Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
25.06.2017
Místo konání:
Chata Slovanka
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
1.10 km, 25 m, 10 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0854 Krejzová Markéta OOB TJ Turnov C 1403063 55 Kč
VLI0750 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering C 2080993 55 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 55 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov C 2106741 55 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 55 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava C 2095948 55 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 2095923 55 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 55 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 55 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075698 55 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4359 55 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 55 Kč
BOR0759 Vaňourková Sára OK Jiskra Nový Bor C 4421 55 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 7531975 55 Kč
BOR0753 Murswieková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 4408 55 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 55 Kč
BOR0857 Michálková Ema OK Jiskra Nový Bor C 4427 55 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4424 55 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 55 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 8062 55 Kč
TUR0762 Ferbasová Matylda OOB TJ Turnov C 2091520 55 Kč
TJN0750 Baloghová Mile OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073663 55 Kč
TJN0752 Koňáková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111798 55 Kč
TJN1052 Lederová Aneta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4622351 55 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 55 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 55 Kč
TJN0754 Ryšavá Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408043 55 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 55 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 55 Kč
1.70 km, 30 m, 7 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP1054 Pavlů Marie VŠSK MFF UK Praha C 246874 50 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 2106736 50 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 50 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 50 Kč
BOR0856 Koudelková Katrin OK Jiskra Nový Bor C 4441 50 Kč
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2569 50 Kč
JEN0752 Kůtková Tereza OB Jenišovice C 2112773 50 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 50 Kč
TJN0855 Podoubská Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408041 50 Kč
TJN0952 Zappová Elisabeth OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027206 50 Kč
FSP0850 Vondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 50 Kč
TJNxx22 Hubnerová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2103745 50 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov C 23770 50 Kč
1.20 km, 30 m, 9 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 55 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov B 2095942 55 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín C 347916 55 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425542 55 Kč
CHA0552 Houdová Veronika OK Chrastava C 2070843 55 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 2095957 55 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2088161 55 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 55 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 2080848 55 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor C 4364 55 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2067681 55 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering C 51600 55 Kč
TUR0657 Vamberová Markéta OOB TJ Turnov C 2113059 55 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102568 55 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085580 55 Kč
TJN0657 Kottíková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111796 55 Kč
TJN0658 Podoubská Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408040 55 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111795 55 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 55 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 55 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078475 55 Kč
TJN0453 Vinšová Petra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 55 Kč
1.20 km, 35 m, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering C 2113493 55 Kč
CHA0352 Divišková Rebeka OK Chrastava C 2070841 55 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava C 436428 55 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov C 1403054 55 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 55 Kč
BOR0452 Neradová Natálie OK Jiskra Nový Bor C 4358 55 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 4367 55 Kč
BOR0457 Jakoubková Anna OK Jiskra Nový Bor C 682369 55 Kč
FYD0450 Čabanová Tereza Jizerský klub OB Frýdlant C 8327 55 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069097 55 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088165 55 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085567 55 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398987 55 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 55 Kč
VSP0457 Nosková Barbora USK Praha C 2058488 55 Kč
1.60 km, 35 m, 14 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 70 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8632141 70 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 70 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 70 Kč
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C 8181 70 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 70 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava B 2070839 70 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 70 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc B 2092433 70 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 70 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 70 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy C 51496 70 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7201759 70 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš B 7205018 70 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 70 Kč
VSP0255 Nosková Klára USK Praha C 2058493 70 Kč
1.90 km, 45 m, 16 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0051 Kosíková Eliška USK Praha C 9101185 70 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 70 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 70 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering C 49951 70 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 70 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 70 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 70 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 1333177 70 Kč
1.90 km, 45 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov B 231929 70 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 70 Kč
1.50 km, 40 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 51239 70 Kč
RUM8551 Heinlová Iva ZOOB Rumburk C 5642 70 Kč
CHA9651 Valešová Martina OK Chrastava C 8194 70 Kč
VLI8650 Brzáková Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 70 Kč
21P8750 Puternicka Joanna (POL) Orientop Wrocław 9870922 70 Kč
TUR8651 Zatloukalová Jana OOB TJ Turnov C 7791 70 Kč
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 70 Kč
SJC8551 Procházková Zuzana Sportcentrum Jičín C 0000009969 70 Kč
SJC8761 Höferová Petra Sportcentrum Jičín C 7878000 70 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB TRETRA Praha C 361934 70 Kč
TAP8650 Slotová Jarmila KOB TRETRA Praha C 7778650 70 Kč
VLI8250 Trávníčková Hana Slavia Liberec orienteering C 307414 70 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie TJ Loko Liberec C 51205 70 Kč
2.20 km, 50 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 70 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 70 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 70 Kč
CHA8852 Vejstrková Zuzana OK Chrastava C 4662 70 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 70 Kč
TUR9353 Pavlovcová Petra OOB TJ Turnov C 995878 70 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 70 Kč
SJC8356 Knoblochová Kamila Sportcentrum Jičín C 7778952 70 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 232050 70 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava R 887906 70 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 70 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 70 Kč
LLI9651 Štičková Anna TJ Loko Liberec E 7200361 70 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov E 876522 70 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 70 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 70 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 0002102079 70 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 0007770109 70 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2111769 70 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 7880102 70 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 70 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 70 Kč
DOB9399 Szeliga Malgorzata KOB Dobruška C 1394898 70 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 70 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB TRETRA Praha C 232158 70 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 70 Kč
VRL9254 Jebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331285 70 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 70 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 70 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 70 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 70 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 70 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 70 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 8271093 70 Kč
DKP8660 Ryantová Jana Oddíl OB Kotlářka C 7260030 70 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka C 9944499 70 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 70 Kč
1.90 km, 45 m, 18 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 70 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 70 Kč
CHA7852 Štveráková Monika OK Chrastava C 2059761 70 Kč
MFP7651 Šimšová Jana VŠSK MFF UK Praha C 682683 70 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 7209370 70 Kč
BOR7951 Murswieková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8422 70 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 4212 70 Kč
BOR7858 Navrátilová Markéta OK Jiskra Nový Bor C 8420 70 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 70 Kč
1.70 km, 45 m, 17 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 70 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 70 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 7207877 70 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 70 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 70 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 70 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 70 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 70 Kč
CHA7550 Švorcová Lenka OK Chrastava C 2084436 70 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 70 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 70 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 70 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 70 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 70 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 70 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 70 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 70 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 70 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 70 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 995831 70 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 70 Kč
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 70 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 70 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 70 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 70 Kč
1.50 km, 35 m, 15 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 70 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 70 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 70 Kč
27S7150 Furuczová Jela (SVK) Farmaceut Bratislava 511235 70 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 70 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 70 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 70 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 70 Kč
SJH6451 Tichá Jana SJH Jindřichův Hradec C 51925 70 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 70 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 70 Kč
TUV6851 Sokolářová Jitka SOK TJ Turnov C 7209436 70 Kč
LLI7152 Marková Jana TJ Loko Liberec C 2049529 70 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 70 Kč
24D6350 Juckelandt Sabine (GER) SV Robotron Dresden 1310763 70 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 70 Kč
LDC6850 Patzeltová Beatrice KOB Děčín C 8345 70 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 70 Kč
LLI7252 Melicharová Barbora TJ Loko Liberec C 51203 70 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 70 Kč
VSP7261 Nosková Pavla USK Praha C 2058494 70 Kč
1.40 km, 35 m, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 70 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 70 Kč
VSP6550 Kosíková Helena USK Praha C 9101184 70 Kč
1.20 km, 25 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 70 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 70 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 70 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7705 70 Kč
1.10 km, 25 m, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 70 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 70 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 70 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 70 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 70 Kč
0.90 km, 20 m, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 70 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 70 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 70 Kč
0.90 km, 20 m, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 70 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 70 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 70 Kč
1.20 km, 25 m, 10 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN0804 Horáček Dominik OB Jenišovice C 2103239 55 Kč
JEN0800 Horáček Jakub OB Jenišovice C 2060293 55 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering C 302695 55 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 55 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 2108913 55 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4402223 55 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering C 4402224 55 Kč
CHA0702 Klust Jan OK Chrastava C 2070858 55 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 2092428 55 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 55 Kč
BOR0708 Vacek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4378 55 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 7208072 55 Kč
BOR0700 Vávra Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 4415 55 Kč
BOR0703 Válek Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4425 55 Kč
BOR0901 Murswiek Jan OK Jiskra Nový Bor C 4410 55 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov C 1403065 55 Kč
TJN0813 Havel Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 55 Kč
TJN0704 Jakubík Jaromír OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408032 55 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 55 Kč
TJN0812 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096129 55 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088176 55 Kč
TJN0814 Oravec Viktor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111800 55 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 55 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 55 Kč
TJN0800 Vokurka Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111783 55 Kč
TJN1000 Vokurka Václav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111790 55 Kč
TJN0803 Zaňka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067312 55 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov C 411519 55 Kč
1.70 km, 30 m, 7 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0700 Pavlů Jakub VŠSK MFF UK Praha C 1417136 50 Kč
MFP0701 Pavlů Matěj VŠSK MFF UK Praha C 1418769 50 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 50 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 50 Kč
CHA0800 Houda Lukáš OK Chrastava C 2049586 50 Kč
CHA0700 Kučera Radek OK Chrastava C 2059765 50 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 50 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 50 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 50 Kč
BOR0903 Vaňourek Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 4428 50 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 7207504 50 Kč
JEN0902 Kůtek Matěj OB Jenišovice C 2112774 50 Kč
FYD0801 Juřina Jakub Jizerský klub OB Frýdlant C 2112749 50 Kč
TJN1003 Dočekal Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070807 50 Kč
VLI0904 Berka Tadeáš Slavia Liberec orienteering C 2103255 50 Kč
TJN1001 Tkáč Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 50 Kč
1.40 km, 30 m, 9 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 55 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 55 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 55 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425589 55 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 2106748 55 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava B 2059763 55 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov C 1403061 55 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 55 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420454 55 Kč
BOR0500 Vávra Jan OK Jiskra Nový Bor C 4389 55 Kč
JEN0602 Matouš Marek OB Jenišovice C 2104596 55 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8020 55 Kč
EKP0602 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2102701 55 Kč
VLI0501 Maškarinec Marek Slavia Liberec orienteering C 2088216 55 Kč
2KZ0500 Lengauer Patrik Česká Kamenice zapůjčit 55 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 55 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067316 55 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 55 Kč
TJN0505 Pitra Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408039 55 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 55 Kč
TJN0504 Sýkora Oliver OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073664 55 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2102774 55 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice B 2060291 55 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 55 Kč
1.40 km, 35 m, 13 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 55 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2078461 55 Kč
TUR0307 Mertlík Jakub OOB TJ Turnov C 2108912 55 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 55 Kč
CHA0400 Janoušek Albert OK Chrastava C 2084434 55 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov C 888622 55 Kč
BOR0401 Ort Haštal OK Jiskra Nový Bor B 4368 55 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 55 Kč
BOR0403 Kašpar Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 448931 55 Kč
BOR0402 Kašpar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 7209659 55 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 55 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 55 Kč
DLT0401 Průša Josef KrOB Rozmarýn Litoměřice C 2111711 55 Kč
2KZ0300 Tourek Matěj Česká Kamenice zapůjčit 55 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 55 Kč
TJN0403 Hruška Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078466 55 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085591 55 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056302 55 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080823 55 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027207 55 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398971 55 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 55 Kč
VSP0409 Nosek Daniel USK Praha C 446366 55 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 55 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 55 Kč
1.90 km, 45 m, 17 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 405991 70 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 70 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov B 9102562 70 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 70 Kč
JEN0101 Zabořil Vojtěch OB Jenišovice B 2060290 70 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9496 70 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice A 425596 70 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 70 Kč
TUR0111 Vambera Matyáš OOB TJ Turnov C 2113069 70 Kč
2.10 km, 40 m, 19 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0006 Waldhauser Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 8407 70 Kč
1.80 km, 40 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 70 Kč
BBM5700 Gawel Jiří BETA URSUS Orienteering C 301272 70 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 70 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 2102802 70 Kč
VLI8202 Trávníček Tomáš Slavia Liberec orienteering C 8275 70 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 70 Kč
TJNxx10 Šklíba David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2059760 70 Kč
2.60 km, 55 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(82)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka R 1394693 70 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 70 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 70 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 70 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 70 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 70 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2017682 70 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 70 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 70 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 70 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 70 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov B 888618 70 Kč
SJH6401 Tichý Martin SJH Jindřichův Hradec C 51929 70 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno B 7207341 70 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 70 Kč
21P8500 Wieszaczewski Jacek (POL) Orientop Wrocław 852702 70 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 70 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 70 Kč
TUR9000 Moravec Jan OOB TJ Turnov C 53759 70 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 70 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 70 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 70 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 70 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava B 2049592 70 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 1418761 70 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 70 Kč
TUR8703 Zatloukal Václav OOB TJ Turnov C 2049587 70 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 70 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 70 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 70 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 0000009965 70 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 0000004286 70 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 0007654324 70 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 0007207702 70 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 70 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 70 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 9200728 70 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7003001 70 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor R 7667667 70 Kč
TUR8402 Brož Marek OOB TJ Turnov C 887618 70 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 70 Kč
CHA9704 Hlubuček Tomáš OK Chrastava B 5176 70 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 70 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 70 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 70 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 888638 70 Kč
DOB9101 Pachnik Wojciech KOB Dobruška C 504407 70 Kč
PVP8400 Král Luboš VSS Přírodověda Praha 2103747 70 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB TRETRA Praha C 887637 70 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB TRETRA Praha C 515433 70 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 70 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 7209352 70 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 7207878 70 Kč
24D-001 Gawlitza Franz (GER) SV Robotron Dresden 1401077 70 Kč
24D0001 Höck Kilian (GER) SV Robotron Dresden 2051759 70 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 70 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 70 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 70 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch TJ Loko Liberec C 515503 70 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch TJ Loko Liberec B 7200375 70 Kč
LLI0001 Melichar Petr TJ Loko Liberec A 1398996 70 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 70 Kč
LLI9603 Fürst Matouš TJ Loko Liberec E 7003006 70 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8627110 70 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 70 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 70 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 70 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 70 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 7207866 70 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 70 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 70 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB TRETRA Praha C 515469 70 Kč
STH9201 Kučera Michal SK Studenec C 446371 70 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 886295 70 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 70 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 70 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 70 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 70 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy R 7209363 70 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629756 70 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB TRETRA Praha C 7778511 70 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 1003623 70 Kč
2.20 km, 50 m, 20 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 70 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 70 Kč
CHA7400 Kočárek Michal OK Chrastava C 4445 70 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 70 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301106 70 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 70 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 70 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 70 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 70 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 70 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 70 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem, C 8631583 70 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 70 Kč
2.00 km, 45 m, 19 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 70 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 70 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 70 Kč
TUR7310 Christl Ivan OOB TJ Turnov C 8056 70 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 70 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 70 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2059762 70 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 70 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200322 70 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 7207489 70 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 70 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8479 70 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 70 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 70 Kč
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 70 Kč
2KZ7300 Tourek Jan Česká Kamenice zapůjčit 70 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 70 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 70 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 70 Kč
TUV7001 Tomášek Ondřej SOK TJ Turnov C 70 Kč
1.90 km, 45 m, 18 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 70 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 70 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 70 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 70 Kč
ZAK7100 Furucz Dušan OK Netopýr Zákupy C 511234 70 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 70 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 70 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 70 Kč
LLI6801 Fürst Aleš TJ Loko Liberec C 436961 70 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 303922 70 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 70 Kč
TUR6912 Houžvička Jindřich OOB TJ Turnov C 51225 70 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 70 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2095964 70 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 9102148 70 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 70 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 70 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 70 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 70 Kč
8KC6900 Kruliš Petr ZŠ a MŠ Chotyně 301186 70 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8486 70 Kč
LLI7000 Marek Martin TJ Loko Liberec C 2049593 70 Kč
MFP6300 Hric Jan VŠSK MFF UK Praha C 515200 70 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8521 70 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 70 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 70 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 70 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 70 Kč
EKP7003 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 49964 70 Kč
VSP6910 Nosek Jan USK Praha C 446367 70 Kč
1.70 km, 45 m, 17 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 70 Kč
LTP6602 Šimek Stanislav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 887611 70 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 70 Kč
BOR6502 Mašek Petr OK Jiskra Nový Bor C 7765 70 Kč
33D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 70 Kč
1.50 km, 35 m, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 70 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 70 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 70 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 70 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel TJ Loko Liberec C 51209 70 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 70 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 70 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 70 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 70 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 70 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 70 Kč
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 70 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 897344 70 Kč
1.40 km, 35 m, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 70 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 70 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 301599 70 Kč
1.20 km, 25 m, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 70 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7718 70 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 70 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 70 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 70 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 70 Kč
55P4800 Edward Bartkowiak (POL) Grunwald Poznań 412412 70 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 70 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 70 Kč
33D0101 Conrad Helmut (GER) USV TU Dresden 7501901 70 Kč
65P0101 Bogulak Adam (POL) Paulinum Jelenia Góra 2053630 70 Kč
1.20 km, 25 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 70 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 70 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 70 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 70 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 70 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 70 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 70 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 70 Kč
LLI4702 Peterka Josef TJ Loko Liberec C 51204 70 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 70 Kč
1.70 km, 30 m, 7 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0950 Krejzová Jana OOB TJ Turnov C 4616799 50 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 50 Kč
TUV0951 Válková Karolína SOK TJ Turnov C 50 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 50 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 50 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 8118 50 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 4362 50 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8550 50 Kč
TUR1006 Drahoňovský Jakub OOB TJ Turnov C 1403064 50 Kč
JEN1351 Kůtková Sára OB Jenišovice půjčit 50 Kč
FYD0951 Čabanová Eva Jizerský klub OB Frýdlant C 50 Kč
FYD1150 Juřinová Aneta Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 50 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 7788 50 Kč
TJNxxx9 Raška Ben OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4622352 50 Kč
TJNxxx7 Raška Betty OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4622352 50 Kč
TJNxxx3 Leder Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408045 50 Kč
TJNxxx2 Oravcová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408038 50 Kč
TJNxxx1 Ryšavá Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408044 50 Kč
VLI1151 Berková Leontýna Slavia Liberec orienteering C 2103275 50 Kč
TJNxx21 Nagyová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2103706 50 Kč
1.60 km, 45 m, 12 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN7700 Horáček Tomáš OB Jenišovice C 411599 55 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 55 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 55 Kč
VLI9400 Petr Pavel Slavia Liberec orienteering C 8288 55 Kč
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov C 55 Kč
CHA7950 Kučerová Lucie OK Chrastava 2084441 55 Kč
31Z7250 Vaňourková Jitka Aktivit Nový Bor 1420232 55 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 55 Kč
KAM0358 Semíková Julie OK Kamenice C 2080943 55 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8512 55 Kč
BOR0707 Fojt Pavel OK Jiskra Nový Bor C 4372 55 Kč
TUR7455 Drahoňovská Petra OOB TJ Turnov C 53769 55 Kč
FYD0151 Čabanová Lenka Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 55 Kč
DLT7451 Průšová Hana KrOB Rozmarýn Litoměřice C zapůjčit 55 Kč
TJNxxx8 Dočekalová Pavlína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408031 55 Kč
TJNxxx6 Jakubík Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408034 55 Kč
TJNxxx5 Jakubík Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408033 55 Kč
TJNxxx4 Kottík Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2103712 55 Kč
TJN0204 Potměšil Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078465 55 Kč
65P0102 Świątkowska Bogumiła (POL) Paulinum Jelenia Góra 253493 55 Kč
TJN6701 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111786 55 Kč
VSP7152 Kodejšová Alena USK Praha C 2061813 55 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha C 2021828 55 Kč
1.90 km, 35 m, 18 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8765 Setínková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 70 Kč
79X8000 Ježowicz Roman Žižkovský tygři 2113390 70 Kč
RUM8451 Drahoňovská Veronika ZOOB Rumburk 4641719 70 Kč
31Z7900 Válek Ondřej Aktivit Nový Bor 1420239 70 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 70 Kč
6YC8751 Krupová Tereza Neregistrovaní 2088730 70 Kč
4DX5500 Hnídek Stanislav OOB Tanvald 2073662 70 Kč
64C8150 Uhlíková Šárka Ekonom Praha Outdoor 51180 70 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8415 70 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 7200363 70 Kč
DLT7301 Průša Josef KrOB Rozmarýn Litoměřice C 2111710 70 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír TJ Loko Liberec C 2092413 70 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš 2092439 70 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 70 Kč
VSP7202 Kodejš Zdeněk USK Praha C 2021822 70 Kč
celkem přihlášených: 583, vklad: 37340 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.