Přihlášky závodu: 4. závod PPŽ

Datum:
03.06.2015
Místo konání:
Srub Gizela
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     H10     H10L     H12     H14     HDR     P2     T3     T5     T5 - Ultimate    
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha C 30 Kč
81C0750 Mácová Natálie Cirkus Čakovice 30 Kč
81C0650 Mácová Štěpánka Cirkus Čakovice 30 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 30 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 30 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 30 Kč
81C0751 Menšíková Krystina Cirkus Čakovice 30 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 30 Kč
3YC0500 Maříková Bětka Fenri Řevnice 30 Kč
3YC0050 Dušková Sára Fenri Řevnice 30 Kč
TAP0651 Kohoutková Lucie KOB Tretra Praha C 30 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 30 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 30 Kč
ZVO0651 Bardová Martina OB SK Zvole C 438632 30 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 30 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 30 Kč
VSP0851 Hejnová Barbora USK Praha C 411503 30 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 30 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 30 Kč
KAM0652 Chramostová Julie OK Kamenice C zapůjčit 60 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 60 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 60 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
5WC0550 Vaníčková Anna SK Líšná 30 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole C 2079497 30 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 30 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga C 2067999 30 Kč
ROZ0650 Křístková Veronika OK Roztoky C zapůjčit 30 Kč
ROZ0651 Křístková Viktorie OK Roztoky C zapůjčit 30 Kč
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 30 Kč
TAP0550 Trefná Alžběta KOB Tretra Praha C 30 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga C 30 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 30 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 30 Kč
RIC0654 Koufidaki Isabela OB Říčany C 0 30 Kč
RIC0552 Pokorná Terezie OB Říčany C 0 30 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 2073696 30 Kč
RIC0653 Růžičková Ema OB Říčany C 361931 30 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 30 Kč
VSP0552 Solarová Anežka USK Praha C 30 Kč
KAM0550 Rendová Kateřina OK Kamenice C 446427 60 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0355 Poborská Eliška VŠTJ Ekonom Praha C 232179 30 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole C 2083385 30 Kč
ZVO0353 Kramlová Kateřina OB SK Zvole C 2083376 30 Kč
ROZ0350 Křístková Magdalena OK Roztoky C 51895 30 Kč
5RC0351 Čermáková Klára Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní zapůjčit 30 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 1470170 30 Kč
PVP0450 Čechmánková Anna VSK Přírodní vědy Praha C 347887 30 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B zapůjčit 30 Kč
DVP0451 Řeháková Ludmila DVP ORIENTATION C 30 Kč
TAP0350 Bartoňová Tereza KOB Tretra Praha C 30 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole C 2079492 30 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka B 2051523 30 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany C 443070 30 Kč
RIC0454 Jakešová Klára OB Říčany C 2085569 30 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 30 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany C 2051504 30 Kč
RIC0455 Šťásková Eliška OB Říčany 0 30 Kč
VSP0457 Nosková Barbora USK Praha C 2058493 30 Kč
VSP0452 Solarová Tereza USK Praha C 2021845 30 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha C 2021830 30 Kč
KAM0354 Baťhová Zuzana OK Kamenice C 2085005 60 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice C 2075621 60 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 60 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 30 Kč
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 30 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole C 2031360 30 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 30 Kč
DKP0154 Halíková Barbora Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 30 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 30 Kč
DKP0252 Kamzíková Andrea Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
ROZ0250 Chalupová Aneta OK Roztoky B zapůjčit 30 Kč
TAP0254 Charouzková Eliška KOB Tretra Praha C 30 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 30 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha C zapůjčit 30 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B zapůjčit 30 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha C 30 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno C 2042535 30 Kč
DKL0250 Vítková Barbora KOB Kladno C 30 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 30 Kč
RIC0250 Sládečková Barbora OB Říčany B 448934 30 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany B 2019236 30 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 30 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021831 30 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha C 331064 30 Kč
ROZ0150 Čermáková Kateřina OK Roztoky C 2069045 60 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 60 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
9JC0600 Kosák Jonáš neregistrovaní - Všenory C zapůjčit 30 Kč
5WC0500 Vaníček Josef SK Líšná 30 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole C 2083401 30 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 30 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 30 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha C 2081357 30 Kč
EKP0701 Štěňha David VŠTJ Ekonom Praha C 30 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C 30 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga C 2084972 30 Kč
DKP0703 Tatyrek Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
DKP0601 Izdný Vít Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky C 2085006 30 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 30 Kč
ROZ0602 Jirásek Šimon OK Roztoky C zapůjčit 30 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 30 Kč
DKP0702 Rudolf Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha C 8575 30 Kč
PGP0602 Göth Mikuláš SK Praga C 30 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C zapůjčit 30 Kč
RIC0503 Hudos Václav OB Říčany C 2069064 30 Kč
RIC0507 Krumlovský Tomáš OB Říčany C 2073699 30 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany C 2073690 30 Kč
RIC0500 Kulhan Matyáš OB Říčany C 0 30 Kč
RIC0704 Lazar Tomáš OB Říčany C 0 30 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 30 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 301644 30 Kč
RIC0508 Schnabl David OB Říčany C 2069055 30 Kč
RIC0506 Sládeček Matěj OB Říčany C 2069068 30 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 30 Kč
VSP0501 Cylek Ondřej USK Praha C 2058499 30 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 30 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 30 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 30 Kč
VSP0603 Solar Adam USK Praha C 2021846 30 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 30 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 2051485 30 Kč
9JC0700 Kosák Eliáš neregistrovaní - Všenory C zapůjčit 30 Kč
ZVO0504 Rott Jakub OB SK Zvole 2019224 30 Kč
45X0600 Lorenc Tadeáš PAT Praha zapůjčit 30 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 30 Kč
LBE0700 Skála Šimon TJ Lokomotiva Beroun C 30 Kč
LBE0701 Gärtner Václav TJ Lokomotiva Beroun C 30 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 888612 30 Kč
3XC0600 Bittner Václav Neregistrovaní - BIT 30 Kč
81C0702 Myslikovjan David Cirkus Čakovice 30 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 30 Kč
TAP0601 Semecký Vít KOB Tretra Praha C 30 Kč
DKP0610 Pleskot Alexander Oddíl OB Kotlářka 30 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 30 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 30 Kč
5RC0600 Střelba Antonín Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní C 30 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
RIC0703 Krumlovský Vojtěch OB Říčany C 2073698 30 Kč
VSP0901 Solar Daniel USK Praha C 2032152 30 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 30 Kč
KAM0601 Baťha Jan OK Kamenice C 2084959 60 Kč
KAM0702 Bažata Alberto OK Kamenice C 2084940 60 Kč
KAM0701 Mareš Jan OK Kamenice C zapůjčit 60 Kč
2GC0600 Krčmářová Karolína SKI klub KVary zapůjčit 60 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 60 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 30 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha C 30 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 30 Kč
DKP0305 Forman Šimon Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 30 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga C 231948 30 Kč
KPY0301 Miřácký Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 30 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha C 2053580 30 Kč
TAP0302 Trefný Matěj KOB Tretra Praha C 30 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha C 232189 30 Kč
DVP0401 Picl Daniel DVP ORIENTATION C 440393 30 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany C 2069053 30 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2069062 30 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany B 9200525 30 Kč
RIC0304 Rýc Jakub OB Říčany C 0 30 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 30 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 30 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 9200730 30 Kč
VSP0303 Dohnal František USK Praha C 51902 30 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 30 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 30 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 30 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 30 Kč
VSP0407 Hejna Igor USK Praha C 411602 30 Kč
VSP0408 Hejna Viktor USK Praha C 411604 30 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice B 9201061 60 Kč
KAM0400 Hejsek Lukáš OK Kamenice C 2051541 60 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice C 2075622 60 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 30 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 30 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 30 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole C 2023808 30 Kč
ZVO0202 Rott Jan OB SK Zvole C 2019223 30 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 30 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 30 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha C 2080913 30 Kč
PGP0203 Sobotka Vojtěch SK Praga C 682364 30 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno C 682699 30 Kč
PGP0204 Kolský Pavel SK Praga C 2075683 30 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
DKP0106 Tesařík Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
ROZ0103 Andres Martin OK Roztoky C 2069041 30 Kč
ROZ0201 Gaydečka Eliáš OK Roztoky C 2069048 30 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky C 7944 30 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 30 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka B 981832 30 Kč
KPY0100 Převrátil Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 30 Kč
DKL0103 Vrkota Tomáš KOB Kladno C 682642 30 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 446360 30 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 30 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka C 9889 30 Kč
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany C 2069066 30 Kč
RIC0100 Pethö Alex OB Říčany C 2069059 30 Kč
RIC0203 Rejnek Lukáš OB Říčany C 2069069 30 Kč
RIC0201 Votruba Jan OB Říčany C 2069065 30 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha C 2020707 30 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 60 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 60 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 2084934 60 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 1403413 60 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 60 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
52X1150 Foučková Ema SnailSquad 1409875 30 Kč
SJC1350 Kazdová Rozárie Sportcentrum Jičín 52317 30 Kč
81C1050 Mácová Barbora Cirkus Čakovice 30 Kč
5WC1150 Vaníčková Eliška SK Líšná 30 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 30 Kč
ZVO0451 Šlapáková Nicol OB SK Zvole C 2031373 30 Kč
3XC0850 Bittnerová Jana Neregistrovaní - BIT 30 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 30 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2069049 30 Kč
3YC0700 Nahi Adam Fenri Řevnice 30 Kč
3YC0800 Dušek Vojtěch Fenri Řevnice 30 Kč
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 04686 30 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 30 Kč
DVP0651 Řeháková Karolina DVP ORIENTATION C 30 Kč
DVP0701 Picl František DVP ORIENTATION C 682105 30 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C 0 30 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 30 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 30 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 30 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 30 Kč
SRK0702 Pohl Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2060250 30 Kč
SRK1151 Pohlová Sandra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301102 30 Kč
EKP1150 Kalinová Lisa VŠTJ Ekonom Praha C 515458 60 Kč
EKP0961 Kalinová Ella VŠTJ Ekonom Praha C 515409 60 Kč
KAM0850 Hejsková Magdalena OK Kamenice C 2075611 60 Kč
TAP0702 Verner Václav KOB Tretra Praha B 60 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 49639 60 Kč
2GC0000 Svítil Martin SKI klub KVary C 60 Kč
VSP1153 Rodová Anežka USK Praha 0 60 Kč
PGP0852 Přibíková Tereza SK Praga C 60 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0751 Svobodová Andrea SKOB Slaný C 30 Kč
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 30 Kč
3YC7850 Maříková Markéta Fenri Řevnice 30 Kč
8SC0600 Šimáček Matěj OBMP 30 Kč
24A9000 PUDDU SIMONE (AUS) Bayside Kangaroos 30 Kč
VSP0052 Ježková Jitka USK Praha C zapůjčit 30 Kč
4DC7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu 30 Kč
4DC8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu 30 Kč
KAM7152 Rendová Iva OK Kamenice 2084950 60 Kč
(66)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 50 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 50 Kč
KVP8001 Kosť Pavel Orientační oddíl SKV Praha 50 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 50 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 995813 50 Kč
9JC8050 Kučerová Berenika neregistrovaní - Všenory zapůjčit 50 Kč
MKP4200 Šerák Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51705 50 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 50 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 515007 50 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 50 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 50 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 50 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 50 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 50 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga B 2080975 50 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 50 Kč
SLP7952 Siblíková Jana OOB Slavia Praha C 51365 50 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 50 Kč
TAP9151 Sládková Helena KOB Tretra Praha C 53443 50 Kč
6EC8250 Burešová Lenka Midný holky 50 Kč
2MC4900 Král Luděk Dedecek a Babicka 981831 50 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 50 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 50 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 50 Kč
ZVO0001 Zimmer Jan OB SK Zvole C 897354 50 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 50 Kč
DKP0003 Diestler Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 50 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 50 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 50 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 50 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 50 Kč
ROZ7300 Čech Zdeněk OK Roztoky C 2085008 50 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C zapůjčit 50 Kč
ROZ9950 Klinkerová Magdaléna OK Roztoky C 49155 50 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 50 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 50 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 50 Kč
38C0050 Drtinová Zuzana PORG Orienteering 50 Kč
38C0052 Vyhnalová Natálie PORG Orienteering 50 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka R 9999888 50 Kč
1SC7101 Nováček Karel Wall Street Systems 50 Kč
1SC6950 Beranová Jana Wall Street Systems 50 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 50 Kč
KPY3700 Louša František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 50 Kč
TAP6850 Turinská Ivana KOB Tretra Praha C 232199 50 Kč
TAP4750 Podivínská Pavla KOB Tretra Praha C 53506 50 Kč
DVP7351 Řeháková Jana DVP ORIENTATION C 361962 50 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 50 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 50 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 50 Kč
SLP6951 Klofáčová Romana OOB Slavia Praha C 51364 50 Kč
RIC7299 Hudosová Gábina OB Říčany C 2056283 50 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 50 Kč
RIC8050 Krumlovská Barbora OB Říčany C 2073697 50 Kč
RIC9851 Repiská Amálie OB Říčany B 2023817 50 Kč
RIC7101 Rohlíček Jan OB Říčany C 438622 50 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 50 Kč
RIC7351 Růžičková Lucie OB Říčany 331656 50 Kč
RIC7450 Sládečková Lucie OB Říčany C 2069063 50 Kč
RIC7650 Tolarová Ivana OB Říčany C 2073688 50 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 50 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 50 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 7201195 80 Kč
KAM7551 Chramostová Blanka OK Kamenice zapůjčit 80 Kč
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C zapůjčit 80 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C zapůjčit 80 Kč
(91)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 50 Kč
LME7500 Haering Jan SK Los Mělník C 2045234 50 Kč
2NC6900 Slovák Tomáš Traged Team zapůjčit 50 Kč
2NC8150 Polášková Pavlína Traged Team zapůjčit 50 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 50 Kč
8RC7001 Musil Libor BZP 50 Kč
81C7700 Tejkl Jiří Cirkus Čakovice 50 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 682618 50 Kč
6YC8751 Krupová Tereza Neregistrovaní 50 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun C 7200131 50 Kč
9VC7700 Pes Rudolf OK SUDOP 50 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 50 Kč
8LC7400 Votípka Václav Leveris 50 Kč
8LC8301 Sláma Jiří Leveris 50 Kč
8LC7000 Krompolc Roman Leveris 50 Kč
8LC8400 Valerián Martin Leveris 50 Kč
8LC8100 Mrzena Jan Leveris 50 Kč
11C7001 Škrabálek Jan Letci v akci 2067260 50 Kč
OKP9200 Frydrych Pavel SK OK 24 Praha C 50 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 50 Kč
8UC8900 Kala Matěj SK Zdice zapůjčit 50 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 888632 50 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 50 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 50 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 50 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 50 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 50 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 50 Kč
ROZ7101 Křístek Lukáš OK Roztoky 50 Kč
DKP8859 Krausová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 50 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 50 Kč
DKP5450 Wagnerová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 301368 50 Kč
8LC7001 Fennelly Conor Leveris 50 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 50 Kč
8SC7750 Šimáčková Helena OBMP 50 Kč
HOS7951 Kondělková Radka TJ Tatran Hostinné C 9757 50 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 50 Kč
1SC7100 Gemperle František Wall Street Systems 2061812 50 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 50 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 50 Kč
KPY7300 Louša Ladislav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 50 Kč
9VC8700 Kuběna Rudolf OK SUDOP 50 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 50 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 50 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 50 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 50 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 50 Kč
38A8800 Koláček Ondřej (AUS) Sk radiosport zapůjčit 50 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka C 50 Kč
DKP5202 Wagner Richard Oddíl OB Kotlářka C 7003027 50 Kč
LBE0001 Příbrský Adam TJ Lokomotiva Beroun C 50 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 2069061 50 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 50 Kč
RIC7503 Kubát Tomáš OB Říčany C 0 50 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 50 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník B 2058463 50 Kč
64C8801 Laštovička Martin Ekonom Praha Outdoor 50 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 50 Kč
VSP7261 Nosková Pavla USK Praha C 2058494 50 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 50 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 50 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 50 Kč
VSP7303 Solar Jan USK Praha C 2032110 50 Kč
VSP7750 Solarová Zuzana USK Praha C 2032115 50 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 50 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 50 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 50 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 50 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 50 Kč
1YC9250 Hnátková Tereza Tygříci 50 Kč
46C8200 Plašil Ondra Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 682644 80 Kč
8SC7700 Petržela Michal OBMP 80 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice B 515001 80 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C 2067970 80 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 80 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 80 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice B 7201811 80 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 80 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 886274 80 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 80 Kč
2GC7900 Bensch Jan SKI klub KVary 682113 80 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 307266 80 Kč
8KC6900 Kruliš Petr ZŠ a MŠ Chotyně 301186 80 Kč
64C9000 Šebl Ondřej Ekonom Praha Outdoor 80 Kč
7KC8350 Glasová Ester GC 80 Kč
38C9751 Otrubová Kamila PORG Orienteering 80 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 80 Kč
SJC8854 Vobořilová Markéta Sportcentrum Jičín zapůjčit 80 Kč
48A5100 Glas Petr (AUS) petrglas 886257 80 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 80 Kč
(74)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 50 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 50 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 301379 50 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 50 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 50 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 50 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 886288 50 Kč
DVP7304 Jandera Tomáš DVP ORIENTATION C 232723 50 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 50 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga C 443101 50 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 50 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 50 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 50 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 50 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 50 Kč
6YC8100 Beneš Miroslav Neregistrovaní 50 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 50 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 50 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 50 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 50 Kč
DKL9901 Vítek Karel KOB Kladno C Kleště :DD 50 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 50 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha C 7003036 50 Kč
PVP8000 Křížan Jiří VSK Přírodní vědy Praha C 7201778 50 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 50 Kč
38C8000 Soukup Matěj PORG Orienteering 50 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha C 2078484 50 Kč
OKP9750 Nováková Adéla SK OK 24 Praha C 232750 50 Kč
PHK8504 Šlapák Martin OK 99 Hradec Králové C 9443 50 Kč
2GC8900 Štěpán Marek SKI klub KVary 7204996 50 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 50 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 50 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 9998 50 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7203326 50 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 50 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 50 Kč
KPY0000 Novák Josef SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2060248 50 Kč
3VC6750 Řeháková Radka ZVS 50 Kč
EKP8062 Nováková Lenka VŠTJ Ekonom Praha C 2051473 50 Kč
5RC6400 Čermák Radek Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
38C9700 Ridgill Philip PORG Orienteering 50 Kč
38C9800 Ashby Patrik PORG Orienteering 50 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 50 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 50 Kč
LCE8001 Červák Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 766112 50 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 50 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 50 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 50 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka R 9944499 50 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 50 Kč
OKP5802 Čechmánek Vladimír SK OK 24 Praha C 51719 50 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 50 Kč
DKP8307 Bauer Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 9887 50 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 50 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 50 Kč
RIC9800 Černohorský Mikuláš OB Říčany C 2069051 50 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 50 Kč
RIC7800 Rejnek Tomáš OB Říčany C 0 50 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 436445 50 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 50 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 50 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 51672 50 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 50 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 7248 50 Kč
1YC9000 Holec Jakub Tygříci 1409876 50 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 50 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 80 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 80 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 80 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice R 897360 80 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 80 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 80 Kč
EKP7705 Benda Lukáš VŠTJ Ekonom Praha C 80 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 80 Kč
celkem přihlášených: 477, vklad: 20820 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.