Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Biolik Emil | 0050001 | trackcourse.com | 25:07 | ||
2. | Navrátilová Marie | KYL0950 | SK SP Kylešovice | 47:07 | + 22:00 | |
3. | Zuzanna Jankowska | 0050002 | trackcourse.com | 87:17 | + 62:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Létalová Eva | SFM1250 | O-RUNNAŘI Beskydy | 24:10 | ||
2. | Zítová Kateřina | LDC1150 | KOB Děčín | 25:34 | + 1:24 | |
3. | Besedová Magdaléna | PHK1252 | OK 99 Hradec Králové | 27:02 | + 2:52 | |
4. | Tomášková Lucie | STE1350 | SK SKI-OB Šternberk | 27:43 | + 3:33 | |
5. | Klose Kateřina | SFM1251 | O-RUNNAŘI Beskydy | 29:22 | + 5:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpová Barbora | PGP0951 | SK Praga | 16:56 | ||
2. | Tomášková Anna | STE1051 | SK SKI-OB Šternberk | 22:14 | + 5:18 | |
3. | Málková Karolína | SHK1051 | OK Slavia Hradec Králové | 22:33 | + 5:37 | |
4. | Kundratová Eva | TZL0950 | SKOB Zlín | 22:46 | + 5:50 | |
5. | Lapáčková Šárka | SHK0954 | OK Slavia Hradec Králové | 26:16 | + 9:20 | |
6. | Tejkalová Aneta | KDZ1052 | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 28:05 | + 11:09 | |
7. | Luterová Laura | PLU1051 | TJ SOKOL Plumlov | 29:11 | + 12:15 | |
8. | Netopilová Simona | VAM0950 | OB Vamberk | 31:24 | + 14:28 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kvášovská Ludmila | LTU0753 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 29:20 | ||
2. | Novotná Karolína | TUR0853 | OOB TJ Turnov | 32:46 | + 3:26 | |
3. | Běloušková Kateřina | CTB0752 | SK OB Chotěboř | 33:30 | + 4:10 | |
4. | Nemšovská Magdalena | VSP0853 | USK Praha | 34:41 | + 5:21 | |
5. | Otrubová Karolína | PLU0888 | TJ SOKOL Plumlov | 35:38 | + 6:18 | |
6. | Gajdová Michaela | VSP0752 | USK Praha | 41:19 | + 11:59 | |
7. | Slezáková Vendula | PLU0854 | TJ SOKOL Plumlov | 55:17 | + 25:57 | |
8. | Štefková Michaela | PLU0851 | TJ SOKOL Plumlov | 60:53 | + 31:33 | |
9. | Dosbabová Veronika | TTR0851 | OOB Třebíč | 107:54 | + 78:34 | |
Nešporová Terezie | TTR0852 | OOB Třebíč | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Michaela | TUR0551 | OOB TJ Turnov | 27:58 | ||
2. | Kubecová Magdalena | STB0550 | TJ Stadion Nový Bor | 35:03 | + 7:05 | |
3. | Štěpová Kateřina | PGP0657 | SK Praga | 36:18 | + 8:20 | |
4. | Otrubová Anna | PLU0577 | TJ SOKOL Plumlov | 38:46 | + 10:48 | |
5. | Cejpková Karolína | SRK0552 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 40:05 | + 12:07 | |
6. | Výchová Veronika | SRK0557 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 46:48 | + 18:50 | |
7. | Kubcová Anna | DOB0550 | KOB Dobruška | 49:46 | + 21:48 | |
8. | Hovorková Marie | LDC0650 | KOB Děčín | 49:54 | + 21:56 | |
9. | Venusová Anna | STE0554 | SK SKI-OB Šternberk | 73:09 | + 45:11 | |
Matěásková Šárka | JIL0551 | OK Jilemnice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skácelová Adéla | JJN0454 | Team Jizerky | 35:16 | ||
2. | Hanušová Kateřina | VRL0455 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:06 | + 5:50 | |
3. | Bídová Markéta | UOL0352 | SOB Olomouc | 44:16 | + 9:00 | |
4. | Adámková Klára | JIL0452 | OK Jilemnice | 48:47 | + 13:31 | |
5. | Hudská Štěpánka | TUR0450 | OOB TJ Turnov | 50:57 | + 15:41 | |
6. | Tomášková Linda | TAP0455 | KOB Tretra Praha | 51:45 | + 16:29 | |
7. | Janovská Vendula | JIL0453 | OK Jilemnice | 52:24 | + 17:08 | |
8. | Janečková Adéla | PLU0452 | TJ SOKOL Plumlov | 53:13 | + 17:57 | |
9. | Lukašáková Sára | STE0450 | SK SKI-OB Šternberk | 61:42 | + 26:26 | |
10. | Brumlichová Kristýna | NPA0351 | SK LOB Nová Paka | 69:02 | + 33:46 | |
11. | Besedová Katka | PHK0351 | OK 99 Hradec Králové | 95:09 | + 59:53 | |
12. | Nešporová Marie | TTR0351 | OOB Třebíč | 99:05 | + 63:49 | |
Lubrichová Veronika | STE0451 | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 36:01 | 8126 | ||
2. | Peterová Jana | LPU0057 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:02 | + 2:01 | 7704 | |
3. | Omová Michaela | TUR8153 | OOB TJ Turnov | 38:14 | + 2:13 | 7662 | |
4. | Pachnik Malgorzata | DOB9399 | KOB Dobruška | 43:09 | + 7:08 | 6633 | |
5. | Nováková Zuzana | NPA9151 | SK LOB Nová Paka | 43:51 | + 7:50 | 6487 | |
6. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | Slavia Liberec orienteering | 44:59 | + 8:58 | 6250 | |
7. | Binarová Adéla | UOL0452 | SOB Olomouc | 47:30 | + 11:29 | 5723 | |
8. | Raclavská Vlaďka | UOL0253 | SOB Olomouc | 47:44 | + 11:43 | 5674 | |
9. | Ďoubalová Věra | DOB8751 | KOB Dobruška | 48:50 | + 12:49 | 5444 | |
10. | Valachová Martina | LPU9054 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:01 | + 13:00 | 5406 | |
11. | Nováková Světlana | NPA0151 | SK LOB Nová Paka | 49:29 | + 13:28 | 5308 | |
12. | Surkova Polina | PGP0157 | SK Praga | 49:59 | + 13:58 | 5204 | |
13. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 51:58 | + 15:57 | 4789 | |
14. | Chaloupková Veronika | CHC9852 | K.O.B. Choceň | 52:42 | + 16:41 | 4635 | |
15. | Šmejcová Anna | SJC9552 | Sportcentrum Jičín | 53:12 | + 17:11 | 4531 | |
16. | Lepšíková Eva | SJC8765 | Sportcentrum Jičín | 54:05 | + 18:04 | 4346 | |
17. | Pecoldová Pavlína | MFP8450 | Matfyz Praha | 56:47 | + 20:46 | 3781 | |
18. | Neradová Alena | TUR8551 | OOB TJ Turnov | 58:34 | + 22:33 | 3408 | |
19. | Studničná Lenka | FSP8650 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 58:38 | + 22:37 | 3394 | |
20. | Balcarová Jana | PHK8753 | OK 99 Hradec Králové | 60:53 | + 24:52 | 2923 | |
21. | Bernatíková Hana | SIT0252 | OK SILESIA | 65:14 | + 29:13 | 2013 | |
22. | Králová Vanda | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 65:23 | + 29:22 | 1982 | |
Klíchová Jana | SSU8151 | SK Severka Šumperk | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kundratová Lucie | JZL0051 | TJ Jižní svahy Zlín | 46:43 | 4784 | ||
2. | Trdá Lucie | KPY8651 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 46:52 | + 0:09 | 4769 | |
3. | Nedbálková Hana | ZBM9755 | SK Žabovřesky Brno | 49:41 | + 2:58 | 4493 | |
4. | Kolešová Helena | LPU8857 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:20 | + 3:37 | 4430 | |
5. | Skyvová Kristýna | STE7054 | SK SKI-OB Šternberk | 52:48 | + 6:05 | 4188 | |
6. | Peremská Dana | SRK9351 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 59:07 | + 12:24 | 3568 | |
7. | Procházková Zuzana | KPY8650 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 61:39 | + 14:56 | 3320 | |
8. | Křečková Lenka | ASU9271 | Magnus Orienteering | 61:57 | + 15:14 | 3291 | |
9. | Klapalová Hana | VAM8850 | OB Vamberk | 65:40 | + 18:57 | 2926 | |
10. | Kabelková Tereza | 0160003 | OBA | 99:43 | + 53:00 | ||
11. | Kastnerová Lucie | 0160001 | OBA | 103:42 | + 56:59 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kulichová Zuzana | TTR9151 | OOB Třebíč | 43:10 | 2636 | ||
2. | Muchová Barbora | KVS8550 | SKOB Kobra Vsetín | 52:49 | + 9:39 | 2227 | |
3. | Neradová Eva | LIT8951 | KOB Litvínov | 62:00 | + 18:50 | 1838 | |
4. | Fikarstránská Linda | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 70:51 | + 27:41 | ||
5. | Kufel Agata | TUR8857 | OOB TJ Turnov | 72:24 | + 29:14 | ||
6. | Müllerová Petra | BZP9050 | Báječné ženy v orientačním běhu | 74:45 | + 31:35 | 1297 | |
7. | Mesiarkinová Kamila | ZBM8282 | SK Žabovřesky Brno | 81:36 | + 38:26 | 1006 | |
8. | Dubská Veronika | XXX | XXX | 107:34 | + 64:24 | ||
9. | Urbánková Tereza | SFM0250 | O-RUNNAŘI Beskydy | 111:38 | + 68:28 | 0 | |
10. | Davidová Tereza | SFM0252 | O-RUNNAŘI Beskydy | 117:48 | + 74:38 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kutlvašrová Vlaďka | VRL7752 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:12 | ||
2. | Otrubová Johana | PLU7852 | TJ SOKOL Plumlov | 47:41 | + 0:29 | |
3. | Létalová Soňa | SFM8252 | O-RUNNAŘI Beskydy | 50:02 | + 2:50 | |
4. | Podlipná Veronika | SJC8152 | Sportcentrum Jičín | 51:20 | + 4:08 | |
5. | Suchá Eva | SHK7851 | OK Slavia Hradec Králové | 55:12 | + 8:00 | |
6. | Otrubová Ivona | PLU7677 | TJ SOKOL Plumlov | 55:46 | + 8:34 | |
7. | Šklíbová Jana | SRK7651 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 55:50 | + 8:38 | |
8. | Randáková Helena | VRL7452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 56:20 | + 9:08 | |
9. | Smutná Pavla | VAM8651 | OB Vamberk | 57:17 | + 10:05 | |
10. | Gajdová Kristina | VSP7752 | USK Praha | 57:47 | + 10:35 | |
11. | Štáfková Jitka | PGP8056 | SK Praga | 59:03 | + 11:51 | |
12. | Biolik Agnieszka | CHC7751 | K.O.B. Choceň | 59:11 | + 11:59 | |
13. | Městková Lucie | TEP7850 | Tempo Praha | 61:49 | + 14:37 | |
14. | Matoušková Jana | STE7951 | SK SKI-OB Šternberk | 80:20 | + 33:08 | |
15. | Komárková Lucie | LTU7851 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 83:58 | + 36:46 | |
16. | Vaňková Saša | LDC8550 | KOB Děčín | 84:21 | + 37:09 | |
17. | Termerová Jana | LTU7850 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 93:00 | + 45:48 | |
18. | Pecharová Michaela | TJP6550 | TJ Sokol Troja | 108:21 | + 61:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Odvodyová Šárka | LPU8352 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:16 | ||
2. | Dvořáčková Jana | OSN7850 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 50:27 | + 12:11 | |
3. | Tomandlová Radka | 0310002 | NOK HoRa | 53:27 | + 15:11 | |
4. | Kmentová Lenka | ZAM8552 | OB TJ Sokol Žamberk | 57:18 | + 19:02 | |
5. | Smětáková Ivana | HLV8153 | KČT - OB Holešov | 59:18 | + 21:02 | |
6. | Palarčíková Kateřina | SFM7850 | O-RUNNAŘI Beskydy | 65:08 | + 26:52 | |
7. | Dosbabová Magda | TTR8152 | OOB Třebíč | 69:46 | + 31:30 | |
8. | Hladká Petra | KOR7950 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 70:05 | + 31:49 | |
9. | Zítová Pavla | LDC8151 | KOB Děčín | 76:17 | + 38:01 | |
10. | Gregorová Lenka | SJH7853 | SOS Jindřichův Hradec | 77:27 | + 39:11 | |
11. | Klose Petra | SFM7351 | O-RUNNAŘI Beskydy | 81:42 | + 43:26 | |
12. | Venclová Veronika | ZAM8251 | OB TJ Sokol Žamberk | 82:15 | + 43:59 | |
13. | Tomášková Petra | STE8250 | SK SKI-OB Šternberk | 86:21 | + 48:05 | |
14. | Dvořáčková Jana | TTR8154 | OOB Třebíč | 88:05 | + 49:49 | |
15. | Běloušková Ilona | CTB8053 | SK OB Chotěboř | 92:51 | + 54:35 | |
16. | Urbánková Šárka | SFM7650 | O-RUNNAŘI Beskydy | 108:28 | + 70:12 | |
17. | Nouzová Alena | SJH7151 | SOS Jindřichův Hradec | 109:00 | + 70:44 | |
18. | Drhlíková Markéta | VAM8250 | OB Vamberk | 118:40 | + 80:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ryšavá Magdalena | PGP7650 | SK Praga | 37:44 | ||
2. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | OK Jilemnice | 44:54 | + 7:10 | |
3. | Benešová Iva | SJH7051 | SOS Jindřichův Hradec | 47:36 | + 9:52 | |
4. | Hájková Ludmila | CET7554 | TJ Loko Česká Třebová | 50:36 | + 12:52 | |
5. | Šmelíková Hana | ASU6999 | Magnus Orienteering | 52:50 | + 15:06 | |
6. | Patzeltová Beatrice | LDC6850 | KOB Děčín | 54:15 | + 16:31 | |
7. | Šimerková Olga | PGP7551 | SK Praga | 55:28 | + 17:44 | |
8. | Jirková Renata | ZPV6553 | KOB ZPV Prostějov | 56:11 | + 18:27 | |
9. | Šmelíková Barbora | VBA6952 | ŠK VAZKA Bratislava | 56:46 | + 19:02 | |
10. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | KOB Děčín | 57:18 | + 19:34 | |
11. | Kosová Michaela | PHK6752 | OK 99 Hradec Králové | 57:30 | + 19:46 | |
12. | Kašparová Ivana | JPV6951 | Oddíl OS SK Prostějov | 60:29 | + 22:45 | |
13. | Kundratová Jana | TZL7350 | SKOB Zlín | 63:49 | + 26:05 | |
14. | Štreglová Andrea | VRL7552 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 64:35 | + 26:51 | |
15. | Lazáková Šárka | LTU6952 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 72:04 | + 34:20 | |
16. | Kubečková Terezie | LIP7650 | SOS Mamuti z Lipovky | 80:27 | + 42:43 | |
17. | Nechutová Alena | PZR6969 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 86:16 | + 48:32 | |
18. | Trykozko Urszula | 0030003 | orienteering.waw.pl | 86:43 | + 48:59 | |
Müllerová Zorka | BZP6750 | Báječné ženy v orientačním běhu | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nešporová Marie | TTR7251 | OOB Třebíč | 47:20 | ||
2. | Burdová Simona | LDC6851 | KOB Děčín | 49:26 | + 2:06 | |
3. | Štorková Simona | JPV6556 | Oddíl OS SK Prostějov | 49:56 | + 2:36 | |
4. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:32 | + 3:12 | |
5. | Besedová Petra | PHK7654 | OK 99 Hradec Králové | 50:56 | + 3:36 | |
6. | Zbraňková Magda | STE7352 | SK SKI-OB Šternberk | 51:22 | + 4:02 | |
7. | Sadílková Lenka | VIC7055 | OB Vizovice | 53:43 | + 6:23 | |
8. | Lapáčková Soňa | SHK7651 | OK Slavia Hradec Králové | 54:37 | + 7:17 | |
9. | Šišmová Hana | TYN6850 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 54:57 | + 7:37 | |
10. | Kándlová Adéla | DCE7550 | KOB Dobřichovice | 55:09 | + 7:49 | |
11. | Neumannová Kamila | STE6751 | SK SKI-OB Šternberk | 55:28 | + 8:08 | |
12. | Kubecová Jana | STB7399 | TJ Stadion Nový Bor | 57:14 | + 9:54 | |
13. | Zemánková Eva | SRK7452 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 61:50 | + 14:30 | |
14. | Novotná Hedvika | TUR7454 | OOB TJ Turnov | 66:15 | + 18:55 | |
15. | Smith Lucie | VRL7353 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 67:32 | + 20:12 | |
16. | Bendáková Jitka | LTU6951 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 72:44 | + 25:24 | |
17. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | O-RUNNAŘI Beskydy | 72:50 | + 25:30 | |
18. | Kubcová Lenka | DOB7451 | KOB Dobruška | 74:57 | + 27:37 | |
19. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva Chomutov | 77:06 | + 29:46 | |
20. | Lubrichová Eva | STE7556 | SK SKI-OB Šternberk | 77:51 | + 30:31 | |
21. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | TJ START Náchod | 78:31 | + 31:11 | |
22. | Lockerová Milena | SRK7251 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 78:48 | + 31:28 | |
23. | Hanušová Monika | VRL7654 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 90:17 | + 42:57 | |
24. | Káňová Hana | SFM7652 | O-RUNNAŘI Beskydy | 132:33 | + 85:13 | |
Forstová Lenka | MFP6850 | Matfyz Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jemelíková Lada | VBM6555 | VSK Mendelu Brno | 45:45 | ||
2. | Kuleva Angelina | 0080001 | AngyOL | 47:47 | + 2:02 | |
3. | Komersová Jana | KNC6550 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 52:00 | + 6:15 | |
4. | Teplá Hana | SHK6561 | OK Slavia Hradec Králové | 52:20 | + 6:35 | |
5. | Hindráková Martina | LTU6451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 55:46 | + 10:01 | |
6. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | TJ Hostivice | 56:53 | + 11:08 | |
7. | Novotná Ivana | PHK6354 | OK 99 Hradec Králové | 58:29 | + 12:44 | |
8. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 60:32 | + 14:47 | |
9. | Marzena Dragowska | 0330002 | OK!Sport | 68:03 | + 22:18 | |
10. | Bravená Alexandra | VBM6155 | VSK Mendelu Brno | 68:46 | + 23:01 | |
11. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 72:39 | + 26:54 | |
12. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 77:44 | + 31:59 | |
13. | Holinková Milada | KRN5950 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 82:32 | + 36:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájková Iveta | KYL6350 | SK SP Kylešovice | 33:36 | ||
2. | Švarcová Lenka | JEN6451 | OB Jenišovice | 35:01 | + 1:25 | |
3. | Havlíčková Jindřiška | KNC6150 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 35:29 | + 1:53 | |
4. | Chroustová Petra | VBM6655 | VSK Mendelu Brno | 36:19 | + 2:43 | |
5. | Hanušová Jitka | LTU6352 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 40:24 | + 6:48 | |
6. | Šilerová Zdena | KNC5750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 42:40 | + 9:04 | |
7. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 42:52 | + 9:16 | |
8. | Syslová Iva | TTR6151 | OOB Třebíč | 47:23 | + 13:47 | |
9. | Chodurová Milena | SFM5750 | O-RUNNAŘI Beskydy | 47:35 | + 13:59 | |
10. | Kosikova Helena | TUR6550 | OOB TJ Turnov | 56:24 | + 22:48 | |
11. | Peremská Dana | SRK6351 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 76:23 | + 42:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 45:06 | ||
2. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | SK Praga | 55:00 | + 9:54 | |
3. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | Slavia Liberec orienteering | 56:16 | + 11:10 | |
4. | Novotná Jiřina | LPU5654 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:33 | + 12:27 | |
5. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 82:29 | + 37:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zmeková Míla | SLP4451 | OOB Slavia Praha | 106:39 | ||
Zenkerová Miluše | LCV4550 | TJ Lokomotiva Chomutov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrian Josef | VSP1100 | USK Praha | 15:19 | ||
2. | Běloušek Matěj | CTB1202 | SK OB Chotěboř | 17:21 | + 2:02 | |
3. | Junek Kryštof | STH1201 | SK Studenec | 19:10 | + 3:51 | |
4. | Tomášek Matěj | STE1202 | SK SKI-OB Šternberk | 20:44 | + 5:25 | |
5. | Nouza Vítek | SJH1104 | SOS Jindřichův Hradec | 21:42 | + 6:23 | |
6. | Šimek Oldřich | STH1104 | SK Studenec | 23:28 | + 8:09 | |
7. | Podlipný Filip | SJC1202 | Sportcentrum Jičín | 32:57 | + 17:38 | |
8. | Binar Vít | STE1201 | SK SKI-OB Šternberk | 45:01 | + 29:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lutera Oliver | PLU1001 | TJ SOKOL Plumlov | 15:13 | ||
2. | Prášil Adam | SJI0901 | OK Jihlava | 15:15 | + 0:02 | |
3. | Létal Jonáš | SFM0901 | O-RUNNAŘI Beskydy | 16:08 | + 0:55 | |
4. | Junek Šimon | DKP1011 | Oddíl OB Kotlářka | 16:09 | + 0:56 | |
5. | Kvášovský Filip | LTU0902 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 17:18 | + 2:05 | |
6. | Blažek Vojtěch | SJH1003 | SOS Jindřichův Hradec | 18:00 | + 2:47 | |
7. | Gajda Petr | VSP0903 | USK Praha | 18:46 | + 3:33 | |
8. | Šíma Antonín | SRK1001 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 19:40 | + 4:27 | |
9. | Polák Vlastimil | VRL1001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 21:03 | + 5:50 | |
10. | Létal Hynek | SFM1001 | O-RUNNAŘI Beskydy | 21:31 | + 6:18 | |
11. | Kubec Adam | DOB0900 | KOB Dobruška | 22:44 | + 7:31 | |
12. | Klose Albert | SFM1000 | O-RUNNAŘI Beskydy | 23:11 | + 7:58 | |
13. | Košťál Antonín | SHK1004 | OK Slavia Hradec Králové | 24:09 | + 8:56 | |
14. | Forst Albert | MFP0901 | Matfyz Praha | 27:09 | + 11:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blažek Cyril | SJH0701 | SOS Jindřichův Hradec | 23:11 | ||
2. | Prášil Jakub | SJI0702 | OK Jihlava | 25:16 | + 2:05 | |
3. | Šmelík Daniel | LCE0704 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 27:25 | + 4:14 | |
4. | Kundrata Vít | TZL0700 | SKOB Zlín | 28:55 | + 5:44 | |
5. | Kubeček Antonín | SNA0803 | TJ START Náchod | 29:43 | + 6:32 | |
6. | Junek Matouš | DKP0817 | Oddíl OB Kotlářka | 30:45 | + 7:34 | |
7. | Veljačík Jonáš | DKP0818 | Oddíl OB Kotlářka | 36:01 | + 12:50 | |
8. | Světnický Antonín | STE0800 | SK SKI-OB Šternberk | 36:09 | + 12:58 | |
9. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 38:44 | + 15:33 | |
10. | Termer Štěpán | VSP0807 | USK Praha | 40:25 | + 17:14 | |
11. | Pavelec Michal | NPA0801 | SK LOB Nová Paka | 43:47 | + 20:36 | |
12. | Tomášek Josef | STE0808 | SK SKI-OB Šternberk | 58:52 | + 35:41 | |
13. | Hladký Matěj | KOR0700 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 61:31 | + 38:20 | |
Šimerka Ondřej | PGP0800 | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malý Antonín | JIL0501 | OK Jilemnice | 29:18 | ||
2. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 32:03 | + 2:45 | |
3. | Štorek Jan | JPV0505 | Oddíl OS SK Prostějov | 38:22 | + 9:04 | |
4. | Stach Ondřej | JIL0602 | OK Jilemnice | 38:53 | + 9:35 | |
5. | Otruba František | PLU0501 | TJ SOKOL Plumlov | 39:36 | + 10:18 | |
6. | Lazák Jan | LTU0500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 40:31 | + 11:13 | |
7. | Votoček Michal | JIL0601 | OK Jilemnice | 43:37 | + 14:19 | |
8. | Hůla Tomáš | LBE0602 | TJ Lokomotiva Beroun | 44:13 | + 14:55 | |
9. | Dvořáček Tomáš | OSN0505 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 47:20 | + 18:02 | |
10. | Pavelec Matěj | NPA0501 | SK LOB Nová Paka | 51:46 | + 22:28 | |
11. | Kándl Matěj | PGP0508 | SK Praga | 52:12 | + 22:54 | |
12. | Zádrapa Marian Petr | MOV0503 | SKOB Ostrava | 61:09 | + 31:51 | |
13. | Tomanek Lukáš | KSU0502 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 61:15 | + 31:57 | |
14. | Nešpor Jiří | TTR0502 | OOB Třebíč | 73:37 | + 44:19 | |
15. | Navrátil Sam | KYL0500 | SK SP Kylešovice | 81:01 | + 51:43 | |
16. | Karásek Antonín | PLU0503 | TJ SOKOL Plumlov | 107:33 | + 78:15 | |
17. | David Vladimír | SFM0600 | O-RUNNAŘI Beskydy | 111:00 | + 81:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Salaba Dan | JIL0404 | OK Jilemnice | 39:04 | ||
2. | Typlt Tomáš | NPA0406 | SK LOB Nová Paka | 39:54 | + 0:50 | |
3. | Valenta Ondřej | JIL0401 | OK Jilemnice | 42:57 | + 3:53 | |
4. | Fajfer Filip | NPA0401 | SK LOB Nová Paka | 46:09 | + 7:05 | |
5. | Šitina Tomáš | LTU0300 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 52:27 | + 13:23 | |
6. | Rajman Filip | UOL0301 | SOB Olomouc | 54:39 | + 15:35 | |
7. | Dvořáček Jakub | OSN0303 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 58:30 | + 19:26 | |
8. | Novák Stanislav | NPA0404 | SK LOB Nová Paka | 60:43 | + 21:39 | |
9. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | USK Praha | 64:49 | + 25:45 | |
10. | Pirožek Vojtěch | LTU0400 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 66:13 | + 27:09 | |
11. | Retek David | LTU0402 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 67:11 | + 28:07 | |
12. | Krpata Michal | LPU0403 | OK Lokomotiva Pardubice | 69:36 | + 30:32 | |
13. | Karásek František | PLU0301 | TJ SOKOL Plumlov | 73:42 | + 34:38 | |
Choutka Matěj | NPA0402 | SK LOB Nová Paka | DISK | |||
Čičovský Daniel | SRK0406 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dragowski Kuba | TUR9003 | OOB TJ Turnov | 33:37 | 7949 | ||
2. | Schulhof Jan | TUR8900 | OOB TJ Turnov | 34:10 | + 0:33 | 7822 | |
3. | Dlabaja Tomas | TUR8303 | OOB TJ Turnov | 34:28 | + 0:51 | 7753 | |
4. | Komanec Václav | SHK8406 | OK Slavia Hradec Králové | 34:40 | + 1:03 | 7707 | |
5. | Bogar Kryštof | BOR9402 | OK Jiskra Nový Bor | 34:47 | + 1:10 | 7680 | |
6. | Melišík Martin | TAP0200 | KOB Tretra Praha | 35:01 | + 1:24 | 7627 | |
7. | Pachnik Wojciech | DOB9101 | KOB Dobruška | 35:43 | + 2:06 | 7465 | |
8. | Světnický František | STE0204 | SK SKI-OB Šternberk | 36:00 | + 2:23 | 7400 | |
9. | Malý Aleš | JIL8702 | OK Jilemnice | 38:17 | + 4:40 | 6875 | |
10. | Balcar Aleš | PHK8602 | OK 99 Hradec Králové | 40:18 | + 6:41 | 6411 | |
11. | Lučan Vladimír | LPU7710 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:52 | + 7:15 | 6281 | |
12. | Novák Jiří | NPA7502 | SK LOB Nová Paka | 41:15 | + 7:38 | 6192 | |
13. | Burda Matěj | BOR9608 | OK Jiskra Nový Bor | 41:33 | + 7:56 | 6123 | |
14. | Zlámal David | SJC9603 | Sportcentrum Jičín | 41:50 | + 8:13 | 6058 | |
15. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | OK Jihlava | 42:00 | + 8:23 | 6020 | |
16. | Polák Vlastimil | VRL7702 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:58 | + 10:21 | 5567 | |
16. | Vlášek Jakub | TAP9702 | KOB Tretra Praha | 43:58 | + 10:21 | 5567 | |
18. | Hošek Radim | TAP8737 | KOB Tretra Praha | 45:43 | + 12:06 | 5165 | |
19. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 46:04 | + 12:27 | 5084 | |
20. | Měšťan Ondřej | TAP0100 | KOB Tretra Praha | 46:32 | + 12:55 | 4977 | |
21. | Hledík Jakub | CHT9501 | OOB SK Chrast | 47:31 | + 13:54 | 4751 | |
22. | Pipek Ondřej | LPU0203 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:48 | + 14:11 | 4686 | |
23. | Ďoubal Jan | DOB8600 | KOB Dobruška | 48:50 | + 15:13 | 4448 | |
24. | Ptáček Jiří | SRK9002 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 50:57 | + 17:20 | 3961 | |
25. | Škrabánek Matěj | SJI9203 | OK Jihlava | 51:16 | + 17:39 | 3888 | |
26. | Hanák Jan | SLA8002 | SKOB Slaný | 52:17 | + 18:40 | 3654 | |
27. | Krunčík Pavel | SRK8501 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 52:35 | + 18:58 | 3585 | |
28. | Dostál František | UOL0201 | SOB Olomouc | 56:59 | + 23:22 | 2573 | |
29. | Kohl Ondřej | KPY8600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 57:57 | + 24:20 | 2350 | |
30. | Šrubař Michal | ZBM8607 | SK Žabovřesky Brno | 58:06 | + 24:29 | 2316 | |
31. | Locker Daniel | SRK0200 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 64:58 | + 31:21 | 736 | |
32. | Jirka Matyáš | UOL0203 | SOB Olomouc | 65:31 | + 31:54 | 610 | |
33. | Šitina Jakub | LTU0001 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 66:09 | + 32:32 | 464 | |
34. | Toman Viktor | PGP9305 | SK Praga | 66:21 | + 32:44 | 418 | |
35. | Kadlec Jan | SJI8306 | OK Jihlava | 66:45 | + 33:08 | 326 | |
36. | Hejna Martin | TAP8101 | KOB Tretra Praha | 69:31 | + 35:54 | 0 | |
37. | Choc Josef | 0160002 | OBA | 73:15 | + 39:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klapal Jan | VAM9000 | OB Vamberk | 39:03 | 5810 | ||
2. | Lukašák Šimon | STE0202 | SK SKI-OB Šternberk | 44:23 | + 5:20 | 5142 | |
3. | Klapal Michal | VAM8802 | OB Vamberk | 44:43 | + 5:40 | 5100 | |
4. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | LOK-o Liberec | 47:27 | + 8:24 | 4758 | |
5. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | LOK-o Liberec | 54:22 | + 15:19 | 3892 | |
6. | Nešpor Jan | TTR0101 | OOB Třebíč | 57:17 | + 18:14 | 3526 | |
7. | Macek Jiří | LIT8401 | KOB Litvínov | 57:19 | + 18:16 | 3522 | |
8. | Koleš Jan | LPU8610 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:53 | + 18:50 | 3451 | |
9. | Bernatík Lukáš | SFM9801 | O-RUNNAŘI Beskydy | 57:54 | + 18:51 | 3449 | |
10. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | SK Severka Šumperk | 58:56 | + 19:53 | 3320 | |
11. | Štorek David | JPV0202 | Oddíl OS SK Prostějov | 61:03 | + 22:00 | 3054 | |
12. | Chaloupka Josef | UOL9801 | SOB Olomouc | 62:46 | + 23:43 | 2839 | |
13. | Klomínský Václav | KPY8700 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 63:15 | + 24:12 | 2779 | |
14. | Navrátil Marek | KYL7100 | SK SP Kylešovice | 65:50 | + 26:47 | 2455 | |
15. | Kavan Tomáš | TBM8603 | KOS TJ Tesla Brno | 66:48 | + 27:45 | 2334 | |
16. | Strakoš Matěj | SFM9901 | O-RUNNAŘI Beskydy | 79:31 | + 40:28 | 741 | |
17. | Bláha David | SRK9510 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 98:41 | + 59:38 | 0 | |
Nerad Jaroslav | LIT9001 | KOB Litvínov | DISK | 0 | |||
Kulich Martin | ZBM9009 | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bradáč David | LLI0203 | LOK-o Liberec | 40:24 | 1660 | ||
2. | Duben Jiří Šumík | LDC8800 | KOB Děčín | 48:08 | + 7:44 | 1409 | |
3. | Tejkal Jan | ADA8110 | OOB Spartak Adamov | 48:47 | + 8:23 | 1388 | |
4. | Tomalík Ondřej | SHK8904 | OK Slavia Hradec Králové | 49:59 | + 9:35 | 1349 | |
5. | Valach Ondřej | LPU9205 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:42 | + 15:18 | ||
6. | Červinka Mário | SHK9500 | OK Slavia Hradec Králové | 59:09 | + 18:45 | 1051 | |
7. | Karlík Jan | TBM8809 | KOS TJ Tesla Brno | 59:35 | + 19:11 | 1037 | |
8. | Knotek Vojtěch | 0150002 | Uragan Zbraslav | 79:08 | + 38:44 | ||
9. | Přibyl Václav | LPU2222 | OK Lokomotiva Pardubice | 94:09 | + 53:45 | ||
10. | Rusz Vratislav | KUN9801 | OB Kunvald | 100:06 | + 59:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šklíba Jan | SRK7501 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 40:08 | ||
2. | Matoušek Jiří | STE7504 | SK SKI-OB Šternberk | 40:20 | + 0:12 | |
3. | Travnicek Jan | PLU7501 | TJ SOKOL Plumlov | 40:55 | + 0:47 | |
4. | Andrš Jiří | VAM8601 | OB Vamberk | 41:30 | + 1:22 | |
5. | Junek Petr | STH7801 | SK Studenec | 41:31 | + 1:23 | |
6. | Lepšík Petr | SJC8203 | Sportcentrum Jičín | 42:58 | + 2:50 | |
7. | Gregor Petr | RUZ7500 | TJ Růžená | 44:52 | + 4:44 | |
8. | Hladký Viktor | VAM8201 | OB Vamberk | 48:23 | + 8:15 | |
9. | Drhlík Petr | VAM8301 | OB Vamberk | 49:56 | + 9:48 | |
10. | Otruba Karel | PLU7917 | TJ SOKOL Plumlov | 53:32 | + 13:24 | |
11. | Tůma Martin | LIT8204 | KOB Litvínov | 55:37 | + 15:29 | |
12. | Žitný Tomáš | SMB6401 | SKOB Mladá Boleslav | 57:56 | + 17:48 | |
13. | Koldinský Jan | KPY8506 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 59:04 | + 18:56 | |
14. | Odvody Zdeněk | LPU8206 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:37 | + 19:29 | |
15. | Komárek Arnošt | SJH7702 | SOS Jindřichův Hradec | 61:18 | + 21:10 | |
16. | Tomášek Petr | STE8001 | SK SKI-OB Šternberk | 61:34 | + 21:26 | |
17. | Urbaník Robert | VLI7002 | Slavia Liberec orienteering | 61:58 | + 21:50 | |
18. | Tomášek Tomáš | STE8000 | SK SKI-OB Šternberk | 62:14 | + 22:06 | |
19. | Blažek Zdeněk | SJH7601 | SOS Jindřichův Hradec | 62:18 | + 22:10 | |
20. | Oujeský Tomáš | ADA7433 | OOB Spartak Adamov | 71:46 | + 31:38 | |
21. | Lužnický Jiří | LIT8501 | KOB Litvínov | 74:53 | + 34:45 | |
22. | Mareš Ladislav | MIL7202 | Tesil Milevsko | 76:49 | + 36:41 | |
23. | Silnoušek Jiří | STE7200 | SK SKI-OB Šternberk | 84:24 | + 44:16 | |
Skyva Petr | STE6501 | SK SKI-OB Šternberk | DISK | |||
MS | Vallechová Radka | AOV | OOB TJ Baník Ostrava | 100:20 | + 60:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šatánek Martin | SFM8201 | O-RUNNAŘI Beskydy | 37:16 | ||
2. | Andrš Petr | ZAM8401 | OB TJ Sokol Žamberk | 39:05 | + 1:49 | |
3. | Zít Jan | LDC8200 | KOB Děčín | 59:05 | + 21:49 | |
4. | Hubík Hubert | PLU8201 | TJ SOKOL Plumlov | 61:53 | + 24:37 | |
5. | Kvášovský Jakub | LTU7802 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 63:25 | + 26:09 | |
6. | Duba Vojtěch | SJH8003 | SOS Jindřichův Hradec | 74:00 | + 36:44 | |
7. | Vaňátko Jakub | LTU8100 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 76:27 | + 39:11 | |
8. | Šíma Jiří | SRK8304 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 79:57 | + 42:41 | |
9. | Lutera Michal | PLU8101 | TJ SOKOL Plumlov | 80:32 | + 43:16 | |
10. | Koťátko Aleš | SFM8303 | O-RUNNAŘI Beskydy | 86:19 | + 49:03 | |
Sebera Josef | SFM8301 | O-RUNNAŘI Beskydy | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prášil Aleš | SJI7415 | OK Jihlava | 35:00 | ||
2. | Jirásek Milan | VSP7403 | USK Praha | 36:09 | + 1:09 | |
3. | Nemšovský Petr | PGP7602 | SK Praga | 36:33 | + 1:33 | |
4. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | KOB Děčín | 36:36 | + 1:36 | |
5. | Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | 36:52 | + 1:52 | |
6. | Vlastník Zdeněk | JIL6901 | OK Jilemnice | 39:17 | + 4:17 | |
7. | Krasuski Marcin | 0030001 | orienteering.waw.pl | 39:25 | + 4:25 | |
8. | Beneš Jan | SJH7001 | SOS Jindřichův Hradec | 41:07 | + 6:07 | |
9. | Sadílek Martin | VIC6901 | OB Vizovice | 44:23 | + 9:23 | |
10. | Biolik Grzegorz | CHC7608 | K.O.B. Choceň | 45:59 | + 10:59 | |
11. | Gálus Igor | LDC7302 | KOB Děčín | 46:58 | + 11:58 | |
12. | Bernatík Aleš | SFM7201 | O-RUNNAŘI Beskydy | 47:43 | + 12:43 | |
13. | Šmelík Juraj | LCE6603 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 49:08 | + 14:08 | |
14. | Netopil Libor | VAM7401 | OB Vamberk | 49:53 | + 14:53 | |
15. | Zaydlar Michal | JLI7100 | OB Jizerky | 49:58 | + 14:58 | |
16. | Chrást Tomáš | STH7401 | SK Studenec | 49:59 | + 14:59 | |
17. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | OK Sparta Praha | 50:34 | + 15:34 | |
18. | Soldán Vladimír | JPV6526 | Oddíl OS SK Prostějov | 50:44 | + 15:44 | |
19. | Pastuszek Jakub | VSP7500 | USK Praha | 52:36 | + 17:36 | |
20. | Lazák Jan | LTU6900 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 53:57 | + 18:57 | |
21. | Kubec Martin | DOB7002 | KOB Dobruška | 54:55 | + 19:55 | |
22. | Nouza Petr | SJH6501 | SOS Jindřichův Hradec | 55:55 | + 20:55 | |
23. | Štěpán Petr | LDC7301 | KOB Děčín | 59:17 | + 24:17 | |
24. | Krampla Tomáš | UOL6601 | SOB Olomouc | 60:57 | + 25:57 | |
25. | Kutlvašr Ruda | VRL7601 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 61:15 | + 26:15 | |
26. | Bendák Petr | LTU6500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 61:22 | + 26:22 | |
27. | Hůla Pavel | LBE7300 | TJ Lokomotiva Beroun | 72:39 | + 37:39 | |
28. | Krasuski Bartłomiej | 0030002 | orienteering.waw.pl | 78:29 | + 43:29 | |
29. | Locker Martin | SRK7001 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 81:57 | + 46:57 | |
30. | Hovorka Ladislav | LDC6802 | KOB Děčín | 84:06 | + 49:06 | |
Poborský Petr | EKP7500 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | |||
Běloušek Pavel | CTB7602 | SK OB Chotěboř | DISK | |||
Střelba Ondřej | PGP7510 | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomandl Jan | 0310001 | NOK HoRa | 45:54 | ||
2. | Trhlík Tomáš | PLU7407 | TJ SOKOL Plumlov | 48:25 | + 2:31 | |
3. | Odehnal Luděk | ADA7400 | OOB Spartak Adamov | 50:07 | + 4:13 | |
4. | Nekvapil Ondřej | LPU7403 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:17 | + 9:23 | |
5. | Kunt Stanislav | ZAM7401 | OB TJ Sokol Žamberk | 59:50 | + 13:56 | |
6. | Šabata Milan | SRK6901 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 65:53 | + 19:59 | |
7. | Beseda Pavel | PHK6910 | OK 99 Hradec Králové | 66:57 | + 21:03 | |
8. | Zemánek Miroslav | SRK7401 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 68:13 | + 22:19 | |
9. | Šimek Oldřich | STH7101 | SK Studenec | 70:03 | + 24:09 | |
10. | Vých Luboš | SRK7300 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 70:45 | + 24:51 | |
11. | Furmánek Zdeněk | KVS7400 | SKOB Kobra Vsetín | 71:51 | + 25:57 | |
12. | David Vladimír | SFM7401 | O-RUNNAŘI Beskydy | 73:38 | + 27:44 | |
13. | Hanuš Vladimír | VRL7508 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 76:55 | + 31:01 | |
14. | Urbánek Martin | SFM7400 | O-RUNNAŘI Beskydy | 80:22 | + 34:28 | |
15. | Rusz Roman | KUN7201 | OB Kunvald | 84:30 | + 38:36 | |
16. | Šišma Pavel | TYN6901 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 89:47 | + 43:53 | |
17. | Hájek Marek | KYL6800 | SK SP Kylešovice | 107:56 | + 62:02 | |
Ptáček Miloš | BRU7000 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | DISK | |||
Nechuta Milan | PZR7007 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valach Petr | LPU6505 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:58 | ||
2. | Mezník Vladimír | LBE6400 | TJ Lokomotiva Beroun | 44:05 | + 1:07 | |
3. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | OK Jihlava | 49:53 | + 6:55 | |
4. | Švarc Jiří | JEN6201 | OB Jenišovice | 51:10 | + 8:12 | |
5. | Nešpor Jan | TTR6101 | OOB Třebíč | 54:23 | + 11:25 | |
6. | Procházka Tomáš | LPU6503 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:49 | + 11:51 | |
7. | Sklenář Josef | SBR6601 | SKOB Bruntál | 55:15 | + 12:17 | |
8. | Kettner Pavel | HCE5900 | TJ Hostivice | 57:26 | + 14:28 | |
9. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | Orientační Běh Opava | 59:22 | + 16:24 | |
10. | Teplý Jiří | SHK6401 | OK Slavia Hradec Králové | 60:35 | + 17:37 | |
11. | Dragowski Robert | 0330001 | OK!Sport | 62:11 | + 19:13 | |
12. | Novotný Miroslav | LPU5905 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:27 | + 19:29 | |
13. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 65:31 | + 22:33 | |
14. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | Oddíl OS SK Prostějov | 66:06 | + 23:08 | |
15. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | KOB Dobřichovice | 69:24 | + 26:26 | |
16. | Čivrný Pavel | VRL6306 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 87:47 | + 44:49 | |
Trejtnar Pavel | KUN5801 | OB Kunvald | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chládek Josef | ZAM5901 | OB TJ Sokol Žamberk | 36:41 | ||
2. | Zákravský Zdeněk | SNA5702 | TJ START Náchod | 40:22 | + 3:41 | |
3. | Lapáček Jiří | SHK6600 | OK Slavia Hradec Králové | 40:33 | + 3:52 | |
4. | Kubec Pavel | STB6601 | TJ Stadion Nový Bor | 40:47 | + 4:06 | |
5. | Imlauf Martin | SNA6301 | TJ START Náchod | 46:30 | + 9:49 | |
6. | Hanuš Pavel | LTU6501 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 48:51 | + 12:10 | |
7. | Světnický Alexandr | OOL6300 | SK Haná orienteering | 50:51 | + 14:10 | |
8. | Vydra Pavel | PEN6200 | OK RECO Sport | 53:02 | + 16:21 | |
9. | Lux Zdeněk | KUN6201 | OB Kunvald | 55:20 | + 18:39 | |
10. | Štorek Petr | JPV6505 | Oddíl OS SK Prostějov | 55:33 | + 18:52 | |
11. | Čičovský Jiří | SRK6502 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 126:31 | + 89:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 45:38 | ||
2. | Erlebach Josef | JIL5201 | OK Jilemnice | 47:11 | + 1:33 | |
3. | Farář Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:14 | + 3:36 | |
4. | Jirka Jiří | DKL5501 | KOB Kladno | 54:43 | + 9:05 | |
5. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | USK Praha | 55:52 | + 10:14 | |
6. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | SK LOB Nová Paka | 59:38 | + 14:00 | |
7. | Ziesche Juergen | 0300001 | LOK Berlin | 65:19 | + 19:41 | |
8. | Kalibán Pavel | SNA5649 | TJ START Náchod | 65:31 | + 19:53 | |
9. | Genderjahn Ludwig | 0300002 | LOK Berlin | 66:54 | + 21:16 | |
10. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 68:35 | + 22:57 | |
11. | Horáček Miroslav | VLI5000 | Slavia Liberec orienteering | 70:13 | + 24:35 | |
12. | Frenzel Michael | 0300003 | LOK Berlin | 71:55 | + 26:17 | |
13. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 74:18 | + 28:40 | |
14. | Šroler Zdeněk | KUN5201 | OB Kunvald | 76:21 | + 30:43 | |
15. | Štregl Tomáš | VRL5001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 82:37 | + 36:59 | |
16. | Procházka Jiří | LTU4802 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 87:32 | + 41:54 | |
17. | Ďoubal Jaromír | 0200001 | DOBneregistrovani | 112:31 | + 66:53 | |
Hickethier Manfred | VLI5201 | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | KOB Kamenický Šenov | 87:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šíma Vojtěch | SRK1203 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 16:46 | ||
2. | Pecánek Matěj | TEP1300 | Tempo Praha | 17:54 | + 1:08 | |
3. | Pecánková Barbora | TEP1451 | Tempo Praha | 17:56 | + 1:10 | |
4. | Podlipná Klára | SJC1451 | Sportcentrum Jičín | 20:25 | + 3:39 | |
5. | Zít Václav | LDC1300 | KOB Děčín | 21:35 | + 4:49 | |
6. | Kutlvašrová Marta | VRL1451 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 25:32 | + 8:46 | |
7. | Létalová Jana | SFM1450 | O-RUNNAŘI Beskydy | 26:41 | + 9:55 | |
8. | Palarčík Kryštof | SFM1100 | O-RUNNAŘI Beskydy | 26:44 | + 9:58 | |
9. | Lučan Jakub | LPU1401 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:04 | + 10:18 | |
10. | Poláková Gabriela | VRL1351 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 27:28 | + 10:42 | |
11. | Skalka Jindřich | LTU1500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 28:12 | + 11:26 | |
12. | Koťátko Albert | SFM1701 | O-RUNNAŘI Beskydy | 28:25 | + 11:39 | |
13. | Chrástová Markéta | STH1550 | SK Studenec | 30:24 | + 13:38 | |
14. | Baldrian František | VSP1600 | USK Praha | 31:11 | + 14:25 | |
15. | Klapalová Michaela | VAM8450 | OB Vamberk | 31:34 | + 14:48 | |
16. | Mareš Ladislav | MIL1300 | Tesil Milevsko | 31:56 | + 15:10 | |
17. | Sebera Eduard | SFM1400 | O-RUNNAŘI Beskydy | 34:04 | + 17:18 | |
18. | Klapal Tomáš | VAM1600 | OB Vamberk | 35:44 | + 18:58 | |
19. | Hubík Hubert | PLU1300 | TJ SOKOL Plumlov | 37:20 | + 20:34 | |
20. | Hubík Radan | PLU1500 | TJ SOKOL Plumlov | 37:24 | + 20:38 | |
21. | Herzingerová Linda | PLU1599 | TJ SOKOL Plumlov | 38:31 | + 21:45 | |
22. | Lukešová Hana | SHK1351 | OK Slavia Hradec Králové | 39:38 | + 22:52 | |
23. | Košťálová Gabriela | SHK1353 | OK Slavia Hradec Králové | 41:33 | + 24:47 | |
24. | Schulhof Matěj | TUR2020 | OOB TJ Turnov | 45:01 | + 28:15 | |
25. | Kulichová Anna | 0150001 | Uragan Zbraslav | 51:54 | + 35:08 | |
26. | Štáfková Zuzana | PGP1450 | SK Praga | 52:42 | + 35:56 | |
27. | Klomínská Gabriela | KPY | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 57:05 | + 40:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Walder Michal | 0350001 | Walderovi - neregistrovaní | 16:29 | ||
2. | Košťál Pavel | 0010002 | Ztracený rodič | 19:54 | + 3:25 | |
3. | Podivínský Tomáš | 0220002 | SK Podivín Šalingrad | 20:21 | + 3:52 | |
4. | Luterová Kristýna | PLU7878 | TJ SOKOL Plumlov | 23:02 | + 6:33 | |
5. | Koch Damián | 0280002 | Kochovi | 23:06 | + 6:37 | |
6. | Matoušková Hana | XXX | XXX | 24:09 | + 7:40 | |
7. | Grabmüller Radek | KPY8300 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 24:40 | + 8:11 | |
8. | Pecka Lukáš | xxx | XXX | 24:52 | + 8:23 | |
9. | Koťátková Barbora | SFM8651 | O-RUNNAŘI Beskydy | 26:25 | + 9:56 | |
10. | Podivínská Ivana | 0220001 | SK Podivín Šalingrad | 27:02 | + 10:33 | |
11. | Nedas Dušan | 0290001 | Neregistrovaný | 30:23 | + 13:54 | |
12. | Dubnová Daniela | LDC9251 | KOB Děčín | 30:50 | + 14:21 | |
13. | Šabatová Jana | SRK6853 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 31:07 | + 14:38 | |
14. | Městková Eva | TEP4851 | Tempo Praha | 31:14 | + 14:45 | |
15. | Březovská Tereza | XXX | XXX | 31:48 | + 15:19 | |
16. | Chmelařová Blanka | 0230001 | Péčkaři | 32:43 | + 16:14 | |
17. | Hubíková Iva | PLU8350 | TJ SOKOL Plumlov | 33:19 | + 16:50 | |
18. | Malec Vladimír | KRN5900 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 34:57 | + 18:28 | |
19. | Typovská Anna | SFM9950 | O-RUNNAŘI Beskydy | 35:10 | + 18:41 | |
20. | Lukešová Klára | 0010001 | Ztracený rodič | 35:43 | + 19:14 | |
21. | Davidová Petra | SFM7651 | O-RUNNAŘI Beskydy | 36:04 | + 19:35 | |
22. | Vrobelová Iveta | LPU2226 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:50 | + 23:21 | |
23. | Odehnalová Radka | ADA7656 | OOB Spartak Adamov | 43:53 | + 27:24 | |
24. | Šilarová Barunka | KUN | OB Kunvald | 48:17 | + 31:48 | |
25. | Ruszová Svatava | KUN0751 | OB Kunvald | 49:55 | + 33:26 | |
26. | Řehák Ladislav | XXX | XXX | 54:56 | + 38:27 | |
27. | Walder Jiří | 0350002 | Walderovi - neregistrovaní | 57:05 | + 40:36 | |
28. | Koťátková Dana | SFM6051 | O-RUNNAŘI Beskydy | 62:34 | + 46:05 | |
Grigarová Eva | XXX | XXX | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štryncl Pavel | JLI7700 | OB Jizerky | 38:02 | ||
2. | Pešík Marek | JLI8301 | OB Jizerky | 40:12 | + 2:10 | |
3. | Locker Tomáš | SRK9802 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 42:31 | + 4:29 | |
4. | Šklíba Michal | STE9900 | SK SKI-OB Šternberk | 50:59 | + 12:57 | |
5. | Matějů Kateřina | VLI8054 | Slavia Liberec orienteering | 51:44 | + 13:42 | |
6. | Pešík Michal | JLI7701 | OB Jizerky | 52:53 | + 14:51 | |
7. | Šilerová Eva | PDY8050 | Běhej Poděbrady | 59:33 | + 21:31 | |
8. | Kochová Teodora | 0280001 | Kochovi | 60:13 | + 22:11 | |
9. | Košťálková Julie | CHC | K.O.B. Choceň | 65:07 | + 27:05 | |
10. | Šidík Petr | 0320001 | ASTDČSV | 65:21 | + 27:19 | |
11. | Valter Petr | KBP4500 | KBP Praha | 68:17 | + 30:15 | |
12. | Šolc Vítězslav | XXX | XXX | 71:51 | + 33:49 | |
13. | Keltner Marek | JLI7600 | OB Jizerky | 71:53 | + 33:51 | |
14. | Güttler Dominik | 0340001 | AC nedoběhnu | 79:42 | + 41:40 | |
15. | Kašparová Lucie | CHT9652 | OOB SK Chrast | 91:52 | + 53:50 | |
16. | Borovička Milan | FSP6104 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 110:25 | + 72:23 | |
Skalka Michal | LTU6700 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | |||
Šváb Jan | VSP5801 | USK Praha | DISK |