Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
23.04.2016
Místo konání:
Slatina nad Zdobnicí
Pořadatel:
SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D20C     D21C     D21D     D35C     D35D     D40C     D45C     D45D     D50C     D55C     D60C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H20C     H21C     H21D     H35C     H35D     H40C     H45C     H45D     H50C     H55C     H55D     H60C     H65C     H70C     HDR     P     T    
1.70 km, 7 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 50 Kč
CHC0652 Krummerová Veronika K.O.B. Choceň C 206484 50 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 50 Kč
SHK0653 Morávková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 301649 50 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 50 Kč
LPU0690 Kuricová Natálie OK Lokomotiva Pardubice C 2075646 50 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 50 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 50 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice C 2075616 50 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 50 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 50 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009523 50 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027235 50 Kč
LPU0755 Stará Magdalena OK Lokomotiva Pardubice C 9348 50 Kč
2.10 km, 8 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 426343 50 Kč
SJC0651 Kovaříková Daniela Sportcentrum Jičín C 0002102085 50 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083388 50 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 50 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 50 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové C 2085583 50 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2073718 50 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 50 Kč
LTU0650 Pešanová Valerie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 50 Kč
LTU0850 Pešanová Emma OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 50 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070812 50 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 50 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 2096149 50 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 50 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 50 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec C 9043 75 Kč
2.30 km, 11 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 50 Kč
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín C 0000004297 50 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 0002102073 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 50 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2085657 50 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 50 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové C 28659 50 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 50 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové B 2025341 50 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 50 Kč
LTU0550 Mitkovová Jindřiška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 50 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078488 50 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078482 50 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049520 50 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec C 7204983 50 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 7204976 50 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí C 2087684 50 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí C 2085600 50 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 50 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425542 50 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025350 50 Kč
LPU0554 Trlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice C 7200908 50 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 53164 75 Kč
2.10 km, 7 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 0002102084 50 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice C 2078451 50 Kč
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083356 50 Kč
ZAM0451 Suchomelová Josefína OB TJ Sokol Žamberk C 2053564 50 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB TJ Sokol Žamberk 416281 50 Kč
SHK0453 Kociánová Hana OK Slavia Hradec Králové C 9837 50 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 50 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057583 50 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 50 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095955 50 Kč
LPU0555 Cachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 2085617 50 Kč
LPU0454 Chrbolková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 9304 50 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 50 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 50 Kč
LPU0453 Zajícová Radomíra OK Lokomotiva Pardubice C 2085592 50 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OB Vamberk C 09586 50 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OB Vamberk C 51468 50 Kč
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí C 2085581 50 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027231 50 Kč
3.20 km, 13 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 50 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 2078470 50 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 50 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0002056293 50 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 0002056290 50 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096240 50 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 50 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové B 336788 50 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové C 2087682 50 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové C 2070820 50 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 50 Kč
BRU0351 Krejcarová Bára Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032373 50 Kč
SHK0356 Pató Johanna OK Slavia Hradec Králové C 9190 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 7206547 50 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové C 2058528 50 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 410360 50 Kč
LTU0350 Kinclová Natálie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 50 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 7207036 50 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 219207 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 50 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 50 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 2096143 50 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 2025372 50 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín C 2082909 50 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 50 Kč
STH0254 Bachtíková Petra SK Studenec C 2009002 50 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 425585 50 Kč
DOB0353 Sojka Wiktoria KOB Dobruška C 2016208 50 Kč
DOB0354 Przygoda Klaudia KOB Dobruška C 553472 50 Kč
DOB0351 Pluta Aleksandra KOB Dobruška C 2016202 50 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2020709 50 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 75 Kč
2.10 km, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0355 Kadavá Pavlína OK Jilemnice C 425528 50 Kč
CHC0351 Tomášová Adéla K.O.B. Choceň C 9559 50 Kč
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095939 50 Kč
ZAM0251 Mikysková Doubravka OB TJ Sokol Žamberk C 9285 50 Kč
BRU0251 Meierová Bára Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032385 50 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 51489 50 Kč
LPU0355 Cibulková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2032160 50 Kč
LPU0361 Pinke Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2085649 50 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2081384 50 Kč
STH0352 Zahradníková Linda SK Studenec C 50 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027245 50 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OB Vamberk C 438605 75 Kč
3.20 km, 13 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň B 2011852 80 Kč
JIL0053 Šťastná Hana OK Jilemnice C 426352 80 Kč
JIL0154 Dvořáková Anna OK Jilemnice C 2035715 80 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 80 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín B 0002075653 80 Kč
SJC0154 Tumová Adéla Sportcentrum Jičín C 0002056297 80 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 80 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 80 Kč
HOS0051 Vrbatová Dominika TJ Tatran Hostinné C 2080950 80 Kč
ZAM0152 Hnátnická Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 416295 80 Kč
ZAM0053 Pachelová Anna OB TJ Sokol Žamberk C 2053566 80 Kč
ZAM0054 Procházková Tereza OB TJ Sokol Žamberk B 2058527 80 Kč
PHK0155 Weberová Adéla OK 99 Hradec Králové C 207832 80 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 80 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 80 Kč
SHK0050 Charvátová Kateřina OK Slavia Hradec Králové C 331229 80 Kč
LPU0157 Kubíčková Iva OK Lokomotiva Pardubice A 2091564 80 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 80 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 80 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 80 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec C 51108 80 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 80 Kč
STH0151 Dubská Terezie SK Studenec C 9955 80 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 80 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 80 Kč
KUN0150 Obermajerová Gabriela TJ Sokol Kunvald 80 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 80 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí C 2087714 80 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 80 Kč
DOB0150 Niezgodka Dominika KOB Dobruška C 2016199 80 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 2075681 120 Kč
3.40 km, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 80 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 80 Kč
ZAM9952 Boková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 2075624 80 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 80 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 80 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 80 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 7201754 80 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 7205002 80 Kč
4.40 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK9650 Myslivcová Markéta OK Slavia Hradec Králové A 9472 80 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 1400431 120 Kč
4.40 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 80 Kč
VRL9254 Jebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331285 80 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 80 Kč
JIL9752 Davidová Anežka OK Jilemnice C 2078452 80 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 80 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0002102079 80 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 80 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 9088 80 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 80 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 80 Kč
ZAM9153 Chládková Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 9035 80 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 80 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 80 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové R 515425 80 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9101107 80 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové R 1398689 80 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 80 Kč
LPU8857 Kolešová Helena OK Lokomotiva Pardubice C 253357 80 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 80 Kč
NPA9151 Kubátová Zuzka SK LOB Nová Paka C 515421 80 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 80 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové C 1008174 80 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice A 2025352 80 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 1398998 80 Kč
LPU9161 Krejsová Lucie OK Lokomotiva Pardubice C 2092401 80 Kč
9PC8650 Trdá Lucie HO Humanita 52063 120 Kč
3.50 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM9098 Müllerová Petra OB Vamberk C 2045224 80 Kč
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 80 Kč
DOB8750 Khýnová Radka KOB Dobruška C 7221 80 Kč
CHT7654 Besedová Petra OOB SK Chrast C 51776 80 Kč
VAM8150 Sršňová Kateřina OB Vamberk C 9600 80 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 80 Kč
ALB8950 Sojková Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7215 80 Kč
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 80 Kč
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 80 Kč
ZAM8452 Šiffelová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 436955 80 Kč
SHK8552 Stulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 80 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 80 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 80 Kč
LPU8352 Odvodyová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 835307 80 Kč
KUN8950 Luxová Adéla TJ Sokol Kunvald C 9020 80 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OB Vamberk C 9677 80 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 160 Kč
4.50 km, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 80 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 80 Kč
PHK7752 Rychterová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9409 80 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 80 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 80 Kč
TUR7850 Mrázková Jana OOB TJ Turnov C 8206 80 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 120 Kč
3.30 km, 11 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 9680 80 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 80 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 80 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0002102083 80 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 80 Kč
CHC7351 Tomášová Petra K.O.B. Choceň C 9574 80 Kč
CHC7854 Krummerová Martina K.O.B. Choceň C 9551 80 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 80 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 80 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 80 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 80 Kč
KOR8150 Zářecká Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095949 80 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 80 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 80 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 80 Kč
ZAM5851 Koblížková Hana OB TJ Sokol Žamberk C 9031 80 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 9735 80 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 80 Kč
BRU7550 Mádlová Denisa Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 80 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 80 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 80 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 80 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 80 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 80 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 80 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 80 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 80 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 80 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 80 Kč
KUN7450 Boháčová Alena TJ Sokol Kunvald C 9026 80 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 80 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 160 Kč
4.50 km, 16 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 80 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 80 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 80 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 80 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 2025366 80 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 80 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 80 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 80 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 80 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 80 Kč
3.60 km, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
3XX6700 Müllerová Zorka POT 981805 80 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 80 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 80 Kč
PHK7050 Vlkanova Hana OK 99 Hradec Králové C 2067950 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 80 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 80 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 80 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 80 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 80 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 80 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8950 80 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 80 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 80 Kč
3.20 km, 12 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 80 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 80 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 80 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 0000009918 80 Kč
SNA7150 Paděrová Helena TJ START Náchod C 9619 80 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 80 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 80 Kč
ZAM6351 Cabalková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 53569 80 Kč
ZAM5951 Kalousová Dana OB TJ Sokol Žamberk C 9032 80 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 2092408 80 Kč
BRU7151 Kolářová Andrea Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425506 80 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 80 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 80 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 80 Kč
LPU6755 Bürgerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2053558 80 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 80 Kč
LPU7053 Žáková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 80 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 80 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 80 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 416345 80 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 80 Kč
3.60 km, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 80 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 1416361 80 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 80 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 80 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 49868 80 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 80 Kč
2.80 km, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 80 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 80 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 80 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
SHK5751 Stulíková Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 9116 80 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 80 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 80 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 80 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 80 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 80 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 80 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 80 Kč
SHK5951 Vychodilová Jiřina OK Slavia Hradec Králové C 9897 80 Kč
SNA5952 Zvěřinová Darina TJ START Náchod C 51443 120 Kč
2.80 km, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 80 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 80 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 80 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 80 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 80 Kč
2.00 km, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 80 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 80 Kč
1.70 km, 7 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 0002085566 50 Kč
KOR0701 Marek Bořivoj OB DDM Kostelec nad Orlicí 2087632 50 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095940 50 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 50 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 50 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 50 Kč
KOR0803 Vanický Viktor OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051472 50 Kč
BRU0701 Mádle Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032375 50 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 50 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 50 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 50 Kč
NPA0803 Merhulík Aleš SK LOB Nová Paka C 9690 50 Kč
KUO0601 Hejkrlík Dan KOB Ústí nad Orlicí C 2085637 50 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009794 50 Kč
LPU0503 Starý Martin OK Lokomotiva Pardubice C 224865 50 Kč
2.10 km, 8 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín C 0000004275 50 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín C 0000009951 50 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín C 0000004334 50 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095970 50 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 331689 50 Kč
ZAM0601 Vicenec Martin OB TJ Sokol Žamberk C 9040 50 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425561 50 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416292 50 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 50 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078481 50 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 50 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 50 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová C 2060236 50 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301134 50 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025360 50 Kč
2.30 km, 10 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 50 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín C 0002102074 50 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 50 Kč
SJC0405 Tuček Jakub Sportcentrum Jičín C 0002088208 50 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín B 0002080982 50 Kč
JIL0502 Sucharda Tomáš OK Jilemnice C 2078458 50 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095937 50 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 50 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové C 2070847 50 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 50 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 203573 50 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové C 2080972 50 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 50 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073745 50 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057589 50 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 50 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 50 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2070815 50 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 50 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 7200906 50 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2045219 50 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 9102564 50 Kč
LPU0507 Vodička Igor OK Lokomotiva Pardubice C 7200909 50 Kč
STH0500 Štefan Jan SK Studenec C 9045 50 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka C 9686 50 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 9688 50 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 9693 50 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 9709 50 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 50 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425589 50 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027229 50 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027238 50 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2049536 75 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice B 7200597 75 Kč
2.10 km, 8 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM0400 Koblic Jan OB Vamberk C 9528 50 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 50 Kč
SJC0407 Tměj Adam Sportcentrum Jičín C 0000004322 50 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí 2067958 50 Kč
KOR0500 Zářecký Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095980 50 Kč
ZAM0501 Hiller Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 9029 50 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2096135 50 Kč
ZAM0502 Lesák Lukáš OB TJ Sokol Žamberk C 426332 50 Kč
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 50 Kč
PHK0401 Weber Adam OK 99 Hradec Králové C 426327 50 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2087702 50 Kč
HOR0405 Holman Antonín TJ Jiskra Hořice C 2032106 50 Kč
HOR0404 Schneidewind Richard TJ Jiskra Hořice C 2032104 50 Kč
HOR0406 Nečesaný Jáchym TJ Jiskra Hořice C 2078473 50 Kč
LPU0408 Ježek Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2096141 50 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 50 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 50 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice C 2085645 50 Kč
STH0502 Pfeifer Erik SK Studenec C 253376 50 Kč
STH0503 Jiřička Martin SK Studenec C 2008986 50 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 50 Kč
NPA0503 Merhulík Mikuláš SK LOB Nová Paka C 9689 50 Kč
SRK0502 Zemánek Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425553 50 Kč
3.70 km, 16 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 50 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 50 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín C 0002056299 50 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 0002056295 50 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 50 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové B 682336 50 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk B 9284 50 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0002032387 50 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 50 Kč
LTU0200 Hanák Dominik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057586 50 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 50 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 50 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2075644 50 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 50 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2096140 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 7200907 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9744 50 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice B 7200595 50 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 50 Kč
STH0203 Pichl Oliver SK Studenec C 2303943 50 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec B 7204987 50 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 50 Kč
VRL0202 Mejsnar Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7260006 75 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 4768 75 Kč
2.10 km, 8 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0002102081 50 Kč
KOR0201 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095969 50 Kč
ZAM0204 Krsek Šimon OB TJ Sokol Žamberk C 9036 50 Kč
SHK0301 Makovský Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 51500 50 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 50 Kč
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí 2067980 50 Kč
KOR0301 Beneš Robin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051498 50 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 50 Kč
LPU0311 Pinke Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2085651 50 Kč
NPA0201 Satranský Martin SK LOB Nová Paka C 9695 50 Kč
KUO0301 Pávek Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 2085585 50 Kč
KUO0201 Kudrna Dalibor KOB Ústí nad Orlicí C 920694 50 Kč
KUO0202 Kroutil Jan KOB Ústí nad Orlicí C 52324 50 Kč
KUO0302 Ráček Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2085625 50 Kč
SRK0305 Ešpandr Matěj SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027216 50 Kč
3.70 km, 14 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 80 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 80 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 80 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín C 0002025365 80 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín C 0002056271 80 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové B 336757 80 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové B 1413977 80 Kč
BRU0002 Jansa Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032372 80 Kč
BRU0104 Kolář Adam Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0000425513 80 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 80 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 80 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 7300181 80 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 80 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 80 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425565 80 Kč
KUN0101 Rusz Rostislav TJ Sokol Kunvald C 9017 80 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7206528 80 Kč
LPU0009 Bürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 80 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 80 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 9884 80 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 303925 80 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 80 Kč
DOB0100 Zurkiewicz Krzysztof KOB Dobruška C 2016205 80 Kč
TYN0101 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 405980 80 Kč
SJC0006 Dubský Vojtěch Sportcentrum Jičín C 500262 0 Kč
3.90 km, 15 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice B 2035717 80 Kč
JIL9801 Gernert Marek OK Jilemnice C 232623 80 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 80 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 80 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059739 80 Kč
ZAM9901 Friml Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 2058526 80 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové B 2075657 80 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk B 2085646 80 Kč
ZAM9902 Sourada Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1400449 80 Kč
STH9902 Vydra Martin SK Studenec B 51111 80 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec C 331426 80 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 80 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 80 Kč
DOB9800 Garstka Jakub KOB Dobruška C 9102634 80 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 80 Kč
6.10 km, 24 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 80 Kč
VAM9701 Vyskočil Štěpán OB Vamberk C 438629 80 Kč
6.10 km, 24 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN9501 Mlateček Jiří OOB SK Týniště nad Orlicí C 9160 80 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 2078469 80 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 80 Kč
VAM8301 Drhlík Petr OB Vamberk C 9518 80 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OB Vamberk C 7202867 80 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 80 Kč
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 80 Kč
VAM8601 Andrš Jiří OB Vamberk C 7260010 80 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 80 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 80 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín B 0002053542 80 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 2053589 80 Kč
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové 7003041 80 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 7506161 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 80 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 80 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 80 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 80 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 80 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 80 Kč
BRU6901 Kolář Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033639 80 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 9199 80 Kč
SHK8904 Tomalík Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 1404034 80 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 80 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 80 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 80 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 80 Kč
LTU7400 Pešan Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 80 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 2025344 80 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 80 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 80 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9294 80 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 80 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 80 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 80 Kč
LPU8610 Koleš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1602619 80 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 515170 80 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 80 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 80 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 80 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 80 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 80 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 80 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 80 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2025379 80 Kč
ZAM9603 Lesák Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 1398978 80 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 80 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 80 Kč
NPA8301 Bartoň Zdeněk SK LOB Nová Paka C 2073743 80 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 80 Kč
STH9402 Kučera Tomáš SK Studenec C 410774 80 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 80 Kč
3XX8400 Goga Tomáš POT 515465 80 Kč
DKP7911 Mrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7922111 80 Kč
PHK8505 Veselý Ondřej OK 99 Hradec Králové C 1602626 80 Kč
VAM9301 Smutný Šimon OB Vamberk C 9589 80 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 120 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 120 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí A 887162 120 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 120 Kč
4.30 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 995872 80 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 80 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 80 Kč
KOR9000 Růžička Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095932 80 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 80 Kč
BRM9001 Vodňanský Jan Sokol Burdych 9625 80 Kč
ZAM9606 Pinkas Jan OB TJ Sokol Žamberk C 2075607 80 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9779 80 Kč
LPU8206 Odvody Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 828384 80 Kč
KUN8801 Moravec Filip TJ Sokol Kunvald 80 Kč
KUN9301 Lux Martin TJ Sokol Kunvald 9028 80 Kč
5.50 km, 22 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 80 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 80 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 80 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 80 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 80 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 80 Kč
XCR7300 Karkoš Petr MTB Chrudim C zapůjčit 120 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 80 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 80 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 80 Kč
NNN8099 Kasse Jakub Neregistrovaní 8554 80 Kč
4.10 km, 17 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
22C7100 Kronika Miroslav www.SPORTeM.info 1398999 80 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 80 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 80 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 80 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 80 Kč
VAM8001 Sršeň Tomáš OB Vamberk C 9590 80 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 80 Kč
CHC7301 Krummer Jiří K.O.B. Choceň C 206468 80 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 80 Kč
BRM6101 Vodňanský Jaroslav Sokol Burdych C 2032390 80 Kč
ZAM7701 Hovad Jaroslav OB TJ Sokol Žamberk 2053567 80 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9737 80 Kč
CET7801 Betlach Michal TJ Loko Česká Třebová C 2058466 80 Kč
BRU7600 Mádle Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032374 80 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033634 80 Kč
KUN7201 Rusz Roman TJ Sokol Kunvald C 425598 80 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 80 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 80 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 80 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2085650 80 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 80 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 120 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 160 Kč
5.50 km, 22 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7501 Műller Kamil OB Vamberk C 2049538 80 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 80 Kč
SJC7303 Kraus Petr Sportcentrum Jičín C 9898 80 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 80 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 80 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9407 80 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032382 80 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 80 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 80 Kč
4.50 km, 19 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
3XX6900 Müller Robert POT 553456 80 Kč
TYN6701 Mlateček Jiří OOB SK Týniště nad Orlicí C 9858 80 Kč
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 80 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 80 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 80 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 80 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 80 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB TJ Sokol Žamberk C 232634 80 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 80 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 80 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 80 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 80 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 80 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 80 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 80 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 80 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 80 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 80 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 80 Kč
3.70 km, 14 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 80 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
VAM6301 Novák Jiří OB Vamberk C 9790 80 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 80 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 80 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 51777 80 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 80 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 80 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 80 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 80 Kč
HOS7001 Vrbata Josef TJ Tatran Hostinné C 2085611 80 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 80 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 80 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 80 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 80 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 80 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 80 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 80 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 80 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416282 80 Kč
ZAM6801 Levý Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 331587 80 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 80 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9025 80 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OB Vamberk C 09684 80 Kč
KUN6501 Brůna Tomáš TJ Sokol Kunvald 80 Kč
KUO7101 Holubář David KOB Ústí nad Orlicí C 2060252 80 Kč
4.50 km, 19 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 80 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 80 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 80 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 80 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 80 Kč
CHC6501 Půlpán Roman K.O.B. Choceň C 9561 80 Kč
SHK6401 Teplý Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9123 80 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 80 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 80 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 80 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7200596 80 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 80 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 80 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9005 80 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 80 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 232255 120 Kč
4.50 km, 20 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 9599 80 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 80 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 80 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 9571 80 Kč
SHK5900 Holeček Petr OK Slavia Hradec Králové C 2049556 80 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 80 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 80 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 80 Kč
3.30 km, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 80 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7260015 80 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 80 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 80 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 80 Kč
KOR6100 Pross Josef OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051525 80 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 80 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 80 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 80 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 80 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 80 Kč
4.50 km, 20 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 80 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 80 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 80 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 80 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 80 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 80 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 80 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 80 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 80 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 80 Kč
3HC5600 Balcar Pavel Šerlich 8.30 9487 80 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 80 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995828 120 Kč
3.10 km, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 80 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 80 Kč
PHK4801 Novotný František OK 99 Hradec Králové C 9425 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 80 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 80 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 80 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 80 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 80 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 80 Kč
3.10 km, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 80 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 80 Kč
LPU4001 Koudelka Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9347 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 80 Kč
1.70 km, 7 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 339560 50 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 50 Kč
5EX1200 Šreibr Matěj Perníkáři 2092432 50 Kč
JIL0951 Suchardová Ella OK Jilemnice C 425538 50 Kč
89X1000 Kraus Jan RH Valdice 04289 50 Kč
CHT1051 Besedová Barborka OOB SK Chrast C 232881 50 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 50 Kč
KOR0601 Lounek Vít OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083380 50 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 50 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 50 Kč
PHK0800 Příkazský Josef OK 99 Hradec Králové C 2080949 50 Kč
KOR0552 Zemanová Nela OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051520 50 Kč
KOR0750 Hovorková Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083387 50 Kč
KOR0702 Jakl Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083389 50 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk 9593 50 Kč
TYN8200 Sedláček Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 2051497 50 Kč
BRU1050 Jansová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425505 50 Kč
SHK0851 Čížková Alena OK Slavia Hradec Králové C 9128 50 Kč
SHK0850 Chabinová Veronika OK Slavia Hradec Králové C 4145 50 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
KUN0751 Ruszová Svatava TJ Sokol Kunvald C 9022 50 Kč
KOR0802 Novotný Michal OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095962 50 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 50 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 50 Kč
LPU1352 Jirásková Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2080983 50 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 50 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 50 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 50 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 50 Kč
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 1234562 50 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 9211 50 Kč
BRU1000 Zenkner Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032378 50 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 50 Kč
2JX1000 Koutský Vojtěch Neregistrováný - Koutský zapůjčit 90 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 50 Kč
SRK1000 Sobotkovi SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 0000009499 50 Kč
PHK0702 Hrdý David OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
TUR12 Mrázek Václav OOB TJ Turnov 8209 50 Kč
4LX Horáková Eliška Neregistrovaní - Horák 2088722 50 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 50 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 50 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2099483 50 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9302 50 Kč
VAM0750 Müllerová Kateřina OB Vamberk C 2060239 50 Kč
2.40 km, 11 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod C 9620 50 Kč
VAM7651 Koblicová Milena OB Vamberk C 9483 50 Kč
JIL7555 Suchardová Jana OK Jilemnice C 456351 50 Kč
VAM0606 Koblic Martin OB Vamberk C 9515 50 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí 09598 50 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí 2067990 50 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí 09594 50 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 50 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 50 Kč
49C6900 Dachovský Radovan Tempo Malšovice 09468 50 Kč
BRU6851 Švábová Michaela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011794 50 Kč
BRU0000 Šváb Matěj Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002032376 50 Kč
SHK5701 Stulík Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9113 50 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 50 Kč
SHK9999 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové 50 Kč
LTU7351 Junková Iva OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2095925 50 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061791 50 Kč
KOR7401 Novotný Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051501 50 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 50 Kč
LPU2244 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice 253351 50 Kč
LPU2288 Smrčková Olga OK Lokomotiva Pardubice 515134 50 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 50 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 50 Kč
BRU0353 Zenknerová Olga Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 2032379 50 Kč
BRU7253 Zenknerová Jana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 2032377 50 Kč
BRU7202 Zenkner Karel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032376 50 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OB Vamberk C 51469 50 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 50 Kč
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 0000000000 50 Kč
SRK7151 Prázová Kamila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 425566 50 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 50 Kč
CET8103 Balcar Vít TJ Loko Česká Třebová C 2056909 50 Kč
CET8252 Balcarová Kateřina TJ Loko Česká Třebová C 2060205 50 Kč
KUN1 Říha František TJ Sokol Kunvald 50 Kč
STH7051 Pfeiferová Erika SK Studenec C 2008999 50 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 50 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 50 Kč
4.50 km, 19 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 80 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 80 Kč
BRU6902 Frömmel Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033633 80 Kč
PHK7802 Podlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 80 Kč
3IX Jireš František Zelenkovi 301639 80 Kč
3IX99 Zelenková Lenka Zelenkovi 405951 80 Kč
celkem přihlášených: 814, vklad: 56140 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.