O systému ORIS

ORIS je centrální systém ČSOS, který pokrývá agendu vnitřních svazových procesů a agendu související se závody. Základními agendami systému jsou: klubová evidence, registrace, přestupy, hostování, kalendář závodů, přihlášky, výsledky a další související informace.

Výsledky závodu: Oblastní žebříček (Poslední kufr)

Datum:
01.11.2014
Místo konání:
Žďárná
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Ředitel závodu:
Soldán Vladimír
Hlavní rozhodčí:
Smička Jindřich - R1
Stavitel tratí:
Hynek Petr - R3
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    
D10C
2.00 km, 15 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smékalová Karolína UOL0451 C SK UP Olomouc 17:44
2. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov 17:50 + 0:06
3. Vorlová Eva ASU0499 C Magnus Orienteering 18:16 + 0:32
4. Otrubová Anna PLU0577 C TJ Sokol Plumlov 19:45 + 2:01
5. Heclová Marie KSU0454 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:01 + 2:17
6. Zindulková Štěpánka SSU0450 C SK Severka Šumperk 20:14 + 2:30
7. Smékalová Viktorie UOL0450 C SK UP Olomouc 21:59 + 4:15
8. Skoumalová Petra KSU0484 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:03 + 4:19
9. Hečová Veronika UOL0455 C SK UP Olomouc 22:15 + 4:31
10. Navrátilová Marie ASU0599 C Magnus Orienteering 23:58 + 6:14
11. Zatloukalová Julie STE0650 C SK SKI-OB Šternberk 32:29 + 14:45
12. Kopecká Nela UOL0650 C SK UP Olomouc 34:43 + 16:59
13. Janečková Adéla PLU0452 C TJ Sokol Plumlov 36:02 + 18:18
D12C
2.30 km, 20 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Ema STE0252 B SK SKI-OB Šternberk 18:30
2. Tesařová Tereza KSU0393 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:56 + 4:26
3. Binarová Adéla UOL0452 B SK UP Olomouc 24:25 + 5:55
4. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 24:41 + 6:11
5. Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 24:59 + 6:29
6. Lukašáková Sára STE0450 C SK SKI-OB Šternberk 25:29 + 6:59
7. Bednaříková Emma VLI0359 C Slavia Liberec orienteering 26:05 + 7:35
8. Černochová Michaela PLU0351 B TJ Sokol Plumlov 27:35 + 9:05
9. Hegedüšová Viktorie KSU0353 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:14 + 10:44
10. Vysloužilová Tereza STE0254 C SK SKI-OB Šternberk 32:29 + 13:59
11. Králová Jolana TBM0360 C KOS TJ Tesla Brno 36:32 + 18:02
12. Spurná Štěpánka KON0355 C KOB Konice 37:15 + 18:45
13. Greschnerová Tereza ASU0299 C Magnus Orienteering 38:08 + 19:38
14. Staňková Monika PLU0353 C TJ Sokol Plumlov 38:36 + 20:06
15. Hlupá Petra KSU0363 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:02 + 21:32
16. Kličková Anna KON0272 C KOB Konice 44:28 + 25:58
17. Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 47:11 + 28:41
18. Dziková Veronika VIV0250 C GIGANT Orienteering 47:14 + 28:44
19. Hojgrová Tereza SSU0350 C SK Severka Šumperk 52:41 + 34:11
20. Kršková Zuzana UBM0353 C MENISKOS Brno 59:07 + 40:37
D14C
2.80 km, 25 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpasová Lucie LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 21:19
2. Lugrová Natalie JPV0066 C Oddíl OS SK Prostějov, IČ:22897488 26:20 + 5:01
3. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 28:37 + 7:18
4. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 28:48 + 7:29
5. Pšenčíková Adéla KSU0050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:36 + 8:17
6. Čížková Eliška ADA0051 C OOB TJ Spartak Adamov 33:05 + 11:46
7. Hajduková Jana KSU0197 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:37 + 12:18
8. Plhalová Šárka ASU0097 A Magnus Orienteering 33:52 + 12:33
9. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 37:55 + 16:36
9. Pazourová Tereza ASU C Magnus Orienteering 37:55 + 16:36
11. Hálková Eliška UOL0156 B SK UP Olomouc 38:23 + 17:04
D16C
3.10 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpasová Tereza LBM9898 A TJ Lokomotiva Ingstav Brno 21:45
2. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 23:40 + 1:55
3. Zatloukalová Romana SSU9950 A SK Severka Šumperk 25:40 + 3:55
4. Vlachová Kateřina KON9898 B KOB Konice 26:43 + 4:58
5. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 27:30 + 5:45
6. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 28:20 + 6:35
7. Habigerová Jana KSU9888 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:28 + 7:43
8. Skoumalová Barbora UOL9851 C SK UP Olomouc 36:48 + 15:03
D18C
3.90 km, 50 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horvátová Hana ASU9797 A Magnus Orienteering 29:18
2. Čížková Markéta ADA9652 B OOB TJ Spartak Adamov 33:20 + 4:02
3. Paličková Agáta UOL9750 C SK UP Olomouc 37:20 + 8:02
4. Müllerová Kristýna KON9771 B KOB Konice 43:06 + 13:48
5. Dosedělová Klára STE9751 C SK SKI-OB Šternberk 47:24 + 18:06
D21C
5.00 km, 90 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7439
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 31:03 7854
2. Hiklová Natalia ZBM8350 C SK Žabovřesky Brno 31:25 + 0:22 7771
3. Vozdová Aneta KSU9394 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:11 + 5:08 6692
4. Chromá Adéla ZBM8870 C SK Žabovřesky Brno 39:21 + 8:18 5976
5. Hnilicová Šárka KSU9493 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:50 + 8:47 5867
6. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 40:44 + 9:41 5663
7. Janů Hana KSU9393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:00 + 9:57 5603
8. Jindřišková Martina ASU8597 C Magnus Orienteering 41:07 + 10:04 5576
8. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 41:07 + 10:04 5576
10. Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice 42:48 + 11:45 5195
11. Galatíková Lucie SBR9550 B SKOB Bruntál 42:56 + 11:53 5165
12. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 43:11 + 12:08 5109
13. Mátlová Pavlína ASU9392 C Magnus Orienteering 43:23 + 12:20 5064
14. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ Sokol Plumlov 45:05 + 14:02 4679
15. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 45:24 + 14:21 4607
16. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 46:27 + 15:24 4370
17. Fejková Marcela SJC7751 C TJ Sportcentrum Jičín 47:07 + 16:04 4219
18. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 47:08 + 16:05 4215
19. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 47:14 + 16:11 4193
20. Kuncová Jana UOL7854 C SK UP Olomouc 49:00 + 17:57 3793
21. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 49:28 + 18:25 3687
22. Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno 49:43 + 18:40 3631
23. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 50:25 + 19:22 3472
24. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52:34 + 21:31 2986
25. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 52:55 + 21:52 2907
26. Jiříčková Bětka KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 53:20 + 22:17 2813
27. Vlachová Eliška KON9572 B KOB Konice 53:42 + 22:39 2730
28. Mikušová Ivana PTI8365 C Sportovní klub Ptení 55:02 + 23:59 2428
29. Jeřábková Zuzana UOL9453 C SK UP Olomouc 55:31 + 24:28 2319
30. Dvořáčková Jana TTR8154 C OOB Třebíč 55:33 + 24:30 2311
31. Ševčíková Petra SOP9152 C OOB TJ Slezan Opava 56:19 + 25:16 2138
32. Habigerová Radka KSU9559 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:25 + 25:22 2115
D35C
4.10 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlářová Pavla AOP7052 C Přátelé orientačního běhu Opava 28:56
2. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 30:40 + 1:44
3. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 33:35 + 4:39
4. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 35:51 + 6:55
5. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 36:30 + 7:34
6. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 37:27 + 8:31
7. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 37:34 + 8:38
8. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 38:41 + 9:45
9. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 39:08 + 10:12
10. Němečková Věra PLU7777 C TJ Sokol Plumlov 39:19 + 10:23
11. Fráňová Petra NNH7651 C KVS Olomouc 41:22 + 12:26
12. Kostková Jana AOP7151 C Přátelé orientačního běhu Opava 44:59 + 16:03
13. Dziková Hana VIV7651 C GIGANT Orienteering 46:25 + 17:29
14. Mlčková Jana KSU7383 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:37 + 17:41
15. Richterová Nataša ADA7451 C OOB TJ Spartak Adamov 47:00 + 18:04
16. Siatková Silvie ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory 48:14 + 19:18
17. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 51:11 + 22:15
18. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:54 + 24:58
19. Doušková Vlasta TBM C KOS TJ Tesla Brno 59:25 + 30:29
20. Kršková Dita UBM7251 C MENISKOS Brno 61:01 + 32:05
21. Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 98:35 + 69:39
D45C
3.90 km, 50 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 32:00
2. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 34:54 + 2:54
3. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 39:25 + 7:25
4. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 41:20 + 9:20
5. Špacírová Danuše UOL5852 C SK UP Olomouc 41:22 + 9:22
6. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 41:58 + 9:58
7. Vlachová Olga KON6969 C KOB Konice 42:11 + 10:11
8. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 43:45 + 11:45
9. Slavíčková Katka OOL6955 C SK Haná orienteering 44:42 + 12:42
10. Hrubanová Věra UOL5953 C SK UP Olomouc 45:29 + 13:29
11. Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 45:57 + 13:57
12. Kotrlová Gita UOL6953 C SK UP Olomouc 46:22 + 14:22
13. Pšenčíková Eva KSU6950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:35 + 16:35
14. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 49:31 + 17:31
15. Šimková Hana UOL6653 C SK UP Olomouc 49:54 + 17:54
16. Jeřábková Jana UOL6954 C SK UP Olomouc 50:31 + 18:31
17. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 53:25 + 21:25
D55C
3.00 km, 40 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 35:40
2. Künstlerová Milada UOL5651 C SK UP Olomouc 37:07 + 1:27
3. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 37:48 + 2:08
4. Kupcová Věroslava HSU4850 C Horizont klub Šumperk 38:57 + 3:17
5. Novotná Ludmila OOP4850 C TJ Opava 39:30 + 3:50
6. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 40:45 + 5:05
7. Čadilová Alena HSU5050 C Horizont klub Šumperk 42:42 + 7:02
8. Chromčáková Ivana JZL5450 C TJ Jižní svahy Zlín 62:15 + 26:35
H10C
2.00 km, 15 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janků Martin STE0404 C SK SKI-OB Šternberk 16:23
2. Otruba František PLU0501 C TJ Sokol Plumlov 16:50 + 0:27
3. Černoch Martin PLU0500 C TJ Sokol Plumlov 17:38 + 1:15
4. Štábl Patrik KSU0606 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:13 + 1:50
5. Bednařík Vilém VLI0509 C Slavia Liberec orienteering 19:02 + 2:39
6. Šána Robert KSU0616 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:33 + 4:10
7. Štoudek Martin ASU0448 C Magnus Orienteering 21:31 + 5:08
8. Opravil Vojtěch KSU0515 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:51 + 5:28
9. Bartášek Tomáš ASU0447 C Magnus Orienteering 26:01 + 9:38
10. Štorek Jan JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov, IČ:22897488 27:41 + 11:18
11. Pavelka Ondřej KSU0404 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:56 + 15:33
12. Náhončík Jakub UOL0400 C SK UP Olomouc 32:04 + 15:41
13. Jedlička Radek ZLH0401 C OOB TJ Zlaté Hory 40:33 + 24:10
H12C
2.30 km, 20 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický František STE0204 B SK SKI-OB Šternberk 15:01
2. Lukašák Šimon STE0202 B SK SKI-OB Šternberk 15:49 + 0:48
3. Doušek Tomáš TBM0401 C KOS TJ Tesla Brno 16:30 + 1:29
4. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 17:43 + 2:42
5. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 18:26 + 3:25
6. Gryc Ondřej TBM0406 C KOS TJ Tesla Brno 19:16 + 4:15
7. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:38 + 5:37
8. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 21:06 + 6:05
9. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:36 + 6:35
10. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov, IČ:22897488 23:35 + 8:34
11. Beneš Jindřich KON0404 C KOB Konice 23:54 + 8:53
12. Reichl Martin KSU0202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:42 + 16:41
13. Novák Rostislav PLU0300 C TJ Sokol Plumlov 38:24 + 23:23
MS Hošťálková Hana ZPV C KOB ZPV Prostějov 54:30 + 39:29
MS Šudřich Tomáš KON C KOB Konice 31:51 + 16:50
MS Hlupý Vilém KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H14C
3.10 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 19:13
2. Kostka Jiří AOP0201 B Přátelé orientačního běhu Opava 19:34 + 0:21
3. Šafář Vojtěch KSU0013 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:42 + 0:29
4. Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:01 + 0:48
5. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 21:19 + 2:06
6. Šafář Martin KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:30 + 2:17
7. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 23:57 + 4:44
8. Šimek Štěpán UOL0104 B SK UP Olomouc 24:59 + 5:46
9. Pelánek Ondřej TBM0107 B KOS TJ Tesla Brno 26:24 + 7:11
10. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 26:58 + 7:45
11. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 28:32 + 9:19
12. Vyskočil Pavel RBK0001 C SK Radioklub Blansko 32:41 + 13:28
13. Skopal Vojtěch JPV0111 C Oddíl OS SK Prostějov, IČ:22897488 33:26 + 14:13
14. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov, IČ:22897488 33:59 + 14:46
15. Prachař Matouš UOL C SK UP Olomouc 34:52 + 15:39
16. Halabrín Petr PLU0100 C TJ Sokol Plumlov 35:46 + 16:33
17. Poštulka Lukáš STE0104 C SK SKI-OB Šternberk 35:59 + 16:46
18. Grulich Ondřej KSU0049 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:18 + 17:05
19. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:08 + 18:55
20. Dadák Petr JPV0101 C Oddíl OS SK Prostějov, IČ:22897488 39:25 + 20:12
21. Hudáček David ZLH0001 C OOB TJ Zlaté Hory 49:27 + 30:14
22. Hastík Jakub ZLH0101 C OOB TJ Zlaté Hory 71:02 + 51:49
H16C
4.00 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Mikuláš ZPV0000 A KOB ZPV Prostějov 21:48
2. Horčička Vít UOL9919 A SK UP Olomouc 22:49 + 1:01
3. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:21 + 1:33
4. Müller Jonáš KSU9906 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:45 + 2:57
5. Gedeon Dominik KSU9900 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:55 + 5:07
6. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 28:39 + 6:51
7. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 29:17 + 7:29
8. Kašpar Petr SSU9911 A SK Severka Šumperk 30:17 + 8:29
9. Hubáček Filip CEL9800 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 36:45 + 14:57
10. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl OS SK Prostějov, IČ:22897488 40:53 + 19:05
11. Mazanec Jakub UOL9800 C SK UP Olomouc 53:33 + 31:45
H18C
5.40 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poštulka Tomáš STE9700 B SK SKI-OB Šternberk 51:11
2. Vosáhlo Jan SSU9701 C SK Severka Šumperk 55:10 + 3:59
3. Honkyš Pavel JPV9707 B Oddíl OS SK Prostějov, IČ:22897488 61:24 + 10:13
4. Knypl Jaroslav KSU9707 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:26 + 14:15
H21C
6.70 km, 125 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8548
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chromý Adam ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno 33:21 8901
2. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 34:15 + 0:54 8680
3. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 36:46 + 3:25 8062
4. Píro Matěj TTR8802 C OOB Třebíč 38:25 + 5:04 7656
5. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:49 + 8:28 6821
6. Jašek Petr STE7601 C SK SKI-OB Šternberk 43:18 + 9:57 6457
7. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 43:30 + 10:09 6407
8. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 43:45 + 10:24 6346
9. Sklenář Martin SBR9501 A SKOB Bruntál 43:49 + 10:28 6330
10. Klváček Aleš PTI8527 C Sportovní klub Ptení 44:01 + 10:40 6280
11. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 44:52 + 11:31 6072
12. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 45:05 + 11:44 6018
13. Jalový Vlastimil RBK8604 C SK Radioklub Blansko 45:08 + 11:47 6006
14. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 45:10 + 11:49 5998
15. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 45:37 + 12:16 5887
16. Kratochvíl Karel HOB7001 C SKOB Horní Benešov 47:03 + 13:42 5535
17. Otruba Karel PLU7917 C TJ Sokol Plumlov 48:23 + 15:02 5208
18. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 48:54 + 15:33 5081
19. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:06 + 15:45 5031
20. Bubela Tomáš KVS8100 C SKOB Kobra Vsetín 49:10 + 15:49 5015
21. Vozdová Klára ASU8964 C Magnus Orienteering 50:05 + 16:44 4790
22. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 50:09 + 16:48 4773
23. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 51:01 + 17:40 4561
24. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 51:18 + 17:57 4491
25. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 52:34 + 19:13 4180
26. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 52:55 + 19:34 4094
27. Šesták Jakub RBK9001 C SK Radioklub Blansko 54:03 + 20:42 3815
28. Lichý Ondřej SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava 54:06 + 20:45 3803
29. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 54:27 + 21:06 3717
30. Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 55:49 + 22:28 3381
31. Kůr Jiří 005 C Neregistrovaný - Kůr 60:03 + 26:42
32. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 61:44 + 28:23 1927
33. Kavan Jiří SKM9402 C KOB Směr Kroměříž 70:05 + 36:44 0
34. Kocman Mikuláš RBK C SK Radioklub Blansko 77:44 + 44:23
35. Karásek Michal ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov 89:01 + 55:40 0
Doležel Ondřej STE9202 R SK SKI-OB Šternberk DISK 0
Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín DISK 0
H35C
5.40 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc 35:14
2. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 36:00 + 0:46
3. Huňka Karel KON6919 C KOB Konice 36:22 + 1:08
4. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 37:21 + 2:07
5. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 38:43 + 3:29
6. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 40:59 + 5:45
7. Procházka Josef KON7219 C KOB Konice 41:34 + 6:20
8. Kubáň Pavel TBM7506 C KOS TJ Tesla Brno 42:25 + 7:11
9. Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 42:28 + 7:14
10. Čížek Petr ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov 42:34 + 7:20
11. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 43:16 + 8:02
12. Hubáček Martin CEL7015 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 44:02 + 8:48
13. Král Jiří ODR7300 C SKOB Odry 44:26 + 9:12
14. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 45:35 + 10:21
15. Hálek Jan UOL7000 C SK UP Olomouc 46:11 + 10:57
16. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB TJ Spartak Adamov 46:27 + 11:13
17. Dzik Martin UOL7600 C SK UP Olomouc 47:07 + 11:53
18. Smékal David UOL7503 C SK UP Olomouc 47:59 + 12:45
19. Horčička Petr UOL7007 C SK UP Olomouc 48:35 + 13:21
20. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 49:10 + 13:56
21. Kotrle Miroslav UOL7005 C SK UP Olomouc 49:33 + 14:19
22. Bartášek Jiří ASU7448 C Magnus Orienteering 51:26 + 16:12
23. Musil Radek 1DC7600 C Targa Orienteering 51:35 + 16:21
24. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 52:47 + 17:33
25. Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 52:52 + 17:38
25. Kašpar Jaroslav SSU7004 C SK Severka Šumperk 52:52 + 17:38
27. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 53:07 + 17:53
28. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 55:50 + 20:36
29. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 56:34 + 21:20
30. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:19 + 22:05
31. Pelánek Libor TBM7409 C KOS TJ Tesla Brno 57:20 + 22:06
32. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 58:41 + 23:27
33. Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:28 + 34:14
34. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SK UP Olomouc 95:22 + 60:08
H45C
4.40 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mudrák Pavel XXX C 27:36
2. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 28:47 + 1:11
3. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 29:05 + 1:29
4. Král Jan XBM6903 C PELLŽS MTBO TEAM 29:32 + 1:56
5. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Baník Havířov 29:34 + 1:58
6. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 30:25 + 2:49
7. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 30:28 + 2:52
8. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 31:07 + 3:31
9. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 31:41 + 4:05
10. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 32:25 + 4:49
11. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 32:28 + 4:52
12. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 34:27 + 6:51
13. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 34:32 + 6:56
14. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 35:38 + 8:02
15. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 36:40 + 9:04
16. Lukašák Štefan STE C SK SKI-OB Šternberk 36:41 + 9:05
17. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 37:19 + 9:43
18. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Baník Havířov 37:28 + 9:52
19. Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 38:49 + 11:13
20. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 38:56 + 11:20
21. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 39:55 + 12:19
22. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 40:15 + 12:39
23. Slavíček Stanislav OOL6708 C SK Haná orienteering 40:43 + 13:07
24. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ Sokol Plumlov 41:20 + 13:44
25. Kazda Bohumil RBK6201 C SK Radioklub Blansko 43:06 + 15:30
26. Vítek Zbyněk PTI6622 C Sportovní klub Ptení 44:31 + 16:55
27. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 46:54 + 19:18
28. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 47:15 + 19:39
29. Matyáš Petr LBM6110 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:32 + 23:56
30. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 53:48 + 26:12
31. Fuchs Vladimír NNN6100 C Neregistrovaní 55:24 + 27:48
Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Vlach Josef KON6431 C KOB Konice DISK
Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H55C
4.10 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 27:19
2. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:21 + 7:02
3. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 35:51 + 8:32
4. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 36:07 + 8:48
5. Horký Jan UOL4600 C SK UP Olomouc 36:27 + 9:08
6. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 37:11 + 9:52
7. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 39:18 + 11:59
8. Kostka Evžen AOP5701 C Přátelé orientačního běhu Opava 39:33 + 12:14
9. Novotný Stanisl OOP4800 C TJ Opava 40:34 + 13:15
10. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 42:02 + 14:43
11. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 45:15 + 17:56
12. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 46:39 + 19:20
13. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SK UP Olomouc 47:05 + 19:46
14. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 47:15 + 19:56
15. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:43 + 21:24
16. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 49:11 + 21:52
17. Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 76:05 + 48:46
H65C
3.00 km, 40 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 26:38
2. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 26:54 + 0:16
3. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 33:15 + 6:37
4. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 34:42 + 8:04
5. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 36:59 + 10:21
6. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 40:57 + 14:19
7. Gottfried Jan UOL4602 C SK UP Olomouc 43:05 + 16:27
8. Hynek Vladimír ZPV3511 C KOB ZPV Prostějov 77:49 + 51:11
9. Chmelařová Blanka XXX C 90:29 + 63:51
HD10N
1.70 km, 15 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soldán Robin PLU0600 C TJ Sokol Plumlov 13:38
2. Doušková Kateřina TBM0679 C KOS TJ Tesla Brno 15:35 + 1:57
3. Odehnal Tomáš ADA0500 C OOB TJ Spartak Adamov 15:55 + 2:17
4. Doušková Hana TBM0659 C KOS TJ Tesla Brno 16:05 + 2:27
5. Král Jiří ODR0400 C SKOB Odry 17:17 + 3:39
6. Greschner Adam ASU C Magnus Orienteering 19:17 + 5:39
7. Kubáňová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno 20:45 + 7:07
8. Jílková Lenka KON0666 C KOB Konice 21:23 + 7:45
9. Králová Denisa TBM0559 C KOS TJ Tesla Brno 21:28 + 7:50
10. Jílková Pavla KON0799 C KOB Konice 21:45 + 8:07
11. Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 21:48 + 8:10
12. Fajstl Vojtěch PTI C Sportovní klub Ptení 24:31 + 10:53
13. Vyskočilová Karla RBK0451 C SK Radioklub Blansko 25:52 + 12:14
HDR
1.70 km, 15 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šnajdr Jakub PTI0700 C Sportovní klub Ptení 13:36
2. Mudrák Daniel XXX C 14:15 + 0:39
3. Jiříkovský Martin XXX C 15:31 + 1:55
4. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 17:12 + 3:36
5. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 17:19 + 3:43
6. Navrátil Pavlík ASUXXZZ C Magnus Orienteering 17:58 + 4:22
7. Herman Jakub KRN0606 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 18:13 + 4:37
8. Mikuš Matěj PTI0808 C Sportovní klub Ptení 18:22 + 4:46
9. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 18:30 + 4:54
10. Mudráková Natálie XXX C 19:25 + 5:49
11. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 19:31 + 5:55
12. Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno 20:22 + 6:46
13. Weigner Radek 5RC7700 C neregistrovaní 20:35 + 6:59
14. Lakomá Radka PTI C Sportovní klub Ptení 21:21 + 7:45
15. Fic Dalibor JPV C Oddíl OS SK Prostějov, IČ:22897488 21:24 + 7:48
16. Šudřichová Nela KON C KOB Konice 22:12 + 8:36
17. Příhodová Veronika PTI C Sportovní klub Ptení 23:11 + 9:35
18. Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 23:22 + 9:46
19. Velešíková Markéta XXX C 23:41 + 10:05
20. Nováková Anežka PLU0650 C TJ Sokol Plumlov 24:36 + 11:00
21. Kuchař Filip XXX C 25:03 + 11:27
22. Kuchař Jakub XXX C 25:17 + 11:41
23. Danielová Lenka XXX C 26:00 + 12:24
24. Maděra Jakub XXX C 26:32 + 12:56
25. Síbr Karel PTI C Sportovní klub Ptení 27:16 + 13:40
26. Kuchař Jáchym XXX C 29:02 + 15:26
27. Weignerová Miachaela XXX C 31:41 + 18:05
28. Aleš Mikuláš ASU1017 C Magnus Orienteering 33:03 + 19:27
29. Alešová Anna ASU1077 C Magnus Orienteering 33:33 + 19:57
30. Schwabová Barbora TBM C KOS TJ Tesla Brno 34:23 + 20:47
31. Šnajdrová Nikol PTI C Sportovní klub Ptení 35:01 + 21:25
32. Kroupa Jakub ZPV C KOB ZPV Prostějov 37:20 + 23:44
33. Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 40:31 + 26:55
34. Kozohorský Jiří ADA7501 C OOB TJ Spartak Adamov 43:43 + 30:07
35. Kopecká Jitka UOL7750 C SK UP Olomouc 44:19 + 30:43
36. Kratochvíl David HOB1101 C SKOB Horní Benešov 49:17 + 35:41
37. Švalbe David KON C KOB Konice 57:33 + 43:57
P
2.80 km, 25 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jašek Jindřich TBM9110 C KOS TJ Tesla Brno 17:52
2. Jílková Hana KON8080 C KOB Konice 24:23 + 6:31
3. Maděrová Michaela XXX C 25:02 + 7:10
4. Kavan Luboš SKM6301 C KOB Směr Kroměříž 26:01 + 8:09
5. Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering 27:53 + 10:01
6. Jílek Karel KON C KOB Konice 27:55 + 10:03
7. Kuchař Tomáš XXX C 28:08 + 10:16
8. Fráňa Martin NNH7802 C KVS Olomouc 28:42 + 10:50
9. Kotrle Kamil UOL C SK UP Olomouc 28:59 + 11:07
10. Thiemel Jiří ASU8948 C Magnus Orienteering 29:18 + 11:26
10. Marková Eva STE7551 C SK SKI-OB Šternberk 29:18 + 11:26
12. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 29:40 + 11:48
13. Fučík Štěpán VLI C Slavia Liberec orienteering 29:41 + 11:49
14. Horká Soňa UOL7150 C SK UP Olomouc 30:04 + 12:12
15. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 31:25 + 13:33
16. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 31:59 + 14:07
17. Skoumalová Adéla KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:44 + 14:52
18. Doušková Klára TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno 33:10 + 15:18
19. Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 33:19 + 15:27
20. Staňková Markéta PLU7850 C TJ Sokol Plumlov 34:11 + 16:19
21. Světnický Alexandr STE6333 C SK SKI-OB Šternberk 34:45 + 16:53
21. Smolka Miloslav OOL4901 C SK Haná orienteering 34:45 + 16:53
23. Vítková Miroslava PTI6952 C Sportovní klub Ptení 36:40 + 18:48
24. Doušek Ivo XXX C 37:18 + 19:26
25. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 38:31 + 20:39
26. Dadáková Tereza JPV C Oddíl OS SK Prostějov, IČ:22897488 38:38 + 20:46
27. Černoch Petr PLU7200 C TJ Sokol Plumlov 41:26 + 23:34
28. Stryková Vlasta KSU7667 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:34 + 23:42
29. Poštůlková Milada STE C SK SKI-OB Šternberk 43:32 + 25:40
30. Skoumal Libor UOL C SK UP Olomouc 43:50 + 25:58
31. Greschner Luboš ASU C Magnus Orienteering 45:38 + 27:46
32. Honkyš Petr 25C6100 C péčkaři 52:37 + 34:45
33. Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:05 + 36:13
34. Krajíček Ivo XXX C 54:58 + 37:06
35. Minaříková Dagmar XXX C 55:16 + 37:24
36. Paličková Jana XXX C 60:35 + 42:43
37. Stary Břetislav BOV4402 C TJ Baník Ostrava OKD 64:10 + 46:18
38. Dosedla Viktor XXX C 123:25 + 105:33
Králová Dana XBM7650 C PELLŽS MTBO TEAM DISK
T
4.00 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dosedla Pavel XXX C 0:00
2. Smětáková Ivana C 35:19 + 35:19
3. Novotný Petr 009 C Neregistrovaní - Novotní 39:11 + 39:11
4. Pecka Lukáš C 42:48 + 42:48
5. Velešíková Monika XXX C 60:39 + 60:39
Maděra Josef XXX C DISK