Logo
Datum:
27.06.2021
Místo konání:
Ostrov u Tisé
Pořadatel:
PUL - OOB USK Slavie Ústí n.L.
Mapa:
1:4 000, autor: Zdenda Sokolář, Honza Drbal
Ředitel závodu:
Hnízdil Jan
Hlavní rozhodčí:
Nehasil Vladislav - R3
Stavitel tratí:
Martan Jiří - R1
Kategorie:
ČERVENÁ     ČERNÁ     MODRÁ     ZELENÁ    

ČERVENÁ 2.60 km, 180 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 38:47
2. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 39:37 + 0:50
3. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 43:52 + 5:05
4. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 45:15 + 6:28
5. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 46:30 + 7:43
6. Zurynek Jan TJN0605 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:15 + 9:28
7. Škáchová Viktorie DKP0655 Oddíl OB Kotlářka 50:25 + 11:38
8. Härtelt Daniel 0060003 51:03 + 12:16
9. Gossel Heiko 0050002 51:47 + 13:00
10. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 53:57 + 15:10
11. Chaloupská Pavlína PHK7051 OK 99 Hradec Králové 54:55 + 16:08
12. Dolejší Jan DOK0602 OK Doksy 55:08 + 16:21
13. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 55:45 + 16:58
14. Cruse Kay 0020001 56:47 + 18:00
15. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:04 + 18:17
16. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 57:14 + 18:27
17. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:55 + 20:08
18. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 59:26 + 20:39
19. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 61:26 + 22:39
20. Eckardt Cornelia 0050001 61:30 + 22:43
21. Patková Kateřina BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 61:35 + 22:48
22. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:38 + 22:51
23. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 61:44 + 22:57
24. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 61:59 + 23:12
25. Kudraß Peter 0060001 62:03 + 23:16
26. Šmejcová Anna SJC9552 Sportcentrum Jičín 62:18 + 23:31
27. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 62:29 + 23:42
28. Jelínek Šimon BOR0510 OK Jiskra Nový Bor 62:39 + 23:52
29. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 63:39 + 24:52
30. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 63:50 + 25:03
31. Odvodyová Šárka LPU8352 OK Lokomotiva Pardubice 64:29 + 25:42
32. Škáchová Petra DKP7054 Oddíl OB Kotlářka 64:58 + 26:11
33. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 65:18 + 26:31
34. Kocman Jindřich BOR7612 OK Jiskra Nový Bor 66:46 + 27:59
35. Škáchová Zuzana DKP0656 Oddíl OB Kotlářka 66:51 + 28:04
36. Skácel Dalibor 0170001 66:53 + 28:06
37. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 67:45 + 28:58
38. Jirásková Kateřina TJP8850 TJ Sokol Troja 67:55 + 29:08
39. Šritrová Lenka TUR0250 OOB TJ Turnov 68:26 + 29:39
40. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 68:48 + 30:01
41. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 69:42 + 30:55
42. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 69:52 + 31:05
43. Kavalírová Julie PHK9753 OK 99 Hradec Králové 70:36 + 31:49
44. Kovářová Julie VCB8854 OB České Budějovice 70:48 + 32:01
45. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 70:54 + 32:07
46. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 71:02 + 32:15
47. Dolejší Kateřina DOK0156 OK Doksy 71:04 + 32:17
48. Průcha Miloslav BOR5800 OK Jiskra Nový Bor 71:06 + 32:19
49. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 71:28 + 32:41
50. Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 71:42 + 32:55
51. Waldhauser Martin BOR7106 OK Jiskra Nový Bor 72:08 + 33:21
52. Wolfram Frank 0060002 73:36 + 34:49
53. Lošťáková Sára PGP0660 SK Praga 76:12 + 37:25
54. Linka Vladislav SUL5701 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 77:33 + 38:46
55. Duda Miroslav ROU8009 SKOB Roudnice nad Labem 78:37 + 39:50
56. Bílý Petr DOK6800 OK Doksy 79:13 + 40:26
57. Smolková Alena OKP6452 SK OK 24 Praha 79:17 + 40:30
58. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 79:21 + 40:34
59. Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga 79:26 + 40:39
60. Jeřábková Nina BOR0151 OK Jiskra Nový Bor 80:45 + 41:58
61. Rejman Josef BOR7415 OK Jiskra Nový Bor 81:42 + 42:55
62. Valentová Helena OKP6550 SK OK 24 Praha 82:04 + 43:17
63. Podešvová Vlasta TJN9250 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 83:07 + 44:20
64. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 85:18 + 46:31
65. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 87:39 + 48:52
66. Zurynek Jan EKP7003 VŠTJ Ekonom Praha 87:50 + 49:03
67. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 87:59 + 49:12
68. Hovorková Marie LDC0650 KOB Děčín 92:07 + 53:20
69. Beitlerová Hana DKP8761 Oddíl OB Kotlářka 95:28 + 56:41
70. Vambera Filip TUR7305 OOB TJ Turnov 96:28 + 57:41
71. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 97:19 + 58:32
72. Vaňková Saša LDC8550 KOB Děčín 98:05 + 59:18
73. Černá Kateřina TJP9850 TJ Sokol Troja 98:11 + 59:24
74. Neradová Eva LIT8951 KOB Litvínov 104:01 + 65:14
75. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 112:58 + 74:11
76. Holpuch Jiří LDC5702 KOB Děčín 141:25 + 102:38
Náměstková Denisa EKP0154 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Maděra Josef LRG0003 DISK
Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor DISK
Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor DISK
Smolka Ondřej TJP9401 TJ Sokol Troja DISK
Novák Petr RUM7401 ZOOB Rumburk DISK
Pohořalá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga DISK
Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga DISK
Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor DISK
Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové DISK
Klaška Pavel 0100002 DISK
Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín DISK
Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Kundisch Diethard 0030001 DISK
Löhning Jakob 0050004 DISK
Forst Libor MFP6301 Matfyz Praha DISK
Maennel Harald BOR5501 OK Jiskra Nový Bor DISK
Hromádka Miroslav SUL6000 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem DISK
Kapoun Luděk LBE7400 TJ Lokomotiva Beroun DISK

ČERNÁ 3.00 km, 250 m, 24 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 36:54
2. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 36:56 + 0:02
3. Sýkora Vojtěch LCE9801 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:07 + 1:13
4. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:08 + 1:14
5. Fürst Matouš DOK9602 OK Doksy 38:33 + 1:39
6. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 39:07 + 2:13
7. Bogar Kryštof BOR9402 OK Jiskra Nový Bor 39:10 + 2:16
8. Kundisch Wieland 0040001 39:28 + 2:34
9. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 39:46 + 2:52
10. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 40:01 + 3:07
11. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 40:44 + 3:50
12. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 41:21 + 4:27
13. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 41:43 + 4:49
14. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 42:10 + 5:16
15. Chaloupská Barbora PHK9951 OK 99 Hradec Králové 42:27 + 5:33
16. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 43:22 + 6:28
17. Jonáš Martin PGP9606 SK Praga 43:33 + 6:39
18. Neumann Josef TUR8407 OOB TJ Turnov 43:52 + 6:58
19. Grätsch Markus 0150002 44:11 + 7:17
20. Škácha Vít DKP0310 Oddíl OB Kotlářka 44:26 + 7:32
21. Kořínek Tomáš BOR9007 OK Jiskra Nový Bor 44:29 + 7:35
22. Waldhauser Štěpán TUR0409 OOB TJ Turnov 44:59 + 8:05
23. Bílý Jakub DOK0104 OK Doksy 45:09 + 8:15
24. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 45:11 + 8:17
24. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 45:11 + 8:17
26. Nieke Patricia TUR9552 OOB TJ Turnov 45:30 + 8:36
27. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 45:51 + 8:57
28. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 46:16 + 9:22
29. Tichý Tomáš SJH9201 SOS Jindřichův Hradec 46:57 + 10:03
30. Klein Cedrik 0150001 47:03 + 10:09
31. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 47:17 + 10:23
32. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 47:30 + 10:36
33. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 47:50 + 10:56
34. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 48:20 + 11:26
35. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 OK Dobříš 48:50 + 11:56
36. Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 48:52 + 11:58
37. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 48:57 + 12:03
38. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 49:00 + 12:06
39. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 49:10 + 12:16
40. Matějů Martina PGP8556 SK Praga 50:04 + 13:10
41. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 50:45 + 13:51
42. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 50:50 + 13:56
43. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Žabovřesky Brno 51:08 + 14:14
44. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 51:22 + 14:28
45. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 51:23 + 14:29
46. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 51:32 + 14:38
47. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 51:45 + 14:51
48. Leideck Karsten 0050012 51:46 + 14:52
49. Pavlovec Jan BOR9503 OK Jiskra Nový Bor 51:55 + 15:01
50. Bialožyt Marek TRI0301 TJ TŽ Třinec 52:22 + 15:28
51. Zabořil Vojtěch TUR0110 OOB TJ Turnov 52:32 + 15:38
52. Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor 52:40 + 15:46
53. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 54:21 + 17:27
54. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 54:33 + 17:39
55. Kazda Adam TJN9104 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:45 + 18:51
56. Hochstetter Joris 0180001 55:54 + 19:00
57. Koliáš Štěpán DKP0610 Oddíl OB Kotlářka 55:58 + 19:04
58. Lesák Ondřej TJN0306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:28 + 19:34
59. Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov 57:13 + 20:19
60. Kamenický Jeroným TUR9549 OOB TJ Turnov 57:40 + 20:46
61. Gregor Martin DKP7705 Oddíl OB Kotlářka 58:11 + 21:17
62. Löhning Michael 0050006 58:39 + 21:45
63. Kobr Tomáš TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:54 + 22:00
64. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 59:34 + 22:40
65. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 60:31 + 23:37
66. Neradová Alena TUR8551 OOB TJ Turnov 61:01 + 24:07
67. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 61:07 + 24:13
68. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 61:28 + 24:34
69. Šálek Jan LDC8502 KOB Děčín 62:07 + 25:13
70. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 62:15 + 25:21
71. Domín Nikolas EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha 62:26 + 25:32
72. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 62:34 + 25:40
73. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 62:41 + 25:47
74. Kalenský Pavel SUL7600 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 63:11 + 26:17
75. Chaloupský David PHK7103 OK 99 Hradec Králové 63:40 + 26:46
76. Richter Friedmar 0050011 64:01 + 27:07
77. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 65:14 + 28:20
78. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 66:01 + 29:07
79. Pavlíková Markéta DOK0053 OK Doksy 66:11 + 29:17
80. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 68:39 + 31:45
81. Kamenický Jan PHK6601 OK 99 Hradec Králové 69:51 + 32:57
82. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 70:47 + 33:53
83. Cichý David PHK7001 OK 99 Hradec Králové 71:54 + 35:00
84. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 73:03 + 36:09
85. Gálus Igor LDC7302 KOB Děčín 73:57 + 37:03
86. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 76:01 + 39:07
87. Tichý Martin SJH6401 SOS Jindřichův Hradec 76:13 + 39:19
88. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Litvínov 78:24 + 41:30
89. Hrabánek David PGP6003 SK Praga 79:51 + 42:57
90. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 79:57 + 43:03
91. Nieke Hagen 0050003 83:27 + 46:33
92. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 83:32 + 46:38
93. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 83:42 + 46:48
94. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 87:50 + 50:56
95. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 94:22 + 57:28
96. Odvody Zdeněk LPU8206 OK Lokomotiva Pardubice 95:26 + 58:32
Fodor Petr TUR8103 OOB TJ Turnov DISK
Vavřík René MOV7000 SKOB Ostrava DISK
Čtrnáct František PGP0401 SK Praga DISK
Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice DISK
Štičková Anna SSU9651 SK Severka Šumperk DISK
Kožinová Anna PGP9350 SK Praga DISK
Kříž Libor LPU7804 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor DISK
Buzek Martin PGP8401 SK Praga DISK
Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové DISK
Svěchota Milan MOV7202 SKOB Ostrava DISK
Pottkamp Charlotte 0150003 DISK
MS Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 95:25 + 58:31

MODRÁ 2.10 km, 150 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunášková Karolína VLI0851 Slavia Liberec orienteering 36:35
2. Kocmanová Adéla BOR0752 OK Jiskra Nový Bor 40:25 + 3:50
3. Šebelka Matěj VLI0805 Slavia Liberec orienteering 40:47 + 4:12
4. Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka 40:48 + 4:13
5. Zabořilová Anna TUR0951 OOB TJ Turnov 43:18 + 6:43
6. Dvorská Marie VLI7454 Slavia Liberec orienteering 46:21 + 9:46
7. Lukavec Petr SMR7800 SNS Smržovka 46:39 + 10:04
8. Soukupová Marie BOR0952 OK Jiskra Nový Bor 47:34 + 10:59
9. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:46 + 12:11
10. Ouzká Eliška BOR1051 OK Jiskra Nový Bor 50:23 + 13:48
11. Žejdlíková Karolína LTP9950 OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:34 + 15:59
12. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 52:51 + 16:16
13. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 53:29 + 16:54
14. Conrad Helmut 0050009 53:55 + 17:20
15. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 54:07 + 17:32
16. Kapoun Luděk LBE0501 TJ Lokomotiva Beroun 56:47 + 20:12
17. Flossmannová Lucie VLI0852 Slavia Liberec orienteering 58:38 + 22:03
18. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:13 + 22:38
19. Nováková Markéta RUM7451 ZOOB Rumburk 59:32 + 22:57
20. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 60:08 + 23:33
21. Nováková Viktorie RUM0751 ZOOB Rumburk 60:13 + 23:38
22. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 60:38 + 24:03
23. Linková Iva TUV6850 SOK TJ Turnov 61:41 + 25:06
24. Maděrová Michaela LRG0001 63:11 + 26:36
25. Rejmanová Nikola BOR0656 OK Jiskra Nový Bor 63:12 + 26:37
26. Šámal Václav OKP5600 SK OK 24 Praha 63:59 + 27:24
27. Halířová Eva BOR6654 OK Jiskra Nový Bor 67:27 + 30:52
28. Leideck Heike 0050008 67:51 + 31:16
29. Gregorová Alice DKP0758 Oddíl OB Kotlářka 68:08 + 31:33
30. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 68:20 + 31:45
31. Cruse Katrin 0020003 70:28 + 33:53
32. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 70:56 + 34:21
33. Pecková Ivana EKP6252 VŠTJ Ekonom Praha 71:41 + 35:06
34. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 72:59 + 36:24
35. Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:48 + 38:13
36. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 75:08 + 38:33
37. Rančák Josef BOR5004 OK Jiskra Nový Bor 83:20 + 46:45
38. Buk Jiří ROU6901 SKOB Roudnice nad Labem 84:16 + 47:41
39. Borovička Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 84:56 + 48:21
40. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 85:35 + 49:00
41. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 93:31 + 56:56
Müller Rainer 0050007 DISK
Svěchotová Hana MOV7150 SKOB Ostrava DISK
Müller-Wenzke Astrid 0110001 DISK
MS Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:43 + 8:08

ZELENÁ 1.80 km, 50 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 21:38
2. Maděra Jakub LRG0002 29:45 + 8:07
3. Matějů Josef VLI1300 Slavia Liberec orienteering 34:47 + 13:09
4. Zurynková Lenka TJN0957 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:47 + 14:09
5. Forst Albert MFP0901 Matfyz Praha 38:58 + 17:20
6. Hübner Václav TBM1112 KOS TJ Tesla Brno 42:13 + 20:35
7. Lošťáková Ela PGP0957 SK Praga 45:50 + 24:12
8. Zurynek Tomáš TJN1107 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:55 + 25:17
9. Žejdlíková Jitka LTP7251 OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:37 + 25:59
10. Kocman Lukáš BOR1102 OK Jiskra Nový Bor 48:17 + 26:39
11. Kocmanová Kateřina BOR8050 OK Jiskra Nový Bor 48:29 + 26:51
12. Matějů Eda VLI1200 Slavia Liberec orienteering 54:30 + 32:52
13. Odvodyová Nikola LPU1252 OK Lokomotiva Pardubice 56:11 + 34:33
14. Rufferová Iva SNA5052 TJ START Náchod 57:09 + 35:31
15. Gregorová Magdalena DKP1158 Oddíl OB Kotlářka 57:41 + 36:03
16. Kunášková Markéta VLI1057 Slavia Liberec orienteering 63:07 + 41:29
17. Kapoun Jáchym LBE1002 TJ Lokomotiva Beroun 66:51 + 45:13
18. Löhning Lisa 0050005 83:14 + 61:36
19. Zenková Pavla BOR8450 OK Jiskra Nový Bor 130:52 + 109:14
20. Patka Jonáš 131:09 + 109:31
21. Krč Tobias TAP0911 KOB Tretra Praha 133:02 + 111:24
Kapoun Matěj LBE0801 TJ Lokomotiva Beroun DISK
MS Cahová Kristýna 0010001 78:32 + 56:54