Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
20.10.2013
Místo konání:
Sulice-Hlubočinka
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35K     D35L     D45K     D45L     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35K     H35L     H45K     H45L     H55     H65     H75     HDR     P3     T3     T6    
2.80 km, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 50 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 50 Kč
MFP0451 Pračková Ema Matfyz Praha C 426373 50 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 50 Kč
MFP0350 Zichová Veronika Matfyz Praha C 50 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha C 2020713 50 Kč
VSP0550 Floriánková Františka USK Praha C 2021839 50 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš C 2045303 50 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš C 2045307 50 Kč
DOR0454 Lorencová Jana OK Dobříš C 2058501 50 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš C 434596 50 Kč
MFP0450 De Heij Laura Matfyz Praha C zapůjčit 70 Kč
2.80 km, 6 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 7258 50 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 50 Kč
UVP0650 Bohatá Marie Slovan Praha C 7960 50 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 50 Kč
VSP0650 Hroňková Barbora USK Praha C 2058491 50 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 50 Kč
VSP0751 Baldriánová Eva USK Praha C 888639 50 Kč
MFP0455 Pokorná Adéla Matfyz Praha C 2049645 50 Kč
48C0550 Pelantová Martina TK Rado 2051504 50 Kč
DVP0451 Řeháková Ludmila DVP ORIENTATION C 361962 50 Kč
DOR0550 Štajmarová Andělka OK Dobříš C 2045320 50 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 50 Kč
3.00 km, 7 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 50 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 50 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. C 446355 50 Kč
MFP0250 Sládečková Barbora Matfyz Praha C 448934 50 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník C 2058463 50 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno C 2042535 50 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 50 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 897371 50 Kč
DCE0150 Rusá Vendula KOB Dobřichovice B 232737 50 Kč
MFP0166 Formánková Anna Matfyz Praha 2049642 50 Kč
VSP0252 Floriánková Anežka USK Praha C 2021841 50 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha C 2020712 50 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš C 2042536 50 Kč
3.40 km, 8 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha B 361961 50 Kč
SLA9950 Kolářová Johana SKOB Slaný B 897346 50 Kč
MFP0151 Vyhnálková Marie Matfyz Praha A 2019236 50 Kč
MFP9952 Rohlíčková Františka Matfyz Praha C 438645 50 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 50 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga C 682363 50 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. B 232895 50 Kč
MFP0051 Šrámková Hana Matfyz Praha B 2031355 50 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice B 232425 50 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 50 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha C 2021848 50 Kč
ROU9951 Kyselová Nela SKOB Roudnice nad Labem C 434804 50 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 50 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 50 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 50 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 50 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš C 2045314 50 Kč
4.90 km, 9 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP9950 Sieglová Eliška Matfyz Praha A 443101 90 Kč
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 90 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 90 Kč
SLA9855 Sušánková Hana SKOB Slaný C 442876 90 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B 442864 90 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 90 Kč
SLA9750 Ježková Kateřina SKOB Slaný B 8671 90 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 90 Kč
STB9999 Kubecová Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 303919 90 Kč
MFP9851 Repiská Amálie Matfyz Praha B 2023817 90 Kč
ZVO9851 Hájková Eliška OB SK Zvole B 2031363 90 Kč
ZVO9852 Zimmerová Kateřina OB SK Zvole B 886274 90 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 90 Kč
MFP9852 Šachová Barbora Matfyz Praha C 448938 90 Kč
MFP9750 Stehlíková Anna Matfyz Praha C 553447 90 Kč
PFP9750 Přibylová Anežka VŠSK PedF UK Praha C 253148 90 Kč
38C9751 Otrubová Kamila PORG Orienteering zapůjčit 110 Kč
DOR9850 Kovalčíková Taťána OK Dobříš C 2044900 90 Kč
SLA9852 Zábranská Kristýna SKOB Slaný C 420439 126 Kč
6.70 km, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE9650 Kučerová Barbora TJ Lokomotiva Beroun B 515046 90 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka A 886271 90 Kč
PGP9554 Pavlů Kateřina SK Praga A 232017 90 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka A 515071 90 Kč
5.80 km, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8159 Dienerová Petra Oddíl OB Kotlářka C 420446 90 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 90 Kč
DKP8255 Holubářová Šárka Oddíl OB Kotlářka C 8537 90 Kč
KPY8750 Dobešová Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 301352 90 Kč
TAP9151 Sládková Helena KOB Tretra Praha C 53443 90 Kč
MFP7850 Pračková Zita Matfyz Praha C 2045228 90 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 90 Kč
SLP7952 Siblíková Jana OOB Slavia Praha C 51365 90 Kč
KSU8494 Havlíčková Markéta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886266 90 Kč
LPM8051 Winkler Hanna OK Lokomotiva Plzeň C 888631 90 Kč
KPY8752 Gottliebová Petra SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2060248 90 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 0000051594 90 Kč
DKL8150 Šeborová Tereza KOB Kladno C 52228 90 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 90 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 90 Kč
SCP9250 Šebková Jana OK Sparta Praha C 2025359 90 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 51848 90 Kč
VAM8850 Staroňová Hana OB Vamberk C 126 Kč
TAP8751 Batobolotová Balzhima KOB Tretra Praha C zapůjčit 146 Kč
8.70 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 90 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga B 515453 90 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 90 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 90 Kč
MFP9850 Vyhnálková Barbora Matfyz Praha A 2023812 90 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 90 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 90 Kč
SLP7051 Škáchová Petra OOB Slavia Praha C 434803 90 Kč
LME9150 Petrvalská Olívia SK Los Mělník C 2020723 90 Kč
PGP8251 Tichovská Hana SK Praga C 51688 90 Kč
SLP7960 Koppová Ingrid OOB Slavia Praha C 52166 90 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 90 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 51636 90 Kč
SHK8950 Kettnerová Dana OK Slavia Hradec Králové C 7201193 90 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 90 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 90 Kč
SJC8156 Šafka Brožková Dana Sportcentrum Jičín E 500266 90 Kč
TAP8854 Gabrovská Lucie KOB Tretra Praha C 888854 90 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 90 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 90 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 90 Kč
CTB7959 Králová Michaela SK OB Chotěboř C 52139 90 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 51707 90 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 90 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 90 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 90 Kč
TJP9350 Krausová Martina TJ Sokol Troja C 53512 90 Kč
LBE7451 Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 434834 90 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 90 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 49639 90 Kč
DCE7450 Svobodová Jitka KOB Dobřichovice C 53598 90 Kč
VSP7151 Kilarská Marcela USK Praha C 1398972 90 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 9784 90 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 90 Kč
SOB8851 Choutková Magdalena SOBSA C 4183 90 Kč
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 90 Kč
TJP6750 Weislová Eva TJ Sokol Troja C 51326 90 Kč
TJP6551 Nováková Jana TJ Sokol Troja C 416114 90 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga R 7200338 90 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 90 Kč
3.90 km, 8 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 301647 90 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 90 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 90 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 90 Kč
MFP7055 Hlubůčková Andrea Matfyz Praha 2049639 90 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 90 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 90 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 90 Kč
UVP7450 Bohatá Pavla Slovan Praha C 7920 90 Kč
MFP7588 Zichová Hana Matfyz Praha 90 Kč
VSP7260 Javůrková Gabriela USK Praha C 515041 90 Kč
ROU7050 Kyselová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2043619 90 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 90 Kč
DOR7851 Kučerová Bára OK Dobříš 2044892 90 Kč
6.40 km, 14 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 90 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 51627 90 Kč
MFP7050 Sieglová Dáša Matfyz Praha C 443075 90 Kč
KNC7750 Lindová Miroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 7200327 90 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 90 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 90 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 90 Kč
TAP7151 Longinová Lenka KOB Tretra Praha C 981829 90 Kč
MFP7552 Vyhnálková Eva Matfyz Praha 889279 90 Kč
TAP6751 Sladkovská Helena KOB Tretra Praha C 438630 90 Kč
KSU7299 Hudosová Gabriela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056283 90 Kč
MFP7251 Šrámková Iva Matfyz Praha C 2035141 90 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C zapůjčit 110 Kč
EKP7257 Čečrdlová Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 0000725724 90 Kč
EKP7051 Klapalová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 0000051589 90 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 90 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8857 90 Kč
MFP7365 Pokorná Petra Matfyz Praha 2049647 90 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 90 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 90 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 90 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 6820094 90 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2050492 90 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 90 Kč
3.00 km, 6 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 90 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 90 Kč
KNC6250 Tichá Ivana Sokol Kostelec n. Č. l. C 51392 90 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 90 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 90 Kč
SCP6450 Čápová Irena OK Sparta Praha C 361964 90 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 887932 90 Kč
DCE6452 Rusá Lenka KOB Dobřichovice C 301314 90 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 90 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 232490 90 Kč
5.00 km, 8 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP6450 Čechmánková Helena SK OK 24 Praha C 51720 90 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 90 Kč
PGP6150 Šámalová Hana SK Praga C 502090 90 Kč
OLP6851 Svitáková Ivana PSK Olymp Praha C 515022 90 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 90 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 90 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 90 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 90 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 90 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 90 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 90 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 90 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 90 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 90 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 90 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 90 Kč
PGP6751 Hasalová Jana SK Praga C 232361 90 Kč
4GC6050 Brémová Hilda Hůrka 899154 90 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 0000232174 90 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 90 Kč
DKP6652 Lustigová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 434580 90 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 90 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 90 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 90 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 90 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 90 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 90 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 90 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 126 Kč
4.10 km, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 90 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 90 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 53006 90 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 90 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 90 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 90 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 90 Kč
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 90 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 90 Kč
DKP5350 Dlasková Anna Oddíl OB Kotlářka C 49842 90 Kč
UVP4950 Nováková Jiřina Slovan Praha C 7998 90 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 90 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 90 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 90 Kč
VSP5850 Soukupová Michaela USK Praha C 232190 90 Kč
3.00 km, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 50 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 50 Kč
2.70 km, 7 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP3750 Burýšková Věra TJ Sokol Troja C 51334 50 Kč
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 50 Kč
TJP3650 Dolečková Míla TJ Sokol Troja C 51325 50 Kč
2.80 km, 7 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 50 Kč
MFP0305 Choutka Štěpán Matfyz Praha C 2049646 50 Kč
KPY0301 Miřácký Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060244 50 Kč
MFP0303 Šrámek Jaromír Matfyz Praha C 2031371 50 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 50 Kč
VSP0302 Javůrek Tomáš USK Praha C 2032182 50 Kč
VSP0404 Gajda Martin USK Praha C 436445 50 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 8277 50 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 9982 50 Kč
DOR0300 Hronza Jakub OK Dobříš C 2044893 50 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš C 2044898 50 Kč
DOR0401 Dudla Teodor OK Dobříš C 2045305 50 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš C 2045308 50 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš C 2042541 50 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš C 2042548 50 Kč
DOR0407 Španěl Vojtěch OK Dobříš C 2045304 50 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 50 Kč
VSP0303 Dohnal František USK Praha C 70 Kč
2.80 km, 6 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
MFP0501 Rožek Vojtěch Matfyz Praha C 301644 50 Kč
SJP0500 Bláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 50 Kč
SJP0501 Bláha Vojtěch KČT Slavoj Praha C 443072 50 Kč
TAP0401 Šťastný Tomáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
SLA0501 Ježek František SKOB Slaný C 436402 50 Kč
MFP0610 Hlubůček Kuba Matfyz Praha 2049638 50 Kč
KPY0400 Zelenka Vincent SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060245 50 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 426378 50 Kč
CTB0501 Král Adam SK OB Chotěboř C 51835 50 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 50 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 50 Kč
UVP0400 Bohatý Jan Slovan Praha C 7915 50 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 410721 50 Kč
MFP0526 Tolar Hynek Matfyz Praha 2049643 50 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 50 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 50 Kč
MFP0447 Holeček Štěpán Matfyz Praha 2049648 50 Kč
MFP0500 Kulhan Matyáš Matfyz Praha C 2049650 50 Kč
MFP0400 Mucha Ondřej Matfyz Praha C 1401481 50 Kč
DOR0302 Forsterevicz Matouš OK Dobříš 2050483 50 Kč
DOR0400 Bernard Vilém OK Dobříš C 2058505 50 Kč
DOR0501 Hronza Štěpán OK Dobříš C 2050486 50 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 50 Kč
DOR0508 Španěl Benedikt OK Dobříš C 2045318 50 Kč
DOR0509 Forsterevicz Ondřej OK Dobříš 2058510 50 Kč
TAP0403 Kabát Martin KOB Tretra Praha C 232189 50 Kč
MFP0502 Jiroušek Šimon Matfyz Praha C zapůjčit 70 Kč
3.00 km, 9 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 443110 50 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 50 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA 4188 50 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 50 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 50 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 50 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha C 218851 50 Kč
TAP0106 Šťastný Petr KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 446360 50 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 50 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný C 2056309 50 Kč
TAP0202 Sladkovský Jan KOB Tretra Praha C 4194 50 Kč
MFP0145 Petho Alex Matfyz Praha 2049640 50 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno C 49641 50 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 50 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 50 Kč
MFP0202 Macura Sebastian Matfyz Praha C 2049641 50 Kč
DKP0202 Lustig Adam Oddíl OB Kotlářka C 515410 50 Kč
MFP0105 Zicha David Matfyz Praha C 50 Kč
DCE0100 Tachezy Jan KOB Dobřichovice C 416159 50 Kč
VSP0100 Javůrek Emil USK Praha C 515064 50 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga C 9877 50 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 50 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 50 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka C 981832 50 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš C 2045310 50 Kč
DOR0200 Dudla Maxmilián OK Dobříš C 2045306 50 Kč
DOR0201 Kroc Kryštof OK Dobříš C 2044883 50 Kč
DOR0202 Hamet Petr OK Dobříš C 2050499 50 Kč
4.10 km, 9 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB0001 Janeček Jiří SOBSA 7201191 50 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga B 887632 50 Kč
ODV0000 Kdýr Matěj TJ Aero Odolena Voda C 428268 50 Kč
MFP9900 Thein Filip Matfyz Praha B 2060270 50 Kč
KNC9903 Prkno Jonáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 50 Kč
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 515078 50 Kč
TAP9905 Řeřicha Tomáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP9902 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha C 4193 50 Kč
PGP0004 Vacek Jan SK Praga C 681881 50 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
VSP0001 Aschermann Martin USK Praha B 2020710 50 Kč
MFP0001 Libiger Lukáš Matfyz Praha C 2049634 50 Kč
MFP0000 Pockley Jakub Matfyz Praha C 2049635 50 Kč
DOR0001 Štěpo Matěj OK Dobříš C 2045312 50 Kč
DOR9900 Koubek Václav OK Dobříš C 2058503 50 Kč
MFP9901 Jiroušek Matyáš Matfyz Praha B 2031354 50 Kč
5.70 km, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 90 Kč
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 90 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno B 49648 90 Kč
MFP9802 Kohout Matyáš Matfyz Praha B 2031366 90 Kč
ODV9800 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda B 361919 90 Kč
SLA9800 Kašpar František SKOB Slaný C 336766 90 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 301413 90 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 90 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 889292 90 Kč
PGP9805 Hudec Antonín SK Praga C 2051493 90 Kč
DOR9800 Bambousek Jan OK Dobříš C 2045301 90 Kč
8.40 km, 16 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9602 Janáč Vašek KOB Tretra Praha C 442860 90 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 53537 90 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 331503 90 Kč
6.70 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 90 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 90 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 90 Kč
SLA9400 Malec Oldřich SKOB Slaný B 8801 90 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 90 Kč
SLA9602 Aster Tomáš SKOB Slaný A 442871 90 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 90 Kč
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda A 331087 90 Kč
TAP8002 Benc Jiří KOB Tretra Praha C 886822 90 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 90 Kč
SLA9701 Ježek Ondřej SKOB Slaný A 9005134 90 Kč
DKP8401 Matoušek Petr Oddíl OB Kotlářka C 2049575 90 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 90 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 90 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 90 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 90 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň C 7200317 90 Kč
LPM8004 Ryjáček Jan OK Lokomotiva Plzeň C 995826 90 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 90 Kč
EKP7900 Rozkošný Karel VŠTJ Ekonom Praha C 0000051603 90 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 90 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 51741 90 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 90 Kč
ROU9301 Svoboda Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 301695 90 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 90 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 90 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 90 Kč
TAP8706 Cikhardt Jakub KOB Tretra Praha C 361988 126 Kč
LBE9400 Uhlíř Marek TJ Lokomotiva Beroun A 331157 126 Kč
10.30 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP8605 Vlach Martin OK Sparta Praha C 51807 90 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 90 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 90 Kč
SCP8200 Procházka Tomáš OK Sparta Praha C 515114 90 Kč
MFP7403 Rožek David Matfyz Praha C 1111550 90 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 51840 90 Kč
OKP9101 Čechmánek Radek SK OK 24 Praha C 8576 90 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 90 Kč
MFP7602 Kučera Petr Matfyz Praha C 515076 90 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 90 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 90 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 90 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 90 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 416199 90 Kč
SLP7704 Šafka Jan OOB Slavia Praha C 51614 90 Kč
MFP7302 Pračka Tomáš Matfyz Praha C 448935 90 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 90 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 90 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka B 1700077 90 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 995838 90 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 90 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 90 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 0000224915 90 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 90 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 90 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 90 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51864 90 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 90 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem B 1602625 90 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301149 90 Kč
48C7400 Pelant Michal TK Rado zapůjčit 110 Kč
SUL6000 Hromádka Miroslav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8138 90 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 90 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga B 502088 90 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 416140 126 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 126 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 331566 126 Kč
5.80 km, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 90 Kč
LME7800 Izák Petr SK Los Mělník C 301642 90 Kč
VSP7110 Javůrek Jaromír USK Praha C 515099 90 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 52597 90 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 7003010 90 Kč
8.10 km, 15 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 90 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 90 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 90 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 886289 90 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 7259 90 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 90 Kč
MFP7101 Rohlíček Jan Matfyz Praha C 438622 90 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 90 Kč
PGP7509 Foršt Jakub SK Praga C 236022 90 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 90 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 90 Kč
MFP7802 Stránský Matěj Matfyz Praha C 232248 90 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 446350 90 Kč
CTB7801 Král Aleš SK OB Chotěboř C 887613 90 Kč
TAP6901 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha C 438609 90 Kč
LBE6800 Karmazín Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52975 90 Kč
MFP7702 Sládeček Petr Matfyz Praha C 448937 90 Kč
MFP6905 Šrámek Petr Matfyz Praha C 2035144 90 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2056265 90 Kč
DKL7500 Geisler Michal KOB Kladno C 897353 90 Kč
ZVO6902 Brachtl Daniel OB SK Zvole C 887907 90 Kč
ZVO6901 Jonáš Radek OB SK Zvole C 515107 90 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 90 Kč
SCP6901 Rakovec Michal OK Sparta Praha C 1700085 90 Kč
MFP7328 Zicha Josef Matfyz Praha 90 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 90 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 90 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 52284 90 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C zapůjčit 110 Kč
OKP5802 Čechmánek Vladimír SK OK 24 Praha C 51719 90 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 90 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 90 Kč
DOR7200 Lorenc Václav OK Dobříš C 2058507 90 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 90 Kč
DOR7403 Dudla Michal OK Dobříš C 2050500 90 Kč
4.40 km, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 446359 90 Kč
TAP6201 Longin Miloš KOB Tretra Praha C 981847 90 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 90 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 90 Kč
7.50 km, 15 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 90 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 90 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 887925 90 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 90 Kč
HCE6100 Štětina Jiří TJ Hostivice C 49154 90 Kč
SLA6200 Malec Jaroslav SKOB Slaný C 345950 90 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 90 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 90 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 90 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 90 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 90 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 53640 90 Kč
MFP6210 Hlubůček Petr Matfyz Praha 2049637 90 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 90 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 51632 90 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 90 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 90 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 90 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 90 Kč
ZVO6800 Tajovský Jan OB SK Zvole 436408 90 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 515118 90 Kč
ZVO6549 Valla Zdeněk OB SK Zvole 2031359 90 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 90 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 90 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 90 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 90 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 90 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2022803 90 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 90 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 90 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 90 Kč
PFP5900 Přibyl Ivan VŠSK PedF UK Praha C 49808 90 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 90 Kč
6.60 km, 13 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 90 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 90 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 90 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 90 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 90 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 90 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 90 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 90 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 90 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 90 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 90 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 90 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 0000051581 90 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 0002042539 90 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 90 Kč
DKP5601 Lustig Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 436443 90 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 90 Kč
LBE5500 Dudík Petr TJ Lokomotiva Beroun C 303905 90 Kč
VSP5600 Soukup Václav USK Praha C 232045 90 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 90 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 90 Kč
3.80 km, 9 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 50 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 50 Kč
SLP4001 Chloupek Radek OOB Slavia Praha C 53555 50 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 50 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 50 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 49813 50 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 50 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 50 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 7901 50 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 50 Kč
MKP4200 Šerák Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51705 50 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 50 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 50 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 50 Kč
ROU4702 Lebduška Petr SKOB Roudnice nad Labem C 53574 50 Kč
PGP4300 Suchý Karel SK Praga C 51640 50 Kč
3.60 km, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 50 Kč
TJP3600 Burýšek Slavomír TJ Sokol Troja C 51333 50 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 50 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 50 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 50 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 50 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 50 Kč
2.80 km, 6 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0702 Verner Václav KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
SJP0700 Bláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 50 Kč
SLP0951 Reimannová Emma OOB Slavia Praha C 51285 50 Kč
NNN0600 Moravec Michal Neregistrovaní 2031347 50 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 8666 50 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 50 Kč
4GC0900 vaculovičová BeBe Hůrka 2050484 50 Kč
DKP0751 Sanna Vivian Oddíl OB Kotlářka C 51577 50 Kč
EKP1158 Vítová Marianne VŠTJ Ekonom Praha C 0000515154 50 Kč
DKL0951 Šeborová Kačka KOB Kladno 62367 50 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 50 Kč
MFP0726 Tolar Ondřej Matfyz Praha 2049644 50 Kč
VSP0700 Hroněk Štěpán USK Praha C 2058492 50 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C zapůjčit 70 Kč
MFP0844 Mucha Tomík Matfyz Praha 2049632 50 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 50 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 50 Kč
48C0700 Pelant Jan TK Rado zapůjčit 70 Kč
DVP0651 Řeháková Karolina DVP ORIENTATION C 361965 50 Kč
TAP9988 Floriánová Lucie KOB Tretra Praha zapůjčit 70 Kč
DOR0600 Bernard Robin OK Dobříš C 2058514 50 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 2045319 50 Kč
DOR0602 Malý Jaroslav OK Dobříš 2050485 50 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2045317 50 Kč
DOR0652 Malá Veronika OK Dobříš 2050493 50 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 50 Kč
DOR0702 Lorenc Vašík OK Dobříš C 2050498 50 Kč
DOR0703 Chmelík Štěpán OK Dobříš 2050487 50 Kč
DOR0750 Mirčeva Tereza OK Dobříš C 2044891 50 Kč
DOR0752 Jandová Eva OK Dobříš C 2050488 50 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 50 Kč
DOR0850 Forstereviczová Julie OK Dobříš 2050495 50 Kč
DOR0901 Jiras František OK Dobříš 2050490 50 Kč
MFP0699 Jiroušková Barbora Matfyz Praha zapůjčit 70 Kč
3.10 km, 7 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 50 Kč
2MC4900 Král Luděk Dedecek a Babicka 981831 50 Kč
KPY7351 Zelenková Martina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2060247 50 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 50 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 50 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 50 Kč
VSP7455 Hroňková Milada USK Praha C 2035706 50 Kč
HAV6508 Korčák Marián OB Havířov C 232612 50 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2060246 50 Kč
DOR6650 Krocová Ludmila OK Dobříš 2045315 50 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 50 Kč
DOR7151 Jandová Jana OK Dobříš 2045311 50 Kč
DOR7250 Dudlová Iva OK Dobříš 20504890 50 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš 2044884 50 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš 2058502 50 Kč
DOR7751 Bernardová Martina OK Dobříš 2058516 50 Kč
DOR7850 Hronzová Andrea OK Dobříš 2058512 50 Kč
TAP8752 Seemann Anna KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 70 Kč
2.90 km, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ODV6950 Brázdilová Radka TJ Aero Odolena Voda C 331382 90 Kč
ODV4100 Kuneš Vratislav TJ Aero Odolena Voda C 361985 90 Kč
NNN7501 Vaculovič Radim Neregistrovaní 2058524 90 Kč
PGP8556 Spurná Martina SK Praga E 995832 90 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 90 Kč
VSP7350 Aschermannová Irena USK Praha C 232024 90 Kč
VSP7353 Floriánková Daniela USK Praha C 2021840 90 Kč
ROU9351 Šinovská Kristýna SKOB Roudnice nad Labem C 428267 90 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2042530 90 Kč
DOR7752 Lorencová Marcela OK Dobříš 2058515 90 Kč
5.90 km, 13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8501 Skyva Jan SK Praga C 53104 90 Kč
MFP6600 Valtr Pavel Matfyz Praha C 218786 90 Kč
TAP7452 Hladká Michaela KOB Tretra Praha C 981833 90 Kč
38C8000 Soukup Matěj PORG Orienteering zapůjčit 110 Kč
44C6800 Vacek Petr Neregistrovaní borci 682335 90 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 90 Kč
MFP8315 Peřka David Matfyz Praha 2049649 90 Kč
PFP9550 Přibylová Eliška VŠSK PedF UK Praha C 232735 90 Kč
38C9800 Ashby Patrik PORG Orienteering zapůjčit 110 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 90 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 90 Kč
DOR7800 Hronza Jan OK Dobříš 2058508 90 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 90 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 126 Kč
celkem přihlášených: 604, vklad: 46100 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.