Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomíčková Ivana | TBM1364 | C | KOS TJ Tesla Brno | 23:17 | |
2. | Tomášková Lucie | STE1350 | C | SK SKI-OB Šternberk | 25:33 | + 2:16 |
3. | Doušková Daniela | TBM1358 | C | KOS TJ Tesla Brno | 27:34 | + 4:17 |
3. | Otrubová Veronika | PLU1277 | C | TJ SOKOL Plumlov | 27:34 | + 4:17 |
5. | Kozáková Zuzana | TBM1352 | C | KOS TJ Tesla Brno | 28:23 | + 5:06 |
6. | Čeřovská Eliška | KON1353 | C | KOB Konice | 30:07 | + 6:50 |
7. | Havlíková Michaela | KSU1350 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:05 | + 8:48 |
8. | Kozáková Michaela | TBM1552 | C | KOS TJ Tesla Brno | 35:36 | + 12:19 |
9. | Plevačová Magdalena | ZLH1101 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 37:58 | + 14:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hýblová Eliška | JPV0952 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 18:09 | |
2. | Tomášková Anna | STE1051 | C | SK SKI-OB Šternberk | 20:17 | + 2:08 |
3. | Paulíčková Adela | UOL0951 | C | SOB Olomouc | 21:00 | + 2:51 |
4. | Tomíčková Eliška | TBM1054 | C | KOS TJ Tesla Brno | 22:20 | + 4:11 |
5. | Šunková Sára | LOU1051 | C | SK Moravan Louňovice | 22:32 | + 4:23 |
6. | Kopecká Tereza | UOL1050 | C | SOB Olomouc | 22:34 | + 4:25 |
7. | Tomanková Alice | KSU0959 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 22:46 | + 4:37 |
8. | Jordánová Nelly | KSU1050 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:27 | + 6:18 |
9. | Borunská Alžběta | AOP0950 | C | Orientační Běh Opava | 25:43 | + 7:34 |
10. | Luterová Laura | PLU1051 | C | TJ SOKOL Plumlov | 26:11 | + 8:02 |
11. | Zapletalová Anna | KON0979 | C | KOB Konice | 28:22 | + 10:13 |
12. | Závodná Kateřina | SSU1050 | C | SK Severka Šumperk | 28:53 | + 10:44 |
13. | Fialová Andrea | KON1061 | C | KOB Konice | 36:25 | + 18:16 |
14. | Paloncý Adéla | KSU0950 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:16 | + 21:07 |
15. | Václavková Amálie | KON1079 | C | KOB Konice | 41:15 | + 23:06 |
16. | Bábková Amálie | PTE1051 | C | TJ Sokol Ptení | 43:08 | + 24:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Strýčková Barbora | ADA0852 | B | OOB Spartak Adamov | 23:06 | |
2. | Cetlová Karolína | AOP0752 | B | Orientační Běh Opava | 25:30 | + 2:24 |
3. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | B | Orientační Běh Opava | 26:32 | + 3:26 |
4. | Otrubová Karolína | PLU0888 | B | TJ SOKOL Plumlov | 28:23 | + 5:17 |
5. | Pinkavová Eliška | JPV0850 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 29:13 | + 6:07 |
6. | Matoušková Johana | STE0751 | B | SK SKI-OB Šternberk | 30:20 | + 7:14 |
7. | Byrtusová Klára | SIT0851 | B | OK SILESIA | 30:47 | + 7:41 |
8. | Štefková Michaela | PLU0851 | B | TJ SOKOL Plumlov | 31:58 | + 8:52 |
9. | Slezáková Vendula | PLU0854 | C | TJ SOKOL Plumlov | 32:26 | + 9:20 |
10. | Benešová Anežka | KON0757 | C | KOB Konice | 35:33 | + 12:27 |
11. | Balvanová Vendula | JPV0750 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 36:29 | + 13:23 |
12. | Reichlová Pavla | KSU0888 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:24 | + 16:18 |
13. | Vavrdová Karolína | PTE0880 | C | TJ Sokol Ptení | 39:38 | + 16:32 |
14. | Pachmannová Iva | AOP0852 | B | Orientační Běh Opava | 39:51 | + 16:45 |
15. | Klöslová Sofie | AOP0854 | C | Orientační Běh Opava | 40:26 | + 17:20 |
16. | Klapková Alžběta | PTE0852 | B | TJ Sokol Ptení | 42:33 | + 19:27 |
17. | Dvořáková Ema | KON0777 | B | KOB Konice | 43:40 | + 20:34 |
18. | Rozsívalová Adéla | KON0760 | B | KOB Konice | 44:46 | + 21:40 |
19. | Šunková Berta | LOU0850 | B | SK Moravan Louňovice | 46:58 | + 23:52 |
20. | Burdová Hana | STE0852 | C | SK SKI-OB Šternberk | 65:50 | + 42:44 |
21. | Vrbová Marie | PTE0850 | C | TJ Sokol Ptení | 83:24 | + 60:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Burdová Helena | STE0653 | B | SK SKI-OB Šternberk | 36:20 | |
2. | Otrubová Anna | PLU0577 | B | TJ SOKOL Plumlov | 37:05 | + 0:45 |
3. | Veselá Tereza | CHT0552 | C | OOB SK Chrast | 37:33 | + 1:13 |
4. | Fuchsová Ema | TBM0653 | B | KOS TJ Tesla Brno | 37:46 | + 1:26 |
5. | Pinkavová Hana | JPV0551 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 39:14 | + 2:54 |
6. | Doláková Adéla | JPV0550 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 43:38 | + 7:18 |
7. | Plachá Aneta | JPV0555 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 46:32 | + 10:12 |
8. | Dráčová Barbora | UOL0652 | B | SOB Olomouc | 47:02 | + 10:42 |
9. | Přikrylová Jana | JPV0652 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 49:56 | + 13:36 |
10. | Přikrylová Ivana | JPV0653 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 50:06 | + 13:46 |
11. | Stryková Karolína | KSU0656 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 51:31 | + 15:11 |
12. | Müllerová Marie | KSU0565 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 55:49 | + 19:29 |
13. | Kopecká Nela | UOL0650 | B | SOB Olomouc | 55:51 | + 19:31 |
14. | Juřinová Adéla | KSU0650 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 60:53 | + 24:33 |
15. | Bartáková Veronika | UOL0551 | C | SOB Olomouc | 62:38 | + 26:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lubrichová Veronika | STE0451 | B | SK SKI-OB Šternberk | 38:35 | |
2. | Klechová Karolína | AOP0452 | B | Orientační Běh Opava | 43:35 | + 5:00 |
3. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | B | SOB Olomouc | 44:32 | + 5:57 |
4. | Lukašáková Sára | STE0450 | B | SK SKI-OB Šternberk | 44:42 | + 6:07 |
5. | Smékalová Karolína | UOL0451 | A | SOB Olomouc | 52:33 | + 13:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Uvizlová Radka | STH8451 | C | SK Studenec | 54:19 | 3367 | |
2. | Raclavská Zuzana | UOL0251 | B | SOB Olomouc | 57:13 | + 2:54 | 3200 |
3. | Janošíková Lenka | UOL7651 | C | SOB Olomouc | 57:53 | + 3:34 | 3162 |
4. | Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk | 61:53 | + 7:34 | 2932 |
5. | Habigerová Radka | KSU9559 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 66:22 | + 12:03 | 2675 |
6. | Raclavská Lenka | UOL0252 | B | SOB Olomouc | 70:43 | + 16:24 | 2425 |
7. | Škrabalová Šárka | KON9888 | C | KOB Konice | 71:18 | + 16:59 | 2392 |
8. | Svačinková Kateřina | TVR9850 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 71:23 | + 17:04 | 2387 |
9. | Štemberová Natálie | TJN9851 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 77:08 | + 22:49 | 2057 |
10. | Formánková Klára | 0040004 | C | Tužilovi | 82:14 | + 27:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otrubová Ivona | PLU7677 | C | TJ SOKOL Plumlov | 38:45 | |
2. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 38:54 | + 0:09 |
3. | Tomíčková Dana | TBM8062 | C | KOS TJ Tesla Brno | 39:01 | + 0:16 |
4. | Randáková Helena | VRL7452 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 39:33 | + 0:48 |
5. | Ebnerová Eva | KON8277 | C | KOB Konice | 39:42 | + 0:57 |
6. | Otrubová Johana | PLU7852 | C | TJ SOKOL Plumlov | 40:28 | + 1:43 |
7. | Horčičková Eva | UOL7051 | C | SOB Olomouc | 40:40 | + 1:55 |
8. | Librová Lucie | AOP8050 | C | Orientační Běh Opava | 41:03 | + 2:18 |
9. | Otrubová Věra | PLU7777 | C | TJ SOKOL Plumlov | 41:28 | + 2:43 |
9. | Jemelíková Lada | VBM6555 | C | VSK Mendelu Brno | 41:28 | + 2:43 |
11. | Matoušková Jana | STE7951 | C | SK SKI-OB Šternberk | 42:01 | + 3:16 |
12. | Synková Petra | DOK7950 | C | OK Doksy | 42:30 | + 3:45 |
13. | Poklopová Ivana | UOL6451 | C | SOB Olomouc | 42:50 | + 4:05 |
14. | Dolejší Lenka | DOK7450 | C | OK Doksy | 43:37 | + 4:52 |
15. | Zavadilová Simona | PTE8485 | C | TJ Sokol Ptení | 44:49 | + 6:04 |
16. | Jílková Hana | UOL8050 | C | SOB Olomouc | 45:48 | + 7:03 |
17. | Doušková Klára | TBM7761 | C | KOS TJ Tesla Brno | 47:25 | + 8:40 |
18. | Paloncý Jana | KSU7878 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 49:02 | + 10:17 |
19. | Juřinová Radka | KSU8080 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 49:16 | + 10:31 |
20. | Zapletalová Kamila | KON7979 | C | KOB Konice | 49:23 | + 10:38 |
21. | Kopecká Jitka | UOL7750 | C | SOB Olomouc | 52:28 | + 13:43 |
22. | Štáblová Michaela | KSU7787 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 54:09 | + 15:24 |
23. | Tomášková Petra | STE8250 | C | SK SKI-OB Šternberk | 55:11 | + 16:26 |
24. | Zrůbková Dana | PTE7850 | C | TJ Sokol Ptení | 56:14 | + 17:29 |
25. | Luterová Kristýna | PLU7878 | C | TJ SOKOL Plumlov | 56:36 | + 17:51 |
26. | Plevačová Alexandra | ZLH8150 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 56:47 | + 18:02 |
27. | Třísková Eva | PTE8050 | C | TJ Sokol Ptení | 59:12 | + 20:27 |
28. | Rozsívalová Petra | KON8063 | C | KOB Konice | 59:29 | + 20:44 |
29. | Navrátilová Helena | ASU7799 | C | Magnus Orienteering | 59:56 | + 21:11 |
30. | Hubíková Iva | PLU8350 | C | TJ SOKOL Plumlov | 60:06 | + 21:21 |
31. | Lubrichová Eva | STE7556 | C | SK SKI-OB Šternberk | 60:53 | + 22:08 |
32. | Svačinková Jitka | TVR7750 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 64:28 | + 25:43 |
33. | Šaňáková Šárka | UOL7650 | C | SOB Olomouc | 67:03 | + 28:18 |
Smékalová Jana | UOL7850 | C | SOB Olomouc | DISK | ||
Kmínková Michala | DOK7850 | C | OK Doksy | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Orientační Běh Opava | 36:21 | |
2. | Procházková Lucie | ADA7651 | C | OOB Spartak Adamov | 39:03 | + 2:42 |
3. | Strýčková Monika | ADA7454 | C | OOB Spartak Adamov | 40:01 | + 3:40 |
4. | Doušková Vlasta | TBM7060 | C | KOS TJ Tesla Brno | 40:09 | + 3:48 |
5. | Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | 41:06 | + 4:45 |
6. | Pachmannová Hana | AOP7252 | C | Orientační Běh Opava | 41:21 | + 5:00 |
7. | Kostková Jana | AOP7151 | C | Orientační Běh Opava | 42:26 | + 6:05 |
8. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 42:55 | + 6:34 |
9. | Slavíková Lenka | TVR7350 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 42:56 | + 6:35 |
10. | Reichlová Jiřina | KSU7499 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:52 | + 8:31 |
11. | Fuchsová Marcela | TBM7260 | C | KOS TJ Tesla Brno | 46:40 | + 10:19 |
12. | Neumannová Kamila | STE6751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 56:10 | + 19:49 |
13. | Benešová Petra | KON7575 | C | KOB Konice | 56:38 | + 20:17 |
14. | Slavíčková Katka | OOL6955 | C | SK Haná orienteering | 57:03 | + 20:42 |
15. | Hadačová Gabriela | AOP6751 | C | Orientační Běh Opava | 60:21 | + 24:00 |
16. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 61:19 | + 24:58 |
17. | Klapková Jarmila | PTE7150 | C | TJ Sokol Ptení | 65:15 | + 28:54 |
18. | Kotrlová Gita | UOL6953 | C | SOB Olomouc | 66:17 | + 29:56 |
19. | Christodoulou Iva | ASU7599 | C | Magnus Orienteering | 73:01 | + 36:40 |
20. | Tužilová Michaela | 0040001 | C | Tužilovi | 73:46 | + 37:25 |
21. | Šimková Hana | UOL6653 | C | SOB Olomouc | 75:43 | + 39:22 |
22. | Poštulková Milada | STE6850 | C | SK SKI-OB Šternberk | 94:34 | + 58:13 |
Janečková Moťková Jitka | UOL7151 | C | SOB Olomouc | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Špacírová Danuše | UOL5852 | C | SOB Olomouc | 40:14 | |
2. | Jalová Marie | RBK5761 | C | SK Radioklub Blansko | 45:49 | + 5:35 |
3. | Strachotová Eva | ASU6099 | C | Magnus Orienteering | 54:15 | + 14:01 |
4. | Pavlíková Hana | ZLH5950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 57:12 | + 16:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
Stará Pavla | BOV4251 | C | TJ Baník Ostrava OKD | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kmínek Jan | DOK1100 | C | OK Doksy | 16:51 | |
2. | Kozák Vojtěch | TBM1101 | C | KOS TJ Tesla Brno | 17:39 | + 0:48 |
3. | Pospíšil Jáchym | PTE1111 | C | TJ Sokol Ptení | 22:04 | + 5:13 |
4. | Václavek Alois | KON1132 | C | KOB Konice | 24:51 | + 8:00 |
5. | Macek Václav | ASU1249 | C | Magnus Orienteering | 26:16 | + 9:25 |
6. | Tomášek Matěj | STE1202 | C | SK SKI-OB Šternberk | 28:29 | + 11:38 |
7. | Šunka Hubert | LOU1200 | C | SK Moravan Louňovice | 29:31 | + 12:40 |
8. | Hubík Hubert | PLU1300 | C | TJ SOKOL Plumlov | 30:05 | + 13:14 |
9. | Mrkvica Jan | ZLH1100 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 31:24 | + 14:33 |
10. | Mrkvica Vít | ZLH1600 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 34:38 | + 17:47 |
Liber Tomáš | AOP1302 | C | Orientační Běh Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovalčík Petr | AOP0901 | B | Orientační Běh Opava | 15:30 | |
2. | Lutera Oliver | PLU1001 | B | TJ SOKOL Plumlov | 16:05 | + 0:35 |
3. | Koutný Ondřej | JPV1001 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 17:17 | + 1:47 |
4. | Štábl Vít | KSU1100 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 18:14 | + 2:44 |
5. | Čeřovský Filip | KON1010 | C | KOB Konice | 18:46 | + 3:16 |
6. | Liber Václav | AOP1000 | C | Orientační Běh Opava | 20:02 | + 4:32 |
6. | Hřivňák Petr | PLU0900 | C | TJ SOKOL Plumlov | 20:02 | + 4:32 |
8. | Cetl Jan | AOP0902 | B | Orientační Běh Opava | 20:46 | + 5:16 |
9. | Kmínek Ondřej | DOK1000 | C | OK Doksy | 20:53 | + 5:23 |
10. | Kožnárek Pavel | PLU0902 | C | TJ SOKOL Plumlov | 21:10 | + 5:40 |
11. | Prášil Šimon | TTR0901 | C | OOB Třebíč | 22:24 | + 6:54 |
12. | Ryszkowski Ondřej | SSU1001 | C | SK Severka Šumperk | 23:08 | + 7:38 |
13. | Jordán Dominik | KSU1000 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:09 | + 10:39 |
14. | Rozsíval Martin | KON1022 | C | KOB Konice | 27:12 | + 11:42 |
15. | Havlík Jakub | KSU1009 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:07 | + 15:37 |
16. | Suchánek Matyáš | PLU0903 | C | TJ SOKOL Plumlov | 31:19 | + 15:49 |
17. | Tempír Lukáš | UOL1001 | C | SOB Olomouc | 35:12 | + 19:42 |
18. | Tříska David | PTE1003 | C | TJ Sokol Ptení | 48:50 | + 33:20 |
19. | Plachý Matyáš | JPV1010 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 51:27 | + 35:57 |
20. | Vrba Antonín | PTE1001 | C | TJ Sokol Ptení | 52:58 | + 37:28 |
Procházka Ferdinand | ADA1001 | C | OOB Spartak Adamov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holas Štěpán | AOP0900 | C | Orientační Běh Opava | 24:55 | |
2. | Čech Viktor | AOP0801 | B | Orientační Běh Opava | 25:38 | + 0:43 |
3. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 26:55 | + 2:00 |
4. | Světnický Antonín | STE0800 | B | SK SKI-OB Šternberk | 28:37 | + 3:42 |
5. | Gallo Ondřej | AOP0802 | B | Orientační Běh Opava | 29:23 | + 4:28 |
6. | Miča Jan | KSU0701 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:25 | + 6:30 |
7. | Máčala Antonín | STE0811 | C | SK SKI-OB Šternberk | 32:16 | + 7:21 |
8. | Paloncý Jan | KSU0808 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:57 | + 8:02 |
9. | Zřídkaveselý Martin | PBM0808 | B | TJ Spartak 1. brněnská | 33:21 | + 8:26 |
10. | Janeček Jáchym | UOL0700 | B | SOB Olomouc | 34:39 | + 9:44 |
11. | Macek Vojtěch | ASU0748 | B | Magnus Orienteering | 35:52 | + 10:57 |
12. | Barták Petr | UOL0805 | C | SOB Olomouc | 36:47 | + 11:52 |
13. | Komenda Jakub | PBM0712 | B | TJ Spartak 1. brněnská | 39:10 | + 14:15 |
14. | Tomášek Josef | STE0808 | B | SK SKI-OB Šternberk | 40:01 | + 15:06 |
15. | Navrátil Pavel | ASU0747 | B | Magnus Orienteering | 40:33 | + 15:38 |
16. | Plachý Ondřej | JPV0707 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 43:06 | + 18:11 |
17. | Závodný Jakub | SSU0704 | C | SK Severka Šumperk | 50:18 | + 25:23 |
18. | Juřina Marek | KSU0828 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 64:30 | + 39:35 |
19. | Novotný Jakub | PLU0804 | C | TJ SOKOL Plumlov | 96:32 | + 71:37 |
20. | Kubeš David | PLU0800 | C | TJ SOKOL Plumlov | 104:44 | + 79:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomanek Lukáš | KSU0502 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:38 | |
2. | Černoch Martin | PLU0500 | B | TJ SOKOL Plumlov | 28:19 | + 1:41 |
3. | Bláha Adam | KSU0525 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:18 | + 5:40 |
4. | Klösel Samuel | AOP0504 | C | Orientační Běh Opava | 34:42 | + 8:04 |
5. | Klapetek Václav | AOP0503 | C | Orientační Běh Opava | 38:36 | + 11:58 |
6. | Šána Robert | KSU0616 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:18 | + 14:40 |
7. | Slavík Ondřej | TVR0500 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 46:10 | + 19:32 |
8. | Dvořák Štěpán | KON0537 | B | KOB Konice | 53:20 | + 26:42 |
9. | Křupka Tadeáš | KON0606 | C | KOB Konice | 55:40 | + 29:02 |
10. | Hejtmánek Štěpán | SSU | C | SK Severka Šumperk | 64:51 | + 38:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Patterman Prokop | KSU0333 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:37 | |
2. | Šperlich Jan | KSU0403 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:06 | + 3:29 |
3. | Krampla Michal Jan | UOL0302 | B | SOB Olomouc | 37:15 | + 3:38 |
4. | Steklý Milan | UOL0405 | C | SOB Olomouc | 64:06 | + 30:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 37:39 | 7167 | |
2. | Mrkvica Petr | ZLH7800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 42:13 | + 4:34 | 6425 |
3. | Horký Jan | UOL7100 | C | SOB Olomouc | 42:48 | + 5:09 | 6330 |
4. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Orientační Běh Opava | 43:20 | + 5:41 | 6244 |
5. | Valík Luděk | AOP7101 | C | Orientační Běh Opava | 43:56 | + 6:17 | 6146 |
6. | Šunka Jan | LOU7600 | C | SK Moravan Louňovice | 46:47 | + 9:08 | 5683 |
7. | Borunský Tomáš | AOP7402 | C | Orientační Běh Opava | 47:10 | + 9:31 | 5621 |
8. | Kopecký David | UOL7800 | C | SOB Olomouc | 47:45 | + 10:06 | 5526 |
9. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | B | SK Severka Šumperk | 50:50 | + 13:11 | 5025 |
10. | Paulíček Michal | UOL7701 | C | SOB Olomouc | 51:05 | + 13:26 | 4985 |
11. | Pudel Jarda | STE7505 | C | SK SKI-OB Šternberk | 51:57 | + 14:18 | 4844 |
12. | Kmínek Jan | DOK7801 | C | OK Doksy | 52:35 | + 14:56 | 4741 |
13. | Krampla Tomáš | UOL6601 | C | SOB Olomouc | 56:29 | + 18:50 | 4108 |
14. | Zapletal Martin | STE8500 | C | SK SKI-OB Šternberk | 59:06 | + 21:27 | 3683 |
15. | Poštulka Lukáš | STE0104 | B | SK SKI-OB Šternberk | 59:37 | + 21:58 | 3599 |
16. | Tužil Matěj | 0040003 | C | Tužilovi | 61:04 | + 23:25 | |
17. | Dressler Jan | SBK7911 | C | KOB START Blansko | 67:17 | + 29:38 | 2354 |
18. | Pilc Oldřich | SPR5100 | C | SK SKI - SPORT Praděd | 68:51 | + 31:12 | 2100 |
19. | Smékal David | UOL7503 | C | SOB Olomouc | 72:00 | + 34:21 | 1588 |
20. | Procházka Jiří | ADA7512 | C | OOB Spartak Adamov | 77:45 | + 40:06 | 654 |
21. | Bednařík Aleš | VLI7309 | C | Slavia Liberec orienteering | 91:24 | + 53:45 | 0 |
Holusek Jiří | JPV0123 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Neumann Josef | TUR8407 | C | OOB TJ Turnov | 37:00 | |
2. | Matoušek Jiří | STE7504 | C | SK SKI-OB Šternberk | 39:47 | + 2:47 |
3. | Rotek Pavel | ZBM7704 | C | SK Žabovřesky Brno | 40:40 | + 3:40 |
4. | Šklíba Jan | SRK7501 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 43:01 | + 6:01 |
5. | Tomášek Petr | STE8001 | C | SK SKI-OB Šternberk | 46:01 | + 9:01 |
6. | Klvaňa Milan | CHT7500 | C | OOB SK Chrast | 46:29 | + 9:29 |
7. | Miča Petr | KSU7909 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:42 | + 9:42 |
8. | Doušek Robert | TBM7911 | C | KOS TJ Tesla Brno | 46:59 | + 9:59 |
9. | Synek Antonín | DOK7800 | C | OK Doksy | 49:04 | + 12:04 |
10. | Tomášek Tomáš | STE8000 | C | SK SKI-OB Šternberk | 50:45 | + 13:45 |
11. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 52:10 | + 15:10 |
12. | Hubík Hubert | PLU8201 | C | TJ SOKOL Plumlov | 53:01 | + 16:01 |
13. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 55:34 | + 18:34 |
14. | Komenda Kamil | PBM7201 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 57:17 | + 20:17 |
15. | Tempir Tomas | 025 | C | nereg. | 58:50 | + 21:50 |
16. | Doseděl Emil | STE6100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 59:05 | + 22:05 |
17. | Burda Tomáš | STE7600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 60:13 | + 23:13 |
18. | Tomíček Oldřich | TBM7903 | C | KOS TJ Tesla Brno | 61:27 | + 24:27 |
19. | Novotný Michal | PLU7901 | C | TJ SOKOL Plumlov | 67:59 | + 30:59 |
20. | Křupka Tomáš | KON7717 | C | KOB Konice | 72:52 | + 35:52 |
21. | Novák Jan | STE7900 | C | SK SKI-OB Šternberk | 93:50 | + 56:50 |
22. | Havlík Jindra | KSU7800 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 94:25 | + 57:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Navrátil Václav | KON6427 | C | KOB Konice | 30:34 | |
2. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 33:14 | + 2:40 |
3. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | 35:37 | + 5:03 |
4. | Haas Karel | LPU7304 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:01 | + 5:27 |
5. | Čech Tomáš | AOP7001 | C | Orientační Běh Opava | 36:35 | + 6:01 |
6. | Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering | 36:46 | + 6:12 |
7. | Slavík Tomáš | TVR6800 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 37:22 | + 6:48 |
8. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SOB Olomouc | 40:05 | + 9:31 |
9. | Kolek Petr | ASU7501 | C | Magnus Orienteering | 40:37 | + 10:03 |
10. | Peřinka Jan | AOP6301 | C | Orientační Běh Opava | 40:42 | + 10:08 |
11. | Holý Ondřej | SBR7600 | C | SKOB Bruntál | 41:25 | + 10:51 |
12. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | 41:52 | + 11:18 |
13. | Votoček Tomáš | JIL7041 | C | OK Jilemnice | 42:10 | + 11:36 |
14. | Blažek Petr | SJH7402 | C | SOS Jindřichův Hradec | 42:39 | + 12:05 |
15. | Tříska Richard | PTE7447 | C | TJ Sokol Ptení | 44:30 | + 13:56 |
16. | Macek Karel | ASU7102 | C | Magnus Orienteering | 45:17 | + 14:43 |
17. | Navrátil Martin | ASU7449 | C | Magnus Orienteering | 47:13 | + 16:39 |
18. | Kotrle Miroslav | UOL7005 | C | SOB Olomouc | 48:03 | + 17:29 |
19. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 48:22 | + 17:48 |
20. | Poštulka Zdenek | STE6600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 51:50 | + 21:16 |
21. | Gentric Marc | STE6901 | C | SK SKI-OB Šternberk | 53:59 | + 23:25 |
22. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 55:56 | + 25:22 |
23. | Dráč Pavel | UOL7201 | C | SOB Olomouc | 64:49 | + 34:15 |
24. | Závodný Marek | SSU7403 | C | SK Severka Šumperk | 76:25 | + 45:51 |
25. | Janeček Petr | UOL7301 | C | SOB Olomouc | 99:36 | + 69:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Orientační Běh Opava | 29:34 | |
2. | Skyva Petr | STE6501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 30:45 | + 1:11 |
3. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 34:23 | + 4:49 |
4. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 35:48 | + 6:14 |
5. | Neumann Jaroslav | STE5902 | C | SK SKI-OB Šternberk | 36:37 | + 7:03 |
6. | Paloncý Pavel | KSU6349 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:26 | + 7:52 |
7. | Zdráhal Tomáš | OOL5301 | C | SK Haná orienteering | 38:42 | + 9:08 |
8. | Bialožyt Miroslav | TRI5701 | C | TJ TŽ Třinec | 43:36 | + 14:02 |
9. | Vítek Zbyněk | PTE6622 | C | TJ Sokol Ptení | 43:58 | + 14:24 |
10. | Komínek Jaroslav | KON5713 | C | KOB Konice | 45:03 | + 15:29 |
11. | Kubeš Jaromír | PLU6219 | C | TJ SOKOL Plumlov | 45:33 | + 15:59 |
12. | Ryšavý Jiří | OOP5803 | C | TJ Opava | 45:50 | + 16:16 |
13. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 49:33 | + 19:59 |
14. | Tužil Petr | 0040002 | C | Tužilovi | 50:12 | + 20:38 |
15. | Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | 54:25 | + 24:51 |
16. | Jalový Jaroslav | RBK5719 | C | SK Radioklub Blansko | 63:23 | + 33:49 |
17. | Janošík Antonín | UOL5201 | C | SOB Olomouc | 68:34 | + 39:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Strachota Jaroslav | ASU5600 | C | Magnus Orienteering | 25:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Babák Jiří | ZLH4801 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 25:41 | |
2. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 26:38 | + 0:57 |
3. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 27:33 | + 1:52 |
4. | Pospíšil Karel | TVR5000 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 28:52 | + 3:11 |
5. | Novotný Stanislav | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 31:50 | + 6:09 |
6. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | C | KOB ZPV Prostějov | 51:06 | + 25:25 |
Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | DISK |