakubský David SHK0905 OK Slavia Hradec Králové 27:43 + 9:59
14. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 27:58 + 10:14
15. Kobík Kryštof LTU0901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:33 + 10:49
16. Goláň František LPU0803 OK Lokomotiva Pardubice 28:46 + 11:02
17. Šedivý Josef NPA0802 SK LOB Nová Paka 31:00 + 13:16
18. Škapa Jan CHT0901 OOB SK Chrast 31:01 + 13:17
19. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 31:55 + 14:11
20. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 32:11 + 14:27
21. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 33:30 + 15:46
21. Matušinec Jakub PHK0802 OK 99 Hradec Králové 33:30 + 15:46
23. Maloch David LPU0905 OK Lokomotiva Pardubice 33:55 + 16:11
24. Šeps Miroslav SRK0801 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:58 + 16:14
25. Goláň Antonín LPU0804 OK Lokomotiva Pardubice 34:20 + 16:36
26. Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice 35:12 + 17:28
27. Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice 37:20 + 19:36
28. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 39:35 + 21:51
29. Sochor Jakub SHK0903 OK Slavia Hradec Králové 41:56 + 24:12
30. Renský Matěj SNA0903 TJ START Náchod 45:02 + 27:18
31. Vít Petr KOR0805 OB DDM Kostelec nad Orlicí 57:41 + 39:57
Češík František CHT0902 OOB SK Chrast DISK
Bernard Mikuláš HOR0902 TJ Jiskra Hořice DISK
Fibír Jakub FSP0900 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
H12D
2.70 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vích Ondřej CHC0801 K.O.B. Choceň 36:33
2. Flos David LPU0920 OK Lokomotiva Pardubice 48:27 + 11:54
3. Pachel Jiří ZAM0801 OB TJ Sokol Žamberk 55:14 + 18:41
H14C
5.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 36:38
2. Čihák Jan HOR0601 TJ Jiskra Hořice 36:57 + 0:19
3. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 37:34 + 0:56
4. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:29 + 1:51
5. Stach Ondřej JIL0602 OK Jilemnice 39:06 + 2:28
6. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 41:14 + 4:36
7. Fajfr Marek ZAM0602 OB TJ Sokol Žamberk 41:15 + 4:37
8. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 45:16 + 8:38
9. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 47:32 + 10:54
10. Kurka Antonín SHK0700 OK Slavia Hradec Králové 49:21 + 12:43
11. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 49:38 + 13:00
12. Matěásko Marek JIL0702 OK Jilemnice 50:54 + 14:16
13. Flos Tomáš LPU0633 OK Lokomotiva Pardubice 52:30 + 15:52
14. Dlabola Jakub SJC0602 Sportcentrum Jičín 54:14 + 17:36
15. Kujal Josef PHK0703 OK 99 Hradec Králové 66:26 + 29:48
16. Seligr Lukáš PHK0709 OK 99 Hradec Králové 75:23 + 38:45
17. Hostinský Matěj LPU0604 OK Lokomotiva Pardubice 88:06 + 51:28
18. Dejnožka Matěj CHT0701 OOB SK Chrast 89:52 + 53:14
19. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 98:35 + 61:57
20. Severa Lukáš PHK0603 OK 99 Hradec Králové 104:48 + 68:10
21. Beneda Vojtěch SHK0703 OK Slavia Hradec Králové 105:14 + 68:36
22. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 107:50 + 71:12
H14D
3.50 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunt Martin ZAM0701 OB TJ Sokol Žamberk 50:50
H16C
6.50 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malý Antonín JIL0501 OK Jilemnice 42:31
2. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 49:19 + 6:48
3. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 50:44 + 8:13
4. Jakubský Adam SHK0406 OK Slavia Hradec Králové 50:59 + 8:28
5. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 51:22 + 8:51
6. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 51:38 + 9:07
7. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 52:18 + 9:47
8. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 54:59 + 12:28
9. Hybeš Michal CHT0401 OOB SK Chrast 55:09 + 12:38
10. Salaba Dan JIL0404 OK Jilemnice 55:42 + 13:11
11. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 56:23 + 13:52
12. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 56:42 + 14:11
13. Kurka Jaroslav SHK0501 OK Slavia Hradec Králové 57:04 + 14:33
14. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 59:26 + 16:55
14. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 59:26 + 16:55
16. Pulc Ondřej ZAM0505 OB TJ Sokol Žamberk 60:40 + 18:09
17. Podolský Petr SHK0507 OK Slavia Hradec Králové 61:15 + 18:44
18. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:54 + 19:23
19. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 63:09 + 20:38
20. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 65:14 + 22:43
21. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 65:45 + 23:14
22. Langr Jakub KOR0401 OB DDM Kostelec nad Orlicí 66:51 + 24:20
23. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:02 + 24:31
24. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 68:01 + 25:30
25. Kotyk Vojtěch LTU0502 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 77:33 + 35:02
26. Meier Jakub BRU0501 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 78:45 + 36:14
27. Pirkl Jakub CHC0503 K.O.B. Choceň 80:59 + 38:28
28. Kerhát David LTU0403 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 81:18 + 38:47
29. Potůček Oto LTU0501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 84:00 + 41:29
30. Nimshaus Viktor CHC0502 K.O.B. Choceň 88:34 + 46:03
31. Vacek František CHT0501 OOB SK Chrast 88:42 + 46:11
32. Baše Ondřej KOR0503 OB DDM Kostelec nad Orlicí 90:21 + 47:50
33. Novák Marek SHK0505 OK Slavia Hradec Králové 96:55 + 54:24
34. Kokrda Vojtěch PHK0402 OK 99 Hradec Králové 101:47 + 59:16
35. Kokrda Adam PHK0503 OK 99 Hradec Králové 135:11 + 92:40
H18C
7.70 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procinger Jakub STH0302 SK Studenec 46:05
2. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 50:19 + 4:14
3. Váňa Vojtěch LPU0312 OK Lokomotiva Pardubice 50:34 + 4:29
4. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 51:03 + 4:58
5. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 51:10 + 5:05
6. Fejfar Lukáš LPU0310 OK Lokomotiva Pardubice 56:53 + 10:48
7. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:59 + 11:54
8. Balcar Jiří SNA0301 TJ START Náchod 60:39 + 14:34
9. Moravec Jan ZAM0205 OB TJ Sokol Žamberk 61:21 + 15:16
10. Šimek Jakub CHC0303 K.O.B. Choceň 62:18 + 16:13
11. Novák Adam LPU0320 OK Lokomotiva Pardubice 69:37 + 23:32
12. Vališ Jan LPU0210 OK Lokomotiva Pardubice 71:34 + 25:29
13. Zamastil Michal LTU0203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 76:09 + 30:04
H20C
8.30 km, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3904
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:22 4063
2. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 72:53 + 3:31 3873
3. Porkert Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové 74:42 + 5:20 3775
4. Krampera Tomáš VRL0103 OOS TJ Spartak Vrchlabí 94:56 + 25:34 2683
5. Koditek Jonáš KUO0101 KOB Ústí nad Orlicí 105:53 + 36:31 2092
Bendák Jan PHK9800 OK 99 Hradec Králové DISK 0
H21C
9.50 km, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8463
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horčička Vít TBM9919 KOS TJ Tesla Brno 55:20 8839
2. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 58:38 + 3:18 8357
3. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 59:45 + 4:25 8194
4. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 61:24 + 6:04 7953
5. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 61:38 + 6:18 7918
6. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 62:07 + 6:47 7848
7. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 64:20 + 9:00 7524
8. Melecký Martin SSU9001 SK Severka Šumperk 65:54 + 10:34 7295
9. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 66:28 + 11:08 7212
10. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 68:56 + 13:36 6851
11. Fibír Tomáš FSP7901 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 69:36 + 14:16 6754
12. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 70:34 + 15:14 6613
13. Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast 71:36 + 16:16 6462
14. Andrš Jiří VAM8601 OB Vamberk 72:11 + 16:51 6376
15. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 72:30 + 17:10 6330
16. Novotný Radek PHK7402 OK 99 Hradec Králové 75:48 + 20:28 5848
17. Dvořáček Radek 0180001 Doudleby nad Orlicí 75:57 + 20:37
18. Trojan Karel TUR9011 OOB TJ Turnov 78:47 + 23:27 5412
19. Šklíba Michal STE9900 SK SKI-OB Šternberk 80:20 + 25:00 5185
20. Maňák Matěj PHK9302 OK 99 Hradec Králové 80:27 + 25:07 5168
21. Kafka Miloš LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice 80:29 + 25:09 5163
22. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 82:14 + 26:54 4908
23. Lžíčař Martin DOB8803 KOB Dobruška 83:45 + 28:25 4686
24. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 84:18 + 28:58 4606
25. Šabatka Jan SHK9001 OK Slavia Hradec Králové 84:29 + 29:09 4579
26. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 86:56 + 31:36 4221
27. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 90:04 + 34:44 3763
H21D
7.30 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Valach Ondřej LPU2224 OK Lokomotiva Pardubice 68:45
2. Kasse Jakub 0170003 HO Jurije Garagina 79:30 + 10:45
3. Pinkas Jan ZAM9606 OB TJ Sokol Žamberk 86:56 + 18:11
4. Kalousek Tomáš ZAM8901 OB TJ Sokol Žamberk 89:30 + 20:45
5. Roll Martin ALB8401 OOB Albrechtice nad Orlicí 104:34 + 35:49
6. Přibyl Václav LPU2222 OK Lokomotiva Pardubice 154:00 + 85:15
H35C
7.90 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hovorka Jan LPU7907 OK Lokomotiva Pardubice 54:18
2. Bláha Jan HJL8200 Sokol Horní Jelení 55:27 + 1:09
3. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 62:51 + 8:33
4. Klvaňa Milan CHT7500 OOB SK Chrast 69:19 + 15:01
5. Vítek Pavel CHT7501 OOB SK Chrast 75:18 + 21:00
6. Podlešák Marek PHK7802 OK 99 Hradec Králové 76:09 + 21:51
7. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 77:35 + 23:17
8. Kopecký Martin PHK8001 OK 99 Hradec Králové 78:03 + 23:45
9. Panáček Aleš SHK7604 OK Slavia Hradec Králové 78:45 + 24:27
10. Keller Ivo CHT7703 OOB SK Chrast 86:32 + 32:14
11. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 92:53 + 38:35
12. Matoušek Josef PHK7900 OK 99 Hradec Králové 96:41 + 42:23
13. Jakubský Radek SHK7603 OK Slavia Hradec Králové 98:44 + 44:26
Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové DISK
H35D
6.00 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Aleš LPU7601 OK Lokomotiva Pardubice 46:00
2. Hladký Viktor VAM8201 OB Vamberk 46:49 + 0:49
3. Hovorka Pavel LPU7908 OK Lokomotiva Pardubice 49:23 + 3:23
4. Šimek Jiří CHC7901 K.O.B. Choceň 55:26 + 9:26
5. Drhlík Petr VAM8301 OB Vamberk 55:30 + 9:30
6. Beseda Pavel PHK6910 OK 99 Hradec Králové 58:21 + 12:21
7. Šnokhous Jan SJC8002 Sportcentrum Jičín 58:54 + 12:54
8. Nymsa Zdeněk TYN8502 OOB SK Týniště nad Orlicí 59:32 + 13:32
9. Kotyk Pavel LTU7901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:05 + 14:05
10. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 61:18 + 15:18
11. Baše Petr KOR7701 OB DDM Kostelec nad Orlicí 61:37 + 15:37
12. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 61:42 + 15:42
13. Šafář Miroslav CET7001 TJ Loko Česká Třebová 61:51 + 15:51
14. Kuhn Jiří LPU7718 OK Lokomotiva Pardubice 61:58 + 15:58
15. Falta Radim KUO7802 KOB Ústí nad Orlicí 65:00 + 19:00
16. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 66:43 + 20:43
17. Pozdílek Martin PHK7803 OK 99 Hradec Králové 67:36 + 21:36
18. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 68:11 + 22:11
19. Kvapil Ondřej PHK7804 OK 99 Hradec Králové 68:30 + 22:30
20. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 69:44 + 23:44
21. Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř 72:00 + 26:00
22. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 72:35 + 26:35
23. Novák Michal SHK7802 OK Slavia Hradec Králové 74:54 + 28:54
24. Maloch Pavel LPU7719 OK Lokomotiva Pardubice 76:50 + 30:50
25. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 77:41 + 31:41
26. Goláň Oldřich LPU7417 OK Lokomotiva Pardubice 83:43 + 37:43
27. Hruša Petr 0120002 Vysoká nad Labem 84:07 + 38:07
28. Souček Karel SHK6601 OK Slavia Hradec Králové 85:01 + 39:01
29. Sršeň Tomáš VAM8001 OB Vamberk 85:06 + 39:06
30. Betlach Michal CET7801 TJ Loko Česká Třebová 86:39 + 40:39
31. Kušička Josef HJL7600 Sokol Horní Jelení 90:06 + 44:06
32. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 102:56 + 56:56
H45C
6.50 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 52:41
2. Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice 55:12 + 2:31
3. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 58:45 + 6:04
4. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 58:51 + 6:10
5. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 59:57 + 7:16
6. Chmelař Pavel SHK6402 OK Slavia Hradec Králové 60:43 + 8:02
7. Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice 65:09 + 12:28
8. Czagan Jan LPU7106 OK Lokomotiva Pardubice 66:42 + 14:01
9. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:32 + 14:51
10. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 70:29 + 17:48
11. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 71:16 + 18:35
12. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:10 + 20:29
13. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 73:26 + 20:45
14. Kotlář Vladimír VAM5401 OB Vamberk 74:04 + 21:23
15. Růžička Ivan PHK6702 OK 99 Hradec Králové 79:22 + 26:41
16. Vacek František CHT7001 OOB SK Chrast 82:19 + 29:38
17. Müller Robert OAV6900 Orienteering Adventure 99:03 + 46:22
H45D
5.00 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílek Tomáš SJC7307 Sportcentrum Jičín 52:14
2. Macháček Lubomír LPU7515 OK Lokomotiva Pardubice 56:51 + 4:37
3. Zamouřil Petr PHK6808 OK 99 Hradec Králové 57:02 + 4:48
4. Kunt Stanislav ZAM7401 OB TJ Sokol Žamberk 65:25 + 13:11
5. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 65:30 + 13:16
6. Puš Roman STH7501 SK Studenec 65:32 + 13:18
7. Rémiš Jaromír SHK7200 OK Slavia Hradec Králové 69:09 + 16:55
8. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 71:57 + 19:43
9. Justa Jaromír PHK6101 OK 99 Hradec Králové 74:33 + 22:19
10. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 75:05 + 22:51
11. Munzar Martin LPU7313 OK Lokomotiva Pardubice 76:25 + 24:11
12. Mikyska Alan VAM7149 OB Vamberk 76:29 + 24:15
13. Dudášek Karel DOB7001 KOB Dobruška 80:57 + 28:43
14. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 81:26 + 29:12
15. Košek Martin SHK7301 OK Slavia Hradec Králové 83:43 + 31:29
16. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 86:17 + 34:03
17. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 86:56 + 34:42
18. Krejčí Milan KOR7400 OB DDM Kostelec nad Orlicí 87:35 + 35:21
19. Tichý Pavel KOR6801 OB DDM Kostelec nad Orlicí 90:54 + 38:40
20. Vrba Josef ZAM6802 OB TJ Sokol Žamberk 109:03 + 56:49
Cibulka Radek LPU7107 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H55C
5.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 62:30
2. Kalibán Pavel SNA5649 TJ START Náchod 63:34 + 1:04
3. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 74:13 + 11:43
4. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 76:09 + 13:39
5. Hanuš Luboš SNA6401 TJ START Náchod 87:45 + 25:15
6. Chládek Josef ZAM5901 OB TJ Sokol Žamberk 93:34 + 31:04
7. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 97:17 + 34:47
H55D
4.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 44:38
2. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 46:29 + 1:51
3. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 52:48 + 8:10
4. Rykala Karel VAM6401 OB Vamberk 52:59 + 8:21
5. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 53:12 + 8:34
6. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:26 + 10:48
7. Jánek Ladislav LPU6103 OK Lokomotiva Pardubice 57:35 + 12:57
8. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 57:56 + 13:18
9. Dvořák Vladimír LPU6004 OK Lokomotiva Pardubice 61:02 + 16:24
10. Hynek Petr SNA6302 TJ START Náchod 61:12 + 16:34
11. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 65:01 + 20:23
12. Andrš Milan ZAM5801 OB TJ Sokol Žamberk 68:00 + 23:22
13. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 71:59 + 27:21
14. Divecký Josef SHK6102 OK Slavia Hradec Králové 73:18 + 28:40
15. Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí 81:47 + 37:09
H65C
4.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 51:57
2. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 52:51 + 0:54
3. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 57:54 + 5:57
4. Mrštík Václav LPU5002 OK Lokomotiva Pardubice 60:01 + 8:04
5. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 68:16 + 16:19
6. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 82:37 + 30:40
Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod DISK
H65D
3.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stárek Jiří DOB5001 KOB Dobruška 36:31
2. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 39:17 + 2:46
3. Filip Aleš SHK5501 OK Slavia Hradec Králové 44:31 + 8:00
4. Šponar Josef ZAM4701 OB TJ Sokol Žamberk 46:03 + 9:32
5. Tobiška Václav ZAM4401 OB TJ Sokol Žamberk 52:21 + 15:50
6. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 59:27 + 22:56
7. Doležal Petr TYN5401 OOB SK Týniště nad Orlicí 65:19 + 28:48
Čepelka Petr LPU4701 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H75C
3.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sokolář Zdeněk SNA4501 TJ START Náchod 66:57
2. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 83:18 + 16:21
3. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 84:38 + 17:41
HDR
4.10 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafář Jan CET1402 TJ Loko Česká Třebová 22:22
2. Hepner Martin SHK1500 OK Slavia Hradec Králové 26:41 + 4:19
3. Teplý Filip 0110001 Vamberk 27:25 + 5:03
4. Hájek Aleš CET1501 TJ Loko Česká Třebová 29:59 + 7:37
5. Jirásková Eliška 0060001 Fanaticus 31:58 + 9:36
6. Švorcová Karolína HJL1250 Sokol Horní Jelení 33:24 + 11:02
7. Melicharová Nina PHK1451 OK 99 Hradec Králové 34:32 + 12:10
8. Jirásková Julie LPU1352 OK Lokomotiva Pardubice 35:40 + 13:18
9. Hrdinka Josef SHK1205 OK Slavia Hradec Králové 36:06 + 13:44
10. Fukátko Václav LPU1302 OK Lokomotiva Pardubice 37:23 + 15:01
11. Odvody Vilém LPU1502 OK Lokomotiva Pardubice 38:23 + 16:01
12. Šimek Jan CHC1301 K.O.B. Choceň 38:24 + 16:02
13. Leflerová Kristýna PHK0659 OK 99 Hradec Králové 39:16 + 16:54
14. Martincová Daniela Sofie VAM1351 OB Vamberk 41:18 + 18:56
15. Fajfr Aleš ZAM0902 OB TJ Sokol Žamberk 42:24 + 20:02
16. Flosová Nikol XXX XXX 44:31 + 22:09
17. Jirásková Jasmína LPU1652 OK Lokomotiva Pardubice 45:21 + 22:59
18. Šíma Vojtěch SRK1203 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:29 + 23:07
19. Čapek Samuel PHK1600 OK 99 Hradec Králové 45:35 + 23:13
20. Hanslík Jaroslav SHK1107 OK Slavia Hradec Králové 48:25 + 26:03
21. Stryková Kamila LPU1651 OK Lokomotiva Pardubice 50:22 + 28:00
22. Vítek Michal PHK1402 OK 99 Hradec Králové 51:21 + 28:59
23. Dvorský Michal CHC1401 K.O.B. Choceň 51:42 + 29:20
24. Fenclová Zuzana LPU1454 OK Lokomotiva Pardubice 52:24 + 30:02
25. Kleinerová Eva XXX XXX 53:31 + 31:09
26. Kleiner Matouš XXX XXX 53:39 + 31:17
27. Bašová Justýna XXX XXX 56:17 + 33:55
28. Nováčková Simona XXX XXX 56:42 + 34:20
29. Luliš Josef ZAM OB TJ Sokol Žamberk 57:08 + 34:46
30. Jedlinská Kateřina VAM1250 OB Vamberk 57:56 + 35:34
31. Skalický Ivo XXX XXX 58:17 + 35:55
32. Skalický Kryštof XXX XXX 58:41 + 36:19
33. Horáčková Kateřina SHK9997 OK Slavia Hradec Králové 69:03 + 46:41
34. Hovorková Žofie LPU1752 OK Lokomotiva Pardubice 106:47 + 84:25
35. Doudová Marie XXX XXX 142:06 + 119:44
Malochová Lenka LPU1362 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Zemánek Ondřej SRK1112 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Hrušová Kateřina 0120001 Vysoká nad Labem DISK
P
3.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimková Klára CHC0054 K.O.B. Choceň 38:00
2. Hladký Filip KOR0300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 38:03 + 0:03
3. Kroupová Kateřina LPU8154 OK Lokomotiva Pardubice 40:05 + 2:05
4. Sýkorová Daniela CHC8851 K.O.B. Choceň 41:27 + 3:27
5. Jansová Romana BRU7650 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 42:10 + 4:10
6. Vaňátko Jakub LTU8100 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:23 + 4:23
7. Jakubská Naděžda SHK7652 OK Slavia Hradec Králové 42:47 + 4:47
8. Pozdílková Alena PHK8053 OK 99 Hradec Králové 45:29 + 7:29
9. Šumpík Michal XXX XXX 46:09 + 8:09
10. Matoušková Petra 0190001 OK Béďa 46:19 + 8:19
11. Šípek Jaroslav LPU7422 OK Lokomotiva Pardubice 48:23 + 10:23
12. Jedlinský Martin VAM0800 OB Vamberk 49:08 + 11:08
13. Šumpíková Kateřina XXX XXX 49:40 + 11:40
14. Koblicová Milena VAM7651 OB Vamberk 49:41 + 11:41
15. Sedloňová Aneta SNA TJ START Náchod 49:45 + 11:45
16. Bohdanecká Barbora SHK7950 OK Slavia Hradec Králové 51:02 + 13:02
17. Nováčková Vendulka XXX XXX 51:20 + 13:20
18. Tran Ngoc Mai 0040001 Trumberka trumberatá 52:45 + 14:45
19. Langrová Lenka KOR7450 OB DDM Kostelec nad Orlicí 53:32 + 15:32
20. Bernard Jan HOR TJ Jiskra Hořice 54:47 + 16:47
21. Šafářová Anna SHK9999 OK Slavia Hradec Králové 56:40 + 18:40
22. Martinec Petr 0130001 Nereg. 60:24 + 22:24
23. Víchová Sára CHC0455 K.O.B. Choceň 61:32 + 23:32
24. Doudová Gabriela XXX XXX 61:58 + 23:58
25. Vrobelová Iveta LPU2223 OK Lokomotiva Pardubice 62:27 + 24:27
26. Štěpánová Věra 0210001 Stepova 63:54 + 25:54
27. Mrvová Veronika 0070001 Lokomotiva Pardubice 66:12 + 28:12
28. Bernard Jonatan HOR TJ Jiskra Hořice 66:21 + 28:21
29. Sedloň Josef SNA TJ START Náchod 67:44 + 29:44
30. Měkyna Zdeněk 0010001 Začátečník, zatím nejsem členem 68:42 + 30:42
31. Kleiberová Eliška CHC9952 K.O.B. Choceň 70:42 + 32:42
32. Juška Jiří 0230001 nereg 76:37 + 38:37
33. Hovadová Aneta ZAM0661 OB TJ Sokol Žamberk 77:27 + 39:27
34. Hovad Jaroslav ZAM7701 OB TJ Sokol Žamberk 77:40 + 39:40
35. Zamouřilová Lenka LTU7450 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 77:49 + 39:49
36. Farkašová Barbora KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí 78:09 + 40:09
37. Hovadová Iva ZAM8161 OB TJ Sokol Žamberk 78:26 + 40:26
38. Kaplanová Alena HJL7550 Sokol Horní Jelení 86:19 + 48:19
39. Skýpala Daniel 0050001 - 96:04 + 58:04
Dvorská Renata CHC8152 K.O.B. Choceň DISK
Benda Miroslav 0220001 LTU DISK
T
6.30 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smutný Michal 0240001 VčP SRK 59:56
2. Lehárová Alžběta LPU9456 OK Lokomotiva Pardubice 63:30 + 3:34
3. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 64:51 + 4:55
4. Růžička Karel 0250001 Ok99 65:56 + 6:00
5. Věříš Michal 0160001 neregistrovaný 67:01 + 7:05
6. Hoidekr Jan 0020002 xxx 68:52 + 8:56
7. Hladík Jiří 0020001 xxx 70:34 + 10:38
8. Jahoda Jiří 0150001 (j)Elita 77:29 + 17:33
9. Věříš Andrea 0160002 neregistrovaný 96:01 + 36:05
10. Lapáček Jiří SHK6600 OK Slavia Hradec Králové 99:32 + 39:36
11. Sommer Jaroslav 0150002 (j)Elita 99:47 + 39:51
12. Matějka Luboš SNA7602 TJ START Náchod 113:25 + 53:29