Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tarešová Sofie | DKP1165 | Oddíl OB Kotlářka | 29:08 | ||
2. | Hynková Anna | ONO1250 | SKOB Ostrov | 34:26 | + 5:18 | |
3. | Pávková Anna | NEK1350 | Nejdek Orienteering | 38:43 | + 9:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fišáková Leona | MLA1151 | MLOK Mariánské Lázně | 21:31 | ||
2. | Urbánková Lucie | ONO1150 | SKOB Ostrov | 21:48 | + 0:17 | |
3. | Škultéty Kristýna | NEK1251 | Nejdek Orienteering | 25:26 | + 3:55 | |
4. | Houbová Eliška | KRL1152 | Kometa Kralovice | 25:34 | + 4:03 | |
5. | Benešová Marie | MLA1250 | MLOK Mariánské Lázně | 29:36 | + 8:05 | |
6. | Maternová Jana | VPM1150 | KOS Slavia Plzeň | 33:44 | + 12:13 | |
7. | Peláková Daniela | MLA1155 | MLOK Mariánské Lázně | 41:42 | + 20:11 | |
8. | Juhaszová Tereza | NEK1151 | Nejdek Orienteering | 50:29 | + 28:58 | |
9. | Gregorová Vendula | NEK1250 | Nejdek Orienteering | 51:41 | + 30:10 | |
Nykodymová Anna | MLA1154 | MLOK Mariánské Lázně | DNS | |||
Andělová Viktorie | VPM1155 | KOS Slavia Plzeň | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fryšová Žaneta | DCH0959 | Radioelektronika Cheb | 33:01 | ||
2. | Hanáková Aneta | KRL0951 | Kometa Kralovice | 36:52 | + 3:51 | |
3. | Šafránková Eliška | LPM0953 | OK Lokomotiva Plzeň | 40:00 | + 6:59 | |
4. | Peterková Adéla | Kometa Kralovice | 41:12 | + 8:11 | ||
5. | Hynková Marie | ONO1050 | SKOB Ostrov | 45:20 | + 12:19 | |
6. | Fišáková Lucie Johanka | MLA0950 | MLOK Mariánské Lázně | 47:17 | + 14:16 | |
Vodrážková Barbora | VPM1050 | KOS Slavia Plzeň | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mayerová Daniela | KSH0852 | OB Kašperské Hory | 28:31 | ||
2. | Pokorná Anežka | KRL0757 | Kometa Kralovice | 37:41 | + 9:10 | |
3. | Bodurková Denisa | KRL0752 | Kometa Kralovice | 39:02 | + 10:31 | |
4. | Sobotová Kateřina | VPM0851 | KOS Slavia Plzeň | 40:00 | + 11:29 | |
5. | Fryšová Andrea | DCH0760 | Radioelektronika Cheb | 40:10 | + 11:39 | |
6. | Kadlecová Barbora | VPM0750 | KOS Slavia Plzeň | 41:41 | + 13:10 | |
7. | Beránková Hedvika | VPM0850 | KOS Slavia Plzeň | 41:42 | + 13:11 | |
8. | Ritterová Lída | ONO0851 | SKOB Ostrov | 41:51 | + 13:20 | |
9. | Hermannová Natálie | MLA0851 | MLOK Mariánské Lázně | 55:02 | + 26:31 | |
Stehlíková Tereza | LPM0951 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Urbánková Eva | ONO0650 | SKOB Ostrov | 44:26 | ||
2. | Vlachová Adéla | KRL0551 | Kometa Kralovice | 44:42 | + 0:16 | |
3. | Gelnerová Anna | KRL0653 | Kometa Kralovice | 47:58 | + 3:32 | |
4. | Fišarová Adéla | KRL0651 | Kometa Kralovice | 48:28 | + 4:02 | |
5. | Kulová Laura | ONO0552 | SKOB Ostrov | 48:41 | + 4:15 | |
6. | Třísková Tereza | LPM0653 | OK Lokomotiva Plzeň | 57:51 | + 13:25 | |
7. | Holíková Simona | ONO0553 | SKOB Ostrov | 74:13 | + 29:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pecko Sára | ONO0452 | SKOB Ostrov | 70:18 | ||
2. | Nádeníčková Iva | NEK0350 | Nejdek Orienteering | 84:02 | + 13:44 | |
3. | Ziebová Veronika | NEK0450 | Nejdek Orienteering | 87:45 | + 17:27 | |
4. | Křížková Marie | MAS0450 | OOB Aš | 99:52 | + 29:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šiková Barbora | LPM9650 | OK Lokomotiva Plzeň | 63:32 | 5496 | ||
2. | Trpáková Daniela | DCH0165 | Radioelektronika Cheb | 81:24 | + 17:52 | 4401 | |
3. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | OK Kamenice | 84:49 | + 21:17 | 4191 | |
4. | Albrechtová Eva | KAM7850 | OK Kamenice | 86:05 | + 22:33 | 4113 | |
5. | Szenczi Kristýna | VLI8650 | Slavia Liberec orienteering | 119:02 | + 55:30 | 2093 | |
6. | Hynková Eliška | ONO9650 | SKOB Ostrov | 127:19 | + 63:47 | 1585 | |
Zurynková Michaela | EKP9850 | VŠTJ Ekonom Praha | DNS | 0 | |||
Marešová Klára | NEK0250 | Nejdek Orienteering | DNS | 0 | |||
Studničná Lenka | FSP8650 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DNS | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dítková Jitka | SKV7752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 51:48 | ||
2. | Sobotová Jana | VPM7250 | KOS Slavia Plzeň | 57:33 | + 5:45 | |
3. | Zurynková Jana | EKP7053 | VŠTJ Ekonom Praha | 61:08 | + 9:20 | |
4. | Urbánková Jana | ONO7851 | SKOB Ostrov | 64:11 | + 12:23 | |
5. | Pechová Iva | LPM6151 | OK Lokomotiva Plzeň | 66:50 | + 15:02 | |
6. | Placková Veronika | MLA8250 | MLOK Mariánské Lázně | 68:54 | + 17:06 | |
7. | Janečková Dagmar | EKP6550 | VŠTJ Ekonom Praha | 70:13 | + 18:25 | |
8. | Balusková Ida | OKP7350 | SK OK 24 Praha | 73:48 | + 22:00 | |
9. | Kožíšková Hana | MLA8350 | MLOK Mariánské Lázně | 74:04 | + 22:16 | |
Bohuslavová Jana | LPM7852 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK | |||
Hynková Jana | ONO8650 | SKOB Ostrov | DNS | |||
Fišáková Hana | MLA7750 | MLOK Mariánské Lázně | DNS | |||
Maunová Martina | KSH8051 | OB Kašperské Hory | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lisá Monika | ONO6750 | SKOB Ostrov | 52:26 | ||
2. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 53:38 | + 1:12 | |
3. | Beránková Markéta | VPM7452 | KOS Slavia Plzeň | 55:19 | + 2:53 | |
4. | Fryšová Tereza | DCH7654 | Radioelektronika Cheb | 56:44 | + 4:18 | |
5. | Kamarytová Martina | MLA6651 | MLOK Mariánské Lázně | 59:39 | + 7:13 | |
6. | Jirsová Pavla | KSH7251 | OB Kašperské Hory | 60:12 | + 7:46 | |
7. | Šoupová Jana | LPM6850 | OK Lokomotiva Plzeň | 63:39 | + 11:13 | |
8. | Kadlecová Zuzana | 0040001 | USK Outdoor Plzen | 64:49 | + 12:23 | |
9. | Millionová Hedvika | MAS7351 | OOB Aš | 71:49 | + 19:23 | |
10. | Richtrová Lucie | VPM7451 | KOS Slavia Plzeň | 72:46 | + 20:20 | |
11. | Čepičková Jana | LPM7353 | OK Lokomotiva Plzeň | 76:28 | + 24:02 | |
12. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva Chomutov | 83:46 | + 31:20 | |
13. | Tokárová Regina | VPM6950 | KOS Slavia Plzeň | 89:02 | + 36:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
Bouchalová Zdena | VPM5757 | KOS Slavia Plzeň | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beránková Pavla | VPM4350 | KOS Slavia Plzeň | 48:54 | ||
2. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 53:50 | + 4:56 | |
3. | Bohuslavová Věra | LPM4850 | OK Lokomotiva Plzeň | 61:18 | + 12:24 | |
Mágrová Ivana | LCV5550 | TJ Lokomotiva Chomutov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 82:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rauch Tobiáš | VPM1300 | KOS Slavia Plzeň | 19:28 | ||
2. | Soukup Ondřej | NEK1201 | Nejdek Orienteering | 20:27 | + 0:59 | |
3. | Křenek Martin | VPM1301 | KOS Slavia Plzeň | 24:15 | + 4:47 | |
Maun Michal | KSH1201 | OB Kašperské Hory | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Placek Nikolas | MLA1200 | MLOK Mariánské Lázně | 20:09 | ||
2. | Kváč Martin | MLA1102 | MLOK Mariánské Lázně | 21:13 | + 1:04 | |
3. | Fecko Richard | NEK1100 | Nejdek Orienteering | 23:27 | + 3:18 | |
4. | Čepička Antonín | LPM1102 | OK Lokomotiva Plzeň | 53:03 | + 32:54 | |
Křenek Jan | VPM1101 | KOS Slavia Plzeň | DNS | |||
Jedlička Josef | VPM1102 | KOS Slavia Plzeň | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Anděl Robin | VPM0901 | KOS Slavia Plzeň | 30:41 | ||
2. | Materna Josef | VPM0902 | KOS Slavia Plzeň | 31:25 | + 0:44 | |
3. | Placek Tomas | MLA0902 | MLOK Mariánské Lázně | 31:48 | + 1:07 | |
4. | Parula Egon | LPM1000 | OK Lokomotiva Plzeň | 37:02 | + 6:21 | |
5. | Černý Antonín | ONO1001 | SKOB Ostrov | 38:18 | + 7:37 | |
6. | Brabec Zdeněk | MAS1001 | OOB Aš | 38:45 | + 8:04 | |
7. | Haller Maxmilián | KRL1102 | Kometa Kralovice | 42:25 | + 11:44 | |
8. | Beneš Jan | MLA1000 | MLOK Mariánské Lázně | 42:51 | + 12:10 | |
9. | Houba Vojtěch | KRL1002 | Kometa Kralovice | 46:51 | + 16:10 | |
10. | Křížek Vilém | MAS1000 | OOB Aš | 51:07 | + 20:26 | |
11. | Bohuslav Fanda | LPM0900 | OK Lokomotiva Plzeň | 83:02 | + 52:21 | |
Ritter Jakub | ONO1000 | SKOB Ostrov | DISK | |||
Bejvančický Jan | KRL1003 | Kometa Kralovice | DISK | |||
Beránek Šimon | VPM1000 | KOS Slavia Plzeň | DISK | |||
Kantner Stanislav | ONO1002 | SKOB Ostrov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Plevný Albert | DCH0711 | Radioelektronika Cheb | 39:15 | ||
2. | Kule Oliver | ONO0701 | SKOB Ostrov | 40:03 | + 0:48 | |
3. | Pávek Štěpán | NEK0700 | Nejdek Orienteering | 42:52 | + 3:37 | |
4. | Brabec Matěj | MAS0701 | OOB Aš | 43:55 | + 4:40 | |
5. | Kváč Miroslav | MLA0800 | MLOK Mariánské Lázně | 51:18 | + 12:03 | |
6. | Bejvančický Josef | KRL0703 | Kometa Kralovice | 52:48 | + 13:33 | |
7. | Janoch Mikuláš | MLA0700 | MLOK Mariánské Lázně | 60:10 | + 20:55 | |
8. | Petrášek Martin | 0120002 | Šumavský průzkum | 71:01 | + 31:46 | |
9. | Křížek Ivo | MAS0801 | OOB Aš | 76:24 | + 37:09 | |
10. | Mála Matyáš | MAS0800 | OOB Aš | 81:05 | + 41:50 | |
11. | Pícl Kryštof | VPM0800 | KOS Slavia Plzeň | 100:09 | + 60:54 | |
Tříska Lukáš | LPM0800 | OK Lokomotiva Plzeň | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stehlík Jakub | LPM0700 | OK Lokomotiva Plzeň | 38:53 | ||
2. | Janoch Samuel | MLA0502 | MLOK Mariánské Lázně | 39:16 | + 0:23 | |
3. | Donda Jakub | ONO0700 | SKOB Ostrov | 40:00 | + 1:07 | |
4. | Pivec Jan | MLA0503 | MLOK Mariánské Lázně | 41:32 | + 2:39 | |
5. | Havlíček Viktor | BSO0602 | KOB Baník Sokolov | 42:03 | + 3:10 | |
6. | Myslík Vojtěch | ONO0602 | SKOB Ostrov | 42:19 | + 3:26 | |
7. | Sobota Ondřej | VPM0502 | KOS Slavia Plzeň | 47:32 | + 8:39 | |
8. | Kropáč Filip | KRL0503 | Kometa Kralovice | 49:51 | + 10:58 | |
9. | Veseleňák Karel | BSO0601 | KOB Baník Sokolov | 62:40 | + 23:47 | |
Ječmen Matyáš | ONO0600 | SKOB Ostrov | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bouchal Jiří | VPM8449 | KOS Slavia Plzeň | 68:02 | 6772 | ||
2. | Kamenický Matěj | LPU9036 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:52 | + 2:50 | 6516 | |
3. | Meduna Filip | ONO0603 | SKOB Ostrov | 75:26 | + 7:24 | 6103 | |
4. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | KOS Slavia Plzeň | 77:36 | + 9:34 | 5907 | |
5. | Ritter Aleš | ONO7401 | SKOB Ostrov | 77:43 | + 9:41 | 5896 | |
6. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | SK Praga | 86:10 | + 18:08 | 5132 | |
7. | Suchý Petr | LPM7820 | OK Lokomotiva Plzeň | 86:44 | + 18:42 | 5081 | |
8. | Pova Ondřej | KRL9304 | Kometa Kralovice | 88:43 | + 20:41 | 4901 | |
9. | Havlíček Albert | BSO0304 | KOB Baník Sokolov | 90:53 | + 22:51 | 4705 | |
10. | Szenczi Gabriel | VLI8700 | Slavia Liberec orienteering | 102:01 | + 33:59 | 3698 | |
11. | Kamaryt Michal | MLA9205 | MLOK Mariánské Lázně | 108:48 | + 40:46 | 3084 | |
12. | Sládek Ondřej | DCH0012 | Radioelektronika Cheb | 109:27 | + 41:25 | 3025 | |
13. | Lužnický Jiří | LIT8501 | KOB Litvínov | 116:37 | + 48:35 | 2377 | |
14. | Martínek Robert | VPM7700 | KOS Slavia Plzeň | 117:31 | + 49:29 | 2295 | |
Tůma Martin | LIT8204 | KOB Litvínov | DNS | 0 | |||
Vlach Martin | PGP8605 | SK Praga | DNS | 0 | |||
Kováč František | MLA0201 | MLOK Mariánské Lázně | DNS | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Anděl Robert | VPM8001 | KOS Slavia Plzeň | 68:50 | ||
2. | Dubec Pavel | SCP8003 | OK Sparta Praha | 70:06 | + 1:16 | |
3. | Placek Petr | MLA8000 | MLOK Mariánské Lázně | 75:04 | + 6:14 | |
4. | Milota Josef | MLA5801 | MLOK Mariánské Lázně | 75:16 | + 6:26 | |
5. | Bohuslav Václav | LPM7206 | OK Lokomotiva Plzeň | 77:20 | + 8:30 | |
6. | Pávek Jiří | NEK7700 | Nejdek Orienteering | 77:49 | + 8:59 | |
7. | Ječmen Vladimír | ONO7900 | SKOB Ostrov | 78:00 | + 9:10 | |
8. | Křížek Filip | MAS7800 | OOB Aš | 78:53 | + 10:03 | |
9. | Pilař Karel | MAS5501 | OOB Aš | 81:47 | + 12:57 | |
10. | Dvořák Pavel | LPM7805 | OK Lokomotiva Plzeň | 88:51 | + 20:01 | |
11. | Materna Josef | 0020001 | Plzeň | 89:54 | + 21:04 | |
12. | Šafránek Petr | LPM7905 | OK Lokomotiva Plzeň | 97:13 | + 28:23 | |
13. | Jurkiewicz Patrik | 0130001 | Praha-Radptín | 100:01 | + 31:11 | |
Rauch Stanislav | VPM8201 | KOS Slavia Plzeň | DISK | |||
Hašek Ondřej | VPM6902 | KOS Slavia Plzeň | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bartovský Pavel | VPM6101 | KOS Slavia Plzeň | 41:01 | ||
2. | Černý Jan | ONO7101 | SKOB Ostrov | 42:25 | + 1:24 | |
3. | Čepička Ladislav | LPM6701 | OK Lokomotiva Plzeň | 43:40 | + 2:39 | |
4. | Doubek Petr | SLA7000 | SKOB Slaný | 43:47 | + 2:46 | |
5. | Novák Ivo | OKP6200 | SK OK 24 Praha | 43:48 | + 2:47 | |
6. | Fišar Miroslav | KRL7201 | Kometa Kralovice | 49:09 | + 8:08 | |
7. | Kropáč Jiří | KRL6702 | Kometa Kralovice | 51:22 | + 10:21 | |
8. | Kamaryt Miloš | MLA6404 | MLOK Mariánské Lázně | 52:43 | + 11:42 | |
9. | Mayer Tomáš | KSH6900 | OB Kašperské Hory | 54:35 | + 13:34 | |
10. | Dítko Jan | SKV7301 | TJ Slovan Karlovy Vary | 55:56 | + 14:55 | |
11. | Kohoutek Oldřich | BSO7100 | KOB Baník Sokolov | 56:05 | + 15:04 | |
12. | Beneš Marek | MLA7601 | MLOK Mariánské Lázně | 57:15 | + 16:14 | |
13. | Fryš Zdeněk | DCH7503 | Radioelektronika Cheb | 57:18 | + 16:17 | |
14. | Vlach Miroslav | DCH6101 | Radioelektronika Cheb | 57:46 | + 16:45 | |
15. | Černý Libor | MLA6901 | MLOK Mariánské Lázně | 59:41 | + 18:40 | |
16. | Kopp Petr | 0120001 | Šumavský průzkum | 61:26 | + 20:25 | |
17. | Šoupa Karel | LPM6900 | OK Lokomotiva Plzeň | 65:18 | + 24:17 | |
Sova Petr | Neregistrovaný | DISK | ||||
Hynek Petr | ONO7000 | SKOB Ostrov | DNS | |||
Weissar Petr | LPM7020 | OK Lokomotiva Plzeň | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Richtr Aleš | VPM6601 | KOS Slavia Plzeň | 51:03 | ||
2. | Hnyk Michal | SKV6002 | TJ Slovan Karlovy Vary | 54:15 | + 3:12 | |
3. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 57:57 | + 6:54 | |
4. | Beránek Petr | VPM4502 | KOS Slavia Plzeň | 61:32 | + 10:29 | |
5. | Blažek Jiří | VPM5009 | KOS Slavia Plzeň | 61:56 | + 10:53 | |
6. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 63:58 | + 12:55 | |
7. | Pech Jiří | LPM5402 | OK Lokomotiva Plzeň | 81:01 | + 29:58 | |
8. | Zieba Jaroslav | NEK6500 | Nejdek Orienteering | 92:39 | + 41:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájek Jan | MAS5401 | OOB Aš | 44:38 | ||
2. | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | Radioelektronika Cheb | 47:56 | + 3:18 | |
3. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 51:58 | + 7:20 | |
4. | Mágr Zdeněk | LCV5000 | TJ Lokomotiva Chomutov | 71:41 | + 27:03 | |
5. | Schejbal Ladislav | DCH5301 | Radioelektronika Cheb | 101:34 | + 56:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bohuslav Václav | LPM4201 | OK Lokomotiva Plzeň | 42:52 | ||
2. | Fišák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 48:34 | + 5:42 | |
Sklenář Jan | MLA4201 | MLOK Mariánské Lázně | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doubková Petra | Neregistrovaný | 39:17 | |||
2. | Váchová Ilona | 0100001 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | 46:05 | + 6:48 | |
3. | Pávková Jana | NEK7850 | Nejdek Orienteering | 46:58 | + 7:41 | |
4. | Fryšová Zuzana | DCH1151 | Radioelektronika Cheb | 47:28 | + 8:11 | |
5. | Pilař Karel | LPM1200 | OK Lokomotiva Plzeň | 57:50 | + 18:33 | |
6. | Tareš Jiří | 0080001 | Šneci | 59:14 | + 19:57 | |
7. | Černý Viktor | Neregistrovaný | 76:01 | + 36:44 | ||
8. | Černá Miriam | Neregistrovaný | 77:05 | + 37:48 | ||
9. | Pilařová Marie | LPM1050 | OK Lokomotiva Plzeň | 84:42 | + 45:25 | |
10. | Davidová Jana | ONO7852 | SKOB Ostrov | 84:44 | + 45:27 | |
11. | Milota Jan | MLA0500 | MLOK Mariánské Lázně | 121:31 | + 82:14 | |
Petržílka Michal | 0050001 | Angles | DISK | |||
Mareš Alexander | NEK7300 | Nejdek Orienteering | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škarda Vojtěch | Neregistrovaný | 48:02 | |||
2. | Klapka Radim | 0060001 | Neregistrovaný | 53:10 | + 5:08 | |
3. | Křenek Jaroslav | Neregistrovaný | 54:35 | + 6:33 | ||
4. | Sobota Petr | VPM7800 | KOS Slavia Plzeň | 58:19 | + 10:17 | |
5. | Žufan Martin | Neregistrovaný | 67:06 | + 19:04 | ||
6. | Křenková Eva | Neregistrovaný | 74:54 | + 26:52 | ||
7. | Martínková Věra | KOS Slavia Plzeň | 75:06 | + 27:04 | ||
8. | Wolf Vojtěch | NEK0100 | Nejdek Orienteering | 77:13 | + 29:11 | |
9. | Haková Magda | PGP7651 | SK Praga | 81:20 | + 33:18 | |
10. | Černá Pavla | Neregistrovaný | 95:06 | + 47:04 | ||
Peterka Pavel | KRL8001 | Kometa Kralovice | DNS | |||
Sova František | Neregistrovaný | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Albrecht Jiří | KAM1700 | OK Kamenice | 30:41 | ||
2. | Bouchal Vít | VPM1616 | KOS Slavia Plzeň | 31:14 | + 0:33 | |
3. | Stehlík Filip | Neregistrovaný | 31:59 | + 1:18 | ||
4. | Rauch Jonáš | VPM1500 | KOS Slavia Plzeň | 42:57 | + 12:16 | |
5. | Hynková Johanna | ONO1750 | SKOB Ostrov | 44:50 | + 14:09 | |
6. | Hašková Veronika | Neregistrovaný | 50:36 | + 19:55 | ||
7. | Pivcová Lucie | MLA1650 | MLOK Mariánské Lázně | 54:02 | + 23:21 | |
8. | Škardová Ema | Neregistrovaný | 59:03 | + 28:22 | ||
8. | Kasl Lukáš | Neregistrovaný | 59:03 | + 28:22 | ||
10. | Žufan Matěj | Neregistrovaný | 60:15 | + 29:34 | ||
11. | Psohlavcová Karolína | Neregistrovaný | 83:27 | + 52:46 | ||
Maunová Kateřina | KSH1451 | OB Kašperské Hory | DNS |