Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
05.10.2013
Místo konání:
Dambořice, turistická základna
Pořadatel:
ABM - KOB ALFA Brno
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.30 km, 60 m, 8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering C 2049578 40 Kč
TBM0359 Sedlářová Jolana KOS TJ Tesla Brno B 446369 40 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno C 438603 40 Kč
OTK0351 Panovcová Anita OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426381 40 Kč
UBM0352 Taslerová Tereza MENISKOS Brno C 2049603 40 Kč
UBM0451 Čelechovská Radka MENISKOS Brno C 2049602 40 Kč
VBM0451 Chroustová Michaela VSK Mendelu Brno 331011 40 Kč
LCE0353 Chromá Karolína OOB TJ Slovan Luhačovice C 253366 40 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889310 40 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice C 53866 40 Kč
ZBM0550 Mácalová Soňa SK Žabovřesky Brno C 0000000000 40 Kč
ABM0350 Poloučková Hana KOB ALFA Brno C 0000438041 40 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno B 0000361987 40 Kč
2.20 km, 50 m, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OTK0350 Riesslerová Eliška OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331701 40 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 40 Kč
TZL0350 Jedruchová Štěpánka SKOB Zlín C 8581 40 Kč
TZL0393 Mrkvičková Ema SKOB Zlín 8594 40 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž C 53811 40 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice C 2049511 40 Kč
ZBM0551 Nimrichterová Natália SK Žabovřesky Brno C 0000000000 40 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno 0000337648 40 Kč
2.90 km, 70 m, 8 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UBM0151 Humlíčková Martina MENISKOS Brno C 2049601 40 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín C 8582 40 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín C 8586 40 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž C 253379 40 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice B 425425 40 Kč
VIC0259 Kůstková Barbora OB Vizovice B 425422 40 Kč
LCE0253 Dufková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 51298 40 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice C 331231 40 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice B 52682 40 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín C 8595 40 Kč
TBM0260 Nováková Tereza Anna KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 50 Kč
ABM0155 Poloučková Petra KOB ALFA Brno B 0000438040 40 Kč
ABM0157 Mulíčková Zuzana KOB ALFA Brno C 0000332970 40 Kč
ABM0159 Králová Lucie KOB ALFA Brno C 0002045642 40 Kč
ABM0166 Bastlová Pavla KOB ALFA Brno 0000000000 40 Kč
ABM0199 Radová Kateřina KOB ALFA Brno B 0000232876 40 Kč
3.10 km, 90 m, 8 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0059 Bednaříková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2049577 40 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 232865 40 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52077 40 Kč
ADA0051 Čížková Eliška OOB Spartak Adamov C 49863 40 Kč
JZL0051 Kundratová Lucie TJ Jižní svahy Zlín B 218974 40 Kč
TZL0053 Macíková Barbora SKOB Zlín C 8583 40 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín B 8584 40 Kč
TZL0093 Paterová Klára SKOB Zlín C 8585 40 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín C 8588 40 Kč
LCE0152 Plášková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice B 2056310 40 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 52695 40 Kč
LCE0054 Šabršulová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice C 416068 40 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 52687 40 Kč
ZBM0059 Baštařová Anna SK Žabovřesky Brno B 0000410345 40 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering B 2056262 40 Kč
ABM0052 Krejčířová Lucie KOB ALFA Brno B 0000332948 40 Kč
ABM0059 Syrovátková Andrea KOB ALFA Brno C 0000420427 40 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno B 53247 40 Kč
4.60 km, 115 m, 13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52062 80 Kč
OTK9751 Zentrichová Daniela OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433085 80 Kč
VIC9898 Kůstková Daniela OB Vizovice A 1006616 80 Kč
LCE9852 Hanousková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice B 2020727 80 Kč
LCE9851 Hauerlandová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice B 253367 80 Kč
ZBM9753 Koporová Lenka SK Žabovřesky Brno A 0000053721 80 Kč
ZBM9758 Moravcová Kristýna SK Žabovřesky Brno B 0000410336 80 Kč
ZBM9862 Chroustová Šárka SK Žabovřesky Brno C 0000331027 80 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 0000897355 80 Kč
BBM9750 Sklenská Aneta BETA URSUS Orienteering C 2060255 80 Kč
TBM9762 Komárková Silvie KOS TJ Tesla Brno C 331013 80 Kč
ABM9751 Syrovátková Vladimíra KOB ALFA Brno C 0000053218 80 Kč
4.20 km, 140 m, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 229382 80 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov B 49862 80 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 425531 80 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice A 53828 80 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice A 889309 80 Kč
6.70 km, 265 m, 10 kontrol
Rank. koef.: 1
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 80 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 80 Kč
RBK9452 Tužilová Magdaléna SK Radioklub Blansko R 2020737 80 Kč
ADA9251 Podešvová Vlasta OOB Spartak Adamov C 53767 80 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 80 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 53261 80 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 53317 80 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 53853 80 Kč
ZVS9250 Řezaninová Iva TJ Zbrojovka Vsetín C 53382 80 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 80 Kč
SKM9151 Christovová Neli KOB Směr Kroměříž C 331143 80 Kč
VBM8455 Chloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 53312 80 Kč
VBM8558 Dokoupilová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 80 Kč
RBK8556 Rábová Zuzana SK Radioklub Blansko C 49856 80 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 80 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 80 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Žabovřesky Brno C 0000815422 80 Kč
ZBM8676 Kočová Hana SK Žabovřesky Brno C 0000052165 80 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 0000219242 80 Kč
ZBM9457 Chroustová Lenka SK Žabovřesky Brno B 0000331025 80 Kč
LCE9352 Szlendak Joanna OOB TJ Slovan Luhačovice A 505081 80 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno R 1668661 80 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 80 Kč
4.20 km, 140 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UBM7251 Kršková Dita MENISKOS Brno C 515449 80 Kč
UBM7651 Taslerová Renata MENISKOS Brno C 515446 80 Kč
YBM9151 Hrušková Kristýna Klub turistů a lyžařů Brno 416101 80 Kč
VBM8554 Tóthová Gabriela VSK Mendelu Brno zapůjčit 90 Kč
5.60 km, 190 m, 13 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 80 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 232025 80 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 80 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 80 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 80 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 49555 80 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 53273 80 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 80 Kč
YBM6251 Hrušková Lenka Klub turistů a lyžařů Brno C 49398 80 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 80 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 80 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 80 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 80 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 80 Kč
SKM7350 Pěčková Monika KOB Směr Kroměříž C 2017677 80 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 53222 80 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 80 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 80 Kč
LCE7252 Mudráková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice C 52689 80 Kč
LCE7053 Pišová Hana OOB TJ Slovan Luhačovice C 416058 80 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 80 Kč
TBM7375 Gernertová Martina KOS TJ Tesla Brno C 9073 80 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 80 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 416110 80 Kč
4.50 km, 145 m, 9 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 80 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 80 Kč
LBM6759 Eklová Ilona TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52067 80 Kč
KVS6551 Maliňáková Eva SKOB Kobra Vsetín C 887151 80 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 80 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 416155 80 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 80 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 52342 80 Kč
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 80 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 80 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 995888 80 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 80 Kč
LCE5451 Cahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416063 80 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 80 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 0000232005 80 Kč
TTR6051 Zháňalová Jana OOB Třebíč C 420428 80 Kč
3.60 km, 110 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 80 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 80 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 80 Kč
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 80 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 80 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 80 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 80 Kč
YBM3851 Machová Hana Klub turistů a lyžařů Brno C 49672 80 Kč
SKM5851 Christovová Marie KOB Směr Kroměříž C 51307 80 Kč
SKM5557 Strnadlová Zdeňka KOB Směr Kroměříž C 52206 80 Kč
2.30 km, 60 m, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 410340 40 Kč
TBM0307 Bružeňák Andrej KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 50 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 40 Kč
TBM0301 Jirgl Pavel KOS TJ Tesla Brno C 446361 40 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno C 2049608 40 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Žabovřesky Brno C 0001403423 40 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 0002042526 40 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno 0000000000 40 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 0000332962 40 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 0000420418 40 Kč
ABM0405 Šnyrch Azíz KOB ALFA Brno C 0000052522 40 Kč
2.20 km, 50 m, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 40 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov 2053552 40 Kč
TZL0600 Jedruch Viktor SKOB Zlín C 8593 40 Kč
LCE0402 Humeník David OOB TJ Slovan Luhačovice C 52700 40 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 0002051511 40 Kč
LCE0401 Bednařík Sebastián OOB TJ Slovan Luhačovice C 40 Kč
3.10 km, 90 m, 8 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0107 Pelánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 886829 40 Kč
TBM0222 Lukáš Martin KOS TJ Tesla Brno B 416020 40 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno B 2042517 40 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 40 Kč
UBM0202 Čelechovský Matěj MENISKOS Brno C 2049604 40 Kč
UBM0203 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 2049605 40 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín C 8589 40 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín B 8591 40 Kč
LCE0103 Bitto Max OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 40 Kč
LCE0102 Gonda Václav OOB TJ Slovan Luhačovice B 253363 40 Kč
LCE0101 Janík Patrik OOB TJ Slovan Luhačovice B 416057 40 Kč
LCE0202 Václavík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 51301 40 Kč
ZBM0103 Svoboda Marek SK Žabovřesky Brno C 0000000119 40 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno B 0000410329 40 Kč
ZBM0211 Soška Petr SK Žabovřesky Brno C 0000434833 40 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno B 0000207849 40 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno C 888640 40 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 443078 40 Kč
TZL0102 Zeman Jakub SKOB Zlín C 8597 40 Kč
3.60 km, 110 m, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno B 410254 40 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 995867 40 Kč
OTK0002 Zentrich Dušan OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433084 40 Kč
OTK0001 Panovec Kryštof OOB TJ Jiskra Otrokovice B 331216 40 Kč
TBM9902 Jirgl Karel KOS TJ Tesla Brno B 331083 40 Kč
UBM0003 Rajnoha David MENISKOS Brno B 2049609 40 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín B 53831 40 Kč
LCE9912 Turza Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice B 416069 40 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 0000888627 40 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno B 0000410331 40 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 0000438043 40 Kč
ABM9904 Král Jan KOB ALFA Brno C 0002054641 40 Kč
ABM9907 Ingršt Matěj KOB ALFA Brno C 0000438045 40 Kč
5.30 km, 190 m, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS9802 Pechal Petr SKOB Kobra Vsetín B 53685 80 Kč
UBM9701 Humlíček Petr MENISKOS Brno B 2049600 80 Kč
SKM9801 Zvoníček Jan KOB Směr Kroměříž C 253380 80 Kč
LCE9906 Kadleček Jan OOB TJ Slovan Luhačovice B 52693 80 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 246840 80 Kč
ZBM9710 Šplíchal Marek SK Žabovřesky Brno B 0002042511 80 Kč
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 80 Kč
BBM9802 Kún Josef BETA URSUS Orienteering C 2035707 80 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 2059757 80 Kč
ABM9708 Kelbl Vladimír KOB ALFA Brno A 0000361957 80 Kč
7.10 km, 310 m, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 80 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž B 425530 80 Kč
VBM9801 Hirš Otakar VSK Mendelu Brno A 7200360 80 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 80 Kč
11.10 km, 445 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 80 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 80 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 436405 80 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 80 Kč
RBK9001 Šesták Jakub SK Radioklub Blansko C 682360 80 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 80 Kč
ADA8701 Schmid Vladimír OOB Spartak Adamov C 49869 80 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 80 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín A 886701 80 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín R 246864 80 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 571221 80 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 80 Kč
TZL9601 Sadílek Jan SKOB Zlín B 53126 80 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín A 681864 80 Kč
RBK8307 Ráb Martin SK Radioklub Blansko C 52059 80 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 80 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž B 53824 80 Kč
SKM9301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž A 416083 80 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 80 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 80 Kč
VBM8305 Sychra Tomáš VSK Mendelu Brno C 53311 80 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 80 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 80 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 889307 80 Kč
LCE8110 Macka Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 2020705 80 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 80 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 0000301217 80 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 0000232334 80 Kč
ZBM8425 Dvořák Martin SK Žabovřesky Brno C 0000052011 80 Kč
BBM9500 Záděra Pavel BETA URSUS Orienteering A 980371 80 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 80 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov A 7200377 80 Kč
96C8400 Sáňka Ondřej Přátelé OB 682346 80 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 995831 80 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 80 Kč
SBK7540 Kasal Vít KOB START Blansko C 7770000 80 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 888891 80 Kč
7.10 km, 310 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7409 Pelánek Libor KOS TJ Tesla Brno C 446339 80 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 80 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 80 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 80 Kč
BBM6800 Baďura Jan BETA URSUS Orienteering C 331468 80 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 80 Kč
RBK8101 Watson Kevin SK Radioklub Blansko C 37735 80 Kč
TZL9002 Benroth Jakub SKOB Zlín C 51501 80 Kč
11C8200 Touš Michal Letci v akci 232001 80 Kč
66C8500 Ježek Martin Amatéři 80 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno B 0000410320 80 Kč
6.90 km, 280 m, 11 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 80 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 80 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 80 Kč
42C7400 Sedlák Leo Autocont zapůjčit 90 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov 2053551 80 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 995875 80 Kč
TBM5103 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno C 53251 80 Kč
OTK7500 Pohořalý Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426382 80 Kč
OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053323 80 Kč
TBM6910 Kligl Vladislav KOS TJ Tesla Brno C 53264 80 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 80 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52163 80 Kč
UBM7101 Humlíček René MENISKOS Brno C 515434 80 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515452 80 Kč
TZL6835 Černoch Karel SKOB Zlín C 8933 80 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 80 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 80 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 52199 80 Kč
VIC6403 Kůstka Marek OB Vizovice C 425423 80 Kč
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 52683 80 Kč
LCE6413 Vavrys Petr OOB TJ Slovan Luhačovice C 889290 80 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 80 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno C 0001396843 80 Kč
ZBM7603 Finstrle Aleš SK Žabovřesky Brno C 0002051547 80 Kč
LCE7125 Bednařík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 887909 80 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 416084 80 Kč
4BC7800 Procházka Luděk Prochy zapůjčit 90 Kč
TBM7228 Strejček Petr KOS TJ Tesla Brno C 53272 80 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 80 Kč
6.10 km, 235 m, 12 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52063 80 Kč
LBM6110 Matyáš Petr TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52080 80 Kč
EZL6205 Otrusina Milan PEV Zlín C 52338 80 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 80 Kč
OTK5800 Tomášek Pavel OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053807 80 Kč
OTK6800 Riessler Otto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433092 80 Kč
OTK6201 Panovec Vladan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 52348 80 Kč
KVS5904 Kaloč Vítězslav SKOB Kobra Vsetín 53693 80 Kč
TZL6301 Galík Svatopluk SKOB Zlín C 53369 80 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 80 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 80 Kč
YBM6401 Hruška Tomáš Klub turistů a lyžařů Brno C 49393 80 Kč
VBM5715 Svoboda Vladimír VSK Mendelu Brno C 416021 80 Kč
TZL6848 Tichý Libor SKOB Zlín 8596 80 Kč
4.50 km, 165 m, 11 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 410327 80 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 80 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 80 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 80 Kč
KVS5801 Šebela Bedřich SKOB Kobra Vsetín C 2021851 80 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 80 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 80 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 52713 80 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 80 Kč
TBM4501 Durmon Petr KOS TJ Tesla Brno C 53245 80 Kč
UBM4401 Novotný Jan MENISKOS Brno C 49264 80 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 80 Kč
SKM4903 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 53810 80 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 80 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 301201 80 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 80 Kč
ABM4902 Šnyrch František KOB ALFA Brno C 0000052521 80 Kč
2.90 km, 75 m, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM3026 Šauman Václav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52026 80 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 80 Kč
OTK3807 Pohořalý Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53805 80 Kč
TZL4325 Žemlík Jan SKOB Zlín C 1394310 80 Kč
ZVS3701 Řezanina Josef TJ Zbrojovka Vsetín C 416096 80 Kč
2.20 km, 40 m, 7 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
2JC0700 Komenda Jakub BYZMAG 2051534 40 Kč
ADA0851 Odehnalová Tereza OOB Spartak Adamov 2053553 40 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52032 40 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52038 40 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 230671 40 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 40 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 40 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno C 53275 40 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 515094 40 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 53234 40 Kč
OTK0500 Riessler Štěpán OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426385 40 Kč
RBK0501 Pekárek Martin SK Radioklub Blansko C 410350 40 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko C zapůjčit 50 Kč
UBM0353 Kršková Zuzana MENISKOS Brno C 361937 40 Kč
UBM0602 Krška Alexandr MENISKOS Brno C 361911 40 Kč
UBM0751 Taslerová Martina MENISKOS Brno C 361909 40 Kč
SKM0401 Pěček Dominik KOB Směr Kroměříž C 53817 40 Kč
1DC0950 Musilová Anna Targa Orienteering zapůjčit 50 Kč
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice C 52706 40 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice C 40 Kč
LCE0255 Štěpančíková Nikola OOB TJ Slovan Luhačovice C 40 Kč
LCE0153 Svobodová Klára OOB TJ Slovan Luhačovice C 52692 40 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 253362 40 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno C 0002051495 40 Kč
ZBM0899 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno 0000000000 40 Kč
ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Žabovřesky Brno C 0002051514 40 Kč
ZBM0701 Kroutil Jošt SK Žabovřesky Brno C 0000052007 40 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno C 0002061797 40 Kč
ZBM0751 Stašková Sára SK Žabovřesky Brno C 0000436987 40 Kč
ZBM0901 Kroutil Tadeáš SK Žabovřesky Brno C 0000899170 40 Kč
ZBM0951 Finstrlová Denisa SK Žabovřesky Brno C 0002061853 40 Kč
TBM0806 Novák Alex KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 50 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno 0002054645 40 Kč
ABM0656 Bendíková Veronika KOB ALFA Brno 0000332969 40 Kč
ABM1054 Kurečková Aneta KOB ALFA Brno 0002060216 40 Kč
ABM1066 Nádeníčková Anna KOB ALFA Brno 0000000000 40 Kč
3.30 km, 70 m, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
2JC7200 Komenda Kamil BYZMAG 995894 40 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 40 Kč
LBMxxxx Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52088 40 Kč
PBM4134 Přikryl Kamil TJ Spartak 1. Brněnská C 52087 40 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C zapůjčit 50 Kč
OTK7250 Bantová Martina OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433089 40 Kč
UBM7106 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 2049606 40 Kč
UBM7351 Humlíčková Jana MENISKOS Brno C 2049607 40 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 515472 40 Kč
ZVS6601 Řezanina Lubomír TJ Zbrojovka Vsetín C 53381 40 Kč
SKM7850 Alena Pěčková KOB Směr Kroměříž 51305 40 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 425440 40 Kč
VIC6854 Kůstková Tamara OB Vizovice C 425424 40 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering zapůjčit 50 Kč
celkem přihlášených: 375, vklad: 23940 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.