Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
26.04.2014
Místo konání:
Mutkov
Pořadatel:
STE - SK SKI-OB Šternberk
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P    
2.10 km, 30 m, 6 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc C 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc C 2020729 50 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 50 Kč
SSU0450 Zindulková Štěpánka SK Severka Šumperk C 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering C 0 50 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443076 50 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446428 50 Kč
KSU0464 Knyplová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446430 50 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446447 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2019215 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering C 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk C 2035723 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 2035719 50 Kč
2.50 km, 35 m, 9 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc C 1398997 50 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 515427 50 Kč
ASU0397 Herynková Kateřina Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering C 53003 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov C 2061817 50 Kč
PLU0250 Fergusonová Nikola TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
KSU0393 Tesařová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058487 50 Kč
KSU0363 Hlupá Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53659 50 Kč
KSU0353 Hegedüšová Viktorie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 50 Kč
PLU0353 Staňková Monika TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk B 2035722 50 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk C 2027230 50 Kč
STE0254 Vysloužilová Tereza SK SKI-OB Šternberk C 442877 50 Kč
2.80 km, 35 m, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 50 Kč
UOL0156 Hálková Eliška SOB Olomouc B 428247 50 Kč
SSU0158 Zatloukalová Hana SK Severka Šumperk C 224900 50 Kč
ASU0096 Benešová Barbora Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASU0098 Václavková Zuzana Magnus Orienteering C 433095 50 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446425 50 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 50 Kč
JPV0066 Lugrová Natalie Oddíl OS SK Prostějov C 231316 50 Kč
ADA0051 Čížková Eliška OOB Spartak Adamov C 49863 50 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 52523 50 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín B 7200901 50 Kč
3.70 km, 50 m, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 80 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 80 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk B 2025342 80 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 80 Kč
VRB9899 Svačinková Kateřina Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436926 80 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 80 Kč
3.70 km, 50 m, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9771 Műllerová Kristýna KOB Konice B 49367 80 Kč
SSU9661 Kašparová Zuzana SK Severka Šumperk B 80 Kč
AOV9850 Fukalová Hana OOB TJ Baník Ostrava A 361939 80 Kč
SSU9666 Machusová Karolína SK Severka Šumperk B 2032188 80 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov B 49862 80 Kč
STE9751 Dosedělová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2060297 80 Kč
4.50 km, 90 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN8651 Bohunská Jana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52636 80 Kč
KRN8353 Sukeníková Zuzana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 5591 80 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 80 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 80 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 436445 80 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 80 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 80 Kč
KRN7676 Junová Gabriela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 301596 80 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 80 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 80 Kč
PTI8771 Boháčová Lucie Sportovní klub Ptení C 8829 80 Kč
KRN7753 Kozlíková Veronika KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52646 80 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 80 Kč
VRB9499 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 1436949 80 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 80 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 887939 80 Kč
PTI8485 Zavadilová Simona Sportovní klub Ptení C 8843 80 Kč
SOP9352 Svobodová Klára OOB TJ Slezan Opava C 8726 80 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 80 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 80 Kč
3.70 km, 50 m, 15 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 80 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 80 Kč
ZLH7451 Siatková Silvie OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 90 Kč
ZLH7851 Mrkvicová Radka OOB TJ Zlaté Hory C 247250 80 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
SSU7951 Matoušková Jana SK Severka Šumperk C 2025355 80 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 80 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 80 Kč
UOL7050 Vrtalová Gabriela SOB Olomouc C 2060253 80 Kč
UOL7854 Kuncová Jana SOB Olomouc C 9803 80 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 52553 80 Kč
37C7650 Chmelářová Radka Bez registrace zapůjčit 90 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 80 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 80 Kč
CEL7451 Tomášková Radka TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52405 80 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067339 80 Kč
ZPV6666 Pilcová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 80 Kč
VRB7777 Svačinková Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 80 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 80 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 80 Kč
JPV6971 Soldánová Karin Oddíl OS SK Prostějov C 49888 80 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 80 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 80 Kč
HOB7051 Hendrychová Marcela SKOB Horní Benešov C 100 Kč
3.30 km, 75 m, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN6551 Bohunská Jana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52635 80 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 80 Kč
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 80 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 80 Kč
KON6969 Vlachová Olga KOB Konice C 2020738 80 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 80 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 80 Kč
UOL6954 Jeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 80 Kč
KON5481 Sedláčková Hana KOB Konice C 52419 80 Kč
RAD6850 Zobaníková Vladimíra TJ Sokol Radslavice C 49464 80 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 80 Kč
3.20 km, 50 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4950 Mrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52782 80 Kč
OOP4850 Novotná Ludmila TJ Opava C 52763 80 Kč
HSU5350 Štáblová Jitka Horizont klub Šumperk C 52557 80 Kč
HSU4850 Kupcová Věroslava Horizont klub Šumperk C 52600 80 Kč
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 80 Kč
HSU5050 Čadilová Alena Horizont klub Šumperk C 52599 80 Kč
HOB5551 Ledabylová Alena SKOB Horní Benešov C 4684 100 Kč
2.10 km, 30 m, 6 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice C 52718 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 50 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 60 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 0 50 Kč
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301567 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov C 2061810 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446437 50 Kč
KSU0600 Ondráček Viktor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0515 Opravil Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 50 Kč
KSU0404 Pavelka Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446448 50 Kč
KSU0402 Polášek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446419 50 Kč
KSU0400 Hudos Tomáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446440 50 Kč
UOL0501 Šotek Adam SOB Olomouc C 50 Kč
STE0400 Hájek Marek SK SKI-OB Šternberk C 2027237 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk C 2035728 50 Kč
2.50 km, 35 m, 9 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 50 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 206390 50 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 50 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory C 2020722 50 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov B 515058 50 Kč
UOL0300 Chmelář Pavel SOB Olomouc C zapůjčit 60 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 60 Kč
KRN0300 Jurčík Martin KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
KRN0202 Kulaša Filip KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51952 50 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301225 50 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk C 50 Kč
ASU0249 Beneš Jan Magnus Orienteering C 53690 50 Kč
PLU0300 Novák Rostislav TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058480 50 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442865 50 Kč
KSU0202 Reichl Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 50 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058486 50 Kč
RAD0201 Zobaník Radek TJ Sokol Radslavice C 52665 50 Kč
STE0300 Cupal Petr SK SKI-OB Šternberk C 2027236 50 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 50 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk B 2027218 50 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk C 2032142 50 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk C 52520 50 Kč
3.70 km, 50 m, 14 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov A 301599 50 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 428210 50 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 50 Kč
ZLH0000 Siatka Václav OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 60 Kč
LOV0000 Vavřík Tomáš lepus.cz B 1403424 50 Kč
JPV0101 Dadák Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2045211 50 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 60 Kč
37C0100 Chmelář Jan Bez registrace zapůjčit 60 Kč
KRN0005 Tkáč Milan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
KRN0106 Švec František KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
KRN0002 Urban Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2035149 50 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk C 52549 50 Kč
CEL0100 Tomášek Ondřej TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301562 50 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056281 50 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067336 50 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056268 50 Kč
KSU0013 Šafář Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 50 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53649 50 Kč
KSU0107 Valenta Mikuláš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053569 50 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056308 50 Kč
PLU0101 Hartmann Matouš TJ SOKOL Plumlov B 2051507 50 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk C 2060295 50 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 50 Kč
VPM0101 Hašek Adam KOS Slavia Plzeň C 887604 50 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň B 2060400 50 Kč
3.70 km, 50 m, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 361976 80 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 80 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439233 80 Kč
SSU9911 Kašpar Petr SK Severka Šumperk A 2069090 80 Kč
CEL9800 Hubáček Filip TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301569 80 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 80 Kč
KSU9910 Dostál Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 80 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 80 Kč
KSU9800 Havlíček Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067334 80 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc B zapůjčit 90 Kč
RAD9901 Zobaník Michal TJ Sokol Radslavice C 49440 80 Kč
4.80 km, 110 m, 19 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9707 Honkyš Pavel Oddíl OS SK Prostějov B 234582 80 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov B 1007529 80 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2060296 80 Kč
6.00 km, 150 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN8102 Minarčík Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8043 80 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 80 Kč
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 80 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 80 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 80 Kč
ZLH9301 Kvapil Ladislav OOB TJ Zlaté Hory 428256 80 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 80 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 80 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 80 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 80 Kč
DKP9101 Pinkner Adam Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 90 Kč
RAD7401 Hrazdil Roman TJ Sokol Radslavice C 8086 80 Kč
PTI8403 Jirka Michal Sportovní klub Ptení C 52430 80 Kč
ODR8100 Pavlačka Ondřej SKOB Odry C 51303 80 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 80 Kč
SBK8101 Bařina Jiří KOB START Blansko C 330612 80 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 303940 80 Kč
JPV8917 Dudík Petr Oddíl OS SK Prostějov C 52870 80 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 80 Kč
JPV7927 Hodač Karel Oddíl OS SK Prostějov C 52595 80 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 80 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov A 1602630 80 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 80 Kč
CEL5628 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52744 80 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 80 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 80 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 80 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 232139 100 Kč
UOL7501 Trávníček Jan SOB Olomouc C zapůjčit 110 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 100 Kč
4.80 km, 110 m, 19 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN6808 Hošťálek Dan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52650 80 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 433096 80 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 80 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 80 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 307331 80 Kč
KON6919 Huňka Karel KOB Konice C 52720 80 Kč
SSU7504 Matoušek Jiří SK Severka Šumperk C 2025356 80 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 80 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 80 Kč
LOV7000 Vavřík René lepus.cz C 1403416 80 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 80 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 80 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 80 Kč
UOL7200 Zbořil Ctirad SOB Olomouc C 2060254 80 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 80 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 80 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 80 Kč
HOB7101 Kulíšek Tomáš SKOB Horní Benešov C 51936 80 Kč
CEL7015 Hubáček Martin TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52409 80 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 80 Kč
KSU7302 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52544 80 Kč
KSU7227 Šimek Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52541 80 Kč
KON7537 Dvořák Miloslav KOB Konice C 8907 80 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 80 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 80 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 80 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 80 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 232959 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
4.50 km, 90 m, 13 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 80 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 80 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 80 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 80 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 52413 80 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 80 Kč
SBR6201 Zítka Jiří SKOB Bruntál C 51907 80 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 80 Kč
SBR6003 Czasch Petr SKOB Bruntál C 7856 80 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 80 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 80 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 438025 80 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 80 Kč
KON6431 Vlach Josef KOB Konice C 361996 80 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 80 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 80 Kč
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52406 80 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 80 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 52725 80 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886291 80 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 80 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 80 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 80 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 80 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 80 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 80 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 1007548 80 Kč
3.30 km, 75 m, 15 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN5901 Bohunský Vladimír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52634 80 Kč
KRN5201 Hrouza Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52623 80 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 80 Kč
ZLH5800 Nestarec Karel OOB TJ Zlaté Hory 301588 80 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 80 Kč
BOV5200 Herdegen Ondřej TJ Baník Ostrava OKD C 232614 80 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 80 Kč
OOP4800 Novotný Stanisl TJ Opava C 52762 80 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 411761 80 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 80 Kč
SBR5301 Vojtášek Jan SKOB Bruntál C 352328 80 Kč
UOL5900 Frydrychovský Josef SOB Olomouc C 2020735 80 Kč
RAD4801 Huňka Jiří TJ Sokol Radslavice C 49433 80 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 80 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52616 80 Kč
KRN5202 Sukeník Mojmír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 5585 80 Kč
STE5808 Krajíček Ivo SK SKI-OB Šternberk 426325 80 Kč
3.20 km, 50 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 80 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 80 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 80 Kč
ZPV3511 Hynek Vladimír KOB ZPV Prostějov C 232042 80 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 80 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 80 Kč
STE4101 Čermák Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 52529 80 Kč
2.10 km, 25 m, 5 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 50 Kč
KON0414 Novotný Filip KOB Konice C 307329 50 Kč
KON0444 Stehlík Karel KOB Konice C 361927 50 Kč
KON0504 Doseděl Jakub KOB Konice C 2020743 50 Kč
KRN0406 Tkáč Karel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
KRN0500 Daněk Vít KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
KRN0454 Říhová Barbora KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
KRN0456 Frydrychová Eva KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
KON0537 Dvořák Štěpán KOB Konice C 2067321 50 Kč
STE0401 Buxbaum David SK SKI-OB Šternberk C 1007547 50 Kč
JPV0567 Matečná Sofie Oddíl OS SK Prostějov C 2045208 60 Kč
JPV0579 Hrubá Klára Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 70 Kč
2.10 km, 25 m, 5 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 251023 50 Kč
SSU0750 Matoušková Johana SK Severka Šumperk C zapůjčit 60 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428244 50 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 50 Kč
KON0888 Otrubová Karolína KOB Konice C 50 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 406938 50 Kč
ASU..09 Václavková Tereza Magnus Orienteering 0 50 Kč
ASU..08 Václavek Filip Magnus Orienteering 0 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52619 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 50 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 50 Kč
KSU1010 Kroul František Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 83662 50 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 50 Kč
KON0777 Dvořáková Ema KOB Konice C 2067322 50 Kč
ASU.... Navrátil Pavel Magnus Orienteering 50 Kč
EKP1111 Ondráček Lubor VŠTJ Ekonom Praha C 52852 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52502 50 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2032171 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk C 442849 50 Kč
STE0651 Tionová Jana SK SKI-OB Šternberk C 52513 50 Kč
2.30 km, 40 m, 7 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 50 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 50 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 50 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 50 Kč
OOL4901 Smolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 50 Kč
KRN6151 Hrouzová Jiřina KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52626 50 Kč
SBR0800 Holub Ivan SKOB Bruntál 416040 50 Kč
SBR8051 Holubová Eva SKOB Bruntál C 2045229 50 Kč
SBR4601 Soviš Ivan SKOB Bruntál C 416037 50 Kč
SBR5251 Sovišová Eva SKOB Bruntál C 416038 50 Kč
JPV6350 Honkyšová Eva Oddíl OS SK Prostějov C 50 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 60 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 60 Kč
SBR0801 Míček Lukáš SKOB Bruntál C 50 Kč
VRB7606 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C zapůjčit 60 Kč
VRB7878 Peňázová Hana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C zapůjčit 60 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 50 Kč
KSU6950 Pšenčíková Eva Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443106 50 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301241 50 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 50 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 50 Kč
PTI6952 Vítková Miroslava Sportovní klub Ptení C 8826 50 Kč
25C6100 Honkyš Petr péčkaři 50 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 50 Kč
UOL7033 Šotek Ivo SOB Olomouc půjčit čip 50 Kč
ASUxxxx Navrátil Martin Magnus Orienteering 50 Kč
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
UOL6900 Said Mahmoud SOB Olomouc C zapůjčit 85 Kč
JPV5959 Papoušková Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2045209 75 Kč
celkem přihlášených: 367, vklad: 24700 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.