Přihlášky závodu: Pěkné Prázdniny s OB

Datum:
22.08.2015
Místo konání:
Kacanovy
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21UK     D21UL     D21E     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21UK     H21UL     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 1235
Náhradníků: 500
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
81C0750 Mácová Natálie Cirkus Čakovice 2088194 Ano Ano Ano 300 Kč
81C0650 Mácová Štěpánka Cirkus Čakovice 2088190 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 Ano Ano Ano 300 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 Ano Ano Ano 300 Kč
DKP0750 Štoková Sofie Oddíl OB Kotlářka C 515403 Ano Ano Ano 300 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 410247 Ano Ano Ano 300 Kč
HCE0651 Kolencová Sára TJ Hostivice C zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
KAM0752 Blahová Karolína OK Kamenice C 2053549 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 Ano Ano Ano 300 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov C zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53374 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 Ano Ano Ano 300 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
ROU0699 Červená Anna SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C zapůjčit Ne Ne Ano 340 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava C 2049590 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408035 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0750 Baloghová Zora (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2028798 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 Ano Ano Ano 300 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov C zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov C zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
TJN1061 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408033 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole C 2079497 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole C 2079493 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov C 411518 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049520 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec C 206416 Ano Ano Ano 300 Kč
ROZ0650 Křístková Veronika OK Roztoky C zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
ROZ0651 Křístková Viktorie OK Roztoky C zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 Ano Ano Ano 300 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C Ano Ano Ano 300 Kč
37C0650 Bestová Tereza Bez registrace 224868 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 Ano Ano Ano 300 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0002053583 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0000438036 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0000425599 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002078488 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava C 436428 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 Ano Ano Ano 300 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec C 2060281 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 Ano Ano Ano 300 Kč
HAV0451 Švidrnochová Eliška OB Havířov C 436422 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0551 Vorlíčková Martina (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049985 Ano Ano Ano 300 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov C 1403054 Ano Ano Ano 300 Kč
RUM0451 Nedvídková Katka ZOOB Rumburk C 336704 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole C 2083385 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVO0353 Kramlová Kateřina OB SK Zvole C 2083376 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole C 2079492 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVO0351 Vrtišková Kateřina OB SK Zvole C 2079505 Ano Ano Ano 300 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 Ano Ano Ano 300 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 Ano Ano Ano 300 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 Ano Ano Ano 300 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem B 2080901 Ano Ano Ano 300 Kč
ROZ0350 Křístková Magdalena OK Roztoky C 51895 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP0350 Pokorná Linda SK Praga C Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 Ano Ano Ano 300 Kč
PVP0450 Čechmánková Anna VSK Přírodní vědy Praha C 347887 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069097 Ano Ano Ano 300 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 Ano Ano Ano 300 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000416271 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0002020709 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava C 2070839 Ano Ano Ano 300 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 52925 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416830 Ano Ano Ano 300 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0254 Hornychová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232506 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069091 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 0002056290 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín B 0002075653 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0154 Tumová Adéla Sportcentrum Jičín C 0002056297 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0002056270 Ano Ano Ano 300 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice 440404 Ano Ano Ano 300 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 Ano Ano Ano 300 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov C 2035709 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov B 51808 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 Ano Ano Ano 300 Kč
VBA0251 Dorota Šmelíková ŠK VAZKA Bratislava 338218 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec B 2051486 Ano Ano Ano 300 Kč
47S0250 Miklušová Tamara (SVK) TJ Rapid Bratislava 434822 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002073747 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007203465 Ano Ano Ano 300 Kč
47S0150 Kubenová Alžbeta (SVK) TJ Rapid Bratislava 445622 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno B 53247 Ano Ano Ano 300 Kč
9EC0250 Petriláková Anežka Rozárie Příbram zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL0052 Pilná Bára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000426376 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000426374 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0000425555 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň B 320290 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 7205002 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 Ano Ano Ano 450 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín A 7203458 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice A 436964 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP0051 Kosíková Eliška USK Praha C 9101185 Ano Ano Ano 450 Kč
47S9950 Miklušová Tereza (SVK) TJ Rapid Bratislava 435207 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2027245 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 Ano Ano Ano 450 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga B 897346 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga C 443101 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha B 428223 Ano Ano Ano 450 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 Ano Ano Ano 450 Kč
KUL9950 Glöcknerová Anna KOB Ústí nad Labem 2082937 Ano Ano Ano 450 Kč
29P9951 Piwko Gabriela (POL) Paulinum J.G. 1411018 Ano Ano Ano 450 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 7205001 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín A 436954 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice B 515001 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 886274 Ano Ano Ano 450 Kč
TUR9758 Müller Dorothea OOB TJ Turnov B 1621997 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 Ano Ano Ano 450 Kč
VPM9751 Hlinovská Johana KOS Slavia Plzeň B 2035166 Ano Ano Ano 450 Kč
VPM9752 Obytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 Ano Ano Ano 450 Kč
VPM9753 Šafrhansová Lucie KOS Slavia Plzeň B 2060399 Ano Ano Ano 450 Kč
VPM9853 Kroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 2032161 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 2070818 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec A 2056306 Ano Ano Ano 450 Kč
CST9851 Štefanyuková Eliška OB Strakonice C 436439 Ano Ano Ano 450 Kč
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec R 7200361 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 Ano Ano Ano 450 Kč
23P9550 Drągowska Maria (POL) OK!Sport Warszawa 887233 Ano Ano Ano 450 Kč
29P9651 Izydorczyk Urszula (POL) Paulinum J.G. 7200189 Ano Ano Ano 450 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP7550 Nyklová Helena Matfyz Praha C 51872 Ano Ano Ano 450 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 Ano Ano Ano 450 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice C 428250 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH9452 Tichá Tereza SJH Jindřichův Hradec R 995864 Ano Ano Ano 450 Kč
63S6350 Bornetun Ulrika (SWE) Skillingaryds FK 7010716 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové C 1008144 Ano Ano Ano 450 Kč
ROZ7450 Křístková Hana OK Roztoky C 51608 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 Ano Ano Ano 450 Kč
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun C 7200131 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000515185 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7203326 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka R 9944499 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice R 232409 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 Ano Ano Ano 450 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov R 1210495 Ano Ano Ano 450 Kč
11R8050 Minakova Ekaterina (RUS) Orienta-MosCompass 9999980 Ano Ano Ano 450 Kč
VPM8787 Doležalová Vendula KOS Slavia Plzeň C 995858 Ano Ano Ano 450 Kč
11H9201 Tóth Korinna (HUN) Budai Osforrás 888359 Ano Ano Ano 450 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 Ano Ano Ano 450 Kč
18D9650 Starke Paula (GER) Post SV Dresden 9999999 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 Ano Ano Ano 450 Kč
Rank. koef.: 1
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 Ano Ano Ano 450 Kč
LIT8352 Pavlíková Jitka KOB Litvínov C 8113 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové C 2051524 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9101107 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka R 9999888 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN7754 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN9353 Krpatová Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416846 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 Ano Ano Ano 450 Kč
18D8650 Moraweck Karolin (GER) Post SV Dresden 411433 Ano Ano Ano 450 Kč
18D8750 Kraemer Jitka (GER) Post SV Dresden 9200394 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 0000995813 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC8551 Procházková Zuzana Sportcentrum Jičín C 0000009969 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7751 Boumová Irena USK Praha C 51739 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 Ano Ano Ano 450 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 Ano Ano Ano 450 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK9352 Reslová Hana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000981839 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8857 Kolešová Helena OK Lokomotiva Pardubice C 253357 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 995812 Ano Ano Ano 450 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 Ano Ano Ano 450 Kč
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 445644 Ano Ano Ano 450 Kč
71D9350 Nieke Corinna (GER) USV TU Dresden 1280593 Ano Ano Ano 450 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 Ano Ano Ano 450 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8256 Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 1407425 Ano Ano Ano 450 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 7201202 Ano Ano Ano 450 Kč
Rank. koef.: 1
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002042537 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 Ano Ano Ano 450 Kč
DKL8150 Šeborová Tereza KOB Kladno C 52228 Ano Ano Ano 450 Kč
23P8500 Wysocka Malwina (POL) OK!Sport Warszawa 886617 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA8852 Vejstrková Zuzana OK Chrastava C 4662 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA8650 Šulcová Veronika OK Chrastava C 8193 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK8950 Kettnerová Dana OK Slavia Hradec Králové C 7201193 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK8550 Ondřejová Dita Terezie OK Slavia Hradec Králové C 9915 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK8256 Doležalová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 9148 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 9125 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 09880 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 232415 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC7751 Fejková Marcela Sportcentrum Jičín C 0000009910 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN7950 Vokurková Marta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253111 Ano Ano Ano 450 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 Ano Ano Ano 450 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP8151 Neuhäuserová Ladislava USK Praha C 5641 Ano Ano Ano 450 Kč
VPM7995 Vodrážková Kateřina KOS Slavia Plzeň C 53252 Ano Ano Ano 450 Kč
VPM8494 Lesová Markéta KOS Slavia Plzeň C 886266 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 51659 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 Ano Ano Ano 450 Kč
22P8750 Puternicka Joanna (POL) Warszawa 9870922 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI8450 Křenková Blanka LOK-o Liberec C 51207 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI9550 Košková Anička LOK-o Liberec B 1398995 Ano Ano Ano 450 Kč
71D8150 Kroupa Diana (GER) USV TU Dresden 02230 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 Ano Ano Ano 450 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49973 Ano Ano Ano 450 Kč
18D9250 Rückerová Petra (GER) Post SV Dresden 51132 Ano Ano Ano 450 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 Ano Ano Ano 450 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 51554 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP8656 Skripniková Petra OK Sparta Praha C 53159 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH8651 Kovářová Lenka SJH Jindřichův Hradec C 7201828 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 Ano Ano Ano 450 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL8353 Knoblochová Kamila OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8952 Ano Ano Ano 450 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI8956 Kafková Tereza OK Jihlava C 52335 Ano Ano Ano 450 Kč
Rank. koef.: 1
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000886273 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL8052 Dančáková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000000000 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL7651 Fikar Stránská Linda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002011837 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000206480 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000232639 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008966 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000425562 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000331619 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC8552 Pavlová Petra K.O.B. Choceň C 2011852 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM9053 Smoradová Barbora SK Žabovřesky Brno C 2053561 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC8355 Musilová Vendula Sportcentrum Jičín C 0000051563 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB8750 Khýnová Radka KOB Dobruška C 7221 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 515409 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP9855 Jarešová Lucie VŠTJ Ekonom Praha C Ano Ano Ano 450 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8559 Krčálová Eliška OK Lokomotiva Pardubice 425543 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9161 Krejsová Lucie OK Lokomotiva Pardubice C 0 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9155 Marešová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 Ano Ano Ano 450 Kč
23P8950 Miśkiewicz Martyna (POL) OK!Sport Warszawa 7200382 Ano Ano Ano 450 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C 2075667 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP8851 Štembergová Lucie VŠTJ Ekonom Praha C 438648 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM9098 Müllerová Petra OB Vamberk C 2045224 Ano Ano Ano 450 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 2067255 Ano Ano Ano 450 Kč
KTA9550 Vébrová Denisa SK Kotnov Tábor 2019541 Ano Ano Ano 450 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 Ano Ano Ano 450 Kč
43S7751 Urbanová Monika (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2027945 Ano Ano Ano 450 Kč
HAV7751 Švidrnochová Hana OB Havířov C 02060211 Ano Ano Ano 450 Kč
43S7651 Vorlíčková Barbora (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049984 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 52118 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 436445 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7750 Solarová Zuzana USK Praha C 2032115 Ano Ano Ano 450 Kč
71D6900 Eckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 690719 Ano Ano Ano 450 Kč
17S1402 Bialekova Martina (SVK) Ekonom Banska Bystrica 7201767 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 Ano Ano Ano 450 Kč
JEN7754 Hoetzelová Zuzana OB Jenišovice C 2060294 Ano Ano Ano 450 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C Ano Ano Ano 450 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C Ano Ano Ano 450 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 Ano Ano Ano 450 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 416110 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 Ano Ano Ano 450 Kč
ZVS7450 Vyškovská Radka TJ Zbrojovka Vsetín C 7202890 Ano Ano Ano 450 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 Ano Ano Ano 450 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 Ano Ano Ano 450 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC7656 Hvězdová Dagmar Sportcentrum Jičín C Ano Ano Ano 450 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 Ano Ano Ano 450 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000206478 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 Ano Ano Ano 450 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202898 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka C 1470164 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 7258 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN7150 Hornychová Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070802 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 Ano Ano Ano 450 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM7252 Kováříková Erika OK Kamenice C 51499 Ano Ano Ano 450 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 Ano Ano Ano 450 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 Ano Ano Ano 450 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 Ano Ano Ano 450 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 Ano Ano Ano 450 Kč
VBA6952 Šmelíková Barbora ŠK VAZKA Bratislava 307356 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 Ano Ano Ano 450 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 Ano Ano Ano 450 Kč
2PC1350 Křivdová Lenka Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 9551 Ano Ano Ano 450 Kč
RIC7351 Růžičková Lucie OB Říčany 331656 Ano Ano Ano 450 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 Ano Ano Ano 450 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI7252 Melicharová Barbora LOK-o Liberec C 51203 Ano Ano Ano 450 Kč
JEN7152 Žeravová Markéta OB Jenišovice C 2060290 Ano Ano Ano 450 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 Ano Ano Ano 450 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 Ano Ano Ano 450 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 Ano Ano Ano 450 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ano Ano Ano 450 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 Ano Ano Ano 450 Kč
53P6951 Trykozko Urszula (POL) Team 360° 900424 Ano Ano Ano 450 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RAD6850 Zobaníková Vladimíra TJ Sokol Radslavice C 49464 Ano Ano Ano 450 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 Ano Ano Ano 450 Kč
DKL7053 Postolková Monika KOB Kladno C 2042542 Ano Ano Ano 450 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 Ano Ano Ano 450 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM6752 Čermáková Gabriela OK Kamenice C 232397 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 Ano Ano Ano 450 Kč
18D6650 Müller Anke (GER) Post SV Dresden 2047 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN6951 Šmausová Gabriela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232510 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP6550 Kosíková Helena USK Praha C 9101184 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH6451 Tichá Jana SJH Jindřichův Hradec C 51925 Ano Ano Ano 450 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 Ano Ano Ano 450 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 Ano Ano Ano 450 Kč
24D6650 Cruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 2035206 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 Ano Ano Ano 450 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 Ano Ano Ano 450 Kč
47S6950 Pánková Martina (SVK) TJ Rapid Bratislava 445621 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP6550 Lohrová Hana OK Sparta Praha C 51556 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM6767 Müllerová Zorka OB Vamberk C 981805 Ano Ano Ano 450 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 Ano Ano Ano 450 Kč
HLV6856 Končáková Katka KČT - OB Holešov C 416086 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 Ano Ano Ano 450 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 Ano Ano Ano 450 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 Ano Ano Ano 450 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 8175 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 49868 Ano Ano Ano 450 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307418 Ano Ano Ano 450 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 Ano Ano Ano 450 Kč
43S6550 Baloghová Hana (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2028800 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 Ano Ano Ano 450 Kč
18D6350 Kraemer Karin (GER) Post SV Dresden 888903 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 Ano Ano Ano 450 Kč
23P6250 Dragowska Marzena (POL) OK!Sport Warszawa 887229 Ano Ano Ano 450 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 Ano Ano Ano 450 Kč
71D6351 Hellmann Kerstin (GER) USV TU Dresden 1091963 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8423 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 2085634 Ano Ano Ano 450 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 Ano Ano Ano 450 Kč
AOP6551 Schusterová Martina Orientační Běh Opava C 416142 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 Ano Ano Ano 450 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7722 Ano Ano Ano 450 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008954 Ano Ano Ano 450 Kč
OSN5964 Černíková Zdeňka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8012 Ano Ano Ano 450 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8168 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA5651 Vajcová Hana OK Chrastava C 8566 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 Ano Ano Ano 450 Kč
JEN5651 Kadečková Jana OB Jenišovice C 411563 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP5650 Syslová Drahomíra SK Praga C 52108 Ano Ano Ano 450 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 8680 Ano Ano Ano 450 Kč
23P5950 Wróblewska Bogna (POL) OK!Sport Warszawa 412226 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 Ano Ano Ano 450 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 Ano Ano Ano 360 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 Ano Ano Ano 360 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 8162 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 Ano Ano Ano 360 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 Ano Ano Ano 360 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 Ano Ano Ano 360 Kč
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod C 9620 Ano Ano Ano 360 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 Ano Ano Ano 360 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 Ano Ano Ano 360 Kč
JEN5452 Havlová Jaroslava OB Jenišovice C 4631 Ano Ano Ano 360 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 Ano Ano Ano 360 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano 360 Kč
SJH5350 Kovářová Milena SJH Jindřichův Hradec C 232411 Ano Ano Ano 360 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 Ano Ano Ano 360 Kč
JZL5450 Chromčáková Ivana TJ Jižní svahy Zlín C 2070845 Ano Ano Ano 360 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 Ano Ano Ano 360 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 Ano Ano Ano 360 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 Ano Ano Ano 360 Kč
29L4850 Bumeliene Skaidra (LTU) Labirintas 400235 Ano Ano Ano 360 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 Ano Ano Ano 360 Kč
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 Ano Ano Ano 360 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 Ano Ano Ano 360 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 Ano Ano Ano 360 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 2067952 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0601 Fikar Šimon OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000438037 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA0702 Klust Jan OK Chrastava C 2070858 Ano Ano Ano 300 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0901 Solar Daniel USK Praha C 2032152 Ano Ano Ano 300 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 Ano Ano Ano 300 Kč
SJP0700 Bláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 Ano Ano Ano 300 Kč
JEN0502 Žerava František OB Jenišovice C 2060292 Ano Ano Ano 300 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 Ano Ano Ano 300 Kč
JZL0700 Kundrata Vít TJ Jižní svahy Zlín C 218973 Ano Ano Ano 300 Kč
ROU0801 Havlák Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2084986 Ano Ano Ano 300 Kč
MFP0801 Král Samuel Matfyz Praha C 51835 Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 Ano Ano Ano 300 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085631 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín C 8225 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0801 Kopecký Michal Sportcentrum Jičín C 8224 Ano Ano Ano 300 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000232649 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067316 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0601 Míka Bertík OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0701 Brňák Jakub (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049999 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 Ano Ano Ano 300 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov C 8020 Ano Ano Ano 300 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov C 1403061 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 Ano Ano Ano 300 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole C 2083401 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVO0503 Vrtiška Jakub OB SK Zvole C 2079506 Ano Ano Ano 300 Kč
VBA0701 Daniel Šmelík ŠK VAZKA Bratislava 442590 Ano Ano Ano 300 Kč
11C0800 Besta Radek Letci v akci 224868 Ano Ano Ano 300 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 53537 Ano Ano Ano 300 Kč
SJP0500 Bláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 Ano Ano Ano 300 Kč
SJP0501 Bláha Vojtěch KČT Slavoj Praha C 443072 Ano Ano Ano 300 Kč
ROU0602 Havlák René SKOB Roudnice nad Labem C 2087690 Ano Ano Ano 300 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky C 2085006 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov C Ano Ano Ano 300 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha B 2053580 Ano Ano Ano 300 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP0601 Hora David SK Praga C 8301 Ano Ano Ano 300 Kč
KPY0600 Louša Vojtěch SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C Ano Ano Ano 300 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha C 8575 Ano Ano Ano 300 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0002017678 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0007200585 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0300 Balogh Michal (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2028796 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0402 Kukurugya Šimon (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049991 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0401 Urban Michal (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2027942 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 436963 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056302 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056291 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027207 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 Ano Ano Ano 300 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVO0401 Brachtl Šimon OB SK Zvole C 446330 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov B 888622 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 Ano Ano Ano 300 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 Ano Ano Ano 300 Kč
JEN0302 Žerava Cyril OB Jenišovice C 2085629 Ano Ano Ano 300 Kč
JEN0301 Hendrych Jiří OB Jenišovice C 7787 Ano Ano Ano 300 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 436432 Ano Ano Ano 300 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice B 7200597 Ano Ano Ano 300 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov B 9101105 Ano Ano Ano 300 Kč
XBM0401 Suchánek Martin PELLS ABND RACING TEAM C Ano Ano Ano 300 Kč
9EC0400 Petrilák Matouš Nathaniel Příbram zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice B 9201061 Ano Ano Ano 300 Kč
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKL0100 Postolka Jonáš KOB Kladno C 336741 Ano Ano Ano 300 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 Ano Ano Ano 300 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 Ano Ano Ano 300 Kč
DKL0103 Vrkota Tomáš KOB Kladno C 682642 Ano Ano Ano 300 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 Ano Ano Ano 300 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 Ano Ano Ano 300 Kč
RAD0201 Zobaník Radek TJ Sokol Radslavice C 52665 Ano Ano Ano 300 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 Ano Ano Ano 300 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0100 Balogh Matúš (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2028797 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0101 Jonáš Adam (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 416704 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0103 Kukurugya Matej (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049990 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov B 886280 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0102 Urban Matej (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2027944 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027215 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 0002056295 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín B 0002053545 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 995867 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVO0102 Brachtl Adam OB SK Zvole C 887903 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole B 2023808 Ano Ano Ano 300 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem B 2031368 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 Ano Ano Ano 300 Kč
JEN0101 Zabořil Vojta OB Jenišovice C 51543 Ano Ano Ano 300 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 7201196 Ano Ano Ano 300 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 Ano Ano Ano 300 Kč
JEN0103 Hendrych Tomáš OB Jenišovice C 7788 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno B 888640 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 443078 Ano Ano Ano 300 Kč
PZR0105 Kalas Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 Ano Ano Ano 300 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem C 2023957 Ano Ano Ano 300 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 Ano Ano Ano 300 Kč
23P0100 Dragowski Paweł (POL) OK!Sport Warszawa 412334 Ano Ano Ano 300 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 Ano Ano Ano 300 Kč
JEN0201 Mencl Jan OB Jenišovice Ano Ano Ano 300 Kč
XBM0201 Suchánek Jakub PELLS ABND RACING TEAM C Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové B 682336 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 Ano Ano Ano 300 Kč
29P0201 Andrzejewski Miłosz (POL) Paulinum J.G. 1411016 Ano Ano Ano 300 Kč
29P0202 Kruk Wojciech (POL) Paulinum J.G. 886697 Ano Ano Ano 300 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL0001 Kubát Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0000339555 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069092 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045201 Ano Ano Ano 450 Kč
43S0000 Kniebügl Jakub (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 53840 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI9900 Marek Jakub LOK-o Liberec B 2049589 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN0005 Václavů Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056267 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín B 0002056271 Ano Ano Ano 450 Kč
RAD9901 Zobaník Michal TJ Sokol Radslavice C 49440 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0007201758 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 Ano Ano Ano 450 Kč
RIC0000 Pockley Jakub OB Říčany C 2060264 Ano Ano Ano 450 Kč
29P0000 Pawłowicz Bruno (POL) Paulinum J.G. 2076143 Ano Ano Ano 450 Kč
29P0003 Żukiewicz Grzegorz (POL) Paulinum J.G. 2076142 Ano Ano Ano 450 Kč
29P0002 Lach Kacper (POL) Paulinum J.G. 1411017 Ano Ano Ano 450 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno B 49648 Ano Ano Ano 450 Kč
DKL9700 Šíma Vladislav KOB Kladno C 301697 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice B 7201811 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067320 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI9800 Marek Lukáš LOK-o Liberec C 2070805 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga A 2080959 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 1394693 Ano Ano Ano 450 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 Ano Ano Ano 450 Kč
Rank. koef.: 1
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 0000000000 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 Ano Ano Ano 450 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 Ano Ano Ano 450 Kč
18D9600 Kamolz Anton (GER) Post SV Dresden 1409868 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice R 1602634 Ano Ano Ano 450 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 Ano Ano Ano 450 Kč
17S8900 Nemec Juraj (SVK) Ekonom Banska Bystrica 406961 Ano Ano Ano 450 Kč
21P8500 Wieszaczewski Jacek (POL) Orientop Wrocław 852702 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 Ano Ano Ano 450 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 307355 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP6600 Valtr Pavel Matfyz Praha 218786 Ano Ano Ano 450 Kč
21P7200 Ligienza Krzysztof (POL) Orientop Wrocław 600400 Ano Ano Ano 450 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 Ano Ano Ano 450 Kč
71D0000 Olunczek Andrei (GER) USV TU Dresden 1984051 Ano Ano Ano 450 Kč
47S7200 Mikluš Marián (SVK) TJ Rapid Bratislava 435208 Ano Ano Ano 450 Kč
TUR8407 Neumann Josef OOB TJ Turnov 1984123 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH6401 Tichý Martin SJH Jindřichův Hradec C 51929 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 886295 Ano Ano Ano 450 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 553441 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8407 Krčál Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9275 Ano Ano Ano 450 Kč
63S6300 Larsson Roger (SWE) Skillingaryds FK 7060644 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 Ano Ano Ano 450 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 Ano Ano Ano 450 Kč
29P9701 Lucerski Maciej (POL) Paulinum J.G. 886698 Ano Ano Ano 450 Kč
29P9800 Domagała Marcel (POL) Paulinum J.G. 2076144 Ano Ano Ano 450 Kč
29P9600 Nowak Maciej (POL) Paulinum J.G. 7200176 Ano Ano Ano 450 Kč
29P9500 Dzioba Mateusz (POL) Paulinum J.G. 9101295 Ano Ano Ano 450 Kč
29P0001 Szeliga Bartłomiej (POL) Paulinum J.G. 886647 Ano Ano Ano 450 Kč
Rank. koef.: 1
(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 Ano Ano Ano 450 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering E 920700 Ano Ano Ano 450 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 1003623 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 7202780 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 515483 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga E 887941 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 Ano Ano Ano 450 Kč
AOP9001 Melecký Martin Orientační Běh Opava R 920663 Ano Ano Ano 450 Kč
AOP9303 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka R 888608 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 Ano Ano Ano 450 Kč
11R8200 Minakov Alexander (RUS) Orienta-MosCompass 7777782 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga A 502088 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 Ano Ano Ano 450 Kč
TUR9504 Döllgast Moritz OOB TJ Turnov C 1180295 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 7203462 Ano Ano Ano 450 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň R 995860 Ano Ano Ano 450 Kč
11H9200 Bugár Gergely (HUN) Budai Osforrás 9101950 Ano Ano Ano 450 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 Ano Ano Ano 450 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK8905 Pátek Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009498 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 515402 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 52106 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8610 Koleš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1602619 Ano Ano Ano 450 Kč
11H8500 Gösswein Csaba (HUN) Budai Osforrás 2004470 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec R 7003006 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 Ano Ano Ano 450 Kč
71D9000 Kretzschmar Matthias (GER) USV TU Dresden 901508 Ano Ano Ano 450 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice C 995852 Ano Ano Ano 450 Kč
AOP9302 Rossmanith Vojtěch Orientační Běh Opava C 889295 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň R 2025344 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 Ano Ano Ano 450 Kč
23P9000 Dragowski Kuba (POL) OK!Sport Warszawa 504413 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 7201777 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP8000 Hora Zbyněk SK Praga C 9780 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 Ano Ano Ano 450 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 Ano Ano Ano 450 Kč
23P8700 Grzegorz Wróblewski (POL) OK!Sport Warszawa 997830 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 1406172 Ne Ne Ano 150 Kč
Rank. koef.: 1
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009000 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA8201 Veselý Marek OK Chrastava C 8066 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 301545 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 1400436 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 995831 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové R 500878 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8400 Jána Michal Oddíl OB Kotlářka C 207852 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8307 Bauer Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 9887 Ano Ano Ano 450 Kč
KTA6901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor C 515484 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 Ano Ano Ano 450 Kč
18D8300 Moraweck Sebastian (GER) Post SV Dresden 411437 Ano Ano Ano 450 Kč
18D8400 Schroth Peter (GER) Post SV Dresden 9002828 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000886288 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC7701 Koťátko Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0000500264 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP9205 Hlaváč Jaroslav VŠTJ Ekonom Praha C 2067975 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP9304 Svatoš Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C Ano Ano Ano 450 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 2031357 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP7705 Benda Lukáš VŠTJ Ekonom Praha C Ano Ano Ano 450 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK9402 Jiroušek Vít SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301134 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK9507 Kosek Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000410355 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 887928 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 Ano Ano Ano 450 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 Ano Ano Ano 450 Kč
71D8500 Kundisch Wieland (GER) USV TU Dresden 1985456 Ano Ano Ano 450 Kč
71D8600 Leideck Karsten (GER) USV TU Dresden 1986035 Ano Ano Ano 450 Kč
24D9100 Cruse Franz (GER) SV Robotron Dresden 502212 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 Ano Ano Ano 450 Kč
71D8100 Richter Friedmar (GER) USV TU Dresden 9003139 Ano Ano Ano 450 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP8608 Štemberg Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067963 Ano Ano Ano 450 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 246864 Ano Ano Ano 450 Kč
69X8500 Lužnický Jiří HO Humanita 7205016 Ano Ano Ano 450 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 Ano Ano Ano 450 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 Ano Ano Ano 450 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 Ano Ano Ano 450 Kč
Rank. koef.: 1
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002017676 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002300842 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 8177 Ano Ano Ano 450 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 Ano Ano Ano 450 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP8102 Ehler Tomáš USK Praha C 339016 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 Ano Ano Ano 450 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 Ano Ano Ano 450 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 Ano Ano Ano 450 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 8105 Ano Ano Ano 450 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 Ano Ano Ano 450 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI8300 Křenek Tomáš LOK-o Liberec C 1409872 Ano Ano Ano 450 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK9002 Ptáček Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009491 Ano Ano Ano 450 Kč
23P8200 Drągowski Piotr (POL) OK!Sport Warszawa 842664 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 Ano Ano Ano 450 Kč
15L9200 Cikanavicius Marius (LTU) LTU MTBO Team 400338 Ano Ano Ano 450 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 Ano Ano Ano 450 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 995843 Ano Ano Ano 450 Kč
6YC8100 Beneš Miroslav Neregistrovaní 7203451 Ano Ano Ano 450 Kč
64C9000 Šebl Ondřej Ekonom Praha Outdoor 7766677 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH8901 Kovář Jaroslav SJH Jindřichův Hradec C 7201821 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 9998 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK8505 Veselý Ondřej OK 99 Hradec Králové C 1602626 Ano Ano Ano 450 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 Ano Ano Ano 450 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49809 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI9201 Suchý Jiří OK Jihlava C 301278 Ano Ano Ano 450 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 Ano Ano Ano 450 Kč
Rank. koef.: 1
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL7501 Trávníček Jan SOB Olomouc C 1012269 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP0020 Štok Jan Oddíl OB Kotlářka 886251 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL7920 Beran Pavel SKOB Zlín C 52220 Ano Ano Ano 450 Kč
LIT8301 Moutvička Ondřej KOB Litvínov C 8125 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9867 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 207824 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 Ano Ano Ano 450 Kč
OOP8201 Hudeček Tomáš TJ Opava C 232526 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBP7900 Laga Miroslav OOB SK Zbraslav C 53582 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP7700 Karban Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C Ano Ano Ano 450 Kč
ZBP7702 Bolina Michal OOB SK Zbraslav C 361992 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 Ano Ano Ano 450 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 Ano Ano Ano 450 Kč
HCE8000 Kolenec Jan TJ Hostivice C zapůjčit Ano Ano Ano 570 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín C 0000995817 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7303 Solar Jan USK Praha C 2032110 Ano Ano Ano 450 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň C 7200317 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204489 Ano Ano Ano 450 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano 450 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 Ano Ano Ano 450 Kč
ROZ7300 Čech Zdeněk OK Roztoky C 2085008 Ano Ano Ano 450 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP7602 Kučera Petr Matfyz Praha C 515076 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 Ano Ano Ano 450 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 Ano Ano Ano 450 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 Ano Ano Ano 450 Kč
ROU7904 Šlapánek René SKOB Roudnice nad Labem C 51436 Ano Ano Ano 450 Kč
ROU7499 Červený Mojmír SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit Ano Ano Ano 570 Kč
JEN7901 Kadečka Jakub OB Jenišovice C 2085628 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP7912 Mencl Pavel Oddíl OB Kotlářka C 515416 Ano Ano Ano 450 Kč
OKP5802 Čechmánek Vladimír SK OK 24 Praha C 51719 Ano Ano Ano 450 Kč
1KP5800 Herman-Iżycki Leszek (POL) Team 2Pi 9111100 Ne Ne Ano 450 Kč
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKL7500 Geisler Michal KOB Kladno C 897353 Ano Ano Ano 450 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 Ano Ano Ano 450 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 Ano Ano Ano 450 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 995851 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM7101 Hankovec Petr OK Kamenice C 995898 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 331394 Ano Ano Ano 450 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 Ano Ano Ano 450 Kč
43S7401 Urban Marek (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2027943 Ano Ano Ano 450 Kč
43S7501 Vorlíček Peter (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049993 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51536 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC7502 Hain Jan Sportcentrum Jičín C 0000009975 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM7200 Adamovský Michal OB Vamberk C 9852 Ano Ano Ano 450 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7001 Cichý David OK 99 Hradec Králové C 2070821 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 9543 Ano Ano Ano 450 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 Ano Ano Ano 450 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 Ano Ano Ano 450 Kč
23P1400 Sędłak Krystian (POL) OK!Sport Warszawa 887220 Ano Ano Ano 450 Kč
RIC7402 Růžička Jan OB Říčany 7202894 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI7501 Pecka Vlastimil LOK-o Liberec C 682640 Ano Ano Ano 450 Kč
71D7100 Kaufmann Torsten (GER) USV TU Dresden 941971 Ano Ano Ano 450 Kč
ROZ7101 Křístek Lukáš OK Roztoky Ano Ano Ano 450 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 Ano Ano Ano 450 Kč
18D7500 Müller Marko (GER) Post SV Dresden 09819 Ano Ano Ano 450 Kč
TUV7001 Tomášek Ondřej SOK TJ Turnov C Ano Ano Ano 450 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 Ano Ano Ano 450 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM7501 Műller Kamil OB Vamberk C 2049538 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 Ano Ano Ano 450 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 Ano Ano Ano 450 Kč
ONO7100 Lisý Ondřej SKOB Ostrov C 52179 Ano Ano Ano 450 Kč
KPY7300 Louša Ladislav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800334 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 Ano Ano Ano 450 Kč
28I7400 Chandler John (IRL) Cork Orienteers 631160 Ano Ano Ano 450 Kč
1TD7300 Rehner Klaus (GER) SV Handwerk Erfurt 1201111 Ano Ano Ano 450 Kč
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 Ano Ano Ano 450 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 Ano Ano Ano 450 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000438038 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008977 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009005 Ano Ano Ano 450 Kč
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 2035204 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 Ano Ano Ano 450 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 Ano Ano Ano 450 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 Ano Ano Ano 450 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897351 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 Ano Ano Ano 450 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C zapůjčit Ano Ano Ano 570 Kč
TJN6601 Hostaš Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416829 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM6605 Blaha Petr OK Kamenice C 2058469 Ano Ano Ano 450 Kč
43S6900 Balogh Richard (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2027941 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM6603 Hlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 Ano Ano Ano 450 Kč
43S6912 Jonáš Radoslav (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 406911 Ano Ano Ano 450 Kč
43S6601 Kukurugya Emil (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049986 Ano Ano Ano 450 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 591019 Ano Ano Ano 450 Kč
43S6400 Kniebügl Anton (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 416747 Ano Ano Ano 450 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 Ano Ano Ano 450 Kč
2PC6700 Křivda Ivan Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 9552 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 Ano Ano Ano 450 Kč
ZVO6902 Brachtl Daniel OB SK Zvole C 887907 Ano Ano Ano 450 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI7000 Marek Martin LOK-o Liberec C 2049593 Ano Ano Ano 450 Kč
LDC6600 Přibyl Luboš KOB Děčín C Ano Ano Ano 450 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 Ano Ano Ano 450 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 Ano Ano Ano 450 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 1407424 Ano Ano Ano 450 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 Ano Ano Ano 450 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 Ano Ano Ano 450 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 Ano Ano Ano 450 Kč
ZAM6801 Levý Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 331587 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM6900 Müller Robert OB Vamberk C 553456 Ano Ano Ano 450 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 Ano Ano Ano 450 Kč
KUL7000 Glöckner Michal KOB Ústí nad Labem C 2082938 Ano Ano Ano 450 Kč
XBM7008 Suchánek Ladislav PELLS ABND RACING TEAM C 232332 Ano Ano Ano 450 Kč
KUL6800 Moravec Zdeněk KOB Ústí nad Labem 2082931 Ano Ano Ano 450 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052235 Ano Ano Ano 450 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 Ano Ano Ano 450 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 Ano Ano Ano 450 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000995887 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK6401 Teplý Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9123 Ano Ano Ano 450 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 Ano Ano Ano 450 Kč
18D6200 Müller Matthias (GER) Post SV Dresden 1270562 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 Ano Ano Ano 450 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 Ano Ano Ano 450 Kč
17S6400 Ščehovič Roman (SVK) Ekonom Banska Bystrica 305982 Ano Ano Ano 450 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 515007 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 8503 Ano Ano Ano 450 Kč
71D6500 Gossel Heiko (GER) USV TU Dresden 990002 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM6100 Kula Jiří OB Vamberk C 51465 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 Ano Ano Ano 450 Kč
71D6301 Hellmann René (GER) USV TU Dresden 2000173 Ano Ano Ano 450 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 Ano Ano Ano 450 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM6301 Hájek Petr SK Žabovřesky Brno C 630426 Ano Ano Ano 450 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 Ano Ano Ano 450 Kč
23P6500 Dragowski Marek (POL) OK!Sport Warszawa 345986 Ano Ano Ano 450 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 Ano Ano Ano 450 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 682072 Ano Ano Ano 450 Kč
HLV6321 Končák Jaroslav KČT - OB Holešov C 53856 Ano Ano Ano 450 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 Ano Ano Ano 450 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 Ano Ano Ano 450 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8011 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 Ano Ano Ano 450 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 Ano Ano Ano 450 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 Ano Ano Ano 450 Kč
HAV5803 Ryšavý Jiří OB Havířov C 02049558 Ano Ano Ano 450 Kč
18D5800 Kraemer Werner (GER) Post SV Dresden 02046 Ano Ano Ano 450 Kč
43S5800 Formanko Dušan (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 51335 Ano Ano Ano 450 Kč
23P5900 Drągowski Robert (POL) OK!Sport Warszawa 887222 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 Ano Ano Ano 450 Kč
17S1401 Nemec Juraj (SVK) Ekonom Banska Bystrica 406942 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 Ano Ano Ano 450 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 Ano Ano Ano 450 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 7770011 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 Ano Ano Ano 450 Kč
LOL5601 Poklop Lubomír OK Olomouc C 52425 Ano Ano Ano 450 Kč
47S5801 Štubňa Ján (SVK) TJ Rapid Bratislava 442874 Ano Ano Ano 450 Kč
23P5800 Wróblewski Tadeusz (POL) OK!Sport Warszawa 412238 Ano Ano Ano 450 Kč
23P5901 Konstanciak Andrzej (POL) OK!Sport Warszawa 412316 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 Ano Ano Ano 450 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM5602 Cigoš Petr KOS TJ Tesla Brno C 53268 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL5702 Štípek Rostislav SKOB Zlín 428296 Ano Ano Ano 450 Kč
SKV5901 Janovič Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary C 51133 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 Ano Ano Ano 450 Kč
75S5900 Palicka Miroslav (SVK) KOB Cingov Spisska Nova Ves 416561 Ano Ano Ano 450 Kč
29P5701 Skonieczny Andrzej (POL) Paulinum J.G. 1401456 Ano Ano Ano 450 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 Ano Ano Ano 360 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 Ano Ano Ano 360 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 Ano Ano Ano 360 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 Ano Ano Ano 360 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 Ano Ano Ano 360 Kč
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 336709 Ano Ano Ano 360 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 Ano Ano Ano 360 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 Ano Ano Ano 360 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 Ano Ano Ano 360 Kč
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 Ano Ano Ano 360 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ano Ano Ano 360 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 Ano Ano Ano 360 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 Ano Ano Ano 360 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 Ano Ano Ano 360 Kč
JZL5201 Chromčák František TJ Jižní svahy Zlín C 53801 Ano Ano Ano 360 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 1500223 Ano Ano Ano 360 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 Ano Ano Ano 360 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009001 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 Ano Ano Ano 360 Kč
71D4000 Conrad Helmut (GER) USV TU Dresden 7501901 Ano Ano Ano 360 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060202 Ano Ano Ano 360 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 Ano Ano Ano 360 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 Ano Ano Ano 360 Kč
DLT5001 Babický Tomáš KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8890 Ano Ano Ano 360 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 Ano Ano Ano 360 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 0000009948 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 Ano Ano Ano 360 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 Ano Ano Ano 360 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 Ano Ano Ano 360 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 Ano Ano Ano 360 Kč
29L4800 Bumelis Vidimantas (LTU) Labirintas 303204 Ano Ano Ano 360 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 Ano Ano Ano 360 Kč
JEN5002 Kadečka Jiří OB Jenišovice C 411580 Ano Ano Ano 360 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7718 Ano Ano Ano 360 Kč
15L4800 Kondratas Romualdas (LTU) LTU MTBO Team 303424 Ano Ano Ano 360 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 Ano Ano Ano 360 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ano Ano Ano 360 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 Ano Ano Ano 360 Kč
55P4800 Edward Bartkowiak (POL) Grunwald Poznań 412412 Ano Ano Ano 360 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 Ano Ano Ano 360 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 Ano Ano Ano 360 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 Ano Ano Ano 360 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 Ano Ano Ano 360 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 Ano Ano Ano 360 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 Ano Ano Ano 360 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 Ano Ano Ano 360 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 Ano Ano Ano 360 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 Ano Ano Ano 360 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 Ano Ano Ano 360 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 Ano Ano Ano 360 Kč
LLI4502 Lukáš Zdeněk LOK-o Liberec C 8243 Ano Ano Ano 360 Kč
ONO4201 Lisý Jan SKOB Ostrov C 301501 Ano Ano Ano 360 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 331289 Ano Ano Ano 360 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 Ano Ano Ano 360 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 Ano Ano Ano 360 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 Ano Ano Ano 360 Kč
2QC3900 Vřešťál Jan Vrestal 7205025 Ano Ano Ano 360 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 Ano Ano Ano 360 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 Ano Ano Ano 360 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 Ano Ano Ano 360 Kč
(63)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0602 Knob Viktor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002081354 Ano Ano Ano 300 Kč
DKL1100 Datel Adam KOB Kladno C 720421 Ano Ano Ano 300 Kč
DKL0951 Šeborová Kačka KOB Kladno C 62367 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002045230 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009246 Ano Ano Ano 300 Kč
81C1050 Mácová Barbora Cirkus Čakovice zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008991 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL1101 Fikar Matouš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000000000 Ano Ano Ano 300 Kč
LIT1414 Pavlík Přemek KOB Litvínov C 8109 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA1051 Tomanicová Stela OK Chrastava 2084438 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA0754 Krtičková Ester OK Chrastava C 8908 Ano Ano Ano 300 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 Ano Ano Ano 300 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
DKP0900 Štok Honzík Oddíl OB Kotlářka C 336746 Ano Ano Ano 300 Kč
HCE0800 Kolenec Jan TJ Hostivice C zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7259 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0952 Brňáková Dianka (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2028799 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0951 Jonášová Ema (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049987 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0851 Vorlíčková Lucka (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049981 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 Ano Ano Ano 300 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 9394 Ano Ano Ano 300 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
TUR0811 Karásek Vojtěch OOB TJ Turnov C zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 Ano Ano Ano 300 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
TUR0859 Slámová Barbora OOB TJ Turnov C zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 2085596 Ano Ano Ano 300 Kč
TUR1257 Slámová Simona OOB TJ Turnov C zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
TUR0205 Šéfr Jan OOB TJ Turnov C zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
TUR1007 Uchytil Šimon OOB TJ Turnov C zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 1403052 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 Ano Ano Ano 300 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň C Ano Ano Ano 300 Kč
EKP0961 Kalinová Ella VŠTJ Ekonom Praha C 301164 Ano Ano Ano 300 Kč
EKP1150 Kalinová Lisa VŠTJ Ekonom Praha C 515458 Ano Ano Ano 300 Kč
6GC0800 Metelka Tomáš ok99 hradec kralove 331689 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2035743 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov C Ano Ano Ano 300 Kč
HLV1000 Sedláček Matěj KČT - OB Holešov C 53833 Ano Ano Ano 300 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 7776 Ano Ano Ano 300 Kč
SMR1100 Pesničák Daniel SNS Smržovka C zapůjčit Ano Ne Ne 140 Kč
ROU0850 Kušpálová Bára SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 Ano Ano Ano 300 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha C Ano Ano Ano 300 Kč
LLI0901 Pecka Matěj LOK-o Liberec C Ano Ano Ano 300 Kč
71D0851 Kroupa Hana (GER) USV TU Dresden Ano Ano Ano 300 Kč
71D1000 Kroupa Vít (GER) USV TU Dresden Ano Ano Ano 300 Kč
OOP1150 Hudečková Stella TJ Opava C 232523 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP1000 Bozděch Vojta SK Praga C 51707 Ano Ne Ano 200 Kč
PGP0950 Pokorná Ema SK Praga C 51637 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVS0801 Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín C 53383 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP0901 Hora Jan SK Praga C 2061816 Ano Ano Ano 300 Kč
DKP1100 Karban Ondřej Oddíl OB Kotlářka C Ano Ano Ano 300 Kč
KPY3700 Louša František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C Ano Ano Ano 300 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080987 Ano Ano Ano 300 Kč
9EC0950 Petriláková Amálie Rebeka Příbram zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
VAM0750 Müllerová Kateřina OB Vamberk C 2060239 Ano Ano Ano 300 Kč
TAP8301 Kutálek Jan KOB Tretra Praha C 442878 Ano Ano Ano 300 Kč
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 49641 Ano Ano Ano 300 Kč
DKL7200 Kohout Zdeněk KOB Kladno C 49642 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000331655 Ano Ano Ano 300 Kč
81C0050 Mácova Martina Cirkus Čakovice 1400418 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL7101 Fikar Aleš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002011832 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008968 Ano Ano Ano 300 Kč
UOL7150 Horká Soňa SOB Olomouc C 2060240 Ano Ano Ano 300 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN7650 Pavlova Irena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073667 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 Ano Ano Ano 300 Kč
17S9950 Gombalova Martina (SVK) Ekonom Banska Bystrica 406962 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN1062 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408034 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP7570 Hronová Katarína USK Praha C 2081375 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP7249 Kopecký Vojtěch USK Praha 2021849 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL8553 Beranová Kristína SKOB Zlín C 2083393 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP7463 Titzová Pavlína USK Praha C 2049522 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVO7151 Brachtlová Klára OB SK Zvole C 446370 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVO6601 Zimmer Jiří OB SK Zvole C 428232 Ano Ano Ano 300 Kč
17S1452 Hlavacikova Erika (SVK) Ekonom Banska Bystrica 41 6753 Ano Ano Ano 300 Kč
LTU8400 Ondrejček Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov 301593 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 0 Ano Ano Ano 300 Kč
OOP6150 Hrabicová Iva TJ Opava C 232338 Ano Ano Ano 300 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OB Vamberk C Ano Ano Ano 300 Kč
VAM0000 Adamovský Michal OB Vamberk C Ano Ano Ano 300 Kč
PGP7152 Janasová Barbora SK Praga C 446439 Ano Ano Ano 300 Kč
SJP7350 Bláhová Kateřina KČT Slavoj Praha C 446359 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2084444 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA7550 Švorcová Lenka OK Chrastava 2084442 Ano Ano Ano 300 Kč
ROU7550 Pěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
ROU7951 Havláková Daniela SKOB Roudnice nad Labem C 51434 Ano Ano Ano 300 Kč
8GC6250 Hájková Lenka HIPPO 232260 Ano Ano Ano 300 Kč
ROU7756 Bílková Pavlína SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 Ano Ano Ano 300 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 Ano Ano Ano 300 Kč
ROU9351 Šinovská Kristýna SKOB Roudnice nad Labem C 428267 Ano Ano Ano 300 Kč
VTA9301 Lexa Lukáš SC vebr-sport 2019542 Ano Ano Ano 300 Kč
ROU0499 Červená Ema SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
ROU7999 Červená Alena SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
DKP9655 Turečková Eva Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C zapůjčit Ne Ne Ano 340 Kč
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C zapůjčit Ne Ne Ano 340 Kč
4LC0050 Punčochářová Simona Neregistrovaná - Punčochářová 51314 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 Ne Ne Ano 100 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHC6703 Chaloupka Stanislav K.O.B. Choceň C 9556 Ano Ano Ano 300 Kč
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682112 Ano Ano Ano 300 Kč
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52927 Ano Ano Ano 300 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN7200 Mairich Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059726 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059728 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN6700 Míka Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411582 Ano Ano Ano 300 Kč
43S7601 Brňák Štefan (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049992 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN7351 Míková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411593 Ano Ano Ano 300 Kč
43S7752 Brňáková Martina (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049995 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN7100 Pavel Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070804 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 Ano Ano Ano 300 Kč
DLT5151 Nedvídková Jitka KrOB Rozmarýn Litoměřice C 5991 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 5159 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP7400 Titz Pavel USK Praha C 1398992 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2059762 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA7852 Štveráková Monika OK Chrastava C 2059761 Ano Ano Ano 300 Kč
LDC9100 Přibyl Adam KOB Děčín Ano Ano Ano 300 Kč
ROZ7250 Čechová Eliška OK Roztoky zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 Ano Ano Ano 300 Kč
69X9050 Vojáčková Šárka HO Humanita zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
1YC9000 Holec Jakub Tygříci 1409876 Ano Ano Ano 300 Kč
1YC9250 Hnátková Tereza Tygříci zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 Ano Ano Ano 300 Kč
47X6650 Přibylová Erika KONKORDIA Děčín Ano Ano Ano 300 Kč
6YC8751 Krupová Tereza Neregistrovaní 2088730 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVS7401 Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín C 2035742 Ano Ano Ano 300 Kč
6YC0450 Lisá Štěpánka Neregistrovaní 301427 Ne Ano Ano 600 Kč
3VC8150 Burianova Lucie ZVS Ano Ano Ano 300 Kč
9EC6600 Petrilák Miroslav Příbram zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
9EC7650