Přihlášky závodu: WUOC Tour 2014

Datum:
13.08.2014
Místo konání:
Nectava, Sv. Kopeček, Protivanov
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D16     D18     D21E     D21A     D35     D40     D45     D50     D55     D60     DH10N     H10     H12A     H12B     H14A     H16     H18     H21E     H21A     H21B     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
1.60 km, 85 m, 6 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec C 426377 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C 206416 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec C 8658 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
MOV0451 Švidrnochová Eliška SKOB Ostrava C 436422 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 416126 Ano Ano Ano Ne 225 Kč
VRL0552 Havlová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8964 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2056274 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
58F0550 violette dupuy (FRA) Team Elite MTBO 1004676 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
2.00 km, 130 m, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec B 331394 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TRI0251 Mrozek Teresa TJ TŽ Třinec B 49365 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TRI0254 Ciencialová Daniela TJ TŽ Třinec B 49322 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
38P0004 Block Amelia (POL) UKS Orientus Lodz 412121 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 2027230 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
58F0250 rose-lou dupuy (FRA) Team Elite MTBO 2015570 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
45P0351 Dolińska Zuzanna (POL) KU AZS WAT Warszawa 7060403 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
45P0251 Borzym Izabela (POL) KU AZS WAT Warszawa 7020806 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
2.00 km, 105 m, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc C 2020728 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc C 2020729 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk C 2035723 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc C 1398997 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0354 Hartmannová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2051531 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0352 Švecová Šárka TJ SOKOL Plumlov C Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0353 Staňková Monika TJ SOKOL Plumlov C Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2019215 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
3.10 km, 110 m, 8 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7863 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035701 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
7RC0055 Grycová Kateřina Orienteering Academy 232865 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
7RC0051 Filipová Tereza Orienteering Academy 2027245 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
7RC0052 Nešporová Alžběta Orienteering Academy 7200901 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
7RC0053 Novotná Tereza Orienteering Academy 331514 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
7RC0054 Peterová Jana Orienteering Academy 897364 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec 49360 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
38P0018 Proga Agnieszka (POL) UKS Orientus Lodz 412347 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0152 Havlová Klára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9004 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering B 2056262 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín B 0002059737 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2073747 Ano Ano Ano Ne 225 Kč
51A0011 Lueger Anna (AUT) Team Austria Outdoor Orienteering 1250800 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
3.30 km, 145 m, 11 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga B 897346 Ano Ano Ano Ne 450 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec B 53293 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B doplní později Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
7RC9851 Čechová Tereza Orienteering Academy 2058511 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
7RC9852 Fukalová Hana Orienteering Academy 361939 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
7RC9857 Grycová Veronika Orienteering Academy 229382 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
7RC9853 Novotná Klára Orienteering Academy 331363 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
7RC9854 Pilcová Sabina Orienteering Academy 1007538 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
7RC9855 Soldánová Tereza Orienteering Academy 1007537 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
7RC9856 Vývodová Jana Orienteering Academy 2027242 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
7RC9951 Chaloupská Barbora Orienteering Academy 682365 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
7RC9952 Janošíková Tereza Orienteering Academy 682075 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
7RC9954 Kalenská Dominika Orienteering Academy 7201776 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
7RC9955 Kopecká Anna Orienteering Academy 1006615 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
7RC9956 Kubíčková Jana Orienteering Academy 224883 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
7RC9957 Poláková Tereza Orienteering Academy 2061783 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
38P0006 Filipowska Aleksandra (POL) UKS Orientus Lodz 7200162 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
38P0010 Fortuniak Weronika (POL) UKS Orientus Lodz 412191 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
38P0020 Wiecha Dominika (POL) UKS Orientus Lodz 412375 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
7RC9953 Křečková Jana Orienteering Academy 2073659 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VLI9853 Doubková Petra Slavia Liberec orienteering A 7201764 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
28P9850 Antonowicz Anna Maria (POL) Saturn Piaseczno 886680 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
51A0010 Knauder Vitoria (AUT) Team Austria Outdoor Orienteering 992710 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
35P0003 Królik Kinga (POL) Polish Junior Team Ano Ano Ano Ano 700 Kč
38P0023 Chwiałkowska Matylda (POL) UKS Orientus Lodz Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LCE9952 Šmelíková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 1399951 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
4.20 km, 175 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec B 416127 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec B 434595 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec A 7200361 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
35P0004 Morawska Maja (POL) Polish Junior Team Ano Ano Ano Ano 700 Kč
35P0005 Maciejewska Angelika (POL) Polish Junior Team Ano Ano Ano Ano 700 Kč
35P0006 Wańczyk Zuzanna (POL) Polish Junior Team Ano Ano Ano Ano 700 Kč
5.30 km, 270 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 9201068 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
11I0003 Brandi Andreina (ITA) Corsaorientamento Club Roma 700038 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno R 515006 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno R 1668661 Ano Ne Ano Ne 300 Kč
PHK8051 Topinková Monika OK 99 Hradec Králové E 515494 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
18R0001 Maiorescu Irina (ROM) CS Garage Racing 1100011 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
66P0002 Pabich Maria (POL) UKS Azymut Pabianice 553466 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
51A0004 Leonhard Karin (AUT) Team Austria Outdoor Orienteering 800024 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice E 53599 Ano Ano Ano Ne 525 Kč
22R7250 Minoiu Veronica (ROM) CS Universitatea Craiova 9000101 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 Ne Ne Ano Ne 200 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové R 995893 Ne Ne Ano Ne 200 Kč
PHK9451 Novotná Markéta OK 99 Hradec Králové E 553443 Ne Ne Ano Ne 200 Kč
13A9350 Nilsson Simkovics Anna (AUT) OLC Wienerwald 9931129 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
4.30 km, 180 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
CEL8686 Dosedělová Jana TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52593 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VPM9250 Veselá Anna KOS Slavia Plzeň C 301402 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6YC8850 Sokolová Libuše Neregistrovaní Ano Ano Ano Ne 450 Kč
RBK9253 Tesařová Eva SK Radioklub Blansko C 219244 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice B 8898 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
24P9450 Kasza Izabela (POL) Slask O-Team 886320 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
38P0001 Białkowska Aneta (POL) UKS Orientus Lodz 7200167 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PTI9474 Vítková Lucie Sportovní klub Ptení B 8849 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LLI9552 Hoidekrová Lucie LOK-o Liberec A 410734 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
28P6850 Gornicka-Antonowicz Anna (POL) Saturn Piaseczno 895015 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 Ano Ano Ano Ne 525 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
51A0002 Hauser Barbara (AUT) Team Austria Outdoor Orienteering 2042188 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
13U0051 Parkhomenko Oleksandra (UKR) OK Slavutich 502539 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
4.30 km, 180 m, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TJH7651 Komárková Lenka TJ Tolar Jindřichův Hradec C 995845 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DVP7751 Janderová Markéta DVP ORIENTATION C 232976 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
MOV7751 Švidrnochová Hana SKOB Ostrava C 436438 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
58F7750 sandrine noble (FRA) Team Elite MTBO 340573 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SKV7551 Bredlerová Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 Ne Ano Ano Ano 600 Kč
4.20 km, 175 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
34H7050 Blum Henriette (HUN) Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület 45572 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
34H7450 Blum Réka (HUN) Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület 45573 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 51636 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9501 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7250 Metelková Taťána OK 99 Hradec Králové C 331751 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 Ano Ano Ne Ne 400 Kč
4.00 km, 170 m, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KON6969 Vlachová Olga KOB Konice C doplní později Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ano Ano Ano Ano 540 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
28P6851 Wolowczyk Mariola (POL) Saturn Piaseczno 1393099 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 Ano Ano Ano Ne 525 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 438611 Ano Ano Ano Ne 525 Kč
3.50 km, 150 m, 15 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 Ne Ano Ne Ne 150 Kč
38P0008 Deredos Nina (POL) UKS Orientus Lodz 339282 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
15B0002 Denisova Natallia (BLR) Denisov Family 220541 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
17I6000 Virgolini Maria Pia (ITA) 0147 Orienteering Tarzo 205860 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
28P6450 Parfianowicz Joanna (POL) Saturn Piaseczno 895011 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
3.30 km, 145 m, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 Ne Ano Ne Ne 150 Kč
73P5650 Olbrycht Anna (POL) OLBnO 412377 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
49A0002 Wood Hilary (AUS) Lenochodi Zlín 1956420 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
15B0003 Nikitsina Tatsiana (BLR) Denisov Family 222498 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
3.10 km, 105 m, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
27H5050 Ildikó Keszthelyi (HUN) BÖF 448960 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
27H5450 Margit Jenei (HUN) BÖF 45441 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TRI4650 Gavendová Anna TJ TŽ Třinec C 49330 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
48F0005 Oudin Marie-Reine (FRA) C.O.Colmar 1603107 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
32A0002 Fesselhofer Traude (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 531209 Ne Ne Ano Ne 200 Kč
1.70 km, 85 m, 6 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 2051485 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 49381 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov C 981840 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
28P0600 Antonowicz Jan (POL) Saturn Piaseczno 886672 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek 49453 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
58F0700 célestin dupuy (FRA) Team Elite MTBO 1004685 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DCE0650 Zimová Veronika KOB Dobřichovice 224880 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DCE0651 Lukšová Eliška KOB Dobřichovice zapůjčit Ano Ano Ano Ano 480 Kč
JPV0567 Matečná Sofie Oddíl OS SK Prostějov C 2045208 Ne Ne Ano Ano 200 Kč
JPV0579 Hrubá Klára Oddíl OS SK Prostějov C 2045209 Ne Ne Ano Ano 200 Kč
1.70 km, 85 m, 6 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov C 2053552 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice C 52718 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TRI0401 Mrozek Pawel TJ TŽ Třinec C 416128 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C Ano Ano Ano Ano 400 Kč
2.10 km, 130 m, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 206390 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 Ano Ano Ano Ne 225 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 51461 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
7RC0301 Novotný Erik Orienteering Academy 2020722 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
38P0002 Bartos Zbigniew (POL) UKS Orientus Lodz 412599 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk B 2027218 Ano Ano Ano Ano 270 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit Ano Ano Ano Ano 480 Kč
2.00 km, 130 m, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 436440 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec C 8651 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 405991 Ano Ne Ne Ne 75 Kč
TBM0222 Lukáš Martin KOS TJ Tesla Brno B 416020 Ne Ne Ano Ano 150 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov C 2061810 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0300 Novák Rostislav TJ SOKOL Plumlov C Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
KVS0301 Rohlík Zbyněk SKOB Kobra Vsetín C 7864 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov B 515058 Ano Ano Ne Ne 200 Kč
3.20 km, 125 m, 12 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov A 301599 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
7RC0001 Rusin Jan Orienteering Academy 2032380 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
7RC0002 Volák Ondřej Orienteering Academy 201790 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec 8653 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
38P0003 Bartos Grzegorz (POL) UKS Orientus Lodz 412188 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
38P0007 Deredos Bruno (POL) UKS Orientus Lodz 339279 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
38P0016 Pietek Jakub (POL) UKS Orientus Lodz 412189 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
38P0019 Rzeńca Piotr (POL) UKS Orientus Lodz 7200163 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
39S0001 Kniebugl Jakub (SVK) KOBRA Bratislava 53840 Ano Ano Ano Ano 270 Kč
73S0102 Féder Medard nml. (SVK) Klub OB AŠK Pezinok 7201802 Ano Ano Ano Ano 225 Kč
73S0001 Matej Cidorík (SVK) Klub OB AŠK Pezinok 887948 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0100 Halabrín Petr TJ SOKOL Plumlov C Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové B 2058465 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0101 Hartmann Matouš TJ SOKOL Plumlov B 2051507 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
8BC0000 Svoboda David (CAN) FWOC 2012273 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
7RC0101 Gryc Vojtěch Orienteering Academy 995867 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
48F0003 Poulain Jules (FRA) C.O.Colmar 1603115 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
JPV0111 Skopal Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit Ano Ne Ano Ne 240 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 52746 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
45P0101 Zienkiewicz Grzegorz (POL) KU AZS WAT Warszawa 9556877 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
38P0025 Jasinski Maciej (POL) UKS Orientus Lodz 339285 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
4.40 km, 215 m, 14 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 361927 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno A 7200360 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
7RC9807 Pryjma Fryderik R Orienteering Academy 9980704 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
7RC9801 Kočí Josef Orienteering Academy 1007539 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
7RC9802 Kohout Matyáš Orienteering Academy 2031366 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
7RC9803 Semerád Antonín Orienteering Academy 897357 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
7RC9804 Starý Ondřej Orienteering Academy 2055354 Ano Ano Ano Ne 450 Kč
7RC9805 Vandas Daniel Orienteering Academy 9110998 Ano Ano Ano Ne 450 Kč
7RC9806 Vystavěl Ondřej Orienteering Academy 1602633 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
7RC9901 Fencl Jonáš Orienteering Academy 2070827 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
7RC9902 Horčička Vít Orienteering Academy 682370 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
7RC9908 Chupek Jakub Orienteering Academy 7200370 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
7RC9903 Chvátil Šimon Orienteering Academy 2035744 Ano Ano Ano Ne 450 Kč
7RC9904 Jiroušek Matyáš Orienteering Academy 2031354 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
7RC9905 Kašpar Petr Orienteering Academy 2069090 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
7RC9906 Šebek Petr Orienteering Academy 9903301 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
7RC9907 Thein Filip Orienteering Academy 2060270 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TRI9807 Lanc Vojtěch TJ TŽ Třinec A 49315 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
38P0014 Mordala Filip (POL) UKS Orientus Lodz 339280 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
38P0021 Wlazeł Dawid (POL) UKS Orientus Lodz 2034198 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
38P0022 Zuchmański Przemysław (POL) UKS Orientus Lodz 895244 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
7RC9909 Janečka Viktor Orienteering Academy 234537 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
25S9902 Kokoška Jakub (SVK) KOB ATU Košice 307264 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
7RC9808 Cienciala Jan Orienteering Academy 1400410 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
35P0001 Biederman Marcin (POL) Polish Junior Team Ano Ano Ano Ano 700 Kč
7RC9809 Urbaniak Jerzy Orienteering Academy Ano Ano Ano Ano 600 Kč
22R9800 Minoiu George (ROM) CS Universitatea Craiova 9000107 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
51P9800 Jurczyk Maciej (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028220 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
5.10 km, 260 m, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 53354 Ano Ano Ano Ne 450 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
7RC9701 Bořil Jan Orienteering Academy 7200584 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
7RC9702 Mielec Jaromír Orienteering Academy 515123 Ano Ano Ano Ne 450 Kč
7RC9703 Otruba Vojtěch Orienteering Academy 1007529 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
7RC9704 Semrád Ladislav Orienteering Academy 2053577 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
38P0015 Pałka Szymon (POL) UKS Orientus Lodz 887249 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
11I0005 Carlini Tommaso (ITA) Corsaorientamento Club Roma 1401561 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
11P9700 Borgiel Jarosław (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032321 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
28P9700 Wolowczyk Michal (POL) Saturn Piaseczno 9200094 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
38P0024 Rzeńca Krzysztof (POL) UKS Orientus Lodz Ano Ano Ano Ano 800 Kč
6.30 km, 295 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 920676 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
24P9400 Jurczyk Tomasz (POL) Slask O-Team 2043891 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
38P0005 Charuba Łukasz (POL) UKS Orientus Lodz 7200174 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
38P0017 Piłkowski Tadeusz (POL) UKS Orientus Lodz 842658 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
11I0001 Nisi Giacomo (ITA) Corsaorientamento Club Roma 997828 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
11I0004 Sintoni Mike (ITA) Corsaorientamento Club Roma 1789789 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk A 2027239 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 Ne Ne Ano Ne 150 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 888891 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52024 Ne Ne Ne Ano 150 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
8BC9900 Svoboda Michael (CAN) FWOC 2012274 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
11J0001 Kohei Onishi (JPN) Japan Team Ano Ano Ano Ano 0 Kč
11J0002 Yuta Tanikawa (JPN) Japan Team Ano Ano Ano Ano 0 Kč
28P9501 Wolowczyk Krzysztof (POL) Saturn Piaseczno 9200095 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
29L9100 Janušis Gediminas (LTU) Labirintas 1404017 Ne Ano Ano Ne 350 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
19P9100 Pachnik Wojciech (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 9109211 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
16B9500 Atanasov Apostol (BUL) Lovech 7226349 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 Ano Ano Ano Ne 525 Kč
32A0001 Fesselhofer Roland (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 872110 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
37H0001 Hui Siu Tung (HKG) Hong Kong Team 344359 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
66P0007 Gryzio Łukasz (POL) UKS Azymut Pabianice 887235 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
51A0001 Pacher Hannes (AUT) Team Austria Outdoor Orienteering 590115 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
51A0008 Schachner Sandro (AUT) Team Austria Outdoor Orienteering 882507 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
35P0007 Sokalski Dariusz (POL) Polish Junior Team Ano Ano Ano Ano 700 Kč
81S0001 Kvaal Østerbø Øystein (SWE) IFK Lidingö SOK 810707 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
9DC8201 Rollier Baptiste (SUI) OLG Thun 1394262 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové E 553445 Ne Ne Ano Ne 200 Kč
45P0001 Grzegorz Loniewski (POL) KU AZS WAT Warszawa 2015828 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
45P8601 Galicz Karol (POL) KU AZS WAT Warszawa 981854 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
5.40 km, 280 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 Ano Ano Ano Ne 450 Kč
TJH7701 Komárek Arnošt TJ Tolar Jindřichův Hradec C 981817 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 52008 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM8505 Kalina Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 53723 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
7VC0001 Kesteven Jared (CAN) Canadian Team 2012272 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
38P0011 Kordala Michał (POL) UKS Orientus Lodz 7200175 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
38P0013 Markowiak Sebastian (POL) UKS Orientus Lodz 339282 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
25S8804 Kaprál Matúš (SVK) KOB ATU Košice 416544 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 51470 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 Ne Ne Ano Ne 175 Kč
18U0001 Jones Ian (USA) US Team 1990051 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
29L9200 Janušis Laimonas (LTU) Labirintas 2042569 Ne Ano Ano Ne 350 Kč
66P0003 Pabich Tomasz (POL) UKS Azymut Pabianice 886310 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
66P0004 Łubis Michał (POL) UKS Azymut Pabianice 887214 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
66P0005 Ciekański Mateusz (POL) UKS Azymut Pabianice 887252 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
66P0006 Marciniak Patryk (POL) UKS Azymut Pabianice 887224 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
13U0001 Bielikov Oleksandr (UKR) OK Slavutich 335958 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416840 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
4.20 km, 210 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
34H8000 Blum László (HUN) Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület 45575 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BSO8202 Schimm Petr KOB Baník Sokolov C 2067926 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49669 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
NNN0002 Kožoušek Adam Neregistrovaní 219242 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
51A0007 Immervoll Christopher (AUT) Team Austria Outdoor Orienteering 307628 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
CEL5628 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52744 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
51A0009 Traint Stefan (AUT) Team Austria Outdoor Orienteering 887722 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PLU8001 Melcher Ota TJ SOKOL Plumlov C 2067968 Ne Ne Ano Ano 400 Kč
PLU8100 Začal Martin TJ SOKOL Plumlov C zapůjčit Ne Ne Ano Ano 440 Kč
RBK8101 Watson Kevin SK Radioklub Blansko C 37735 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
22R9400 Blejdea Alexandru (ROM) CS Universitatea Craiova 9000104 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
5.40 km, 280 m, 12 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 Ano Ano Ano Ne 450 Kč
ZBM7506 Štolfa Jaromír SK Žabovřesky Brno C 416076 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TRI7600 Cienciala Petr TJ TŽ Třinec C 49312 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 0000052246 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 331566 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
39S6401 Kniebugl Anton (SVK) KOBRA Bratislava 416747 Ano Ano Ano Ano 540 Kč
73S7303 Féder Medard str. (SVK) Klub OB AŠK Pezinok 7201804 Ano Ano Ano Ano 540 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
UOL77 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LLI7501 Pecka Vlastimil LOK-o Liberec C 682640 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 232959 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
48F0002 Poulain Antoine (FRA) C.O.Colmar 1603103 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 Ne Ano Ano Ano 600 Kč
5.10 km, 260 m, 13 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DVP7304 Jandera Tomáš DVP ORIENTATION C 232723 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
34H7400 Németi Tamás (HUN) Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület 233653 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9500 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 Ano Ne Ne Ne 150 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
11I0006 Zarfati Stefano (ITA) Corsaorientamento Club Roma 1006245 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
58F7400 francis dupuy (FRA) Team Elite MTBO 90020009 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 Ano Ano Ne Ne 400 Kč
19R7301 Suratov Timofey (RUS) Mile Sport 1005925 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
19G7401 Barrable Nick (GBR) South Yorkshire Orienteers (SYO) 501065 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
4.20 km, 210 m, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KON6431 Vlach Josef KOB Konice C 361996 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
28P6800 Antonowicz Jerzy (POL) Saturn Piaseczno 504405 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 434581 Ano Ano Ano Ne 525 Kč
48F0001 Legallais Jean-luc (FRA) C.O.Colmar 1680402 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101183 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
4.30 km, 180 m, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 2073714 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LBM6110 Matyáš Petr TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52080 Ne Ano Ne Ne 150 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
38P0009 Deredos Andrzej (POL) UKS Orientus Lodz 339275 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VRL6401 Havel Leoš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060209 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52163 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
28P6300 Wolowczyk Marek (POL) Saturn Piaseczno 1393090 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
15B0001 Denisov Valery (BLR) Denisov Family 220056 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VAM6100 Kula Jiří OB Vamberk C 51465 Ano Ano Ano Ne 525 Kč
51A0003 Kellner Gerhard (AUT) Team Austria Outdoor Orienteering 899008 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
4.00 km, 170 m, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
73P5500 Olbrycht Janusz (POL) OLBnO 886663 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 501246 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
38P0012 Lewandowski Krzysztof (POL) UKS Orientus Lodz 339281 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ZPV5517 Pospíšil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52851 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
51A0006 Zapletal Josef (AUT) Team Austria Outdoor Orienteering 9140659 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
13U0002 Parkhomenko Viacheslav (UKR) OK Slavutich 1601765 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
22R5700 Minoiu Emilian (ROM) CS Universitatea Craiova 9000108 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
3.50 km, 150 m, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
27H5300 József Bugár (HUN) BÖF 45439 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
27H5200 János Magyar (HUN) BÖF 448981 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 Ano Ano Ano Ano 540 Kč
26A0001 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 230580 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9328 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
49A0001 Dent Nick (AUS) Lenochodi Zlín 1602095 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
48F0004 Oudin Bernard (FRA) C.O.Colmar 1041252 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
3.50 km, 150 m, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 53730 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ano Ano Ano Ne 450 Kč
34H4800 Blum László István (HUN) Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület 45574 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
18G4701 Watson Ian (GBR) Manchester and District Orienteering Club 897310 Ano Ano Ano Ano 800 Kč
3.10 km, 105 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BSO4401 Schimm Dieter KOB Baník Sokolov C 8689 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
MOV4101 Diener Herbert SKOB Ostrava C 51374 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
3.10 km, 105 m, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
15C0001 Kempf Adolf (SUI) KTV Altdtorf 2043928 Ano Ano Ano Ne 450 Kč
ZPV3500 Hynek Vladimír KOB ZPV Prostějov Ano Ano Ano Ano 600 Kč
1.70 km, 85 m, 6 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ADA0851 Odehnalová Tereza OOB Spartak Adamov 2053553 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
34H0850 Németi Borbála (HUN) Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület 2019808 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
TRI0600 Cienciala Filip TJ TŽ Třinec C 49382 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
LLI0901 Pecka Matěj LOK-o Liberec C 08297 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
22U0850 Phillips Samantha (USA) OC Virginia Ne Ano Ne Ne 50 Kč
38P0026 Biesiacka Oliwia (POL) UKS Orientus Lodz 339286 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
2.50 km, 150 m, 14 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
34H7950 Aszódi Éva (HUN) Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület 2019813 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 53176 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 49400 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TRI7750 Filipková Marie TJ TŽ Třinec C 8657 Ne Ano Ano Ne 200 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 Ne Ano Ne Ne 100 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425566 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 Ano Ne Ne Ne 100 Kč
PTI6952 Vítková Miroslava Sportovní klub Ptení C 8826 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KVS6402 Rohlík Petr SKOB Kobra Vsetín C 426339 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KVS9801 Rohlík Jan SKOB Kobra Vsetín C 53672 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PLU9600 Soldán Martin TJ SOKOL Plumlov C Ne Ne Ano Ano 200 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek 49456 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek 428209 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BFM7451 Fišerová Iveta SKOB Frýdek - Místek 410791 Ne Ano Ne Ne 100 Kč
BFM9851 Fišerová Klára SKOB Frýdek - Místek 410792 Ne Ano Ne Ne 100 Kč
STE6333 Světnický Alexandr SK SKI-OB Šternberk C 426375 Ano Ano Ano Ano 540 Kč
UOL6900 Said Mahmoud SOB Olomouc C 420402 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 2073424 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
4.20 km, 210 m, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TRI7200 Filipek Daniel TJ TŽ Třinec C 53294 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PLU8450 Pullmanová Daniela TJ SOKOL Plumlov Ne Ne Ne Ano 100 Kč
DCE8250 Štrossová Veronika KOB Dobřichovice 7869 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
celkem přihlášených: 471, vklad: 236805 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.