Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
19.10.2013
Místo konání:
Horní Bezděkov
Pořadatel:
LME - SK Los Mělník
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T    
3.40 km, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 7258 50 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 50 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 50 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 50 Kč
ROU0550 Dobiášová Anna SKOB Roudnice nad Labem C 8868 50 Kč
ROU0350 Dobiášová Jitka SKOB Roudnice nad Labem C 8870 50 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 50 Kč
DKL0651 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno zapůjčit 70 Kč
PGP0650 Brousilová Lucie SK Praga C 425581 50 Kč
VSP0751 Baldriánová Eva USK Praha C 888639 50 Kč
2.00 km, 7 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 50 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 50 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga C zapůjčit 70 Kč
MFP0451 Pračková Ema Matfyz Praha C 426373 50 Kč
ODV0850 Vyšínská Ema TJ Aero Odolena Voda 52893 50 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha C 0000438606 50 Kč
TAP0350 Bartoňová Tereza KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 50 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 50 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha C 2021830 50 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš C 2045303 50 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš C 434596 50 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek C 2035733 50 Kč
PVP0450 Čechmánková Anna VSK Přírodní vědy Praha C 347887 50 Kč
2.00 km, 7 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 50 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 50 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
DCE0150 Rusá Vendula KOB Dobřichovice B 232737 50 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 0000428253 50 Kč
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 50 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. C 446355 50 Kč
MFP0250 Sládečková Barbora Matfyz Praha C 448934 50 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš C 2042536 50 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 50 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek B 2035737 50 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek B 2056275 50 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 50 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 50 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno C 2042535 50 Kč
2.40 km, 7 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 50 Kč
SLA9950 Kolářová Johana SKOB Slaný B 897346 50 Kč
MFP0151 Vyhnálková Marie Matfyz Praha A 2019236 50 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 50 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha B 361961 50 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha C 428223 50 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 50 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 50 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. B 232895 50 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga C 682363 50 Kč
SLP9951 Svátková Anna OOB Slavia Praha C 436435 50 Kč
ROU9951 Kyselová Nela SKOB Roudnice nad Labem C 434804 50 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 50 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 50 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 50 Kč
MFP0051 Šrámková Hana Matfyz Praha B 2031355 50 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 50 Kč
DKP9950 Illnerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka B 9888 50 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice B 436964 50 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice B 232425 50 Kč
KAM0052 Kyralová Anna OK Kamenice C 50 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník C 2056272 50 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 50 Kč
2.80 km, 9 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B 442864 90 Kč
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 90 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 90 Kč
SLA9855 Sušánková Hana SKOB Slaný C 442876 90 Kč
SLA9750 Ježková Kateřina SKOB Slaný B 8671 90 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 90 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 90 Kč
STB9999 Kubecová Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 303919 90 Kč
MFP9851 Repiská Amálie Matfyz Praha B 2023817 90 Kč
DOR9850 Kovalčíková Taťána OK Dobříš C 2044900 90 Kč
SLA9852 Zábranská Kristýna SKOB Slaný C 420439 90 Kč
ZVO9851 Hájková Eliška OB SK Zvole B 2031363 90 Kč
ZVO9852 Zimmerová Kateřina OB SK Zvole B 886274 90 Kč
3.90 km, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE9650 Kučerová Barbora TJ Lokomotiva Beroun B 515046 90 Kč
TJP9650 Paukertová Martina TJ Sokol Troja C 53195 90 Kč
KAM9651 Hejnalová Eva OK Kamenice C 9356 90 Kč
PGP9554 Pavlů Kateřina SK Praga A 232017 90 Kč
3.90 km, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP9250 Šebková Jana OK Sparta Praha C 2025359 90 Kč
KAM8850 Kudrnáčová Lucie OK Kamenice C 301379 90 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 90 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav zapůjčit 110 Kč
5.00 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP9950 Sieglová Eliška Matfyz Praha A 443101 90 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 90 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 90 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga B 515453 90 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 90 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 90 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 90 Kč
PGP8852 Smolková Kateřina SK Praga C 53556 90 Kč
MFP9850 Vyhnálková Barbora Matfyz Praha A 2023812 90 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 90 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 90 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 90 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 90 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 90 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 51636 90 Kč
SHK8950 Kettnerová Dana OK Slavia Hradec Králové C 7201193 90 Kč
DKL8150 Šeborová Tereza KOB Kladno C 52228 90 Kč
DKL8050 Krečová Kristýna KOB Kladno C 52227 90 Kč
TAP8854 Gabrovská Lucie KOB Tretra Praha C 888854 90 Kč
MFP7850 Pračková Zita Matfyz Praha C 2045228 90 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 90 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 0000051594 90 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 90 Kč
CTB7959 Králová Michaela SK OB Chotěboř C 52139 90 Kč
KSU8494 Havlíčková Markéta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886266 90 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 52283 90 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 51707 90 Kč
PGP8556 Spurná Martina SK Praga E 995832 90 Kč
LPM8051 Winkler Hanna OK Lokomotiva Plzeň C 888631 90 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 90 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice A 7200333 90 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 90 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 90 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 90 Kč
ZBM8485 Uhnavá Markéta SK Žabovřesky Brno C 52019 90 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 90 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 49639 90 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 9784 90 Kč
4.00 km, 17 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7050 Sieglová Dáša Matfyz Praha C 443075 90 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 90 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 90 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 90 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 51627 90 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 90 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 90 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 90 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 90 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232536 90 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 90 Kč
MKP7550 Reichlová Jana SK GORDIC Praha Kačerov C 51702 90 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 90 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 90 Kč
OKP7252 Štraitová Jitka SK OK 24 Praha C 51672 90 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 90 Kč
MFP7552 Vyhnálková Eva Matfyz Praha 889279 90 Kč
ODV7655 Vyšínská Michaela TJ Aero Odolena Voda C 52890 90 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 90 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 0000051604 90 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 90 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 90 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 90 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 90 Kč
ROU7451 Dobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 8867 90 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8857 90 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 90 Kč
MFP7251 Šrámková Iva Matfyz Praha C 2035141 90 Kč
KAM6950 Semíková Eva OK Kamenice C 52285 90 Kč
KAM7450 Gajdová Magdalena OK Kamenice C 8696 90 Kč
PGP6951 Brousilová Petra SK Praga C 442859 90 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 90 Kč
LBE5550 Dudíková Hana TJ Lokomotiva Beroun C 0000411766 90 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 90 Kč
3.20 km, 15 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP6650 Němečková Jarmila SK OK 24 Praha C 51677 90 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 90 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 90 Kč
PGP6150 Šámalová Hana SK Praga C 502090 90 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 90 Kč
ODV6350 Hartlová Blanka TJ Aero Odolena Voda C 51356 90 Kč
OLP6851 Svitáková Ivana PSK Olymp Praha C 515022 90 Kč
OKP6450 Čechmánková Helena SK OK 24 Praha C 51720 90 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 90 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 90 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 90 Kč
PHK6151 Hejnalová Hana OK 99 Hradec Králové C 8949 90 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 90 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 90 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 90 Kč
DCE6452 Rusá Lenka KOB Dobřichovice C 301314 90 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 90 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 90 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 90 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 90 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 90 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 90 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 90 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 90 Kč
SCP6750 Šebková Helena OK Sparta Praha C 889283 90 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 90 Kč
ROU6551 Líbalová Marcela SKOB Roudnice nad Labem C 410742 90 Kč
PGP6751 Hasalová Jana SK Praga C 232361 90 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 90 Kč
DKP6652 Lustigová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 434580 90 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 90 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 232490 90 Kč
2.30 km, 11 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 90 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 90 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 90 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 53006 90 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 90 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 90 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 90 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 90 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 90 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 90 Kč
DKP5350 Dlasková Anna Oddíl OB Kotlářka C 49842 90 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 90 Kč
VSP5850 Soukupová Michaela USK Praha C 232190 90 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 90 Kč
2.10 km, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4250 Provazníková Svatava TJ Sokol Troja C 53532 50 Kč
HSU4850 Kupcová Věroslava Horizont klub Šumperk C 52600 50 Kč
2.10 km, 8 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 50 Kč
2.30 km, 8 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 50 Kč
LME0500 Hampl Jakub SK Los Mělník C 2056261 50 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 9982 50 Kč
VSP0404 Gajda Martin USK Praha C 436445 50 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš C 2044898 50 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš C 2042541 50 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš C 2042548 50 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 50 Kč
MFP0303 Šrámek Jaromír Matfyz Praha C 2031371 50 Kč
KAM0400 Hejsek Lukáš OK Kamenice C 2051541 50 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 50 Kč
TAP0302 Trefný Matěj KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 8287 50 Kč
LME0402 Duchoslav Radek SK Los Mělník C 2056265 50 Kč
3.40 km, 7 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
81C0300 Šroubek Kryštof Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
SJP0500 Bláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 50 Kč
SJP0501 Bláha Vojtěch KČT Slavoj Praha C 443072 50 Kč
MKP0400 Reichl Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 446449 50 Kč
TAP0401 Šťastný Tomáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
DKL0600 Oubrecht Petr KOB Kladno C 410721 50 Kč
SLA0501 Ježek František SKOB Slaný C 436402 50 Kč
ODV0300 Vyšínský Adam TJ Aero Odolena Voda C 52891 50 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 0000428214 50 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 426378 50 Kč
CTB0501 Král Adam SK OB Chotěboř C 51835 50 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 50 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 50 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 50 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 50 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha C 8575 50 Kč
DKL0400 Štáfek Ondřej KOB Kladno C 236517 50 Kč
2.40 km, 8 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 443110 50 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA 4188 50 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 50 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 50 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno C 49641 50 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha C 218851 50 Kč
DKL0200 Svoboda Luděk KOB Kladno C 49642 50 Kč
MKP0100 Reichl Tomáš SK GORDIC Praha Kačerov C 995879 50 Kč
TAP0106 Šťastný Petr KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 50 Kč
ROZ0201 Gaydečka Eliáš OK Roztoky C zapůjčit 70 Kč
DCE0100 Tachezy Jan KOB Dobřichovice C 416159 50 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 446360 50 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 50 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný C 2056309 50 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem C 2031368 50 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 50 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 218797 50 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 50 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice C 2050496 50 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 50 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice B 51745 50 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 50 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice C 50 Kč
KAM0110 Voženílek Adam OK Kamenice C 50 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 50 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice C 446427 50 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C zapůjčit 70 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 50 Kč
PGP0100 Brousil Tomáš SK Praga B 436403 50 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga C 2060249 50 Kč
OLP0201 Průša Jan PSK Olymp Praha 515033 50 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka C 981832 50 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky C 7944 50 Kč
2.40 km, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB0001 Janeček Jiří SOBSA 7201191 50 Kč
SLA0002 Dudák Ladislav SKOB Slaný C 443096 50 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga B 887632 50 Kč
ODV0000 Kdýr Matěj TJ Aero Odolena Voda C 428268 50 Kč
DKL0001 Oubrecht Tomáš KOB Kladno C zapůjčit 70 Kč
MFP9900 Thein Filip Matfyz Praha B 2060270 50 Kč
MFP9932 Černohorský Mikuláš Matfyz Praha 2049632 50 Kč
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 515078 50 Kč
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný C 428278 50 Kč
TAP9902 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha C 4193 50 Kč
PGP0004 Vacek Jan SK Praga C 681881 50 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice B 51730 50 Kč
KAM9904 Chaloupka Dominik OK Kamenice B 9200727 50 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
3.30 km, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno B 49648 90 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 90 Kč
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 90 Kč
DKL9700 Šíma Vladislav KOB Kladno C 301697 90 Kč
MFP9802 Kohout Matyáš Matfyz Praha B 2031366 90 Kč
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 2051546 90 Kč
ODV9800 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda B 361919 90 Kč
SLA9800 Kašpar František SKOB Slaný C 336766 90 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 889292 90 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 301413 90 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 90 Kč
4.60 km, 18 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9602 Janáč Vašek KOB Tretra Praha C 442860 90 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 53537 90 Kč
DKP9507 Lustig Matyáš Oddíl OB Kotlářka B 8631 90 Kč
4.60 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 90 Kč
SLA9400 Malec Oldřich SKOB Slaný B 8801 90 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 90 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 90 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 90 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 90 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 90 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 232093 90 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň C 7200317 90 Kč
FSP9600 Šimek Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 303953 90 Kč
PGP8100 Doležal Martin SK Praga C 53008 90 Kč
6.50 km, 27 kontrol
Rank. koef.: 1
(76)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 90 Kč
SCP8605 Vlach Martin OK Sparta Praha C 51807 90 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 90 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 90 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 90 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 90 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 90 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 90 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka E 888608 90 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 90 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 90 Kč
SCP8200 Procházka Tomáš OK Sparta Praha C 515114 90 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 90 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 51840 90 Kč
OKP9101 Čechmánek Radek SK OK 24 Praha C 8576 90 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 90 Kč
SLA9602 Aster Tomáš SKOB Slaný A 442871 90 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 90 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 90 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 90 Kč
MFP6600 Valtr Pavel Matfyz Praha C 218786 90 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 90 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 90 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 90 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 90 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 90 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 90 Kč
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda A 331087 90 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 90 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 515404 90 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 416199 90 Kč
SLA9701 Ježek Ondřej SKOB Slaný A 9005134 90 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 90 Kč
MFP7302 Pračka Tomáš Matfyz Praha C 448935 90 Kč
DKP8401 Matoušek Petr Oddíl OB Kotlářka C 2049575 90 Kč
KNC8803 Bitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. C 52264 90 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 0000224915 90 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 0000682645 90 Kč
EKP8300 Šedivý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 0000051606 90 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 90 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 90 Kč
TAP8706 Cikhardt Jakub KOB Tretra Praha C 361988 90 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 90 Kč
CTB7801 Král Aleš SK OB Chotěboř C 887613 90 Kč
ROU7504 Simr Pavel SKOB Roudnice nad Labem C 2031351 90 Kč
ZBP7601 Dvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 90 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 90 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 90 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 90 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 995838 90 Kč
LBE9400 Uhlíř Marek TJ Lokomotiva Beroun A 331157 90 Kč
LPM8004 Ryjáček Jan OK Lokomotiva Plzeň C 995826 90 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 90 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice R 920683 90 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice B 232267 90 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice A 887640 90 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 889299 90 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 90 Kč
MKP8800 Maška Marek SK GORDIC Praha Kačerov C 336744 90 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 90 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 90 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 90 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 90 Kč
MFP7602 Kučera Petr Matfyz Praha C 515076 90 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 90 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 90 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 7201200 90 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka B 1700077 90 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 90 Kč
SLA8199 Dvořák Richard SKOB Slaný zapůjčit 110 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 90 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51864 90 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 90 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 90 Kč
OKP5802 Čechmánek Vladimír SK OK 24 Praha C 51719 Č 90 Kč
SRK7606 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9527 90 Kč
5.80 km, 26 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 90 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 90 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 90 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 886289 90 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 7259 90 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 90 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 90 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 90 Kč
PLU7612 Matyšek Stanislav TJ SOKOL Plumlov C 515147 90 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C zapůjčit 110 Kč
SCP6901 Rakovec Michal OK Sparta Praha C 1700085 90 Kč
OKP7602 Štrait Martin SK OK 24 Praha C 410393 90 Kč
PGP7509 Foršt Jakub SK Praga C 236022 90 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 446350 90 Kč
TAP6901 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha C 438609 90 Kč
LBE6800 Karmazín Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52975 90 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 90 Kč
DVP7304 Jandera Tomáš DVP ORIENTATION C 232723 90 Kč
MFP7702 Sládeček Petr Matfyz Praha C 448937 90 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 90 Kč
MFP6905 Šrámek Petr Matfyz Praha C 2035144 90 Kč
ZBM7606 Šafek Jiří SK Žabovřesky Brno C 53206 90 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 90 Kč
4.60 km, 20 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 90 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 90 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 887925 90 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 90 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 90 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 90 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 90 Kč
SLA6200 Malec Jaroslav SKOB Slaný C 345950 90 Kč
LBE6600 Vaníček Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 232892 90 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 90 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 90 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 446359 90 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 90 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 301147 90 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 90 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 53640 90 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 90 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 90 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 90 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 90 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 90 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 90 Kč
SCP6700 Šebek Martin OK Sparta Praha C 889282 90 Kč
SLP6701 Svátek Vojtěch OOB Slavia Praha C 420421 90 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 90 Kč
ROU6203 Malec Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 361969 90 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2022803 90 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 90 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 90 Kč
KAM5901 Kudrnáč Martin OK Kamenice C 301371 90 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 90 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 90 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 90 Kč
3.10 km, 12 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 90 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 90 Kč
PGP5601 Šámal Václav SK Praga C 436401 90 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 90 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 90 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 90 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 90 Kč
ODV5300 Koutný Ivan TJ Aero Odolena Voda C 49610 90 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 90 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 90 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 90 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 90 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 90 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 0002042539 90 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 90 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 90 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 90 Kč
VSP5600 Soukup Václav USK Praha C 232045 90 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 90 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 90 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 90 Kč
LBE5500 Dudík Petr TJ Lokomotiva Beroun C 0000303905 90 Kč
2.40 km, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 50 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 50 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 50 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 49813 50 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 50 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 50 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 50 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 50 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 50 Kč
ROU4702 Lebduška Petr SKOB Roudnice nad Labem C 53574 50 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 50 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 50 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 50 Kč
2.10 km, 8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 50 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 8797 50 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 50 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 50 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 50 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 50 Kč
3.40 km, 6 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0600 Brettl Filip SK Praga C 51699 50 Kč
PGP0900 Brettl Tobiáš SK Praga C 246850 50 Kč
81C0900 Kubec Adam Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C zapůjčit 70 Kč
SJP0700 Bláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 50 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C zapůjčit 70 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 50 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C zapůjčit 70 Kč
4GC8350 Houštecká Hanna Hůrka zapůjčit 70 Kč
DKL0951 Šeborová Kačka KOB Kladno 62367 50 Kč
DKL0950 Krečová Ema KOB Kladno C 64094 50 Kč
ROZ0333 Daníček Zbyšek OK Roztoky zapůjčit 70 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 50 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 50 Kč
ROZ0334 Svoboda František OK Roztoky zapůjčit 70 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 8666 50 Kč
EKP1158 Vítová Marianne VŠTJ Ekonom Praha C 0000515154 50 Kč
DKP0751 Sanna Vivian Oddíl OB Kotlářka C 51577 50 Kč
ROUxxxx Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem 2059749 50 Kč
ROU1150 Dobiášová Eliška SKOB Roudnice nad Labem C 8866 50 Kč
ROU1101 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 51434 50 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 2051485 50 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 50 Kč
DOR0652 Malá Veronika OK Dobříš 2050493 50 Kč
DOR0654 Fialová Tereza OK Dobříš 2050492 50 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 50 Kč
DOR0750 Mirčeva Tereza OK Dobříš C 2044891 50 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 50 Kč
DOR0901 Jiras František OK Dobříš 2050490 50 Kč
MFP0950 Blahutová Lucka Matfyz Praha zapůjčit 70 Kč
DKL08xx Lupač Antonín KOB Kladno zapůjčit 70 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 50 Kč
81C0500 Kavan Matěj Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 50 Kč
NNN0751 Navrátilová Alžběta Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 50 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 50 Kč
OLP0601 Průša Jakub PSK Olymp Praha zapůjčit 70 Kč
NNN0800 Šimerka Ondřej Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
KNCxxxx Besta Radek Sokol Kostelec n. Č. l. 224868 50 Kč
SRK Pohl Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. zapůjčit 70 Kč
NNN1300 Vaculovič Matěj Neregistrovaní 2050484 50 Kč
NNN0810 Tejkl Václav a Onřej Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0655 Tejklová Zuzana Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
2.00 km, 7 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 50 Kč
2MC4900 Král Luděk Dedecek a Babicka 981831 50 Kč
SCP8250 Růžková Romana OK Sparta Praha 232028 50 Kč
DKL7250 Oubrechtová Jaroslava KOB Kladno C 336741 50 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 50 Kč
KNC6250 Tichá Ivana Sokol Kostelec n. Č. l. C 51392 50 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha zapůjčit 70 Kč
ROU9551 Malcová Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 331366 50 Kč
ROU70xx Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem 428267 50 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. zapůjčit 70 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 50 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš 2058502 50 Kč
DOR7851 Kučerová Bára OK Dobříš 2044892 50 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš 2044844 50 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 50 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno zapůjčit 70 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 50 Kč
SLA8899 Součková Jana SKOB Slaný zapůjčit 70 Kč
OLP0401 Průša Ondřej PSK Olymp Praha 49437 50 Kč
NNN7000 Vaculovič Radim Neregistrovaní 2058524 50 Kč
4.60 km, 18 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA7750 Dudáková Jana SKOB Slaný C 2056278 90 Kč
ODV6950 Brázdilová Radka TJ Aero Odolena Voda C 331382 90 Kč
ODV4100 Kuneš Vratislav TJ Aero Odolena Voda C 361985 90 Kč
NNN8900 Vykuka Lukáš Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
44C6800 Vacek Petr Neregistrovaní borci 682335 90 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 90 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice zapůjčit 110 Kč
NNN7450 Husáková Petra Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
NNN6900 Navratil Ctirad Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 90 Kč
NNN7505 Stýblo Petr Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
NNN7858 Smetáková Petra Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
NNN7401 Štáfek Pavel Neregistrovaní 236502 90 Kč
celkem přihlášených: 563, vklad: 42310 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.