Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
02.04.2017
Místo konání:
Krty - retaurace
Pořadatel:
JES - OK Rakovník
KAD - Originální Vivalín Team Kadaň
Mapa:
Krtské skály
Ředitel závodu:
Janda Josef
Hlavní rozhodčí:
Bílý Milan - R2
Stavitel tratí:
Otta Pavel
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     LINIE     P3    
D10
1.80 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 19:28
2. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 25:55 + 6:27
3. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 29:19 + 9:51
4. Sobotová Katerina VPM0851 KOS Slavia VŠ Plzeň 30:38 + 11:10
5. Mácová Natálie DOB0770 KOB Dobruška 34:03 + 14:35
D12
2.40 km, 30 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. KozĂ­sková Katerina LPM0652 OK Lokomotiva Plzeň 19:21
2. Postránská AdĂ©la MLA0551 MLOK Mariánské Lázně 22:22 + 3:01
3. Cáslavská Klára NEK0550 Nejdek Orienteering 24:35 + 5:14
4. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 25:20 + 5:59
5. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 27:17 + 7:56
6. Kubcová Anna DOB0550 KOB Dobruška 27:23 + 8:02
7. Zmarzláková Olga KRL0552 Kometa Kralovice 28:15 + 8:54
8. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 28:51 + 9:30
9. Mácová Stepánka DOB0661 KOB Dobruška 29:49 + 10:28
10. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 31:22 + 12:01
11. Cadková Marcela KRL0654 Kometa Kralovice 33:56 + 14:35
12. Lostáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:40 + 47:19
13. Fisarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 72:10 + 52:49
14. Holíková Petra NEJ0651 TJ Jiskra Nejdek 75:20 + 55:59
15. Hajsmanová Anna LPM0651 OK Lokomotiva Plzeň 84:25 + 65:04
D14
2.80 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fisarová Eliska KRL0351 Kometa Kralovice 22:55
2. Kovárová Lucie VPM0350 KOS Slavia VŠ Plzeň 24:23 + 1:28
3. Nádenícková Iva NEK0350 Nejdek Orienteering 25:44 + 2:49
4. Bartosová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 28:24 + 5:29
5. Ziebová Veronika NEK0450 Nejdek Orienteering 31:27 + 8:32
6. Stanková Radka VPM0452 KOS Slavia VŠ Plzeň 31:34 + 8:39
7. Sauli Katerina VPM0456 KOS Slavia VŠ Plzeň 38:15 + 15:20
8. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 38:54 + 15:59
9. Rácová Julie JES0352 OK Rakovník 43:22 + 20:27
10. PetrĂ­ková AdĂ©la MAS0352 KČT Aš 43:24 + 20:29
11. KrĂ­zková Marie MAS0450 KČT Aš 52:25 + 29:30
D16
3.20 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cerná Katerina VPM0250 KOS Slavia VŠ Plzeň 30:58
2. KrĂ­zová Daniela MAS0250 KČT Aš 34:04 + 3:06
3. Tokárová Regina VPM0151 KOS Slavia VŠ Plzeň 36:25 + 5:27
4. Slechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 37:39 + 6:41
5. Nádenícková Pavla NEK0150 Nejdek Orienteering 38:34 + 7:36
6. Maresová Klára NEK0250 Nejdek Orienteering 39:33 + 8:35
7. Stanková MarkĂ©ta VPM0153 KOS Slavia VŠ Plzeň 43:27 + 12:29
D18
3.60 km, 75 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 37:17
2. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 39:38 + 2:21
3. Dolezalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia VŠ Plzeň 42:06 + 4:49
4. Mudrová Lenka KRL0052 Kometa Kralovice 49:53 + 12:36
5. Maresová Alexandra NEK9950 Nejdek Orienteering 51:28 + 14:11
6. Lucanová Barbora MAS0051 KČT Aš 52:39 + 15:22
7. Skrlová Kristyna KRL9954 Kometa Kralovice 101:57 + 64:40
D21
4.90 km, 130 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5449
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Trnková Dana VSP USK Praha 46:05
2. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 47:28 + 1:23 5543
3. Kovárová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:09 + 2:04 5466
4. Silhavá Lucie LPM9451 OK Lokomotiva Plzeň 49:16 + 3:11 5340
5. Horová Magda VSP5450 USK Praha 53:17 + 7:12 4886
6. Gregorová Katerina BSO8151 KOB Baník Sokolov 53:53 + 7:48 4819
7. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 54:00 + 7:55 4806
8. Hasmanová Lenka VPM7551 KOS Slavia VŠ Plzeň 55:23 + 9:18 4650
9. Eretová Katerina SKV8651 TJ Slovan Karlovy Vary 55:26 + 9:21 4644
10. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 63:11 + 17:06 3769
11. Cerná Eliska SCP9050 OK Sparta Praha 87:34 + 41:29 1018
12. Hrzinová Hana ONO8350 SKOB Ostrov 94:26 + 48:21 243
13. Pilarová Katerina JES8450 OK Rakovník 96:41 + 50:36 0
14. Dobesová Katerina KPY8750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 103:11 + 57:06 0
D35
4.30 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mestková Lucie TEP7850 Tempo Praha 37:11
2. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 37:28 + 0:17
3. Lostáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:32 + 3:21
4. Fisáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 44:01 + 6:50
5. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia VŠ Plzeň 44:06 + 6:55
6. DĂ­tkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 46:49 + 9:38
7. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 47:47 + 10:36
8. Kovárová Jitka VPM7350 KOS Slavia VŠ Plzeň 52:13 + 15:02
9. Bartosová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 55:56 + 18:45
10. Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Plzeň 58:07 + 20:56
11. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 59:25 + 22:14
12. Mácová Martina 81C0050 Cirkus Čakovice 60:58 + 23:47
13. BĂ­nová Kathrin MLA6754 MLOK Mariánské Lázně 63:33 + 26:22
14. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 64:56 + 27:45
15. Vlasímská Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 64:58 + 27:47
16. Pohoralá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem, 68:41 + 31:30
17. Postránská Radka MLA7450 MLOK Mariánské Lázně 69:55 + 32:44
18. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 70:04 + 32:53
19. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 76:51 + 39:40
20. Naporowská Marie BSO7950 KOB Baník Sokolov 85:23 + 48:12
21. Kaválková Jana ONO7551 SKOB Ostrov 87:55 + 50:44
22. Hajsmanová Gábina LPM7351 OK Lokomotiva Plzeň 90:06 + 52:55
Beránková Lenka VPM7051 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
D45
3.60 km, 75 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 44:24
2. Miturová Radka MLA6552 MLOK Mariánské Lázně 45:34 + 1:10
3. Vejvodová Mirka LPM5750 OK Lokomotiva Plzeň 46:02 + 1:38
4. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 50:45 + 6:21
5. Zandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 53:38 + 9:14
6. Procházková Miluse DCE5450 KOB Dobřichovice 53:58 + 9:34
7. Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské Lázně 58:16 + 13:52
8. Tokárová Regina VPM6950 KOS Slavia VŠ Plzeň 60:21 + 15:57
9. Kovárová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 61:39 + 17:15
10. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 72:41 + 28:17
11. Skrlová Hana KRL6951 Kometa Kralovice 100:11 + 55:47
D55
2.70 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soukupová Michaela VSP5850 USK Praha 37:20
2. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 37:48 + 0:28
3. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 39:18 + 1:58
4. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 40:56 + 3:36
5. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 43:54 + 6:34
6. Zavadilová Nada SCP5450 OK Sparta Praha 46:50 + 9:30
7. Hejtmánková Alena TAP5452 KOB TRETRA Praha 50:53 + 13:33
8. Gabrielová Sárka ONO5950 SKOB Ostrov 52:04 + 14:44
9. Lacigová Ivana VSP5950 USK Praha 53:27 + 16:07
10. Savicová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary 61:10 + 23:50
D65
2.30 km, 55 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mestková Eva TEP4851 Tempo Praha 35:31
2. Beránková Pavla VPM4350 KOS Slavia VŠ Plzeň 36:48 + 1:17
3. Jedlicková Jindra VPM4550 KOS Slavia VŠ Plzeň 44:17 + 8:46
4. Horáková Magdalena NEK4950 Nejdek Orienteering 60:20 + 24:49
H10
1.80 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skrle Michael KRL0702 Kometa Kralovice 16:30
2. Janoch Mikulás MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 17:19 + 0:49
3. Biersak Petr KRL0701 Kometa Kralovice 17:42 + 1:12
4. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 18:51 + 2:21
5. Petrásek Martin 9CC0800 NEREG 21:36 + 5:06
6. Bejvancicky Josef KRL0703 Kometa Kralovice 21:52 + 5:22
7. Brabec Matej MAS0701 KČT Aš 24:21 + 7:51
8. Pávek Stepán NEK0700 Nejdek Orienteering 26:11 + 9:41
9. StehlĂ­k Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 26:30 + 10:00
10. TrĂ­ska Lukás LPM0800 OK Lokomotiva Plzeň 29:12 + 12:42
11. Vodrázka Stepán VPM0802 KOS Slavia VŠ Plzeň 46:04 + 29:34
12. HalĂ­k Libor MAS0700 KČT Aš 88:31 + 72:01
Steidl VendelĂ­n JES0700 OK Rakovník DISK
H12
2.40 km, 30 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cerny Jonás MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 15:39
2. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 20:38 + 4:59
3. Sustr Ondrej KSH0501 OB Kašperské Hory 24:24 + 8:45
4. StehlĂ­k Simon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 24:42 + 9:03
5. Husák Ondrej SLA0600 SKOB Slaný 25:17 + 9:38
6. Sobota Ondrej VPM0502 KOS Slavia VŠ Plzeň 26:44 + 11:05
7. SzabĂł Vojtech LPM0503 OK Lokomotiva Plzeň 28:22 + 12:43
8. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 29:32 + 13:53
9. Veselenák Karel BSO0601 KOB Baník Sokolov 33:27 + 17:48
10. Hanko Jáchym JES0500 OK Rakovník 41:43 + 26:04
11. Pelikán Ales NEK0501 Nejdek Orienteering 42:24 + 26:45
12. Kosina Tobiás SKV0502 TJ Slovan Karlovy Vary 47:33 + 31:54
13. VanĂ­cek Viktor JES0602 OK Rakovník 51:26 + 35:47
14. Svoboda AntonĂ­n VPM0601 KOS Slavia VŠ Plzeň 62:02 + 46:23
H14
3.20 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 24:41
2. Tokár Radim VPM0300 KOS Slavia VŠ Plzeň 25:39 + 0:58
3. Sterba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 25:50 + 1:09
4. Donda JirĂ­ ONO0403 SKOB Ostrov 30:53 + 6:12
5. Kohoutek Oldrich BSO0301 KOB Baník Sokolov 31:48 + 7:07
6. Sauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň 36:17 + 11:36
7. Trnka Martin VSP USK Praha 36:25 + 11:44
8. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 37:42 + 13:01
9. Cepicka Ladislav LPM0303 OK Lokomotiva Plzeň 47:17 + 22:36
10. Bohuslav Josef LPM0401 OK Lokomotiva Plzeň 67:19 + 42:38
11. Vendelberger Tomás MAS0302 KČT Aš 69:44 + 45:03
12. Cáslavsky David NEK0401 Nejdek Orienteering 85:21 + 60:40
KrĂ­zek Filip MAS0301 KČT Aš DISK
H16
4.90 km, 130 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cerny Jan MAS0100 KČT Aš 47:19
2. Kovár Ondrej VPM0200 KOS Slavia VŠ Plzeň 50:27 + 3:08
3. Sustr AntonĂ­n KSH0201 OB Kašperské Hory 50:51 + 3:32
4. Lill Petr BSO0203 KOB Baník Sokolov 53:23 + 6:04
5. Pohoraly Hugo ROU0103 SKOB Roudnice nad Labem, 61:00 + 13:41
6. KrĂ­zek Josef MAS0201 KČT Aš 61:20 + 14:01
7. Hlinovsky Ondrej VPM0102 KOS Slavia VŠ Plzeň 62:07 + 14:48
8. Hejduk Zdenek BSO0201 KOB Baník Sokolov 64:51 + 17:32
9. Bartos Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 65:58 + 18:39
H18
7.10 km, 170 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov 79:00
Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov DISK
H21
9.60 km, 180 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7155
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vales JirĂ­ LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 64:19 7259
2. Laciga Radek PGP8202 SK Praga 64:56 + 0:37 7191
3. Vodrázka Ondrej VPM7702 KOS Slavia VŠ Plzeň 66:33 + 2:14 7014
4. Pova Ondrej KRL9304 Kometa Kralovice 69:55 + 5:36 6645
5. StehlĂ­k Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 73:59 + 9:40 6199
6. Newiak Nick NEK0101 Nejdek Orienteering 76:07 + 11:48 5965
7. Vrabec Ondrej SCP8303 OK Sparta Praha 76:12 + 11:53 5956
8. Zieba Jakub NEK9800 Nejdek Orienteering 91:16 + 26:57 4304
9. Kamaryt Michal MLA9205 MLOK Mariánské Lázně 91:57 + 27:38 4230
10. Vrabec Tomás SCP8700 OK Sparta Praha 93:18 + 28:59 4082
11. Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlovy Vary 96:38 + 32:19 3716
12. Silhavy Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 101:35 + 37:16 3174
13. Mares Alexander NEK7300 Nejdek Orienteering 104:06 + 39:47 2898
14. Knepr Lukás BSO9401 KOB Baník Sokolov 104:14 + 39:55 2883
15. MartĂ­nek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň 105:20 + 41:01 2762
16. Broz Jan LPM8903 OK Lokomotiva Plzeň 108:37 + 44:18 2403
17. Kohl Ondrej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 112:55 + 48:36 1931
18. Smejkal Ondrej MLA8700 MLOK Mariánské Lázně 116:11 + 51:52 1573
19. Frank JirĂ­ MAS9600 KČT Aš 119:52 + 55:33 1169
20. Hromádka Miroslav SUL6000 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 123:52 + 59:33 731
21. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 125:33 + 61:14 546
Hulha Lukás LTP9405 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK 0
Hejtmánek Martin TAP8605 KOB TRETRA Praha DISK 0
Stepán Marek OOL8900 SK Haná orienteering DISK 0
MS Vistejn Jirka JES OK Rakovník 66:22 + 2:03
H35
7.10 km, 170 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovsky Martin PGP6100 SK Praga 58:55
2. Sedlácek Tomás KRL6401 Kometa Kralovice 63:35 + 4:40
3. Kovár Jindrich MAS6800 KČT Aš 64:43 + 5:48
4. Cerny Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 68:14 + 9:19
5. DĂ­tko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 68:24 + 9:29
6. Procházka AntonĂ­n DCE5500 KOB Dobřichovice 69:55 + 11:00
7. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 72:01 + 13:06
8. Pilar Karel MAS5501 KČT Aš 73:59 + 15:04
9. Fisar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 74:52 + 15:57
10. Procházka Vít KPY8000 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 76:48 + 17:53
11. Máca Petr 81C8000 Cirkus Čakovice 81:42 + 22:47
12. Cerny Miroslav LPM7504 OK Lokomotiva Plzeň 82:30 + 23:35
13. WĂĽrz Bohuslav LTP7307 OOB TJ Lokomotiva Teplice 83:27 + 24:32
14. Pivec Lukás MLA7600 MLOK Mariánské Lázně 86:05 + 27:10
15. Sitra VladimĂ­r LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 87:52 + 28:57
16. KrĂ­zek Filip MAS7800 KČT Aš 87:56 + 29:01
17. Pávek Jirí NEK Nejdek Orienteering 89:22 + 30:27
18. Dvorák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 98:11 + 39:16
19. Bodurka Jaroslav KRL7301 Kometa Kralovice 110:30 + 51:35
20. HolĂ­k JaromĂ­r NEJ7500 TJ Jiskra Nejdek 119:53 + 60:58
H45
5.70 km, 145 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 47:56
2. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 48:56 + 1:00
3. Kovár VladimĂ­r VPM7200 KOS Slavia VŠ Plzeň 54:45 + 6:49
3. Krivda Ivan 2PC6700 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 54:45 + 6:49
5. Urbánek Lumír ONO6701 SKOB Ostrov 58:03 + 10:07
6. Klaska Jan NNN Neregistrovaní (NNN) 60:31 + 12:35
7. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 60:56 + 13:00
8. Bruner Lubos LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:27 + 14:31
9. Svoboda Radek VPM6903 KOS Slavia VŠ Plzeň 63:10 + 15:14
10. Sustr Pavel KSH7001 OB Kašperské Hory 64:58 + 17:02
11. Käss Pavel BSO7000 KOB Baník Sokolov 67:05 + 19:09
12. WĂĽrz JirĂ­ LTP6502 OOB TJ Lokomotiva Teplice 69:22 + 21:26
13. Hora VladimĂ­r VSP5100 USK Praha 70:33 + 22:37
14. Kamaryt Milos MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 72:25 + 24:29
15. Kavka JirĂ­ SCP5900 OK Sparta Praha 74:24 + 26:28
16. Stanek Rostislav VPM6801 KOS Slavia VŠ Plzeň 77:09 + 29:13
17. Fiala Zdenek TAP5501 KOB TRETRA Praha 77:39 + 29:43
18. Krausz Milan FSP6700 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 78:08 + 30:12
19. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB TRETRA Praha 80:00 + 32:04
20. Sterba JirĂ­ SKV6401 TJ Slovan Karlovy Vary 83:56 + 36:00
21. Kovár Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 89:26 + 41:30
22. Cáslavsky Jakub NEK7200 Nejdek Orienteering 89:35 + 41:39
23. Bartos Ludek MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 92:03 + 44:07
24. Dobes Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 118:58 + 71:02
25. Pohoraly Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem, 126:34 + 78:38
26. John Václav 2PC6701 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 127:17 + 79:21
27. Solomko VladimĂ­r BSO7003 KOB Baník Sokolov 131:43 + 83:47
28. Cerny Marcel MAS7201 KČT Aš 141:04 + 93:08
BĂ­na Pavel MLA6708 MLOK Mariánské Lázně DISK
H55
4.30 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beránek Petr VPM4502 KOS Slavia VŠ Plzeň 46:09
2. Kovár Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:15 + 2:06
3. Soukup Václav VSP5600 USK Praha 50:19 + 4:10
4. Hájek Jan MAS5401 KČT Aš 51:06 + 4:57
5. HorĂ­nek Jaroslav VSP5000 USK Praha 51:54 + 5:45
6. Hnyk Michal SKV6002 TJ Slovan Karlovy Vary 55:11 + 9:02
7. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 60:20 + 14:11
8. Pech JirĂ­ LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 81:48 + 35:39
9. Choteticky Jan MAS5400 KČT Aš 82:46 + 36:37
10. JanosĂ­k LubomĂ­r KSH5901 OB Kašperské Hory 91:54 + 45:45
11. Hulha Karel LTP6001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 124:04 + 77:55
H65
2.70 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 31:22
2. Novotny JirĂ­ SLP4601 OOB Slavia Praha 34:17 + 2:55
3. Frey JaromĂ­r NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 34:24 + 3:02
4. Kubát Jaroslav SKV5203 TJ Slovan Karlovy Vary 35:12 + 3:50
5. Svec Zdenek SLA4700 SKOB Slaný 35:17 + 3:55
6. Novotny Frantisek PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 36:40 + 5:18
7. Fisák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 37:46 + 6:24
8. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 40:26 + 9:04
9. Nykles VladimĂ­r VPM4702 KOS Slavia VŠ Plzeň 40:39 + 9:17
10. Valeska Rudolf LCV4700 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 45:49 + 14:27
11. Dubsky Josef SUL4700 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 47:00 + 15:38
12. Mágr Zdenek LCV5000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 50:08 + 18:46
13. Kraus Jan LLI4501 TJ Loko Liberec 50:25 + 19:03
14. Hojny Oldrich SCP5201 OK Sparta Praha 53:57 + 22:35
15. Lisy Jan ONO4201 SKOB Ostrov 56:12 + 24:50
16. Fiala Milos KSH4801 OB Kašperské Hory 62:43 + 31:21
Precek Zdenek SCP5200 OK Sparta Praha DISK
HDR
1.50 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. KrĂ­zek Ivo MAS0801 KČT Aš 13:33
2. Mácová Barbora 81C1050 Cirkus Čakovice 15:34 + 2:01
3. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 18:02 + 4:29
4. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 18:11 + 4:38
5. Pjencák Adam MAS0802 KČT Aš 18:36 + 5:03
6. Vejmelka Adam NNN Neregistrovaní (NNN) 18:44 + 5:11
7. Brabec Zdenek MAS1001 KČT Aš 19:44 + 6:11
8. Houbová Eliska NNN Neregistrovaní (NNN) 21:48 + 8:15
9. Vrabec Adrian SCP1500 OK Sparta Praha 24:19 + 10:46
10. KrĂ­zek VilĂ©m MAS1000 KČT Aš 27:49 + 14:16
11. Sterba Lukás SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 27:52 + 14:19
12. Fecko Richard NEK1100 Nejdek Orienteering 33:03 + 19:30
13. Svobodová Julie NNN Neregistrovaní (NNN) 33:08 + 19:35
14. Placek Nikolas NNN Neregistrovaní (NNN) 34:10 + 20:37
15. Svobodová Sofie NNN Neregistrovaní (NNN) 35:02 + 21:29
16. Klasková Amálie NNN Neregistrovaní (NNN) 35:54 + 22:21
17. Pávková Anna NEK Nejdek Orienteering 55:56 + 42:23
18. Vrabcová Olívie SCP1450 OK Sparta Praha 60:56 + 47:23
19. Mála Matyás MAS0800 KČT Aš -1424:28 +
LINIE
1.50 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Postránsky Adam MLA0900 MLOK Mariánské Lázně 20:21
2. Lostáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:25 + 0:04
3. Houba Vojtech KRL1002 Kometa Kralovice 21:04 + 0:43
4. Sebian Samuel KRL0903 Kometa Kralovice 22:03 + 1:42
5. Placek Tomas NNN Neregistrovaní (NNN) 22:27 + 2:06
6. Gregor Richard BSO0900 KOB Baník Sokolov 22:31 + 2:10
7. Vlasímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 22:37 + 2:16
8. Turek Jakub NNN Neregistrovaní (NNN) 23:37 + 3:16
9. Sitrová Stepánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň 26:35 + 6:14
10. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 28:42 + 8:21
11. Dvoráková Katerina LPM0750 OK Lokomotiva Plzeň 29:06 + 8:45
12. Sindelár JirĂ­ NNN Neregistrovaní (NNN) 84:30 + 64:09
Fisáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně DISK
StehlĂ­ková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň DISK
P3
2.80 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Vojtech VPM0207 KOS Slavia VŠ Plzeň 27:54
2. Zierhutová Michaela LCV0250 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 31:02 + 3:08
3. Placková Veronika NNN Neregistrovaní (NNN) 31:53 + 3:59
4. Kraus Jindrich LCV9401 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 32:55 + 5:01
5. Svobodová Petra VPM7455 KOS Slavia VŠ Plzeň 35:12 + 7:18
6. Szabo Radek NNN Neregistrovaní (NNN) 35:21 + 7:27
7. Vrabcová Jindra SCP OK Sparta Praha 36:04 + 8:10
8. Postránsky Ondrej MLA7501 MLOK Mariánské Lázně 38:12 + 10:18
9. Sobota Petr VPM7800 KOS Slavia VŠ Plzeň 39:42 + 11:48
10. Procházková Jitka KPY7850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:52 + 15:58
11. Bredlerová Gabriela SKV7451 TJ Slovan Karlovy Vary 45:19 + 17:25
12. Ziebová Lenka NEK7251 Nejdek Orienteering 48:11 + 20:17
13. Valesová Irena HOM 50:53 + 22:59
14. Vales Milan HOM 51:21 + 23:27
15. Stepánová Michaela NNN Neregistrovaní (NNN) 57:36 + 29:42
16. Batelka JirĂ­ 2PC Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 58:50 + 30:56
17. Stepánová Jarmila NNN Neregistrovaní (NNN) 59:53 + 31:59
18. Kovárová Barbora NNN Neregistrovaní (NNN) 62:45 + 34:51
19. Holíková Ilona NEJ7550 TJ Jiskra Nejdek 68:05 + 40:11
20. Pivcová Zaneta MLA8050 MLOK Mariánské Lázně 72:42 + 44:48
21. Zenkerová Miluse LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 73:02 + 45:08
Husáková Petra SLA7452 SKOB Slaný DISK
Pávková Jana NEK Nejdek Orienteering DISK