Přihlášky závodu: Cena střední Moravy

Datum:
02.08.2013
Místo konání:
Týn nad Bečvou – louka pod hradem Helfštýn (louka – kemp)
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Kategorie:
D10C     D12A     D14A     D16B     D18B     D21A     D21B     D35B     D35C     D45B     D45C     D55C     DH10N     H10C     H12A     H14A     H16B     H18B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H45B     H45C     H55B     H55C     H65C     HDR     P    
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk C 2035723 Ano Ano Ano 240 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering C 53003 Ano Ano Ano 240 Kč
MOV0451 Švidrnochová Eliška SKOB Ostrava C 436422 Ano Ano Ano 240 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc C 1398997 Ne Ano Ne 120 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425600 Ano Ano Ano 240 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 Ano Ano Ano 240 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 416178 Ano Ano Ano 240 Kč
SSU0158 Zatloukalová Hana SK Severka Šumperk C 224900 Ano Ano Ano 240 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc B 682075 Ano Ano Ano 240 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice B 436964 Ano Ano Ano 240 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk B 2025342 Ano Ano Ano 240 Kč
OCB0051 Ash Kristina OC České Budějovice B 410400 Ano Ano Ano 240 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava B 2045206 Ano Ano Ano 300 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 Ano Ano Ano 330 Kč
UOL9750 Paličková Agáta SOB Olomouc C Ano Ano Ano 330 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
AOV9550 Fukalová Martina OOB TJ Baník Ostrava B 416152 Ano Ano Ano 330 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP8753 Hrstková Vladěna SK Praga R 995881 Ano Ano Ano 330 Kč
KRN8353 Sukeníková Zuzana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 5591 Ano Ano Ano 330 Kč
ADA8451 Matulová Iva OOB Spartak Adamov C 8083 Ano Ano Ano 330 Kč
HLV8451 Bláhová Kateřina KČT - OB Holešov C 53832 Ano Ano Ano 330 Kč
SOP8852 Válková Zuzana OOB TJ Slezan Opava C 49388 Ano Ano Ano 330 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 0000515158 Ano Ano Ano 330 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPM7852 Bohuslavová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 236999 Ano Ano Ano 330 Kč
NNN9050 Kuncířová Jaroslava Neregistrovaní 49836 Ano Ano Ano 330 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice B 8898 Ano Ano Ano 330 Kč
EKP8155 Rozkošná Taťána VŠTJ Ekonom Praha 416049 Ano Ano Ano 330 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 0000416329 Ano Ano Ano 330 Kč
ZBM9351 Jemelíková Denisa SK Žabovřesky Brno C 0000049313 Ano Ano Ano 330 Kč
PTI9474 Vítková Lucie Sportovní klub Ptení B 8849 Ano Ano Ano 330 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 Ano Ano Ano 330 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52020 Ano Ano Ano 330 Kč
FSP9455 Borovičková Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 888613 Ano Ano Ano 330 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 219251 Ano Ano Ano 330 Kč
LCE8560 Macková Petra OOB TJ Slovan Luhačovice C 2032130 Ano Ano Ano 400 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 Ano Ano Ano 330 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 Ano Ano Ano 330 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 Ano Ano Ano 330 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9503 Ano Ano Ano 330 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 Ano Ano Ano 330 Kč
KAM7252 Kováříková Erika OK Kamenice C 51499 Ano Ano Ano 330 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 Ano Ano Ano 330 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 53222 Ano Ano Ano 330 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 Ano Ano Ano 400 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 Ano Ano Ano 400 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KON6969 Vlachová Olga KOB Konice C 2020738 Ano Ano Ano 330 Kč
MOV7751 Švidrnochová Hana SKOB Ostrava C 436438 Ano Ano Ano 330 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 Ano Ano Ano 330 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov 896971 Ano Ano Ne 260 Kč
MLA7451 Černá Monika MLOK Mariánské Lázně C 331203 Ano Ano Ano 330 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 Ne Ano Ne 160 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 Ano Ano Ano 330 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 Ano Ano Ano 330 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 Ano Ano Ano 330 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 438611 Ano Ano Ano 330 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 Ano Ano Ano 330 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 Ano Ano Ano 400 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 Ano Ano Ano 330 Kč
OOP6150 Hrabicová Iva TJ Opava C 232338 Ano Ano Ano 330 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ano Ano Ano 330 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 Ano Ano Ano 330 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 Ano Ano Ano 330 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 Ano Ano Ano 330 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 416220 Ano Ano Ano 330 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 Ano Ano Ano 240 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 Ano Ano Ano 240 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 Ano Ano Ano 240 Kč
PGP4450 Suchá Bohuslava SK Praga C 51639 Ano Ano Ano 240 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 Ano Ano Ano 240 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 Ano Ano Ano 240 Kč
OOP4850 Novotná Ludmila TJ Opava C 52763 Ano Ano Ano 240 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 Ano Ano Ano 240 Kč
OOP5352 Němčanská Jana TJ Opava C 49422 Ano Ano Ano 240 Kč
MOV4951 Mrkvicová Ludmila SKOB Ostrava C 52782 Ne Ano Ne 90 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 52178 Ano Ano Ano 300 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52090 Ano Ano Ano 300 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPM0401 Bohuslav Pepík OK Lokomotiva Plzeň C 2011878 Ano Ano Ano 180 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno 0000337648 Ano Ano Ano 180 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 Ano Ano Ano 180 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec C 7200590 Ano Ano Ano 180 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 Ano Ano Ano 240 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 Ano Ano Ano 240 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice C 2049536 Ano Ano Ano 240 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 436963 Ano Ano Ano 240 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 301443 Ano Ano Ano 240 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 410174 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP0303 Stauch Tomáš SK Praga C 896977 Ne Ano Ano 240 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk C 2032192 Ano Ano Ano 240 Kč
LBE0200 Lejbl Jakub TJ Lokomotiva Beroun B 887638 Ano Ano Ano 240 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 Ano Ano Ano 240 Kč
RAD0201 Zobaník Radek TJ Sokol Radslavice C 52665 Ano Ano Ano 240 Kč
KUN0101 Rusz Rostislav TJ Sokol Kunvald C 9017 Ano Ano Ano 240 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9496 Ano Ano Ano 240 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov B 515058 Ano Ano Ne 180 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava C 920660 Ne Ano Ne 90 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno B 0000207849 Ano Ano Ano 240 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 206496 Ano Ano Ano 300 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk B 2027218 Ano Ano Ano 300 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 7200589 Ano Ano Ano 300 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JPV9917 Janečka Viktor Oddíl OS SK Prostějov B 234537 Ano Ano Ano 240 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 428210 Ano Ano Ano 240 Kč
LBE0000 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun B 887605 Ano Ano Ano 240 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 416343 Ano Ano Ano 240 Kč
RAD9901 Zobaník Michal TJ Sokol Radslavice C 49440 Ano Ano Ano 240 Kč
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 Ano Ano Ano 240 Kč
39S0000 Kniebügl Jakub (SVK) KOBRA Bratislava 53840 Ano Ano Ano 300 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439233 Ano Ano Ano 300 Kč
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov B 301599 Ano Ano Ano 300 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UOL9800 Mazanec Jakub SOB Olomouc C 2051499 Ano Ano Ano 330 Kč
KUN9801 Rusz Vratislav TJ Sokol Kunvald C 9024 Ano Ano Ano 330 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí C 980351 Ano Ano Ano 330 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice B 51409 Ano Ano Ano 330 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 Ano Ano Ano 330 Kč
JPV9707 Honkyš Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 234582 Ano Ano Ano 400 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov B 1602630 Ano Ano Ano 330 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno B 0000410320 Ano Ano Ano 330 Kč
SKM9601 Dvorský Petr KOB Směr Kroměříž A 2045216 Ano Ano Ano 330 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž B 425530 Ano Ano Ano 330 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 Ne Ano Ne 130 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 Ano Ano Ano 330 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 Ano Ano Ano 330 Kč
51P9400 Jurczyk Tomasz (POL) UKS Sparta Czyżowice 889265 Ano Ano Ano 330 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 0000232334 Ano Ano Ano 330 Kč
SOP7811 Válka Jan OOB TJ Slezan Opava C 52765 Ano Ano Ano 330 Kč
TTR8801 Fiala Martin OOB Třebíč C 0000515502 Ano Ano Ano 330 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 811213 Ano Ano Ano 330 Kč
RAD7401 Hrazdil Roman TJ Sokol Radslavice C 8086 Ne Ano Ano 320 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno E 515009 Ne Ano Ne 160 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 Ano Ano Ano 330 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 0000053235 Ano Ano Ano 330 Kč
NNN9000 Přibyl Jan Neregistrovaní 49829 Ano Ano Ano 330 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž B 53824 Ano Ano Ano 330 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52625 Ano Ano Ano 330 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 Ne Ano Ne 130 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 Ne Ano Ne 160 Kč
LCE8110 Macka Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 2020705 Ano Ano Ano 400 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 Ano Ano Ne 320 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 Ano Ano Ano 400 Kč
38S8000 Volkov Oleksandr (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 Ne Ano Ano 320 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 Ano Ano Ano 330 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 Ano Ano Ano 330 Kč
KAR8501 Hala Lukáš SK Karlovice 301244 Ano Ano Ano 330 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 Ano Ano Ano 330 Kč
TAP8301 Kutálek Jan KOB Tretra Praha C 442878 Ano Ano Ano 330 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 Ano Ano Ano 330 Kč
EKP7900 Rozkošný Karel VŠTJ Ekonom Praha C 0000007900 Ano Ano Ano 330 Kč
CET7801 Betlach Michal TJ Loko Česká Třebová C 2058466 Ano Ano Ano 330 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 0000515159 Ano Ano Ano 330 Kč
TTR8601 Jirásek Jakub OOB Třebíč C 0002016470 Ano Ano Ano 330 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 Ano Ano Ano 330 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 433096 Ano Ano Ano 330 Kč
LBE6900 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun C 887609 Ano Ano Ano 330 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9811 Ano Ano Ano 330 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 Ano Ano Ne 260 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 Ano Ano Ano 330 Kč
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 Ano Ano Ano 330 Kč
51P6900 Jurczyk Piotr (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028215 Ano Ano Ano 330 Kč
LCE7034 Šuráň René OOB TJ Slovan Luhačovice C 436969 Ano Ano Ano 400 Kč
39S6400 Kniebügl Anton (SVK) KOBRA Bratislava 416747 Ano Ano Ano 400 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 52525 Ano Ano Ano 400 Kč
3KC6800 Mokrý Pavel STAteam 4783 Ne Ano Ano 320 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 8856 Ano Ano Ano 330 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 Ne Ano Ne 130 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 Ano Ano Ano 330 Kč
KUN7201 Rusz Roman TJ Sokol Kunvald C 425598 Ano Ano Ano 330 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 Ano Ano Ano 330 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 Ne Ano Ano 260 Kč
SBK7207 Sluka Miroslav KOB START Blansko C 53214 Ano Ano Ano 330 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno 0002060216 Ano Ano Ano 330 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 Ano Ano Ano 400 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZAM6801 Levý Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 331587 Ano Ano Ano 330 Kč
CHT5901 Zeman Jaroslav OOB SK Chrast C 52337 Ano Ano Ano 330 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 307338 Ano Ano Ano 330 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 52462 Ano Ano Ano 330 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 Ano Ano Ano 330 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 Ano Ano Ano 330 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 Ano Ano Ano 330 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 53221 Ano Ano Ano 330 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8512 Ano Ano Ano 330 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 0000500260 Ano Ano Ano 330 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM6110 Matyáš Petr TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52080 Ano Ano Ano 330 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 Ano Ano Ano 330 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 Ano Ano Ano 330 Kč
KON6431 Vlach Josef KOB Konice C 361996 Ano Ano Ano 330 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 Ano Ano Ano 330 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 Ano Ano Ano 330 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9025 Ano Ano Ano 330 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 Ano Ano Ano 330 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 Ano Ano Ano 330 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 411761 Ano Ano Ne 260 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 Ano Ano Ano 400 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 Ne Ano Ano 320 Kč
KRN5201 Hrouza Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52623 Ne Ano Ne 160 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 Ano Ano Ano 330 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 Ano Ano Ano 330 Kč
KRN5202 Sukeník Mojmír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 5585 Ano Ano Ano 330 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 Ano Ano Ano 330 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 Ano Ano Ano 400 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 Ano Ano Ano 400 Kč
MOV5801 Petr Václav SKOB Ostrava C 52980 Ano Ne Ne 160 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 Ano Ano Ano 330 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 Ano Ano Ano 330 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 Ano Ano Ano 330 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 Ano Ano Ano 330 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 Ano Ano Ano 330 Kč
OOP4800 Novotný Stanisl TJ Opava C 52762 Ano Ano Ano 330 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 Ano Ano Ano 330 Kč
OOP5200 Němčanský Vladimír TJ Opava C 53547 Ano Ano Ano 400 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 Ano Ano Ano 400 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 Ano Ano Ano 240 Kč
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 Ano Ano Ano 240 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 Ano Ano Ano 240 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 52174 Ano Ano Ano 240 Kč
RAD4801 Huňka Jiří TJ Sokol Radslavice C 49433 Ano Ano Ano 240 Kč
PGP4300 Suchý Karel SK Praga C 51640 Ano Ano Ano 240 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 Ano Ano Ano 240 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 Ano Ano Ano 240 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 Ano Ano Ano 240 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 Ano Ano Ano 240 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 Ano Ano Ano 240 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 Ano Ano Ano 240 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 Ano Ano Ano 240 Kč
ZVS4301 Vyškovský Ivan TJ Zbrojovka Vsetín C 416129 Ano Ano Ano 240 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 52171 Ano Ano Ano 300 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 Ano Ano Ano 180 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52032 Ne Ano Ne 60 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52079 Ne Ano Ne 60 Kč
KUN0751 Ruszová Svatava TJ Sokol Kunvald 405981 Ano Ano Ano 180 Kč
ODR0850 Králová Hedvika SKOB Odry C 49498 Ne Ano Ne 60 Kč
KRN1313 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov Ano Ano Ano 180 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 Ne Ano Ne 60 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 Ne Ano Ne 60 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 Ne Ano Ano 120 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 Ano Ano Ano 180 Kč
JPV8077 Ratiborská Veronika Oddíl OS SK Prostějov C 49364 Ano Ano Ano 180 Kč
MOV8051 Vellechová Radka SKOB Ostrava C 428276 Ano Ano Ano 180 Kč
HLV7137 Tomeček Ladislav KČT - OB Holešov C 331485 Ne Ne Ano 60 Kč
MOV8002 Vellech Aleš SKOB Ostrava 428249 Ano Ano Ano 180 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 Ne Ano Ne 60 Kč
LOV7000 Vavřík René lepus.cz C 1403416 Ano Ano Ano 180 Kč
LOV0000 Vavřík Tomáš lepus.cz C 1403424 Ano Ano Ano 180 Kč
SRK0052 Kheilová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 Ano Ano Ano 180 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 Ano Ano Ano 180 Kč
ODR7300 Král Jiří SKOB Odry C 49326 Ne Ano Ne 60 Kč
PTI6952 Vítková Miroslava Sportovní klub Ptení C 8826 Ano Ano Ano 180 Kč
SSU7050 Zatloukalová Eva SK Severka Šumperk 2027210 Ano Ano Ano 180 Kč
KRN6151 Hrouzová Jiřina KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52626 Ano Ano Ne 120 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 Ano Ano Ano 180 Kč
37C7900 Karásek Michal Bez registrace Ano Ano Ne 120 Kč
STE6333 Světnický Alexandr SK SKI-OB Šternberk C 426375 Ano Ano Ano 180 Kč
66C7450 Stauchová Iva Amatéři zapůjčit Ne Ano Ano 200 Kč
celkem přihlášených: 250, vklad: 70130 Kč