Přihlášky závodu: Cena střední Moravy

Datum:
03.07.2015
Místo konání:
Biskupice
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Kategorie:
D10C     D12A     D14A     D16B     D18B     D21A     D21B     D35B     D35C     D45B     D45C     D55B     D55C     D65     DH10N     H10C     H12A     H14A     H16B     H18B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H45B     H45C     H55B     H55C     H65     HDR     P     T    
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
JPV0567 Matečná Sofie Oddíl OS SK Prostějov C 2045208 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
JPV0579 Hrubá Klára Oddíl OS SK Prostějov C 2078581 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553451 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
KTA0551 Kosobudová Anna SK Kotnov Tábor C 2025208 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory C 2049561 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno C 2067215 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové C 9423 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov C 981840 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 2049578 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0354 Hartmannová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2051531 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
HAV0451 Švidrnochová Eliška OB Havířov C 436422 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 Ano Ano Ano Ano 450 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
KTA0253 Kosobudová Kateřina SK Kotnov Tábor B 2025207 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 9101707 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
DKL0250 Vítková Barbora KOB Kladno C zapůjčit Ano Ano Ano Ne 300 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2073747 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín A 7203458 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 9101703 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 53240 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
SJH9451 Benešová Jana SJH Jindřichův Hradec R 920682 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM9051 Müllerová Věra OB Vamberk R 515442 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 889305 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno E 9201069 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 2020737 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 9201068 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM9550 Galatíková Lucie SK Žabovřesky Brno B 2075663 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU8753 Mrštíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 896973 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LCE9251 Kukolová Šárka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889304 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
95P9050 Wiśniewska Hanna (POL) Wrocław 504050 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
ASU8597 Jindřišková Martina Magnus Orienteering C 53111 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 Ne Ne Ne Ano 200 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 887904 Ano Ne Ne Ne 280 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 Ne Ne Ano Ne 280 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LLI8450 Křenková Blanka LOK-o Liberec C 51207 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TJP8550 Špinková Markéta TJ Sokol Troja C 2073674 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 232415 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 Ano Ne Ne Ne 150 Kč
ZBM8659 Stehlíková Jana SK Žabovřesky Brno C 52339 Ne Ne Ano Ne 150 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice B 515001 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
VBM8455 Chloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 53312 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PTI9474 Vítková Lucie Sportovní klub Ptení C 8849 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
73C7650 Širůčková Daniela xxx 2056292 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice A 8898 Ne Ne Ano Ne 200 Kč
CHA8350 Prokšová Blanka OK Chrastava C 4128 Ne Ne Ano Ne 200 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
VSP7751 Boumová Irena USK Praha C 51739 Ne Ano Ne Ne 200 Kč
UOL9151 Štrajtová Štěpánka SOB Olomouc C 52465 Ano Ano Ne Ne 400 Kč
4CC8200 Klimundová Radka Al zapůjčit Ne Ano Ne Ne 280 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 871977 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
24C7550 Andrade Milena OK Vršovice 2081371 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SSU7951 Matoušková Jana SK Severka Šumperk C 2025355 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 Ne Ano Ne Ne 280 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 301647 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KTA7351 Kosobudová Lenka SK Kotnov Tábor C 2025213 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HAV7751 Švidrnochová Hana OB Havířov C 02060211 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MOV8051 Vellechová Radka SKOB Ostrava C 428235 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 109 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 438611 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 Ano Ano Ne Ne 400 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 920669 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKL7054 Vítková Marie KOB Kladno C zapůjčit Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 Ne Ano Ne Ne 150 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 253362 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
LCE0852 Škodová Štěpánka OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080938 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
24C0650 Andrade Miriam OK Vršovice 2800322 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52032 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
JZL0700 Kundrata Vít TJ Jižní svahy Zlín C Ano Ano Ano Ano 300 Kč
OOP1150 Hudečková Stella TJ Opava C 232523 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 Ano Ano Ano Ano 450 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek C 428271 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061810 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov C 2073679 Ano Ano Ano Ne 300 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 52718 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
46P0300 Biolik Emil (POL) Trackcourse 981644 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek C 428272 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
37P0300 Toborek Jakub (POL) MKS "MOS" Wrocław 2016284 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 49358 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 2042526 Ne Ne Ano Ne 100 Kč
KVS0303 Švestka Jakub SKOB Kobra Vsetín 2088173 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
PLU0101 Hartmann Matouš TJ SOKOL Plumlov B 2051507 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0100 Halabrín Petr TJ SOKOL Plumlov C Ano Ano Ano Ano 300 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc C 2088178 Ne Ne Ne Ano 120 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 Ano Ano Ano Ano 450 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk B 2027218 Ano Ano Ano Ano 450 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 Ano Ano Ano Ne 360 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk C 2060295 Ano Ano Ano Ano 450 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk C 2073721 Ano Ano Ano Ano 450 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKL9901 Vítek Karel KOB Kladno B 2087710 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
KVS9700 Švestka Vít SKOB Kobra Vsetín B 51527 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 Ne Ano Ne Ne 150 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 52678 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RBK9001 Šesták Jakub SK Radioklub Blansko C 682360 Ano Ne Ne Ne 150 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava A 7200365 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 52008 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 232334 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM8503 Stehlík Martin SK Žabovřesky Brno C 1985625 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 Ne Ano Ne Ne 150 Kč
SKM9601 Dvorský Petr KOB Směr Kroměříž C 2045216 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž B 425530 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SSU9000 Hewelt Maciej SK Severka Šumperk C 500662 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
34P9000 Pawlak Bartosz (POL) WKS Grunwald Poznań 553471 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ASU8817 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 920666 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 Ano Ne Ne Ne 150 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov A 1602630 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
AOV7700 Vlach Oldřich OOB TJ Baník Ostrava C 53888 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
95P8900 Stefański Dawid (POL) Wrocław 501145 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 Ano Ne Ne Ne 200 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 Ne Ano Ano Ano 600 Kč
25U8400 Levin Alexander (UKR) Myxomor 7000032 Ne Ne Ne Ano 280 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 1400443 Ne Ne Ano Ne 280 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 7203466 Ne Ne Ano Ne 280 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 7506161 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň C 236982 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
2GC8900 Štěpán Marek SKI klub KVary 7204996 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49809 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM8512 Kožoušek Adam SK Žabovřesky Brno C 219242 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ASU9505 Chmelař Martin Magnus Orienteering A 9988866 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
UOL7501 Trávníček Jan SOB Olomouc C 1012269 Ano Ne Ne Ne 200 Kč
4CC8700 Patočka Aleš Al zapůjčit Ne Ano Ne Ne 280 Kč
4CC8500 Krajíček Martin Al zapůjčit Ne Ano Ne Ne 280 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 Ano Ne Ne Ne 280 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LLI8300 Křenek Tomáš LOK-o Liberec C 1409872 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 7200582 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAM9305 Prášek Přemysl OK Kamenice C 410392 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAM9400 Valášek Jan OK Kamenice C 981801 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OOP8201 Hudeček Tomáš TJ Opava C Číslo čipu dodáme při prezentaci Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VBM8404 Chloupek Tomáš VSK Mendelu Brno C 53303 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TAP8301 Kutálek Jan KOB Tretra Praha C 442878 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TJP7800 Beneš Michal TJ Sokol Troja C 232897 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
LLI7501 Pecka Vlastimil LOK-o Liberec C 682640 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 770327 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2045222 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SSU7504 Matoušek Jiří SK Severka Šumperk C 2025356 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKL7300 Vítek Jiří KOB Kladno C 49641 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
23P1400 Sędłak Krystian (POL) OK!Sport Warszawa 887220 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TZL6835 Černoch Karel SKOB Zlín C 8933 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 Ano Ano Ano Ne 600 Kč
MOV7501 Brychlec Lukáš SKOB Ostrava C 52999 Ne Ano Ne Ne 280 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
KTA7201 Kosobud Dušan SK Kotnov Tábor C 2025212 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ACB7701 Novák Jakub ABK České Budějovice - Šumava C 52198 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM7803 Kroutil Petr SK Žabovřesky Brno C 2067978 Ne Ano Ne Ne 150 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 Ne Ano Ne Ne 150 Kč
SSU7400 Cveček Martin SK Severka Šumperk C 8041 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STE6700 Lukašák Štefan SK SKI-OB Šternberk C 2080964 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2085650 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 Ne Ano Ne Ne 280 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
KTA6501 Hudeček Jaroslav SK Kotnov Tábor C 416339 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RBK6201 Kazda Bohumil SK Radioklub Blansko C 52006 Ne Ano Ne Ne 150 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 410327 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 7770011 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HAV5803 Ryšavý Jiří OB Havířov C 02049558 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ano Ano Ano Ne 450 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
42H5000 Korbély Tibor (HUN) Balatonalmádi Herkules SE 4505 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 331289 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ACB4801 Novák Pavel ABK České Budějovice - Šumava C 2027928 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 Ne Ano Ano Ne 200 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 Ne Ano Ne Ne 100 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ano Ne Ne Ne 100 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 Ano Ano Ano Ano 450 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 Ano Ano Ano Ano 450 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
JPV0404 Hrubý Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2078582 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
JPV0909 Matečný Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2075677 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
ZLH0802 Moskva Vojtěch OOB TJ Zlaté Hory C 416097 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C Ano Ano Ano Ano 240 Kč
LCE1111 Michálek Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C Ano Ano Ano Ano 240 Kč
1XC0800 Skřivanková Anna Skřivankovi 2058523 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
1XC1200 Skřivanek František Skřivankovi zapůjčit Ano Ano Ano Ano 240 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52079 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
HLV1000 Sedláček Matěj KČT - OB Holešov C 53833 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
SSU0750 Matoušková Johana SK Severka Šumperk C 52561 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 Ne Ano Ano Ne 120 Kč
ACB0650 Nováková Natálie ABK České Budějovice - Šumava C 438612 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
ZBM0701 Kroutil Jošt SK Žabovřesky Brno C 2087678 Ne Ano Ne Ne 60 Kč
ZBM0901 Kroutil Tadeáš SK Žabovřesky Brno C 2087680 Ne Ano Ne Ne 60 Kč
DCE1000 Vaculovič Matěj KOB Dobřichovice C 2079491 Ano Ne Ne Ne 60 Kč
DCE0950 Vaculovičová Alžběta KOB Dobřichovice C 2050484 Ano Ne Ne Ne 60 Kč
KVS0703 Švestka Patrik SKOB Kobra Vsetín 2088217 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
KVS0601 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín 53680 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
ADA0852 Strýčková Bára OOB Spartak Adamov C 2073676 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
AOV0700 Vlach Antonín OOB TJ Baník Ostrava C 53825 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
37C0900 Chmelář Filip Bez registrace zapůjčit Ano Ano Ano Ano 240 Kč
KON0888 Otrubová Karolína KOB Konice C 52482 Ano Ano Ano Ano 360 Kč
LLI0901 Pecka Matěj LOK-o Liberec C 08297 Ano Ne Ne Ne 60 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
PTI9556 Spurná Martina Sportovní klub Ptení C 52739 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
JPV5959 Papoušková Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2045209 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
24C8150 Kazdová Dana OK Vršovice 51349 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
UOL7150 Horká Soňa SOB Olomouc C 2060240 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
LCE8055 Škodová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 51506 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
24C7400 Andrade Telmo OK Vršovice 308380 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 Ne Ne Ano Ano 120 Kč
OOP8252 Hudečková Petra TJ Opava C 232338 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
VBM6651 Pinterová Kateřina VSK Mendelu Brno 515032 Ne Ne Ano Ano 120 Kč
KVS6801 Beňovský Jiří SKOB Kobra Vsetín 53371 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
KVS6804 Švestka Jiří SKOB Kobra Vsetín 2088198 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
KVS7251 Švestková Jana SKOB Kobra Vsetín 2088170 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
UOL6900 Said Mahmoud SOB Olomouc C 420402 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
STE6333 Světnický Alexandr SK SKI-OB Šternberk C 426375 Ano Ano Ano Ano 360 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2073431 Ano Ano Ano Ano 360 Kč
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 Ano Ano Ano Ano 360 Kč
PZR7801 Kříž Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8710 Ano Ne Ne Ne 90 Kč
UOL7050 Vrtalová Gabriela SOB Olomouc C 2060253 Ne Ano Ne Ne 120 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek 428300 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
MOV8000 Vellech Aleš SKOB Ostrava C 436420 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
DCE7501 Vaculovič Radim KOB Dobřichovice C 2058524 Ano Ne Ne Ne 60 Kč
TBM8104 Šarlej Marek KOS TJ Tesla Brno 2067210 Ne Ano Ne Ne 90 Kč
DKP9655 Turečková Eva Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit Ano Ano Ano Ano 360 Kč
VIC9191 Kršáková Marie OB Vizovice C 53887 Ano Ne Ano Ne 180 Kč
35X9100 Sláčík Tomáš VIK (Vizovice, Chrastěšov, Ublo) 53892 Ne Ne Ano Ne 90 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 Ano Ne Ne Ne 90 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 Ano Ano Ano Ano 360 Kč
UOL7200 Zbořil Ctirad SOB Olomouc C 2060254 Ne Ano Ne Ne 120 Kč
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 Ne Ne Ne Ano 60 Kč
26U7200 Poltoratskyi Denys (UKR) Kharkiv 1300248 Ne Ano Ano Ano 180 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 Ne Ne Ano Ne 60 Kč
celkem přihlášených: 369, vklad: 149440 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.