Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubecová Magdalena | JEO0550 | C | Ještědská oblast | 8:44 | |
2. | Dittrichová Lucie | VAL0550 | C | Valašská oblast | 9:00 | + 0:16 |
3. | Metelková Michaela | VCO0551 | C | Východočeská oblast | 9:10 | + 0:26 |
4. | Doušková Hana | JMO0650 | C | Jihomoravská oblast | 9:25 | + 0:41 |
5. | Kosobudová Anna | JCO0551 | C | Jihočeská oblast | 9:41 | + 0:57 |
6. | Matyášová Kristýna | JEO0555 | C | Ještědská oblast | 9:42 | + 0:58 |
7. | Pišová Adéla | VAL0561 | C | Valašská oblast | 9:48 | + 1:04 |
8. | Pecková Tereza | JEO0559 | C | Ještědská oblast | 9:59 | + 1:15 |
9. | Balejová Julie | STC0551 | C | Středočeská oblast | 10:24 | + 1:40 |
10. | Procházková Doubravka | JMO0651 | C | Jihomoravská oblast | 10:33 | + 1:49 |
11. | Chrástová Magdaléna | VCO0555 | C | Východočeská oblast | 10:35 | + 1:51 |
12. | Škáchová Viktorie | STC0653 | C | Středočeská oblast | 10:49 | + 2:05 |
12. | Batani Valeria | VAL0560 | C | Valašská oblast | 10:49 | + 2:05 |
14. | Jílková Lenka | HAN0653 | C | Hanácká oblast | 11:00 | + 2:16 |
15. | Batani Valentina | VAL0571 | C | Valašská oblast | 11:02 | + 2:18 |
16. | Mrskočová Markéta | VCO0553 | C | Východočeská oblast | 11:07 | + 2:23 |
17. | Kulová Laura | ZCO0552 | C | Západočeská oblast | 11:08 | + 2:24 |
18. | Srbová Michaela | VYS0552 | C | Oblast Vysočina | 11:18 | + 2:34 |
19. | Neumannová Alžběta | VCO0556 | C | Východočeská oblast | 11:21 | + 2:37 |
20. | Šaňáková Marie | HAN0654 | C | Hanácká oblast | 11:31 | + 2:47 |
21. | Dvořáková Lucie | JMO0750 | C | Jihomoravská oblast | 11:33 | + 2:49 |
22. | Hájková Tereza | JEO0556 | C | Ještědská oblast | 11:37 | + 2:53 |
23. | Dušková Tereza | JMO0554 | C | Jihomoravská oblast | 11:52 | + 3:08 |
24. | Bambousková Julie | STC0656 | C | Středočeská oblast | 11:53 | + 3:09 |
25. | Štemberová Bára | JEO0655 | C | Ještědská oblast | 11:58 | + 3:14 |
25. | Beránková Šárka | ZCO0555 | C | Západočeská oblast | 11:58 | + 3:14 |
27. | Mianowska Tosia | 28P0750 | C | UNTS Warszawa | 12:00 | + 3:16 |
28. | Mellanová Judita | JEO0554 | C | Ještědská oblast | 12:05 | + 3:21 |
29. | Pekařová Nela | JCO0552 | C | Jihočeská oblast | 12:15 | + 3:31 |
30. | Štefanová Markéta | VCO0552 | C | Východočeská oblast | 12:17 | + 3:33 |
31. | Doleželová Anna | VYS0651 | C | Oblast Vysočina | 12:24 | + 3:40 |
32. | Rychlá Karolína | MSK0757 | C | Moravskoslezský kraj | 12:36 | + 3:52 |
33. | Ehlová Martina | JMO0654 | C | Jihomoravská oblast | 12:49 | + 4:05 |
34. | Pachmannová Katka | HAN0554 | C | Hanácká oblast | 12:52 | + 4:08 |
34. | Kožíšková Kateřina | ZCO0651 | C | Západočeská oblast | 12:52 | + 4:08 |
36. | Kolarczyková Eliška | MSK0550 | C | Moravskoslezský kraj | 12:57 | + 4:13 |
37. | Neumannová Kristýna | HAN0551 | C | Hanácká oblast | 13:00 | + 4:16 |
37. | Skalová Jolana | JEO0653 | C | Ještědská oblast | 13:00 | + 4:16 |
39. | Holasová Barbora | HAN0652 | C | Hanácká oblast | 13:07 | + 4:23 |
40. | Holíková Simona | ZCO0551 | C | Západočeská oblast | 13:10 | + 4:26 |
41. | Hlaváčová Lucie | JMO0653 | C | Jihomoravská oblast | 13:25 | + 4:41 |
42. | Řeháková Mirka | ZCO0652 | C | Západočeská oblast | 13:31 | + 4:47 |
43. | Matochová Adéla | VAL0552 | C | Valašská oblast | 13:49 | + 5:05 |
44. | Škáchová Zuzana | STC0654 | C | Středočeská oblast | 13:56 | + 5:12 |
45. | Štětínská Tereza | MSK0751 | C | Moravskoslezský kraj | 14:04 | + 5:20 |
46. | Pavlová Eliška | MSK0650 | C | Moravskoslezský kraj | 14:05 | + 5:21 |
47. | Lamačová Barbora | JEO0750 | C | Ještědská oblast | 14:16 | + 5:32 |
48. | Gallo Natálie | HAN0651 | C | Hanácká oblast | 14:18 | + 5:34 |
49. | Rosíková Růžena Eliška | VAL0650 | C | Valašská oblast | 14:20 | + 5:36 |
50. | Novotná Barbora | JEO0553 | C | Ještědská oblast | 14:23 | + 5:39 |
51. | Otrubová Anna | HAN0552 | C | Hanácká oblast | 14:24 | + 5:40 |
52. | Kohoutková Klára | ZCO0653 | C | Západočeská oblast | 14:30 | + 5:46 |
53. | Vozábalová Hana | POB0650 | C | Pražská oblast | 14:40 | + 5:56 |
54. | Cejpková Karolína | VCO0557 | C | Východočeská oblast | 14:42 | + 5:58 |
55. | Štěpová Kateřina | POB0653 | C | Pražská oblast | 14:50 | + 6:06 |
56. | Chramostová Julie | STC0652 | C | Středočeská oblast | 14:54 | + 6:10 |
57. | Kotenová Markéta | STC0651 | C | Středočeská oblast | 14:56 | + 6:12 |
58. | Čecková Karolína | VCO0558 | C | Východočeská oblast | 15:01 | + 6:17 |
59. | Kurečková Klára | JMO0657 | C | Jihomoravská oblast | 15:07 | + 6:23 |
60. | Haasová Klára | VCO0559 | C | Východočeská oblast | 15:26 | + 6:42 |
61. | Baloghová Mile | JEO0752 | C | Ještědská oblast | 15:48 | + 7:04 |
62. | Skácelová Kateřina | JEO0558 | C | Ještědská oblast | 16:09 | + 7:25 |
63. | Floriánková Františka | POB0553 | C | Pražská oblast | 16:14 | + 7:30 |
64. | Švecová Karolína | STC0557 | C | Středočeská oblast | 16:47 | + 8:03 |
65. | Redlová Barbora | STC0650 | C | Středočeská oblast | 17:04 | + 8:20 |
66. | Matulová Valérie | MSK0652 | C | Moravskoslezský kraj | 17:08 | + 8:24 |
67. | Kopecká Nela | HAN0650 | C | Hanácká oblast | 17:16 | + 8:32 |
68. | Přílepková Radka | JCO0651 | C | Jihočeská oblast | 17:25 | + 8:41 |
69. | Priehodová Nela | POB0651 | C | Pražská oblast | 18:01 | + 9:17 |
70. | Háková Eliška | JEO0651 | C | Ještědská oblast | 18:07 | + 9:23 |
71. | Lošťáková Sára | JEO0650 | C | Ještědská oblast | 18:10 | + 9:26 |
72. | Měšťanová Tereza | POB0654 | C | Pražská oblast | 18:37 | + 9:53 |
73. | Rážová Dorota | POB0652 | C | Pražská oblast | 19:33 | + 10:49 |
74. | Blažková Veronika | VYS0551 | C | Oblast Vysočina | 20:15 | + 11:31 |
75. | Čudková Kristýna | MSK0654 | C | Moravskoslezský kraj | 21:03 | + 12:19 |
76. | Baldrianová Eva | POB0750 | C | Pražská oblast | 21:22 | + 12:38 |
77. | Hiklová Eva | ZBM0755 | C | SK Žabovřesky Brno | 25:19 | + 16:35 |
78. | Rosendorfová Hana | POB0554 | C | Pražská oblast | 36:05 | + 27:21 |
Morávková Zuzana | VCO0554 | C | Východočeská oblast | DISK | ||
Novotná Michaela | JEO0552 | C | Ještědská oblast | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karlová Anna | VCO0351 | C | Východočeská oblast | 11:28 | |
2. | Tichá Dorotea | POB0350 | C | Pražská oblast | 11:39 | + 0:11 |
3. | Fejfarová Tereza | VCO0354 | C | Východočeská oblast | 11:58 | + 0:30 |
4. | Koberová Kateřina | VCO0352 | C | Východočeská oblast | 12:04 | + 0:36 |
5. | Černá Ema | STC0451 | C | Středočeská oblast | 12:07 | + 0:39 |
6. | Chabiera Lena | STE0350 | C | SK SKI-OB Šternberk | 12:24 | + 0:56 |
7. | Hankovcová Helena | STC0350 | C | Středočeská oblast | 12:27 | + 0:59 |
7. | Hubáčková Dagmar | VAL0351 | C | Valašská oblast | 12:27 | + 0:59 |
9. | Mulíčková Markéta | JMO0362 | C | Jihomoravská oblast | 12:28 | + 1:00 |
10. | Martanová Lea | JEO0551 | C | Ještědská oblast | 12:29 | + 1:01 |
11. | Bulířová Ema | POB0450 | C | Pražská oblast | 12:44 | + 1:16 |
12. | Fišarová Eliška | ZCO0350 | C | Západočeská oblast | 12:46 | + 1:18 |
13. | Machová Anna | STC0453 | C | Středočeská oblast | 13:03 | + 1:35 |
13. | Nitsch Aleksandra | STE0351 | C | SK SKI-OB Šternberk | 13:03 | + 1:35 |
13. | Nádeníčková Iva | ZCO0352 | C | Západočeská oblast | 13:03 | + 1:35 |
16. | Chvátilová Johana | PHK0450 | B | OK 99 Hradec Králové | 13:07 | + 1:39 |
17. | Randáková Adéla | VCO0356 | C | Východočeská oblast | 13:13 | + 1:45 |
18. | Smékalová Karolína | HAN0452 | C | Hanácká oblast | 13:15 | + 1:47 |
19. | Řeháková Gabriela | ZCO0354 | C | Západočeská oblast | 13:20 | + 1:52 |
19. | Richtrová Kamila | ZCO0451 | C | Západočeská oblast | 13:20 | + 1:52 |
21. | Bednaříková Emma | JEO0353 | C | Ještědská oblast | 13:24 | + 1:56 |
22. | Štraitová Jolana | POB0454 | C | Pražská oblast | 13:29 | + 2:01 |
23. | Smékalová Viktorie | HAN0453 | C | Hanácká oblast | 13:31 | + 2:03 |
23. | Thýnová Martina | VCO0353 | C | Východočeská oblast | 13:31 | + 2:03 |
25. | Pušová Bára | VCO0355 | C | Východočeská oblast | 13:33 | + 2:05 |
26. | Kovářová Lucie | ZCO0353 | C | Západočeská oblast | 13:41 | + 2:13 |
27. | Novotná Jitka | VYS0454 | C | Oblast Vysočina | 13:44 | + 2:16 |
28. | Horáková Veronika | PHK0353 | B | OK 99 Hradec Králové | 13:45 | + 2:17 |
29. | Pilná Natálie | VCO0357 | C | Východočeská oblast | 13:50 | + 2:22 |
30. | Sobotková Klára | VYS0351 | C | Oblast Vysočina | 13:53 | + 2:25 |
31. | Vitebská Eliška | JEO0350 | C | Ještědská oblast | 13:55 | + 2:27 |
32. | Stoklasová Zuzana | VYS0451 | C | Oblast Vysočina | 13:59 | + 2:31 |
33. | Nentvichová Julie | STC0351 | C | Středočeská oblast | 14:00 | + 2:32 |
34. | Barnatová Klára | JMO0352 | C | Jihomoravská oblast | 14:06 | + 2:38 |
35. | Němečková Kateřina | HAN0354 | C | Hanácká oblast | 14:11 | + 2:43 |
36. | De Heij Laura | STC0450 | C | Středočeská oblast | 14:20 | + 2:52 |
37. | Vávrová Vanda | VCO0358 | C | Východočeská oblast | 14:23 | + 2:55 |
37. | Staňková Radka | ZCO0450 | C | Západočeská oblast | 14:23 | + 2:55 |
39. | Rotková Markéta | JMO0455 | C | Jihomoravská oblast | 14:26 | + 2:58 |
40. | Švecová Anežka | STC0352 | C | Středočeská oblast | 14:33 | + 3:05 |
41. | Šneiderová Daniela | HAN0355 | C | Hanácká oblast | 14:39 | + 3:11 |
41. | Podrábská Alžběta | JEO0452 | C | Ještědská oblast | 14:39 | + 3:11 |
43. | Kubáková Nela | VYS0455 | C | Oblast Vysočina | 14:41 | + 3:13 |
43. | Šauli Kateřina | ZCO0452 | C | Západočeská oblast | 14:41 | + 3:13 |
45. | Ziebová Veronika | ZCO0453 | C | Západočeská oblast | 14:56 | + 3:28 |
46. | Lukašáková Sára | HAN0451 | C | Hanácká oblast | 15:01 | + 3:33 |
47. | Miková Lenka | JMO0460 | C | Jihomoravská oblast | 15:02 | + 3:34 |
47. | Králová Jolana | JMO0360 | C | Jihomoravská oblast | 15:02 | + 3:34 |
49. | Bartošová Marie | ZCO0454 | C | Západočeská oblast | 15:26 | + 3:58 |
50. | Pračková Ema | STC0454 | C | Středočeská oblast | 15:30 | + 4:02 |
51. | Čechmánková Anna | POB0457 | C | Pražská oblast | 15:35 | + 4:07 |
52. | Nagyová Kateřina | JEO0459 | C | Ještědská oblast | 15:43 | + 4:15 |
53. | Bruková Petra | MSK0453 | C | Moravskoslezský kraj | 15:52 | + 4:24 |
54. | Pachmannová Bára | HAN0353 | C | Hanácká oblast | 16:04 | + 4:36 |
55. | Beranová Hana | POB0452 | C | Pražská oblast | 16:11 | + 4:43 |
56. | Smolková Barbora | POB0353 | C | Pražská oblast | 16:25 | + 4:57 |
57. | Binarová Adéla | HAN0450 | C | Hanácká oblast | 16:39 | + 5:11 |
58. | Tomanicová Sofie | JEO0460 | C | Ještědská oblast | 16:47 | + 5:19 |
59. | Kopecká Valentýna | POB0453 | C | Pražská oblast | 16:56 | + 5:28 |
60. | Besedová Katka | PHK0351 | C | OK 99 Hradec Králové | 17:04 | + 5:36 |
61. | Arnoštová Veronika | STC0456 | C | Středočeská oblast | 17:11 | + 5:43 |
62. | Knobová Agáta | VCO0359 | C | Východočeská oblast | 17:23 | + 5:55 |
63. | Černochová Michaela | HAN0352 | C | Hanácká oblast | 17:55 | + 6:27 |
64. | Jedličková Kristýna | STC0455 | C | Středočeská oblast | 18:08 | + 6:40 |
64. | Pilná Klára | VYS0453 | C | Oblast Vysočina | 18:08 | + 6:40 |
66. | Březinová Zuzana | VAL0453 | C | Valašská oblast | 18:19 | + 6:51 |
67. | Švidrnochová Eliška | MSK0450 | C | Moravskoslezský kraj | 18:21 | + 6:53 |
68. | Procnerová Veronika | MSK0455 | C | Moravskoslezský kraj | 18:54 | + 7:26 |
69. | Nešporová Marie | VYS0352 | C | Oblast Vysočina | 19:01 | + 7:33 |
70. | Haltofová Romana | MSK0451 | C | Moravskoslezský kraj | 19:06 | + 7:38 |
71. | Rybková Vendula | MSK0454 | C | Moravskoslezský kraj | 19:18 | + 7:50 |
72. | Klechová Karolína | HAN0458 | C | Hanácká oblast | 20:34 | + 9:06 |
73. | Pesničáková Soňa | JEO0454 | C | Ještědská oblast | 20:40 | + 9:12 |
74. | Víšková Veronika | STC0452 | C | Středočeská oblast | 21:41 | + 10:13 |
75. | Mudráková Eliška | VAL0352 | C | Valašská oblast | 24:10 | + 12:42 |
Hovořáková Karolína | JMO0351 | C | Jihomoravská oblast | DISK | ||
Skácelová Adéla | JEO0457 | C | Ještědská oblast | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blažková Kateřina | SJH0252 | A | SJH Jindřichův Hradec | 11:55 | |
2. | Kochová Anna | SJC0153 | A | Sportcentrum Jičín | 12:12 | + 0:17 |
2. | Černá Kateřina | VPM0250 | A | KOS Slavia Plzeň | 12:12 | + 0:17 |
4. | Dittrichová Michaela | SKM0251 | A | KOB Směr Kroměříž | 12:35 | + 0:40 |
4. | Chrástová Tereza | STH0251 | A | SK Studenec | 12:35 | + 0:40 |
6. | Dolejší Kateřina | STB0199 | A | TJ Stadion Nový Bor | 12:36 | + 0:41 |
7. | Vandasová Adéla | PHK0255 | A | OK 99 Hradec Králové | 12:37 | + 0:42 |
8. | Vejražková Róza | SJC0151 | A | Sportcentrum Jičín | 12:42 | + 0:47 |
9. | Holečková Petra | SHK0250 | A | OK Slavia Hradec Králové | 12:44 | + 0:49 |
10. | Kočová Halina | TZL0255 | A | SKOB Zlín | 12:45 | + 0:50 |
11. | Warcopová Kateřina | TRI0150 | B | TJ TŽ Třinec | 13:00 | + 1:05 |
12. | Martanová Elin | VLI0252 | A | Slavia Liberec orienteering | 13:09 | + 1:14 |
13. | Mrózek Teresa | TRI0251 | A | TJ TŽ Třinec | 13:18 | + 1:23 |
14. | Marková Ema | STE0252 | A | SK SKI-OB Šternberk | 13:22 | + 1:27 |
15. | Rydlová Magdaléna | TJN0251 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 13:27 | + 1:32 |
16. | Shánělová Štěpánka | CHC0152 | A | K.O.B. Choceň | 13:29 | + 1:34 |
17. | Sanna Karin | DKP0250 | B | Oddíl OB Kotlářka | 13:31 | + 1:36 |
18. | Mašínová Anna | TJN0152 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 13:34 | + 1:39 |
19. | Kosobudová Kateřina | VTA0253 | B | SC vebr-sport | 13:35 | + 1:40 |
20. | Šmelíková Dorota | LCE0260 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 13:36 | + 1:41 |
21. | Korpasová Lucie | TBM0151 | A | KOS TJ Tesla Brno | 13:38 | + 1:43 |
22. | Bednaříková Sára | LCE0252 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 13:40 | + 1:45 |
23. | Šklíbová Míša | TJN0153 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 13:41 | + 1:46 |
24. | Kinštová Tereza | SJH0251 | A | SJH Jindřichův Hradec | 13:42 | + 1:47 |
25. | Golová Tereza | VIC0162 | A | OB Vizovice | 13:49 | + 1:54 |
26. | Brožková Lucie | KUO0151 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 13:53 | + 1:58 |
26. | Tokárová Regina | VPM0151 | A | KOS Slavia Plzeň | 13:53 | + 1:58 |
28. | Mianowska Julia | STE0151 | C | SK SKI-OB Šternberk | 13:57 | + 2:02 |
29. | Titzová Adéla | VSP0250 | B | USK Praha | 14:02 | + 2:07 |
30. | Kodytková Denisa | SHK0252 | B | OK Slavia Hradec Králové | 14:06 | + 2:11 |
30. | Nádeníčková Pavla | NEK0150 | A | Nejdek Orienteering | 14:06 | + 2:11 |
32. | Blahová Pavla | EKP0153 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 14:12 | + 2:17 |
33. | Nedomlelová Lucie | TJN0256 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 14:14 | + 2:19 |
34. | Janků Anna | SJC0252 | A | Sportcentrum Jičín | 14:21 | + 2:26 |
35. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | A | KOS TJ Tesla Brno | 14:23 | + 2:28 |
36. | Svobodová Anna | VTA0151 | B | SC vebr-sport | 14:35 | + 2:40 |
37. | Podrábská Marie | VLI0251 | B | Slavia Liberec orienteering | 14:54 | + 2:59 |
38. | Nevěřilová Kateřina | LCE0254 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:02 | + 3:07 |
39. | Rosendorfová Lenka | TAP0153 | B | KOB TRETRA Praha | 15:04 | + 3:09 |
40. | Popová Jana | TAP0252 | B | KOB TRETRA Praha | 15:29 | + 3:34 |
41. | Vyhnálková Marie | RIC0151 | A | OB Říčany | 15:37 | + 3:42 |
42. | Řadová Lucie | DKP0251 | B | Oddíl OB Kotlářka | 15:58 | + 4:03 |
43. | Pišová Barbora | LCE0251 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:02 | + 4:07 |
44. | Zimová Barbora | SHK0151 | B | OK Slavia Hradec Králové | 16:11 | + 4:16 |
45. | Šuráňová Pavlína | TZL0257 | B | SKOB Zlín | 16:26 | + 4:31 |
46. | Vránová Eliška | UOL0151 | C | SOB Olomouc | 16:50 | + 4:55 |
47. | Dočkalová Klára | SJI0250 | B | OK Jihlava | 17:01 | + 5:06 |
48. | Benešová Klára | VTA0153 | C | SC vebr-sport | 17:39 | + 5:44 |
49. | Starková Terezie | CHT0251 | B | OOB SK Chrast | 22:18 | + 10:23 |
50. | Beranová Eva | VSP0254 | C | USK Praha | 22:48 | + 10:53 |
Popová Veronika | TAP0253 | B | KOB TRETRA Praha | DISK | ||
Rydlová Adéla | TJN0151 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK | ||
Kosová Tereza | SRK0151 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK | ||
MS | Čeleďová Justýna | TZL0152 | B | SKOB Zlín | 15:42 | + 3:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíkova Tereza | UOL9950 | A | SOB Olomouc | 13:06 | |
2. | Semrádová Jana | CHC9951 | A | K.O.B. Choceň | 14:06 | + 1:00 |
3. | Peterová Jana | LPU0057 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 14:11 | + 1:05 |
4. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | A | Sportcentrum Jičín | 14:13 | + 1:07 |
4. | Chaloupská Barbora | PHK9951 | A | OK 99 Hradec Králové | 14:13 | + 1:07 |
6. | Kopecká Anna | LPU9958 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 14:14 | + 1:08 |
7. | Malinová Apolena | SHK9952 | A | OK Slavia Hradec Králové | 14:32 | + 1:26 |
8. | Głowacz Julia | STE0050 | C | SK SKI-OB Šternberk | 14:35 | + 1:29 |
9. | Sieglová Eliška | PGP9954 | A | SK Praga | 14:36 | + 1:30 |
9. | Nechanická Klára | OSN0050 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 14:36 | + 1:30 |
11. | Thýnová Nikola | SHK0051 | A | OK Slavia Hradec Králové | 14:38 | + 1:32 |
12. | Poláková Tereza | SOP9951 | A | OOB TJ Slezan Opava | 15:02 | + 1:56 |
13. | Borovičková Valerie | LPU0054 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 15:03 | + 1:57 |
13. | Větříčková Andrea | SHK9951 | A | OK Slavia Hradec Králové | 15:03 | + 1:57 |
15. | Janoušková Lucie | BOR9954 | A | OK Jiskra Nový Bor | 15:30 | + 2:24 |
16. | Tichá Veronika | TZL9951 | A | SKOB Zlín | 15:38 | + 2:32 |
17. | Grycová Kateřina | TBM0058 | A | KOS TJ Tesla Brno | 15:39 | + 2:33 |
18. | Auermüllerová Anna | ZBM0060 | A | SK Žabovřesky Brno | 15:41 | + 2:35 |
19. | Kalenská Dominika | STH9958 | A | SK Studenec | 15:43 | + 2:37 |
20. | Matoušová Kateřina | VRL9955 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 15:44 | + 2:38 |
21. | Špringlová Kamila | TBM0050 | A | KOS TJ Tesla Brno | 15:52 | + 2:46 |
22. | Nechutová Aneta | SJI9950 | A | OK Jihlava | 15:53 | + 2:47 |
23. | Pavlíková Markéta | CHA0050 | A | OK Chrastava | 15:59 | + 2:53 |
24. | Kopecká Johana | VSP9950 | A | USK Praha | 16:00 | + 2:54 |
25. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | A | OOB TJ Turnov | 16:17 | + 3:11 |
26. | Thořová Markéta | TUR9952 | B | OOB TJ Turnov | 16:18 | + 3:12 |
27. | Kubíčková Jana | PHK9999 | A | OK 99 Hradec Králové | 16:23 | + 3:17 |
28. | Riby Rose | LTP0051 | A | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 16:30 | + 3:24 |
29. | Dědková Teodora | TAP0051 | A | KOB TRETRA Praha | 16:32 | + 3:26 |
30. | Chaloupková Kateřina | CHC0051 | A | K.O.B. Choceň | 16:34 | + 3:28 |
31. | Nešporová Alžběta | TZL0051 | A | SKOB Zlín | 16:45 | + 3:39 |
32. | Vojtíšková Viktorie | LPU0051 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 16:58 | + 3:52 |
33. | Odehnalová Klára | ZBM9956 | A | SK Žabovřesky Brno | 17:02 | + 3:56 |
34. | Marek Wiktoria | 28P9950 | C | UNTS Warszawa | 17:03 | + 3:57 |
35. | Filipová Tereza | LPU0050 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 17:16 | + 4:10 |
35. | Zatloukalová Romana | ZLH9950 | A | OOB TJ Zlaté Hory | 17:16 | + 4:10 |
37. | Machová Marie | LME0050 | B | SK Los Mělník | 17:41 | + 4:35 |
38. | Zrníková Adéla | OSN0099 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 17:59 | + 4:53 |
39. | Urbanová Markéta | STH9953 | A | SK Studenec | 18:01 | + 4:55 |
40. | Nováková Markéta | KUO0099 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 18:09 | + 5:03 |
41. | Kosíková Eliška | VSP0051 | C | USK Praha | 18:17 | + 5:11 |
42. | Malivánková Eva | ZBM9952 | B | SK Žabovřesky Brno | 18:43 | + 5:37 |
43. | Ressová Tereza | LCE0052 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 19:09 | + 6:03 |
44. | Kundratová Lucie | TZL0058 | A | SKOB Zlín | 20:49 | + 7:43 |
Boková Ivana | ZAM9952 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | DISK | ||
Waňková Martina | LPU9959 | A | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||
Foltýnová Eva | SJI0051 | A | OK Jihlava | DISK | ||
Firešová Markéta | ZBM9951 | A | SK Žabovřesky Brno | DISK | ||
Kubecová Kateřina | BOR9959 | B | OK Jiskra Nový Bor | DISK | ||
Opálková Martina | BBM0050 | A | BETA URSUS Orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Klára | PHK9751 | R | OK 99 Hradec Králové | 13:21 | 8479 | |
2. | Čechová Tereza | KAM9852 | A | OK Kamenice | 13:41 | + 0:20 | 8276 |
3. | Vyhnálková Barbora | RIC9850 | R | OB Říčany | 13:47 | + 0:26 | 8214 |
4. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | A | KOB TRETRA Praha | 14:09 | + 0:48 | 7990 |
5. | Slavíková Silvie | PGP9751 | A | SK Praga | 14:14 | + 0:53 | 7939 |
6. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | R | TJ TŽ Třinec | 14:28 | + 1:07 | 7796 |
7. | Korpasová Tereza | TBM9898 | A | KOS TJ Tesla Brno | 14:38 | + 1:17 | 7694 |
8. | Grycová Veronika | TBM9859 | A | KOS TJ Tesla Brno | 15:18 | + 1:57 | 7287 |
9. | Kinkorová Tereza | LPM9850 | A | OK Lokomotiva Plzeň | 15:23 | + 2:02 | 7236 |
10. | Staňová Karolína | BOR9853 | A | OK Jiskra Nový Bor | 15:41 | + 2:20 | 7052 |
10. | Kavánková Iva | TZL9753 | R | SKOB Zlín | 15:41 | + 2:20 | 7052 |
12. | Fukalová Hana | AOP9850 | R | Orientační Běh Opava | 16:10 | + 2:49 | 6756 |
13. | Szarzecová Lucie | TRI9850 | A | TJ TŽ Třinec | 16:12 | + 2:51 | 6736 |
13. | Hájková Eliška | KAM9851 | A | OK Kamenice | 16:12 | + 2:51 | 6736 |
15. | Nováková Lucie | BOR9854 | A | OK Jiskra Nový Bor | 16:19 | + 2:58 | 6665 |
16. | Červená Adéla | SHK9755 | A | OK Slavia Hradec Králové | 16:22 | + 3:01 | 6634 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosová Denisa | PHK9150 | E | OK 99 Hradec Králové | 13:17 | 10441 | |
2. | Knapová Jana | LPU9053 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 13:22 | + 0:05 | 10377 |
3. | Tichovská Martina | PGP8658 | R | SK Praga | 13:36 | + 0:19 | 10197 |
4. | Kabáthová Eva | ZBM8966 | E | SK Žabovřesky Brno | 14:01 | + 0:44 | 9876 |
5. | Poklopová Lenka | ZBM8950 | E | SK Žabovřesky Brno | 14:12 | + 0:55 | 9735 |
6. | Mechlová Lenka | SHK9051 | E | OK Slavia Hradec Králové | 14:21 | + 1:04 | 9619 |
7. | Hančová Petra | LPU9659 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 14:22 | + 1:05 | 9607 |
8. | Gregorová Kamila | CTB8151 | E | SK OB Chotěboř | 14:24 | + 1:07 | 9581 |
9. | Šimková Johanka | ZBM9350 | R | SK Žabovřesky Brno | 14:25 | + 1:08 | 9568 |
9. | Omová Michaela | TUR8153 | E | OOB TJ Turnov | 14:25 | + 1:08 | 9568 |
11. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | R | SK Žabovřesky Brno | 14:28 | + 1:11 | 9529 |
12. | Chromá Kateřina | ZBM9451 | E | SK Žabovřesky Brno | 14:30 | + 1:13 | 9504 |
13. | Jakobová Adélka | PGP9056 | E | SK Praga | 14:33 | + 1:16 | 9465 |
14. | Štičková Anna | LLI9651 | E | TJ Loko Liberec | 14:57 | + 1:40 | 9157 |
15. | Plochová Dominika | DKP8651 | R | Oddíl OB Kotlářka | 15:15 | + 1:58 | 8926 |
16. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 15:16 | + 1:59 | 8913 |
17. | Rollier Monika | PHK8051 | E | OK 99 Hradec Králové | 15:22 | + 2:05 | 8836 |
18. | Fenclová Marta | LPU7667 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 15:25 | + 2:08 | 8797 |
19. | Chmelařová Michaela | SHK9151 | C | OK Slavia Hradec Králové | 15:29 | + 2:12 | 8746 |
19. | Teplá Karolína | SHK9251 | R | OK Slavia Hradec Králové | 15:29 | + 2:12 | 8746 |
19. | Voborníková Alena | CTB9451 | R | SK OB Chotěboř | 15:29 | + 2:12 | 8746 |
22. | Benešová Jana | CTB9452 | C | SK OB Chotěboř | 15:33 | + 2:16 | 8695 |
23. | Procházková Klára | LPU9451 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 15:48 | + 2:31 | 8502 |
23. | Hlavová Hana | ZBM8888 | R | SK Žabovřesky Brno | 15:48 | + 2:31 | 8502 |
25. | Pietrowskaja Wioletta | 28P9150 | C | UNTS Warszawa | 15:56 | + 2:39 | |
26. | Šiková Karolína | LPM9651 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 16:18 | + 3:01 | 8117 |
27. | Bořánková Karolína | KAM9550 | R | OK Kamenice | 16:33 | + 3:16 | 7924 |
28. | Kochová Nikola | TUR9358 | C | OOB TJ Turnov | 18:10 | + 4:53 | 6678 |
Hiklová Natalia | ZBM8350 | E | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Aschermannová Petra | KAM9354 | C | OK Kamenice | 12:42 | 8341 | |
2. | Vališová Martina | OSN9696 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 12:47 | + 0:05 | 8287 |
3. | Myslivcová Pavla | SHK9352 | C | OK Slavia Hradec Králové | 13:00 | + 0:18 | 8148 |
4. | Hepnerová Martina | SHK8152 | C | OK Slavia Hradec Králové | 13:09 | + 0:27 | 8051 |
5. | Hošeková Vanda | ASU9696 | C | Magnus Orienteering | 13:15 | + 0:33 | 7987 |
6. | Hlubučková Kristýna | KAM9551 | C | OK Kamenice | 13:19 | + 0:37 | 7944 |
7. | Bochenková Martina | DKP8758 | C | Oddíl OB Kotlářka | 13:21 | + 0:39 | 7922 |
8. | Sabelová Markéta | TRI9656 | R | TJ TŽ Třinec | 13:25 | + 0:43 | 7879 |
9. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | C | SKOB Zlín | 13:33 | + 0:51 | 7793 |
10. | Balcarová Jana | PHK8753 | C | OK 99 Hradec Králové | 13:35 | + 0:53 | 7772 |
11. | Tesařová Marcela | LCE9450 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 13:46 | + 1:04 | 7654 |
12. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | C | SK Praga | 13:48 | + 1:06 | 7633 |
13. | Kopáčková Iva | CHT8851 | C | OOB SK Chrast | 14:01 | + 1:19 | 7493 |
14. | Folbrechtová Šárka | BOR9051 | C | OK Jiskra Nový Bor | 14:21 | + 1:39 | 7278 |
15. | Mádlová Věra | ZBM8951 | C | SK Žabovřesky Brno | 14:38 | + 1:56 | 7096 |
16. | Zamazalová Kateřina | TAP9053 | C | KOB TRETRA Praha | 14:59 | + 2:17 | 6871 |
17. | Wurzelová Hana | OSN8972 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 15:03 | + 2:21 | 6828 |
18. | Kožinová Anna | PGP9350 | C | SK Praga | 15:23 | + 2:41 | 6613 |
19. | Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk | 15:36 | + 2:54 | 6474 |
20. | Kopcová Michaela | VLI8456 | C | Slavia Liberec orienteering | 15:38 | + 2:56 | 6452 |
20. | Fundová Eliška | SHK9351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 15:38 | + 2:56 | 6452 |
22. | Masopustová Elis | PGP8656 | C | SK Praga | 15:41 | + 2:59 | 6420 |
22. | Ondráčková Lucie | CHT9254 | C | OOB SK Chrast | 15:41 | + 2:59 | 6420 |
24. | Klíchová Jana | SSU8151 | C | SK Severka Šumperk | 16:00 | + 3:18 | 6216 |
25. | Pacovská Romana | VTA8951 | C | SC vebr-sport | 17:06 | + 4:24 | 5508 |
25. | Bulvová Hana | CHT6655 | C | OOB SK Chrast | 17:06 | + 4:24 | 5508 |
27. | Smoradová Barbora | SHK9050 | C | OK Slavia Hradec Králové | 17:41 | + 4:59 | 5132 |
28. | Rajnošek Tereza | KSU8691 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:58 | + 5:16 | 4950 |
29. | Košárková Iva | PGP8155 | C | SK Praga | 18:30 | + 5:48 | 4607 |
30. | Panchenko Olena | 28P8650 | C | UNTS Warszawa | 23:44 | + 11:02 | |
Štemberová Natálie | TJN9851 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK | 0 | ||
Azebová Nina | PHK8855 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 | ||
Synková Petra | DOK7950 | C | OK Doksy | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kejmarová Jana | STH0152 | B | SK Studenec | 12:40 | 424 | |
2. | Bernatíková Hana | SFM0251 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 12:51 | + 0:11 | 418 |
3. | Hrnčířová Magda | STH0051 | B | SK Studenec | 13:46 | + 1:06 | 389 |
4. | Novotná Klára | ZLH9851 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 15:13 | + 2:33 | 344 |
5. | Novotná Tereza | ZLH0051 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 15:14 | + 2:34 | 343 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otrubová Johana | PLU7852 | C | TJ SOKOL Plumlov | 14:52 | |
2. | Valášková Šárka | KAM6951 | C | OK Kamenice | 14:56 | + 0:04 |
3. | Kozumplíková Alice | RBK8151 | C | SK Radioklub Blansko | 15:22 | + 0:30 |
4. | Filipová Ivana | SRK7373 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 15:29 | + 0:37 |
5. | Nechanická Daniela | OSN7557 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 15:36 | + 0:44 |
6. | Vandasová Markéta | VAM7250 | C | OOB Vamberk | 15:38 | + 0:46 |
7. | Čečková Martina | SHK7753 | C | OK Slavia Hradec Králové | 15:44 | + 0:52 |
8. | Šklíbová Jana | SRK7651 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 16:12 | + 1:20 |
9. | Podrábská Marie | VLI7451 | C | Slavia Liberec orienteering | 16:30 | + 1:38 |
10. | Otrubová Ivona | PLU7677 | C | TJ SOKOL Plumlov | 16:58 | + 2:06 |
11. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | C | OK 99 Hradec Králové | 17:03 | + 2:11 |
12. | Matoušková Jana | STE7951 | C | SK SKI-OB Šternberk | 17:08 | + 2:16 |
13. | Korpasová Ivana | LBM7362 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 17:18 | + 2:26 |
14. | Holasová Šarka | AOP7853 | C | Orientační Běh Opava | 17:29 | + 2:37 |
15. | Milánová Jindřiška | TBM7475 | C | KOS TJ Tesla Brno | 17:46 | + 2:54 |
16. | Krčová Martina | KSU7272 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:59 | + 3:07 |
17. | Martanová Daniela | VLI7452 | C | Slavia Liberec orienteering | 18:13 | + 3:21 |
18. | Jílková Hana | KON8080 | C | KOB Konice | 18:22 | + 3:30 |
19. | Mianowska Dorota | 28P7450 | C | UNTS Warszawa | 18:26 | + 3:34 |
20. | Linková Eva | STH7753 | C | SK Studenec | 19:04 | + 4:12 |
21. | Bartošová Jana | MLA7051 | C | MLOK Mariánské Lázně | 19:09 | + 4:17 |
22. | Dolejší Lenka | STB7499 | C | TJ Stadion Nový Bor | 19:34 | + 4:42 |
23. | Kučerová Vladimíra | CHT6460 | C | OOB SK Chrast | 19:48 | + 4:56 |
24. | Richtrová Lucie | VPM7451 | C | KOS Slavia Plzeň | 20:27 | + 5:35 |
25. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | C | OB Říčany | 22:35 | + 7:43 |
26. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 26:09 | + 11:17 |
27. | Smékalová Jana | UOL7850 | C | SOB Olomouc | 28:54 | + 14:02 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovaříková Mária | TRI6950 | C | TJ TŽ Třinec | 12:21 | |
2. | Křivdová Lenka | CHC7251 | C | K.O.B. Choceň | 12:22 | + 0:01 |
3. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 13:35 | + 1:14 |
4. | Poklopová Ivana | UOL6451 | C | SOB Olomouc | 13:36 | + 1:15 |
5. | Wolek Ewa | 28P6802 | C | UNTS Warszawa | 13:52 | + 1:31 |
6. | Čechová Zuzana | BZR6951 | C | Bratrstvo Ždárských vrchů | 14:21 | + 2:00 |
7. | Vidmuchová Martina | PLU7171 | C | TJ SOKOL Plumlov | 14:26 | + 2:05 |
8. | Kostková Jana | AOP7151 | C | Orientační Běh Opava | 14:37 | + 2:16 |
9. | Kosová Michaela | SRK6752 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 15:02 | + 2:41 |
10. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 15:03 | + 2:42 |
11. | Průšová Markéta | VSP7256 | C | USK Praha | 15:28 | + 3:07 |
12. | Thýnová Ivana | SHK6651 | C | OK Slavia Hradec Králové | 17:24 | + 5:03 |
13. | Hrušková Lenka | ZBM6251 | C | SK Žabovřesky Brno | 17:50 | + 5:29 |
14. | Staszak Anna | 28P7051 | C | UNTS Warszawa | 21:12 | + 8:51 |
15. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | C | TJ START Náchod | 25:17 | + 12:56 |
Zalabová Martina | SJC6657 | C | Sportcentrum Jičín | DISK | ||
Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | DISK | ||
Wolowczyk Mariola | 28P6851 | C | UNTS Warszawa | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janotová Dobra | ZBM5662 | C | SK Žabovřesky Brno | 12:15 | |
2. | Vlažná Mirka | LCE5852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 12:33 | + 0:18 |
3. | Kabáthová Jitka | ZBM5582 | C | SK Žabovřesky Brno | 14:25 | + 2:10 |
4. | Jansová Alena | CHT5852 | C | OOB SK Chrast | 20:44 | + 8:29 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Ludmila | ZLH4850 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 18:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kurz Ondřej | ZCO0500 | C | Západočeská oblast | 8:12 | |
2. | Šeps Daniel | VCO0501 | C | Východočeská oblast | 8:14 | + 0:02 |
3. | Bolehovský Daniel | POB0502 | C | Pražská oblast | 8:38 | + 0:26 |
4. | Antonowicz Jan | HAN0503 | C | Hanácká oblast | 8:42 | + 0:30 |
5. | Stehlík Šimon | ZCO0506 | C | Západočeská oblast | 8:50 | + 0:38 |
6. | Damek Ondřej | MSK0501 | C | Moravskoslezský kraj | 9:03 | + 0:51 |
7. | Štábl Patrik | HAN0600 | C | Hanácká oblast | 9:07 | + 0:55 |
8. | Bednařík Vilém | JEO0502 | C | Ještědská oblast | 9:10 | + 0:58 |
9. | Prášil Tomáš | VYS0502 | C | Oblast Vysočina | 9:30 | + 1:18 |
10. | Janoch Samuel | ZCO0502 | C | Západočeská oblast | 9:41 | + 1:29 |
11. | Pekárek Tobias | VAL0502 | C | Valašská oblast | 9:58 | + 1:46 |
12. | Sláma Šimon | VAL0512 | C | Valašská oblast | 10:11 | + 1:59 |
13. | Mairich Filip | JEO0602 | C | Ještědská oblast | 10:14 | + 2:02 |
14. | Bjolek Jan | MSK0601 | C | Moravskoslezský kraj | 10:19 | + 2:07 |
15. | Melišík Jan | POB0503 | C | Pražská oblast | 10:21 | + 2:09 |
16. | Hanuš Filip | VCO0503 | C | Východočeská oblast | 10:23 | + 2:11 |
17. | Vítek Matěj | VYS0501 | C | Oblast Vysočina | 10:24 | + 2:12 |
18. | Svoboda Antonín | ZCO0600 | C | Západočeská oblast | 10:27 | + 2:15 |
19. | Otruba František | HAN0502 | C | Hanácká oblast | 10:28 | + 2:16 |
20. | Vodička Igor | HAN0505 | C | Hanácká oblast | 10:37 | + 2:25 |
20. | Dvořák Jakub | JMO0503 | C | Jihomoravská oblast | 10:37 | + 2:25 |
22. | Metelka Tomáš | PHK0801 | C | OK 99 Hradec Králové | 10:40 | + 2:28 |
23. | Kirschner Damian | MSK0503 | C | Moravskoslezský kraj | 10:58 | + 2:46 |
24. | Srb Vladimír | VYS0701 | C | Oblast Vysočina | 10:59 | + 2:47 |
25. | Dejnožka Martin | JEO0600 | C | Ještědská oblast | 11:01 | + 2:49 |
26. | Šubrt Vojtěch | POB0501 | C | Pražská oblast | 11:12 | + 3:00 |
27. | Mudrák Daniel | JMO0629 | C | Jihomoravská oblast | 11:13 | + 3:01 |
28. | Malý Antonín | VCO0504 | C | Východočeská oblast | 11:19 | + 3:07 |
29. | Němec Filip | VAL0513 | C | Valašská oblast | 11:23 | + 3:11 |
30. | Zrník Tomáš | VYS0601 | C | Oblast Vysočina | 11:24 | + 3:12 |
31. | Ptáček Jonáš | JMO0717 | C | Jihomoravská oblast | 11:28 | + 3:16 |
32. | Jelínek Filip | VYS0503 | C | Oblast Vysočina | 11:29 | + 3:17 |
33. | Bulíř Jáchym | POB0602 | C | Pražská oblast | 11:32 | + 3:20 |
34. | Pilát Bořivoj | STC0500 | C | Středočeská oblast | 11:42 | + 3:30 |
35. | Šána Robert | HAN0602 | C | Hanácká oblast | 11:51 | + 3:39 |
35. | Vaněk Bořek | VAL0505 | C | Valašská oblast | 11:51 | + 3:39 |
37. | Hudos Václav | STC0503 | C | Středočeská oblast | 11:52 | + 3:40 |
37. | Hoetzel Hugo | JEO0507 | C | Ještědská oblast | 11:52 | + 3:40 |
39. | Folprecht Matyáš | JMO0606 | C | Jihomoravská oblast | 11:54 | + 3:42 |
40. | Málek David | VCO0505 | C | Východočeská oblast | 11:58 | + 3:46 |
41. | Doucha Martin | SNA0501 | C | TJ START Náchod | 12:00 | + 3:48 |
42. | Čech Adam | STC0602 | C | Středočeská oblast | 12:05 | + 3:53 |
43. | Hájek Dominik | VCO0502 | C | Východočeská oblast | 12:08 | + 3:56 |
44. | Rokos Marek | JEO0505 | C | Ještědská oblast | 12:12 | + 4:00 |
45. | Sikora Matěj | MSK0500 | C | Moravskoslezský kraj | 12:14 | + 4:02 |
46. | Šípek Ondřej | VCO0506 | C | Východočeská oblast | 12:22 | + 4:10 |
47. | Šustr Ondřej | ZCO0504 | C | Západočeská oblast | 12:27 | + 4:15 |
48. | Janků Štěpán | VCO0508 | C | Východočeská oblast | 12:31 | + 4:19 |
49. | Jiroušek Dominik | VCO0507 | C | Východočeská oblast | 12:33 | + 4:21 |
50. | Stehlík Jakub | ZCO0701 | C | Západočeská oblast | 12:36 | + 4:24 |
51. | Střelba Antonín | POB0603 | C | Pražská oblast | 12:38 | + 4:26 |
52. | Jiras Jenda | STC0505 | C | Středočeská oblast | 12:40 | + 4:28 |
52. | Mairich Martin | JEO0800 | C | Ještědská oblast | 12:40 | + 4:28 |
54. | Dolejší Jan | JEO0603 | C | Ještědská oblast | 12:55 | + 4:43 |
55. | Borunský Matěj | HAN0601 | C | Hanácká oblast | 13:01 | + 4:49 |
56. | Ryška Matěj | MSK0604 | C | Moravskoslezský kraj | 13:02 | + 4:50 |
57. | Vojvodík Eduard | MSK0600 | C | Moravskoslezský kraj | 13:04 | + 4:52 |
58. | Čech Radan | JMO0611 | C | Jihomoravská oblast | 13:18 | + 5:06 |
59. | Šubrt Jáchym | POB0800 | C | Pražská oblast | 13:22 | + 5:10 |
60. | Vališ Vojtěch | VCO0509 | C | Východočeská oblast | 13:30 | + 5:18 |
61. | Riby Philip | JEO0701 | C | Ještědská oblast | 13:37 | + 5:25 |
62. | Sýkora Oliver | JEO0506 | C | Ještědská oblast | 14:22 | + 6:10 |
63. | Míka Albert | JEO0601 | C | Ještědská oblast | 14:32 | + 6:20 |
64. | Marhold Václav | STC0506 | C | Středočeská oblast | 14:40 | + 6:28 |
65. | Nový Jáchym | STC0502 | C | Středočeská oblast | 14:43 | + 6:31 |
66. | Heller Jiří | STC0501 | C | Středočeská oblast | 15:00 | + 6:48 |
67. | Černoch Martin | HAN0501 | C | Hanácká oblast | 15:10 | + 6:58 |
68. | Doucha Tomáš | SNA0801 | C | TJ START Náchod | 15:44 | + 7:32 |
69. | Skripnik Nikola | POB0601 | C | Pražská oblast | 15:45 | + 7:33 |
70. | Kroul Jiří | HAN0504 | C | Hanácká oblast | 16:21 | + 8:09 |
71. | Holas Štěpán | AOP0900 | C | Orientační Běh Opava | 16:28 | + 8:16 |
72. | Bárta Viktor | STC0601 | C | Středočeská oblast | 16:31 | + 8:19 |
73. | Hendrych Vít | VYS0603 | C | Oblast Vysočina | 16:51 | + 8:39 |
74. | Soldán Robin | HAN0603 | C | Hanácká oblast | 19:54 | + 11:42 |
75. | Opravil Vojtěch | HAN0506 | C | Hanácká oblast | 24:04 | + 15:52 |
76. | Pěnička Jan | JEO0500 | C | Ještědská oblast | 24:16 | + 16:04 |
77. | Cveček Jan | SSU0701 | C | SK Severka Šumperk | 30:20 | + 22:08 |
Štěpánek Jan | JMO0600 | C | Jihomoravská oblast | DISK | ||
Štrait Vilém | POB0700 | C | Pražská oblast | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimša Martin | POB0301 | C | Pražská oblast | 10:21 | |
2. | Valík Adam | HAN0303 | C | Hanácká oblast | 10:40 | + 0:19 |
3. | Šauli Filip | ZCO0301 | C | Západočeská oblast | 10:48 | + 0:27 |
4. | Čech Vít | HAN0304 | C | Hanácká oblast | 11:03 | + 0:42 |
5. | Oncirk Jan | ZCO0302 | C | Západočeská oblast | 11:07 | + 0:46 |
6. | Chaloupský Jakub | VCO0401 | C | Východočeská oblast | 11:17 | + 0:56 |
7. | Průša Dominik | POB0403 | C | Pražská oblast | 11:23 | + 1:02 |
8. | Gajda Martin | STC0405 | C | Středočeská oblast | 11:24 | + 1:03 |
9. | Tokár Radim | ZCO0300 | C | Západočeská oblast | 11:27 | + 1:06 |
10. | Blaha Jiří | POB0405 | C | Pražská oblast | 11:33 | + 1:12 |
11. | Doušek Tomáš | JMO0401 | C | Jihomoravská oblast | 11:38 | + 1:17 |
12. | Milán Jakub | JMO0411 | C | Jihomoravská oblast | 11:47 | + 1:26 |
12. | Hojný Jáchym | VYS0301 | C | Oblast Vysočina | 11:47 | + 1:26 |
14. | Haas Filip | VCO0404 | C | Východočeská oblast | 11:48 | + 1:27 |
15. | Kovářík Tomáš | STC0300 | C | Středočeská oblast | 11:49 | + 1:28 |
16. | Kožina Štěpán | POB0300 | C | Pražská oblast | 11:50 | + 1:29 |
17. | Peterka Jakub | JEO0404 | C | Ještědská oblast | 11:55 | + 1:34 |
17. | Tkáč Matěj | JEO0400 | C | Ještědská oblast | 11:55 | + 1:34 |
19. | Kabát Martin | POB0408 | C | Pražská oblast | 11:56 | + 1:35 |
20. | Štěrbak Josef | JMO0409 | C | Jihomoravská oblast | 12:02 | + 1:41 |
21. | Kučera Jáchym | STC0301 | C | Středočeská oblast | 12:06 | + 1:45 |
22. | Škácha Vít | STC0309 | C | Středočeská oblast | 12:08 | + 1:47 |
22. | Flegl Martin | VCO0405 | C | Východočeská oblast | 12:08 | + 1:47 |
24. | Štichhauer Daniel | VCO0406 | C | Východočeská oblast | 12:09 | + 1:48 |
25. | Dejnožka Vojtěch | JEO0303 | C | Ještědská oblast | 12:10 | + 1:49 |
25. | Blaha Michal | POB0406 | C | Pražská oblast | 12:10 | + 1:49 |
27. | Štábl Adam | HAN0401 | C | Hanácká oblast | 12:12 | + 1:51 |
28. | Bialožyt Marek | MSK0300 | C | Moravskoslezský kraj | 12:13 | + 1:52 |
28. | Lesák Ondřej | JEO0305 | C | Ještědská oblast | 12:13 | + 1:52 |
30. | Bjolek Michal | MSK0306 | C | Moravskoslezský kraj | 12:15 | + 1:54 |
31. | Hřivna Jakub | POB0302 | C | Pražská oblast | 12:27 | + 2:06 |
32. | Kohoutek Oldřich | ZCO0304 | C | Západočeská oblast | 12:28 | + 2:07 |
33. | Dundáček Karel | VYS0402 | C | Oblast Vysočina | 12:32 | + 2:11 |
34. | Tůma Šimon | POB0402 | C | Pražská oblast | 12:33 | + 2:12 |
35. | Janda Jakub | STC0403 | C | Středočeská oblast | 12:34 | + 2:13 |
36. | Tichý Lubomír | VCO0409 | C | Východočeská oblast | 12:38 | + 2:17 |
37. | Zabořil Ondřej | JEO0403 | C | Ještědská oblast | 12:42 | + 2:21 |
38. | Štěrba Marek | ZCO0400 | C | Západočeská oblast | 12:47 | + 2:26 |
39. | Marek Vojtěch | JMO0410 | C | Jihomoravská oblast | 12:51 | + 2:30 |
40. | Dohnálek Tomáš | VCO0407 | C | Východočeská oblast | 12:52 | + 2:31 |
41. | Petrilák Matouš | STC0409 | C | Středočeská oblast | 12:55 | + 2:34 |
41. | Sedláček Jaroslav | POB0307 | C | Pražská oblast | 12:55 | + 2:34 |
43. | Mielec Radomír | MSK0302 | C | Moravskoslezský kraj | 13:02 | + 2:41 |
44. | Čtrnáct František | POB0400 | C | Pražská oblast | 13:04 | + 2:43 |
45. | Gryc Ondřej | JMO0406 | C | Jihomoravská oblast | 13:07 | + 2:46 |
46. | Peňáz Vojtěch | MSK0305 | C | Moravskoslezský kraj | 13:15 | + 2:54 |
47. | Beneš Jindřich | HAN0400 | C | Hanácká oblast | 13:17 | + 2:56 |
48. | Novosad Pavel | VAL0404 | C | Valašská oblast | 13:18 | + 2:57 |
49. | Jedlička Jakub | STC0404 | C | Středočeská oblast | 13:41 | + 3:20 |
50. | Kovařík Tomáš | MSK0400 | C | Moravskoslezský kraj | 13:44 | + 3:23 |
50. | Orany Vojtěch | VYS0401 | C | Oblast Vysočina | 13:44 | + 3:23 |
52. | Rada Štěpán | JMO0400 | C | Jihomoravská oblast | 13:47 | + 3:26 |
53. | Jelínek Kryštof | VYS0303 | C | Oblast Vysočina | 13:48 | + 3:27 |
54. | Pobuda Vojtěch | VYS0304 | C | Oblast Vysočina | 13:50 | + 3:29 |
55. | Donda Jiří | ZCO0401 | C | Západočeská oblast | 13:51 | + 3:30 |
56. | Snížek Martin | STC0407 | C | Středočeská oblast | 13:53 | + 3:32 |
57. | Lička Adam | JMO0301 | C | Jihomoravská oblast | 14:06 | + 3:45 |
58. | Peňáz Radek | MSK0304 | C | Moravskoslezský kraj | 14:12 | + 3:51 |
59. | Snížek Ondřej | STC0406 | C | Středočeská oblast | 14:14 | + 3:53 |
60. | Pokorný Jan | JEO0401 | C | Ještědská oblast | 14:18 | + 3:57 |
61. | Musil Štěpán | JMO0305 | C | Jihomoravská oblast | 14:32 | + 4:11 |
62. | Baldrian Tomáš | POB0404 | C | Pražská oblast | 14:37 | + 4:16 |
63. | Mrózek Pawel | MSK0401 | C | Moravskoslezský kraj | 14:45 | + 4:24 |
64. | Palát Tomáš | JMO0307 | C | Jihomoravská oblast | 14:46 | + 4:25 |
65. | Neumann Matěj | VCO0408 | C | Východočeská oblast | 14:59 | + 4:38 |
66. | Venhoda Matěj | VYS0302 | C | Oblast Vysočina | 15:07 | + 4:46 |
67. | Klein Martin | JEO0408 | C | Ještědská oblast | 15:19 | + 4:58 |
68. | Trnka Martin jun | POB0308 | C | Pražská oblast | 15:21 | + 5:00 |
69. | Zakouřil Matyáš | POB0409 | C | Pražská oblast | 15:22 | + 5:01 |
70. | Janas Adam | POB0401 | C | Pražská oblast | 15:25 | + 5:04 |
71. | Šemnický Jakub | VAL0400 | C | Valašská oblast | 15:32 | + 5:11 |
72. | Ekert Tomáš | JEO0302 | C | Ještědská oblast | 15:35 | + 5:14 |
73. | Řehoř Vojta | JEO0304 | C | Ještědská oblast | 15:47 | + 5:26 |
74. | Šperlich Jan | HAN0403 | C | Hanácká oblast | 16:50 | + 6:29 |
75. | Haslinger Leopold | JEO0402 | C | Ještědská oblast | 16:57 | + 6:36 |
76. | Jurčík Martin | KRN0300 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 17:37 | + 7:16 |
77. | Novotný Erik | HAN0300 | C | Hanácká oblast | 18:22 | + 8:01 |
Stryk Štěpán | HAN0302 | C | Hanácká oblast | DISK | ||
Urbánek Adam | JMO0302 | C | Jihomoravská oblast | DISK | ||
Štregl Matyáš | VCO0403 | C | Východočeská oblast | DISK | ||
Waněk Hubert | VCO0402 | C | Východočeská oblast | DISK | ||
Vitebský Lukáš | JEO0300 | C | Ještědská oblast | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelka Ondřej | PHK0101 | A | OK 99 Hradec Králové | 11:38 | |
2. | Gajda Jan | KAM0105 | A | OK Kamenice | 11:49 | + 0:11 |
3. | Mareček Šimon | OSN0201 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 11:51 | + 0:13 |
4. | Zalaba Tomáš | SJC0101 | A | Sportcentrum Jičín | 11:53 | + 0:15 |
5. | Nechanický Jan | OSN0200 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 11:54 | + 0:16 |
6. | Synek Petr | DOK0200 | A | OK Doksy | 12:06 | + 0:28 |
6. | Janovský Tomáš | PGP0101 | A | SK Praga | 12:06 | + 0:28 |
8. | Adámek Filip | ABM0101 | A | KOB Moira Brno | 12:12 | + 0:34 |
9. | Richtr Lukáš | VPM0204 | A | KOS Slavia Plzeň | 12:13 | + 0:35 |
9. | Malačka Milan | DKP0210 | A | Oddíl OB Kotlářka | 12:13 | + 0:35 |
11. | Švadlena Michal | CHC0101 | A | K.O.B. Choceň | 12:16 | + 0:38 |
12. | Janda Ondřej | DOR0100 | B | OK Dobříš | 12:28 | + 0:50 |
12. | Pierzchała Michał | STE0105 | C | SK SKI-OB Šternberk | 12:28 | + 0:50 |
14. | Kostka Jiří | AOP0201 | A | Orientační Běh Opava | 12:31 | + 0:53 |
15. | Šafář Martin | KSU0105 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 12:33 | + 0:55 |
16. | Mayer Šimon | KSH0202 | B | OB Kašperské Hory | 12:37 | + 0:59 |
16. | Světnický František | STE0204 | A | SK SKI-OB Šternberk | 12:37 | + 0:59 |
18. | Newiak Nick | NEK0101 | A | Nejdek Orienteering | 12:39 | + 1:01 |
19. | Paleček Ondřej | SRK0103 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 12:40 | + 1:02 |
20. | Janas Petr | PGP0200 | A | SK Praga | 12:42 | + 1:04 |
21. | Měšťan Ondřej | TAP0100 | A | KOB TRETRA Praha | 12:43 | + 1:05 |
22. | Pipek Ondřej | LPU0203 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 12:44 | + 1:06 |
22. | Haltof Marek | TRI0200 | A | TJ TŽ Třinec | 12:44 | + 1:06 |
24. | Lukašák Šimon | STE0202 | A | SK SKI-OB Šternberk | 12:48 | + 1:10 |
25. | Melišík Martin | TAP0200 | B | KOB TRETRA Praha | 12:50 | + 1:12 |
26. | Budský Ondřej | TJN0105 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 13:03 | + 1:25 |
27. | Coufal Jáchym | ZBM0200 | A | SK Žabovřesky Brno | 13:05 | + 1:27 |
27. | Milán Tomáš | ZBM0111 | A | SK Žabovřesky Brno | 13:05 | + 1:27 |
29. | Štefan Vít | STH0202 | A | SK Studenec | 13:08 | + 1:30 |
30. | Bílý Jakub | LTP0104 | A | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 13:10 | + 1:32 |
31. | Tuharský Erik | TRI0100 | B | TJ TŽ Třinec | 13:15 | + 1:37 |
32. | Kovařík Martin | TRI0101 | A | TJ TŽ Třinec | 13:20 | + 1:42 |
33. | Adamec Martin | TJN0106 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 13:25 | + 1:47 |
34. | Kurz Šimon | VPM0208 | A | KOS Slavia Plzeň | 13:28 | + 1:50 |
35. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | A | KOS TJ Tesla Brno | 13:29 | + 1:51 |
36. | Link Lukáš | STH0205 | A | SK Studenec | 13:30 | + 1:52 |
37. | Porkert Jan | SHK0100 | B | OK Slavia Hradec Králové | 13:31 | + 1:53 |
38. | Siegl Matyáš | PGP0104 | A | SK Praga | 13:32 | + 1:54 |
39. | Šmol David | DOK0100 | A | OK Doksy | 13:33 | + 1:55 |
40. | Longin Jan | TAP0103 | B | KOB TRETRA Praha | 13:39 | + 2:01 |
41. | Matuš Vít | VRB0202 | B | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 13:43 | + 2:05 |
42. | Rücker Jan | HOR0201 | A | TJ Jiskra Hořice | 13:54 | + 2:16 |
42. | Chovanec Václav | TZL0201 | A | SKOB Zlín | 13:54 | + 2:16 |
44. | Šubrt Matěj | DKP0205 | B | Oddíl OB Kotlářka | 13:57 | + 2:19 |
45. | Klaška Martin | DKP0100 | B | Oddíl OB Kotlářka | 14:15 | + 2:37 |
46. | Doležal Matyáš | STE0208 | B | SK SKI-OB Šternberk | 14:20 | + 2:42 |
47. | Svoboda Radek | STE0207 | B | SK SKI-OB Šternberk | 14:21 | + 2:43 |
48. | Koditek Jonáš | KUO0101 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 14:26 | + 2:48 |
49. | Škvor Adam | KAM0202 | A | OK Kamenice | 14:55 | + 3:17 |
50. | Babišta Antonín | KSU0111 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 15:01 | + 3:23 |
51. | Kovář Ondřej | VPM0200 | B | KOS Slavia Plzeň | 15:05 | + 3:27 |
52. | Hecl František | KSU0201 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 15:15 | + 3:37 |
53. | Olszewski Bartłomiej | STE0209 | C | SK SKI-OB Šternberk | 15:17 | + 3:39 |
54. | Hankovec Hugo | KAM0201 | B | OK Kamenice | 15:25 | + 3:47 |
55. | Neumann David | STE0101 | C | SK SKI-OB Šternberk | 15:26 | + 3:48 |
56. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 15:32 | + 3:54 |
57. | Fábera David | SHK0305 | A | OK Slavia Hradec Králové | 15:35 | + 3:57 |
58. | Bolehovský Michal | VSP0202 | B | USK Praha | 15:48 | + 4:10 |
59. | Bárta Šimon | PHK0202 | B | OK 99 Hradec Králové | 15:49 | + 4:11 |
60. | Tkáč Juraj | SJI0200 | B | OK Jihlava | 15:51 | + 4:13 |
61. | Víšek Martin | KAM0102 | B | OK Kamenice | 15:57 | + 4:19 |
62. | Spěváček Vojtěch | VPM0205 | B | KOS Slavia Plzeň | 16:12 | + 4:34 |
63. | Šabata Radek | SRK0202 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 16:14 | + 4:36 |
64. | Šustr Antonín | KSH0201 | C | OB Kašperské Hory | 16:27 | + 4:49 |
65. | Bartík Filip | TZL0202 | B | SKOB Zlín | 16:31 | + 4:53 |
66. | Záboj Petr | SJI0101 | B | OK Jihlava | 18:01 | + 6:23 |
67. | Bartoš Václav | MLA0101 | C | MLOK Mariánské Lázně | 24:15 | + 12:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dekrét Jakub | ZBM9907 | A | SK Žabovřesky Brno | 12:15 | |
2. | Křivda Tomáš | CHC9901 | A | K.O.B. Choceň | 12:18 | + 0:03 |
3. | Filipek Sebastian | TRI0002 | A | TJ TŽ Třinec | 12:53 | + 0:38 |
4. | Horčička Vít | STE9919 | A | SK SKI-OB Šternberk | 12:59 | + 0:44 |
5. | Jílek Ondřej | KSU9908 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 13:06 | + 0:51 |
6. | Škvor Ota | KAM9900 | A | OK Kamenice | 13:22 | + 1:07 |
7. | Valík Tomáš | AOP0001 | A | Orientační Běh Opava | 13:29 | + 1:14 |
8. | Chvátil Šimon | PHK9908 | A | OK 99 Hradec Králové | 13:31 | + 1:16 |
9. | Kavalír Jáchym | PHK9901 | A | OK 99 Hradec Králové | 13:32 | + 1:17 |
10. | Volák Ondřej | LPU0010 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 13:36 | + 1:21 |
11. | Matoušek Matěj | KSU0005 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 13:37 | + 1:22 |
12. | Nagy Josef | TJN0006 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 13:39 | + 1:24 |
13. | Melichar Petr | LLI0001 | A | TJ Loko Liberec | 13:45 | + 1:30 |
14. | Müller Jonáš | KSU9906 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 13:47 | + 1:32 |
15. | Synek Antonín | DOK0001 | A | OK Doksy | 13:49 | + 1:34 |
16. | Hašek Jan | VPM0001 | A | KOS Slavia Plzeň | 14:02 | + 1:47 |
17. | Rusin Jan | LPU0008 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 14:14 | + 1:59 |
17. | Čech Petr | SJI0001 | A | OK Jihlava | 14:14 | + 1:59 |
17. | Thoř Tomáš | TUR9904 | A | OOB TJ Turnov | 14:14 | + 1:59 |
20. | Roudný Václav | LPU0001 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 14:16 | + 2:01 |
21. | Roudný Martin | LPU0002 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 14:22 | + 2:07 |
22. | Vítek Karel | PGP9904 | A | SK Praga | 14:25 | + 2:10 |
23. | Šrámek Ondřej | KSU9909 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 14:29 | + 2:14 |
24. | Pavlovec Dan | BOR0001 | A | OK Jiskra Nový Bor | 14:33 | + 2:18 |
25. | Kafka Matěj | SJI9903 | A | OK Jihlava | 14:36 | + 2:21 |
26. | Zentrich Dušan | LCE0012 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:40 | + 2:25 |
27. | Karatsiolis Kryštof | TUR9901 | B | OOB TJ Turnov | 14:41 | + 2:26 |
28. | Skalický Johan | KUO9901 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 14:46 | + 2:31 |
29. | Hasman Ondřej | VPM0002 | A | KOS Slavia Plzeň | 14:48 | + 2:33 |
30. | Panovec Kryštof | LCE0011 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:56 | + 2:41 |
31. | Kašpar Petr | JPV9915 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 15:00 | + 2:45 |
32. | Vopařil Jan | LCE9911 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:03 | + 2:48 |
33. | Král Jan | ZBM9904 | B | SK Žabovřesky Brno | 15:05 | + 2:50 |
34. | Buk Petr | ROU0001 | A | SKOB Roudnice nad Labem, | 15:27 | + 3:12 |
35. | Šenkýř Matěj | SJI9902 | B | OK Jihlava | 15:44 | + 3:29 |
36. | Komenda Jan | ZBM9902 | B | SK Žabovřesky Brno | 15:54 | + 3:39 |
37. | Beneš Miroslav | KON9915 | B | KOB Konice | 16:16 | + 4:01 |
38. | Samek Tomáš | PHK0001 | A | OK 99 Hradec Králové | 16:17 | + 4:02 |
39. | Holesz Sebastian | TRI9902 | B | TJ TŽ Třinec | 16:19 | + 4:04 |
40. | Podmolík Jonáš | TZL0001 | A | SKOB Zlín | 16:31 | + 4:16 |
40. | Gilík Marek | SOP9904 | B | OOB TJ Slezan Opava | 16:31 | + 4:16 |
42. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | B | SKOB Ostrava | 17:19 | + 5:04 |
43. | Rajnoha David | TBM0003 | B | KOS TJ Tesla Brno | 17:56 | + 5:41 |
Mareš Vít | BOR0000 | A | OK Jiskra Nový Bor | DISK | ||
Tichý Radomír | SHK0000 | A | OK Slavia Hradec Králové | DISK | ||
Kroul Josef | KSU0044 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | ||
Kaprál Jan | SSU0000 | B | SK Severka Šumperk | DISK | ||
Šabata Milan | SRK9904 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sýkora Vojtěch | LCE9801 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 12:10 | 9131 | |
2. | Černocký Libor | LCE9803 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 12:18 | + 0:08 | 9033 |
3. | Hirš Otakar | ZBM9801 | R | SK Žabovřesky Brno | 12:21 | + 0:11 | 8996 |
4. | Kelbl Vladimír | ZBM9711 | A | SK Žabovřesky Brno | 12:29 | + 0:19 | 8897 |
5. | Vandas Daniel | PHK9805 | R | OK 99 Hradec Králové | 12:30 | + 0:20 | 8885 |
6. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 12:39 | + 0:29 | 8774 |
7. | Navrátil Šimon | PGP9702 | E | SK Praga | 12:43 | + 0:33 | 8725 |
8. | Pryjma Fryderyk | JPV9803 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 12:50 | + 0:40 | 8639 |
9. | Semerád Antonín | DKP9801 | A | Oddíl OB Kotlářka | 13:01 | + 0:51 | 8504 |
10. | Semrád Ladislav | CHC9701 | R | K.O.B. Choceň | 13:04 | + 0:54 | 8467 |
11. | Pek Daniel | SHK9803 | A | OK Slavia Hradec Králové | 13:12 | + 1:02 | 8369 |
12. | Bendák Jan | PHK9800 | A | OK 99 Hradec Králové | 13:13 | + 1:03 | 8356 |
13. | Rutka Jan | STE9800 | C | SK SKI-OB Šternberk | 13:15 | + 1:05 | 8332 |
14. | Bořil Jan | SJI9700 | R | OK Jihlava | 13:21 | + 1:11 | 8258 |
15. | Pokorný David | SRK9701 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 13:26 | + 1:16 | 8197 |
16. | Koštejn Vít | DOK9800 | A | OK Doksy | 13:31 | + 1:21 | 8135 |
17. | Wolf Filip | TUR9701 | R | OOB TJ Turnov | 13:32 | + 1:22 | 8123 |
18. | Gebrt Jan | SHK9801 | A | OK Slavia Hradec Králové | 13:36 | + 1:26 | 8074 |
19. | Novák Aleš | PGP9808 | A | SK Praga | 13:42 | + 1:32 | 8000 |
20. | Starý Ondra | PHK9813 | A | OK 99 Hradec Králové | 14:05 | + 1:55 | 7717 |
21. | Mielec Jaromír | AOP9701 | A | Orientační Běh Opava | 14:07 | + 1:57 | 7692 |
22. | Ransdorf Jakub | TAP9805 | A | KOB TRETRA Praha | 14:13 | + 2:03 | 7619 |
23. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | R | OK Slavia Hradec Králové | 14:29 | + 2:19 | 7422 |
24. | Paukert Lukáš | KUO9801 | A | KOB Ústí nad Orlicí | 14:43 | + 2:33 | 7250 |
25. | Šiška Petr | TZL9801 | A | SKOB Zlín | 14:54 | + 2:44 | 7115 |
26. | Šmaus Jan | TJN9700 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 14:56 | + 2:46 | 7090 |
27. | Melichar Vojtěch | LLI9802 | B | TJ Loko Liberec | 15:05 | + 2:55 | 6979 |
28. | Janeček Mirek | TJN9804 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 15:11 | + 3:01 | 6906 |
29. | Mossakowski Wojciech | STE9801 | C | SK SKI-OB Šternberk | 15:19 | + 3:09 | 6807 |
30. | Michek David | TJN9802 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 15:29 | + 3:19 | 6684 |
31. | Cienciala Jan | TRI9801 | B | TJ TŽ Třinec | 16:31 | + 4:21 | 5922 |
32. | Frýba Dominik | SJI9702 | A | OK Jihlava | 16:47 | + 4:37 | 5725 |
Vlášek Jakub | TAP9702 | A | KOB TRETRA Praha | DISK | 0 | ||
Chaloupka Josef | UOL9801 | A | SOB Olomouc | DISK | 0 | ||
Mikel David | TZL9703 | A | SKOB Zlín | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Král Vojtěch | SSU8841 | E | SK Severka Šumperk | 12:39 | 10445 | |
2. | Petržela Jan | PHK9200 | E | OK 99 Hradec Králové | 12:42 | + 0:03 | 10405 |
3. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | E | SK Žabovřesky Brno | 12:59 | + 0:20 | 10175 |
4. | Kubát Pavel | PHK9101 | E | OK 99 Hradec Králové | 13:30 | + 0:51 | 9757 |
5. | Minář Marek | ASU9444 | R | Magnus Orienteering | 13:32 | + 0:53 | 9730 |
6. | Semík Ondřej | KAM9401 | E | OK Kamenice | 13:40 | + 1:01 | 9622 |
7. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 13:45 | + 1:06 | 9555 |
7. | Brlica Pavel | ZBM9302 | R | SK Žabovřesky Brno | 13:45 | + 1:06 | 9555 |
7. | Hájek Daniel | ZBM8919 | E | SK Žabovřesky Brno | 13:45 | + 1:06 | 9555 |
10. | Rollier Baptiste | PHK8200 | E | OK 99 Hradec Králové | 13:50 | + 1:11 | 9487 |
11. | Horvát Petr | ASU9447 | E | Magnus Orienteering | 13:51 | + 1:12 | 9474 |
11. | Wołowczyk Krzysztof | STE9500 | C | SK SKI-OB Šternberk | 13:51 | + 1:12 | 9474 |
13. | Hubáček Jonáš | LCE9501 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 13:54 | + 1:15 | 9434 |
13. | Mrázek Jan | SJC8102 | E | Sportcentrum Jičín | 13:54 | + 1:15 | 9434 |
15. | Schuster Marek | SSU9303 | E | SK Severka Šumperk | 14:00 | + 1:21 | 9353 |
16. | Glonek Jakub | AOP9602 | E | Orientační Běh Opava | 14:05 | + 1:26 | 9285 |
17. | Procházka David | LPU9113 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 14:08 | + 1:29 | 9245 |
18. | Valeš Jiří | LPM9502 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 14:09 | + 1:30 | 9231 |
19. | Kamenický Matěj | LPU9036 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 14:11 | + 1:32 | 9204 |
20. | Poklop Martin | SSU8802 | E | SK Severka Šumperk | 14:19 | + 1:40 | 9096 |
21. | Zimmermann Štěpán | ZBM9101 | E | SK Žabovřesky Brno | 14:22 | + 1:43 | 9056 |
22. | Argaláš Michal | TRI9301 | R | TJ TŽ Třinec | 14:25 | + 1:46 | 9015 |
23. | Hubáček Michal | LCE9301 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:29 | + 1:50 | 8961 |
24. | Flašar Jan | PGP8610 | R | SK Praga | 14:31 | + 1:52 | 8934 |
25. | Mušínský Tomáš | ASU9348 | C | Magnus Orienteering | 14:32 | + 1:53 | 8921 |
26. | Dlabaja Štěpán | TZL8508 | R | SKOB Zlín | 14:38 | + 1:59 | 8840 |
27. | Komanec Václav | SHK8406 | R | OK Slavia Hradec Králové | 14:53 | + 2:14 | 8638 |
28. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:58 | + 2:19 | 8570 |
29. | Luštický Martin | TUR8700 | C | OOB TJ Turnov | 15:03 | + 2:24 | 8503 |
30. | Šmehlík Eduard | SHK8702 | C | OK Slavia Hradec Králové | 15:07 | + 2:28 | 8449 |
31. | Marchuk Ilya | 28P8700 | C | UNTS Warszawa | 15:13 | + 2:34 | |
32. | Kolovský František | LPM9202 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 15:14 | + 2:35 | 8354 |
33. | Bravený Vít | ZBM9102 | C | SK Žabovřesky Brno | 15:30 | + 2:51 | 8139 |
34. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | R | SK Žabovřesky Brno | 15:36 | + 2:57 | 8058 |
35. | Baier Martin | TUR7603 | R | OOB TJ Turnov | 15:37 | + 2:58 | 8044 |
36. | Zvěřina Petr | LPU8208 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 15:39 | + 3:00 | 8017 |
37. | Mašata Matěj | PHK9601 | R | OK 99 Hradec Králové | 15:41 | + 3:02 | 7990 |
37. | Burda Matěj | BOR9608 | R | OK Jiskra Nový Bor | 15:41 | + 3:02 | 7990 |
39. | Přibyl Bronislav | TZL8603 | C | SKOB Zlín | 15:49 | + 3:10 | 7882 |
40. | Bialožyt Michal | ZBM8707 | C | SK Žabovřesky Brno | 16:06 | + 3:27 | 7653 |
41. | Procházka Jan | PGP8206 | C | SK Praga | 16:08 | + 3:29 | 7626 |
42. | Grundman Vojtěch | CHC8801 | C | K.O.B. Choceň | 16:23 | + 3:44 | 7424 |
43. | Terpai Dmytro | 28P8500 | C | UNTS Warszawa | 16:36 | + 3:57 | |
Šmelík Martin | ASU9644 | R | Magnus Orienteering | DISK | 0 | ||
Landovský Jakub | PGP9601 | R | SK Praga | DISK | 0 | ||
Udržal Tomáš | LPU8002 | E | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | ||
Čermák Jan | LPU9301 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | ||
Schulhof Jan | TUR8900 | R | OOB TJ Turnov | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Landovský Tomáš | PGP9103 | C | SK Praga | 13:03 | 8798 | |
2. | Losman Petr | PHK7901 | R | OK 99 Hradec Králové | 13:09 | + 0:06 | 8731 |
3. | Grundmann Jan | LPU9410 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 13:11 | + 0:08 | 8709 |
4. | Kamenický Jeroným | OSN9549 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 13:30 | + 0:27 | 8498 |
5. | Doležel Ondřej | STE9202 | C | SK SKI-OB Šternberk | 13:31 | + 0:28 | 8487 |
6. | Oľhava Rastislav | ASU8949 | C | Magnus Orienteering | 13:35 | + 0:32 | 8443 |
6. | Pavlovec Jan | BOR9503 | C | OK Jiskra Nový Bor | 13:35 | + 0:32 | 8443 |
8. | Zháňal Jan | ZBM8721 | C | SK Žabovřesky Brno | 13:36 | + 0:33 | 8431 |
8. | Křivda Martin | CHC9501 | C | K.O.B. Choceň | 13:36 | + 0:33 | 8431 |
10. | Jirásek Michal | SHK8901 | C | OK Slavia Hradec Králové | 13:38 | + 0:35 | 8409 |
10. | Veselý Jakub | PGP9503 | C | SK Praga | 13:38 | + 0:35 | 8409 |
12. | Palas Jan | ZBM8507 | C | SK Žabovřesky Brno | 13:40 | + 0:37 | 8387 |
12. | Kořínek Tomáš | BOR9007 | C | OK Jiskra Nový Bor | 13:40 | + 0:37 | 8387 |
14. | Zimmermann Jakub | ZBM8928 | C | SK Žabovřesky Brno | 13:53 | + 0:50 | 8243 |
14. | Skoupý Jan | STE9411 | C | SK SKI-OB Šternberk | 13:53 | + 0:50 | 8243 |
16. | Novák Daniel | DOK8700 | C | OK Doksy | 13:55 | + 0:52 | 8220 |
17. | Kolárik Tomáš | TZL9302 | C | SKOB Zlín | 13:58 | + 0:55 | 8187 |
18. | Pátek Michal | CHC8603 | C | K.O.B. Choceň | 14:01 | + 0:58 | 8154 |
19. | Hepner David | SHK7601 | C | OK Slavia Hradec Králové | 14:05 | + 1:02 | 8109 |
20. | Panchártek Jan | PHK8802 | C | OK 99 Hradec Králové | 14:06 | + 1:03 | 8098 |
21. | Kolárik Jan | TZL9003 | C | SKOB Zlín | 14:07 | + 1:04 | 8087 |
22. | Klusáček Jan | ZBM9301 | C | SK Žabovřesky Brno | 14:08 | + 1:05 | 8076 |
23. | Cahel Marek | LCE8803 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:11 | + 1:08 | 8043 |
24. | Srb Vladimír | SJI7801 | C | OK Jihlava | 14:13 | + 1:10 | 8021 |
25. | Müller Martin | PHK8903 | C | OK 99 Hradec Králové | 14:14 | + 1:11 | 8010 |
25. | Šabatka Zdeněk | PHK8900 | C | OK 99 Hradec Králové | 14:14 | + 1:11 | 8010 |
27. | Zajíc Vítězslav | TAP8610 | C | KOB TRETRA Praha | 14:17 | + 1:14 | 7976 |
27. | Kazda Adam | ZBM9104 | C | SK Žabovřesky Brno | 14:17 | + 1:14 | 7976 |
29. | Holas Tomáš | AOP7802 | C | Orientační Běh Opava | 14:20 | + 1:17 | 7943 |
30. | Bořil Tomáš | ZBM8833 | C | SK Žabovřesky Brno | 14:22 | + 1:19 | 7921 |
31. | Zelinka Jiří | MBM8740 | C | O-mikron | 14:25 | + 1:22 | 7887 |
32. | Váňa Martin | TUR8401 | C | OOB TJ Turnov | 14:28 | + 1:25 | 7854 |
33. | Laciga Radek | PGP8202 | C | SK Praga | 14:32 | + 1:29 | 7810 |
34. | Finstrle Luděk | ZBM7902 | C | SK Žabovřesky Brno | 14:34 | + 1:31 | 7787 |
35. | Balcar Aleš | PHK8602 | C | OK 99 Hradec Králové | 14:36 | + 1:33 | 7765 |
36. | Fiala Petr | LPU8701 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 14:40 | + 1:37 | 7721 |
36. | Sháněl Jan | CHC9402 | C | K.O.B. Choceň | 14:40 | + 1:37 | 7721 |
38. | Kořínek Jindřich | TUR8406 | C | OOB TJ Turnov | 14:43 | + 1:40 | 7688 |
38. | Stehlík Petr | LPM7903 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 14:43 | + 1:40 | 7688 |
40. | Holas Ondřej | TUR8501 | C | OOB TJ Turnov | 14:46 | + 1:43 | 7654 |
40. | Švadlena Pavel | CHC7502 | C | K.O.B. Choceň | 14:46 | + 1:43 | 7654 |
42. | Justa Pavel | PHK8701 | C | OK 99 Hradec Králové | 14:48 | + 1:45 | 7632 |
43. | Kapal Tomáš | KAM9402 | C | OK Kamenice | 14:51 | + 1:48 | 7599 |
44. | Drábek Jan | ZBM8511 | C | SK Žabovřesky Brno | 14:54 | + 1:51 | 7565 |
45. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 14:56 | + 1:53 | 7543 |
46. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 14:58 | + 1:55 | 7521 |
47. | Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | 15:00 | + 1:57 | 7499 |
48. | Ptáček Pavel | BBM9600 | C | BETA URSUS Orienteering | 15:01 | + 1:58 | 7488 |
49. | Ehl Jiří | TBM7701 | C | KOS TJ Tesla Brno | 15:02 | + 1:59 | 7477 |
50. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | C | TJ Loko Liberec | 15:06 | + 2:03 | 7432 |
51. | Kopáček Jan | CHT8510 | C | OOB SK Chrast | 15:09 | + 2:06 | 7399 |
52. | Illner Vojtěch | DKP9600 | C | Oddíl OB Kotlářka | 15:14 | + 2:11 | 7343 |
53. | Paclík Roman | SHK7801 | C | OK Slavia Hradec Králové | 15:17 | + 2:14 | 7310 |
54. | Fajkus Radim | JPV9509 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 15:20 | + 2:17 | 7277 |
55. | Janů Zdeněk | KSU9045 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 15:21 | + 2:18 | 7266 |
56. | Henek Michal | RBK8605 | C | SK Radioklub Blansko | 15:22 | + 2:19 | 7254 |
56. | Janas Petr | PGP7106 | C | SK Praga | 15:22 | + 2:19 | 7254 |
58. | Fiala Jan | BBM7205 | C | BETA URSUS Orienteering | 15:23 | + 2:20 | 7243 |
59. | Strachota Petr | TJN8700 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 15:24 | + 2:21 | 7232 |
60. | Kadeřávek Petr | PHK7605 | C | OK 99 Hradec Králové | 15:43 | + 2:40 | 7021 |
61. | Hájek Adam | KAM9202 | C | OK Kamenice | 15:45 | + 2:42 | 6999 |
62. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | C | SK Praga | 15:48 | + 2:45 | 6966 |
63. | Walach Ondřej | TRI9601 | C | TJ TŽ Třinec | 16:09 | + 3:06 | 6733 |
64. | Kopec Tomáš | VLI8203 | C | Slavia Liberec orienteering | 16:30 | + 3:27 | 6499 |
65. | Martan Jiří | VLI7300 | C | Slavia Liberec orienteering | 16:43 | + 3:40 | 6355 |
66. | Václavek Tomáš | STE5809 | C | SK SKI-OB Šternberk | 16:59 | + 3:56 | 6177 |
67. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:01 | + 3:58 | 6155 |
68. | Přikryl Petr | ZBM6708 | C | SK Žabovřesky Brno | 17:24 | + 4:21 | 5900 |
69. | Šesták Jakub | RBK9001 | C | SK Radioklub Blansko | 17:45 | + 4:42 | 5667 |
Krejsa Martin | CHT9001 | C | OOB SK Chrast | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamenický Jakub | PHK9104 | C | OK 99 Hradec Králové | 12:41 | 6002 | |
2. | Hikl Tomáš | ZBM8100 | C | SK Žabovřesky Brno | 12:47 | + 0:06 | 5956 |
3. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | C | Oddíl OB Kotlářka | 12:53 | + 0:12 | 5909 |
4. | Rossmanith Vojtěch | AOP9302 | C | Orientační Běh Opava | 13:23 | + 0:42 | 5676 |
5. | Krejsa Vladimír | CHT9202 | C | OOB SK Chrast | 13:40 | + 0:59 | 5544 |
6. | Černý Michal | PHK8005 | C | OK 99 Hradec Králové | 13:46 | + 1:05 | 5498 |
7. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 14:10 | + 1:29 | 5311 |
8. | Novotný Marek | TJN9901 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 14:17 | + 1:36 | 5257 |
9. | Synek Antonín | DOK7800 | C | OK Doksy | 14:20 | + 1:39 | 5234 |
10. | Kala Matěj | OOL8901 | C | SK Haná orienteering | 14:32 | + 1:51 | 5140 |
11. | Picek Jan | TJN9101 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 15:04 | + 2:23 | 4892 |
12. | Mühlbach Aleš | STH0104 | B | SK Studenec | 15:07 | + 2:26 | 4869 |
13. | Balogh Jan | TJN7500 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 15:28 | + 2:47 | 4706 |
14. | Rydl Jiří | TJN7000 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 16:07 | + 3:26 | 4403 |
15. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | C | SK Žabovřesky Brno | 16:45 | + 4:04 | 4108 |
16. | Novotný Dušan | TJN7002 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 18:10 | + 5:29 | 3448 |
17. | Bednařík Aleš | VLI7309 | C | Slavia Liberec orienteering | 18:24 | + 5:43 | 3339 |
18. | Štembera Jan | TJN7513 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 19:14 | + 6:33 | 2951 |
19. | Gawel Jiří | BBM5700 | C | BETA URSUS Orienteering | 22:18 | + 9:37 | 1522 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpánek Martin | TBM7327 | C | KOS TJ Tesla Brno | 13:41 | |
2. | Koblížek Kamil | KUO8001 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 14:05 | + 0:24 |
3. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Orientační Běh Opava | 14:16 | + 0:35 |
4. | Valík Luděk | AOP7101 | C | Orientační Běh Opava | 14:44 | + 1:03 |
5. | Milán Pavel | TBM7227 | C | KOS TJ Tesla Brno | 15:19 | + 1:38 |
6. | Hecl Miloš | KSU7601 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 15:41 | + 2:00 |
7. | Mianowski Rafał | 28P7300 | C | UNTS Warszawa | 15:57 | + 2:16 |
8. | Matoušek Jiří | STE7504 | C | SK SKI-OB Šternberk | 16:36 | + 2:55 |
9. | Vébr Jiří | VTA6901 | C | SC vebr-sport | 18:14 | + 4:33 |
10. | Cveček Martin | PVP7400 | C | VSS Přírodověda Praha | 18:18 | + 4:37 |
11. | Smékal David | UOL7503 | C | SOB Olomouc | 18:38 | + 4:57 |
12. | Jedlička Adam | KAM7700 | C | OK Kamenice | 18:50 | + 5:09 |
13. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 19:08 | + 5:27 |
14. | Ryška Kamil | TRI7800 | C | TJ TŽ Třinec | 20:02 | + 6:21 |
15. | Zakouřil Václav | VSP7401 | C | USK Praha | 20:07 | + 6:26 |
16. | Kosobud Dušan | VTA7201 | C | SC vebr-sport | 21:07 | + 7:26 |
17. | Šafek Jiří | ZBM7606 | C | SK Žabovřesky Brno | 21:24 | + 7:43 |
18. | Dvořák Miloš | BBM7300 | C | BETA URSUS Orienteering | 22:23 | + 8:42 |
19. | Choutka Jaroslav | BZR8000 | C | Bratrstvo Ždárských vrchů | 23:22 | + 9:41 |
20. | Vrána Jan | UOL7300 | C | SOB Olomouc | 23:56 | + 10:15 |
21. | Videcký Jan | KSU7504 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:00 | + 10:19 |
22. | Jurčák David | SOP7808 | C | OOB TJ Slezan Opava | 26:00 | + 12:19 |
23. | Pavelka Martin | KSU7503 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:42 | + 14:01 |
Slovák Miroslav | SHK7704 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK | ||
Binar Robert | OOL7501 | C | SK Haná orienteering | DISK | ||
Průša Michal | VSP7310 | C | USK Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šmelík Juraj | LCE6603 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 13:38 | |
2. | Kovář Vladimír | VPM7200 | C | KOS Slavia Plzeň | 13:41 | + 0:03 |
3. | Metelka Pavel | PHK6800 | C | OK 99 Hradec Králové | 13:48 | + 0:10 |
4. | Valášek Petr | KAM6600 | C | OK Kamenice | 14:12 | + 0:34 |
5. | Kabát Jan | EKP6912 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 14:16 | + 0:38 |
6. | Vandas Luděk | VAM6601 | C | OOB Vamberk | 14:28 | + 0:50 |
7. | Chvátil Jiří | PHK7200 | C | OK 99 Hradec Králové | 14:50 | + 1:12 |
8. | Kalousek Jiří | DKP6901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 14:56 | + 1:18 |
9. | Adámek Libor | ABM6707 | C | KOB Moira Brno | 15:12 | + 1:34 |
10. | Wolowczyk Marek | 28P6300 | C | UNTS Warszawa | 15:13 | + 1:35 |
11. | Šubrt Antonín | DKP7100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 15:17 | + 1:39 |
12. | Antonowicz Jerzy | 28P6800 | C | UNTS Warszawa | 15:38 | + 2:00 |
13. | Haldna Tonis | 31E6500 | C | 16:06 | + 2:28 | |
14. | Pecka Jan | EKP6800 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 16:18 | + 2:40 |
15. | Bartoš Luděk | MLA6701 | C | MLOK Mariánské Lázně | 16:21 | + 2:43 |
16. | Rajnošek Zdeněk | BZR6301 | C | Bratrstvo Ždárských vrchů | 18:22 | + 4:44 |
17. | Zatloukal Tomáš | ZLH6701 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 19:45 | + 6:07 |
18. | Petráček Aleš | SJI6301 | C | OK Jihlava | 19:53 | + 6:15 |
19. | Procházka Radek | LPU6504 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 22:04 | + 8:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 14:14 | |
2. | Bialožyt Miroslav | TRI5701 | C | TJ TŽ Třinec | 14:47 | + 0:33 |
3. | Trejtnar Pavel | KUN5801 | C | TJ Sokol Kunvald | 15:38 | + 1:24 |
4. | Lux Zdeněk | KUN6201 | C | TJ Sokol Kunvald | 17:46 | + 3:32 |
5. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 18:54 | + 4:40 |
6. | Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | 19:10 | + 4:56 |
7. | Klimpl Petr | LPU5401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 19:54 | + 5:40 |
8. | Eiselt Miloš | LTP5802 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 20:17 | + 6:03 |
9. | Kostka Evžen | AOP5701 | C | Orientační Běh Opava | 25:14 | + 11:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stehno Pavel | DKP4900 | C | Oddíl OB Kotlářka | 11:19 | |
2. | Šroler Zdeněk | KUN5201 | C | TJ Sokol Kunvald | 13:08 | + 1:49 |
3. | Novotný Stanisl | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 13:13 | + 1:54 |
4. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 13:18 | + 1:59 |
5. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 15:05 | + 3:46 |
6. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 16:46 | + 5:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Babák Jiří | ZLH4801 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 13:11 | |
2. | Mrozková Olga | TRI7350 | C | TJ TŽ Třinec | 13:25 | + 0:14 |
3. | Pavlíková Hana | ZLH5950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 22:50 | + 9:39 |
4. | Poláková Markéta | TJNXXX1 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 35:51 | + 22:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Košárek Pavel | PGP7107 | C | SK Praga | 13:10 | |
2. | Graubner Jan | TZL8236 | C | SKOB Zlín | 14:58 | + 1:48 |
3. | Růta Matyáš | TJN0102 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 15:32 | + 2:22 |
4. | Kuchařová Rozálie | SJC0251 | A | Sportcentrum Jičín | 16:10 | + 3:00 |
5. | Šmaus Antonín | TJN0001 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 16:24 | + 3:14 |
6. | Linková Lucie | TJN0257 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 16:31 | + 3:21 |
7. | Baloghová Lída | TJN0150 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 17:42 | + 4:32 |
7. | Kopecký Jan | PZR0202 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 17:42 | + 4:32 |
9. | Pavel Martin | TJN0004 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 17:51 | + 4:41 |
10. | Budská Anna | TJN0253 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 18:36 | + 5:26 |
11. | Tichá Julie | TZL0252 | B | SKOB Zlín | 18:46 | + 5:36 |
12. | Poláček Tomáš | PZR0102 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 19:41 | + 6:31 |
13. | Mádlová Iva | SHK6351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 21:44 | + 8:34 |
14. | Vančurová Anna | TJN0154 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 24:15 | + 11:05 |
15. | Štěpánek Ondřej | TBM0809 | C | KOS TJ Tesla Brno | 27:39 | + 14:29 |