Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holubářová Viktorie | KUN0551 | C | TJ Sokol Kunvald | 14:53 | |
2. | Marečková Ema | CHT0451 | C | OOB SK Chrast | 15:50 | + 0:57 |
3. | Miková Lenka | TBM0460 | C | KOS TJ Tesla Brno | 19:35 | + 4:42 |
4. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | C | KOS TJ Tesla Brno | 21:03 | + 6:10 |
5. | Blažková Veronika | SJH0551 | C | SJH Jindřichův Hradec | 22:53 | + 8:00 |
6. | Bártová Alžběta | LPU0551 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 24:36 | + 9:43 |
7. | Benešová Michaela | SJH0651 | C | SJH Jindřichův Hradec | 40:54 | + 26:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koberová Kateřina | LPU0352 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 19:16 | |
2. | Chvátilová Johana | PHK0450 | C | OK 99 Hradec Králové | 25:21 | + 6:05 |
3. | Randáková Adéla | VRL0452 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 29:49 | + 10:33 |
4. | Vedrová Ela | TBM0357 | C | KOS TJ Tesla Brno | 29:58 | + 10:42 |
5. | Beranová Hana | VSP0455 | C | USK Praha | 31:10 | + 11:54 |
6. | Veselá Aneta | SJH0352 | C | SJH Jindřichův Hradec | 31:25 | + 12:09 |
7. | Komárková Jindra | SJH0453 | C | SJH Jindřichův Hradec | 32:29 | + 13:13 |
8. | Jakouběová Kateřina | JIL0351 | C | OK Jilemnice | 33:26 | + 14:10 |
9. | Kološová Veronika | LPU0351 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 33:40 | + 14:24 |
10. | Karlová Anna | JIL0352 | C | OK Jilemnice | 34:01 | + 14:45 |
11. | Vodičková Johana | LPU0354 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 35:19 | + 16:03 |
12. | Knobová Agáta | VRL0453 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 35:40 | + 16:24 |
13. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 38:11 | + 18:55 |
14. | Bártová Adéla | LPU0353 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:36 | + 27:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kochová Anna | SJC0153 | B | Sportcentrum Jičín | 20:05 | |
2. | Kosová Tereza | SRK0151 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 22:52 | + 2:47 |
3. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 23:51 | + 3:46 |
4. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | B | KOS TJ Tesla Brno | 27:05 | + 7:00 |
5. | Kuchařová Rozálie | SJC0251 | C | Sportcentrum Jičín | 31:04 | + 10:59 |
6. | Titzová Adéla | VSP0250 | C | USK Praha | 37:04 | + 16:59 |
7. | Chrástová Tereza | STH0251 | C | SK Studenec | 38:05 | + 18:00 |
8. | Jelínková Zuzana | CHC0151 | C | K.O.B. Choceň | 38:10 | + 18:05 |
9. | Kubíčková Iva | ZAM0151 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 42:10 | + 22:05 |
10. | Francová Lucie | LPU0152 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 44:11 | + 24:06 |
11. | Držková Berenika | LPU0151 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 45:25 | + 25:20 |
12. | Beranová Eva | VSP0254 | C | USK Praha | 48:49 | + 28:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svobodová Barbora | BFM0151 | B | SKOB Frýdek - Místek | 26:04 | |
2. | Blažková Kateřina | SJH0252 | C | SJH Jindřichův Hradec | 26:07 | + 0:03 |
3. | Randáková Alžběta | VRL0252 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 26:51 | + 0:47 |
4. | Korpasová Lucie | LBM0151 | B | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 28:08 | + 2:04 |
5. | Suková Hana | PZR0252 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 30:46 | + 4:42 |
6. | Smolková Sabina | STE0250 | C | SK SKI-OB Šternberk | 32:42 | + 6:38 |
7. | Polanská Nelly | PZR0152 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 43:43 | + 17:39 |
8. | Dvořáková Anna | JIL0154 | C | OK Jilemnice | 45:41 | + 19:37 |
9. | Richtrová Kateřina | JIL0151 | C | OK Jilemnice | 57:58 | + 31:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupská Barbora | PHK9951 | A | OK 99 Hradec Králové | 29:25 | |
2. | Hojná Eliška | SJH0052 | B | SJH Jindřichův Hradec | 30:51 | + 1:26 |
3. | Kopecká Anna | LPU9958 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 31:06 | + 1:41 |
4. | Janošíkova Tereza | UOL9950 | B | SK UP Olomouc | 31:22 | + 1:57 |
5. | Firešová Markéta | ZBM9951 | A | SK Žabovřesky Brno | 31:56 | + 2:31 |
6. | Waňková Martina | VRL9951 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 32:54 | + 3:29 |
7. | Semrádová Jana | CHC9951 | B | K.O.B. Choceň | 33:02 | + 3:37 |
8. | Rückerová Šárka | HOR0050 | B | TJ Jiskra Hořice | 33:38 | + 4:13 |
9. | Odehnalová Klára | ABM9956 | A | KOB Moira Brno | 35:03 | + 5:38 |
10. | Filipová Tereza | SRK0050 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 35:36 | + 6:11 |
11. | Jezdinská Natálie | STH9954 | A | SK Studenec | 37:07 | + 7:42 |
12. | Peterová Jana | DOB0051 | A | KOB Dobruška | 37:10 | + 7:45 |
13. | Grycová Kateřina | TBM0058 | B | KOS TJ Tesla Brno | 37:18 | + 7:53 |
14. | Zrníková Adéla | OSN0099 | C | SK OS Nové Město n. M. | 37:56 | + 8:31 |
15. | Hápová Petra | PHK0051 | B | OK 99 Hradec Králové | 38:54 | + 9:29 |
16. | Kalenská Dominika | STH9958 | A | SK Studenec | 39:18 | + 9:53 |
17. | Kubíčková Jana | PHK9999 | C | OK 99 Hradec Králové | 40:58 | + 11:33 |
18. | Plhalová Šárka | ASU0097 | B | Magnus Orienteering | 41:28 | + 12:03 |
19. | Stará Tereza | VRL0051 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:14 | + 14:49 |
20. | Dolejší Kateřina | STB0199 | B | TJ Stadion Nový Bor | 48:01 | + 18:36 |
21. | Brožová Zuzana | LPU0053 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 49:31 | + 20:06 |
22. | Wierzba Wiktoria | POL | C | 51:09 | + 21:44 | |
Zahradníková Denisa | SJC0053 | C | Sportcentrum Jičín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kmentová Barbora | LPU9957 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 33:18 | |
2. | Nechutová Aneta | PZR9951 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 46:04 | + 12:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vavrysová Barbara | LCE9751 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:32 | |
2. | Odehnalová Tereza | ABM9757 | A | KOB Moira Brno | 45:04 | + 0:32 |
3. | Horvátová Hana | ASU9797 | A | Magnus Orienteering | 48:43 | + 4:11 |
4. | Jansová Doubravka | ZAM9751 | B | OB T.J. Sokol Žamberk | 52:45 | + 8:13 |
5. | Fukalová Hana | AOV9850 | A | OOB TJ Baník Ostrava | 53:11 | + 8:39 |
6. | Peňázová Veronika | SJH9752 | A | SJH Jindřichův Hradec | 55:40 | + 11:08 |
7. | Grycová Veronika | TBM9859 | A | KOS TJ Tesla Brno | 56:37 | + 12:05 |
8. | Hojná Dominika | SJH9852 | A | SJH Jindřichův Hradec | 57:52 | + 13:20 |
9. | Parkanová Veronika | SJH9751 | B | SJH Jindřichův Hradec | 61:17 | + 16:45 |
10. | Korpasová Tereza | LBM9898 | B | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 71:23 | + 26:51 |
11. | Koporová Lenka | ZBM9753 | B | SK Žabovřesky Brno | 71:50 | + 27:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hančová Petra | VRL9652 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:35 | |
2. | Hiršová Gabriela | VBM9651 | A | VSK Mendelu Brno | 70:09 | + 11:34 |
3. | Šádková Martina | PHK9653 | A | OK 99 Hradec Králové | 71:57 | + 13:22 |
4. | Machačová Michaela | PHK9656 | A | OK 99 Hradec Králové | 73:47 | + 15:12 |
5. | Pěčková Veronika | SKM9651 | B | KOB Směr Kroměříž | 80:25 | + 21:50 |
6. | Šádková Lucie | PHK9654 | C | OK 99 Hradec Králové | 84:27 | + 25:52 |
7. | Košková Anička | LLI9550 | C | TJ Loko Liberec | 87:17 | + 28:42 |
8. | Fukalová Martina | AOV9550 | B | OOB TJ Baník Ostrava | 88:32 | + 29:57 |
9. | Jankowska Joanna | POL | C | 96:27 | + 37:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gregorová Kamila | CTB8151 | E | SK OB Chotěboř | 61:02 | 8930 | |
2. | Fenclová Marta | LPU7667 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 66:10 | + 5:08 | 8275 |
3. | Jirčáková Martina | LCE8951 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 69:20 | + 8:18 | 7871 |
4. | Randáková Helena | VRL7452 | R | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 73:01 | + 11:59 | 7401 |
5. | Horová Pavla | LPU9457 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 73:20 | + 12:18 | 7361 |
6. | Kociánová Lenka | VBM8553 | C | VSK Mendelu Brno | 73:41 | + 12:39 | 7316 |
7. | Vozdová Aneta | KSU9394 | R | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 75:47 | + 14:45 | 7048 |
8. | Sukeníková Zuzana | KRN8353 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 77:57 | + 16:55 | 6772 |
9. | Králová Michaela | CTB7959 | C | SK OB Chotěboř | 77:59 | + 16:57 | 6768 |
10. | Kopáčková Iva | CHT8851 | C | OOB SK Chrast | 80:12 | + 19:10 | 6485 |
11. | Benešová Jana | SJH9451 | A | SJH Jindřichův Hradec | 83:44 | + 22:42 | 6034 |
12. | Tesařová Marcela | AOP9450 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 83:45 | + 22:43 | 6032 |
13. | Králová Iveta | JHB8952 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 87:37 | + 26:35 | 5539 |
14. | Šediváková Helena | LPU8857 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 87:59 | + 26:57 | 5492 |
15. | Čermáková Magdalena | UOL9155 | C | SK UP Olomouc | 89:44 | + 28:42 | 5269 |
15. | Ulahelová Jana | LTU8451 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 89:44 | + 28:42 | 5269 |
17. | Přecechtělová Tereza | DOB8971 | C | KOB Dobruška | 91:43 | + 30:41 | 5016 |
18. | Končáková Klára | LCE9555 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 94:27 | + 33:25 | 4667 |
19. | Hnilicová Šárka | KSU9493 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 95:18 | + 34:16 | 4559 |
20. | Peterová Věra | DOB8751 | C | KOB Dobruška | 95:32 | + 34:30 | 4529 |
21. | Janů Hana | KSU9393 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 96:40 | + 35:38 | 4384 |
22. | Sklenářová Radka | LCE9250 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 102:29 | + 41:27 | 3642 |
23. | Palupčíková Nikola | LCE9151 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 110:31 | + 49:29 | 2617 |
Szlendak Joanna | LCE9352 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | 0 | ||
Cahlová Blanka | LCE9051 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | 0 | ||
MS | Fencl Petr | LPU6901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 224:35 | + 163:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matrasová Vendula | CHT8251 | C | OOB SK Chrast | 70:27 | 5834 | |
2. | Dušátková Lenka | PHK8557 | C | OK 99 Hradec Králové | 75:44 | + 5:17 | 5437 |
3. | Petrová Daniela | LPU8454 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 83:03 | + 12:36 | 4887 |
4. | Mertová Eva | DOB8551 | C | KOB Dobruška | 85:04 | + 14:37 | 4736 |
5. | Štěpánková Petra | LBM8651 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 86:47 | + 16:20 | 4607 |
6. | Hendrychová Zuzana | ZBM8954 | C | SK Žabovřesky Brno | 87:09 | + 16:42 | 4580 |
7. | Černíková Barbora | DOB7878 | C | KOB Dobruška | 89:03 | + 18:36 | 4437 |
8. | Michálková Renata | LCE8151 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 89:22 | + 18:55 | 4413 |
9. | Kršáková Marie | VIC9191 | C | OB Vizovice | 90:02 | + 19:35 | 4363 |
10. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | C | USK Praha | 91:53 | + 21:26 | 4224 |
11. | Justová Hana | PHK8556 | C | OK 99 Hradec Králové | 93:28 | + 23:01 | 4105 |
12. | Pokorná Kristýna | EKP8351 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 95:32 | + 25:05 | 3950 |
13. | Žitná Jana | SMB9251 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 98:22 | + 27:55 | 3737 |
14. | Mesiarkinová Kamila | MBM8282 | C | O-mikron | 100:06 | + 29:39 | 3607 |
MS | Tauchmanová Ivana | NPA7852 | C | SK LOB Nová Paka | 76:02 | + 5:35 | 5414 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Richterová Nataša | ADA7451 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 59:18 | 2701 | |
2. | Hrubanová Kateřina | ASU9197 | C | Magnus Orienteering | 61:11 | + 1:53 | 2622 |
3. | Šilerová Eva | 3JC | C | Lokomotiva Kolin | 61:37 | + 2:19 | |
4. | Chloupková Barbora | VBM8455 | C | VSK Mendelu Brno | 64:50 | + 5:32 | 2468 |
5. | Vellechová Radka | MOV8051 | C | SKOB Ostrava | 65:29 | + 6:11 | 2441 |
6. | Hrušková Kristýna | YBM9151 | C | Klub turistů a lyžařů Brno | 68:13 | + 8:55 | |
7. | Oujeská Lenka | ZBP7652 | C | OOB SK Zbraslav | 69:36 | + 10:18 | 2268 |
8. | Čechová Jitka | VBM8353 | C | VSK Mendelu Brno | 69:50 | + 10:32 | 2258 |
9. | Pilíková Veronika | CET8152 | C | TJ Loko Česká Třebová | 80:00 | + 20:42 | 1830 |
10. | Marešová Kristýna | LPU9155 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 80:29 | + 21:11 | 1810 |
11. | Žandová Hana | CTB7052 | C | SK OB Chotěboř | 83:04 | + 23:46 | 1701 |
12. | Hlaváčová Bára | JIL8551 | C | OK Jilemnice | 83:17 | + 23:59 | 1692 |
13. | Fencíková Lucie | JHB9160 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 86:16 | + 26:58 | 1567 |
14. | Jelínková Hana | CTB8152 | C | SK OB Chotěboř | 91:05 | + 31:47 | 1364 |
15. | Josífová Veronika | NNN8550 | C | Neregistrovaní | 107:05 | + 47:47 | |
Benešová Iveta | SJH9351 | C | SJH Jindřichův Hradec | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivdová Lenka | 2PC1350 | C | Sportovni klub hasicu KHK | 57:55 | |
2. | Kubečková Zdena | PHK7551 | C | OK 99 Hradec Králové | 63:07 | + 5:12 |
3. | Koberová Lenka | LPU6954 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 64:20 | + 6:25 |
4. | Jemelíková Lada | VBM6555 | C | VSK Mendelu Brno | 65:05 | + 7:10 |
5. | Milánová Jindřiška | TBM7475 | C | KOS TJ Tesla Brno | 66:49 | + 8:54 |
6. | Švecová Iva | CHT7151 | C | OOB SK Chrast | 67:54 | + 9:59 |
7. | Čivrná Karolína | VRL7355 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 69:42 | + 11:47 |
8. | Hiršová Marcela | VBM7079 | C | VSK Mendelu Brno | 69:52 | + 11:57 |
9. | Votočková Jaroslava | JIL7255 | C | OK Jilemnice | 70:13 | + 12:18 |
10. | Štreglová Andrea | VRL7552 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 71:26 | + 13:31 |
11. | Šklíbová Jana | SRK7651 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 71:38 | + 13:43 |
12. | Kroniková Jana | SHK7350 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 71:58 | + 14:03 |
13. | Korpasová Ivana | LBM7362 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 72:40 | + 14:45 |
14. | Šustrová Jana | ZBP7354 | C | OOB SK Zbraslav | 77:01 | + 19:06 |
15. | Fukalová Radmila | AOV7051 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 78:56 | + 21:01 |
16. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | C | OK 99 Hradec Králové | 79:18 | + 21:23 |
17. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 82:31 | + 24:36 |
18. | Sedláčková Jana | HLV7060 | C | KČT - OB Holešov | 83:17 | + 25:22 |
19. | Dolejší Lenka | STB7499 | C | TJ Stadion Nový Bor | 84:14 | + 26:19 |
20. | Hojná Tereza | SJH6951 | C | SJH Jindřichův Hradec | 87:57 | + 30:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grycová Jana | TBM6969 | C | KOS TJ Tesla Brno | 49:28 | |
2. | Marečková Kateřina | CHT7551 | C | OOB SK Chrast | 51:06 | + 1:38 |
3. | Grycová Petra | TBM7467 | C | KOS TJ Tesla Brno | 51:39 | + 2:11 |
4. | Vričanová Sylva | HAV6751 | C | SKOB Baník Havířov | 55:21 | + 5:53 |
5. | Moskvová Jitka | ZLH7551 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 59:40 | + 10:12 |
6. | Mrskočová Dana | LPU7356 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 60:46 | + 11:18 |
7. | Miková Iva | TBM7071 | C | KOS TJ Tesla Brno | 62:47 | + 13:19 |
8. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | C | KOS TJ Tesla Brno | 64:03 | + 14:35 |
9. | Odehnalová Kamila | ABM7052 | C | KOB Moira Brno | 67:33 | + 18:05 |
10. | Hrbková Martina | ZBP7450 | C | OOB SK Zbraslav | 67:37 | + 18:09 |
11. | Kaděrová Barbora | HAV7051 | C | SKOB Baník Havířov | 68:29 | + 19:01 |
12. | Mokrá Regina | ABM6854 | C | KOB Moira Brno | 68:35 | + 19:07 |
13. | Kavalírová Zuzana | PHK6950 | C | OK 99 Hradec Králové | 68:47 | + 19:19 |
14. | Pecharová Michaela | TJP6550 | C | TJ Sokol Troja | 70:18 | + 20:50 |
15. | Pipková Táňa | LPU7156 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 71:50 | + 22:22 |
16. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 72:08 | + 22:40 |
17. | Waňková Dita | VRL7151 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 72:21 | + 22:53 |
18. | Šišmová Hana | TYN6850 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 72:37 | + 23:09 |
19. | Junková Petra | STH7451 | C | SK Studenec | 75:40 | + 26:12 |
20. | Nechutová Alena | PZR6969 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 76:32 | + 27:04 |
21. | Obrátilová Naďa | ABM6654 | C | KOB Moira Brno | 78:12 | + 28:44 |
22. | Beranová Iva | VSP7150 | C | USK Praha | 80:12 | + 30:44 |
23. | Fenclová Markéta | LPU7155 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 81:48 | + 32:20 |
24. | Hápová Šárka | PHK7157 | C | OK 99 Hradec Králové | 83:52 | + 34:24 |
25. | Titzová Pavlína | VSP7470 | C | USK Praha | 84:11 | + 34:43 |
26. | Opová Ivana | ZBP7351 | C | OOB SK Zbraslav | 84:16 | + 34:48 |
27. | Poláčková Bohuslava | PZR7070 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 84:19 | + 34:51 |
28. | Vitkova Eva | CHT7251 | C | OOB SK Chrast | 96:37 | + 47:09 |
29. | Karlova Katerina | JIL7553 | C | OK Jilemnice | 131:52 | + 82:24 |
Fikar Stránská Linda | VRL7651 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosová Michaela | SRK6752 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 48:28 | |
2. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 49:11 | + 0:43 |
3. | Denysenko Tamara | 38S6150 | C | VZA Žilina | 51:21 | + 2:53 |
4. | Voborníková Eva | CTB6851 | C | SK OB Chotěboř | 53:13 | + 4:45 |
5. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 54:49 | + 6:21 |
6. | Julínková Dana | LPU6555 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 55:17 | + 6:49 |
7. | Pávková Jana | BOR6550 | C | OK Jiskra Nový Bor | 55:21 | + 6:53 |
8. | Cahlová Slávka | LCE5451 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 55:31 | + 7:03 |
9. | Nykodýmová Monika | TBM6870 | C | KOS TJ Tesla Brno | 57:34 | + 9:06 |
10. | Vlažná Mirka | LCE5852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 60:45 | + 12:17 |
11. | Hrušková Lenka | YBM6251 | C | Klub turistů a lyžařů Brno | 61:52 | + 13:24 |
12. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 62:17 | + 13:49 |
13. | Mutinská Zdeňka | KUO6499 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 64:51 | + 16:23 |
14. | Kubíčková Marcela | PHK6251 | C | OK 99 Hradec Králové | 65:50 | + 17:22 |
15. | Vlachová Hana | VRL6251 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 69:00 | + 20:32 |
16. | Hauerlandová Jitka | LCE5853 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 69:47 | + 21:19 |
17. | Tichá Jiřina | DOB6050 | C | KOB Dobruška | 85:44 | + 37:16 |
18. | Sochorová Hana | HAV6250 | C | SKOB Baník Havířov | 85:56 | + 37:28 |
19. | Tomanová Elena | YBM6666 | C | Klub turistů a lyžařů Brno | 86:38 | + 38:10 |
20. | Kukolová Alena | LCE6651 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 91:48 | + 43:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Roudná Eva | LPU6554 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 56:38 | |
2. | Kulová Jana | VAM6550 | C | OOB Vamberk | 57:11 | + 0:33 |
3. | Lukášová Lenka | TBM6653 | C | KOS TJ Tesla Brno | 60:20 | + 3:42 |
4. | Jašková Monika | TBM6363 | C | KOS TJ Tesla Brno | 61:14 | + 4:36 |
5. | Strachotová Eva | ASU6099 | C | Magnus Orienteering | 67:04 | + 10:26 |
6. | Syslová Iva | TTR6151 | C | OOB Třebíč | 67:12 | + 10:34 |
7. | Justová Jana | PHK6153 | C | OK 99 Hradec Králové | 68:53 | + 12:15 |
8. | Semrádová Jitka | CHC6651 | C | K.O.B. Choceň | 69:38 | + 13:00 |
9. | Matyášová Lenka | LBM6460 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 73:27 | + 16:49 |
10. | Rajnošková Marie | BZR6051 | C | Bratrstvo Ždárských vrchů | 76:59 | + 20:21 |
11. | Bürgerová Kateřina | LPU6755 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 78:46 | + 22:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rosecká Alena | PZR5654 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 47:31 | |
2. | Janská Iva | LBM5795 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 51:40 | + 4:09 |
3. | Víchová Ladislava | LPU5851 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 55:32 | + 8:01 |
4. | Salajková Věra | LBM5558 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 66:04 | + 18:33 |
5. | Klimplová Alena | LPU5551 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 66:32 | + 19:01 |
6. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | C | OK Jilemnice | 67:20 | + 19:49 |
7. | Slámová Hana | TBM4951 | C | KOS TJ Tesla Brno | 69:32 | + 22:01 |
8. | Kynčlová Miroslava | JIL5851 | C | OK Jilemnice | 70:51 | + 23:20 |
9. | Pokorná Eva | TCB5751 | C | SK Technik České Budějovice | 77:05 | + 29:34 |
10. | Šilerová Zdena | 3JC5351 | C | Lokomotiva Kolin | 92:02 | + 44:31 |
11. | Janošíková Jaroslava | UOL5858 | C | SK UP Olomouc | 94:20 | + 46:49 |
12. | Lusková Olga | CHA5650 | C | OK Chrastava | 96:35 | + 49:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Suchánková Libuše | SOP4851 | C | OOB TJ Slezan Opava | 45:36 | |
2. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | C | OK Sparta Praha | 50:47 | + 5:11 |
3. | Bogdálková Věra | LBM4858 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 53:27 | + 7:51 |
4. | Křtěnská Leontina | BOR4650 | C | OK Jiskra Nový Bor | 64:53 | + 19:17 |
5. | Malá Marie | LPU4753 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 68:44 | + 23:08 |
6. | Boudná Jaroslava | SJI4275 | C | OK Jihlava | 71:28 | + 25:52 |
7. | Lhotská Hana | ZAM4651 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 74:30 | + 28:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juška Michal | LPU0504 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:53 | |
2. | Kuhn Vojtěch | LPU0404 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 21:38 | + 0:45 |
3. | Bukovác Filip | 27S0501 | C | Farmaceut Bratislava | 25:38 | + 4:45 |
4. | Král Adam | CTB0501 | C | SK OB Chotěboř | 28:36 | + 7:43 |
5. | Vedra Tobiáš | TBM0621 | C | KOS TJ Tesla Brno | 29:06 | + 8:13 |
6. | Švestka Jakub | KVS0310 | C | SKOB Kobra Vsetín | 31:01 | + 10:08 |
7. | Zřídkaveselý Adam | ZBM0505 | C | SK Žabovřesky Brno | 32:37 | + 11:44 |
8. | Hora David | PGP0601 | C | SK Praga | 37:41 | + 16:48 |
9. | Čivrný Jan | VRL0501 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:02 | + 31:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hojný Jáchym | SJH0301 | C | SJH Jindřichův Hradec | 22:37 | |
2. | Orany Vojtěch | SJI0401 | C | OK Jihlava | 23:00 | + 0:23 |
3. | Gryc Ondřej | TBM0406 | C | KOS TJ Tesla Brno | 24:15 | + 1:38 |
4. | Fencl Jáchym | LPU0301 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 24:30 | + 1:53 |
5. | Juška Jiří | LPU0304 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 25:03 | + 2:26 |
6. | Krpata Michal | LPU0403 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 25:24 | + 2:47 |
7. | Waněk Hubert | VRL0302 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 29:38 | + 7:01 |
8. | Hybeš Michal | CHT0401 | C | OOB SK Chrast | 31:25 | + 8:48 |
9. | Titz Adam | VSP0401 | C | USK Praha | 32:54 | + 10:17 |
10. | Štichhauer Daniel | LPU0405 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 34:34 | + 11:57 |
Stauch Tomáš | PGP0303 | C | SK Praga | DISK | ||
Vaněček Tomáš | SJH0404 | C | SJH Jindřichův Hradec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelka Ondřej | PHK0101 | B | OK 99 Hradec Králové | 25:56 | |
2. | Švadlena Michal | CHC0101 | B | K.O.B. Choceň | 26:56 | + 1:00 |
3. | Milán Jakub | TBM0411 | C | KOS TJ Tesla Brno | 28:10 | + 2:14 |
4. | Mareček Šimon | CHT0202 | B | OOB SK Chrast | 29:40 | + 3:44 |
5. | Milán Tomáš | TBM0111 | B | KOS TJ Tesla Brno | 30:08 | + 4:12 |
6. | Chaloupský Jakub | PHK0302 | C | OK 99 Hradec Králové | 30:51 | + 4:55 |
7. | Rücker Jan | HOR0201 | C | TJ Jiskra Hořice | 31:47 | + 5:51 |
8. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | B | KOS TJ Tesla Brno | 35:15 | + 9:19 |
9. | Kligl Radim | TBM0103 | C | KOS TJ Tesla Brno | 36:08 | + 10:12 |
10. | Lukáš Martin | TBM0222 | C | KOS TJ Tesla Brno | 52:48 | + 26:52 |
11. | Ježek Jakub | JIL0104 | B | OK Jilemnice | 54:33 | + 28:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimek Štěpán | UOL0104 | B | SK UP Olomouc | 24:30 | |
2. | Poláček Tomáš | PZR0102 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 28:37 | + 4:07 |
3. | Manda Jakub | LPU0202 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 28:39 | + 4:09 |
4. | Čech Vít | AOP0302 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 32:34 | + 8:04 |
5. | Pipek Ondřej | LPU0203 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 34:00 | + 9:30 |
6. | Pobuda Vojtěch | SJH0302 | C | SJH Jindřichův Hradec | 37:41 | + 13:11 |
7. | Školník Eduard | BRU0103 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 42:52 | + 18:22 |
8. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:13 | + 24:43 |
9. | Burket Vojtěch | JIL0105 | C | OK Jilemnice | 50:22 | + 25:52 |
10. | Kynčl Vojtěch | JIL0101 | C | OK Jilemnice | 52:07 | + 27:37 |
11. | Osowski Martin | JIL0106 | C | OK Jilemnice | 56:07 | + 31:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivda Tomáš | CHC9901 | A | K.O.B. Choceň | 34:31 | |
2. | Chvátil Šimon | PHK9908 | B | OK 99 Hradec Králové | 35:05 | + 0:34 |
3. | Fencl Jonáš | LPU9902 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 35:48 | + 1:17 |
4. | Rusin Jan | BRU0001 | B | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 36:33 | + 2:02 |
5. | Šrámek Ondřej | KSU9909 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 38:51 | + 4:20 |
6. | Volák Ondřej | BRU0006 | B | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 41:08 | + 6:37 |
7. | Švec Martin | CHT9902 | B | OOB SK Chrast | 43:05 | + 8:34 |
8. | Roudný Martin | LPU0002 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 44:00 | + 9:29 |
9. | Veselý Vojtěch | SJH0001 | B | SJH Jindřichův Hradec | 45:09 | + 10:38 |
10. | Kavalír Jáchym | PHK9901 | A | OK 99 Hradec Králové | 46:39 | + 12:08 |
11. | Žanda Jan | CTB9901 | B | SK OB Chotěboř | 48:10 | + 13:39 |
12. | Hlaváč Ondřej | TBM9901 | B | KOS TJ Tesla Brno | 49:35 | + 15:04 |
13. | Hajný Vojtěch | JIL9902 | B | OK Jilemnice | 57:57 | + 23:26 |
14. | Roudný Václav | LPU0001 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 63:50 | + 29:19 |
15. | Konvalinka Jindřich | LPU0004 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 65:03 | + 30:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mašata Metoděj | PHK9905 | B | OK 99 Hradec Králové | 41:37 | |
2. | Švec Petr | CHT9901 | C | OOB SK Chrast | 48:00 | + 6:23 |
3. | Koudelka Tomáš | SJH0003 | C | SJH Jindřichův Hradec | 53:17 | + 11:40 |
4. | Bürger Matěj | LPU0009 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 57:07 | + 15:30 |
5. | Samek Tomáš | PHK0001 | C | OK 99 Hradec Králové | 68:42 | + 27:05 |
6. | Kučera Kryšpín | PHK9900 | C | OK 99 Hradec Králové | 71:48 | + 30:11 |
7. | Urbanec Hugo | EZL9915 | C | PEV Zlín | 80:47 | + 39:10 |
Pawlowicz Bruno | POL | C | DISK | |||
Hybeš David | CHT9903 | C | OOB SK Chrast | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bořil Jan | SJI9700 | A | OK Jihlava | 47:14 | |
2. | Starý Ondra | VRL9802 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:48 | + 2:34 |
3. | Hirš Otakar | VBM9801 | A | VSK Mendelu Brno | 52:55 | + 5:41 |
4. | Lucierski Maciej | POL | C | 57:56 | + 10:42 | |
5. | Semrád Ladislav | CHC9701 | A | K.O.B. Choceň | 58:44 | + 11:30 |
6. | Sedláček Ondřej | HLV9732 | A | KČT - OB Holešov | 60:10 | + 12:56 |
7. | Paukert Lukáš | KUO9801 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 67:16 | + 20:02 |
8. | Žáček Matěj | RBK9802 | C | SK Radioklub Blansko | 77:56 | + 30:42 |
9. | Lauterbach David | ZAM9801 | B | OB T.J. Sokol Žamberk | 78:10 | + 30:56 |
10. | Nechuta David | PZR9701 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 80:06 | + 32:52 |
11. | Faltejsek Jan | PHK9802 | C | OK 99 Hradec Králové | 80:37 | + 33:23 |
12. | Žák Jan | LPU9802 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 80:46 | + 33:32 |
13. | Burket Tomáš | JIL9805 | C | OK Jilemnice | 97:37 | + 50:23 |
14. | Hrouda Matěj | JIL9804 | C | OK Jilemnice | 100:01 | + 52:47 |
15. | Švestka Vít | KVS9700 | C | SKOB Kobra Vsetín | 112:17 | + 65:03 |
16. | Vávra Martin | LPU | C | OK Lokomotiva Pardubice | 127:32 | + 80:18 |
17. | Valušiak Marek | JIL9803 | C | OK Jilemnice | 147:31 | + 100:17 |
Novotný Matěj | ZAM9802 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Růžička Adam | PHK9704 | A | OK 99 Hradec Králové | 60:10 | |
2. | Nowak Maciej | POL | C | 62:18 | + 2:08 | |
2. | Křivda Martin | CHC9501 | A | K.O.B. Choceň | 62:18 | + 2:08 |
4. | Mašata Matěj | PHK9601 | A | OK 99 Hradec Králové | 65:45 | + 5:35 |
5. | Waněk Adam | VRL9501 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 68:12 | + 8:02 |
6. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | B | SK Žabovřesky Brno | 83:41 | + 23:31 |
7. | Dvorský Petr | SKM9601 | A | KOB Směr Kroměříž | 84:25 | + 24:15 |
8. | Krajcar Ivo | SKM9501 | B | KOB Směr Kroměříž | 87:21 | + 27:11 |
9. | Dušek Martin | ZAM9602 | B | OB T.J. Sokol Žamberk | 96:27 | + 36:17 |
10. | Holubář Bartoloměj | KUO9602 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 97:50 | + 37:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hubáček Michal | LCE9301 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 81:21 | 8821 | |
2. | Valenta Jiří | LCE9201 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 82:06 | + 0:45 | 8741 |
3. | Mokrý Stanislav | ABM9202 | R | KOB Moira Brno | 83:59 | + 2:38 | 8543 |
4. | Horvát Petr | ASU9447 | A | Magnus Orienteering | 84:16 | + 2:55 | 8513 |
5. | Bukovác Maroš | 27S0003 | C | Farmaceut Bratislava | 85:20 | + 3:59 | |
6. | Perůtka Jan | LCE8801 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 85:24 | + 4:03 | 8393 |
7. | Šrámek Jaromír | KSU5801 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 93:14 | + 11:53 | 7567 |
8. | Vavrys Johan | LCE9302 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 93:47 | + 12:26 | 7509 |
9. | Bencúr Juraj | LCE7701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 94:19 | + 12:58 | 7453 |
10. | Fiala Jan | BBM7205 | C | BETA URSUS Orienteering | 103:48 | + 22:27 | 6452 |
11. | Hora Zbyněk | PGP8000 | C | SK Praga | 105:26 | + 24:05 | 6280 |
12. | Janů Zdeněk | KSU9045 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 106:47 | + 25:26 | 6138 |
13. | Hošek Radim | DOB8737 | C | KOB Dobruška | 108:02 | + 26:41 | 6006 |
14. | Mašata Roman | PHK7107 | C | OK 99 Hradec Králové | 108:25 | + 27:04 | 5965 |
15. | Slíva Jan | LCE9602 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 111:26 | + 30:05 | |
16. | Sychra Tomáš | VBM8305 | C | VSK Mendelu Brno | 112:34 | + 31:13 | 5528 |
17. | Kamenický Tobiáš | OSN9339 | B | SK OS Nové Město n. M. | 118:24 | + 37:03 | 4912 |
18. | Kamenický Jeroným | OSN9549 | A | SK OS Nové Město n. M. | 122:17 | + 40:56 | 4503 |
19. | Sedlák Radek | SNA7501 | C | TJ START Náchod | 136:46 | + 55:25 | 2975 |
20. | Kavan Tomáš | TBM8603 | C | KOS TJ Tesla Brno | 159:56 | + 78:35 | 531 |
21. | Jelínek Jaromír | CTB7702 | C | SK OB Chotěboř | 205:44 | + 124:23 | |
Dlabaja Štěpán | TZL8508 | C | SKOB Zlín | DISK | 0 | ||
Slezák Jiří | LCE9001 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | 0 | ||
Fiala Petr | LPU8701 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | ||
Vlažný Jan | LCE8901 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | 0 | ||
Vlažný Jakub | LCE9102 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | 0 | ||
Zikmund Zdeněk | NPA6705 | C | SK LOB Nová Paka | DISK | 0 | ||
Hübner Jan | CTB7902 | C | SK OB Chotěboř | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dzioba Mateus | POL | C | 63:32 | |||
2. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | A | KOB Moira Brno | 69:03 | + 5:31 | 7483 |
3. | Vedra David | TBM7402 | C | KOS TJ Tesla Brno | 70:22 | + 6:50 | 7353 |
4. | Mostek Muka | POL | C | 77:29 | + 13:57 | ||
5. | Junek Petr | STH7801 | C | SK Studenec | 77:53 | + 14:21 | 6611 |
6. | Jirásek Aleš | LPU7601 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 79:45 | + 16:13 | 6427 |
7. | Moskva Roman | ZLH7501 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 80:16 | + 16:44 | 6376 |
8. | Šťastný Karel | CTB7901 | C | SK OB Chotěboř | 83:48 | + 20:16 | 6027 |
9. | Koblížek Kamil | KUO8001 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 85:01 | + 21:29 | 5907 |
10. | Dvorský Vojtěch | SKM9401 | B | KOB Směr Kroměříž | 88:59 | + 25:27 | 5516 |
11. | Šístek Daniel | SCP7507 | C | OK Sparta Praha | 89:21 | + 25:49 | 5479 |
12. | Krčál Jaroslav | LPU8407 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 90:50 | + 27:18 | 5333 |
13. | Chrást Tomáš | STH7401 | C | SK Studenec | 91:26 | + 27:54 | 5274 |
14. | Obrátil Štěpán | ABM9409 | A | KOB Moira Brno | 94:21 | + 30:49 | 4986 |
15. | Macek Jiří | LIT8401 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 94:27 | + 30:55 | 4976 |
16. | Žanda Matěj | CTB9201 | C | SK OB Chotěboř | 96:12 | + 32:40 | 4803 |
17. | Šrubař Michal | MBM8606 | C | O-mikron | 98:20 | + 34:48 | 4593 |
18. | Nemec Ondrej | 74C | C | NER | 101:04 | + 37:32 | |
19. | Novák Pavel | CTB8101 | C | SK OB Chotěboř | 101:50 | + 38:18 | 4247 |
20. | Kořan Pavel | VBM7401 | C | VSK Mendelu Brno | 102:03 | + 38:31 | 4226 |
21. | Komárek Arnošt | TJH7701 | C | TJ OK Tolar Jindřichův Hradec | 109:31 | + 45:59 | 3489 |
22. | Preissler Adam | HAV8608 | C | SKOB Baník Havířov | 110:13 | + 46:41 | 3420 |
23. | Čech Viktor | VBM8001 | C | VSK Mendelu Brno | 129:29 | + 65:57 | 1518 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vozda Vojtěch | ASU9043 | C | Magnus Orienteering | 52:34 | 5561 | |
2. | Ostřanský Filip | ASU9243 | C | Magnus Orienteering | 60:28 | + 7:54 | 4869 |
3. | Fátor Jan | DOB7907 | C | KOB Dobruška | 61:07 | + 8:33 | 4813 |
4. | Strachota Petr | TJN8700 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 63:41 | + 11:07 | 4588 |
5. | Strachota Michal | TJN8300 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 66:51 | + 14:17 | 4311 |
6. | Hala Lukáš | KAR8501 | C | SK Karlovice | 68:40 | + 16:06 | |
7. | Kopecký David | UOL7800 | C | SK UP Olomouc | 69:18 | + 16:44 | 4096 |
8. | Ďoubal Jan | DOB8600 | C | KOB Dobruška | 69:29 | + 16:55 | 4080 |
8. | Slabý Jan | ZHR7900 | C | TJ Zhoř | 69:29 | + 16:55 | 4080 |
10. | Oujeský Tomáš | ADA7433 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 71:01 | + 18:27 | 3946 |
11. | Volkov Oleksandr | 38S8000 | C | VZA Žilina | 73:06 | + 20:32 | |
12. | Vácha Pavel | SJISJI | C | OK Jihlava | 79:10 | + 26:36 | |
13. | Macl Jan | LPU9102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 83:08 | + 30:34 | 2886 |
14. | Pitra Martin | CHT9204 | C | OOB SK Chrast | 85:28 | + 32:54 | 2681 |
15. | Trýzna Aleš | STH | C | SK Studenec | 90:08 | + 37:34 | |
16. | Dokoupil Zbyněk | VBM8206 | C | VSK Mendelu Brno | 99:52 | + 47:18 | 1421 |
17. | Rouš Pavel | VBM8102 | C | VSK Mendelu Brno | 106:14 | + 53:40 | 864 |
18. | Kopic Jiří | JHB9107 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 123:22 | + 70:48 | 0 |
Pivovarník Jan | LPU8611 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Král Aleš | CTB7801 | C | SK OB Chotěboř | 62:43 | |
2. | Milán Pavel | TBM7227 | C | KOS TJ Tesla Brno | 66:58 | + 4:15 |
3. | Štregl Petr | VRL7303 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 68:09 | + 5:26 |
4. | Hlaváč Jiří | TBM6116 | C | KOS TJ Tesla Brno | 71:20 | + 8:37 |
5. | Orany Tomáš | SJI7311 | C | OK Jihlava | 74:18 | + 11:35 |
6. | Škoda František | LCE7439 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 75:09 | + 12:26 |
7. | Valyavka Voladymyr | 38S | C | VZA Žilina | 77:20 | + 14:37 |
8. | Šklíba Jan | SRK7501 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 77:58 | + 15:15 |
9. | Smolka Martin | STE7100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 79:58 | + 17:15 |
10. | Chvátil Jiří | PHK7200 | C | OK 99 Hradec Králové | 80:02 | + 17:19 |
11. | Chaloupský David | PHK7103 | C | OK 99 Hradec Králové | 83:24 | + 20:41 |
12. | Urbanec Vít | EZL7010 | C | PEV Zlín | 87:01 | + 24:18 |
13. | Titz Pavel | VSP7400 | C | USK Praha | 89:14 | + 26:31 |
14. | Háp Pavel | PHK7101 | C | OK 99 Hradec Králové | 89:21 | + 26:38 |
15. | Beneš Jan | SJH7001 | C | SJH Jindřichův Hradec | 92:09 | + 29:26 |
16. | Veselý Oldřich | SJH7101 | C | SJH Jindřichův Hradec | 92:22 | + 29:39 |
17. | Kubičko Petr | SJH6901 | C | SJH Jindřichův Hradec | 93:43 | + 31:00 |
18. | Žitný Tomáš | SMB6401 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 94:15 | + 31:32 |
19. | Žáček Zbyněk | RBK7101 | C | SK Radioklub Blansko | 94:24 | + 31:41 |
20. | Faltejsek Pavel | PHK7003 | C | OK 99 Hradec Králové | 96:33 | + 33:50 |
21. | Kos Michal | SRK6802 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 105:07 | + 42:24 |
22. | Metelka Pavel | PHK6800 | C | OK 99 Hradec Králové | 119:30 | + 56:47 |
23. | Školník Jan | BRU7301 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 120:23 | + 57:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gryc Tomáš | TBM6903 | C | KOS TJ Tesla Brno | 60:48 | |
2. | Odehnal Roman | ABM6909 | C | KOB Moira Brno | 65:29 | + 4:41 |
3. | Tomášek Jakub | FSP7613 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 66:08 | + 5:20 |
4. | Gryc Jan | TBM6709 | C | KOS TJ Tesla Brno | 69:03 | + 8:15 |
5. | Hlaváč David | JIL7501 | C | OK Jilemnice | 73:45 | + 12:57 |
6. | Stibor Zbyněk | KAR7601 | C | SK Karlovice | 74:41 | + 13:53 |
7. | Švestka Vítězslav | KVS7301 | C | SKOB Kobra Vsetín | 77:45 | + 16:57 |
8. | Toman Ondřej | LBM7517 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 77:56 | + 17:08 |
9. | Dvořáček Jan | TTR7701 | C | OOB Třebíč | 79:22 | + 18:34 |
10. | Vacek František | CHT7001 | C | OOB SK Chrast | 83:56 | + 23:08 |
11. | Blažek Petr | SJH7402 | C | SJH Jindřichův Hradec | 85:47 | + 24:59 |
12. | Procházka Pavel | KUO6901 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 91:30 | + 30:42 |
13. | Nechuta Milan | PZR7007 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 93:36 | + 32:48 |
14. | Vojtěch Libor | HOR7303 | C | TJ Jiskra Hořice | 102:27 | + 41:39 |
15. | Václavek Jan | LPU7816 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 105:51 | + 45:03 |
16. | Kaděra Pavel | HAV7100 | C | SKOB Baník Havířov | 111:22 | + 50:34 |
17. | Šišma Pavel | TYN6901 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 116:22 | + 55:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering | 56:01 | |
2. | Vávra Martin | HOR6302 | C | TJ Jiskra Hořice | 56:54 | + 0:53 |
3. | Skryja Bořivoj | PZR6106 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 63:34 | + 7:33 |
4. | Hirš Libor | VBM6000 | C | VSK Mendelu Brno | 64:10 | + 8:09 |
5. | Valach Petr | LPU6505 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 64:12 | + 8:11 |
6. | Sochor Tomáš | HAV6301 | C | SKOB Baník Havířov | 65:44 | + 9:43 |
7. | Voborník Petr | CTB6601 | C | SK OB Chotěboř | 66:43 | + 10:42 |
8. | Pernica Jiří | UOL6501 | C | SK UP Olomouc | 67:49 | + 11:48 |
9. | Zeman Jaroslav | CHT5901 | C | OOB SK Chrast | 68:10 | + 12:09 |
10. | Křivda Ivan | 2PC6700 | C | Sportovni klub hasicu KHK | 68:56 | + 12:55 |
11. | Kaňák Petr | SJI6115 | C | OK Jihlava | 69:11 | + 13:10 |
12. | Lužný Ladislav | HAV6000 | C | SKOB Baník Havířov | 71:20 | + 15:19 |
13. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | C | KČT - OB Holešov | 72:37 | + 16:36 |
14. | Melichar Igor | PHK6504 | C | OK 99 Hradec Králové | 73:57 | + 17:56 |
15. | Havlíček Libor | JIL6103 | C | OK Jilemnice | 75:18 | + 19:17 |
16. | Mutinský Viktor | KUO6501 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 75:23 | + 19:22 |
17. | Peřinka Jan | AOP6301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 76:07 | + 20:06 |
18. | Starý Pavel | VRL6301 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 76:43 | + 20:42 |
19. | Jeřábek Luboš | JPV6112 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 79:59 | + 23:58 |
20. | Roudný Václav | LPU6102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 82:00 | + 25:59 |
21. | Lohr Ivo | SCP6801 | C | OK Sparta Praha | 82:04 | + 26:03 |
22. | Mokrý Jan | ABM6611 | C | KOB Moira Brno | 82:25 | + 26:24 |
23. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | C | OK 99 Hradec Králové | 86:36 | + 30:35 |
24. | Žanda Jan | CTB6701 | C | SK OB Chotěboř | 97:10 | + 41:09 |
25. | Čivrný Pavel | VRL6306 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 115:04 | + 59:03 |
26. | Karel Miloš | JIL6004 | C | OK Jilemnice | 168:40 | + 112:39 |
Bořil Petr | SJI6207 | C | OK Jihlava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rajnošek Zdeněk | BZR6301 | C | Bratrstvo Ždárských vrchů | 56:29 | |
2. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 58:50 | + 2:21 |
3. | Jordanov Nikolaj | VBM6501 | C | VSK Mendelu Brno | 68:09 | + 11:40 |
4. | Svoboda Martin | BFM6701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 70:30 | + 14:01 |
5. | Nykodým Petr | TBM6307 | C | KOS TJ Tesla Brno | 70:50 | + 14:21 |
6. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk | 75:55 | + 19:26 |
7. | Cinkan Zdeněk | LPU6201 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 77:02 | + 20:33 |
8. | Matyáš Petr | LBM6110 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 80:33 | + 24:04 |
9. | Justa Jaromír | PHK6101 | C | OK 99 Hradec Králové | 81:00 | + 24:31 |
10. | Rücker Petr | HOR6500 | C | TJ Jiskra Hořice | 82:07 | + 25:38 |
11. | Černý Petr | ALB6000 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 85:03 | + 28:34 |
12. | Sysel Svatobor | TTR6202 | C | OOB Třebíč | 91:38 | + 35:09 |
13. | Jašek Milan | TBM6201 | C | KOS TJ Tesla Brno | 95:44 | + 39:15 |
14. | Greguš Miloš | LBM6212 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 99:32 | + 43:03 |
15. | Švarc Jiří | LPU | C | OK Lokomotiva Pardubice | 112:51 | + 56:22 |
16. | Obrátil Miroslav | ABM6502 | C | KOB Moira Brno | 135:16 | + 78:47 |
Suk Marek | PZR6701 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hausvater Karel | SHK5801 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 52:25 | |
2. | Běhoun Pavel | PHK5701 | C | OK 99 Hradec Králové | 56:03 | + 3:38 |
3. | Strachota Jaroslav | ASU5600 | C | Magnus Orienteering | 56:29 | + 4:04 |
4. | Uher Petr | VSP5001 | C | USK Praha | 64:13 | + 11:48 |
5. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | SKOB Baník Havířov | 64:53 | + 12:28 |
6. | Kynčl Stanislav | JIL5401 | C | OK Jilemnice | 70:45 | + 18:20 |
7. | Farář Jaroslav | VRL5002 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 70:49 | + 18:24 |
8. | Matras Jaroslav | CHT5301 | C | OOB SK Chrast | 71:40 | + 19:15 |
9. | Pospíšil Karel | KAR5001 | C | SK Karlovice | 74:00 | + 21:35 |
10. | Tichý Boris | DOB5500 | C | KOB Dobruška | 78:48 | + 26:23 |
11. | Zeman Ludvík | BFM5301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 82:16 | + 29:51 |
12. | Sukeník Mojmír | KRN5202 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 83:19 | + 30:54 |
13. | Sáňka Bedřich | LPU5102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 85:45 | + 33:20 |
14. | Štregl Tomáš | VRL5001 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 88:24 | + 35:59 |
15. | Štěpánek Jiří | LBM5401 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 94:31 | + 42:06 |
Lusk Karel | CHA5002 | C | OK Chrastava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vácha Jiří | SJI5414 | C | OK Jihlava | 45:56 | |
2. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 47:33 | + 1:37 |
3. | Krmášek Bohdan | AOP5301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 47:59 | + 2:03 |
4. | Tomášek Pavel | OTK5800 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 50:17 | + 4:21 |
5. | Klimpl Petr | LPU5401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 50:37 | + 4:41 |
6. | Paulíček Jiří | SJI4911 | C | OK Jihlava | 50:39 | + 4:43 |
7. | Zlesák Milan | CHT5101 | C | OOB SK Chrast | 54:46 | + 8:50 |
8. | Henek Milan | RBK5307 | C | SK Radioklub Blansko | 59:00 | + 13:04 |
9. | Niemiec Janusz | POL | C | 65:02 | + 19:06 | |
10. | Šafr Martin | CHC5101 | C | K.O.B. Choceň | 103:22 | + 57:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 49:30 | |
2. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 49:44 | + 0:14 |
3. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 50:13 | + 0:43 |
4. | Fridrich Jaroslav | LPU4501 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:46 | + 2:16 |
5. | Švadlena Jiří | CHC4601 | C | K.O.B. Choceň | 53:25 | + 3:55 |
6. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 54:15 | + 4:45 |
7. | Tobiška Václav | ZAM4401 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 57:32 | + 8:02 |
8. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | C | OK Jilemnice | 57:39 | + 8:09 |
9. | Sláma Dušan | TBM4730 | C | KOS TJ Tesla Brno | 61:47 | + 12:17 |
10. | Suchý Karel | PGP4300 | C | SK Praga | 64:05 | + 14:35 |
11. | Bogulak Adam | POL | C | 67:16 | + 17:46 | |
12. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | C | SJH Jindřichův Hradec | 69:05 | + 19:35 |
13. | Pokorný Karel | TCB4701 | C | SK Technik České Budějovice | 70:28 | + 20:58 |
14. | Diener Herbert | MOV4101 | C | SKOB Ostrava | 72:08 | + 22:38 |
15. | Málek Josef | LPU3901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 74:12 | + 24:42 |
16. | Beneš Karel | HAV4201 | C | SKOB Baník Havířov | 89:00 | + 39:30 |
17. | Čepelka Petr | LPU4701 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 99:39 | + 50:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vykysalý František | PHK3002 | C | OK 99 Hradec Králové | 54:58 | |
2. | Langr Jan | BOR3601 | C | OK Jiskra Nový Bor | 81:50 | + 26:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fikar Šimon | VRL0601 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 18:37 | |
2. | Dolejší Jan | STB0601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 20:48 | + 2:11 |
3. | Štichhauer Adam | LPU0603 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 21:19 | + 2:42 |
4. | Mrskočová Markéta | LPU0553 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 21:32 | + 2:55 |
5. | Volkov Maksym | 38S0700 | C | VZA Žilina | 22:02 | + 3:25 |
6. | Kamenická Tereza Ester | OSN0888 | C | SK OS Nové Město n. M. | 23:49 | + 5:12 |
7. | Richter Rudolf | ADA0601 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 23:57 | + 5:20 |
8. | Stiborová Blanka | KAR7650 | C | SK Karlovice | 24:36 | + 5:59 |
9. | Kadanik Petr | LPU1111 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 25:02 | + 6:25 |
10. | Švestka Štěpán | KVS0601 | C | SKOB Kobra Vsetín | 26:09 | + 7:32 |
11. | Švestka Patrik | KVS0701 | C | SKOB Kobra Vsetín | 26:50 | + 8:13 |
12. | Kučerová Amálie Evelína | PHK0651 | C | OK 99 Hradec Králové | 27:36 | + 8:59 |
13. | Urbanec Bruno | EZL | C | PEV Zlín | 27:49 | + 9:12 |
14. | Růžičková Magda | PHK | C | OK 99 Hradec Králové | 27:57 | + 9:20 |
15. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 28:50 | + 10:13 |
16. | Mareš Vojtěch | 3WC | C | Hradilova | 28:52 | + 10:15 |
17. | Šafrová Lenka | CHC0699 | C | K.O.B. Choceň | 29:04 | + 10:27 |
18. | Kuhnova Alzbeta | LPU | C | OK Lokomotiva Pardubice | 29:18 | + 10:41 |
19. | Oujeský Lukáš | ADA | C | OOB TJ Spartak Adamov | 29:55 | + 11:18 |
20. | Pobuda Jan | SJH0603 | C | SJH Jindřichův Hradec | 31:16 | + 12:39 |
21. | Čivrná Eliška | VRL0851 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 31:52 | + 13:15 |
22. | Kopecká Nela | UOL0650 | C | SK UP Olomouc | 32:26 | + 13:49 |
23. | Hora Jan | PGP0901 | C | SK Praga | 33:00 | + 14:23 |
24. | Vodičková Veronika | LPU0651 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 33:40 | + 15:03 |
25. | Matušincová Anna | EKP0560 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 33:56 | + 15:19 |
26. | Pipková Karolína | LPU1099 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 34:50 | + 16:13 |
27. | Zitková Andrea | LPU0751 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 35:28 | + 16:51 |
28. | Dvořáček Jan | TTR0701 | C | OOB Třebíč | 35:43 | + 17:06 |
29. | Losman Tadeáš | LPU | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:16 | + 17:39 |
30. | Tomanová Eliška | LBM0651 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 37:12 | + 18:35 |
31. | Komárková Zbyňka | TJH0751 | C | TJ OK Tolar Jindřichův Hradec | 37:53 | + 19:16 |
32. | Toman Matěj | LBM0909 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 39:04 | + 20:27 |
33. | Knob Viktor | VRL | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 39:46 | + 21:09 |
34. | Losmanová Natálie | LPU | C | OK Lokomotiva Pardubice | 40:43 | + 22:06 |
35. | Vítek Vojtěch | CHT0801 | C | OOB SK Chrast | 44:01 | + 25:24 |
36. | Valíková Saša | PHK7953 | C | OK 99 Hradec Králové | 44:12 | + 25:35 |
37. | Liberdová Magdalena | KSH0851 | C | OOB TJ Kašperské Hory | 46:28 | + 27:51 |
38. | Beranová Marie | AAA | C | 59:27 | + 40:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | C | OOB SK Chrast | 40:50 | |
2. | Kamenický Radan | OSN6004 | C | SK OS Nové Město n. M. | 44:44 | + 3:54 |
3. | Souček Tomáš | 44C0001 | C | Neregistrovaní | 46:17 | + 5:27 |
4. | Čech Tomáš | AOP7001 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 48:05 | + 7:15 |
5. | Vališová Martina | OSN9696 | B | SK OS Nové Město n. M. | 49:21 | + 8:31 |
6. | Kamenická Lenka | OSN6955 | C | SK OS Nové Město n. M. | 49:56 | + 9:06 |
7. | Souček Pavel | PHK5503 | C | OK 99 Hradec Králové | 59:03 | + 18:13 |
8. | Šafr Martin | CHC8449 | C | K.O.B. Choceň | 59:43 | + 18:53 |
9. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | C | OK 99 Hradec Králové | 60:34 | + 19:44 |
10. | Vacková Petra | CHT7852 | C | OOB SK Chrast | 62:26 | + 21:36 |
11. | Beranová Jana | AAA | C | 64:59 | + 24:09 | |
12. | Cahel Marek | LCE8803 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 65:18 | + 24:28 |
13. | Šafr Jiří | CHC7749 | C | K.O.B. Choceň | 66:11 | + 25:21 |
14. | Košková Vlasta | LLI6351 | C | TJ Loko Liberec | 66:26 | + 25:36 |
15. | Bukovácová Alena | 27S0002 | C | Farmaceut Bratislava | 66:28 | + 25:38 |
16. | Minarčík Tomáš | 3NC | C | NER-wy | 67:36 | + 26:46 |
17. | Skryja Ondřej | PZR9502 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 69:13 | + 28:23 |
18. | Vaněček Roman | 37C7700 | C | Bez registrace | 71:52 | + 31:02 |
19. | Košek Jan | LLI9801 | C | TJ Loko Liberec | 79:58 | + 39:08 |
20. | Pobuda Michal | SJH7403 | C | SJH Jindřichův Hradec | 81:47 | + 40:57 |
21. | Hladíková Gábina | STH9551 | C | SK Studenec | 85:30 | + 44:40 |
22. | Košek Ladislav | LLI5903 | C | TJ Loko Liberec | 88:35 | + 47:45 |
23. | Řezníčková Hana | CHT6052 | C | OOB SK Chrast | 106:32 | + 65:42 |
24. | Karoch Petr | UUU | C | 136:31 | + 95:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nymsa Zdeněk | TYN8502 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 28:16 | |
2. | Růžičková Kamila | PHK7153 | C | OK 99 Hradec Králové | 29:06 | + 0:50 |
3. | Švestka Jiří | KVS6802 | C | SKOB Kobra Vsetín | 29:49 | + 1:33 |
4. | Jelínek Roman | CHC6301 | C | K.O.B. Choceň | 30:37 | + 2:21 |
5. | Ondrejček Pavel | LTU8400 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 30:58 | + 2:42 |
6. | Volný Jiří | SOP5601 | C | OOB TJ Slezan Opava | 33:33 | + 5:17 |
7. | Maděryčová Kateřina | SJH7951 | C | SJH Jindřichův Hradec | 33:58 | + 5:42 |
8. | Beran Jiří | VSP7102 | C | USK Praha | 36:29 | + 8:13 |
9. | Jansová Alena | CHT5852 | C | OOB SK Chrast | 38:49 | + 10:33 |
10. | Kološ Oldřich | LPU6003 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:57 | + 10:41 |
11. | Holubář David | KUN7101 | C | TJ Sokol Kunvald | 39:18 | + 11:02 |
12. | Švestková Jana | KVS7051 | C | SKOB Kobra Vsetín | 40:11 | + 11:55 |
13. | Hejduková Petra | LBM8251 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 41:15 | + 12:59 |
14. | Tomeček Lubomír | KAR4701 | C | SK Karlovice | 41:36 | + 13:20 |
15. | Peňázová Štěpánka | SJH7551 | C | SJH Jindřichův Hradec | 42:21 | + 14:05 |
16. | Kuhnová Karolina | LPU | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:32 | + 14:16 |
17. | Hradilová Eva | 3WC | C | Hradilova | 43:28 | + 15:12 |
18. | Vellech Aleš | MOV8002 | C | SKOB Ostrava | 45:16 | + 17:00 |
19. | Tomanová Veronika | LBM7751 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 45:41 | + 17:25 |
20. | Blažková Markéta | SJH7550 | C | SJH Jindřichův Hradec | 45:49 | + 17:33 |
21. | Suková Renata | PZR7352 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 47:16 | + 19:00 |
22. | Stará Petra | VRL7354 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:35 | + 20:19 |
23. | Fikar Aleš | VRL7101 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 54:41 | + 26:25 |
24. | Tomanová Jana | LBM4955 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 56:18 | + 28:02 |
25. | Mutinská Ivana | KUO | C | KOB Ústí nad Orlicí | 58:31 | + 30:15 |
26. | Kopeckova Anna | TJN8899 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 61:03 | + 32:47 |
27. | Veselá Denisa | SJH2222 | C | SJH Jindřichův Hradec | 61:13 | + 32:57 |
28. | Kamarádová Jana | LPU | C | OK Lokomotiva Pardubice | 64:02 | + 35:46 |
29. | Stauchová Iva | 3LC7450 | C | Lipence | 68:20 | + 40:04 |
30. | Švarcová Lenka | LPU | C | OK Lokomotiva Pardubice | 69:33 | + 41:17 |
31. | Kološová Jana | LPU6653 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 71:08 | + 42:52 |
32. | Kopecká Jitka | UOL7750 | C | SK UP Olomouc | 72:26 | + 44:10 |
33. | Kaňáková Petra | SJI8751 | C | OK Jihlava | 72:45 | + 44:29 |
34. | Jakouběová Hana | JIL | C | OK Jilemnice | 88:23 | + 60:07 |
35. | Babková Andrea | LPU | C | OK Lokomotiva Pardubice | 100:10 | + 71:54 |
36. | Šustáčková Katka | LPU | C | OK Lokomotiva Pardubice | 100:47 | + 72:31 |
37. | Jankovcová Marie | TJP3950 | C | TJ Sokol Troja | 119:46 | + 91:30 |
38. | Stejskal Ondrej | LBM | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 160:54 | + 132:38 |
Galatikova Marie | LCE | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK |