Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
22.10.2016
Místo konání:
Babí - střelnice, GPS: 50°37’10.538″N, 15°54’41.186″E
Pořadatel:
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
3.50 km, 7 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 50 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 50 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 50 Kč
SJC0851 Šnokhousová Johanka Sportcentrum Jičín 0000000000 50 Kč
LTU0851 Klubrtová Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2103289 50 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 50 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 50 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 50 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009523 50 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027235 50 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 50 Kč
LPU0661 Macková Nela OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 50 Kč
LPU0755 Stará Magdalena OK Lokomotiva Pardubice C 9348 50 Kč
JILyyyy Adámková Klára OK Jilemnice 426352 50 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 100 Kč
VRL0902 Cupáková Anna OOS TJ Spartak Vrchlabí 100 Kč
2.00 km, 6 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083388 50 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7207778 50 Kč
SJC0651 Kovaříková Daniela Sportcentrum Jičín C 0002102085 50 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín 0000000000 50 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 426343 50 Kč
LTU0650 Pešanová Valerie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 50 Kč
LTU0850 Pešanová Emma OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 50 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 50 Kč
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425514 50 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 50 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2073718 50 Kč
ZAM0751 Chlupáčová Anežka OB TJ Sokol Žamberk 52799 50 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 50 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070812 50 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 50 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 50 Kč
LPU0690 Kuricová Natálie OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 2096149 50 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 50 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 50 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice C 2075616 50 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 50 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové C 2085583 50 Kč
SHK0653 Morávková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 51488 50 Kč
2.90 km, 8 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 50 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095955 50 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7207062 50 Kč
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín B 0000004297 50 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 0002102073 50 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 50 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 50 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 50 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 50 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057583 50 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 50 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové B 2085657 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 50 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové B 2102557 50 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 53164 50 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 50 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425542 50 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002025350 50 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec B 7204983 50 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 50 Kč
LPU0551 Bártová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0555 Cachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 2085617 50 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 50 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 2049520 50 Kč
SHK0453 Kociánová Hana OK Slavia Hradec Králové C 9837 50 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078488 100 Kč
2.00 km, 6 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083356 50 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 0002102084 50 Kč
SJC0552 Kejvalová Radka Sportcentrum Jičín C 0002102078 50 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 50 Kč
ZAM0451 Suchomelová Josefína OB TJ Sokol Žamberk C 2053564 50 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB TJ Sokol Žamberk C 416281 50 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027231 50 Kč
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301107 50 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 50 Kč
LPU0565 Losmanová Natálie OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OOB Vamberk C 09586 50 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OOB Vamberk C 51468 50 Kč
3.70 km, 11 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 50 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 2078470 50 Kč
KOR0350 Šafránková Eliška OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095922 50 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 50 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7208078 50 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0007719774 50 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 50 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2096240 50 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 50 Kč
LTUxxxx Bendáková Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov 681889 50 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2020709 50 Kč
BRU0251 Meierová Bára Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032385 50 Kč
ZAM0251 Mikysková Doubravka OB TJ Sokol Žamberk C 9285 50 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové C 2087682 50 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové B 2070820 50 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové B 331120 50 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 50 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 50 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 7207036 50 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 219207 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 50 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 50 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 2096143 50 Kč
LPU0361 Pinke Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2085649 50 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 50 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 2025372 50 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice B 2108890 50 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 51489 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 7206547 50 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 50 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 50 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 410360 50 Kč
SHK9999 Anna Navrátilová OK Slavia Hradec Králové 51500 50 Kč
2.90 km, 8 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0355 Cibulková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2032160 50 Kč
4.30 km, 8 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 0002075653 80 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 80 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 80 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 80 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí C 2087714 80 Kč
ZAM0054 Procházková Tereza OB TJ Sokol Žamberk B 2058527 80 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 80 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové A 2075681 80 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 80 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec C 51108 80 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 80 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 80 Kč
LPU0160 Tatarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice 80 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 320290 80 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 80 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 80 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 80 Kč
SHK0050 Charvátová Kateřina OK Slavia Hradec Králové C 331229 80 Kč
4.50 km, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 80 Kč
ZAM9952 Boková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 2075624 80 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 80 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 80 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 80 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice A 2025352 160 Kč
5.30 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 80 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 80 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 80 Kč
VRL9254 Jebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331285 80 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 0002102079 80 Kč
PHK7554 Fagré Iva OK 99 Hradec Králové C 410789 80 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 80 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 9088 80 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 80 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 80 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 80 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové R 2051524 80 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 80 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 80 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9101107 80 Kč
4.50 km, 10 kontrol
Rank. koef.: 1
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 80 Kč
ZAM7051 Chládková Eva OB TJ Sokol Žamberk C 2053562 80 Kč
ALB8950 Sojková Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7215 80 Kč
ZAM8452 Šiffelová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2103234 80 Kč
PHK9151 Balcarová Mirka OK 99 Hradec Králové C 49696 80 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 80 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 80 Kč
LPU9155 Marešová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 80 Kč
LPU8258 Tichá Elena OK Lokomotiva Pardubice C 232605 80 Kč
SHK8552 Stulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 80 Kč
4.20 km, 10 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 80 Kč
5IX7550 Tomandlová Radka NOK HoRa 2099521 80 Kč
VAM8150 Sršňová Kateřina OOB Vamberk C 9600 80 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 80 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 80 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 80 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 80 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 80 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 80 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 80 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 80 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 80 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 80 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
PHK7752 Rychterová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9409 80 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 80 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002045240 80 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009796 80 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 80 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 80 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 80 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 80 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 80 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 331619 80 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OOB Vamberk C 2053570 80 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 80 Kč
5HX7900 Rypáčková Dana TO Nezmaři 218783 80 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 160 Kč
3.80 km, 11 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 80 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 80 Kč
CHC7854 Krummerová Martina K.O.B. Choceň C 9551 80 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 80 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 80 Kč
JIL7555 Šaldová Jana OK Jilemnice C 426351 80 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 80 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 80 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 80 Kč
BRU7251 Frömmelová Dana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887923 80 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 80 Kč
BRU7550 Mádlová Denisa Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 80 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 80 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331359 80 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8968 80 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009801 80 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 80 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 80 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 9735 80 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 80 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 80 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 80 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 80 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 80 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 80 Kč
SHK7751 Krunčíková Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 80 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 80 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 80 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 80 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 80 Kč
LTUyyyy Sadílková Michaela OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2087652 80 Kč
3.80 km, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 80 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 80 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007207351 80 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 80 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8950 80 Kč
LPU6555 Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 80 Kč
LPU7053 Žáková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 80 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 80 Kč
SHK6151 Novotná Iva OK Slavia Hradec Králové C 7203454 80 Kč
3.40 km, 12 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 80 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 80 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 0000009918 80 Kč
ZAM6351 Cabalková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 53569 80 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 2092408 80 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 80 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 80 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 80 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 80 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 80 Kč
LPU6755 Bürgerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2053558 80 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 80 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 80 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 80 Kč
SHK6950 Holečková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 9442 80 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 80 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 80 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 49868 80 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 80 Kč
LPU7052 Tužilová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 426371 80 Kč
3.40 km, 11 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 80 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 80 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 80 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 80 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 80 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 80 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301116 80 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 80 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 80 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 80 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 80 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 80 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 80 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 80 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 80 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 80 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 80 Kč
2.70 km, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 80 Kč
3.50 km, 7 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095940 50 Kč
SJC0703 Haken Miroslav Sportcentrum Jičín C 0000004275 50 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 0002103299 50 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000004295 50 Kč
SJC1002 Pešek Matěj Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
SJC0700 Švorc Petr Sportcentrum Jičín 0000004745 50 Kč
LTU0702 Vondra Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057580 50 Kč
BRU0701 Mádle Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032375 50 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk 436955 50 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 50 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové C 9387 50 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 2085566 50 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice C 426380 50 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8991 50 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009794 50 Kč
KOR0805 Vít Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083380 50 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec C 9044 50 Kč
LPU0705 Nekvapil Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 53349 50 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 50 Kč
HOR0600 Kuneš Jan TJ Jiskra Hořice C 2104603 50 Kč
STH0600 Horáček Dominik SK Studenec C 330520 50 Kč
LPU0503 Starý Martin OK Lokomotiva Pardubice C 224865 50 Kč
STH0701 Pochop Petr SK Studenec C 2035746 100 Kč
VRL0901 Cupák Václav OOS TJ Spartak Vrchlabí 100 Kč
KOR0701 Marek Bořivoj OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051501 100 Kč
2.10 km, 7 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 50 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 50 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 50 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095970 50 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice C 425563 50 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín C 0002102080 50 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín 0000004288 50 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín C 0000004334 50 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425561 50 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416292 50 Kč
ZAM0601 Vicenec Martin OB TJ Sokol Žamberk C 9036 50 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 50 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 50 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín C 8225 50 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425588 50 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025360 50 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 50 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 50 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 50 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 50 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová C 2060236 100 Kč
3.00 km, 8 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 50 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 0002056294 50 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín B 0002102074 50 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 50 Kč
SJC0407 Tměj Adam Sportcentrum Jičín C 0000004322 50 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín B 0002080982 50 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 50 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057587 50 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 50 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové B 2017670 50 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 50 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 50 Kč
PHK0505 Novotný Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2070824 50 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 50 Kč
PHK0403 Suchánek Adam OK 99 Hradec Králové B 2080985 50 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové C 2080972 50 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078481 50 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027229 50 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027238 50 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 50 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 9686 50 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2070815 50 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 2049515 50 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 50 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice C 2085645 50 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 9102564 50 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 9688 50 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 9709 50 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 50 Kč
HOR0404 Schneidewind Richard TJ Jiskra Hořice C 2102540 50 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 50 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 50 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 50 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 232649 50 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2049536 100 Kč
2.20 km, 6 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095937 50 Kč
JIL0502 Sucharda Tomáš OK Jilemnice C 2078458 50 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2087702 50 Kč
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 50 Kč
BRU0501 Meier Jakub Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032388 50 Kč
ZAM0501 Hiller Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 9029 50 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 50 Kč
ZAM0502 Lesák Lukáš OB TJ Sokol Žamberk C 426332 50 Kč
LPU0506 Dvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2075618 50 Kč
LPU0408 Ježek Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2096141 50 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí 2106740 50 Kč
4.00 km, 11 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 50 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín C 0002056299 50 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 0002056295 50 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 50 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 50 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 50 Kč
KUO0302 Ráček Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2085625 50 Kč
KUO0202 Kroutil Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2102858 50 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice B 7200597 50 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2017678 50 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 50 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 682336 50 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 50 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 50 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405991 50 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009496 50 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002070826 50 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002091541 50 Kč
SRK0301 Pokorný Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405995 50 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 50 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 50 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec B 7204987 50 Kč
CHC0303 Šimek Jakub K.O.B. Choceň C 9560 50 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2075644 50 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 50 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2096140 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 7200907 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 7208077 50 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice B 7200595 50 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 4768 50 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 2088201 50 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 50 Kč
VRL0202 Mejsnar Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7260006 100 Kč
3.00 km, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 50 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0002102081 50 Kč
KUO0301 Pávek Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 2085585 50 Kč
KUO0201 Kudrna Dalibor KOB Ústí nad Orlicí C 920694 50 Kč
ZAM0204 Krsek Šimon OB TJ Sokol Žamberk C 2075607 50 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk 416295 50 Kč
KOR0301 Beneš Robin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067958 50 Kč
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083389 50 Kč
NPA0201 Satranský Martin SK LOB Nová Paka C 9695 50 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 50 Kč
LPU0311 Pinke Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2085651 50 Kč
LPU0211 Lacina Jindřich OK Lokomotiva Pardubice C 50 Kč
4.60 km, 10 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 80 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice B 2078455 80 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 80 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425565 80 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín C 0002025365 80 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín C 0002056271 80 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 80 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 80 Kč
BRU0002 Jansa Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032372 80 Kč
VRL0001 Kubát Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 339555 80 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 80 Kč
LPU0009 Bürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 80 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7206528 80 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 80 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 80 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 80 Kč
PHKcccc Nejman Marek OK 99 Hradec Králové 80 Kč
5.30 km, 14 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice C 425529 80 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 80 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice B 2035717 80 Kč
JIL9801 Gernert Marek OK Jilemnice C 232623 80 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059739 80 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 80 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 80 Kč
ZAM9901 Friml Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 2058526 80 Kč
ZAM9802 Novotný Matěj OB TJ Sokol Žamberk 2085612 80 Kč
ZAM9902 Sourada Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1400449 80 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 80 Kč
PHK9803 Havlíček Samuel OK 99 Hradec Králové C 9679 80 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 1413977 80 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002017682 80 Kč
STH9902 Vydra Martin SK Studenec B 7207506 80 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec C 331426 80 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové B 2075657 80 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 7207061 80 Kč
PHKxxxx Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové 207870 80 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk B 2085646 160 Kč
7.60 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 80 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 80 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 80 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 80 Kč
NNN9102 Důrek Milan Neregistrovaní 1417129 80 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 80 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 80 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 80 Kč
SNA8402 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí A 887162 80 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 80 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 80 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 80 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 80 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 9920924 80 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 80 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 80 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301112 80 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 80 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9294 80 Kč
LPU7804 Kříž Libor OK Lokomotiva Pardubice C 780722 80 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9867 80 Kč
LPU9201 Novotný Jan OK Lokomotiva Pardubice 9291 80 Kč
LPU9702 Novotný Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9308 80 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 80 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 80 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 80 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice R 1602634 80 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2025379 80 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 80 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 80 Kč
SHK9103 Funda Jan OK Slavia Hradec Králové C 9843 80 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 80 Kč
SHK8904 Tomalík Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 1404034 80 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové R 515483 80 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 80 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 80 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 80 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 887940 80 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 80 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096236 80 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 7207364 160 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 160 Kč
4.40 km, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 80 Kč
KOR9000 Růžička Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095932 80 Kč
46X8900 Jurga Václav Krutě Kruté Krůty 2800296 80 Kč
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 80 Kč
SRK8912 Fleischmann Aleš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002091560 80 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 80 Kč
PHK7802 Podlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 80 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 80 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 80 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 160 Kč
6.10 km, 11 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 80 Kč
5IX7001 Tomandl Jan NOK HoRa 2090861 80 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 80 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 80 Kč
SJC7300 Kejval Jaromír Sportcentrum Jičín 0007090873 80 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 80 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032382 80 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 80 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 80 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 80 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301106 80 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 80 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 80 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 80 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové R 515420 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 80 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 9111166 80 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 80 Kč
VRL7507 Vrbata Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060233 80 Kč
5HX7500 Rypáček Miroslav TO Nezmaři 426455 80 Kč
4.40 km, 13 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
VAM7501 Műller Kamil OOB Vamberk C 2049538 80 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 80 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 80 Kč
CHC7301 Krummer Jiří K.O.B. Choceň C 206468 80 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 80 Kč
22C7100 Kronika Miroslav www.SPORTeM.info 1398999 80 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 80 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 80 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 80 Kč
BRU7600 Mádle Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032374 80 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033634 80 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk 2800295 80 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 80 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 80 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 80 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 80 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9737 80 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 80 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 80 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 80 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 253351 80 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 80 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 80 Kč
DCE7501 Vaculovič Radim KOB Dobřichovice C 2058524 80 Kč
5.50 km, 13 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 80 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 80 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 80 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 80 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 80 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB TJ Sokol Žamberk C 232634 80 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 80 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 80 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 80 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 80 Kč
PHK6201 Ježek Jiří OK 99 Hradec Králové C 9839 80 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 80 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000681857 80 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 80 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 80 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 80 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 80 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 80 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 80 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 80 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 80 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 80 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 80 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 80 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 80 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 80 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9005 80 Kč
4.40 km, 10 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 80 Kč
ZAM6801 Levý Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 331587 80 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 80 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 80 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 80 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 80 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208234 80 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 80 Kč
BRU6902 Frömmel Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033633 80 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 80 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 80 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 80 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 80 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 80 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 80 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 80 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 80 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 80 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 80 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OOB Vamberk C 09684 80 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 80 Kč
9KX0000 Tichý Radomír Tichý 9465 80 Kč
4.20 km, 10 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM5801 Tupec Jiří OOB Vamberk C 09581 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 80 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 80 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 80 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 80 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 80 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 80 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 80 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 80 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 80 Kč
SHK5900 Holeček Petr OK Slavia Hradec Králové C 2049556 80 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 80 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 80 Kč
3.40 km, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 80 Kč
KOR6100 Pross Josef OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 80 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 80 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 80 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 80 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 80 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 80 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 80 Kč
3.40 km, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 0000009948 80 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 80 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009474 80 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9818 80 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 80 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 80 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 80 Kč
2.70 km, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 80 Kč
LPU4001 Koudelka Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9347 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 80 Kč
3.50 km, 7 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM0750 Müllerová Kateřina OOB Vamberk C 2060239 50 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vláďa OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 50 Kč
KOR0950 Sehnoutková Anna OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087632 50 Kč
JIL0951 Suchardová Ella OK Jilemnice C 425538 50 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín 0000000000 50 Kč
SJC0902 Kejval Vojtěch Sportcentrum Jičín C 0002102077 50 Kč
BRU1050 Jansová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425505 50 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 50 Kč
PHK0800 Příkazský Josef OK 99 Hradec Králové C 2080949 50 Kč
LPU1290 Nekvapilová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice 2035734 50 Kč
LPU1103 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU0805 Cach Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2088214 50 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 50 Kč
LPU1155 Kay Leila OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 51128 50 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk 9593 50 Kč
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09000 50 Kč
DCE0950 Vaculovičová Alžběta KOB Dobřichovice C 2050484 50 Kč
DCE1000 Vaculovič Matěj KOB Dobřichovice C 2079491 50 Kč
SHK0851 Čížková Alena OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 331276 50 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 331576 50 Kč
VRL0603 Vrbata Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 08957 50 Kč
VRL0953 Vrbatová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
5HX1150 Rypáčková Šárka TO Nezmaři 50 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 50 Kč
VRL Brdlíková Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí 50 Kč
STH0902 Pochop Václav SK Studenec C 100 Kč
KOR0901 Marek Svatopluk OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051520 100 Kč
2.60 km, 7 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 50 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí 09598 50 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 50 Kč
KOR9700 Šafránek Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095947 50 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí 2061852 50 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061791 50 Kč
74C7600 Příkazská Petra NER 2102589 50 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí 08978 50 Kč
BRU6851 Švábová Michaela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011794 50 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 50 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 50 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí 2080989 50 Kč
3IX8850 Štěpová Věra Zelenkovi zapůjčit 90 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027249 50 Kč
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027228 50 Kč
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 50 Kč
LPU2222 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice 9102570 50 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 50 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí 2106724 50 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 50 Kč
HOR6800 Vaňura Tomáš TJ Jiskra Hořice C 2087718 50 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 50 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OOB Vamberk C 51469 50 Kč
VRL7653 Vrbatová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
LPU7557 Stará Marta OK Lokomotiva Pardubice C 50 Kč
JILxxxx Matěásková Eva OK Jilemnice 50 Kč
9KX0001 Tichá Anna Tichý 405954 50 Kč
JILxxxy Třešňáková Blanka OK Jilemnice 50 Kč
JILxxxz Třešňák Miloš OK Jilemnice 50 Kč
KOR7700 Marek Robert OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051472 100 Kč
4.60 km, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 80 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 80 Kč
3IX6150 Zelenková Lenka Zelenkovi 405951 80 Kč
3IX5900 Jireš František Zelenkovi 301639 80 Kč
CHC8851 Sýkorová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 80 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 80 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 80 Kč
9JX7000 Ondrejček Pavel 81O 80 Kč
9JX7001 Hagelstein Veronika 81O 80 Kč
celkem přihlášených: 718, vklad: 49110 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.