O systému ORIS

ORIS je centrální systém ČSOS, který pokrývá agendu vnitřních svazových procesů a agendu související se závody. Základními agendami systému jsou: klubová evidence, registrace, přestupy, hostování, kalendář závodů, přihlášky, výsledky a další související informace.

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
25.10.2014
Místo konání:
Veverské Knínice - sokolovna
Pořadatel:
VBM - VSK Mendelu Brno
Mapa:
Bílý potok, 1:10 000, E=5m
Ředitel závodu:
Dokoupil Vladimír - R3
Hlavní rozhodčí:
Mazal Zdeněk - R1
Stavitel tratí:
Chmelík Aleš - R3
JURY:
Rosecká Alena, Ptáček Pavel, Kheil Radim
Protokol:
Závod proběhl za chladného podzimního počasí. Cílem prošlo celkem 397 závodníků. Nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10N
2.50 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Palátová Renáta ABM0655 C KOB Moira Brno 25:14
2. Stašková Sára ZBM0751 C SK Žabovřesky Brno 28:13 + 2:59
3. Finstrlová Kristýna ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno 32:42 + 7:28
4. Oranyová Sylva SJI0751 C OK Jihlava 32:54 + 7:40
5. Králová Denisa TBM0559 C KOS TJ Tesla Brno 37:12 + 11:58
6. Kočová Klára ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno 45:13 + 19:59
Vítková Hana SJI0750 C OK Jihlava DISK
Doušková Hana NNN C Neregistrovaní DISK
D10
2.10 km, 65 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stoklasová Zuzana OSN0454 C SK OS Nové Město n. M. 22:32
2. Srbová Michaela SJI0551 C OK Jihlava 23:18 + 0:46
3. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov 26:08 + 3:36
4. Kurečková Klára ABM0657 C KOB Moira Brno 27:45 + 5:13
5. Ondrová Anna ZBM0553 C SK Žabovřesky Brno 31:19 + 8:47
6. Vyskočilová Karla RBK0451 C SK Radioklub Blansko 51:16 + 28:44
7. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 57:27 + 34:55
D12
2.40 km, 65 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotková Klára PZR0351 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:36
2. Slámová Taťána OSN0250 B SK OS Nové Město n. M. 23:20 + 1:44
3. Bednaříková Emma VLI0359 C Slavia Liberec orienteering 24:12 + 2:36
4. Starková Tereza CHT0251 B OOB SK Chrast 25:24 + 3:48
5. Mulíčková Markéta ABM0362 B KOB Moira Brno 25:47 + 4:11
6. Kubičková Kristýna SJH0452 C SJH Jindřichův Hradec 26:58 + 5:22
7. Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 27:28 + 5:52
8. Jelínková Adéla RUZ0251 C TJ Růžená 37:49 + 16:13
9. Kalinová Marie ZBM C SK Žabovřesky Brno 41:17 + 19:41
10. Králová Jolana TBM0360 C KOS TJ Tesla Brno 42:19 + 20:43
11. Dočkalová Klára SJI0250 C OK Jihlava 69:07 + 47:31
D14
3.00 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stoklasová Daniela OSN0055 C SK OS Nové Město n. M. 30:07
2. Polanská Nelly PZR0152 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 30:19 + 0:12
3. Baštařová Anna ZBM0059 B SK Žabovřesky Brno 33:05 + 2:58
4. Boháčová Anna CTB0051 C SK OB Chotěboř 33:28 + 3:21
5. Foltýnová Eva SJI0051 C OK Jihlava 34:07 + 4:00
6. Radová Kateřina ABM0199 B KOB Moira Brno 37:38 + 7:31
7. Bednaříková Adéla VLI0059 C Slavia Liberec orienteering 40:48 + 10:41
8. Čížková Eliška ADA0051 C OOB TJ Spartak Adamov 42:50 + 12:43
9. Vlasákovi NNN C Neregistrovaní 47:10 + 17:03
D16
3.60 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Eliška SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec 26:04
2. Nechanická Klára OSN0050 A SK OS Nové Město n. M. 28:49 + 2:45
3. Vacková Anna SJI9854 A OK Jihlava 29:39 + 3:35
4. Nechutová Aneta PZR9951 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:02 + 5:58
5. Zrníková Adéla OSN0099 B SK OS Nové Město n. M. 36:03 + 9:59
6. Dundáčková Julie SJH9853 B SJH Jindřichův Hradec 36:10 + 10:06
D21C
6.00 km, 205 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7564
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hiklová Natalia ZBM8350 C SK Žabovřesky Brno 43:29
2. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 44:23 + 0:54 8000
3. Tužilová Magdaléna ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno 44:37 + 1:08 7963
4. Vališová Martina OSN9696 A SK OS Nové Město n. M. 52:18 + 8:49 6729
5. Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 54:11 + 10:42 6426
6. Matrasová Vendula CHT8251 C OOB SK Chrast 56:20 + 12:51 6081
7. Voborníková Alena LPU9458 R OK Lokomotiva Pardubice 56:29 + 13:00 6057
8. Bulvová Hana CHT6655 C OOB SK Chrast 59:04 + 15:35 5642
9. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 59:45 + 16:16 5532
10. Urbanová Johana PZR9251 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 59:48 + 16:19
11. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 62:54 + 19:25 5027
12. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 63:59 + 20:30 4853
13. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 64:01 + 20:32 4847
14. Šestáková Petra RBK9357 C SK Radioklub Blansko 64:12 + 20:43 4818
15. Benešová Jana SJH9451 R SJH Jindřichův Hradec 64:27 + 20:58 4778
16. Šmídová Stanislava CHT8751 C OOB SK Chrast 65:35 + 22:06 4596
17. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 66:18 + 22:49 4481
18. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 68:32 + 25:03 4122
19. Kočová Lenka ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno 71:42 + 28:13 3613
20. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 72:57 + 29:28 3413
21. Podešvová Vlasta ADA9251 C OOB TJ Spartak Adamov 75:08 + 31:39 3062
22. Kubičková Barbora SJH9551 B SJH Jindřichův Hradec 80:11 + 36:42 2251
23. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 80:50 + 37:21 2147
24. Kubanová Kateřina CHT8451 C OOB SK Chrast 82:12 + 38:43 1927
Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko DISK 0
D21D
4.00 km, 135 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1418
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ondráčková Lucie CTB9254 C SK OB Chotěboř 39:44 1591
2. Dittrichová Zuzana KON9175 C KOB Konice 46:35 + 6:51 1377
3. Benešová Iveta SJH9351 C SJH Jindřichův Hradec 49:27 + 9:43 1287
4. Vítková Lenka SJI7852 C OK Jihlava 54:23 + 14:39 1132
5. Smoradová Barbora ZBM9053 C SK Žabovřesky Brno 55:19 + 15:35 1103
6. Janíčková Jitka OSN7356 C SK OS Nové Město n. M. 59:57 + 20:13 958
7. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 62:31 + 22:47 877
8. Palátová Lenka TTR7551 C OOB Třebíč 64:39 + 24:55 810
9. Dvořáčková Jana TTR8154 C OOB Třebíč 65:53 + 26:09 772
10. Šnyrchová Jitka ABM7653 C KOB Moira Brno 67:16 + 27:32 728
11. Prášilová Mirka TTR7451 C OOB Třebíč 68:53 + 29:09 678
12. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 72:04 + 32:20 578
13. Kašpárková Petra SJI7451 C OK Jihlava 88:33 + 48:49 61
D35
4.60 km, 175 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švecová Iva CHT7151 C OOB SK Chrast 45:40
2. Nechanická Daniela OSN7557 C SK OS Nové Město n. M. 46:29 + 0:49
3. Čechová Zuzana SJI6951 C OK Jihlava 47:25 + 1:45
4. Procházková Lucie ADA7651 C OOB TJ Spartak Adamov 48:13 + 2:33
5. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB Moira Brno 48:22 + 2:42
6. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 48:55 + 3:15
7. Králová Michaela MFP7959 C VŠSK MFF UK Praha 52:12 + 6:32
8. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:09 + 8:29
9. Melounová Miroslava JHB6851 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 54:28 + 8:48
10. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 58:06 + 12:26
11. Kučerová Vladimíra CHT6460 C OOB SK Chrast 61:03 + 15:23
12. Mokrá Regina ABM6854 C KOB Moira Brno 61:16 + 15:36
13. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 65:29 + 19:49
14. Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko 66:09 + 20:29
15. Kršková Dita UBM7251 C MENISKOS Brno 69:02 + 23:22
16. Doušková Vlasta NNN C Neregistrovaní 73:05 + 27:25
17. Čelechovská Zora UBM7451 C MENISKOS Brno 74:53 + 29:13
18. Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 74:54 + 29:14
19. Tomanová Elena ABM6666 C KOB Moira Brno 77:44 + 32:04
20. Blažková Hana RBK6957 C SK Radioklub Blansko 97:32 + 51:52
Suchá Helena ABM6664 C KOB Moira Brno DISK
Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB Moira Brno DISK
Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno DISK
MS Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 55:05 + 9:25
D45
3.90 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 34:06
2. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 35:38 + 1:32
3. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 40:01 + 5:55
4. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 41:04 + 6:58
5. Klusáčková Jitka TTR6152 C OOB Třebíč 44:42 + 10:36
6. Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 48:05 + 13:59
7. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 48:20 + 14:14
8. Šaterová Monika SJI6551 C OK Jihlava 49:00 + 14:54
9. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 56:21 + 22:15
10. Zháňalová Jana TTR6051 C OOB Třebíč 75:11 + 41:05
11. Pospíšilová Hana NNN C Neregistrovaní 105:43 + 71:37
D55
3.30 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolaříková Věra SBK5251 C KOB Start Blansko 37:15
2. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 39:00 + 1:45
3. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:10 + 5:55
4. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 44:31 + 7:16
5. Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 47:39 + 10:24
6. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 54:49 + 17:34
7. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 55:42 + 18:27
8. Podhorská Věra FJI5252 C SK FREE Jihlava 64:28 + 27:13
H10N
2.50 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Jakub SJI0702 C OK Jihlava 28:41
2. Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 38:16 + 9:35
Král Samuel MFP0801 C VŠSK MFF UK Praha DISK
H10
2.10 km, 65 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Král Adam MFP0507 C VŠSK MFF UK Praha 16:53
1. Prášil Tomáš TTR0501 C OOB Třebíč 16:53 + 0:00
3. Vítek Matěj SJI0500 C OK Jihlava 18:42 + 1:49
4. Orany Vojtěch SJI0401 C OK Jihlava 18:58 + 2:05
5. Srb Vladimír SJI0701 C OK Jihlava 19:27 + 2:34
6. Urbánek Tomáš ZBM0604 C SK Žabovřesky Brno 20:12 + 3:19
7. Bednařík Vilém VLI0509 C Slavia Liberec orienteering 22:07 + 5:14
8. Zrník Tomáš OSN0606 C SK OS Nové Město n. M. 26:10 + 9:17
9. Hybeš Michal CHT0401 C OOB SK Chrast 27:18 + 10:25
10. Rada Štěpán ABM0404 C KOB Moira Brno 27:44 + 10:51
11. Tachovský Jáchym ZBM0502 C SK Žabovřesky Brno 28:14 + 11:21
12. Kučera Tomáš ZBM0605 C SK Žabovřesky Brno 28:50 + 11:57
13. Jelínek Filip RUZ0500 C TJ Růžená 29:31 + 12:38
14. Koča Vojtěch ZBM0602 C SK Žabovřesky Brno 29:51 + 12:58
15. Račanský Jakub UBM0503 C MENISKOS Brno 33:44 + 16:51
16. Jedlička Jakub NNN C Neregistrovaní 48:31 + 31:38
17. Rosecký Jan PZR0401 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 50:57 + 34:04
18. Rosecký Adam PZR0501 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 58:13 + 41:20
Palát Přemek TTR0601 C OOB Třebíč DISK
H12
3.00 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušek Tomáš TBM0401 C KOS TJ Tesla Brno 23:31
2. Coufal Jáchym ZBM0200 B SK Žabovřesky Brno 24:47 + 1:16
3. Palát Tomáš ABM0307 C KOB Moira Brno 25:35 + 2:04
4. Pobuda Vojtěch SJH0302 B SJH Jindřichův Hradec 25:49 + 2:18
5. Hojný Jáchym SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec 26:17 + 2:46
6. Jelínek Kryštof RUZ0301 C TJ Růžená 26:48 + 3:17
7. Čelechovský Matěj UBM0202 B MENISKOS Brno 29:39 + 6:08
8. Mašek Ondřej PZR0201 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 30:56 + 7:25
9. Urbánek Adam ZBM0302 C SK Žabovřesky Brno 30:59 + 7:28
10. Dundáček Karel SJH0401 C SJH Jindřichův Hradec 34:46 + 11:15
11. Palát Bohuslav TTR0201 B OOB Třebíč 37:49 + 14:18
12. Lička Adam VBM0301 C VSK Mendelu Brno, o.s. 40:08 + 16:37
13. Musil Štěpán VBM0302 C VSK Mendelu Brno, o.s. 46:03 + 22:32
14. Ruda Miroslav UBM0203 C MENISKOS Brno 48:13 + 24:42
15. Tachovský Matyáš ZBM0208 C SK Žabovřesky Brno 54:05 + 30:34
15. Kalas Tomáš PZR0402 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:05 + 30:34
17. Kalina Vojtěch ZBM C SK Žabovřesky Brno 61:27 + 37:56
18. Kalina Václav ZBM C SK Žabovřesky Brno 80:08 + 56:37
Rajnoha Tomáš UBM0303 C MENISKOS Brno DISK
MS Kalina Oldřich ZBM C SK Žabovřesky Brno 94:19 + 70:48
MS Rosecký Karel PZR0202 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:42 + 28:11
H14
3.60 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanický Jan OSN0200 B SK OS Nové Město n. M. 26:16
2. Pelánek Ondřej TBM0107 B KOS TJ Tesla Brno 34:46 + 8:30
3. Šeďa Šimon ABM0009 C KOB Moira Brno 36:17 + 10:01
4. Koudelka Tomáš SJH0003 B SJH Jindřichův Hradec 42:38 + 16:22
5. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:47 + 17:31
6. Bořil Šimon PZR0101 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:52 + 23:36
7. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 50:08 + 23:52
8. Záboj Petr SJI0101 C OK Jihlava 53:04 + 26:48
9. Kašpárek Ladislav SJI0102 C OK Jihlava 68:16 + 42:00
Častulík Martin ABM0109 C KOB Moira Brno DISK
Burkoň Vojtěch CHT0003 C OOB SK Chrast DISK
Burkoň Jan CHT0002 C OOB SK Chrast DISK
H16
4.50 km, 145 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 34:15
2. Švec Martin CHT9902 B OOB SK Chrast 34:40 + 0:25
3. Kafka Matěj SJI9903 B OK Jihlava 37:41 + 3:26
4. Švec Petr CHT9901 B OOB SK Chrast 40:02 + 5:47
5. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB Moira Brno 45:25 + 11:10
6. Foltýn Tomáš SJI9801 C OK Jihlava 46:02 + 11:47
7. Soška Marek ZBM9807 B SK Žabovřesky Brno 53:31 + 19:16
8. Hybeš David CHT9903 C OOB SK Chrast 60:24 + 26:09
9. Kún Josef BBM9802 B BETA URSUS Orienteering 64:18 + 30:03
Šnyrch Tomáš ABM9919 B KOB Moira Brno DISK
Šnyrch Jakub ABM9906 B KOB Moira Brno DISK
H18
6.00 km, 205 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering 40:54
2. Ptáček Patrik BBM9800 A BETA URSUS Orienteering 51:08 + 10:14
3. Nechuta David PZR9701 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 59:49 + 18:55
H21C
10.90 km, 335 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8764
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Prášil Marek TTR7301 R OOB Třebíč 65:00 8914
2. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 65:19 + 0:19 8872
3. Brlica Pavel ZBM9302 C SK Žabovřesky Brno 68:04 + 3:04 8507
4. Zimmermann Štěpán ZBM9101 C SK Žabovřesky Brno 68:07 + 3:07 8501
5. Mokrý Stanislav ABM9202 R KOB Moira Brno 68:32 + 3:32 8446
6. Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín 69:01 + 4:01 8382
7. Čech Jan SJI9601 A OK Jihlava 72:42 + 7:42 7893
8. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 75:08 + 10:08 7571
9. Zrník Tomáš OSN7118 C SK OS Nové Město n. M. 76:56 + 11:56 7332
10. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 77:06 + 12:06 7310
11. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 77:21 + 12:21 7277
12. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 78:13 + 13:13 7162
13. Kamenický Jeroným OSN9549 A SK OS Nové Město n. M. 78:55 + 13:55 7069
14. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 79:56 + 14:56 6935
15. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 80:44 + 15:44 6829
16. Mokrý Ondřej ABM9410 A KOB Moira Brno 82:00 + 17:00 6661
17. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 82:52 + 17:52 6546
18. Málek Jan PZR9505 A UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 85:33 + 20:33 6190
19. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 87:16 + 22:16 5963
20. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 90:03 + 25:03 5594
21. Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast 90:19 + 25:19 5558
22. Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava 91:19 + 26:19 5426
23. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 93:14 + 28:14 5172
24. Kysilko Zdeněk CHT8601 C OOB SK Chrast 95:34 + 30:34 4863
25. Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno 95:58 + 30:58 4810
26. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 99:05 + 34:05 4397
27. Vítek Pavel CHT7501 C OOB SK Chrast 101:16 + 36:16 4107
28. Slabý Jan ZHR7900 C TJ Zhoř 105:10 + 40:10 3590
29. Kuban Michal CHT8505 C OOB SK Chrast 106:29 + 41:29 3416
30. Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 109:16 + 44:16 3047
31. Obrátil Štěpán ABM9409 A KOB Moira Brno 110:41 + 45:41 2859
32. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 113:10 + 48:10 2530
33. Burdilák Radek MBM8533 C O-mikron 113:33 + 48:33 2479
34. Chvátal Lukáš ZBM8309 C SK Žabovřesky Brno 115:28 + 50:28 2225
35. Jirásek Jakub TTR8601 C OOB Třebíč 117:30 + 52:30 1956
36. Koumar František SJI9501 B OK Jihlava 121:06 + 56:06 1479
37. Novohradský Petr PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 126:52 + 61:52 714
Suchý Václav ABM9404 C KOB Moira Brno DISK 0
Pitra Martin CHT9204 C OOB SK Chrast DISK 0
Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast DISK 0
Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř DISK 0
Kratochvíl Martin SJI8304 C OK Jihlava DISK 0
H21D
5.40 km, 185 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3198
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Krejsa Vladimír CHT9202 C OOB SK Chrast 35:50 3546
2. Jirásek Michal SHK8901 C TJ Slavia Hradec Králové 37:27 + 1:37 3418
3. Šesták Jakub RBK9001 C SK Radioklub Blansko 47:20 + 11:30 2631
4. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 50:18 + 14:28 2395
5. Nouza Petr SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec 54:36 + 18:46 2053
6. Dvořák Martin ZBM8425 C SK Žabovřesky Brno 55:16 + 19:26 2000
7. Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 55:23 + 19:33 1991
8. Kurečka Robert ABM7210 C KOB Moira Brno 58:32 + 22:42 1740
9. Pelánek Libor TBM7409 C KOS TJ Tesla Brno 59:42 + 23:52 1648
10. Záboj Petr SJI7202 C OK Jihlava 59:47 + 23:57 1641
11. Švec Jiří CHT7201 C OOB SK Chrast 64:24 + 28:34 1274
12. Vacek Jan TTR9303 C OOB Třebíč 64:56 + 29:06 1231
13. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 67:18 + 31:28 1043
14. Šauer Martin NNN C Neregistrovaní 70:48 + 34:58
15. Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 70:55 + 35:05 755
16. Šarlej Marek 4NC8100 C O sto šest 77:55 + 42:05
17. Skryja Ondřej PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 79:59 + 44:09 34
18. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 81:54 + 46:04 0
19. Kašpárek Ladislav SJI7301 C OK Jihlava 87:58 + 52:08 0
20. Sobotka Petr PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 93:04 + 57:14 0
Močuba Stanislav OSN8001 C SK OS Nové Město n. M. DISK 0
H35
6.40 km, 225 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jašek Petr STE7601 C SK SKI-OB Šternberk 44:39
2. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 45:48 + 1:09
3. Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 47:03 + 2:24
3. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 47:03 + 2:24
5. Král Aleš MFP7808 C VŠSK MFF UK Praha 47:54 + 3:15
6. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 53:47 + 9:08
7. Tichý Martin TJH6401 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 56:24 + 11:45
8. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 58:04 + 13:25
9. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB Moira Brno 58:08 + 13:29
10. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 59:46 + 15:07
11. Čížek Petr ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov 60:01 + 15:22
12. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 60:34 + 15:55
13. Mokrý Jan ABM6611 C KOB Moira Brno 60:45 + 16:06
14. Račanský Jan UBM7903 C MENISKOS Brno 62:06 + 17:27
15. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 64:34 + 19:55
16. Nechanický Pavel OSN7209 C SK OS Nové Město n. M. 65:30 + 20:51
17. Musil Radek 1DC7600 C Targa Orienteering 70:18 + 25:39
18. Ryšavý Miloš ZBM7607 C SK Žabovřesky Brno 74:00 + 29:21
19. Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 74:07 + 29:28
20. Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 75:29 + 30:50
21. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 77:28 + 32:49
22. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 81:34 + 36:55
23. Rajnoha Miroslav UBM7104 C MENISKOS Brno 83:47 + 39:08
24. Nečas David TBM7611 C KOS TJ Tesla Brno 86:22 + 41:43
H45
5.40 km, 185 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mudrák Pavel C 42:08
2. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 43:16 + 1:08
3. Král Jan XBM6903 C PELLŽS MTBO TEAM 43:57 + 1:49
4. Zeman Jaroslav CHT5901 C OOB SK Chrast 46:35 + 4:27
5. Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 46:54 + 4:46
6. Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 48:04 + 5:56
7. Voborník Petr CTB6601 C SK OB Chotěboř 48:12 + 6:04
8. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 49:59 + 7:51
9. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 50:59 + 8:51
10. Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč 51:09 + 9:01
11. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:16 + 9:08
12. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 53:20 + 11:12
13. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 55:27 + 13:19
14. Kafka Václav SJI6001 C OK Jihlava 57:18 + 15:10
15. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 57:38 + 15:30
16. Patočka Petr BBM6300 C BETA URSUS Orienteering 59:07 + 16:59
17. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK OS Nové Město n. M. 61:33 + 19:25
18. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 63:51 + 21:43
19. Kazda Bohumil RBK6201 C SK Radioklub Blansko 67:25 + 25:17
20. Matyáš Petr LBM6110 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 71:53 + 29:45
21. Tužil Petr NNN C Neregistrovaní 72:03 + 29:55
22. Romanovský Alois SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec 72:11 + 30:03
23. Hruška Tomáš ZBM6401 C SK Žabovřesky Brno 73:54 + 31:46
24. Koutný Vladimír TTR6301 C OOB Třebíč 81:29 + 39:21
25. Sláma Jaroslav OSN69XX C SK OS Nové Město n. M. 83:18 + 41:10
26. Pospíšil Aleš NNN C Neregistrovaní 85:16 + 43:08
27. Nouza Petr SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 87:38 + 45:30
28. Petr Drábek TTR6701 C OOB Třebíč 129:18 + 87:10
H55
3.90 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB Start Blansko 31:45
2. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 34:06 + 2:21
3. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 34:44 + 2:59
4. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 35:56 + 4:11
5. Paulíček Jiří SJI4911 C OK Jihlava 36:39 + 4:54
6. Nosek Vladimír SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec 38:16 + 6:31
7. Blecha Ladislav FJI5106 C SK FREE Jihlava 38:25 + 6:40
8. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:34 + 7:49
9. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 40:15 + 8:30
10. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 41:57 + 10:12
11. Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 43:21 + 11:36
12. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 44:07 + 12:22
13. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 45:14 + 13:29
14. Jelínek Luboš RUZ5504 C TJ Růžená 46:06 + 14:21
15. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 46:15 + 14:30
16. Záhorec František CHT5502 C OOB SK Chrast 47:07 + 15:22
17. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 48:43 + 16:58
18. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 48:53 + 17:08
H65
3.30 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 33:00
2. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 40:52 + 7:52
3. Chmelík Milan ABM4501 C KOB Moira Brno 42:48 + 9:48
HDR
2.50 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dračí Pírko C 19:54
2. Kroutil Jošt ZBM0701 C SK Žabovřesky Brno 20:43 + 0:49
3. Mudrák Daniel C 21:22 + 1:28
4. Prášil Šimon TTR0901 C OOB Třebíč 22:35 + 2:41
5. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 23:19 + 3:25
6. Prášil Adam SJI0901 C OK Jihlava 25:09 + 5:15
7. Bořil David PZR0707 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 26:09 + 6:15
8. Frýba Matyáš SJI0700 C OK Jihlava 26:30 + 6:36
9. Hiklová Eva NNN07XX C Neregistrovaní 27:12 + 7:18
10. Sobotková Gabriela PZR0850 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:16 + 9:22
11. Stašková Sofie ZBM0952 C SK Žabovřesky Brno 30:57 + 11:03
12. Toman Matěj LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 32:48 + 12:54
13. Kučerová Renata 5RC7601 C TOM OB Tempo Praha 35:19 + 15:25
14. Král Jonáš NNN C Neregistrovaní 36:29 + 16:35
15. Kraus Tobiáš ZBM1499 C SK Žabovřesky Brno 38:57 + 19:03
16. Kroutil Tadeáš ZBM0901 C SK Žabovřesky Brno 43:35 + 23:41
17. Weigner Radek 5RC7700 C TOM OB Tempo Praha 44:39 + 24:45
18. Dvořáček Jan TTR0701 C OOB Třebíč 50:52 + 30:58
19. Šauer Václav NNN C Neregistrovaní 51:48 + 31:54
20. Kříž Jan TTR1201 C OOB Třebíč 57:38 + 37:44
21. Jelínek Vojtěch NNN C Neregistrovaní 68:06 + 48:12
22. Jelínek Jindřich NNN C Neregistrovaní 68:17 + 48:23
23. Šichová Zuzana NNN C Neregistrovaní 68:21 + 48:27
24. Šicha Matěj NNN C Neregistrovaní 68:26 + 48:32
25. Močuba Jan OSN0600 C SK OS Nové Město n. M. 72:14 + 52:20
26. Hübner Václav CTB1102 C SK OB Chotěboř 114:24 + 94:30
27. Kozohorský Jiří ADA75xx C OOB TJ Spartak Adamov 119:11 + 99:17
Trojánek Adam BZR0404 C Bratrstvo Ždárských vrchů DISK
Helia Ruben Helia ZBM1498 C SK Žabovřesky Brno DISK
P
2.80 km, 85 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janíček Jakub OSN83xx C SK OS Nové Město n. M. 18:41
2. Toman Filip ABM9309 C KOB Moira Brno 22:54 + 4:13
3. Kučera Viktor 5RC7600 C TOM OB Tempo Praha 23:54 + 5:13
4. Lásko Tomáš NNN C Neregistrovaní 24:00 + 5:19
5. Kroutil Petr ZBM7803 C SK Žabovřesky Brno 24:52 + 6:11
6. Jaroušková Iva NNN C Neregistrovaní 26:49 + 8:08
7. Sýkora Lukáš NNN C Neregistrovaní 27:22 + 8:41
8. Novotný Petr NNN C Neregistrovaní 27:28 + 8:47
9. Doležalová Adéla NNN C Neregistrovaní 28:40 + 9:59
10. Staněk Mojmír UBM6701 C MENISKOS Brno 29:20 + 10:39
11. Urbánek Petr NNN C Neregistrovaní 30:37 + 11:56
12. Doležalvá Martina TBM C KOS TJ Tesla Brno 35:27 + 16:46
13. Holý Roman NNN C Neregistrovaní 37:19 + 18:38
14. Granátová Kateřina NNN C Neregistrovaní 38:04 + 19:23
15. Trojánková Jitka BZR6666 C Bratrstvo Ždárských vrchů 38:08 + 19:27
16. Stoklasa Radek OSN C SK OS Nové Město n. M. 38:13 + 19:32
17. Králová Dana XBM7650 C PELLŽS MTBO TEAM 40:15 + 21:34
18. Doušek Ivo NNN C Neregistrovaní 41:25 + 22:44
19. Dundáčková Hana SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec 42:18 + 23:37
20. Urbánková Lenka NNN C Neregistrovaní 42:21 + 23:40
21. Šeďová Klára ABM7452 C KOB Moira Brno 42:52 + 24:11
22. Ruda Miroslav UBM7106 C MENISKOS Brno 44:15 + 25:34
23. Tachovská Kamila NNN C Neregistrovaní 44:22 + 25:41
24. Kubičková Ivana SJH6851 C SJH Jindřichův Hradec 46:29 + 27:48
25. Obrátil Miroslav ABM C KOB Moira Brno 46:54 + 28:13
26. Bajerová Adéla NNN C Neregistrovaní 48:25 + 29:44
27. Bajer Miloš NNN C Neregistrovaní 49:45 + 31:04
28. Foltýnová Lenka SJI6751 C OK Jihlava 50:33 + 31:52
29. Rajnohová Pavla UBM7654 C MENISKOS Brno 55:46 + 37:05
30. Rudová Hana UBM7252 C MENISKOS Brno 58:50 + 40:09
31. Tomanová Eliška LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 62:22 + 43:41
32. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 62:30 + 43:49
33. Stoklas Adam TTR C OOB Třebíč 66:20 + 47:39
34. Machová Hana NNN C Neregistrovaní 66:21 + 47:40
35. Drábková Jitka TTR C OOB Třebíč 69:35 + 50:54
36. Vacková Iva TTR6451 C OOB Třebíč 73:08 + 54:27
37. Drábek Vojtěch TTR C OOB Třebíč 85:41 + 67:00
38. Drábková Eliška TTR C OOB Třebíč 88:04 + 69:23
39. Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 109:16 + 90:35
Holá Martina NNN C Neregistrovaní DISK
Hojovcová Hana NNN C Neregistrovaní DISK