Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
07.11.2015
Místo konání:
Běleč nad Orlicí
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T     VRL    
3.40 km, 5 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM0550 Mikysková Adéla OB Vamberk C 51468 50 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 50 Kč
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí 2085581 50 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 50 Kč
81C0750 Mácová Natálie Cirkus Čakovice 2088194 50 Kč
81C0650 Mácová Štěpánka Cirkus Čakovice 2088190 50 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín 0000004745 50 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín 0000000000 50 Kč
SJC0552 Kejvalová Radka Sportcentrum Jičín 0000000000 50 Kč
SJC0651 Kovaříková Daniela Sportcentrum Jičín C 0000004293 50 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009523 50 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027235 50 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 50 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 50 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 50 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 50 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 2075647 50 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 50 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 50 Kč
CHC0652 Krummerová Veronika K.O.B. Choceň C 206484 50 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 331315 100 Kč
2.04 km, 7 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 426343 50 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí C 2085600 50 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083356 50 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083389 50 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425542 50 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025350 50 Kč
BRU0551 Školníková Karla Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425516 50 Kč
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425514 50 Kč
LTU0550 Mitkovová Jindřiška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 50 Kč
LTU0650 Pešanová Valérie OOB TJ Lokomotiva Trutnov 405972 50 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec C 9043 50 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 9050 50 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 50 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2085657 50 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 50 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 50 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové C 2085583 50 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové C 28659 50 Kč
PHK0655 Zurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 50 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 50 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2073718 50 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070812 50 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 50 Kč
LPU0554 Trlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice C 2049560 50 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 50 Kč
2.71 km, 9 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 50 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí C 2087684 50 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 50 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 2078470 50 Kč
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 50 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 50 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové B 2025341 50 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 7206547 50 Kč
SJC0351 Procházková Kateřina Sportcentrum Jičín C 0000004285 50 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 0000052618 50 Kč
KOR0350 Šafránková Eliška OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067980 50 Kč
BRU0352 Jirásková Barbora Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 50 Kč
LTU0350 Kinclová Natálie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 50 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 50 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078482 50 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 425585 50 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice B 2032104 50 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 9200532 50 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 219207 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 50 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 50 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 2025372 50 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 438036 50 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 50 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové C 2087682 50 Kč
2.09 km, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0399 Musilová Elena KOB Ústí nad Orlicí B 681880 50 Kč
SHK0355 Prokšíková Anna Agáta OK Slavia Hradec Králové C 9196 50 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 51489 50 Kč
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425566 50 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov 405971 50 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057583 50 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057581 50 Kč
LPU0454 Chrbolková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 9304 50 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 2075648 50 Kč
LPU0361 Pinke Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2075616 50 Kč
LPU0477 Brancuská Monika OK Lokomotiva Pardubice 2081390 50 Kč
6NC0451 Šodorová Katarína Šodorovi 50 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové C 9423 50 Kč
PHK0356 Pató Johanna OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
3.65 km, 11 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 50 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí C 2087714 50 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 50 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 50 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 50 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 410360 50 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 50 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 50 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň B 9560 50 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0002056293 50 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín C 0002082909 50 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 50 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 0002056290 50 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín B 0002075653 50 Kč
SJC0154 Tumová Adéla Sportcentrum Jičín C 0002056297 50 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 50 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002073747 50 Kč
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk A 0000416295 50 Kč
JIL0154 Dvořáková Anna OK Jilemnice C 2035715 50 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov B 51808 50 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec C 51108 50 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 50 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice A 425545 50 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 50 Kč
CHC0151 Jelínková Zuzana K.O.B. Choceň C 206405 50 Kč
PHK0256 Holšteinová Veronika OK 99 Hradec Králové C 51176 50 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové C 2070820 50 Kč
2.71 km, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 09594 50 Kč
ZAM0152 Hnátnická Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 0000416281 50 Kč
STH0254 Bachtíková Petra SK Studenec C 2009002 50 Kč
LPU0159 Brancuská Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049518 50 Kč
LPU0161 Schlogerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 2056266 50 Kč
6NC0151 Šodorová Zuzana Šodorovi 50 Kč
4.45 km, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM9951 Barnetová Veronika OB TJ Sokol Žamberk B 2053564 80 Kč
SHK0052 Roušalová Denisa OK Slavia Hradec Králové C 09840 80 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 80 Kč
SHK0050 Charvátová Kateřina OK Slavia Hradec Králové C 331229 80 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 80 Kč
ZAM0053 Pachelová Anna OB TJ Sokol Žamberk C 0002053566 80 Kč
ZAM0054 Procházková Tereza OB TJ Sokol Žamberk B 0002058527 80 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 80 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 7201754 80 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2027245 80 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 80 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 80 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 320290 80 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 80 Kč
6.71 km, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 80 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 80 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 981842 80 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 80 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 80 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 80 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9101107 80 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 80 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 0000995813 80 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 80 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009536 80 Kč
ASU9299 Kopecká Eliška Magnus Orienteering C 682342 80 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 80 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 80 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 80 Kč
LPU9261 Petráčková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 995792 80 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 80 Kč
LPU8752 Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice E 515136 80 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 80 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 80 Kč
SNA8951 Zákravská Šárka TJ START Náchod C 410778 80 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 80 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 80 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 7260024 80 Kč
PHK8152 Matušincová Lucie OK 99 Hradec Králové C 52185 80 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 80 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 80 Kč
4.78 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
8RC8750 Rochlová Kateřina BZP 682628 80 Kč
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 80 Kč
CHT7654 Besedová Petra OOB SK Chrast C 51776 80 Kč
ALB9050 Horká Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8279 80 Kč
SHK8552 Stulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 80 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 682690 80 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 80 Kč
LPU8660 Drahorádová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9254 80 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 80 Kč
LPU9155 Marešová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 80 Kč
LPU8352 Odvodyová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 835307 80 Kč
LPU8257 Procházková Romana OK Lokomotiva Pardubice C 410783 80 Kč
LPU8960 Procházková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 515036 80 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice 7204993 80 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 80 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OB Vamberk C 9677 80 Kč
KON9255 Pangrácová Marie KOB Konice 9453 80 Kč
PHK8359 Jiranová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 888650 80 Kč
SJC7752 Rudolfová Jana Sportcentrum Jičín C 0002020719 160 Kč
5.94 km, 22 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP6851 Horáková Jindra SK OK 24 Praha C 8950 80 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 80 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 80 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 9551 80 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 80 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 80 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 80 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 80 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 80 Kč
5.35 km, 18 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 9735 80 Kč
ZAM7051 Chládková Eva OB TJ Sokol Žamberk C 2053562 80 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 80 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8966 80 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 9680 80 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 80 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 80 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 80 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 80 Kč
SHK7751 Krunčíková Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 80 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 80 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 80 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 80 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 80 Kč
81C0050 Mácová Martina Cirkus Čakovice 1400418 80 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 80 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 80 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 80 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 80 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009801 80 Kč
ZAM5851 Koblížková Hana OB TJ Sokol Žamberk C 0000009031 80 Kč
BRU7151 Kolářová Andrea Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425506 80 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 80 Kč
BRU7550 Mádlová Denisa Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 80 Kč
BRU7650 Jansová Romana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425504 80 Kč
BRU7452 Školníková Marcela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425512 80 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 80 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 80 Kč
LPU7155 Fenclová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9650 80 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 80 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 80 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 80 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 80 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 80 Kč
6NC7351 Šodorová Magda Šodorovi 682660 80 Kč
KUN7351 Boháčová Alena TJ Sokol Kunvald 09026 80 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 80 Kč
PHK6353 Lamichová Iva OK 99 Hradec Králové C 9438 80 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 80 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 80 Kč
4.51 km, 17 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 80 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 80 Kč
SHK6151 Novotná Iva OK Slavia Hradec Králové C 7203454 80 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 80 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 80 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 80 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 80 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 80 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 80 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 80 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 80 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 80 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 80 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové 219239 80 Kč
4.25 km, 16 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 80 Kč
SHK6950 Holečková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 9442 80 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 80 Kč
SHK6552 Bernartová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 410771 80 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 49868 80 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 80 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 0000009918 80 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 80 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 80 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 80 Kč
SNA5952 Zvěřinová Darina TJ START Náchod C 51443 80 Kč
LPU6755 Bürgerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2053558 80 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 80 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 80 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 80 Kč
ZAM6351 Cabalková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 53569 80 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 80 Kč
NPA6851 Iveta Machová SK LOB Nová Paka 9694 80 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 80 Kč
DKP6652 Lustigová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 434580 80 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 80 Kč
4.12 km, 15 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 80 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 80 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
SHK5751 Stulíková Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 9116 80 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 80 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 80 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301116 80 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 80 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 80 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 80 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 80 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 80 Kč
SHK5951 Vychodilová Jiřina OK Slavia Hradec Králové C 9897 80 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 80 Kč
3.39 km, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009539 80 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB TJ Sokol Žamberk C 0002056289 80 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 80 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 80 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 80 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 80 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 80 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 80 Kč
3.40 km, 6 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 50 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 50 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín C 0000004275 50 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín 0000000000 50 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín 0000000000 50 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová C 2060236 50 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 331689 50 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061791 50 Kč
KOR0500 Zářecký Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051498 50 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov 416292 50 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov 425571 50 Kč
LPU0506 Dvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2075618 50 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 50 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 50 Kč
CHC0500 Skalický Jan K.O.B. Choceň 232902 50 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 50 Kč
PHK0506 Polanský Tomáš OK 99 Hradec Králové C 2085620 50 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín 0000000000 100 Kč
2.04 km, 7 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232649 50 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice C 425563 50 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové C 2082901 50 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 50 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín C 0000008225 50 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 50 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425589 50 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027229 50 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027238 50 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025360 50 Kč
ZAM0501 Hiller Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 0000009029 50 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 50 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425561 50 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 50 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078481 50 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 50 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2045219 50 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 50 Kč
LPU0507 Vodička Igor OK Lokomotiva Pardubice C 2075643 50 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 50 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 50 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové C 2070847 50 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 50 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové C 2080972 50 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř C 2081396 100 Kč
2.85 km, 11 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 50 Kč
KUO0302 Ráček Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2085625 50 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 50 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 50 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073745 50 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 50 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové B 2088201 50 Kč
SHK0301 Makovský Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 51500 50 Kč
CHC0301 Grundman Viktor K.O.B. Choceň C 2060285 50 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín C 0000004290 50 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 50 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín B 0002080982 50 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0000004742 50 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416342 50 Kč
SRK0301 Pokorný Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405995 50 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 50 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 50 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057589 50 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 50 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 50 Kč
LPU0301 Fencl Jáchym OK Lokomotiva Pardubice B 9651 50 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice B 2045238 50 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 2035734 50 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 2049515 50 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka C 9686 50 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 9688 50 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 9693 50 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 50 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2049536 100 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice B 7200597 100 Kč
2.25 km, 7 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0301 Pávek Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 2085585 50 Kč
HOR0404 Schneidewind Richard TJ Jiskra Hořice 50 Kč
CHC0302 Slavík Matěj K.O.B. Choceň C 9558 50 Kč
SJC0405 Tuček Jakub Sportcentrum Jičín C 0002088208 50 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 50 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051472 50 Kč
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 50 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 50 Kč
LPU0211 Lacina Jindřich OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 50 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 50 Kč
LPU0311 Pinke Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2085649 50 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 50 Kč
PHK0303 Valenta Šimon OK 99 Hradec Králové C 2090871 50 Kč
LTU0402 Termer Václav OOB TJ Lokomotiva Trutnov 100 Kč
4.45 km, 14 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 50 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 50 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7200595 50 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 50 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice B 2078455 50 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 50 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 50 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 50 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 50 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 9190 50 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín B 0002056299 50 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 0002056295 50 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 0002053545 50 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000682693 50 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405991 50 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009496 50 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002070826 50 Kč
SRK0203 Tomeš Matyáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405993 50 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk B 0000009284 50 Kč
BRU0103 Školník Eduard Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011796 50 Kč
BRU0104 Kolář Adam Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0000425513 50 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0002032387 50 Kč
LTU0200 Hanák Dominik OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057586 50 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 303925 50 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 50 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec B 7204987 50 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2075644 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 50 Kč
LPU0207 Šimek Viktor OK Lokomotiva Pardubice C 2049517 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9744 50 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 50 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 4768 50 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 50 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 50 Kč
3.75 km, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0201 Kudrna Dalibor KOB Ústí nad Orlicí C 52324 50 Kč
KUO0202 Kroutil Jan KOB Ústí nad Orlicí 000131 50 Kč
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 50 Kč
KOR0201 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 50 Kč
HOR0200 Kuneš Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2032181 50 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057576 50 Kč
LPU0201 Růžička Radek OK Lokomotiva Pardubice C 320291 50 Kč
NPA0201 Satranský Martin SK LOB Nová Paka C 9695 50 Kč
TYN0101 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 405980 50 Kč
DKP0202 Lustig Adam Oddíl OB Kotlářka B 515410 50 Kč
PHK0000 Morvay Tomáš OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
5.23 km, 17 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 80 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice 425529 80 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 80 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 0002025365 80 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059739 80 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín B 0002056271 80 Kč
ZAM9903 Doleček Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 0002053567 80 Kč
ZAM9902 Sourada Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 0001400449 80 Kč
BRU0002 Jansa Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032372 80 Kč
LTU9900 Juhász Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057578 80 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 80 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 80 Kč
ZAM9901 Friml Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 2058526 80 Kč
LPU0009 Bürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 80 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 80 Kč
4.03 km, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB0000 Dudášek Ondřej KOB Dobruška C 7254 80 Kč
SJC0006 Dubský Vojtěch Sportcentrum Jičín C 0000500262 80 Kč
7.31 km, 22 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice B 2035717 80 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002017682 80 Kč
LPU9706 Bezdíček Kryštof OK Lokomotiva Pardubice B 436968 80 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 80 Kč
LPU9702 Novotný Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9308 80 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 80 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 80 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 160 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 7202576 160 Kč
8.35 km, 27 kontrol
Rank. koef.: 1
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49809 80 Kč
69X8500 Lužnický Jiří HO Humanita 7205016 80 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7206543 80 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 80 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 80 Kč
66C8501 Krunčík Pavel Amatéři 682691 80 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 80 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 80 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 80 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 80 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 80 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 80 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 9705 80 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 886714 80 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 80 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 80 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 80 Kč
33X8500 Falta Ondřej ExJil 9750 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
ALB8400 Kadečka Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7208 80 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 80 Kč
SHK8215 Bláha Jan OK Slavia Hradec Králové C 9145 80 Kč
SHK7905 Svoboda Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 9138 80 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 80 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 80 Kč
SHK8804 Vojta Marek OK Slavia Hradec Králové C 9841 80 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 80 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 80 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000886288 80 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 80 Kč
SNA8702 Škoda Jáchym TJ START Náchod 405988 80 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 80 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 80 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 410798 80 Kč
LPU9302 Kos Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 410796 80 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 80 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 2053589 80 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 80 Kč
SNA7106 Macek Martin TJ START Náchod C 9390 80 Kč
69X8200 Tůma Martin HO Humanita 7205004 80 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 80 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 80 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 160 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 0000004298 160 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 160 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 160 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 2081397 160 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice C 995852 160 Kč
7.06 km, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 80 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 80 Kč
KON9411 Semerád Jan KOB Konice C 2083362 80 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 80 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 80 Kč
KOR9700 Šafránek Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083388 80 Kč
KOR9000 Růžička Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí 2067958 80 Kč
SRK8805 Jirčák Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000920697 80 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 0002083373 80 Kč
CET8601 Hruška Petr TJ Loko Česká Třebová C 9727 80 Kč
LTU7800 Procházka Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov 9779 80 Kč
LPU8612 Fatura Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2067400 80 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 80 Kč
LPU8607 Kaštánek Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9350 80 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 80 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 80 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9867 80 Kč
LPU8303 Žemlička Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9283 80 Kč
PHK9803 Havlíček Samuel OK 99 Hradec Králové C 9679 80 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové E 515420 80 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 160 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9614 160 Kč
2EX8500 Šebrle Jiří Kufr 9728 160 Kč
7.31 km, 22 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín C 995817 80 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 896967 80 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 80 Kč
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 80 Kč
SJC7303 Kraus Petr Sportcentrum Jičín C 0000009898 80 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín 0002085566 80 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009500 80 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032382 80 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 80 Kč
BRU7301 Školník Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011799 80 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 80 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 80 Kč
LTU7500 Pešan Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 80 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 80 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 80 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7200596 80 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 80 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 80 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 2053543 80 Kč
6.53 km, 20 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9737 80 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 80 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OB Vamberk C 09586 80 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 80 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 80 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 80 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 80 Kč
1FC7800 Vávra Aleš Wamaš zapůjčit 80 Kč
SHK7800 Suchý Petr OK Slavia Hradec Králové C 2069098 80 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 80 Kč
81C8000 Máca Petr Cirkus Čakovice zapůjčit 80 Kč
22C7100 Kronika Miroslav www.SPORTeM.info 1398999 80 Kč
KUO7101 Holubář David KOB Ústí nad Orlicí C 2060252 80 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 80 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301106 80 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 80 Kč
LPU7516 Trlida Vratislav OK Lokomotiva Pardubice C 0 80 Kč
8RC7100 Věříš Jan BZP 682602 80 Kč
6NC7301 Šodor Kristián Šodorovi 80 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 80 Kč
6.55 km, 19 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM5401 Kotlář Vladimír OB Vamberk C 9667 80 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 80 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 80 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 80 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 80 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 80 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 80 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 80 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 80 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 80 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 80 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 80 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB TJ Sokol Žamberk C 0000232634 80 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 80 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 80 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 80 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 80 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 80 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 80 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 80 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 80 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 80 Kč
ZAM6801 Levý Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 331587 80 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 80 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 80 Kč
PHK6201 Ježek Jiří OK 99 Hradec Králové C 9839 80 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 80 Kč
5.94 km, 22 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 80 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 80 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 80 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 51777 80 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 80 Kč
HOS6201 Falta Jiří TJ Tatran Hostinné C 9749 80 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 80 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 80 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 80 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 80 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 80 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 80 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 80 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 80 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 0002085624 80 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 80 Kč
BRU6902 Frömmel Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033633 80 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 80 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 80 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416282 80 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 426378 80 Kč
LPU6803 Brancuský Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 2075640 80 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 80 Kč
2MX6200 Vladimír Lederer neregistrovaný Lederer zapůjčit 80 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 80 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 80 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9025 80 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 160 Kč
5.99 km, 18 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 80 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 80 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 80 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
SOP5601 Volný Jiří OOB TJ Slezan Opava C 301232 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
SHK5900 Holeček Petr OK Slavia Hradec Králové C 2049556 80 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 9571 80 Kč
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 80 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 80 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009818 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 80 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 80 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 80 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 80 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 80 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 80 Kč
PPU6001 Broulík Miloš KOB Pardubice C 9655 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 80 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 80 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 9837 80 Kč
4.51 km, 17 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 80 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 80 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 80 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 80 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 80 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 80 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 80 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 80 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 80 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 80 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 80 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 80 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 80 Kč
DKP5601 Lustig Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 436443 80 Kč
4.11 km, 18 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 0000009948 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 80 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 0000009039 80 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 80 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 80 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 80 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 80 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 80 Kč
3.39 km, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8963 80 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 80 Kč
LPU4001 Koudelka Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9347 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
3.40 km, 5 kontrol
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 50 Kč
CHT1051 Besedová Barborka OOB SK Chrast C 232881 50 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 50 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2082904 50 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8991 50 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov 50 Kč
81C1050 Mácová Barbora Cirkus Čakovice zapůjčit 50 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín 0000000000 50 Kč
SJC0902 Kejval Vojtěch Sportcentrum Jičín 0000000000 50 Kč
SJC1002 Pešek Matěj Sportcentrum Jičín 0000000000 50 Kč
SJC0500 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín 50 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 50 Kč
VRL0603 Vrbata Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 08957 50 Kč
KOR0802 Novotný Michal OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051501 50 Kč
KOR0950 Sehnoutková Anna OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 50 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk C 0000009593 50 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
1QC6350 Čechová Marie Neregistrovaní-HK 410797 50 Kč
KOR0750 Hovorková Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051525 50 Kč
BRU0700 Jirásek Petr Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425503 50 Kč
BRU1050 Jansová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425505 50 Kč
LTU0850 Pešanová Emma OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057585 50 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 50 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 50 Kč
HOR0750 Vávrová Anna TJ Jiskra Hořice C 2049528 50 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 50 Kč
LPU1352 Jirásková Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2080983 50 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 50 Kč
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 828384 50 Kč
LPU0755 Stará Magdalena OK Lokomotiva Pardubice C 9348 50 Kč
LPU0640 Munzar Jakub OK Lokomotiva Pardubice 0 50 Kč
LPU0503 Starý Martin OK Lokomotiva Pardubice C 224865 50 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 50 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 9299 50 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 51128 50 Kč
LPU0855 Trlidová Anika OK Lokomotiva Pardubice C 2081384 50 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 50 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 9211 50 Kč
LPU0977 Žáková Anna OK Lokomotiva Pardubice 425554 50 Kč
LPU0947 Žák Daniel OK Lokomotiva Pardubice 232604 50 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 50 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7259 50 Kč
SNA0850 Macková Šárka TJ START Náchod C 2060238 50 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 50 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 50 Kč
PHK8888 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové 2059756 50 Kč
TUR1212 Mrázek Václav OOB TJ Turnov 8206 50 Kč
SHK0900 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové 7753 50 Kč
SHK9999 Čečka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové 9101115 50 Kč
PHK0800 Příkazský Josef OK 99 Hradec Králové C 2080949 50 Kč
CTB0999 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř zapůjčit 50 Kč
SHK9991 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové 9845 50 Kč
SHK9992 Kočí Miroslav OK Slavia Hradec Králové 2088152 50 Kč
SHK9998 Remiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové 420437 50 Kč
SHK9997 Remiš Šimon OK Slavia Hradec Králové 331276 50 Kč
SHK9996 Machková Berenika OK Slavia Hradec Králové 331576 50 Kč
SHK9995 Morávková Alžběta OK Slavia Hradec Králové 9128 50 Kč
SHK9994 Šatínský Filip OK Slavia Hradec Králové 50 Kč
SHK9993 Kociánová Hana OK Slavia Hradec Králové 50 Kč
SHK8808 Kočí Antonín OK Slavia Hradec Králové 9121 50 Kč
PHK0288 Růžičková Magdaléna OK 99 Hradec Králové 339560 50 Kč
PHK8787 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové 9387 50 Kč
PHK8788 Fialová Adéla OK 99 Hradec Králové 50 Kč
LPU1480 Žemličková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice 9266 50 Kč
2.25 km, 7 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 301611 50 Kč
33X8850 Faltová Jana ExJil 9763 50 Kč
ALB8950 Sojková Petra OOB Albrechtice nad Orlicí 7215 50 Kč
SHK5701 Stulík Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9113 50 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 50 Kč
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 50 Kč
49C6900 Dachovský Radovan Tempo Malšovice 09468 50 Kč
KOR7050 Hammová Dita OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083380 50 Kč
KOR8550 Novotná Tereza OB DDM Kostelec nad Orlicí 2087632 50 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051520 50 Kč
KOR8150 Zářecká Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí 09598 50 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083387 50 Kč
SRK7712 Šabata Milan st. SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 425579 50 Kč
SRK7751 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 301130 50 Kč
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301107 50 Kč
SRK7711 Marios Stavrinou SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 2027228 50 Kč
ZAM8451 Šiffelová Lenka OB TJ Sokol Žamberk 0002075624 50 Kč
HOR7650 Kunešová Petra TJ Jiskra Hořice C 1398984 50 Kč
BRU0701 Mádle Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032375 50 Kč
BRU6851 Švábová Michaela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002011794 50 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057595 50 Kč
LTU8400 Ondrejček Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov 301593 50 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 2056309 50 Kč
LPU8848 Lacina Martin OK Lokomotiva Pardubice 2075646 50 Kč
LPU4488 Málková Andrea OK Lokomotiva Pardubice 216472 50 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 253351 50 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 416266 50 Kč
LPU7663 Schlogerová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 2056304 50 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 50 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 50 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 50 Kč
HOR6800 Vaňura Tomáš TJ Jiskra Hořice C 2087718 50 Kč
JIL9999 Suchardová Jana OK Jilemnice 426351 50 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 50 Kč
LTUxxxx Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50 Kč
LTU9999 Termerová jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 50 Kč
PHK1111 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové 50 Kč
PHK2222 Příkazská Petra OK 99 Hradec Králové 50 Kč
PHK8808 Sears Nathan OK 99 Hradec Králové 50 Kč
KON9256 Pangrácová Anna KOB Konice 50 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 518 50 Kč
SJC0604 Tumová Jana Sportcentrum Jičín 50 Kč
NNN9999 Kleinová Andrea Neregistrovaní 50 Kč
6.53 km, 20 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
36X9100 Kardaczová Karolína Run for Fun zapůjčit 80 Kč
SJC8355 Musilová Vendula Sportcentrum Jičín C 51563 80 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 80 Kč
SJC1000 Musil Jakub Sportcentrum Jičín 80 Kč
SJC7500 Kejval Jaromír Sportcentrum Jičín 80 Kč
BRU7251 Frömmelová Dana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887923 80 Kč
SRK7713 Pokorný Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 2027249 80 Kč
3HX9100 Vitvar Ondřej RHS zapůjčit 80 Kč
3IX9999 Jireš František Zelenkovi 301639 80 Kč
3IX8888 Zelenková Lenka Zelenkovi 405951 80 Kč
3IX7777 Zelenka Martin Zelenkovi 80 Kč
PHK7777 Ježek Martin OK 99 Hradec Králové 9379 80 Kč
11M8500 Gonzalez de castilla Jose Pablo (MEX) Go!Mez 160 Kč
PHK9502 Růžička Karel OK 99 Hradec Králové C 682082 80 Kč
5.38 km, 22 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 80 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2300842 80 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 80 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 80 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9000 80 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 80 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 80 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 80 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 80 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2020709 80 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 80 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 80 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8999 80 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8968 80 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 80 Kč
VRL0001 Kubát Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 339555 80 Kč
VRL7507 Vrbata Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060233 80 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 80 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 80 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 80 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 80 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 80 Kč
celkem přihlášených: 823, vklad: 56280 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.