Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černická Anežka | LBE1350 | TJ Lokomotiva Beroun | 17:56 | ||
2. | Veruňáková Žofie | TAP1450 | KOB Tretra Praha | 18:27 | + 0:31 | |
3. | Finco Veronica Grace | PVP1150 | VSK Přírodní vědy Praha | 21:32 | + 3:36 | |
4. | Procházková Aneta | 0240001 | LOS Mělník | 22:37 | + 4:41 | |
5. | Inka Slamova | 0290002 | EstaKlub | 31:19 | + 13:23 | |
6. | Čermáková Emílie | 0220001 | EEE | 34:34 | + 16:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ouhrabková Bára | TAP1256 | KOB Tretra Praha | 15:48 | ||
2. | Súkupová Anita | PGP1352 | SK Praga | 16:08 | + 0:20 | |
3. | Kolářová Zuzana | LOU1250 | SK Moravan Louňovice | 17:56 | + 2:08 | |
4. | Ledinská Lucie | DKP1253 | Oddíl OB Kotlářka | 22:19 | + 6:31 | |
5. | Sedláková Helena | DKP1352 | Oddíl OB Kotlářka | 23:15 | + 7:27 | |
6. | Košárková Aneta | PGP1255 | SK Praga | 25:23 | + 9:35 | |
7. | Faltusová Julie | DKP1260 | Oddíl OB Kotlářka | 27:18 | + 11:30 | |
8. | Janečková Eliška | DKP1453 | Oddíl OB Kotlářka | 28:02 | + 12:14 | |
9. | Maroušková Julie | DKP1256 | Oddíl OB Kotlářka | 29:02 | + 13:14 | |
10. | Všetečková Stela | PGP1253 | SK Praga | 29:15 | + 13:27 | |
11. | Bradnová Lenka | KAM1253 | OK Kamenice | 31:11 | + 15:23 | |
12. | Staňková Karla | DKP1361 | Oddíl OB Kotlářka | 33:27 | + 17:39 | |
13. | Slavíčková Stella | DLP1450 | OOB TJ Dukla Praha | 34:43 | + 18:55 | |
14. | Evanová Anna Lydie | DKP1261 | Oddíl OB Kotlářka | 35:30 | + 19:42 | |
15. | Litschmannová Barbora | PGP1451 | SK Praga | 36:19 | + 20:31 | |
16. | Schindlerová Beáta | PGP1353 | SK Praga | 37:20 | + 21:32 | |
17. | Brzokoupilová Eva | LBE1251 | TJ Lokomotiva Beroun | 38:12 | + 22:24 | |
18. | Kůdelová Eliška | TAP1451 | KOB Tretra Praha | 39:34 | + 23:46 | |
19. | Kůdelová Nela | TAP1255 | KOB Tretra Praha | 40:29 | + 24:41 | |
20. | Hudíková Michaela | DLP1451 | OOB TJ Dukla Praha | 41:35 | + 25:47 | |
21. | Izdná Helena | DKP1351 | Oddíl OB Kotlářka | 44:30 | + 28:42 | |
22. | Nýdrle Adina | DLP1353 | OOB TJ Dukla Praha | 55:36 | + 39:48 | |
23. | Kašparová Dora | DLP1251 | OOB TJ Dukla Praha | 56:42 | + 40:54 | |
24. | Mrázová Lucie | VSP1251 | USK Praha | 75:13 | + 59:25 | |
Sýkorová Žofie | ROZ1252 | OK Roztoky | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vondráčková Jolana | DKP1058 | Oddíl OB Kotlářka | 11:32 | ||
2. | Řepková Anna | PGP1052 | SK Praga | 11:57 | + 0:25 | |
3. | Súkupová Sára | PGP1151 | SK Praga | 12:13 | + 0:41 | |
4. | Hlaváčková Lucie | TAP1050 | KOB Tretra Praha | 12:18 | + 0:46 | |
5. | Rodová Anežka | VSP1152 | USK Praha | 12:28 | + 0:56 | |
6. | Rypáčková Šárka | TAP1155 | KOB Tretra Praha | 13:10 | + 1:38 | |
7. | Buganová Petra | PGP1053 | SK Praga | 13:34 | + 2:02 | |
8. | Bartalošová Ada | PGP1050 | SK Praga | 13:47 | + 2:15 | |
9. | Šubrtová Barbora | TAP1150 | KOB Tretra Praha | 13:55 | + 2:23 | |
10. | Mrázková Berta | PGP1155 | SK Praga | 14:04 | + 2:32 | |
11. | Dobyášová Adéla | KAM1051 | OK Kamenice | 14:22 | + 2:50 | |
12. | Hrušková Gabriela | PGP1150 | SK Praga | 14:48 | + 3:16 | |
13. | Öner Eda | VSP1154 | USK Praha | 14:55 | + 3:23 | |
13. | Zavadilová Adéla | VSP1153 | USK Praha | 14:55 | + 3:23 | |
15. | Šunková Sára | LOU1051 | SK Moravan Louňovice | 15:22 | + 3:50 | |
16. | Brotánková Klára | ROU1151 | SKOB Roudnice nad Labem | 15:49 | + 4:17 | |
17. | Starostová Lucie | PGP1055 | SK Praga | 17:56 | + 6:24 | |
17. | Ehlerová Michaela | VSP1050 | USK Praha | 17:56 | + 6:24 | |
19. | Procházková Aneta | DKP1153 | Oddíl OB Kotlářka | 18:21 | + 6:49 | |
20. | Kalinová Lisa | SPC1158 | SPORTICUS team | 18:26 | + 6:54 | |
21. | Snížková Žofie | DKP1151 | Oddíl OB Kotlářka | 20:14 | + 8:42 | |
22. | Tomešová Evelína | DKP1168 | Oddíl OB Kotlářka | 22:10 | + 10:38 | |
23. | Všetečková Dora | PGP1060 | SK Praga | 22:24 | + 10:52 | |
24. | Havlíková Zuzana | DKP1167 | Oddíl OB Kotlářka | 22:54 | + 11:22 | |
25. | Pokorná Elen | KAM1151 | OK Kamenice | 23:54 | + 12:22 | |
26. | Tarešová Sofie | DKP1165 | Oddíl OB Kotlářka | 25:55 | + 14:23 | |
27. | Mikovcová Lucie | TAP1057 | KOB Tretra Praha | 26:51 | + 15:19 | |
27. | Fuchsová Barbora | KAM1153 | OK Kamenice | 26:51 | + 15:19 | |
29. | Břešťanová Karla | DKP1169 | Oddíl OB Kotlářka | 27:00 | + 15:28 | |
30. | Horová Adéla | TAP1058 | KOB Tretra Praha | 27:06 | + 15:34 | |
31. | Rybecká Eliška | ROZ1152 | OK Roztoky | 28:26 | + 16:54 | |
32. | Uhlíková Augustina | DKP1056 | Oddíl OB Kotlářka | 28:39 | + 17:07 | |
33. | Juhaszová Tereza | ROZ1151 | OK Roztoky | 29:32 | + 18:00 | |
34. | Pohlová Sandra | TAP1151 | KOB Tretra Praha | 31:13 | + 19:41 | |
35. | Moudrá Marie | DKP1062 | Oddíl OB Kotlářka | 32:43 | + 21:11 | |
36. | Jičínská Markéta | DKP1161 | Oddíl OB Kotlářka | 33:31 | + 21:59 | |
37. | Horová Vendula | LBE1050 | TJ Lokomotiva Beroun | 36:40 | + 25:08 | |
38. | Zápotocká Ema | LBE1155 | TJ Lokomotiva Beroun | 39:25 | + 27:53 | |
39. | Tomešová Stella | DKP1160 | Oddíl OB Kotlářka | 45:49 | + 34:17 | |
40. | Rafaelová Ema | DKP1162 | Oddíl OB Kotlářka | 45:52 | + 34:20 | |
41. | Beranová Michaela | DKP1170 | Oddíl OB Kotlářka | 46:48 | + 35:16 | |
Dvořáková Lucie | TAP1154 | KOB Tretra Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hladíková Julie | DKP0857 | Oddíl OB Kotlářka | 14:28 | ||
2. | Vondráčková Alžběta | DKP0864 | Oddíl OB Kotlářka | 15:20 | + 0:52 | |
3. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | KOB Tretra Praha | 15:34 | + 1:06 | |
4. | Ehlerová Anna | VSP0854 | USK Praha | 15:48 | + 1:20 | |
5. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | USK Praha | 15:56 | + 1:28 | |
6. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | SKOB Roudnice nad Labem | 16:29 | + 2:01 | |
7. | Seidlová Magdalena | RIC0950 | OB Říčany | 16:38 | + 2:10 | |
8. | Hrušková Tereza | PGP0953 | SK Praga | 16:42 | + 2:14 | |
9. | Ellederová Eva | TAP0860 | KOB Tretra Praha | 16:46 | + 2:18 | |
10. | Vaňková Barbora | ROZ0959 | OK Roztoky | 17:00 | + 2:32 | |
11. | Balejová Sofie | KAM0951 | OK Kamenice | 17:49 | + 3:21 | |
12. | Schuhmeierová Alena | ROZ0952 | OK Roztoky | 17:59 | + 3:31 | |
13. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | SK Praga | 18:44 | + 4:16 | |
14. | Snížková Adéla | DKP0850 | Oddíl OB Kotlářka | 20:07 | + 5:39 | |
15. | Dvořáková Lucie | PGP0956 | SK Praga | 20:19 | + 5:51 | |
16. | Šunková Berta | LOU0850 | SK Moravan Louňovice | 20:31 | + 6:03 | |
17. | Ptáčková Barbora | DKP0954 | Oddíl OB Kotlářka | 22:00 | + 7:32 | |
18. | Žemlová Magdalena | KAM0950 | OK Kamenice | 22:01 | + 7:33 | |
19. | Ryppelová Anna | TAP0954 | KOB Tretra Praha | 22:28 | + 8:00 | |
20. | Bulířová Žofie | TAP0850 | KOB Tretra Praha | 22:56 | + 8:28 | |
21. | Krátká Linda | ROU0851 | SKOB Roudnice nad Labem | 23:21 | + 8:53 | |
22. | Vaculovičová Alžběta | 0340001 | Vaculovič | 24:22 | + 9:54 | |
23. | Dudlová Hana | ODV0854 | TJ Aero Odolena Voda | 24:53 | + 10:25 | |
24. | Levrincová Klára | TAP0854 | KOB Tretra Praha | 25:28 | + 11:00 | |
25. | Blahůtová Alžběta | MKP0951 | SK Meteor Kačerov | 25:49 | + 11:21 | |
26. | Tomášková Ines | PGP0960 | SK Praga | 26:17 | + 11:49 | |
27. | Svatá Lucie | PGP0952 | SK Praga | 26:28 | + 12:00 | |
28. | Štěpánková Emma | TAP0953 | KOB Tretra Praha | 27:16 | + 12:48 | |
29. | Tomášková Linda | PGP0961 | SK Praga | 27:18 | + 12:50 | |
30. | Žambochová Anežka | PGP0962 | SK Praga | 28:29 | + 14:01 | |
31. | Hercubová Dominika | MKP0950 | SK Meteor Kačerov | 29:48 | + 15:20 | |
32. | Vladařová Anna | PGP0958 | SK Praga | 30:31 | + 16:03 | |
33. | Kollmannová Zdeňka | LBE0851 | TJ Lokomotiva Beroun | 33:21 | + 18:53 | |
34. | Kalinová Ella | SPC0961 | SPORTICUS team | 36:47 | + 22:19 | |
35. | Bednářová Štěpánka | TAP0862 | KOB Tretra Praha | 38:02 | + 23:34 | |
36. | Matoušková Kateřina | SPC0955 | SPORTICUS team | 38:46 | + 24:18 | |
37. | Axon Amelie | TAP0959 | KOB Tretra Praha | 39:19 | + 24:51 | |
38. | Pokorná Sára | KAM0952 | OK Kamenice | 42:36 | + 28:08 | |
39. | Slabá Veronika | KAM0955 | OK Kamenice | 43:34 | + 29:06 | |
Zlatníková Berta | ROZ0957 | OK Roztoky | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brotánek Jan | ROU1401 | SKOB Roudnice nad Labem | 15:22 | ||
2. | Baxa Daniel | LBE1400 | TJ Lokomotiva Beroun | 22:46 | + 7:24 | |
3. | Kofroň Ondřej | LBE1200 | TJ Lokomotiva Beroun | 24:54 | + 9:32 | |
4. | Darmovzal Marek | 27:22 | + 12:00 | |||
5. | Blahůt Jan | MKP1300 | SK Meteor Kačerov | 32:01 | + 16:39 | |
6. | Faltus Jan | DKP1507 | Oddíl OB Kotlářka | 43:36 | + 28:14 | |
7. | Šedlbauer Adam | 57:55 | + 42:33 | |||
Klečka Jakub | DKP1406 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Kolár Marek | DKP1306 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Kalina Oskar | SPC1502 | SPORTICUS team | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janeček Tomáš | DKP1206 | Oddíl OB Kotlářka | 15:09 | ||
2. | Sláma Marek | KAM1201 | OK Kamenice | 15:32 | + 0:23 | |
3. | Žižkovský Daniel | DKP1304 | Oddíl OB Kotlářka | 18:34 | + 3:25 | |
4. | Míka Zbyněk | DKP1301 | Oddíl OB Kotlářka | 19:37 | + 4:28 | |
5. | Majer David | DKP1203 | Oddíl OB Kotlářka | 20:26 | + 5:17 | |
6. | Junek Kryštof | DKP1212 | Oddíl OB Kotlářka | 20:51 | + 5:42 | |
7. | Šunka Hubert | LOU1200 | SK Moravan Louňovice | 21:42 | + 6:33 | |
8. | Jakubský Filip | TAP1304 | KOB Tretra Praha | 22:31 | + 7:22 | |
9. | Bürger Adam | KAM1206 | OK Kamenice | 23:07 | + 7:58 | |
10. | Evan Marek Amos | DKP1213 | Oddíl OB Kotlářka | 24:02 | + 8:53 | |
11. | Smutný Martin | DLP1300 | OOB TJ Dukla Praha | 24:35 | + 9:26 | |
12. | Pucherna Štěpán | TAP1400 | KOB Tretra Praha | 25:03 | + 9:54 | |
13. | Kratochvíl Matyáš | 25:09 | + 10:00 | |||
14. | Grimmer Kryštof | RIC1301 | OB Říčany | 25:44 | + 10:35 | |
15. | Homuta Eliáš | ROZ1201 | OK Roztoky | 25:45 | + 10:36 | |
16. | Jelínek Filip | ROZ1203 | OK Roztoky | 26:48 | + 11:39 | |
17. | Petráň Lukáš | TAP1200 | KOB Tretra Praha | 26:58 | + 11:49 | |
18. | Červený Antonín | DKP1211 | Oddíl OB Kotlářka | 27:32 | + 12:23 | |
19. | Tomeš Maxmilián | SJC1400 | Sportcentrum Jičín | 30:42 | + 15:33 | |
20. | Beran Matouš | LBE1301 | TJ Lokomotiva Beroun | 31:07 | + 15:58 | |
21. | Skripnik Kilián | FSP1300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 31:24 | + 16:15 | |
22. | Rippel Nikolas | DKP1403 | Oddíl OB Kotlářka | 31:26 | + 16:17 | |
23. | Jager Robert | DKP1401 | Oddíl OB Kotlářka | 34:21 | + 19:12 | |
24. | Šich Jaroslav | DLP1200 | OOB TJ Dukla Praha | 34:30 | + 19:21 | |
25. | Doležal Jan | 35:27 | + 20:18 | |||
26. | Sagatelyan Petr | 37:36 | + 22:27 | |||
27. | Bína Richard | KAM1205 | OK Kamenice | 38:19 | + 23:10 | |
28. | Skalka Jindřich | LTU1500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 46:41 | + 31:32 | |
29. | Valenta Ondřej | DKP1402 | Oddíl OB Kotlářka | 59:37 | + 44:28 | |
Mrázek Emil | SJC1300 | Sportcentrum Jičín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Machar Dan | DKP1002 | Oddíl OB Kotlářka | 14:36 | ||
2. | Junek Šimon | DKP1011 | Oddíl OB Kotlářka | 16:42 | + 2:06 | |
3. | Bašus Ondřej | KAM1004 | OK Kamenice | 18:20 | + 3:44 | |
4. | Vaněk Lukáš | ROZ1101 | OK Roztoky | 18:36 | + 4:00 | |
5. | Sláma Kryštof | KAM1000 | OK Kamenice | 20:54 | + 6:18 | |
6. | Baldrian Josef | VSP1100 | USK Praha | 21:18 | + 6:42 | |
7. | Kamenický Karel | TAP1105 | KOB Tretra Praha | 23:41 | + 9:05 | |
8. | Prox Jan | RIC1003 | OB Říčany | 24:28 | + 9:52 | |
9. | Zápotocký Tomáš | SLA1200 | SKOB Slaný | 24:55 | + 10:19 | |
10. | Ouhrabka Vít | TAP1002 | KOB Tretra Praha | 25:27 | + 10:51 | |
11. | Vaculovič Matěj | 0340002 | Vaculovič | 26:14 | + 11:38 | |
12. | Kofroň Jan | LBE1000 | TJ Lokomotiva Beroun | 26:50 | + 12:14 | |
13. | Hrádek Vojtěch | ROU1000 | SKOB Roudnice nad Labem | 26:52 | + 12:16 | |
14. | Jakubský Pavel | TAP1109 | KOB Tretra Praha | 27:15 | + 12:39 | |
15. | Protiva Mikuláš | TAP1100 | KOB Tretra Praha | 29:36 | + 15:00 | |
16. | Svášek Filip | ROZ1102 | OK Roztoky | 29:52 | + 15:16 | |
17. | Vyskočil Vilém | DLP1102 | OOB TJ Dukla Praha | 32:08 | + 17:32 | |
18. | Vyskočil Vít | DLP1006 | OOB TJ Dukla Praha | 33:02 | + 18:26 | |
19. | Plašil Eduard | KPY1001 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 33:45 | + 19:09 | |
20. | Halfar Matyáš | DLP1100 | OOB TJ Dukla Praha | 34:11 | + 19:35 | |
21. | Mošnička Matěj | DKP1016 | Oddíl OB Kotlářka | 34:35 | + 19:59 | |
22. | Vydra Jonáš | DKP1113 | Oddíl OB Kotlářka | 35:52 | + 21:16 | |
23. | Vokůrka Václav | ROZ1000 | OK Roztoky | 36:47 | + 22:11 | |
24. | Matoušek Jan | EKP1101 | VŠTJ Ekonom Praha | 38:04 | + 23:28 | |
25. | Kapoun Jáchym | LBE1002 | TJ Lokomotiva Beroun | 38:35 | + 23:59 | |
25. | Narendra Dominik | MKP1000 | SK Meteor Kačerov | 38:35 | + 23:59 | |
27. | Doleček David | TAP1107 | KOB Tretra Praha | 40:02 | + 25:26 | |
28. | Darmovzal Šimon | 53:37 | + 39:01 | |||
29. | Říha Daniel | SPC1103 | SPORTICUS team | 54:33 | + 39:57 | |
30. | Fanta Jáchym | DKP1013 | Oddíl OB Kotlářka | 55:42 | + 41:06 | |
31. | Slavíček Martin | SPC1101 | SPORTICUS team | 56:33 | + 41:57 | |
32. | Gross Adam | TAP1108 | KOB Tretra Praha | 57:28 | + 42:52 | |
Černý Dominik | PGP1104 | SK Praga | DISK | |||
Ondráček Lubor | EKP1111 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedláček Patrik | DKP0816 | Oddíl OB Kotlářka | 16:55 | ||
2. | Engel Adam | DKP0910 | Oddíl OB Kotlářka | 18:56 | + 2:01 | |
3. | Termer Štěpán | VSP0807 | USK Praha | 18:57 | + 2:02 | |
4. | Zápotocký Jiří | PGP0808 | SK Praga | 19:04 | + 2:09 | |
5. | Junek Matouš | DKP0817 | Oddíl OB Kotlářka | 19:40 | + 2:45 | |
6. | Rod Matyáš | VSP0803 | USK Praha | 21:11 | + 4:16 | |
7. | Kučera Jakub | VSP0900 | USK Praha | 21:43 | + 4:48 | |
8. | Machar Eda | DKP0803 | Oddíl OB Kotlářka | 22:03 | + 5:08 | |
9. | Zavadil Adam | KAM0901 | OK Kamenice | 22:10 | + 5:15 | |
10. | Tejkl Štěpán | TAP0807 | KOB Tretra Praha | 23:30 | + 6:35 | |
11. | Gajda Petr | VSP0903 | USK Praha | 24:39 | + 7:44 | |
12. | Zavadil Matěj | VSP0904 | USK Praha | 24:43 | + 7:48 | |
13. | Veljačik Jonáš | DKP0818 | Oddíl OB Kotlářka | 25:53 | + 8:58 | |
14. | Kohoutek Lukáš | RIC0805 | OB Říčany | 26:05 | + 9:10 | |
15. | Pazák Eduard | TAP0913 | KOB Tretra Praha | 26:34 | + 9:39 | |
16. | Bazinek Lukáš | ROU0802 | SKOB Roudnice nad Labem | 27:51 | + 10:56 | |
17. | Tučný Kryštof | PGP0804 | SK Praga | 28:30 | + 11:35 | |
18. | Šnejdar Martin | PGP0806 | SK Praga | 28:51 | + 11:56 | |
19. | Zyma Petr | PGP0807 | SK Praga | 29:01 | + 12:06 | |
20. | Fibír Jakub | FSP0900 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 31:00 | + 14:05 | |
21. | Donát Cyril | TAP0811 | KOB Tretra Praha | 33:16 | + 16:21 | |
22. | Hrdý Kryštof | TAP0912 | KOB Tretra Praha | 33:55 | + 17:00 | |
23. | Dadák Metoděj | SPC0908 | SPORTICUS team | 34:28 | + 17:33 | |
24. | Kamenický Pavel | TAP0909 | KOB Tretra Praha | 34:32 | + 17:37 | |
25. | Cháma Ondřej | PDY0902 | Běhej Poděbrady | 35:25 | + 18:30 | |
26. | Motejzík Prokop | 0150001 | 0 | 39:22 | + 22:27 | |
27. | Zavadil Štěpán | KAM0902 | OK Kamenice | 39:39 | + 22:44 | |
28. | Brabec Matěj | CEP0800 | Čepíci | 42:26 | + 25:31 | |
29. | Zradička Matyáš | SPC0902 | SPORTICUS team | 42:42 | + 25:47 | |
30. | Černý Jakub | PGP0906 | SK Praga | 42:58 | + 26:03 | |
31. | Luhan Jakub | 0040004 | ZŠ Lyčkovo náměstí | 48:36 | + 31:41 | |
Chmelař David | PGP0801 | SK Praga | DISK | |||
Skripnik Matouš | FSP0800 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | |||
Ton Andreas | 0040003 | ZŠ Lyčkovo náměstí | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blahutová Martina | MFP0550 | Matfyz Praha | 25:48 | ||
2. | Bulíř Jiří | 28:39 | + 2:51 | |||
3. | Klusáček Radim | BOR7710 | OK Jiskra Nový Bor | 29:05 | + 3:17 | |
4. | Kalinová Markéta | SPC8259 | SPORTICUS team | 30:45 | + 4:57 | |
5. | Herynková Klára | RIC0758 | OB Říčany | 31:31 | + 5:43 | |
6. | Dušenka Miloš | 0270001 | .. | 31:43 | + 5:55 | |
7. | Friedel Matěj | LBE0702 | TJ Lokomotiva Beroun | 32:43 | + 6:55 | |
8. | Hejsek Jakub | 34:08 | + 8:20 | |||
9. | Brabec Vojtěch | CEP0600 | Čepíci | 34:15 | + 8:27 | |
10. | Šunková Karolína | LOU7550 | SK Moravan Louňovice | 35:23 | + 9:35 | |
11. | Pokorná Kamila | KAM7452 | OK Kamenice | 36:24 | + 10:36 | |
12. | Šimůnková Martina | TAP6851 | KOB Tretra Praha | 36:34 | + 10:46 | |
13. | Baxová Kateřina | LBE0651 | TJ Lokomotiva Beroun | 37:32 | + 11:44 | |
14. | Baxová Irena | LBE7951 | TJ Lokomotiva Beroun | 38:17 | + 12:29 | |
15. | Pelcová Michaela | 0080001 | NER - Pelcová - Ekonom Praha | 38:31 | + 12:43 | |
16. | Herynková Irena | RIC7750 | OB Říčany | 40:38 | + 14:50 | |
17. | Tučný Jan | 0210001 | Tučňáci OB | 40:58 | + 15:10 | |
18. | Ježková Regina | PGP6352 | SK Praga | 41:16 | + 15:28 | |
19. | Neradová Klára | 0050001 | Chýnice | 41:25 | + 15:37 | |
20. | Dlask Kryšpín | 0040001 | ZŠ Lyčkovo náměstí | 42:32 | + 16:44 | |
21. | Skripniková Kateřina | FSP8051 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 42:50 | + 17:02 | |
22. | Vydrová Terezie | 0260001 | NER - Vydrová | 42:53 | + 17:05 | |
23. | Grimmerová Valerie | RIC0754 | OB Říčany | 46:19 | + 20:31 | |
24. | Hlaváčová Jarka | MFP6050 | Matfyz Praha | 48:15 | + 22:27 | |
25. | Slámová Michaela | KAM8051 | OK Kamenice | 50:14 | + 24:26 | |
26. | Černá Petra | HCE7751 | TJ Hostivice | 52:00 | + 26:12 | |
27. | Mikeszová Martina | DKP8162 | Oddíl OB Kotlářka | 54:01 | + 28:13 | |
28. | Kolský Alexander | PGP5000 | SK Praga | 59:20 | + 33:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrázek Jan | SJC8102 | Sportcentrum Jičín | 23:38 | ||
2. | Ondráček Radim | EKP7414 | VŠTJ Ekonom Praha | 25:53 | + 2:15 | |
3. | Johanovský Tomáš | DKP8500 | Oddíl OB Kotlářka | 26:22 | + 2:44 | |
4. | Fibír Tomáš | FSP7901 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 26:29 | + 2:51 | |
5. | Zátka Josef | PVP0100 | VSK Přírodní vědy Praha | 26:48 | + 3:10 | |
6. | Matoušek Martin | SPC7604 | SPORTICUS team | 27:30 | + 3:52 | |
7. | Fröhlich Martin | DKP8207 | Oddíl OB Kotlářka | 27:32 | + 3:54 | |
8. | Protiva Tomáš | TAP8400 | KOB Tretra Praha | 27:40 | + 4:02 | |
9. | Seidl Miroslav | RIC7407 | OB Říčany | 27:54 | + 4:16 | |
10. | Bialožyt Marek | TRI0301 | TJ TŽ Třinec | 28:56 | + 5:18 | |
11. | Pidrman Milan | EKP8310 | VŠTJ Ekonom Praha | 29:13 | + 5:35 | |
12. | Hošek Radim | TAP8737 | KOB Tretra Praha | 29:20 | + 5:42 | |
13. | Hrádek Tomáš | ROU8301 | SKOB Roudnice nad Labem | 29:28 | + 5:50 | |
14. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | Oddíl OB Kotlářka | 29:40 | + 6:02 | |
15. | Skripnik Nikola | FSP0600 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 29:51 | + 6:13 | |
16. | Novák Přemysl | DKP0107 | Oddíl OB Kotlářka | 29:55 | + 6:17 | |
17. | Šunka Jan | LOU7600 | SK Moravan Louňovice | 30:30 | + 6:52 | |
18. | Mrázková Romana | SJC8351 | Sportcentrum Jičín | 30:33 | + 6:55 | |
19. | Valach Marek | TAP9703 | KOB Tretra Praha | 31:20 | + 7:42 | |
20. | Vlach Martin | PGP8605 | SK Praga | 31:49 | + 8:11 | |
21. | Mašata Roman | PHK7107 | OK 99 Hradec Králové | 31:53 | + 8:15 | |
22. | Pašek František | KAM7600 | OK Kamenice | 32:05 | + 8:27 | |
23. | Pohl Zdeněk | TAP7606 | KOB Tretra Praha | 32:18 | + 8:40 | |
24. | Baldrianová Eva | VSP0751 | USK Praha | 32:33 | + 8:55 | |
25. | Kamenický Jan | TAP7900 | KOB Tretra Praha | 32:43 | + 9:05 | |
26. | Kalina Miroslav | SPC8211 | SPORTICUS team | 33:00 | + 9:22 | |
27. | Koten Pavel | RIC7200 | OB Říčany | 33:10 | + 9:32 | |
28. | Poborský Petr | EKP7500 | VŠTJ Ekonom Praha | 33:15 | + 9:37 | |
29. | Hrouda Martin | FSP7612 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 33:18 | + 9:40 | |
30. | Šindelka Antonín | DLP7200 | OOB TJ Dukla Praha | 33:19 | + 9:41 | |
31. | Žemla Tomáš | KAM7105 | OK Kamenice | 33:24 | + 9:46 | |
32. | Pecka Marek | EKP9000 | VŠTJ Ekonom Praha | 33:26 | + 9:48 | |
33. | Jandera Tomáš | SOB7300 | SOBSA | 34:09 | + 10:31 | |
34. | Benešová Jana | SJH9451 | SOS Jindřichův Hradec | 34:14 | + 10:36 | |
35. | Víteček Jan | DKP7201 | Oddíl OB Kotlářka | 34:42 | + 11:04 | |
36. | Snížková Petra | DKP7752 | Oddíl OB Kotlářka | 34:45 | + 11:07 | |
37. | Veljačik Pavel | SCP6200 | OK Sparta Praha | 35:14 | + 11:36 | |
38. | Tomešová Daniela | SJC8451 | Sportcentrum Jičín | 35:54 | + 12:16 | |
39. | Samek Jakub | VSP8800 | USK Praha | 36:05 | + 12:27 | |
40. | Šubrt Antonín | DKP7100 | Oddíl OB Kotlářka | 36:06 | + 12:28 | |
41. | Šlapák Martin | DKP8503 | Oddíl OB Kotlářka | 36:30 | + 12:52 | |
42. | Smutný Jan | DLP8000 | OOB TJ Dukla Praha | 36:34 | + 12:56 | |
43. | Sotonová Jitka | TAP7950 | KOB Tretra Praha | 37:05 | + 13:27 | |
44. | Zavadil Vladimír | VSP6710 | USK Praha | 37:06 | + 13:28 | |
44. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 37:06 | + 13:28 | |
46. | Heller Jiří | ROU7708 | SKOB Roudnice nad Labem | 37:16 | + 13:38 | |
47. | Studničná Lenka | FSP8650 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 37:22 | + 13:44 | |
48. | Matoušek Petr | EKP7503 | VŠTJ Ekonom Praha | 37:31 | + 13:53 | |
49. | Krátký Štěpán | ROU0503 | SKOB Roudnice nad Labem | 37:45 | + 14:07 | |
50. | Janeček Petr | 0120001 | . | 37:50 | + 14:12 | |
51. | Vydra Lukáš | DKP7001 | Oddíl OB Kotlářka | 38:00 | + 14:22 | |
52. | Procházka Vít | DKP0711 | Oddíl OB Kotlářka | 38:01 | + 14:23 | |
52. | Plochová Dominika | DKP8651 | Oddíl OB Kotlářka | 38:01 | + 14:23 | |
54. | Mezník Vladimír | LBE6400 | TJ Lokomotiva Beroun | 38:14 | + 14:36 | |
55. | Hlaváček Vojtěch | TAP0700 | KOB Tretra Praha | 38:21 | + 14:43 | |
56. | Kohoutek Tomáš | RIC0603 | OB Říčany | 38:26 | + 14:48 | |
57. | Zavadil Pavel | KAM6401 | OK Kamenice | 38:38 | + 15:00 | |
58. | Blažková Kristina | DKP8251 | Oddíl OB Kotlářka | 39:44 | + 16:06 | |
59. | Rypáčková Dana | SPC7955 | SPORTICUS team | 39:50 | + 16:12 | |
60. | Sobotová Jana | DLP8250 | OOB TJ Dukla Praha | 39:56 | + 16:18 | |
61. | Čermák Daniel | EKP7510 | VŠTJ Ekonom Praha | 39:58 | + 16:20 | |
62. | Heller Jakub | ROU0702 | SKOB Roudnice nad Labem | 40:38 | + 17:00 | |
63. | Žemlová Eva | KAM7550 | OK Kamenice | 40:44 | + 17:06 | |
64. | Málková Šárka | CST8351 | OB Strakonice | 40:53 | + 17:15 | |
65. | Vaculovič Radim | 0340003 | Vaculovič | 41:01 | + 17:23 | |
66. | Černická Barbora | LBE8250 | TJ Lokomotiva Beroun | 41:08 | + 17:30 | |
67. | Balej Jiří | KAM7201 | OK Kamenice | 41:20 | + 17:42 | |
68. | Pohl Lukáš | TAP0703 | KOB Tretra Praha | 41:26 | + 17:48 | |
69. | Křístková Veronika | ROZ0650 | OK Roztoky | 41:29 | + 17:51 | |
70. | Strnad Jakub | DLP0703 | OOB TJ Dukla Praha | 41:47 | + 18:09 | |
71. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | KOB Tretra Praha | 41:55 | + 18:17 | |
72. | Hošková Tereza | TAP8971 | KOB Tretra Praha | 42:11 | + 18:33 | |
73. | Slavíček Petr | SPC7509 | SPORTICUS team | 42:26 | + 18:48 | |
74. | Míková Šárka | DKP8255 | Oddíl OB Kotlářka | 42:39 | + 19:01 | |
75. | Benešová Iva | SJH7051 | SOS Jindřichův Hradec | 42:44 | + 19:06 | |
76. | Linhartová Radka | 0170001 | Čelákovice | 43:00 | + 19:22 | |
77. | Kohl Jiří | KPY6201 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 43:04 | + 19:26 | |
78. | Štec Tomáš | 0140001 | Jeffer | 43:18 | + 19:40 | |
79. | Vaněk Petr | ZBP7302 | OOB SK Zbraslav | 43:26 | + 19:48 | |
80. | Klusáková Jitka | DKP5651 | Oddíl OB Kotlářka | 43:54 | + 20:16 | |
81. | Šichová Jaroslava | DLP8052 | OOB TJ Dukla Praha | 43:55 | + 20:17 | |
82. | Plašil Ondřej | 44:08 | + 20:30 | |||
83. | Hrdličková Jana | 0190001 | KK Slavia Praha | 44:09 | + 20:31 | |
84. | Prox Jakub | RIC7406 | OB Říčany | 44:15 | + 20:37 | |
85. | Procházková Jana | DKP8052 | Oddíl OB Kotlářka | 44:50 | + 21:12 | |
86. | Šlapáková Michaela | 0030001 | GC | 45:11 | + 21:33 | |
87. | Havlíček Vojtěch | 0130001 | N/A | 45:17 | + 21:39 | |
88. | Hrádková Kateřina | ROU8350 | SKOB Roudnice nad Labem | 45:20 | + 21:42 | |
89. | Koč Zdeněk | MKP4700 | SK Meteor Kačerov | 45:21 | + 21:43 | |
90. | Hric Jan | MFP6300 | Matfyz Praha | 45:25 | + 21:47 | |
91. | Konečná Marcela | EKP7257 | VŠTJ Ekonom Praha | 45:28 | + 21:50 | |
92. | Melišíková Radka | TAP7152 | KOB Tretra Praha | 45:37 | + 21:59 | |
92. | Termerová Jana | LTU7850 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 45:37 | + 21:59 | |
94. | Dudlová Jana | ODV7751 | TJ Aero Odolena Voda | 45:39 | + 22:01 | |
95. | Hlaváčková Klára | TAP7756 | KOB Tretra Praha | 45:44 | + 22:06 | |
96. | Kelnar Martin | ODV8600 | TJ Aero Odolena Voda | 45:46 | + 22:08 | |
97. | Brotánková Lenka | ROU8152 | SKOB Roudnice nad Labem | 45:54 | + 22:16 | |
98. | Kopečný Mojmír | TAP6402 | KOB Tretra Praha | 46:03 | + 22:25 | |
99. | Pelc Michal | 0090001 | Spíídy Rinjani Garmin Inov-8 Ledlenser Google Pixel team | 46:20 | + 22:42 | |
99. | Ehlerová Petra | VSP7855 | USK Praha | 46:20 | + 22:42 | |
101. | Holešta Jakub | KPY0502 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 46:34 | + 22:56 | |
102. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | KOB Tretra Praha | 47:00 | + 23:22 | |
103. | Perlíková Pavla | 0100001 | NA | 47:22 | + 23:44 | |
104. | Vácha Pavel | MFP7901 | Matfyz Praha | 47:29 | + 23:51 | |
105. | Beran Pavel | 48:00 | + 24:22 | |||
106. | Žemlová Barbora | KAM0751 | OK Kamenice | 48:15 | + 24:37 | |
107. | Gajdová Kristina | VSP7752 | USK Praha | 48:19 | + 24:41 | |
108. | Konečná Eliška | FSP9650 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 48:40 | + 25:02 | |
109. | Hurta Vladimír | PGP6305 | SK Praga | 48:44 | + 25:06 | |
110. | Truncová Lenka | ODV7852 | TJ Aero Odolena Voda | 48:52 | + 25:14 | |
111. | Bartůňková Lucie | LOU7750 | SK Moravan Louňovice | 49:19 | + 25:41 | |
112. | Vejražková Anna | KPY0750 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 49:20 | + 25:42 | |
113. | Klašková Kateřina | DKP6750 | Oddíl OB Kotlářka | 49:23 | + 25:45 | |
114. | Černá Justína | 0020002 | HCE | 49:31 | + 25:53 | |
115. | Bezpalcová Zuzana | OKP7454 | SK OK 24 Praha | 49:41 | + 26:03 | |
116. | Kučerka David | LIT8202 | KOB Litvínov | 49:58 | + 26:20 | |
117. | Šunda Marek | VSP9200 | USK Praha | 50:04 | + 26:26 | |
118. | Kapoun Luděk | LBE7400 | TJ Lokomotiva Beroun | 50:16 | + 26:38 | |
119. | Nosek Petr | DLT6901 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 50:21 | + 26:43 | |
119. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 50:21 | + 26:43 | |
121. | Čermáková Kateřina | ROZ0150 | OK Roztoky | 50:45 | + 27:07 | |
122. | Hellerová Alena | ROU7850 | SKOB Roudnice nad Labem | 51:07 | + 27:29 | |
123. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 51:08 | + 27:30 | |
124. | Černá Karolína | 0020001 | HCE | 51:12 | + 27:34 | |
125. | Křístková Viktorie | ROZ0651 | OK Roztoky | 51:30 | + 27:52 | |
126. | Glas Petr | 0300001 | gymnasion | 53:29 | + 29:51 | |
127. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | SK Praga | 54:22 | + 30:44 | |
128. | Šomvársky Ján | TAP5500 | KOB Tretra Praha | 58:29 | + 34:51 | |
129. | Novák Miloš | SCP4600 | OK Sparta Praha | 58:47 | + 35:09 | |
130. | Šnejdar Ondřej | PGP7712 | SK Praga | 58:56 | + 35:18 | |
131. | Blahůtová Klára | MKP8150 | SK Meteor Kačerov | 59:13 | + 35:35 | |
132. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | OK Roztoky | 59:23 | + 35:45 | |
133. | Kotenová Markéta | RIC0651 | OB Říčany | 63:04 | + 39:26 | |
134. | Haňkovská Jana | PGP4050 | SK Praga | 63:16 | + 39:38 | |
135. | Mašková Zuzana | MKP7050 | SK Meteor Kačerov | 64:16 | + 40:38 | |
136. | Kotenová Barbora | RIC0452 | OB Říčany | 64:40 | + 41:02 | |
137. | Hrubá Veronika | 65:41 | + 42:03 | |||
138. | Šlapáková Libuše | 0160001 | GC old | 66:52 | + 43:14 | |
139. | Beranová Vlasta | UVP5450 | Slovan Praha | 67:04 | + 43:26 | |
140. | Tloušťová Eva | SCP6950 | OK Sparta Praha | 67:18 | + 43:40 | |
141. | Šnejdarová Miroslava | 0110001 | není členem | 71:42 | + 48:04 | |
142. | Nosek Martina | DLT7251 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 71:55 | + 48:17 | |
143. | Dubský Miloš | SCP5100 | OK Sparta Praha | 72:06 | + 48:28 | |
144. | Janichová Magdalena | 0310001 | --- | 72:13 | + 48:35 | |
145. | Leníková Jana | DLT6151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 73:06 | + 49:28 | |
146. | Bauerová Pavla | 0200001 | Bez klubu | 73:13 | + 49:35 | |
147. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 76:52 | + 53:14 | |
148. | Wagnerová Lenka | DKP5450 | Oddíl OB Kotlářka | 80:31 | + 56:53 | |
149. | Janeček Zbynek | 0230001 | neregistrovaný | 103:04 | + 79:26 | |
150. | Janeček Norbert | 0250001 | nereg | 103:08 | + 79:30 | |
Ondráčková Veronika | EKP7850 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | |||
Junková Petra | STH7451 | SK Studenec | DISK | |||
Sadil Milan | 0060001 | N.A. | DISK | |||
John Vladimír | DLP5500 | OOB TJ Dukla Praha | DISK | |||
Illnerová Daniela | DISK | |||||
Mošnička Michal | DKP8003 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Petrová Martina | TAP6852 | KOB Tretra Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jan Šlapák | 0030002 | GC | 25:30 | ||
2. | Baldrian František | VSP1600 | USK Praha | 27:03 | + 1:33 | |
3. | Červená Kateřina | 29:24 | + 3:54 | |||
4. | Dudová Hana | DKP5752 | Oddíl OB Kotlářka | 45:56 | + 20:26 | |
5. | Nováková Helena | TAP8153 | KOB Tretra Praha | 47:09 | + 21:39 |