Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prošková Andrea | SJI1650 | C | OK Jihlava | 15:19 | |
2. | Kubáková Laura | JHB1550 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 28:30 | + 13:11 |
MS | Benešová Aneta | RUZ1150 | TJ Růžená | 19:51 | + 4:32 | |
Němcová Veronika | TCB1551 | C | SK Technik České Budějovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komárková Ondřejka | SJH1351 | C | SOS Jindřichův Hradec | 27:01 | |
2. | Jandová Alžběta | OPI1351 | C | Orientační sporty Písek | 30:13 | + 3:12 |
3. | Roučková Tereza | VIM1350 | C | Ski klub Šumava Vimperk | 30:42 | + 3:41 |
4. | Polednová Dominika | RUZ1350 | C | TJ Růžená | 50:16 | + 23:15 |
5. | Smolíková Kateřina | OPI1352 | B | Orientační sporty Písek | 58:39 | + 31:38 |
Lauermanová Eva | SJI1353 | C | OK Jihlava | DISK | ||
Olišarová Anna | PZR1352 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smolíková Adéla | OPI1150 | B | Orientační sporty Písek | 27:11 | |
2. | Polednová Helena | RUZ1250 | C | TJ Růžená | 30:56 | + 3:45 |
3. | Klusáčková Dorota | CTB1152 | B | SK OB Chotěboř | 31:34 | + 4:23 |
4. | Klusáčková Johana | CTB1153 | B | SK OB Chotěboř | 32:32 | + 5:21 |
5. | Komárková Radka | SJH1151 | B | SOS Jindřichův Hradec | 34:43 | + 7:32 |
6. | Vinopalová Barbora | PZR1151 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 37:42 | + 10:31 |
7. | Karbašová Kristýna | CTB1253 | C | SK OB Chotěboř | 41:20 | + 14:09 |
8. | Teringlová Veronika | VCB1251 | C | OB České Budějovice | 41:55 | + 14:44 |
9. | Kalábová Kateřina | OPI1152 | B | Orientační sporty Písek | 46:08 | + 18:57 |
10. | Kubešová Klára | RUZ1251 | C | TJ Růžená | 47:36 | + 20:25 |
11. | Gregorová Magdalena | DKP1158 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:05 | + 20:54 |
12. | Leitnerová Marie | VTA1252 | C | SC vebr-sport | 49:00 | + 21:49 |
13. | Nevrklová Adéla | RUZ1252 | C | TJ Růžená | 51:29 | + 24:18 |
Jelínková Anna | SJH1252 | C | SOS Jindřichův Hradec | DISK | ||
Svitáková Ludmila | SJH1152 | C | SOS Jindřichův Hradec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlíčková Hana | CHT1153 | B | OOB SK Chrast | 40:17 | |
2. | Čápová Denisa | STA0952 | B | OK Střelka | 43:39 | + 3:22 |
3. | Rychnovská Eliška | SJI1151 | B | OK Jihlava | 47:11 | + 6:54 |
4. | Drápová Justýna | OSN0990 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 51:40 | + 11:23 |
5. | Petříčková Zita | CTB1052 | C | SK OB Chotěboř | 51:43 | + 11:26 |
6. | Šimotová Elen | STA0954 | B | OK Střelka | 52:04 | + 11:47 |
7. | Velátová Tereza | OPI0953 | B | Orientační sporty Písek | 57:09 | + 16:52 |
8. | Korecká Eva | CHT1054 | C | OOB SK Chrast | 57:25 | + 17:08 |
9. | Leitnerová Anna | VTA0958 | B | SC vebr-sport | 60:06 | + 19:49 |
10. | Pobudová Marie | SJH1050 | C | SOS Jindřichův Hradec | 62:18 | + 22:01 |
11. | Kubešová Kristýna | RUZ1050 | C | TJ Růžená | 78:28 | + 38:11 |
12. | Kůrková Ema | VTA1053 | B | SC vebr-sport | 80:05 | + 39:48 |
13. | Slavíková Bára | CHT0951 | C | OOB SK Chrast | 82:33 | + 42:16 |
Vítková Eva | CHT1053 | B | OOB SK Chrast | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamenická Tereza Ester | OSN0888 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 45:20 | |
2. | Oranyová Sylva | SJI0751 | A | OK Jihlava | 46:40 | + 1:20 |
3. | Gregorová Alice | DKP0758 | A | Oddíl OB Kotlářka | 48:00 | + 2:40 |
4. | Nováková Anna Marie | CTB0951 | B | SK OB Chotěboř | 48:13 | + 2:53 |
5. | Baďurová Eliška | PZR0752 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 50:37 | + 5:17 |
6. | Kopencová Anna | SJH0752 | B | SOS Jindřichův Hradec | 56:44 | + 11:24 |
7. | Paulová Barbora | CTB0753 | B | SK OB Chotěboř | 59:39 | + 14:19 |
8. | Bukáčková Šárka | CTB0754 | C | SK OB Chotěboř | 67:29 | + 22:09 |
9. | Sobotková Lada | OPI0951 | B | Orientační sporty Písek | 70:30 | + 25:10 |
10. | Čerklová Eva | KRE0751 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 81:04 | + 35:44 |
11. | Janíčková Jolana | OSN0777 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 87:19 | + 41:59 |
12. | Komínová Vendula | RUZ0751 | C | TJ Růžená | 104:35 | + 59:15 |
Velátová Lucie | OPI0750 | B | Orientační sporty Písek | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blažková Veronika | SJH0551 | B | SOS Jindřichův Hradec | 65:07 | |
2. | Wacková Anna | SJI0653 | C | OK Jihlava | 73:51 | + 8:44 |
3. | Hendrychová Veronika | KRE0650 | B | OOB TJ Sokol Křemže | 108:57 | + 43:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voštová Lenka | SHK9051 | E | OK Slavia Hradec Králové | 71:32 | 5690 | |
2. | Matějů Martina | PGP8556 | R | SK Praga | 73:03 | + 1:31 | 5575 |
3. | Čápová Eliška | STA0451 | A | OK Střelka | 75:34 | + 4:02 | 5385 |
4. | Počtová Klára | OPI0453 | A | Orientační sporty Písek | 77:12 | + 5:40 | 5262 |
5. | Kubáková Nela | LPU0458 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 79:42 | + 8:10 | 5072 |
6. | Slámová Taťána | OSN0250 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 93:42 | + 22:10 | 4014 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vacková Anna | SJI9854 | C | OK Jihlava | 55:21 | 2554 | |
2. | Teringlová Vendula | VCB0451 | C | OB České Budějovice | 57:08 | + 1:47 | 2479 |
3. | Račanová Jana | OPI0054 | C | Orientační sporty Písek | 61:38 | + 6:17 | 2289 |
4. | Gottfriedová Adéla | VCB9755 | C | OB České Budějovice | 62:06 | + 6:45 | 2270 |
5. | Pazderníková Jana | OPI0452 | B | Orientační sporty Písek | 64:13 | + 8:52 | 2181 |
6. | Rudová Magdaléna | VTA0254 | C | SC vebr-sport | 71:37 | + 16:16 | 1870 |
7. | Nesrovnalová Iveta | JHB8952 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 71:56 | + 16:35 | 1856 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chudíková Barbora | SJI7850 | C | OK Jihlava | 55:45 | |
2. | Roučková Romana | VIM8350 | C | Ski klub Šumava Vimperk | 64:27 | + 8:42 |
3. | Polednová Hana | RUZ8051 | C | TJ Růžená | 65:16 | + 9:31 |
4. | Korecká Lenka | CHT8053 | C | OOB SK Chrast | 65:55 | + 10:10 |
5. | Paulíčková Renata | SJI8057 | C | OK Jihlava | 69:12 | + 13:27 |
6. | Němcová Martina | TCB8551 | C | SK Technik České Budějovice | 73:22 | + 17:37 |
7. | Blahutová Hanka | MFP7953 | C | Matfyz Praha | 73:29 | + 17:44 |
8. | Kovářová Julie | VCB8854 | C | OB České Budějovice | 76:29 | + 20:44 |
9. | Klusáčková Lenka | CTB8051 | C | SK OB Chotěboř | 84:34 | + 28:49 |
10. | Paulová Hana | CTB7851 | C | SK OB Chotěboř | 84:36 | + 28:51 |
11. | Kubešová Eva | RUZ8151 | C | TJ Růžená | 86:24 | + 30:39 |
12. | Nováková Hana | JHB8360 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 106:38 | + 50:53 |
13. | Nevrklová Martina | RUZ8053 | C | TJ Růžená | 115:49 | + 60:04 |
14. | Hofhanzlová Hana | RUZ7951 | C | TJ Růžená | 118:05 | + 62:20 |
15. | Binková Jana | CHT8651 | C | OOB SK Chrast | 121:50 | + 66:05 |
16. | Tichá Jana | 20002 | WILD ANIMALS | 141:26 | + 85:41 | |
17. | Smolíková Lenka | OPI8051 | C | Orientační sporty Písek | 158:11 | + 102:26 |
Míková Lenka | VCB7653 | C | OB České Budějovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringlová Martina | VCB7851 | C | OB České Budějovice | 46:44 | |
2. | Kamenická Lenka | OSN6955 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 46:48 | + 0:04 |
3. | Mazzarese Jana | SJI7854 | C | OK Jihlava | 54:30 | + 7:46 |
4. | Šrámková Iva | RIC7251 | C | OB Říčany | 55:57 | + 9:13 |
5. | Nešporová Marie | TTR7251 | C | OOB Třebíč | 56:37 | + 9:53 |
6. | Velátová Jana | OPI7350 | C | Orientační sporty Písek | 59:32 | + 12:48 |
7. | Rosecká Alena | PZR5654 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 61:10 | + 14:26 |
8. | Janíčková Jitka | OSN7356 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 62:33 | + 15:49 |
9. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 67:18 | + 20:34 |
10. | Janečková Veronika | SOB7151 | C | SOBSA | 69:09 | + 22:25 |
11. | Nechutová Alena | PZR6969 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 69:36 | + 22:52 |
12. | Cíchová Pavlína | TTR7452 | C | OOB Třebíč | 75:26 | + 28:42 |
13. | Gottfriedová Marcela | VCB7055 | C | OB České Budějovice | 79:40 | + 32:56 |
14. | Janošíková Olga | VCB7552 | C | OB České Budějovice | 80:27 | + 33:43 |
15. | Hojdarová Alena | VCB7358 | C | OB České Budějovice | 80:39 | + 33:55 |
16. | Kučerová Vladimíra | CHT6460 | C | OOB SK Chrast | 85:58 | + 39:14 |
17. | Růžičková Lucie | RIC7351 | OB Říčany | 93:13 | + 46:29 | |
18. | Petříčková Lenka | CTB7751 | C | SK OB Chotěboř | 95:40 | + 48:56 |
19. | Nováková Alena | KRE7450 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 105:40 | + 58:56 |
MS | Bartáková Petra | SJI8151 | C | OK Jihlava | 60:42 | + 13:58 |
Rožková Petra | RIC7575 | C | OB Říčany | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jansová Alena | CHT5852 | C | OOB SK Chrast | 57:12 | |
2. | Voborníková Eva | CTB6851 | C | SK OB Chotěboř | 58:01 | + 0:49 |
3. | Syslová Iva | TTR6151 | C | OOB Třebíč | 63:14 | + 6:02 |
4. | Málková Věra | CST6550 | C | OB Strakonice | 65:29 | + 8:17 |
5. | Vorlíčková Lenka | VTA6751 | C | SC vebr-sport | 86:56 | + 29:44 |
6. | Foltýnová Lenka | SJI6751 | C | OK Jihlava | 93:23 | + 36:11 |
Peřinková Irena | BBM6550 | C | BETA URSUS Rosice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hejzlarová Vladimíra | VCB5651 | C | OB České Budějovice | 53:05 | |
2. | Pokorná Eva | TCB5751 | C | SK Technik České Budějovice | 58:28 | + 5:23 |
3. | Vejvodová Mirka | VCB5750 | OB České Budějovice | 61:19 | + 8:14 | |
4. | Oulická Hana | TRT5350 | C | KOS Třešť | 84:21 | + 31:16 |
5. | Soudková Alena | TCB5851 | C | SK Technik České Budějovice | 96:23 | + 43:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matějů Ladislava | UVP4750 | C | Slovan Praha | 86:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mazzarese Aiden | SJI1502 | C | OK Jihlava | 12:30 | |
2. | Matějů Antonín | PGP1501 | C | SK Praga | 15:23 | + 2:53 |
3. | Koutník Adam | KRE1501 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 21:54 | + 9:24 |
4. | Mackerle Jonáš | VCB1500 | C | OB České Budějovice | 33:04 | + 20:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šťastný Vilém | CTB1301 | C | SK OB Chotěboř | 24:07 | |
2. | Lauerman Jan | SJI1515 | C | OK Jihlava | 27:05 | + 2:58 |
3. | Prošek Filip | SJI1401 | C | OK Jihlava | 36:07 | + 12:00 |
4. | Němec Matouš | TCB1301 | C | SK Technik České Budějovice | 36:47 | + 12:40 |
5. | Koutník Jakub | KRE1300 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 41:20 | + 17:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beran Antonín | SJH1101 | B | SOS Jindřichův Hradec | 22:56 | |
2. | Forst Matouš | PZR1100 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 31:04 | + 8:08 |
3. | Janda Filip | OPI1100 | C | Orientační sporty Písek | 37:40 | + 14:44 |
4. | Kouba Mikuláš | OPI1202 | C | Orientační sporty Písek | 42:34 | + 19:38 |
5. | Mazzarese David | SJI1100 | C | OK Jihlava | 50:31 | + 27:35 |
6. | Doležal Vojtěch | PZR1101 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 62:45 | + 39:49 |
7. | Roučka Tomáš | VIM1100 | C | Ski klub Šumava Vimperk | 70:45 | + 47:49 |
8. | Klíma Hugo | STA1205 | C | OK Střelka | 76:54 | + 53:58 |
MS | Havlíček Thomas | PZR1004 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 72:11 | + 49:15 |
Velát Filip | OPI1203 | C | Orientační sporty Písek | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Míchal Jakub | SJH1001 | B | SOS Jindřichův Hradec | 33:20 | |
2. | Hofhanzl Antonín | RUZ0902 | B | TJ Růžená | 36:20 | + 3:00 |
3. | Prášil Adam | SJI0901 | B | OK Jihlava | 37:16 | + 3:56 |
4. | Blažek Vojtěch | SJH1003 | B | SOS Jindřichův Hradec | 38:54 | + 5:34 |
5. | Klusáček Mikuláš | CTB0902 | B | SK OB Chotěboř | 38:57 | + 5:37 |
6. | Šťastný Antonín | CTB1101 | B | SK OB Chotěboř | 40:32 | + 7:12 |
7. | Novák Tobiáš | CTB1103 | B | SK OB Chotěboř | 50:51 | + 17:31 |
8. | Jirků Ondřej | SJI0904 | B | OK Jihlava | 51:07 | + 17:47 |
9. | Dočkal Matouš | SJI0900 | C | OK Jihlava | 52:59 | + 19:39 |
10. | Kouba Jan | OPI1002 | B | Orientační sporty Písek | 53:59 | + 20:39 |
11. | Wierer Antonín | STA0901 | C | OK Střelka | 55:05 | + 21:45 |
12. | Černý Petr | SJI0905 | C | OK Jihlava | 57:57 | + 24:37 |
13. | Vinopal Vojtěch | PZR0901 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 59:04 | + 25:44 |
14. | Prášil Šimon | TTR0901 | C | OOB Třebíč | 62:10 | + 28:50 |
15. | Jirásek Rostislav | CTB0903 | C | SK OB Chotěboř | 63:06 | + 29:46 |
16. | Buršík Matěj | SJI1002 | C | OK Jihlava | 81:10 | + 47:50 |
17. | Váně Šimon | OPI0904 | C | Orientační sporty Písek | 102:59 | + 69:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Těthal Josef | SJH0805 | B | SOS Jindřichův Hradec | 50:43 | |
2. | Prášil Jakub | SJI0702 | B | OK Jihlava | 54:54 | + 4:11 |
3. | Knap Jakub | PZR0701 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 56:51 | + 6:08 |
4. | Venhoda Lukáš | SJI0801 | B | OK Jihlava | 65:44 | + 15:01 |
5. | Šimon Eduard | PZR0800 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 66:04 | + 15:21 |
6. | Vítek Vojtěch | CHT0801 | B | OOB SK Chrast | 68:57 | + 18:14 |
7. | Wierer Jan | STA0701 | C | OK Střelka | 73:51 | + 23:08 |
8. | Hudec David | SJI0806 | C | OK Jihlava | 76:05 | + 25:22 |
9. | Debef Alan | SJI0809 | B | OK Jihlava | 79:55 | + 29:12 |
10. | Fiala Ondřej | KRE0800 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 124:23 | + 73:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rožek Vojtěch | RIC0501 | C | OB Říčany | 73:55 | |
2. | Novák Matyáš | CTB0601 | B | SK OB Chotěboř | 77:03 | + 3:08 |
3. | Venhauer Vojtěch | SJI0505 | B | OK Jihlava | 77:40 | + 3:45 |
4. | Nešpor Jiří | TTR0502 | B | OOB Třebíč | 82:06 | + 8:11 |
5. | Jirků František | SJI0600 | B | OK Jihlava | 86:16 | + 12:21 |
6. | Hrdlička Šimon | OPI0601 | B | Orientační sporty Písek | 90:02 | + 16:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prášil Marek | SJI7313 | R | OK Jihlava | 68:01 | 8023 | |
2. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | R | SK Brno Žabovřesky | 71:03 | + 3:02 | 7686 |
3. | Orany Vojtěch | SJI0401 | A | OK Jihlava | 71:30 | + 3:29 | 7636 |
4. | Prášil Tomáš | TTR0501 | A | OOB Třebíč | 71:44 | + 3:43 | 7611 |
5. | Vacek Vojtěch | SJI9602 | C | OK Jihlava | 73:29 | + 5:28 | 7416 |
6. | Čech Petr | SJI0001 | C | OK Jihlava | 74:54 | + 6:53 | 7259 |
7. | Venhoda Matěj | SJI0301 | A | OK Jihlava | 79:18 | + 11:17 | 6772 |
8. | Lauerman Jan | SJI7419 | C | OK Jihlava | 80:37 | + 12:36 | 6626 |
9. | Čechová Tereza | KAM9852 | E | OK Kamenice | 81:54 | + 13:53 | 6483 |
10. | Gregor Martin | DKP7705 | C | Oddíl OB Kotlářka | 82:35 | + 14:34 | 6408 |
11. | Prášil Aleš | SJI7415 | C | OK Jihlava | 84:02 | + 16:01 | 6247 |
12. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | C | OK Jihlava | 86:00 | + 17:59 | 6029 |
13. | Škrabánek Matěj | SJI9203 | C | OK Jihlava | 87:27 | + 19:26 | 5868 |
14. | Teringl Radek | VCB6502 | C | OB České Budějovice | 88:13 | + 20:12 | 5783 |
15. | Přikryl Petr | PBM6708 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 90:33 | + 22:32 | 5524 |
16. | Link Lukáš | STH0205 | C | SK Studenec | 91:45 | + 23:44 | 5391 |
17. | Sobotka Radim | OPI0300 | B | Orientační sporty Písek | 91:53 | + 23:52 | 5377 |
18. | Hrodek Ondřej Otto | OPI0701 | B | Orientační sporty Písek | 91:56 | + 23:55 | 5371 |
19. | Vošta Zdeněk | VCB8748 | C | OB České Budějovice | 93:23 | + 25:22 | 5210 |
20. | Hladílek Jan | PZR8814 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 96:14 | + 28:13 | 4894 |
21. | Novotný Ondřej | ABM9211 | C | KOB ALFA Brno | 102:45 | + 34:44 | 4172 |
22. | Velát Vojtěch | OPI0400 | B | Orientační sporty Písek | 103:55 | + 35:54 | 4042 |
23. | Krška Vojtěch | VCB8901 | C | OB České Budějovice | 107:33 | + 39:32 | 3640 |
24. | Koumar František | SJI9501 | C | OK Jihlava | 138:10 | + 70:09 | 245 |
25. | Čermák Martin | RUZ7100 | C | TJ Růžená | 143:30 | + 75:29 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nesrovnal Jaroslav | JHB8305 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 74:22 | ||
2. | Skryja Ondřej | PZR9502 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 112:43 | + 38:21 | |
3. | Jirků František | SJI7900 | C | OK Jihlava | 119:21 | + 44:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šťastný Karel | CTB7901 | C | SK OB Chotěboř | 63:59 | |
2. | Zdráhal Tomáš | OOL8801 | C | SK Haná orienteering | 64:45 | + 0:46 |
3. | Henek Vladan | VBM8002 | C | VSK Mendelu Brno | 66:38 | + 2:39 |
4. | Gregor Petr | RUZ7500 | C | TJ Růžená | 66:59 | + 3:00 |
5. | Matyšek Bronislav | PLU7823 | C | TJ SOKOL Plumlov | 78:24 | + 14:25 |
6. | Wierer Martin | STA7702 | C | OK Střelka | 80:39 | + 16:40 |
7. | Klvaňa Milan | CHT7500 | C | OOB SK Chrast | 84:27 | + 20:28 |
8. | Klíma Martin | STA7803 | C | OK Střelka | 85:15 | + 21:16 |
9. | Fiala Jan | 20001 | WILD ANIMALS | 85:43 | + 21:44 | |
10. | Doležel Tomáš | STA7701 | C | OK Střelka | 90:50 | + 26:51 |
11. | Duba Vojtěch | SJH8003 | C | SOS Jindřichův Hradec | 97:59 | + 34:00 |
12. | Klíma David | STA7902 | C | OK Střelka | 105:00 | + 41:01 |
13. | Roučka Martin | VIM8000 | C | Ski klub Šumava Vimperk | 105:11 | + 41:12 |
14. | Sláma Jaroslav | OSN6901 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 105:45 | + 41:46 |
15. | Vinopal Tomáš | PZR7905 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 106:23 | + 42:24 |
16. | Leksa Robert | CHT8002 | C | OOB SK Chrast | 138:10 | + 74:11 |
17. | Černý Petr | SJI8100 | C | OK Jihlava | 170:11 | + 106:12 |
Klusáček Luděk | CTB7803 | C | SK OB Chotěboř | + |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prošek Michal | SJI7823 | C | OK Jihlava | 51:43 | |
2. | Novák Pavel | CTB7001 | C | SK OB Chotěboř | 52:55 | + 1:12 |
3. | Málek Martin | CST6501 | C | OB Strakonice | 56:39 | + 4:56 |
4. | Klimeš Petr | OPI7700 | C | Orientační sporty Písek | 58:49 | + 7:06 |
5. | Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | C | TJ Růžená | 60:00 | + 8:17 |
6. | Orany Tomáš | SJI7311 | C | OK Jihlava | 60:38 | + 8:55 |
7. | Šteflíček Martin | SJH7504 | C | SOS Jindřichův Hradec | 63:55 | + 12:12 |
8. | Nevrkla Tomáš | RUZ7600 | C | TJ Růžená | 64:34 | + 12:51 |
9. | Šrámek Petr | RIC6905 | C | OB Říčany | 68:56 | + 17:13 |
10. | Ruda Petr | VTA7301 | C | SC vebr-sport | 70:25 | + 18:42 |
11. | Hartvich Otto | OPI6900 | C | Orientační sporty Písek | 71:29 | + 19:46 |
12. | Velát Josef | OPI7302 | C | Orientační sporty Písek | 71:44 | + 20:01 |
13. | Vala Ferdinand | SJI7302 | C | OK Jihlava | 73:06 | + 21:23 |
14. | Komín Petr | RUZ7200 | C | TJ Růžená | 76:29 | + 24:46 |
15. | Dvořáček Jan | TTR7701 | C | OOB Třebíč | 77:40 | + 25:57 |
16. | Vacek František | CHT7001 | C | OOB SK Chrast | 80:31 | + 28:48 |
17. | Paul Pavel | CTB7601 | C | SK OB Chotěboř | 81:12 | + 29:29 |
18. | Vacek Milan | SJI6901 | C | OK Jihlava | 81:28 | + 29:45 |
19. | Cícha Radek | TTR7503 | C | OOB Třebíč | 83:57 | + 32:14 |
20. | Janeček Ondřej | SOB7001 | C | SOBSA | 88:18 | + 36:35 |
21. | Rychnovský Radek | SJI7702 | C | OK Jihlava | 100:39 | + 48:56 |
22. | Hendrych František | KRE7301 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 146:53 | + 95:10 |
23. | Novisedlák Dušan | VTA7501 | C | SC vebr-sport | 169:55 | + 118:12 |
Kůrka František | VTA7401 | C | SC vebr-sport | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hejzlar Josef | VCB5601 | C | OB České Budějovice | 48:39 | |
2. | Hošek Lubomír | PCB6101 | C | SKP České Budějovice | 52:43 | + 4:04 |
3. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | C | OK Jihlava | 57:32 | + 8:53 |
4. | Kamenický Radan | OSN6004 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 59:41 | + 11:02 |
5. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | C | OK Jihlava | 59:52 | + 11:13 |
6. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 60:01 | + 11:22 |
7. | Nešpor Jan | TTR6101 | C | OOB Třebíč | 62:03 | + 13:24 |
8. | Pšenička Jiří | TCB6301 | C | SK Technik České Budějovice | 65:20 | + 16:41 |
9. | Hrdlička Pavel | OPI6500 | C | Orientační sporty Písek | 69:12 | + 20:33 |
10. | Hošek Ladislav | SCP6001 | C | OK Sparta Praha | 70:48 | + 22:09 |
11. | Skryja Bořivoj | PZR6106 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 75:45 | + 27:06 |
12. | Honsa Luděk | ACB6301 | ABK České Budějovice - Šumava | 91:30 | + 42:51 | |
13. | Šenkýř Vladimír | SJI6000 | C | OK Jihlava | 94:47 | + 46:08 |
14. | Petráček Aleš | SJI6301 | C | OK Jihlava | 102:39 | + 54:00 |
Rachůnek Stanislav | SJI6801 | C | OK Jihlava | DISK | ||
Soudek Vojtěch | TCB5601 | C | SK Technik České Budějovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubálek Zdeněk | RUZ5306 | C | TJ Růžená | 53:43 | |
2. | Forst Vlastimil | PZR5603 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 56:43 | + 3:00 |
3. | Mrštík Václav | CHT5001 | C | OOB SK Chrast | 59:50 | + 6:07 |
4. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 66:27 | + 12:44 |
5. | Khýn Miroslav | VTA5401 | C | SC vebr-sport | 96:41 | + 42:58 |
MS | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 40:33 | + |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matras Jaroslav | CHT5301 | C | OOB SK Chrast | 46:02 | |
2. | Vítek Josef | CHT4802 | C | OOB SK Chrast | 46:55 | + 0:53 |
3. | Henek Milan | RBK5307 | C | SK Radioklub Blansko | 53:42 | + 7:40 |
4. | Vodrážka Oldřich | CHT4701 | C | OOB SK Chrast | 55:03 | + 9:01 |
5. | Kodys Václav | RUZ5105 | C | TJ Růžená | 59:00 | + 12:58 |
6. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Rosice | 60:00 | + 13:58 |
7. | Blecha Ladislav | TRT5100 | C | KOS Třešť | 61:11 | + 15:09 |
8. | Zlesák Milan | CHT5101 | C | OOB SK Chrast | 63:23 | + 17:21 |
9. | Paulíček Jiří | SJI4911 | C | OK Jihlava | 63:47 | + 17:45 |
10. | Starka František | CHT4801 | C | OOB SK Chrast | 66:06 | + 20:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gregor Šimon | RUZ1600 | C | TJ Růžená | 13:27 | |
2. | Hofhanzlová Magdaléna | RUZ1650 | C | TJ Růžená | 15:41 | + 2:14 |
3. | Beneš Michal | RUZ1201 | TJ Růžená | 16:10 | + 2:43 | |
4. | Beneš Petr | RUZ1301 | TJ Růžená | 16:42 | + 3:15 | |
5. | Matoušek Jan ml. | SJH1604 | C | SOS Jindřichův Hradec | 17:00 | + 3:33 |
6. | Dokoupilová Eliška | STA1553 | OK Střelka | 17:23 | + 3:56 | |
7. | Nevrklová Zuzana | RUZ1750 | C | TJ Růžená | 17:30 | + 4:03 |
8. | Míchal Jáchym | SJH1601 | C | SOS Jindřichův Hradec | 18:15 | + 4:48 |
9. | Těthalová Marie | SJH1652 | C | SOS Jindřichův Hradec | 19:11 | + 5:44 |
10. | Koutník Matěj | KRE1701 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 19:12 | + 5:45 |
11. | Buršíková Kateřina | SJI1750 | C | OK Jihlava | 20:07 | + 6:40 |
12. | Heřmanová Laura | KRE1650 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 21:33 | + 8:06 |
13. | Komárek Štěpán | SJH1602 | C | SOS Jindřichův Hradec | 22:14 | + 8:47 |
14. | Mackerle Jáchym | VCB1700 | OB České Budějovice | 24:04 | + 10:37 | |
15. | Beneš Jakub | RUZ1502 | TJ Růžená | 24:54 | + 11:27 | |
16. | Fikarová Magdalena | CTB1552 | C | SK OB Chotěboř | 26:00 | + 12:33 |
17. | Klímová Rozálie | STA1451 | C | OK Střelka | 27:32 | + 14:05 |
18. | Vobr David | SJH | 30:43 | + 17:16 | ||
19. | Pecina Jan | RUZ1400 | TJ Růžená | 32:51 | + 19:24 | |
20. | Vobrová Anna | SJH | 33:06 | + 19:39 | ||
21. | Forstová Viola | PZR1551 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 41:26 | + 27:59 |
22. | Sadílková Kateřina | CHT1651 | C | OOB SK Chrast | 41:28 | + 28:01 |
23. | Henková Nela | 49:06 | + 35:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šenkýř Matěj | 24:26 | ||||
2. | Buršíková Olga | SJI8150 | C | OK Jihlava | 31:33 | + 7:07 |
3. | Beneš Libor | RUZ8200 | TJ Růžená | 34:06 | + 9:40 | |
4. | Rachůnek Stanislav | SJI0602 | C | OK Jihlava | 35:13 | + 10:47 |
5. | Kalábová Vendula | OPI7950 | C | Orientační sporty Písek | 35:19 | + 10:53 |
6. | Novák Milan | KRE7300 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 35:36 | + 11:10 |
7. | Tethal Martin | 36:27 | + 12:01 | |||
8. | Koubová Klára | OPI8252 | C | Orientační sporty Písek | 37:45 | + 13:19 |
9. | Fialová Irena | KRE7950 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 37:48 | + 13:22 |
10. | Janda Libor | OPI7500 | C | Orientační sporty Písek | 37:51 | + 13:25 |
11. | Nechuta Milan | PZR7007 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 38:07 | + 13:41 |
12. | Knap Miroslav | PZR7402 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 41:50 | + 17:24 |
13. | Míchalová Zuzana | SJH8252 | C | SOS Jindřichův Hradec | 43:51 | + 19:25 |
14. | Debefová Zuzana | 40001 | Jihlava | 47:27 | + 23:01 | |
15. | Rachůnková Markéta | SJI7150 | C | OK Jihlava | 48:43 | + 24:17 |
16. | Klímová Michala | STA8052 | OK Střelka | 49:41 | + 25:15 | |
17. | Hendrych Miloš | 51:03 | + 26:37 | |||
18. | Jirků Olga | SJI7750 | C | OK Jihlava | 52:47 | + 28:21 |
19. | Debef Dominik | 40002 | Jihlava | 53:54 | + 29:28 | |
20. | Mazzarese Kenneth | SJI7703 | C | OK Jihlava | 54:15 | + 29:49 |
21. | Chaloupka Přemysl | 56:12 | + 31:46 | |||
22. | Rychtecký Josef | 50001 | České Budějovice | 57:22 | + 32:56 | |
23. | Loskotová Gabriela | 58:29 | + 34:03 | |||
24. | kamarád Jarmil | Benešová | 62:25 | + 37:59 | ||
25. | Hojdar Jakub | VCB0708 | C | OB České Budějovice | 63:22 | + 38:56 |
26. | Pragerová Jana | Benešová | 64:19 | + 39:53 | ||
27. | Hojdar Jan | VCB0908 | C | OB České Budějovice | 68:16 | + 43:50 |
28. | Hojdar Ivan | VCB7508 | C | OB České Budějovice | 74:26 | + 50:00 |
29. | Kůrková Iveta | 60001 | Kůrkovci | 84:53 | + 60:27 | |
30. | Klímová Jana | STA8152 | C | OK Střelka | 85:21 | + 60:55 |
31. | Jehlička Oldřich | CHT6601 | C | OOB SK Chrast | 96:41 | + 72:15 |
Matyšková Linda | 30001 | PLU | DISK |