Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Michaela | TUR0551 | OOB TJ Turnov | 23:12 | ||
2. | Metelková Michaela | PHK0550 | OK 99 Hradec Králové | 24:13 | + 1:01 | |
3. | Dittrichová Lucie | SKM0551 | KOB Směr Kroměříž | 25:22 | + 2:10 | |
4. | Martanová Lea | TUR0555 | OOB TJ Turnov | 25:30 | + 2:18 | |
5. | Srbová Michaela | LPU0557 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:35 | + 2:23 | |
6. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | KOS TJ Tesla Brno | 25:50 | + 2:38 | |
7. | Doušková Kateřina | TBM0679 | KOS TJ Tesla Brno | 25:51 | + 2:39 | |
8. | Holasová Barbora | AOP0651 | Orientační Běh Opava | 26:24 | + 3:12 | |
9. | Housková Barbora | DOR0655 | OK Dobříš | 26:29 | + 3:17 | |
10. | Bambousková Julie | DOR0650 | OK Dobříš | 26:48 | + 3:36 | |
11. | Škáchová Viktorie | DKP0655 | Oddíl OB Kotlářka | 26:59 | + 3:47 | |
12. | Štěpová Kateřina | PGP0657 | SK Praga | 27:26 | + 4:14 | |
13. | Kotková Adéla | RIC0655 | OB Říčany | 27:52 | + 4:40 | |
14. | Švecová Karolína | ZVO0557 | OB SK Zvole | 27:59 | + 4:47 | |
15. | Neumannová Alžběta | PHK0650 | OK 99 Hradec Králové | 28:10 | + 4:58 | |
16. | Batani Valentina | TZL0551 | SKOB Zlín | 28:17 | + 5:05 | |
17. | Jílková Lenka | UOL0654 | SOB Olomouc | 28:45 | + 5:33 | |
18. | Cetlová Magdaléna | AOP0552 | Orientační Běh Opava | 29:01 | + 5:49 | |
19. | Košková Martina | SHK0652 | OK Slavia Hradec Králové | 29:23 | + 6:11 | |
20. | Doušková Hana | TBM0659 | KOS TJ Tesla Brno | 29:25 | + 6:13 | |
21. | Balejová Julie | KAM0551 | OK Kamenice | 29:30 | + 6:18 | |
22. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | SK Studenec | 29:45 | + 6:33 | |
23. | Koubová Hana | DKP0558 | Oddíl OB Kotlářka | 29:51 | + 6:39 | |
24. | Kožíšková Kateřina | VPM0652 | KOS Slavia Plzeň | 30:10 | + 6:58 | |
25. | Haasová Klára | LPU0655 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:47 | + 7:35 | |
26. | Gallo Natálie | AOP0652 | Orientační Běh Opava | 30:48 | + 7:36 | |
27. | Lošťáková Sára | PGP0660 | SK Praga | 30:49 | + 7:37 | |
28. | Podoubská Adéla | TJN0658 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 30:55 | + 7:43 | |
29. | Matoušková Jana | MOV0551 | SKOB Ostrava | 31:12 | + 8:00 | |
30. | Mellanová Judita | TUR0559 | OOB TJ Turnov | 31:34 | + 8:22 | |
31. | Škáchová Zuzana | DKP0656 | Oddíl OB Kotlářka | 31:50 | + 8:38 | |
32. | Štemberová Bára | TJN0650 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 32:03 | + 8:51 | |
33. | Holíková Simona | ONO0553 | SKOB Ostrov | 32:15 | + 9:03 | |
34. | Pišová Adéla | LCE0551 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:16 | + 9:04 | |
35. | Kosobudová Anna | VTA0551 | SC vebr-sport | 32:17 | + 9:05 | |
36. | Urbánková Eva | ONO0650 | SKOB Ostrov | 33:03 | + 9:51 | |
37. | Cejpková Karolína | SRK0552 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 33:15 | + 10:03 | |
38. | Ehlová Martina | TBM0655 | KOS TJ Tesla Brno | 34:06 | + 10:54 | |
39. | Procházková Doubravka | PBM0651 | TJ Spartak 1. brněnská | 34:11 | + 10:59 | |
40. | Šimšová Pavla | PGP0557 | SK Praga | 34:19 | + 11:07 | |
41. | Slavíková Tereza | CHT0656 | OOB SK Chrast | 34:23 | + 11:11 | |
42. | Pecková Tereza | VLI0551 | Slavia Liberec orienteering | 34:42 | + 11:30 | |
43. | Doleželová Anna | PZR0651 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 35:06 | + 11:54 | |
44. | Dušková Tereza | TBM0554 | KOS TJ Tesla Brno | 35:15 | + 12:03 | |
45. | Skácelová Kateřina | VLI0550 | Slavia Liberec orienteering | 35:22 | + 12:10 | |
46. | Výchová Veronika | SRK0557 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 35:34 | + 12:22 | |
47. | Pekařová Nela | VTA0552 | SC vebr-sport | 35:39 | + 12:27 | |
48. | Blažková Veronika | SJH0551 | SOS Jindřichův Hradec | 36:06 | + 12:54 | |
49. | Ondrová Anna | ZBM0553 | SK Žabovřesky Brno | 37:32 | + 14:20 | |
50. | Pachmannová Katka | AOP0551 | Orientační Běh Opava | 38:01 | + 14:49 | |
51. | Savruková Adéla | TJN0656 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 40:14 | + 17:02 | |
52. | Kubecová Magdalena | STB0550 | TJ Stadion Nový Bor | 41:33 | + 18:21 | |
Matěásková Šárka | JIL0551 | OK Jilemnice | DISK | |||
Šaňáková Marie | UOL0651 | SOB Olomouc | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mulíčková Markéta | ABM0362 | KOB ALFA Brno | 28:31 | ||
2. | Hanušová Kateřina | VRL0455 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 29:32 | + 1:01 | |
3. | Černá Ema | ROU0451 | SKOB Roudnice nad Labem | 30:24 | + 1:53 | |
4. | Smolková Barbora | TAP0356 | KOB Tretra Praha | 30:25 | + 1:54 | |
5. | Bulířová Ema | TAP0452 | KOB Tretra Praha | 30:30 | + 1:59 | |
6. | Smutná Anna Marie | DKP0359 | Oddíl OB Kotlářka | 31:36 | + 3:05 | |
7. | Mrkvičková Ema | TZL0451 | SKOB Zlín | 32:29 | + 3:58 | |
8. | Koberová Kateřina | LPU0352 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:01 | + 4:30 | |
9. | Randáková Adéla | VRL0452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:12 | + 4:41 | |
10. | Skácelová Adéla | JJN0454 | Team Jizerky | 33:17 | + 4:46 | |
11. | Pračková Ema | RIC0451 | OB Říčany | 33:20 | + 4:49 | |
12. | Vávrová Vanda | HOR0350 | TJ Jiskra Hořice | 33:22 | + 4:51 | |
13. | Janovská Vendula | JIL0453 | OK Jilemnice | 33:24 | + 4:53 | |
14. | Tichá Dorotea | DKP0351 | Oddíl OB Kotlářka | 33:51 | + 5:20 | |
15. | Bednaříková Emma | PBM0359 | TJ Spartak 1. brněnská | 34:49 | + 6:18 | |
16. | Poborská Eliška | DKP0358 | Oddíl OB Kotlářka | 34:57 | + 6:26 | |
17. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:16 | + 6:45 | |
18. | Chrzová Eliška | PGP0353 | SK Praga | 35:19 | + 6:48 | |
19. | Krejčová Lucie | ROU0453 | SKOB Roudnice nad Labem | 35:22 | + 6:51 | |
20. | Pachmannová Bára | AOP0351 | Orientační Běh Opava | 36:01 | + 7:30 | |
21. | Štraitová Jolana | VSP0456 | USK Praha | 36:31 | + 8:00 | |
22. | Hankovcová Helena | KAM0350 | OK Kamenice | 36:43 | + 8:12 | |
22. | Šafaříková Lucie | OPI0350 | Orientační sporty Písek | 36:43 | + 8:12 | |
24. | Barnatová Klára | ZBM0352 | SK Žabovřesky Brno | 36:45 | + 8:14 | |
25. | Pecko Sára | ONO0452 | SKOB Ostrov | 36:47 | + 8:16 | |
26. | Binarová Adéla | UOL0452 | SOB Olomouc | 36:51 | + 8:20 | |
27. | Thýnová Martina | SHK0350 | OK Slavia Hradec Králové | 37:16 | + 8:45 | |
28. | Stoklasová Zuzana | LPU0456 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:02 | + 9:31 | |
29. | Kološová Veronika | LPU0351 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:21 | + 9:50 | |
30. | Zamouřilová Anežka | PHK0354 | OK 99 Hradec Králové | 38:47 | + 10:16 | |
31. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | Orientační Běh Opava | 39:57 | + 11:26 | |
32. | Dvořáková Hana | PGP0355 | SK Praga | 40:00 | + 11:29 | |
33. | Pušová Bára | LPU0357 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:04 | + 11:33 | |
34. | Aschermannová Klára | VSP0454 | USK Praha | 40:32 | + 12:01 | |
35. | Teringlová Vendula | VCB0451 | OB České Budějovice | 41:21 | + 12:50 | |
36. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 41:32 | + 13:01 | |
37. | Kubáková Nela | SJH0451 | SOS Jindřichův Hradec | 41:58 | + 13:27 | |
38. | Chvátilová Johana | PHK0450 | OK 99 Hradec Králové | 42:50 | + 14:19 | |
39. | Podrábská Alžběta | JJN0452 | Team Jizerky | 43:06 | + 14:35 | |
40. | Švecová Anežka | ZVO0352 | OB SK Zvole | 44:07 | + 15:36 | |
41. | Pesničáková Soňa | JJN0451 | Team Jizerky | 46:31 | + 18:00 | |
42. | Brožková Tereza | LPU0457 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:28 | + 18:57 | |
43. | Šestáková Marie | VLI0452 | Slavia Liberec orienteering | 49:24 | + 20:53 | |
44. | Čapková Lucie | KAM0459 | OK Kamenice | 51:41 | + 23:10 | |
45. | Černochová Michaela | PLU0351 | TJ SOKOL Plumlov | 58:26 | + 29:55 | |
Bídová Markéta | UOL0352 | SOB Olomouc | DISK | |||
Hovořáková Karolína | PBM0351 | TJ Spartak 1. brněnská | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Michaela | LCE0250 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 30:32 | 7403 | ||
2. | Matějková Barbora | TUR0156 | OOB TJ Turnov | 33:18 | + 2:46 | 6812 | |
3. | Martanová Elin | TUR0253 | OOB TJ Turnov | 33:58 | + 3:26 | 6670 | |
4. | Kosová Tereza | PHK0151 | OK 99 Hradec Králové | 34:04 | + 3:32 | 6649 | |
5. | Semíková Lucie | KAM0250 | OK Kamenice | 34:06 | + 3:34 | 6641 | |
6. | Vejražková Rozárka | TUR0151 | OOB TJ Turnov | 35:54 | + 5:22 | 6257 | |
7. | Mašínová Anna | TJN0152 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 36:01 | + 5:29 | 6232 | |
8. | Bednaříková Sára | LCE0252 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:29 | + 5:57 | 6133 | |
9. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | KOS TJ Tesla Brno | 37:01 | + 6:29 | 6019 | |
10. | Mrózek Teresa | SIT0251 | OK SILESIA | 37:12 | + 6:40 | 5979 | |
11. | Vandasová Adéla | PHK0255 | OK 99 Hradec Králové | 37:54 | + 7:22 | 5830 | |
12. | Blažková Kateřina | SJH0252 | SOS Jindřichův Hradec | 38:15 | + 7:43 | 5755 | |
13. | Holečková Petra | SHK0250 | OK Slavia Hradec Králové | 38:18 | + 7:46 | 5745 | |
14. | Pekařová Jana | TUR0252 | OOB TJ Turnov | 38:25 | + 7:53 | 5720 | |
15. | Rýdlová Adéla | JJN0151 | Team Jizerky | 38:34 | + 8:02 | 5688 | |
16. | Rýdlová Magdaléna | JJN0252 | Team Jizerky | 39:04 | + 8:32 | 5581 | |
17. | Kosobudová Kateřina | VTA0253 | SC vebr-sport | 40:05 | + 9:33 | 5364 | |
18. | Škáchová Magdalena | DKP0156 | Oddíl OB Kotlářka | 40:29 | + 9:57 | 5278 | |
19. | Marková Ema | SSU0252 | SK Severka Šumperk | 40:42 | + 10:10 | 5232 | |
20. | Kočová Halina | TZL0255 | SKOB Zlín | 41:45 | + 11:13 | 5008 | |
21. | Korpasová Lucie | TBM0151 | KOS TJ Tesla Brno | 42:37 | + 12:05 | 4823 | |
22. | Vyhnálková Marie | RIC0151 | OB Říčany | 42:55 | + 12:23 | 4759 | |
23. | Raclavská Vlaďka | UOL0253 | SOB Olomouc | 43:27 | + 12:55 | 4645 | |
24. | Nádeníčková Pavla | NEK0150 | Nejdek Orienteering | 44:12 | + 13:40 | 4485 | |
25. | Nováková Světlana | NPA0151 | SK LOB Nová Paka | 44:40 | + 14:08 | 4385 | |
26. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 44:57 | + 14:25 | 4324 | |
27. | Horáková Barbora | VSP0150 | USK Praha | 45:54 | + 15:22 | 4122 | |
28. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | OK Slavia Hradec Králové | 46:29 | + 15:57 | 3997 | |
29. | Petriláková Anežka Rozárie | DOR0251 | OK Dobříš | 46:35 | + 16:03 | 3976 | |
30. | Nevěřilová Kateřina | LCE0254 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:54 | + 16:22 | 3908 | |
31. | Podrábská Marie | JJN0251 | Team Jizerky | 49:11 | + 18:39 | 3420 | |
32. | Jelínková Adéla | LPU0254 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:46 | + 19:14 | 3296 | |
33. | Bernatíková Hana | SIT0252 | OK SILESIA | 52:35 | + 22:03 | 2694 | |
34. | Brožková Lucie | LPU0154 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:10 | + 24:38 | 2143 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Indráková Adéla | ZBM9153 | SK Žabovřesky Brno | 37:23 | 10120 | ||
2. | Horčičková Vendula | LCE9353 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:37 | + 0:14 | 10059 | |
3. | Knapová Jana | LPU9053 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:06 | + 1:43 | 9671 | |
4. | Mechlová Lenka | SHK9051 | OK Slavia Hradec Králové | 39:36 | + 2:13 | 9540 | |
5. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:51 | + 3:28 | 9213 | |
6. | Doležalová Monika | KAM8851 | OK Kamenice | 41:32 | + 4:09 | 9035 | |
7. | Čechová Tereza | KAM9852 | OK Kamenice | 41:42 | + 4:19 | 8991 | |
8. | Bogarová Adélka | PGP9056 | SK Praga | 41:51 | + 4:28 | 8952 | |
9. | Omová Michaela | TUR8153 | OOB TJ Turnov | 42:29 | + 5:06 | 8786 | |
10. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 43:08 | + 5:45 | 8616 | |
11. | Chaloupská Barbora | PHK9951 | OK 99 Hradec Králové | 43:17 | + 5:54 | 8577 | |
12. | Jedličková Zuzana | SHK8150 | OK Slavia Hradec Králové | 43:34 | + 6:11 | 8503 | |
13. | Šimková Johanka | ZBM9350 | SK Žabovřesky Brno | 43:41 | + 6:18 | 8472 | |
14. | Sieglová Eliška | PGP9954 | SK Praga | 43:48 | + 6:25 | 8442 | |
14. | Peterová Jana | LPU0057 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:48 | + 6:25 | 8442 | |
16. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | KOS TJ Tesla Brno | 44:00 | + 6:37 | 8389 | |
17. | Svobodová Barbora | JJN8950 | Team Jizerky | 44:16 | + 6:53 | 8319 | |
18. | Nechanická Klára | TBM0055 | KOS TJ Tesla Brno | 44:40 | + 7:17 | 8215 | |
19. | Zháňalová Barbora | ZBM9354 | SK Žabovřesky Brno | 44:47 | + 7:24 | 8184 | |
20. | Benešová Jana | CTB9452 | SK OB Chotěboř | 45:07 | + 7:44 | 8097 | |
21. | Pospíšilová Marie | DKP8756 | Oddíl OB Kotlářka | 45:41 | + 8:18 | 7949 | |
22. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 45:46 | + 8:23 | 7927 | |
23. | Teplá Karolína | SHK9251 | OK Slavia Hradec Králové | 46:24 | + 9:01 | 7761 | |
24. | Knapová Lenka | LPU9351 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:52 | + 9:29 | 7639 | |
25. | Firešová Markéta | ZBM9951 | SK Žabovřesky Brno | 46:59 | + 9:36 | 7609 | |
26. | Matějů Martina | PGP8556 | SK Praga | 47:26 | + 10:03 | 7491 | |
27. | Kavánková Iva | TZL9753 | SKOB Zlín | 47:58 | + 10:35 | 7351 | |
28. | Plochová Dominika | DKP8651 | Oddíl OB Kotlářka | 48:01 | + 10:38 | 7338 | |
29. | Semrádová Jana | CHC9951 | K.O.B. Choceň | 48:55 | + 11:32 | 7103 | |
30. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | SK Žabovřesky Brno | 49:14 | + 11:51 | 7020 | |
31. | Korpasová Tereza | TBM9898 | KOS TJ Tesla Brno | 49:37 | + 12:14 | 6920 | |
32. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | KOB Tretra Praha | 49:38 | + 12:15 | 6915 | |
33. | Rollier Monika | PHK8051 | OK 99 Hradec Králové | 50:09 | + 12:46 | 6780 | |
34. | Mrázková Romana | SJC8351 | Sportcentrum Jičín | 50:39 | + 13:16 | 6649 | |
35. | Opálková Martina | TBM0056 | KOS TJ Tesla Brno | 50:53 | + 13:30 | 6588 | |
36. | Šimšová Jana | MFP7651 | Matfyz Praha | 52:39 | + 15:16 | 6126 | |
37. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | Sportcentrum Jičín | 53:25 | + 16:02 | 5926 | |
38. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | SKOB Zlín | 54:23 | + 17:00 | 5673 | |
39. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | SKOB Zlín | 55:58 | + 18:35 | 5259 | |
40. | Poklopová Lenka | SSU8952 | SK Severka Šumperk | 56:08 | + 18:45 | 5215 | |
41. | Janovská Kateřina | PGP9850 | SK Praga | 56:21 | + 18:58 | 5158 | |
42. | Thýnová Nikola | SHK0051 | OK Slavia Hradec Králové | 57:15 | + 19:52 | 4923 | |
43. | Košárková Iva | PGP8155 | SK Praga | 58:33 | + 21:10 | 4583 | |
44. | Špringlová Kamila | TBM0050 | KOS TJ Tesla Brno | 60:28 | + 23:05 | 4081 | |
45. | Blažková Kristina | DKP8251 | Oddíl OB Kotlářka | 92:16 | + 54:53 | 0 | |
Sokolářová Šárka | TUR9999 | OOB TJ Turnov | DISK | 0 | |||
Voborníková Alena | CTB9451 | SK OB Chotěboř | DISK | 0 | |||
Sklenářová Radka | LCE9250 | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | 0 | |||
Auermüllerová Anna | ZBM0060 | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bolehovský Daniel | VSP0508 | USK Praha | 21:46 | ||
2. | Stehlík Šimon | LPM0501 | OK Lokomotiva Plzeň | 23:33 | + 1:47 | |
3. | Štěpánek Jan | TBM0607 | KOS TJ Tesla Brno | 24:55 | + 3:09 | |
4. | Strýček Jan | PBM0503 | TJ Spartak 1. brněnská | 25:38 | + 3:52 | |
5. | Elleder David | TAP0615 | KOB Tretra Praha | 26:00 | + 4:14 | |
6. | Němec David | LPM0504 | OK Lokomotiva Plzeň | 26:04 | + 4:18 | |
7. | Nouza Michal | SJH0505 | SOS Jindřichův Hradec | 26:18 | + 4:32 | |
8. | Hanuš Filip | VRL0604 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 26:22 | + 4:36 | |
9. | Koliáš Štěpán | DKP0610 | Oddíl OB Kotlářka | 26:29 | + 4:43 | |
10. | Prášil Tomáš | TTR0501 | OOB Třebíč | 27:24 | + 5:38 | |
11. | Nemšovský Filip | VSP0500 | USK Praha | 27:47 | + 6:01 | |
12. | Zřídkaveselý Adam | PBM0505 | TJ Spartak 1. brněnská | 27:50 | + 6:04 | |
13. | Vítek Matěj | SJI0500 | OK Jihlava | 28:06 | + 6:20 | |
14. | Račanský Jakub | TBM0503 | KOS TJ Tesla Brno | 28:15 | + 6:29 | |
15. | Hoetzel Hugo | TUR0505 | OOB TJ Turnov | 28:21 | + 6:35 | |
16. | Sobotka Ivo | OPI0600 | Orientační sporty Písek | 28:22 | + 6:36 | |
17. | Melišík Jan | TAP0502 | KOB Tretra Praha | 28:23 | + 6:37 | |
18. | Habán Oliver | JJN0602 | Team Jizerky | 28:32 | + 6:46 | |
19. | Jelínek Filip | LPU0514 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:37 | + 6:51 | |
20. | Kučera Tomáš | ZBM0605 | SK Žabovřesky Brno | 28:40 | + 6:54 | |
21. | Dolejší Jan | DOK0602 | OK Doksy | 28:56 | + 7:10 | |
22. | Bednařík Vilém | PBM0509 | TJ Spartak 1. brněnská | 28:58 | + 7:12 | |
23. | Brosch Ondřej | RBK0606 | SK Radioklub Blansko | 29:14 | + 7:28 | |
24. | Pekárek Tobias | TZL0502 | SKOB Zlín | 29:26 | + 7:40 | |
25. | Malý Antonín | JIL0501 | OK Jilemnice | 29:51 | + 8:05 | |
26. | Odehnal Tomáš | PBM0500 | TJ Spartak 1. brněnská | 30:03 | + 8:17 | |
27. | Svoboda Antonín | VPM0601 | KOS Slavia Plzeň | 30:20 | + 8:34 | |
28. | Mairich Filip | JJN0600 | Team Jizerky | 30:22 | + 8:36 | |
29. | Bukovác Filip | PBM0501 | TJ Spartak 1. brněnská | 30:32 | + 8:46 | |
30. | Votoček Michal | JIL0601 | OK Jilemnice | 30:44 | + 8:58 | |
31. | Urbánek Tomáš | ZBM0604 | SK Žabovřesky Brno | 31:18 | + 9:32 | |
32. | Bulíř Jáchym | TAP0602 | KOB Tretra Praha | 32:02 | + 10:16 | |
33. | Damek Ondřej | SIT0503 | OK SILESIA | 32:07 | + 10:21 | |
34. | Vojvodík Eduard | MOV0600 | SKOB Ostrava | 32:29 | + 10:43 | |
35. | Čihák Jan | HOR0601 | TJ Jiskra Hořice | 33:05 | + 11:19 | |
36. | Meduna Filip | ONO0603 | SKOB Ostrov | 33:07 | + 11:21 | |
37. | Šípek Ondřej | LPU0505 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:40 | + 11:54 | |
38. | Borunský Matěj | AOP0600 | Orientační Běh Opava | 34:03 | + 12:17 | |
39. | Smolka Jakub | TAP0500 | KOB Tretra Praha | 34:11 | + 12:25 | |
40. | Novák Matyáš | CTB0601 | SK OB Chotěboř | 34:20 | + 12:34 | |
40. | Štábl Patrik | KSU0606 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:20 | + 12:34 | |
42. | Hájek Dominik | LPU0607 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:21 | + 12:35 | |
43. | Štichhauer Adam | LPU0603 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:22 | + 12:36 | |
44. | Bárta Viktor | ZVO0601 | OB SK Zvole | 34:32 | + 12:46 | |
45. | Stach Ondřej | JIL0602 | OK Jilemnice | 34:34 | + 12:48 | |
46. | Fajfr Marek | LPU0612 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:37 | + 12:51 | |
47. | Otruba František | PLU0501 | TJ SOKOL Plumlov | 34:39 | + 12:53 | |
48. | Sláma Šimon | LCE0502 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 35:01 | + 13:15 | |
49. | Pernička Václav | TZL0602 | SKOB Zlín | 35:55 | + 14:09 | |
50. | Hendrych Vít | SJI0601 | OK Jihlava | 37:36 | + 15:50 | |
51. | Skripnik Nikola | FSP0600 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 40:13 | + 18:27 | |
52. | Huleja Martin | TZL0604 | SKOB Zlín | 41:21 | + 19:35 | |
53. | Heller Jiří | ROU0501 | SKOB Roudnice nad Labem | 42:13 | + 20:27 | |
54. | Jordán Alexandr | KSU0626 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:23 | + 24:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Donda Jiří | ONO0403 | SKOB Ostrov | 27:03 | ||
2. | Vitebský Lukáš | JJN0302 | Team Jizerky | 27:08 | + 0:05 | |
3. | Chaloupský Jakub | PHK0302 | OK 99 Hradec Králové | 27:29 | + 0:26 | |
4. | Šauli Filip | VPM0301 | KOS Slavia Plzeň | 28:02 | + 0:59 | |
5. | Kabát Martin | PGP0408 | SK Praga | 28:11 | + 1:08 | |
6. | Čepička Ladislav | LPM0303 | OK Lokomotiva Plzeň | 28:25 | + 1:22 | |
7. | Tokár Radim | VPM0300 | KOS Slavia Plzeň | 28:29 | + 1:26 | |
8. | Urbánek Adam | ZBM0302 | SK Žabovřesky Brno | 29:15 | + 2:12 | |
9. | Kohoutek Oldřich | BSO0301 | KOB Baník Sokolov | 29:29 | + 2:26 | |
10. | Blaha Michal | VSP0412 | USK Praha | 29:37 | + 2:34 | |
11. | Mareš Albert | DKP0308 | Oddíl OB Kotlářka | 29:54 | + 2:51 | |
12. | Jelínek Kryštof | LPU0314 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:01 | + 2:58 | |
13. | Gajda Martin | KAM0405 | OK Kamenice | 30:11 | + 3:08 | |
14. | Valík Adam | AOP0301 | Orientační Běh Opava | 30:23 | + 3:20 | |
15. | Titz Adam | VSP0401 | USK Praha | 30:37 | + 3:34 | |
16. | Gryc Ondřej | TBM0406 | KOS TJ Tesla Brno | 30:47 | + 3:44 | |
17. | Průša Dominik | VSP0406 | USK Praha | 30:55 | + 3:52 | |
18. | Tkáč Matěj | JJN0401 | Team Jizerky | 30:58 | + 3:55 | |
19. | Waldhauser Štěpán | TUR0409 | OOB TJ Turnov | 31:05 | + 4:02 | |
20. | Orany Vojtěch | SJI0401 | OK Jihlava | 31:08 | + 4:05 | |
21. | Škácha Vít | DKP0310 | Oddíl OB Kotlářka | 31:13 | + 4:10 | |
22. | Blaha Jiří | VSP0411 | USK Praha | 31:20 | + 4:17 | |
23. | Petrilák Matouš Nathaniel | DOR0409 | OK Dobříš | 31:26 | + 4:23 | |
24. | Kolář Šimon | SHK0405 | OK Slavia Hradec Králové | 32:06 | + 5:03 | |
25. | Snížek Martin | DOR0405 | OK Dobříš | 32:08 | + 5:05 | |
26. | Lička Adam | TBM0326 | KOS TJ Tesla Brno | 32:24 | + 5:21 | |
27. | Sedláček Jaroslav | DKP0309 | Oddíl OB Kotlářka | 32:30 | + 5:27 | |
28. | Kučera Jáchym | DOR0301 | OK Dobříš | 32:33 | + 5:30 | |
29. | Kožina Štěpán | PGP0300 | SK Praga | 32:53 | + 5:50 | |
30. | Bialožyt Marek | TRI0301 | TJ TŽ Třinec | 32:56 | + 5:53 | |
31. | Váňa Vojtěch | LPU0312 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:13 | + 6:10 | |
32. | Štichhauer Daniel | LPU0405 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:36 | + 7:33 | |
33. | Haas Filip | LPU0401 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:51 | + 7:48 | |
34. | Novák Stanislav | NPA0404 | SK LOB Nová Paka | 35:38 | + 8:35 | |
35. | Marek Vojtěch | ZBM0410 | SK Žabovřesky Brno | 35:41 | + 8:38 | |
36. | Štěrbák Josef | ZBM0409 | SK Žabovřesky Brno | 35:49 | + 8:46 | |
37. | Venhoda Matěj | SJI0301 | OK Jihlava | 36:03 | + 9:00 | |
38. | Havlíček Albert | BSO0304 | KOB Baník Sokolov | 36:32 | + 9:29 | |
39. | Deim Michal | VTA0402 | SC vebr-sport | 36:39 | + 9:36 | |
40. | Karásek František | PLU0301 | TJ SOKOL Plumlov | 36:44 | + 9:41 | |
41. | Racek Josef | ZBM0400 | SK Žabovřesky Brno | 36:46 | + 9:43 | |
42. | Lesák Ondřej | TJN0306 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:16 | + 10:13 | |
43. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | OK Slavia Hradec Králové | 39:03 | + 12:00 | |
44. | Sobotka Radim | OPI0300 | Orientační sporty Písek | 39:16 | + 12:13 | |
45. | Fajfer Filip | NPA0401 | SK LOB Nová Paka | 40:27 | + 13:24 | |
46. | Typlt Tomáš | NPA0406 | SK LOB Nová Paka | 40:51 | + 13:48 | |
47. | Fousek Vojtěch | RBK0403 | SK Radioklub Blansko | 42:47 | + 15:44 | |
48. | Fábera David | SHK0305 | OK Slavia Hradec Králové | 45:31 | + 18:28 | |
49. | Bejvl Marek | LME0400 | SK Los Mělník | 47:39 | + 20:36 | |
50. | Grohmann Jan | VPM0403 | KOS Slavia Plzeň | 49:24 | + 22:21 | |
51. | Oujezdský Matyáš | ZBM0307 | SK Žabovřesky Brno | 54:50 | + 27:47 | |
Čech Vít | AOP0302 | Orientační Běh Opava | DISK | |||
Neumann Matěj | PHK0400 | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Richtr Lukáš | TUR0204 | OOB TJ Turnov | 25:51 | 7629 | ||
2. | Kostka Jiří | AOP0201 | Orientační Běh Opava | 25:56 | + 0:05 | 7605 | |
3. | Féder Medard | LCE0111 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 26:52 | + 1:01 | 7337 | |
4. | Coufal Jáchym | ZBM0200 | SK Žabovřesky Brno | 26:55 | + 1:04 | 7323 | |
4. | Mareček Šimon | LPU0222 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:55 | + 1:04 | 7323 | |
6. | Janovský Tomáš | PGP0101 | SK Praga | 27:05 | + 1:14 | 7275 | |
7. | Gottstein Jonáš | JIL0107 | OK Jilemnice | 28:12 | + 2:21 | 6954 | |
8. | Nechanický Jan | TBM0200 | KOS TJ Tesla Brno | 28:15 | + 2:24 | 6940 | |
9. | Hájek Kryštof | TUR0212 | OOB TJ Turnov | 28:31 | + 2:40 | 6864 | |
10. | Janas Petr | PGP0200 | SK Praga | 28:40 | + 2:49 | 6821 | |
11. | Světnický František | STE0204 | SK SKI-OB Šternberk | 29:23 | + 3:32 | 6615 | |
12. | Metelka Ondřej | PHK0101 | OK 99 Hradec Králové | 29:59 | + 4:08 | 6443 | |
13. | Pipek Ondřej | LPU0203 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:02 | + 4:11 | 6428 | |
14. | Měšťan Ondřej | TAP0100 | KOB Tretra Praha | 30:26 | + 4:35 | 6314 | |
15. | Adámek Filip | TBM0101 | KOS TJ Tesla Brno | 30:45 | + 4:54 | 6223 | |
16. | Melišík Martin | TAP0200 | KOB Tretra Praha | 30:55 | + 5:04 | 6175 | |
17. | Malačka Milan | DKP0210 | Oddíl OB Kotlářka | 31:07 | + 5:16 | 6117 | |
18. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | KOS TJ Tesla Brno | 31:12 | + 5:21 | 6094 | |
19. | Kligl Radim | TBM0103 | KOS TJ Tesla Brno | 31:17 | + 5:26 | 6070 | |
20. | Bílý Jakub | DOK0104 | OK Doksy | 32:20 | + 6:29 | 5768 | |
21. | Škvor Adam | KAM0202 | OK Kamenice | 32:35 | + 6:44 | 5697 | |
22. | Mrskoč Marek | LPU0205 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:52 | + 8:01 | 5328 | |
23. | Cícha Matěj | TTR0102 | OOB Třebíč | 33:55 | + 8:04 | 5314 | |
24. | Rücker Jan | HOR0201 | TJ Jiskra Hořice | 34:10 | + 8:19 | 5242 | |
25. | Švadlena Michal | CHC0101 | K.O.B. Choceň | 34:24 | + 8:33 | 5175 | |
26. | Novák Přemysl | DKP0107 | Oddíl OB Kotlářka | 35:32 | + 9:41 | 4850 | |
27. | Svoboda Radek | STE0207 | SK SKI-OB Šternberk | 35:43 | + 9:52 | 4797 | |
28. | Zabořil Vojtěch | TUR0110 | OOB TJ Turnov | 37:25 | + 11:34 | 4309 | |
29. | Newiak Nick | NEK0101 | Nejdek Orienteering | 37:51 | + 12:00 | 4185 | |
30. | Kurz Šimon | VPM0208 | KOS Slavia Plzeň | 38:50 | + 12:59 | 3903 | |
31. | Paleček Ondřej | STH0105 | SK Studenec | 39:06 | + 13:15 | 3826 | |
32. | Jirka Matyáš | UOL0203 | SOB Olomouc | 39:28 | + 13:37 | 3721 | |
33. | Kovařík Martin | SIT0101 | OK SILESIA | 41:07 | + 15:16 | 3248 | |
34. | Porkert Jan | SHK0100 | OK Slavia Hradec Králové | 41:21 | + 15:30 | 3181 | |
35. | Mencl Jan | TUR0201 | OOB TJ Turnov | 41:22 | + 15:31 | 3176 | |
36. | Synek Petr | DOK0200 | OK Doksy | 47:38 | + 21:47 | 1377 | |
37. | Novák Jakub | VTA0204 | SC vebr-sport | 50:51 | + 25:00 | 454 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivda Tomáš | CHC9901 | K.O.B. Choceň | 38:23 | 10260 | ||
2. | Kubát Pavel | PHK9101 | OK 99 Hradec Králové | 39:14 | + 0:51 | 10040 | |
3. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | SK Žabovřesky Brno | 39:26 | + 1:03 | 9989 | |
4. | Sýkora Vojtěch | LCE9801 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:27 | + 1:04 | 9984 | |
5. | Hlaváč Ondřej | ZBM9901 | SK Žabovřesky Brno | 40:09 | + 1:46 | 9803 | |
6. | Procházka Jan | PGP8407 | SK Praga | 40:47 | + 2:24 | 9639 | |
7. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:32 | + 3:09 | 9445 | |
8. | Kamenický Matěj | LPU9036 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:58 | + 3:35 | 9333 | |
9. | Zvěřina Petr | LPU8208 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:06 | + 3:43 | 9299 | |
10. | Poklop Martin | SSU8802 | SK Severka Šumperk | 42:11 | + 3:48 | 9277 | |
11. | Kozák Osvald | TBM8201 | KOS TJ Tesla Brno | 42:12 | + 3:49 | 9273 | |
12. | Hadač Filip | AOP9301 | Orientační Běh Opava | 42:28 | + 4:05 | 9204 | |
13. | Petržela Jan | PHK9200 | OK 99 Hradec Králové | 43:28 | + 5:05 | 8945 | |
14. | Roudný Martin | LPU0002 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:58 | + 5:35 | 8816 | |
15. | Hirš Otakar | ZBM9801 | SK Žabovřesky Brno | 44:02 | + 5:39 | 8798 | |
16. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | SK Žabovřesky Brno | 44:09 | + 5:46 | 8768 | |
17. | Luštický Martin | TUR8700 | OOB TJ Turnov | 44:15 | + 5:52 | 8742 | |
17. | Melecký Martin | SSU9001 | SK Severka Šumperk | 44:15 | + 5:52 | 8742 | |
19. | Brlica Pavel | ZBM9302 | SK Žabovřesky Brno | 44:16 | + 5:53 | 8738 | |
20. | Bořil Jan | TBM9700 | KOS TJ Tesla Brno | 44:38 | + 6:15 | 8643 | |
21. | Valeš Jiří | LPM9502 | OK Lokomotiva Plzeň | 44:59 | + 6:36 | 8552 | |
22. | Veselý Jakub | PGP9503 | SK Praga | 45:08 | + 6:45 | 8514 | |
23. | Smola Michal | TZL8131 | SKOB Zlín | 45:15 | + 6:52 | 8483 | |
24. | Zbranek Roman | TZL8808 | SKOB Zlín | 45:31 | + 7:08 | 8414 | |
25. | Cahel Marek | LCE8803 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 45:41 | + 7:18 | 8371 | |
26. | Semík Ondřej | KAM9401 | OK Kamenice | 45:49 | + 7:26 | 8337 | |
27. | Wolf Daniel | TUR9100 | OOB TJ Turnov | 45:56 | + 7:33 | 8307 | |
28. | Uhlík Michal | SJC8007 | Sportcentrum Jičín | 45:58 | + 7:35 | 8298 | |
29. | Jonáš Martin | PGP9606 | SK Praga | 46:19 | + 7:56 | 8207 | |
30. | Chloupek Adam | LCE9300 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:25 | + 8:02 | 8182 | |
31. | Vandas Daniel | PHK9805 | OK 99 Hradec Králové | 46:44 | + 8:21 | 8100 | |
32. | Koštejn Vít | DOK9800 | OK Doksy | 46:51 | + 8:28 | 8069 | |
33. | Schuster Marek | SSU9303 | SK Severka Šumperk | 47:18 | + 8:55 | 7953 | |
34. | Kamenický Jeroným | TUR9549 | OOB TJ Turnov | 47:52 | + 9:29 | 7806 | |
35. | Zháňal Jan | ZBM8721 | SK Žabovřesky Brno | 47:55 | + 9:32 | 7793 | |
35. | Mrázek Jan | SJC8102 | Sportcentrum Jičín | 47:55 | + 9:32 | 7793 | |
37. | Horčička Vít | TBM9919 | KOS TJ Tesla Brno | 47:57 | + 9:34 | 7785 | |
38. | Kettner Lukáš | KAM9403 | OK Kamenice | 48:01 | + 9:38 | 7768 | |
39. | Jílek Ondřej | KSU9908 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 48:25 | + 10:02 | 7664 | |
40. | Semrád Ladislav | CHC9701 | K.O.B. Choceň | 48:26 | + 10:03 | 7660 | |
41. | Zelinka Jiří | MBM8740 | O-mikron | 48:34 | + 10:11 | 7625 | |
42. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 48:48 | + 10:25 | 7565 | |
43. | Krejsa Martin | CHT9001 | OOB SK Chrast | 49:14 | + 10:51 | 7453 | |
44. | Tichý Radomír | SHK0000 | OK Slavia Hradec Králové | 49:23 | + 11:00 | 7414 | |
45. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | SK Žabovřesky Brno | 49:42 | + 11:19 | 7332 | |
46. | Tomanek Daniel | KSU7410 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50:18 | + 11:55 | 7177 | |
47. | Hledík Jakub | CHT9501 | OOB SK Chrast | 50:57 | + 12:34 | 7008 | |
48. | Jílek Jakub | KSU9202 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 51:57 | + 13:34 | 6750 | |
49. | Martan Jiří | VLI7300 | Slavia Liberec orienteering | 52:39 | + 14:16 | 6569 | |
50. | Schulhof Jan | TUR8900 | OOB TJ Turnov | 53:21 | + 14:58 | 6387 | |
51. | Šrom Jakub | TBM9502 | KOS TJ Tesla Brno | 54:13 | + 15:50 | 6163 | |
52. | Glonek Jakub | KAM9602 | OK Kamenice | 54:14 | + 15:51 | 6159 | |
53. | Šimík Daniel | ROZ6900 | OK Roztoky | 56:13 | + 17:50 | 5646 | |
54. | Košárek Pavel | PGP7107 | SK Praga | 57:32 | + 19:09 | 5305 | |
55. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 59:04 | + 20:41 | 4908 | |
56. | Finstrle Luděk | ZBM7902 | SK Žabovřesky Brno | 60:06 | + 21:43 | 4641 | |
57. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | Oddíl OB Kotlářka | 60:07 | + 21:44 | 4636 | |
58. | Pernička Petr | TZL7336 | SKOB Zlín | 63:15 | + 24:52 | 3826 | |
59. | Jandera Tomáš | SOB7300 | SOBSA | 70:20 | + 31:57 | 1993 | |
Pospíšil Ondřej | DKP8717 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 | |||
Janas Petr | PGP7106 | SK Praga | DISK | 0 | |||
Procházka David | LPU9113 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 |