Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
25.05.2013
Místo konání:
Slatiňany. restaurace Monako
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D16D     D18C     D21A     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     HDR     MA     MB     N1     N2     P     T     ZA     ZB    
1.90 km, 70 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0399 Musilová Elena KOB Ústí nad Orlicí C 681880 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 50 Kč
SJC0451 Šemberová Anděla Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
SJC0556 Řeháková Andrea Sportcentrum Jičín C 0000004275 50 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové C 2025341 50 Kč
KUN0551 Holubářová Viktorie TJ Sokol Kunvald C 9021 50 Kč
BRU0352 Jirásková Barbora Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 50 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec C 9043 50 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava C 110 50 Kč
CHC0452 Košťálková Žofie K.O.B. Choceň C 232913 50 Kč
2.20 km, 45 m, 9 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 50 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2056274 50 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové C 53164 50 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice C 425535 50 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové C 2049543 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové C 410782 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 219207 50 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 436939 50 Kč
LPU0359 Moravcová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice C 2032180 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 50 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec C 425585 50 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice C 2032104 50 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 50 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 50 Kč
3.40 km, 70 m, 14 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 50 Kč
CHT0251 Starková Tereza OOB SK Chrast C 52311 50 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 50 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín B 0000004285 50 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín C 0002056290 50 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0002056270 50 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové C 410360 50 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 50 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 50 Kč
LPU0152 Francová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 425593 50 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002020709 50 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec C 9048 50 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 90 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009471 50 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000425600 50 Kč
CHC0151 Jelínková Zuzana K.O.B. Choceň C 206405 50 Kč
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí 09594 50 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové C 331120 50 Kč
VAM0251 Vandasová Adéla OB Vamberk C 51125 50 Kč
2.60 km, 55 m, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0155 Weberová Adéla OK 99 Hradec Králové C 207832 50 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová C 1398986 50 Kč
SJC0154 Tumová Adela Sportcentrum Jičín C 0002056297 50 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové 301649 50 Kč
LPU0161 Schlogerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 2056266 50 Kč
ZAM0152 Hnátnická Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 0000426310 50 Kč
4.20 km, 80 m, 17 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB0051 Peterová Jana KOB Dobruška A 897364 50 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 50 Kč
PHK9953 Truněčková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9458 50 Kč
JHB9952 Švecová Veronika TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4679 50 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín B 0002056287 50 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové C 2032162 50 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové B 9196 50 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové B 2032191 50 Kč
LPU0053 Brožová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice B 425559 50 Kč
LPU9957 Kmentová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2032172 50 Kč
LPU0052 Nacu Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 436967 50 Kč
LPU9955 Šrenkelová Ilona OK Lokomotiva Pardubice B 246820 50 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 426321 50 Kč
PZR9951 Nechutová Aneta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 439123 50 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0002032127 50 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0000426374 50 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 253374 50 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 50 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec C 9044 50 Kč
STH9954 Jezdinská Natálie SK Studenec A 330520 50 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 9997 50 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027245 50 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava C 52966 50 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň B 425544 50 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň C 320290 50 Kč
VAM9952 Kubíčková Kateřina OB Vamberk C 51468 50 Kč
2.90 km, 60 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha C 428223 50 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
ZAM0052 Břízová Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 0002053564 50 Kč
ZAM0054 Procházková Tereza OB TJ Sokol Žamberk C 0000436959 50 Kč
SJC9952 Dubská Veronika Sportcentrum Jičín C 500261 50 Kč
SJC0053 Zahradníková Denisa Sportcentrum Jičín C 425576 50 Kč
4.00 km, 70 m, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast C 336706 80 Kč
ZAM9851 Zemanová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk C 0000009285 80 Kč
CHC9752 Košťalková Julie K.O.B. Choceň C 9570 80 Kč
SRK9752 Zemánková Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 301107 80 Kč
CET9851 Gažiová Romana TJ Loko Česká Třebová C 361922 80 Kč
DOB9850 Melicharová Anna KOB Dobruška C 410767 80 Kč
JIL9751 Votočková Eliška OK Jilemnice C 49345 80 Kč
2.90 km, 55 m, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN9850 Vydrová Anna OK RECO Sport C 8180 80 Kč
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 80 Kč
LPU9856 Nacu Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 0 80 Kč
4.10 km, 85 m, 16 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 80 Kč
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín B 0000009933 80 Kč
SHK9650 Myslivcová Markéta OK Slavia Hradec Králové C 9472 80 Kč
SRK9654 Kosková Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009489 80 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 80 Kč
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU8359 Škodová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 2025334 80 Kč
5.80 km, 110 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 80 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 9605 80 Kč
LPM8051 Winkler Hanna OK Lokomotiva Plzeň C 888631 80 Kč
HOS7951 Kondělková Radka TJ Tatran Hostinné C 9757 80 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 7248 80 Kč
PHK9151 Balcarová Mirka OK 99 Hradec Králové C 49696 80 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 51607 80 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 80 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 9088 80 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 80 Kč
CHT8451 Šmídová Kateřina OOB SK Chrast C 232877 80 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 80 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 9699 80 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 9711 80 Kč
NPA7852 Tauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 9697 80 Kč
CHT8751 Šmídová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 80 Kč
JIL9352 Havlíčková Nikola OK Jilemnice C 438024 80 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové A 51176 80 Kč
SHK8552 Stulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 80 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 80 Kč
SRK8153 Pauerová Václava SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000008130 80 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 80 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 80 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 80 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 981804 80 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 80 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 80 Kč
PHK8557 Dušátková Lenka OK 99 Hradec Králové C 9364 80 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 80 Kč
4.80 km, 110 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 80 Kč
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast 4329 80 Kč
PHK9657 Jágrová Barbora OK 99 Hradec Králové C 224881 80 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 80 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 80 Kč
PHK8052 Kunhartová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 428295 80 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 80 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 80 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 80 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 9192 80 Kč
LPU9459 Konečná Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 0 80 Kč
CTB9450 Vaňková Markéta SK OB Chotěboř C 339551 80 Kč
ZAM9151 Šponarová Lucie OB TJ Sokol Žamberk C 0000009030 80 Kč
ZAM9153 Chládková Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 0000009035 80 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 0002053565 80 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 124 80 Kč
SJI7451 Kašpárková Petra OK Jihlava C 2035146 80 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 80 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051520 80 Kč
CHT7654 Besedová Petra OOB SK Chrast C 51776 80 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OB Vamberk C 9677 80 Kč
VAM8451 Hostinská Jana OB Vamberk C 9792 80 Kč
VAM9098 Műllerová Petra OB Vamberk C 2045224 80 Kč
6.10 km, 125 m, 24 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP6851 Horáková Jindra SK OK 24 Praha C 8950 80 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 80 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 80 Kč
JHB7351 Švecová Marcela TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4676 80 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 80 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 80 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 80 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 80 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 80 Kč
LPU7651 Vojtíšková Erika OK Lokomotiva Pardubice C 426370 80 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51511 80 Kč
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 80 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002045240 80 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 80 Kč
CHC7151 Švadlenová Ivana K.O.B. Choceň C 2011857 80 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 9551 80 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 80 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 80 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 80 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 80 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 9679 80 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 9680 80 Kč
JIL7255 Votočková Jaroslava OK Jilemnice C 9076 80 Kč
4.40 km, 70 m, 16 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 80 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 80 Kč
BRU7151 Kolářová Andrea Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425506 80 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 80 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 80 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 80 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 80 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 80 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 80 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 80 Kč
NPA6951 Háková Eva SK LOB Nová Paka C 2017684 80 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 80 Kč
SJC7253 Zlámalová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000004744 80 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 80 Kč
LPU7155 Fenclová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9650 80 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 80 Kč
LPU7663 Schlogerová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 2056304 80 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 80 Kč
ZAM6351 Cabalková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 0000053569 80 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 80 Kč
BRU7251 Frömmelová Dana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887923 80 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 80 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 80 Kč
CHC6751 Jelínková Marta K.O.B. Choceň C 9541 80 Kč
5.00 km, 105 m, 19 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 51837 80 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 80 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 80 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 80 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 9429 80 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 80 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 80 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 80 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 80 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 9692 80 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 80 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 80 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 80 Kč
SHK6151 Novotná Iva OK Slavia Hradec Králové C 51488 80 Kč
LPU6151 Hermanová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 9311 80 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008954 80 Kč
SRK5551 Bártová Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009484 80 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 80 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2017662 80 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 80 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 80 Kč
VAM6767 Müllerová Zorka OB Vamberk C 981805 80 Kč
3.80 km, 65 m, 17 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 80 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 80 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 80 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 80 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 80 Kč
SHK6552 Bernartová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 410771 80 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 80 Kč
SHK5951 Vychodilová Jiřina OK Slavia Hradec Králové C 9897 80 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 80 Kč
ZAM5951 Kalousová Dana OB TJ Sokol Žamberk C 0000009032 80 Kč
ZAM6051 Nováková Miloslava OB TJ Sokol Žamberk C 0000009592 80 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 0000219272 80 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008980 80 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008962 80 Kč
LTU6751 Rückerová Olga OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058467 80 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 80 Kč
4.00 km, 70 m, 17 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 80 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 80 Kč
SNA5651 Mikysková Hana TJ START Náchod C 7225 80 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 80 Kč
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 80 Kč
CHT5751 Žemličková Jindra OOB SK Chrast C 51957 80 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 9688 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 80 Kč
SHK5751 Stulíková Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 9116 80 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 80 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 80 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 80 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 80 Kč
3.70 km, 60 m, 16 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR3750 Langrová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8542 80 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 80 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB TJ Sokol Žamberk C 0002056289 80 Kč
VRL4851 Knoblochová Věra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008998 80 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009539 80 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 80 Kč
1.90 km, 70 m, 9 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená C 53500 50 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená C 232335 50 Kč
PZR0707 Bořil David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 886281 50 Kč
NPA0301 Hák Petr SK LOB Nová Paka 2017685 50 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 50 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 50 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 50 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice C 53225 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 420437 50 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové 331576 50 Kč
SHK0300 Kavalír Jan OK Slavia Hradec Králové C 9128 50 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 50 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
PGP0601 Hora David SK Praga C 8301 50 Kč
SRK0500 Hetfleisch Tobiáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000000000 50 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000000000 50 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava C 125 50 Kč
SJI0402 Kašpárek Vít OK Jihlava C 336764 50 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051521 50 Kč
2.10 km, 50 m, 11 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové C 224887 50 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 50 Kč
PHK0300 Vybíral Jan OK 99 Hradec Králové C 410790 50 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast C 336711 50 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice C 2049536 50 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 50 Kč
JIL0303 Ryba Petr OK Jilemnice C 425564 50 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové C 09828 50 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 50 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002017678 50 Kč
SRK0301 Pokorný Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027249 50 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava C 140 50 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava C 51770 50 Kč
CHC0301 Grundman Viktor K.O.B. Choceň C 9558 50 Kč
3.80 km, 70 m, 16 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí C 2051522 50 Kč
BRU0104 Kolář Adam Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425513 50 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice C 2025353 50 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové C 9428 50 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové B 2058465 50 Kč
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 50 Kč
PZR0101 Bořil Šimon UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 411758 50 Kč
SJC0102 Břeň Daniel Sportcentrum Jičín C 0002056263 50 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín C 0002056299 50 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín C 0002056295 50 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín C 0002053545 50 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 50 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 50 Kč
LPU0202 Manda Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2025349 50 Kč
LPU0103 Sedlák Mikuláš OK Lokomotiva Pardubice C 425550 50 Kč
JIL0105 Burket Vojtěch OK Jilemnice C 425519 50 Kč
TYN0101 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 405980 50 Kč
BRU0101 Kolář Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000331235 50 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec C 331617 50 Kč
STH0204 Urban Dominik SK Studenec C 303928 50 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405998 50 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405991 50 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009496 50 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301130 50 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416342 50 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027201 50 Kč
HOR0200 Kuneš Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2032181 50 Kč
HOR0202 Vávra Jakub TJ Jiskra Hořice C 2032106 50 Kč
SJI0102 Kašpárek Ladislav OK Jihlava C 2019241 50 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč C 0000004538 50 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň B 2011852 50 Kč
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí 7003046 50 Kč
3.00 km, 70 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0201 Kudrna Dalibor KOB Ústí nad Orlicí C 980350 50 Kč
SJC0103 Mařádek Jiří Sportcentrum Jičín C 0000000103 50 Kč
SHK0102 Čáslavský Tadeáš OK Slavia Hradec Králové 331276 50 Kč
LPU0006 Stránský Marek OK Lokomotiva Pardubice C 426317 50 Kč
KUN0101 Rusz Rostislav TJ Sokol Kunvald C 9017 50 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec C 331022 50 Kč
VAM0202 Zeman Ladislav OB Vamberk C 50 Kč
4.70 km, 90 m, 20 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0001 Voborník Jakub SK OB Chotěboř C 53133 50 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí C 920657 50 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové B 2035744 50 Kč
PHK9904 Hůlek Matěj OK 99 Hradec Králové C 9831 50 Kč
CHT0001 Jirásko Marian OOB SK Chrast 0 50 Kč
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř C 51138 50 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 0002025365 50 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín C 0000004293 50 Kč
JIL9902 Hajný Vojtěch OK Jilemnice B 2035713 50 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 9660 50 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 50 Kč
LPU0005 Kulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice B 2025361 50 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice B 425543 50 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 50 Kč
LPU9909 Soudek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2025378 50 Kč
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0000425510 50 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0000425514 50 Kč
VRL0004 Tryzna Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000436943 50 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416343 50 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425579 50 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 50 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 410789 50 Kč
4.10 km, 85 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0004 Pekárek Jakub Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín C 0002056271 50 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové C 405954 50 Kč
LPU9910 Mistrik Karel OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 50 Kč
SJC0006 Dubský Vojtěch Sportcentrum Jičín C 500262 50 Kč
CHC9903 Jelínek Tomáš K.O.B. Choceň C 320300 50 Kč
4.40 km, 85 m, 18 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM9701 Vyskočil Štěpán OB Vamberk B 438629 80 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí C 980351 80 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 80 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové B 224890 80 Kč
SJC9805 Břeň Lukáš Sportcentrum Jičín B 0000004290 80 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0000004742 80 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové B 1396849 80 Kč
LPU9708 Horák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 426316 80 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2032186 80 Kč
LPU9702 Novotný Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9308 80 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 80 Kč
PZR9701 Nechuta David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 232891 80 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk B 0000416281 80 Kč
ZAM9802 Novotný Matěj OB TJ Sokol Žamberk C 0000009040 80 Kč
JIL9805 Burket Tomáš OK Jilemnice C 425537 80 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 80 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002017682 80 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 80 Kč
VAM9801 Vídeňský Jakub OB Vamberk C 442869 80 Kč
3.90 km, 85 m, 16 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 232534 80 Kč
PHK9702 Háp Ondřej OK 99 Hradec Králové C 336739 80 Kč
SJC9806 Brykner Tomáš Sportcentrum Jičín C 0000000000 80 Kč
SJC9803 Kubánek Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0000004745 80 Kč
LPU9807 Borský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 436965 80 Kč
KUN9801 Rusz Vratislav TJ Sokol Kunvald C 9024 80 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009814 80 Kč
VAM9703 Valeš Martin OB Vamberk C 80 Kč
4.90 km, 115 m, 20 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO9602 Holubář Bartoloměj KOB Ústí nad Orlicí C 920664 80 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 80 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast B 53141 80 Kč
SHK9604 Trejbal Václav OK Slavia Hradec Králové B 7003034 80 Kč
ZAM9602 Dušek Martin OB TJ Sokol Žamberk B 0000436957 80 Kč
ZAM9603 Lesák Jakub OB TJ Sokol Žamberk B 0000426332 80 Kč
ZAM9605 Ježdík Václav OB TJ Sokol Žamberk C 0000436955 80 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 80 Kč
VAM9601 Rykala Filip OB Vamberk B 51469 80 Kč
6.90 km, 155 m, 27 kontrol
Rank. koef.: 1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BRM8201 Burdych Tomáš Sokol Burdych C 5592 80 Kč
HOR8700 Luštický Martin TJ Jiskra Hořice C 2035709 80 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 80 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 80 Kč
PGP8000 Hora Zbyněk SK Praga C 9780 80 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 52331 80 Kč
SJI8304 Kratochvíl Martin OK Jihlava C 995877 80 Kč
6.30 km, 145 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 80 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 80 Kč
SNA7501 Sedlák Radek TJ START Náchod C 995872 80 Kč
LPM8004 Ryjáček Jan OK Lokomotiva Plzeň C 995826 80 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 51470 80 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 80 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 80 Kč
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 886826 80 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 80 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 0 80 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 80 Kč
CHT8505 Kuban Michal OOB SK Chrast C 52303 80 Kč
CHT8601 Kysilko Zdeněk OOB SK Chrast C 336713 80 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 80 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 9967 80 Kč
NPA8401 Bejr Zdeněk SK LOB Nová Paka C 9700 80 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 80 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 0000009965 80 Kč
SJC7303 Kraus Petr Sportcentrum Jičín C 0000009898 80 Kč
SJC9401 Šmejc Jakub Sportcentrum Jičín A 0000009983 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
JIL9003 Havlíček Lukáš OK Jilemnice C 49363 80 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 80 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 51348 80 Kč
BRU6901 Kolář Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887949 80 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000981811 80 Kč
SHK8804 Vojta Marek OK Slavia Hradec Králové C 9841 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 9974 80 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000301112 80 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 142 80 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 681888 80 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 80 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí 2011867 80 Kč
CHT8801 Musil Marek OOB SK Chrast C 52301 80 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 9598 80 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 80 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OB Vamberk C 9508 80 Kč
5.20 km, 115 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 9747 80 Kč
TYN8200 Sedláček Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 2051497 80 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 80 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 80 Kč
KUO9401 Jirges Radek KOB Ústí nad Orlicí C 920684 80 Kč
CHT8002 Leksa Robert OOB SK Chrast C 301340 80 Kč
CHT7502 Klvaňa Milan OOB SK Chrast 51931 80 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 80 Kč
NPA8501 Dytrych Martin SK LOB Nová Paka C 9701 80 Kč
SHK8904 Tomalík Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9190 80 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 80 Kč
LPU8607 Kaštánek Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9350 80 Kč
ZAM8901 Kalousek Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 0001398977 80 Kč
PHK8503 Kovařík Radovan OK 99 Hradec Králové C 9379 80 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 80 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 80 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002017664 80 Kč
STH9301 Klouček Martin SK Studenec C 51112 80 Kč
STH9402 Kučera Tomáš SK Studenec C 410774 80 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 80 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 49631 80 Kč
SJI7301 Kašpárek Ladislav OK Jihlava C 2019230 80 Kč
PHK8506 Elbl Marek OK 99 Hradec Králové C 9363 80 Kč
VAM7501 Müller Kamil OB Vamberk C 2049538 80 Kč
VAM9301 Smutný Šimon OB Vamberk C 9589 80 Kč
7.00 km, 160 m, 29 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 80 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 219332 80 Kč
FSP7613 Tomášek Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 410391 80 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 80 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 80 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 80 Kč
CHT7102 Šebesta Petr OOB SK Chrast C 232868 80 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 80 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 80 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 80 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009500 80 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009811 80 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 52192 80 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 80 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 80 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 80 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9665 80 Kč
VAM6900 Müller Robert OB Vamberk C 553456 80 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 52074 80 Kč
5.40 km, 115 m, 20 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7101 Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 442847 80 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 80 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425502 80 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 80 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 80 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 434591 80 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 80 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
22C7100 Kronika Miroslav www.SPORTeM.info 1398999 80 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 80 Kč
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 80 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 80 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 80 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 80 Kč
LPU7409 Stránský Dušan OK Lokomotiva Pardubice C 301196 80 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 80 Kč
ZAM7001 Borovička Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 0001398979 80 Kč
KUN7201 Rusz Roman TJ Sokol Kunvald C 425598 80 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 80 Kč
BRU6902 Frömmel Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887943 80 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425501 80 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 80 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 80 Kč
CHC6703 Chaloupka Stanislav K.O.B. Choceň C 9556 80 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 51777 80 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425515 80 Kč
6.20 km, 135 m, 27 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 80 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 80 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 80 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 51836 80 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 80 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 80 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 9369 80 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 80 Kč
JHB6002 Čejka Miloslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53622 80 Kč
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 80 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 80 Kč
JIL6103 Havlíček Libor OK Jilemnice C 2035747 80 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 80 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 80 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 80 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 80 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 80 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 80 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 80 Kč
ZAM6801 Levý Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 0000331587 80 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 80 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 80 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8011 80 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SOS Jindřichův Hradec C 331118 80 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000995887 80 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 80 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 9007 80 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2049528 80 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 80 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 80 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 80 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0000303960 80 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052238 80 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 80 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 80 Kč
CHC6501 Půlpán Roman K.O.B. Choceň C 9561 80 Kč
VAM5401 Kotlář Vladimír OB Vamberk C 9667 80 Kč
VAM6403 Hostaš Zdeněk OB Vamberk C 9685 80 Kč
4.70 km, 80 m, 19 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 9837 80 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 80 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 80 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 80 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 80 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 80 Kč
PHK5902 Vykysalý Miroslav OK 99 Hradec Králové C 9457 80 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 80 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 80 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 51489 80 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 80 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 80 Kč
LPU6703 Kment Libor OK Lokomotiva Pardubice C 2045218 80 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 0000009593 80 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9025 80 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008996 80 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000416300 80 Kč
SRK6603 Hauptfleisch Roman SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405996 80 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 9571 80 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 80 Kč
KOR6800 Juránek Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí 7003024 80 Kč
VAM6301 Novák Jiří OB Vamberk C 9790 80 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 80 Kč
4.90 km, 105 m, 19 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 80 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 80 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 80 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 80 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 9725 80 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 80 Kč
CHT5501 Žemlička Zbyněk OOB SK Chrast C 51955 80 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 80 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 80 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 80 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009261 80 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008999 80 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009001 80 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 80 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009818 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 80 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 80 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 80 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 80 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 9687 80 Kč
4.30 km, 70 m, 17 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM4801 Malátek Jaroslav OB Vamberk C 9789 80 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 9721 80 Kč
SHK5701 Stulík Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9113 80 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 80 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 80 Kč
LPU5407 Herman Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9344 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9201 80 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 80 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 0000009038 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 0000009039 80 Kč
SRK4901 Daníček Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009800 80 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 80 Kč
4.10 km, 85 m, 17 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR3601 Langr Jan OK Jiskra Nový Bor C 8541 80 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9102 80 Kč
PHK4801 Novotný František OK 99 Hradec Králové C 9425 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 80 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 80 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 80 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 0000009948 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0000888630 80 Kč
SJC4805 Mikan Vladimír Sportcentrum Jičín C 0000009913 80 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 80 Kč
LPU4001 Koudelka Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9347 80 Kč
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008963 80 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 80 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009474 80 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 80 Kč
1.90 km, 70 m, 9 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 50 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 50 Kč
PHK0600 Vybíral Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2053581 50 Kč
PHK0401 Weber Adam OK 99 Hradec Králové C 426327 50 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
NNN5 Neumann Adam Neregistrovaní 50 Kč
NNN6 Neumann David Neregistrovaní 50 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 50 Kč
VAM Müllerová Kateřina OB Vamberk 553452 50 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 50 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice C 9099 50 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 331315 50 Kč
LPU0851 Bergová Adéla OK Lokomotiva Pardubice C 2049523 50 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 50 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 50 Kč
LPU0602 Mistrik Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 50 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 224874 50 Kč
LPU Valentová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice 51107 50 Kč
PGP0901 Hora Jan SK Praga C zapůjčit 90 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002045230 50 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000232649 50 Kč
VRL Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí 0000000000 50 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 90 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 50 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava C 141 50 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000224888 50 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 50 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč 0000049689 50 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov 981840 50 Kč
ADA2 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov 50 Kč
7.50 km, 165 m, 30 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
1AC Drahoňovský Roman SOB 53040 80 Kč
1AC1 Choutka Jaroslav SOB 4181 80 Kč
1AC2 Jandera Tomáš SOB 232723 80 Kč
1AC3 Janeček Ondřej SOB 53017 80 Kč
1AC4 Janík Pavel SOB 53041 80 Kč
1AC5 Němec Jan SOB 53042 80 Kč
1AC6 Randík Jan SOB 53643 80 Kč
1AC7 Štěpánek Bedřich SOB 53043 80 Kč
5.60 km, 135 m, 24 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
1AC8 Barchánek Jiří +1 SOB 53044 80 Kč
1AC9 Beneš Radovan ml. SOB 53045 80 Kč
1AC10 Beneš Radovan st. SOB 53046 80 Kč
1AC11 Henzl Jaroslav SOB 53047 80 Kč
1AC12 Křivánek Martin SOB 53049 80 Kč
1AC13 Kubín Jiří +1 SOB 53050 80 Kč
1AC14 Plánička Jiří SOB 53024 80 Kč
1AC15 Ransdorf Mirek SOB 53051 80 Kč
1AC16 Šlitr Milan SOB 53052 80 Kč
1AC17 Veselý Mirek SOB 53053 80 Kč
1AC57 Cimbulka Václav SOB 53098 80 Kč
1.90 km, 70 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
1AC18 Brabenec Lukáš +1 SOB 53054 50 Kč
1AC19 Jandera Kryštof SOB 2051485 50 Kč
1AC20 Janderová Barbora SOB 438628 50 Kč
1AC21 Janeček Jiří SOB 53056 50 Kč
1AC22 Janeček Ondřej SOB 53057 50 Kč
1AC23 Loužecká Štěpánka +1 SOB 53058 50 Kč
1AC24 Němec Jaromír +1 SOB 53059 50 Kč
1AC25 Štěpánek Jiří +1 SOB 53070 50 Kč
1AC26 Mára+BÉDÍK SOB 53071 50 Kč
3.30 km, 80 m, 19 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
1AC27 Benešová Zdeňka SOB 53072 50 Kč
1AC28 Hanek Adam +1 SOB 53073 50 Kč
1AC29 Hlaváček Ivan +1 SOB 53048 50 Kč
1AC30 Janík Ondřej SOB 53074 50 Kč
1AC31 Křivánková Lucie SOB 53075 50 Kč
1AC32 Křivánková Iva +1 SOB 53076 50 Kč
1AC33 Makovec Tomáš +1 SOB 53077 50 Kč
1AC34 Pláničková Eva SOB 53022 50 Kč
1AC35 Pláničková Libuše SOB 53023 50 Kč
1AC36 Ransdorfová Šárka +2 SOB 53078 50 Kč
1AC37 Sedláček Luděk +1 SOB 53079 50 Kč
1AC38 Setnička Jaroslav +1 SOB 53080 50 Kč
1AC39 Svobodová Hana +1 SOB 53081 50 Kč
1AC40 Vaigl Rudolf SOB 4199 50 Kč
1AC55 Hadač Václav +1 SOB 53096 50 Kč
1AC56 Hadačová Pavla +1 SOB 53097 50 Kč
3.40 km, 70 m, 16 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN8651 Nymsová Marie OOB SK Týniště nad Orlicí C 9746 50 Kč
PEN0250 Vydrová Zuzana OK RECO Sport C 230719 50 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 2049570 50 Kč
37C Hůlek Tomáš Bez registrace 331649 50 Kč
NNN Weisbauer František Neregistrovaní 50 Kč
NNN1 Jalůvka Antonín Neregistrovaní 50 Kč
NNN2 Mazuch Jan Neregistrovaní 50 Kč
NNN3 Mazuch Lukáš Neregistrovaní 50 Kč
NNN4 Juchelka Petr Neregistrovaní 50 Kč
CHT9105 Burkoň Tomáš OOB SK Chrast 53148 50 Kč
CHT7202 Dvořák Petr OOB SK Chrast C 336789 50 Kč
RUZ6450 Hronová Iva TJ Růžená C 51780 50 Kč
SHK7800 Suchý Petr OK Slavia Hradec Králové C 9146 50 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 50 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 50 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 50 Kč
65C1 Kodytková Karolína SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 9845 50 Kč
65C2 Kodytek Aleš SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 50 Kč
24C8150 Kazdová Dana OK Vršovice 51349 50 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000051599 50 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 50 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009801 50 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 50 Kč
ADA1 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov 50 Kč
6.00 km, 150 m, 27 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO7301 Musil Marek KOB Ústí nad Orlicí C 1602617 80 Kč
66C Souček Tomáš Amatéři 9468 80 Kč
5.30 km, 90 m, 23 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
1AC41 Brabencová Alena SOB 887945 80 Kč
1AC42 Choutková Magdalena SOB 4183 80 Kč
1AC43 Janečková Veronika SOB 53016 80 Kč
1AC44 Jünglingová Iveta SOB 53637 80 Kč
4.40 km, 85 m, 18 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
1AC45 Hanková Mája SOB 53082 80 Kč
1AC46 Janderová Markéta SOB 232976 80 Kč
1AC47 Janíková Martina SOB 53083 80 Kč
1AC48 Puchernová Jana SOB 53638 80 Kč
1AC49 Sedláčková Jan +1 SOB 53084 80 Kč
1AC50 Sládková Michaela SOB 53095 80 Kč
1AC51 Šafránková Dominika SOB 53085 80 Kč
1AC52 Šafránková Jana SOB 53086 80 Kč
1AC53 Vaiglová Marie SOB 51261 80 Kč
1AC54 Vaiglová Zuzana SOB 4192 80 Kč
celkem přihlášených: 744, vklad: 51720 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.