Přihlášky závodu: Žebříček B-Morava

Datum:
11.05.2014
Místo konání:
Horní Temenice
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D18B     D20B     D21B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     DH10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H18B     H20B     H21B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     HDR     P    
1.50 km, 130 m, 5 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0451 Švidrnochová Eliška SKOB Ostrava C 436422 50 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2019215 50 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 50 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž C 53811 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 2035719 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering C 406938 50 Kč
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory C 2049561 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc C 2020729 80 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc C 2020728 80 Kč
1.70 km, 135 m, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín C 8584 50 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín C 8581 50 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 8582 50 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín B 8583 50 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž B 253379 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk C 2035723 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc C 1398997 50 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering C 50 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889310 50 Kč
2.60 km, 160 m, 10 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín B 7200901 90 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 425583 90 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno B 53247 90 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52077 90 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 232865 90 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7863 90 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering B 2056262 90 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 90 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 218974 90 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 52523 90 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 90 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 90 Kč
ABM0159 Králová Lucie KOB ALFA Brno B 0002054642 90 Kč
OTK0050 Müllerová Erika OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433088 90 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice B 7201818 90 Kč
LCE0055 Malotová Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice C 416057 90 Kč
LCE0152 Plášková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice B 2056310 90 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 52695 90 Kč
LCE0054 Šabršulová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice C 416068 90 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 2059750 90 Kč
AOP0350 Hájková Lucie Orientační Běh Opava B 51321 180 Kč
2.00 km, 130 m, 9 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk B 2035722 50 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering A 2045171 50 Kč
ADA0051 Čížková Eliška OOB Spartak Adamov C 49863 50 Kč
3.00 km, 160 m, 16 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 150 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 150 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52062 150 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 229382 150 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 150 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 150 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín C 8585 150 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk B 2025342 150 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 303938 150 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 150 Kč
MOV9951 Švidrnochová Lenka SKOB Ostrava B 2032153 150 Kč
LCE9852 Hanousková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice B 2020727 150 Kč
LCE9855 Šomanová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 416067 150 Kč
VIC9959 Slovenčíková Eliška OB Vizovice B 425426 150 Kč
3.20 km, 225 m, 19 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV9751 Svěchotová Natálie SKOB Ostrava B 232392 150 Kč
SSU9661 Kašparová Zuzana SK Severka Šumperk B 2058520 150 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec A 8653 150 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 150 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 150 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 436954 150 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 232620 150 Kč
KON9771 Műllerová Kristýna KOB Konice B 49367 150 Kč
TBM9762 Komárková Silvie KOS TJ Tesla Brno B 331013 150 Kč
TBM9777 Navrátilová Tereza KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 160 Kč
OTK9751 Zentrichová Daniela OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433085 150 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov B 49862 150 Kč
SSU9666 Machusová Karolína SK Severka Šumperk B 2032188 150 Kč
SKM9651 Pěčková Veronika KOB Směr Kroměříž B 416078 150 Kč
3.70 km, 260 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 150 Kč
SBR9550 Galatíková Lucie SKOB Bruntál B 51909 150 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice B 8898 150 Kč
4.50 km, 275 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN8651 Bohunská Jana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52636 160 Kč
UOL9052 Jakobová Adélka SOB Olomouc R 682103 160 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 53853 160 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 160 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 160 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 160 Kč
LPM8051 Winkler Hanna OK Lokomotiva Plzeň C 888631 160 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 160 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 160 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 160 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 53339 160 Kč
TZL7979 Mašláňová Hana SKOB Zlín C 53313 160 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava R 515074 320 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 320286 320 Kč
3.60 km, 260 m, 19 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7751 Švidrnochová Hana SKOB Ostrava C 436438 150 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 150 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 150 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 150 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 150 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 416110 150 Kč
SKM7350 Pěčková Monika KOB Směr Kroměříž C 2017677 150 Kč
ZLH7851 Mrkvicová Radka OOB TJ Zlaté Hory C 247250 300 Kč
SSU7951 Matoušková Jana SK Severka Šumperk C 2025355 300 Kč
3.30 km, 200 m, 15 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 150 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 150 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 150 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 52453 150 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 150 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 150 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 150 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 150 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 150 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 150 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 416168 150 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 150 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 0000219257 150 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 150 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 150 Kč
AOP7452 Krasnokutská Magda Orientační Běh Opava C 49494 150 Kč
AOP7150 Hájková Jitka Orientační Běh Opava C 515407 300 Kč
3.30 km, 220 m, 18 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 150 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 150 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 150 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 52767 150 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 150 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 416155 150 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 150 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 150 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 150 Kč
TRI6957 Tesařová Bohumila TJ TŽ Třinec C 352350 150 Kč
SKM6551 Janásová Jitka KOB Směr Kroměříž C 53818 150 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 150 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 150 Kč
ASU6999 Šmelíková Hana Magnus Orienteering C 2012280 150 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 150 Kč
3.10 km, 190 m, 16 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 150 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 150 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 150 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 150 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 150 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 150 Kč
2.70 km, 190 m, 17 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 150 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 150 Kč
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 150 Kč
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 300 Kč
2.50 km, 150 m, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 110 Kč
2.30 km, 100 m, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP4850 Novotná Ludmila TJ Opava C 52763 110 Kč
TRI4650 Gavendová Anna TJ TŽ Třinec C 49330 110 Kč
1.60 km, 130 m, 5 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
JZL0700 Kundrata Vít TJ Jižní svahy Zlín C 218973 50 Kč
AOP0601 Jelínek Jakub Orientační Běh Opava C 889275 50 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 80 Kč
1.70 km, 130 m, 6 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec C 7200590 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 50 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 50 Kč
RIC0503 Hudos Václav OB Říčany C 2069064 80 Kč
1.80 km, 135 m, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 50 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 206390 50 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 50 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory C 2020722 50 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín B 8591 50 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 8593 50 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk B 2027218 50 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava B 51316 50 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 0000332962 50 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno B 888640 50 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 50 Kč
MOV03 Fajkoš Lubomír SKOB Ostrava zapůjčit 60 Kč
2.60 km, 175 m, 12 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín B 53831 90 Kč
MOV0103 Dorčák Jan SKOB Ostrava B 428205 90 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 428210 90 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava B 8799 90 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 90 Kč
TRI0003 Sikora Jakub TJ TŽ Třinec B 49377 90 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 7200589 90 Kč
TZL0102 Zeman Jakub SKOB Zlín B 8594 90 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno B 410254 90 Kč
PLU0101 Hartmann Matouš TJ SOKOL Plumlov B 2051507 90 Kč
LOV0000 Vavřík Tomáš lepus.cz B 1403424 90 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 90 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 90 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava B 410105 90 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 995867 90 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno B 0000207849 90 Kč
OTK0001 Panovec Kryštof OOB TJ Jiskra Otrokovice B 331216 90 Kč
OTK0002 Zentrich Dušan OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433084 90 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno B 2042517 90 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 443078 90 Kč
LCE0103 Bitto Max OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 90 Kč
LCE0101 Janík Patrik OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049539 90 Kč
TBM0107 Pelánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 886829 90 Kč
AOP0101 Jelínek Jan Orientační Běh Opava C 889280 90 Kč
2.20 km, 150 m, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk C 52549 50 Kč
3.30 km, 220 m, 16 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 150 Kč
SSU9911 Kašpar Petr SK Severka Šumperk A 2069090 150 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 49355 150 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 150 Kč
TRI9807 Lanc Vojtěch TJ TŽ Třinec A 49315 150 Kč
BBM9802 Kún Josef BETA URSUS Orienteering B 2035707 150 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 150 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433087 150 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 150 Kč
LCE9912 Turza Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice B 416069 150 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201830 150 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava B 331752 300 Kč
3.70 km, 260 m, 17 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 53354 150 Kč
SOP9601 Svoboda František OOB TJ Slezan Opava B 8727 150 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 150 Kč
ZAM9602 Dušek Martin OB TJ Sokol Žamberk B 436957 150 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 920686 150 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 232144 150 Kč
VIC9602 Burkart David OB Vizovice B 1302766 150 Kč
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk C 9005223 300 Kč
4.20 km, 250 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno A 0000886825 150 Kč
5.10 km, 300 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KYL7100 Navrátil Marek SK SP Kylešovice C 9005224 160 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 416048 160 Kč
UOL8805 Špacír Jan SOB Olomouc C 500587 160 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 160 Kč
TZL8603 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 160 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 160 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 160 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 52555 160 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 160 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 416124 160 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 160 Kč
LPM8004 Ryjáček Jan OK Lokomotiva Plzeň C 995826 160 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 160 Kč
MOV8200 Kostka Petr SKOB Ostrava C 2027244 160 Kč
SBR9501 Sklenář Martin SKOB Bruntál A 7200365 160 Kč
LCE8110 Macka Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 2020705 160 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 160 Kč
STE7401 Tomanek Daniel SK SKI-OB Šternberk R 7200324 160 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 160 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 52212 160 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 160 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 160 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 920699 160 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 887908 160 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 0000052056 160 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno A 0000886814 160 Kč
LOV8601 Žaloudík Jiří lepus.cz C 53534 160 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 160 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 160 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 160 Kč
TZL9002 Benroth Jakub SKOB Zlín C 51501 160 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 7506161 160 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 160 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 320 Kč
UOL8700 Havelka Tomáš SOB Olomouc C zapůjčit 330 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 7758623 320 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 160 Kč
4.50 km, 300 m, 24 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 52778 150 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 433096 150 Kč
TZL5703 Nečas Rudolf SKOB Zlín C 53320 150 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 150 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 150 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 150 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 150 Kč
SSU7341 Sita Vratislav SK Severka Šumperk C 52573 150 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 150 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 150 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 150 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 150 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 889307 150 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 150 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 150 Kč
TZL7801 Mašláň Jakub SKOB Zlín C 1400424 150 Kč
AOP6401 Jelínek Jan Orientační Běh Opava C 8715 150 Kč
SSU7400 Cveček Martin SK Severka Šumperk C 08041 300 Kč
SSU7504 Matoušek Jiří SK Severka Šumperk C 2025356 300 Kč
3.90 km, 235 m, 19 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN6808 Hošťálek Dan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52650 150 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 150 Kč
TRI7401 Cienciala Martin TJ TŽ Třinec C 49400 150 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 150 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 2069100 150 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 150 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 150 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 980374 150 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 150 Kč
OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053323 150 Kč
OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433082 150 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 307331 150 Kč
3.50 km, 230 m, 20 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 150 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 150 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 150 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 150 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 150 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 150 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 150 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 150 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 150 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 150 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 150 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 0000500260 150 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 150 Kč
TZL6301 Galík Svatopluk SKOB Zlín C 53369 150 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 150 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 425440 150 Kč
LCE6311 Hubáček Jaroslav OOB TJ Slovan Luhačovice C 889303 150 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 150 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 150 Kč
ZVS6901 Šamánek Petr TJ Zbrojovka Vsetín C 53890 150 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 300 Kč
3.30 km, 185 m, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 150 Kč
MOV5803 Ryšavý Jiří SKOB Ostrava C 52776 150 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52063 150 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 150 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 52498 150 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 150 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 150 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 150 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 150 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 150 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 150 Kč
VRB5404 Kolář Leopold Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 52538 150 Kč
3.20 km, 175 m, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 150 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 150 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 150 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 150 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 150 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 150 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 150 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 51199 150 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 300 Kč
2.80 km, 190 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 110 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 110 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 110 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 110 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 110 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 110 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 110 Kč
2.40 km, 185 m, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 110 Kč
OOP4800 Novotný Stanisl TJ Opava C 52762 110 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51910 110 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 110 Kč
SKM4903 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 53810 110 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 110 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 110 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 110 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 110 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 110 Kč
2.20 km, 145 m, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 110 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 110 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 110 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 110 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 110 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 52174 110 Kč
2.10 km, 155 m, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 110 Kč
ZPV3511 Hynek Vladimír KOB ZPV Prostějov C 232042 110 Kč
1.60 km, 130 m, 5 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KYL0500 Navrátil Sam SK SP Kylešovice C zapůjčit 60 Kč
KON0888 Otrubová Karolína KOB Konice C 52482 50 Kč
EKP1111 Ondráček Lubor VŠTJ Ekonom Praha C 52852 50 Kč
MOV0901 Kostka Artur SKOB Ostrava C 50 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 0002054645 50 Kč
ZLH0802 Moskva Vojtěch OOB TJ Zlaté Hory 416097 50 Kč
SBR0501 Vlach Timik SKOB Bruntál C 410731 50 Kč
MOV0801 Dorčák Tomáš SKOB Ostrava C 428290 50 Kč
SSU0750 Matoušková Johana SK Severka Šumperk C zapůjčit 60 Kč
1.90 km, 155 m, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6951 Dorčáková Pavlína SKOB Ostrava C 53004 50 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 50 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 50 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 50 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 50 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 50 Kč
LOV7000 Vavřík René lepus.cz C 1403416 50 Kč
STE7000 Zatloukal Radek SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 50 Kč
ABM6502 Obrátil Miroslav KOB ALFA Brno 0000361974 50 Kč
MKP4400 Koč Břetislav SK GORDIC Praha Kačerov C 51668 50 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 50 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 50 Kč
celkem přihlášených: 365, vklad: 47500 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.