Logo
Datum:
03.10.2021
Místo konání:
Popov u Jáchymova
Pořadatel:
ONO - SKOB Ostrov
Mapa:
Ředitel závodu:
Ječmen Vladimír - R3
Hlavní rozhodčí:
Ševčík Petr - R3
Stavitel tratí:
Donda Jiří
Protokol:
Závod proběhl bez protestů za polojasna. Žádné zranění.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H12     H14     H16     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HD10F     HDR     T2     T4    

D10 2.30 km, 60 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Andělová Viktorie VPM1155 KOS Slavia Plzeň 19:47
2. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 20:51 + 1:04
3. Fryšová Zuzana DCH1151 Radioelektronika Cheb 23:15 + 3:28
4. Houbová Eliška KRL1152 Kometa Kralovice 24:43 + 4:56
5. Maternová Jana VPM1150 KOS Slavia Plzeň 26:22 + 6:35
6. Turková Klára SKV1151 TJ Slovan Karlovy Vary 27:52 + 8:05
7. Škultéty Kristýna NEK1251 Nejdek Orienteering 30:09 + 10:22
8. Peláková Daniela MLA1155 MLOK Mariánské Lázně 36:41 + 16:54
9. Hynková Anna ONO1250 SKOB Ostrov 39:55 + 20:08
10. Benešová Marie MLA1250 MLOK Mariánské Lázně 46:06 + 26:19
11. Juhaszová Tereza NEK1151 Nejdek Orienteering 66:33 + 46:46
12. Gregorová Vendula NEK1250 Nejdek Orienteering 70:51 + 51:04
MS Povišerová Aneta MLA1050 MLOK Mariánské Lázně 42:50 + 23:03

D12 2.40 km, 60 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň 22:22
2. Fryšová Žaneta DCH0959 Radioelektronika Cheb 26:19 + 3:57
3. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 26:27 + 4:05
4. Chumová Adéla SLP0950 OOB Slavia Praha 30:04 + 7:42
5. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 31:31 + 9:09
6. Hynková Marie ONO1050 SKOB Ostrov 34:18 + 11:56

D14 3.10 km, 110 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 31:22
2. Fryšová Andrea DCH0760 Radioelektronika Cheb 35:48 + 4:26
3. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 36:05 + 4:43
4. Kadlecová Barbora VPM0750 KOS Slavia Plzeň 39:35 + 8:13
5. Hermannová Natálie MLA0851 MLOK Mariánské Lázně 39:45 + 8:23
6. Ritterová Lída ONO0851 SKOB Ostrov 40:26 + 9:04
7. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia Plzeň 40:49 + 9:27
8. Pokorná Anežka KRL0757 Kometa Kralovice 43:29 + 12:07

D16 3.80 km, 140 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 39:16
2. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 40:57 + 1:41
3. Vlachová Adéla KRL0551 Kometa Kralovice 42:22 + 3:06
4. Pekárková Bára ONO0655 SKOB Ostrov 47:24 + 8:08
5. Halámková Jana ONO0657 SKOB Ostrov 47:57 + 8:41
6. Medunová Bára ONO0555 SKOB Ostrov 98:56 + 59:40

D18 4.00 km, 130 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 57:29
2. Křížková Marie MAS0450 OOB Aš 61:34 + 4:05

D21 6.50 km, 300 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Trpáková Daniela DCH0165 Radioelektronika Cheb 69:20
2. Kuncová Eliška SSU8951 SK Severka Šumperk 80:32 + 11:12
3. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 84:56 + 15:36
4. Žandová Monika SKV8701 TJ Slovan Karlovy Vary 101:24 + 32:04
Marešová Alexandra NEK9950 Nejdek Orienteering DISK

D35 4.90 km, 150 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 50:57
2. Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 56:30 + 5:33
3. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia Plzeň 56:47 + 5:50
4. Gregorová Kateřina BSO8151 KOB Baník Sokolov 57:30 + 6:33
5. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 69:52 + 18:55
6. Placková Veronika MLA8250 MLOK Mariánské Lázně 75:21 + 24:24
7. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 76:07 + 25:10
8. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 80:38 + 29:41
9. Romová Kateřina KRL8051 Kometa Kralovice 82:24 + 31:27
10. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 85:23 + 34:26
11. Kotásková Jana JES7451 OK Rakovník 92:25 + 41:28

D45 3.90 km, 130 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 49:53
2. Fryšová Tereza DCH7654 Radioelektronika Cheb 50:49 + 0:56
3. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 52:45 + 2:52
4. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 53:38 + 3:45
5. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 61:43 + 11:50
6. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 64:13 + 14:20
7. Tokárová Regina VPM6950 KOS Slavia Plzeň 65:22 + 15:29
8. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 66:14 + 16:21
9. Čepičková Jana LPM7353 OK Lokomotiva Plzeň 76:07 + 26:14
10. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 81:19 + 31:26
11. Marešová Marcela NEK7450 Nejdek Orienteering 81:33 + 31:40
12. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Lokomotiva Chomutov 92:23 + 42:30

D55 3.30 km, 110 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sklenářová Jana MLA6258 MLOK Mariánské Lázně 61:47
2. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 66:46 + 4:59

D65 2.70 km, 50 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 40:39
2. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva Chomutov 40:56 + 0:17
3. Savičová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary 44:06 + 3:27
4. Nyklová Helena 0070001 Dalovice 49:26 + 8:47
5. Horáková Magdalena NEK4950 Nejdek Orienteering 66:55 + 26:16

D75 2.20 km, 50 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 51:33

H10 2.30 km, 60 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedlička Josef VPM1102 KOS Slavia Plzeň 25:08
2. Skalský David MLA1201 MLOK Mariánské Lázně 29:02 + 3:54
3. Fecko Richard NEK1100 Nejdek Orienteering 37:02 + 11:54
4. Čepička Antonín LPM1102 OK Lokomotiva Plzeň 43:00 + 17:52
5. Placek Nikolas MLA1200 MLOK Mariánské Lázně 49:25 + 24:17
MS Gregor Josef NEK1000 Nejdek Orienteering 100:26 + 75:18

H12 2.60 km, 80 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Materna Josef VPM0902 KOS Slavia Plzeň 22:36
2. Anděl Robin VPM0901 KOS Slavia Plzeň 23:08 + 0:32
3. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 23:42 + 1:06
4. Parula Egon LPM1000 OK Lokomotiva Plzeň 24:22 + 1:46
5. Ritter Jakub ONO1000 SKOB Ostrov 25:12 + 2:36
6. Prinz Mikuláš MLA0901 MLOK Mariánské Lázně 25:55 + 3:19
7. Brabec Zdeněk MAS1001 OOB Aš 27:13 + 4:37
8. Houba Vojtěch KRL1002 Kometa Kralovice 28:08 + 5:32
9. Placek Tomas MLA0902 MLOK Mariánské Lázně 28:25 + 5:49
10. Beneš Jan MLA1000 MLOK Mariánské Lázně 29:07 + 6:31
11. Haller Maxmilián KRL1102 Kometa Kralovice 31:02 + 8:26
12. Bejvančický Jan KRL1003 Kometa Kralovice 36:57 + 14:21
13. Křížek Vilém MAS1000 OOB Aš 37:16 + 14:40
14. Doupník Matyáš ONO0902 SKOB Ostrov 47:59 + 25:23
15. Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Plzeň 60:28 + 37:52

H14 3.80 km, 140 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pávek Štěpán NEK0700 Nejdek Orienteering 33:56
2. Kule Oliver ONO0701 SKOB Ostrov 34:56 + 1:00
3. Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary 34:57 + 1:01
4. Plevný Albert DCH0711 Radioelektronika Cheb 35:04 + 1:08
5. Brabec Matěj MAS0701 OOB Aš 38:48 + 4:52
6. Bejvančický Josef KRL0703 Kometa Kralovice 53:40 + 19:44
7. Herman Ondřej MLA0801 MLOK Mariánské Lázně 65:09 + 31:13
8. Tříska Lukáš LPM0800 OK Lokomotiva Plzeň 75:12 + 41:16
9. Pjenčák Adam MAS0802 OOB Aš 79:12 + 45:16
10. Mála Matyáš MAS0800 OOB Aš 93:38 + 59:42
11. Křížek Ivo MAS0801 OOB Aš 117:35 + 83:39
Krs Jakub VPM0801 KOS Slavia Plzeň DISK

H16 5.40 km, 250 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Meduna Filip ONO0603 SKOB Ostrov 47:49
2. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 48:50 + 1:01
3. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 52:39 + 4:50
4. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 55:22 + 7:33
5. Havlíček Viktor BSO0602 KOB Baník Sokolov 55:31 + 7:42
6. Myslík Vojtěch ONO0602 SKOB Ostrov 57:02 + 9:13
7. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia Plzeň 64:40 + 16:51
8. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 65:19 + 17:30

H21 8.40 km, 450 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5355

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bouchal Jiří VPM8449 KOS Slavia Plzeň 62:50 5502
2. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 63:24 + 0:34 5455
3. Němec David LPM0504 OK Lokomotiva Plzeň 67:37 + 4:47 5106
4. Havlíček Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov 73:34 + 10:44 4613
5. Červák Jan LCE8001 OOB TJ Slovan Luhačovice 74:14 + 11:24 4558
6. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 75:26 + 12:36 4458
7. Newiak Nick NEK0101 Nejdek Orienteering 76:31 + 13:41 4368
8. Sládek Ondřej 0040001 Houbaři Loket 78:15 + 15:25
9. Kováč František MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 78:23 + 15:33 4214
10. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 82:43 + 19:53 3855
11. Hejna Martin TAP8101 KOB Tretra Praha 82:49 + 19:59 3846
12. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 82:57 + 20:07 3835
13. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 109:22 + 46:32 1646
14. Šulc Marek MAS9302 OOB Aš 118:53 + 56:03 858
15. Rosenbaum Ondřej JES0001 OK Rakovník 139:19 + 76:29 0

H35 6.50 km, 300 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 57:16
2. Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary 63:22 + 6:06
3. Kovář Jindřich MAS6800 OOB Aš 65:11 + 7:55
4. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 67:22 + 10:06
5. Pleticha Richard 0020001 Ríša Pleticha z Kadaně 68:08 + 10:52
6. Pilař Karel MAS5501 OOB Aš 68:15 + 10:59
7. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 73:02 + 15:46
8. Křížek Filip MAS7800 OOB Aš 73:54 + 16:38
9. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 76:08 + 18:52
10. Pávek Jiří NEK7700 Nejdek Orienteering 76:09 + 18:53
11. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 77:29 + 20:13
12. Šilhavý Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 79:16 + 22:00
13. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 81:39 + 24:23
14. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 81:55 + 24:39

H45 4.90 km, 170 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čepička Ladislav LPM6701 OK Lokomotiva Plzeň 45:20
2. Beneš Marek MLA7601 MLOK Mariánské Lázně 48:02 + 2:42
3. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 51:35 + 6:15
4. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 54:34 + 9:14
5. Nejedlý Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 55:20 + 10:00
6. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 56:41 + 11:21
7. Fryš Zdeněk DCH7503 Radioelektronika Cheb 57:41 + 12:21
8. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 60:07 + 14:47
9. Mareš Alexander NEK7300 Nejdek Orienteering 61:49 + 16:29
10. Kopp Petr 0060001 Šumavský průzkum 63:19 + 17:59
11. Vlach Miroslav DCH6101 Radioelektronika Cheb 64:39 + 19:19
12. Jirásek Petr DCH7403 Radioelektronika Cheb 66:28 + 21:08
13. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 69:56 + 24:36
14. Pjenčák Roman MAS7501 OOB Aš 75:23 + 30:03
15. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 75:48 + 30:28
16. Jirásek Pavel DCH7404 Radioelektronika Cheb 79:02 + 33:42
17. Bodurka Jaroslav KRL7301 Kometa Kralovice 81:02 + 35:42

H55 4.30 km, 120 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hnyk Michal SKV6002 TJ Slovan Karlovy Vary 52:19
2. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 52:32 + 0:13
3. Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia Plzeň 57:39 + 5:20
4. Štěrba Jiří SKV6401 TJ Slovan Karlovy Vary 60:44 + 8:25
5. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 64:37 + 12:18

H65 2.70 km, 60 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janda Josef JES4701 OK Rakovník 35:10
2. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 37:37 + 2:27
3. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva Chomutov 55:09 + 19:59
4. Schejbal Ladislav DCH5301 Radioelektronika Cheb 70:38 + 35:28

H75 2.50 km, 60 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 43:34
2. Frey Jaromír ONO4100 SKOB Ostrov 45:20 + 1:46
3. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 49:05 + 5:31
4. Kraus Jan LLI4501 LOK-o Liberec 53:17 + 9:43
5. Lisý Jan ONO4201 SKOB Ostrov 59:58 + 16:24
6. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 64:17 + 20:43
7. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 89:50 + 46:16

HD10F 1.90 km, 40 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kantner Stanislav ONO9903 SKOB Ostrov 25:25
2. Pletichová Karolína 0020002 Ríša Pleticha z Kadaně 27:03 + 1:38
3. Pávková Anna NEK1350 Nejdek Orienteering 27:46 + 2:21
4. Povišerová Lucie MLA1350 MLOK Mariánské Lázně 30:49 + 5:24
5. Nagyová Věra 0027699 Ríša Pleticha z Kadaně 31:16 + 5:51
6. Soukup Ondřej NEK1201 Nejdek Orienteering 37:37 + 12:12
7. Nagy Vojtěch 0020699 Ríša Pleticha z Kadaně 40:04 + 14:39
8. Klier Šimon MLA1101 MLOK Mariánské Lázně 45:17 + 19:52

HDR 2.20 km, 50 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rambousek Marek BSO1400 KOB Baník Sokolov 47:15
2. Rambousková Daniela BSO1650 KOB Baník Sokolov 49:59 + 2:44
3. Suchá Edita LPM1650 OK Lokomotiva Plzeň 54:47 + 7:32
4. Pivcová Lucie MLA1650 MLOK Mariánské Lázně 56:32 + 9:17
5. Hynková Johanna ONO1750 SKOB Ostrov 56:53 + 9:38
6. Beneš Lukáš ONO1500 SKOB Ostrov 60:20 + 13:05

T2 2.30 km, 80 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šplinarová Jana SKV6409 TJ Slovan Karlovy Vary 27:37
2. Černá Monika MLA7499 MLOK Mariánské Lázně 31:02 + 3:25
3. Klierová Simona MLA8051 MLOK Mariánské Lázně 31:26 + 3:49
4. Pávková Jana NEK7850 Nejdek Orienteering 35:13 + 7:36
5. Třísková Kamila LPM7899 OK Lokomotiva Plzeň 36:52 + 9:15
6. Kuncová Dana MLA6851 MLOK Mariánské Lázně 43:33 + 15:56
7. Povišer Lukáš MLA7999 MLOK Mariánské Lázně 48:31 + 20:54
8. Tauerová Kristina BSO0855 KOB Baník Sokolov 59:52 + 32:15
9. Fojtíková Nikola BSO0853 KOB Baník Sokolov 62:58 + 35:21
10. Fojtíková Vendula BSO0854 KOB Baník Sokolov 65:07 + 37:30
11. Milota Jan MLA0500 MLOK Mariánské Lázně 78:40 + 51:03
Takieddinová Linda ONO9899 SKOB Ostrov DISK
Kopecký Matěj ONO8799 SKOB Ostrov DISK

T4 4.30 km, 160 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia Plzeň 38:04
2. Placek Petr MLA8000 MLOK Mariánské Lázně 50:00 + 11:56
3. Myslík Antonín ONO0802 SKOB Ostrov 53:08 + 15:04
4. Klapka Radim ONO8299 SKOB Ostrov 56:13 + 18:09
5. Materna Josef 0010001 Plzeň 64:50 + 26:46
6. Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 69:50 + 31:46
7. Hynek Petr ONO7000 SKOB Ostrov 73:38 + 35:34
8. Wolf Vojtěch NEK0100 Nejdek Orienteering 80:05 + 42:01
9. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 88:59 + 50:55
10. Kraus Jindřich LCV9401 TJ Lokomotiva Chomutov 90:39 + 52:35
11. Leníková Jana DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 92:50 + 54:46
12. Peterka Pavel KRL9998 Kometa Kralovice 94:32 + 56:28
13. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 102:54 + 64:50
14. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 103:47 + 65:43
15. Volf Stanislav ONO7903 SKOB Ostrov 106:01 + 67:57
16. Halámková Ema ONO0459 SKOB Ostrov 106:22 + 68:18