Logo
Datum:
27.06.2021
Místo konání:
Ostrov u Tisé
Pořadatel:
PUL - OOB USK Slavie Ústí n.L.
Mapa:
1:4 000, autor: Zdenda Sokolář, Honza Drbal
Ředitel závodu:
Hnízdil Jan
Hlavní rozhodčí:
Nehasil Vladislav - R3
Stavitel tratí:
Martan Jiří - R1
Kategorie:
ČERVENÁ     ČERNÁ     MODRÁ     ZELENÁ    

ČERVENÁ 2.70 km, 220 m, 25 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 39:11
2. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 40:42 + 1:31
3. Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 41:11 + 2:00
4. Härtelt Daniel 0060003 41:35 + 2:24
5. Škáchová Viktorie DKP0655 Oddíl OB Kotlářka 41:42 + 2:31
6. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 44:44 + 5:33
7. Horáčková Kateřina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 46:43 + 7:32
8. Honzík Tomáš VLI7000 Slavia Liberec orienteering 47:13 + 8:02
9. Zurynek Jan TJN0605 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:45 + 8:34
10. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:57 + 8:46
11. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 48:17 + 9:06
12. Würz Martin LTP6303 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:23 + 9:12
13. Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga 48:49 + 9:38
14. Jirásková Kateřina TJP8850 TJ Sokol Troja 49:00 + 9:49
15. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 49:27 + 10:16
16. Chaloupská Pavlína PHK7051 OK 99 Hradec Králové 50:19 + 11:08
17. Šmejcová Anna SJC9552 Sportcentrum Jičín 50:33 + 11:22
18. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 50:50 + 11:39
19. Maděra Josef LRG0003 51:13 + 12:02
20. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 52:26 + 13:15
21. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 52:27 + 13:16
22. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:30 + 13:19
23. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 52:42 + 13:31
24. Gossel Heiko 0050002 52:50 + 13:39
25. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 53:02 + 13:51
26. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 53:33 + 14:22
27. Smolková Alena OKP6452 SK OK 24 Praha 53:38 + 14:27
28. Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 54:04 + 14:53
29. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 54:11 + 15:00
30. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 54:12 + 15:01
31. Odvodyová Šárka LPU8352 OK Lokomotiva Pardubice 54:17 + 15:06
32. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 54:23 + 15:12
33. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:34 + 15:23
34. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 54:47 + 15:36
35. Dolejší Kateřina DOK0156 OK Doksy 55:01 + 15:50
36. Šritrová Lenka TUR0250 OOB TJ Turnov 55:06 + 15:55
37. Smolka Ondřej TJP9401 TJ Sokol Troja 56:17 + 17:06
38. Patková Kateřina BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 56:34 + 17:23
39. Lošťáková Sára PGP0660 SK Praga 56:38 + 17:27
39. Valentová Helena OKP6550 SK OK 24 Praha 56:38 + 17:27
41. Kovářová Julie VCB8854 OB České Budějovice 57:00 + 17:49
42. Eckardt Cornelia 0050001 57:15 + 18:04
43. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 57:42 + 18:31
44. Škáchová Petra DKP7054 Oddíl OB Kotlářka 58:15 + 19:04
45. Náměstková Veronika EKP7351 VŠTJ Ekonom Praha 58:19 + 19:08
46. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 58:24 + 19:13
47. Karlík Jan TBM8809 KOS TJ Tesla Brno 58:34 + 19:23
48. Maennel Harald BOR5501 OK Jiskra Nový Bor 59:06 + 19:55
49. Škáchová Zuzana DKP0656 Oddíl OB Kotlářka 59:16 + 20:05
50. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:34 + 21:23
51. Soroka Martyna TUR9466 OOB TJ Turnov 60:58 + 21:47
52. Duda Miroslav ROU8009 SKOB Roudnice nad Labem 60:59 + 21:48
53. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 61:02 + 21:51
54. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 61:17 + 22:06
55. Zurynek Jan EKP7003 VŠTJ Ekonom Praha 61:32 + 22:21
56. Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 61:51 + 22:40
57. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 62:31 + 23:20
58. Klaška Jan 0100001 62:43 + 23:32
59. Jeřábková Nina BOR0151 OK Jiskra Nový Bor 63:35 + 24:24
60. Forst Libor MFP6301 Matfyz Praha 64:13 + 25:02
61. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:37 + 25:26
62. Würzová Kateřina FYD6952 Jizerský klub OB Frýdlant 65:16 + 26:05
63. Koutná Olga BOR7152 OK Jiskra Nový Bor 66:51 + 27:40
64. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:57 + 28:46
65. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:15 + 29:04
66. Wolfram Frank 0060002 69:06 + 29:55
67. Průcha Miloslav BOR5800 OK Jiskra Nový Bor 69:36 + 30:25
68. Černá Kateřina TJP9850 TJ Sokol Troja 70:46 + 31:35
69. Linka Vladislav SUL5701 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 70:54 + 31:43
70. Náměstková Denisa EKP0154 VŠTJ Ekonom Praha 71:06 + 31:55
71. Novák Petr RUM7401 ZOOB Rumburk 71:14 + 32:03
72. Hovorková Marie LDC0650 KOB Děčín 71:15 + 32:04
73. Vambera Filip TUR7305 OOB TJ Turnov 71:32 + 32:21
74. Kocman Jindřich BOR7612 OK Jiskra Nový Bor 71:47 + 32:36
75. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 72:06 + 32:55
76. Zurynková Michaela EKP9850 VŠTJ Ekonom Praha 72:16 + 33:05
77. Hromádka Miroslav SUL6000 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 72:26 + 33:15
78. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:48 + 33:37
79. Waldhauser Martin BOR7106 OK Jiskra Nový Bor 73:41 + 34:30
80. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 74:43 + 35:32
81. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 75:35 + 36:24
82. Kudraß Peter 0060001 76:46 + 37:35
83. Kundisch Diethard 0030001 78:41 + 39:30
84. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 78:59 + 39:48
85. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 80:04 + 40:53
86. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 81:08 + 41:57
87. Bílý Petr DOK6800 OK Doksy 82:19 + 43:08
88. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 88:40 + 49:29
89. Sochová Petra BOR7363 OK Jiskra Nový Bor 90:48 + 51:37
90. Špeldová Magdaléna BOR7551 OK Jiskra Nový Bor 90:49 + 51:38
91. Červinková Jitka OKP6451 SK OK 24 Praha 99:22 + 60:11
92. Martinec Pavel LTP7003 OOB TJ Lokomotiva Teplice 100:20 + 61:09
93. Pohořalá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 103:35 + 64:24
94. Vaňková Saša LDC8550 KOB Děčín 106:39 + 67:28
95. Neradová Eva LIT8951 KOB Litvínov 107:53 + 68:42
96. Kapoun Luděk LBE7400 TJ Lokomotiva Beroun 111:43 + 72:32
97. Holpuch Jiří LDC5702 KOB Děčín 131:07 + 91:56
Grismajer Sonnhild 0050010 DISK
Cruse Kay 0020001 DISK
Löhning Jakob 0050004 DISK
Rejman Josef BOR7415 OK Jiskra Nový Bor DISK
Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Kavalírová Julie PHK9753 OK 99 Hradec Králové DISK
Klaška Pavel 0100002 DISK
Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga DISK
Jelínek Šimon BOR0510 OK Jiskra Nový Bor DISK
Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Paříková Iva TUR0061 OOB TJ Turnov DISK
Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice DISK
Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín DISK
Kamírová Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga DISK
Ferbasová Zdeňka TUR7361 OOB TJ Turnov DISK

ČERNÁ 3.20 km, 250 m, 28 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 30:18
1. Fürst Matouš DOK9602 OK Doksy 30:18
3. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 32:03 + 1:45
4. Kundisch Wieland 0040001 32:20 + 2:02
5. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 32:31 + 2:13
6. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 32:52 + 2:34
7. Jonáš Martin PGP9606 SK Praga 33:36 + 3:18
8. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:36 + 4:18
9. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 34:37 + 4:19
10. Waldhauser Štěpán TUR0409 OOB TJ Turnov 35:29 + 5:11
11. Bogar Kryštof BOR9402 OK Jiskra Nový Bor 35:38 + 5:20
12. Sýkora Vojtěch LCE9801 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:05 + 5:47
13. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 36:15 + 5:57
14. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 36:17 + 5:59
15. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 36:19 + 6:01
16. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 36:27 + 6:09
17. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 36:49 + 6:31
18. Fodor Petr TUR8103 OOB TJ Turnov 36:53 + 6:35
19. Kořínek Tomáš BOR9007 OK Jiskra Nový Bor 37:01 + 6:43
20. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 37:22 + 7:04
21. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 37:27 + 7:09
22. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 37:33 + 7:15
22. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 37:33 + 7:15
24. Pavlovec Jan BOR9503 OK Jiskra Nový Bor 37:38 + 7:20
25. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 37:40 + 7:22
26. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Žabovřesky Brno 38:21 + 8:03
27. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 38:24 + 8:06
28. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 38:26 + 8:08
29. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 OK Dobříš 39:37 + 9:19
30. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 39:51 + 9:33
31. Nieke Patricia TUR9552 OOB TJ Turnov 39:53 + 9:35
32. Chaloupská Barbora PHK9951 OK 99 Hradec Králové 40:09 + 9:51
33. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 40:12 + 9:54
34. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 40:40 + 10:22
35. Škácha Vít DKP0310 Oddíl OB Kotlářka 41:03 + 10:45
36. Kříž Libor LPU7804 OK Lokomotiva Pardubice 41:19 + 11:01
37. Neumann Josef TUR8407 OOB TJ Turnov 41:45 + 11:27
38. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 42:03 + 11:45
39. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 42:17 + 11:59
40. Lesák Ondřej TJN0306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:18 + 12:00
41. Štičková Anna SSU9651 SK Severka Šumperk 42:31 + 12:13
42. Leideck Karsten 0050012 43:00 + 12:42
43. Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 43:28 + 13:10
43. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 43:28 + 13:10
45. Koliáš Štěpán DKP0610 Oddíl OB Kotlářka 43:30 + 13:12
46. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 43:42 + 13:24
47. Tichý Tomáš SJH9201 SOS Jindřichův Hradec 43:51 + 13:33
48. Klein Cedrik 0150001 44:12 + 13:54
49. Zakouřil Vít TUR9301 OOB TJ Turnov 44:36 + 14:18
50. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 44:43 + 14:25
51. Bílý Jakub DOK0104 OK Doksy 45:21 + 15:03
52. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 45:30 + 15:12
52. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 45:30 + 15:12
54. Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor 45:45 + 15:27
55. Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov 46:20 + 16:02
56. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 47:05 + 16:47
57. Bialožyt Marek TRI0301 TJ TŽ Třinec 47:47 + 17:29
58. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 48:06 + 17:48
59. Kalenský Pavel SUL7600 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 48:13 + 17:55
60. Zabořil Vojtěch TUR0110 OOB TJ Turnov 48:14 + 17:56
61. Domín Nikolas EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha 48:20 + 18:02
62. Kobr Tomáš TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:08 + 18:50
63. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 49:19 + 19:01
64. Hochstetter Joris 0180001 49:28 + 19:10
64. Richter Friedmar 0050011 49:28 + 19:10
66. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 49:45 + 19:27
67. Gregor Martin DKP7705 Oddíl OB Kotlářka 49:49 + 19:31
68. Pavlíková Markéta DOK0053 OK Doksy 50:06 + 19:48
69. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 51:29 + 21:11
70. Kazda Adam TJN9104 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:37 + 21:19
71. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 51:38 + 21:20
72. Winkler Leonore 0130001 51:43 + 21:25
73. Gálus Igor LDC7302 KOB Děčín 52:12 + 21:54
74. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 52:35 + 22:17
75. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 52:51 + 22:33
76. Kamenický Jeroným TUR9549 OOB TJ Turnov 53:46 + 23:28
77. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 53:57 + 23:39
78. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 54:31 + 24:13
79. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 55:02 + 24:44
80. Löhning Michael 0050006 55:10 + 24:52
81. Kamenický Jan PHK6601 OK 99 Hradec Králové 56:07 + 25:49
81. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 56:07 + 25:49
83. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 56:26 + 26:08
84. Kožinová Anna PGP9350 SK Praga 56:27 + 26:09
85. Hyka Jan TUR9002 OOB TJ Turnov 57:20 + 27:02
86. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 59:06 + 28:48
87. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 59:11 + 28:53
88. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 59:32 + 29:14
89. Šálek Jan LDC8502 KOB Děčín 59:36 + 29:18
90. Hrabánek David PGP6003 SK Praga 59:42 + 29:24
91. Odvody Zdeněk LPU8206 OK Lokomotiva Pardubice 60:05 + 29:47
92. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 60:54 + 30:36
93. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Litvínov 61:24 + 31:06
94. Neradová Alena TUR8551 OOB TJ Turnov 62:22 + 32:04
95. Cichý David PHK7001 OK 99 Hradec Králové 62:30 + 32:12
96. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 62:46 + 32:28
97. Tichý Martin SJH6401 SOS Jindřichův Hradec 64:14 + 33:56
98. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 64:52 + 34:34
99. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 66:01 + 35:43
100. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 67:53 + 37:35
101. Chaloupský David PHK7103 OK 99 Hradec Králové 68:52 + 38:34
102. Nieke Hagen 0050003 69:59 + 39:41
103. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 72:48 + 42:30
104. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 91:13 + 60:55
105. Pottkamp Charlotte 0150003 94:46 + 64:28
106. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 96:18 + 66:00
Vavřík René MOV7000 SKOB Ostrava DISK
Grätsch Markus 0150002 DISK
Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga DISK
Čtrnáct František PGP0401 SK Praga DISK
Matějů Luboš PGP7601 SK Praga DISK
Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor DISK
Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor DISK
Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové DISK
Svěchota Milan MOV7202 SKOB Ostrava DISK
Buzek Martin PGP8401 SK Praga DISK
MS Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 88:14 + 57:56

MODRÁ 2.40 km, 170 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunášková Karolína VLI0851 Slavia Liberec orienteering 44:31
2. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 44:39 + 0:08
3. Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka 45:11 + 0:40
4. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:37 + 4:06
5. Dvorská Marie VLI7454 Slavia Liberec orienteering 50:51 + 6:20
6. Maděrová Michaela LRG0001 52:52 + 8:21
7. Kocmanová Adéla BOR0752 OK Jiskra Nový Bor 52:53 + 8:22
8. Linková Iva TUV6850 SOK TJ Turnov 56:30 + 11:59
9. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 57:42 + 13:11
10. Lukavec Petr SMR7800 SNS Smržovka 58:25 + 13:54
11. Šebelka Matěj VLI0805 Slavia Liberec orienteering 59:09 + 14:38
12. Buk Jiří ROU6901 SKOB Roudnice nad Labem 60:17 + 15:46
13. Conrad Helmut 0050009 60:23 + 15:52
14. Zabořilová Anna TUR0951 OOB TJ Turnov 61:03 + 16:32
15. Soukupová Marie BOR0952 OK Jiskra Nový Bor 63:18 + 18:47
16. Pecková Ivana EKP6252 VŠTJ Ekonom Praha 63:27 + 18:56
17. Žejdlíková Karolína LTP9950 OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:44 + 23:13
18. Flossmannová Lucie VLI0852 Slavia Liberec orienteering 68:07 + 23:36
19. Gregorová Alice DKP0758 Oddíl OB Kotlářka 70:39 + 26:08
20. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 71:51 + 27:20
21. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 72:05 + 27:34
22. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 72:32 + 28:01
23. Kapoun Luděk LBE0501 TJ Lokomotiva Beroun 73:26 + 28:55
24. Cruse Katrin 0020003 73:47 + 29:16
25. Ouzká Eliška BOR1051 OK Jiskra Nový Bor 74:09 + 29:38
26. Šámal Václav OKP5600 SK OK 24 Praha 75:50 + 31:19
27. Halířová Eva BOR6654 OK Jiskra Nový Bor 76:25 + 31:54
28. Nováková Markéta RUM7451 ZOOB Rumburk 77:32 + 33:01
29. Leideck Heike 0050008 78:45 + 34:14
30. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 80:22 + 35:51
31. Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 81:08 + 36:37
32. Rančák Josef BOR5004 OK Jiskra Nový Bor 81:20 + 36:49
33. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 87:42 + 43:11
34. Borovička Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 91:50 + 47:19
35. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 96:36 + 52:05
36. Barták Jiří CHA5100 OK Chrastava 102:09 + 57:38
37. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 103:42 + 59:11
38. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 106:31 + 62:00
39. Müller-Wenzke Astrid 0110001 116:32 + 72:01
40. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 125:43 + 81:12
41. Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem 146:53 + 102:22
42. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 150:29 + 105:58
Müller Rainer 0050007 DISK
Svěchotová Hana MOV7150 SKOB Ostrava DISK
Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov DISK
Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering DISK
Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Benešová Zuzana LIT8353 KOB Litvínov DISK
Šámalová Hana OKP6151 SK OK 24 Praha DISK

ZELENÁ 1.90 km, 80 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zurynková Lenka TJN0957 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:04
2. Maděra Jakub LRG0002 33:35 + 6:31
3. Horáček Jáchym VLI1111 Slavia Liberec orienteering 39:55 + 12:51
4. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 43:47 + 16:43
5. Matějů Josef VLI1300 Slavia Liberec orienteering 50:23 + 23:19
6. Kocman Lukáš BOR1102 OK Jiskra Nový Bor 50:39 + 23:35
7. Kocmanová Kateřina BOR8050 OK Jiskra Nový Bor 50:45 + 23:41
8. Kunášková Markéta VLI1057 Slavia Liberec orienteering 51:10 + 24:06
9. Žejdlíková Jitka LTP7251 OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:14 + 29:10
10. Fodorová Natálie TUR1155 OOB TJ Turnov 56:57 + 29:53
11. Matějů Eda VLI1200 Slavia Liberec orienteering 57:12 + 30:08
12. Forst Albert MFP0901 Matfyz Praha 59:20 + 32:16
13. Matějů Antonín PGP1501 SK Praga 59:28 + 32:24
14. Lošťáková Ela PGP0957 SK Praga 60:14 + 33:10
15. Odvodyová Nikola LPU1252 OK Lokomotiva Pardubice 61:34 + 34:30
16. Rufferová Iva SNA5052 TJ START Náchod 61:37 + 34:33
17. Gregorová Magdalena DKP1158 Oddíl OB Kotlářka 64:25 + 37:21
18. Horáčková Eliška VLI1450 Slavia Liberec orienteering 66:07 + 39:03
19. Hübner Václav TBM1112 KOS TJ Tesla Brno 66:26 + 39:22
20. Krč Tobias TAP0911 KOB Tretra Praha 73:14 + 46:10
21. Cahová Kristýna 0010001 73:27 + 46:23
22. Zurynek Tomáš TJN1107 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 80:19 + 53:15
23. Kapoun Matěj LBE0801 TJ Lokomotiva Beroun 100:01 + 72:57
Löhning Lisa 0050005 DISK
Kapoun Jáchym LBE1002 TJ Lokomotiva Beroun DISK