Přihlášky závodu: Praga Magica

Datum:
05.03.2017
Místo konání:
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Kategorie:
ABC    
(297)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 70 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 70 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 70 Kč
64C8502 Maroušek Vít Ekonom Praha Outdoor zapůjčit 70 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 70 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 70 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 70 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 70 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 70 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 70 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 70 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 8843 70 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 70 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 70 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C 2075667 70 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 70 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 70 Kč
PTE8448 Uhrovič Blahoslav TJ Sokol Ptení C 8881 70 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 70 Kč
OKP6151 Šámalová Hana SK OK 24 Praha C 502090 70 Kč
6YC9000 Koutný Michal Neregistrovaní 224906 70 Kč
73X9100 Žitný Chlebák Opět na Kozla 53667 70 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 70 Kč
OOL8900 Štěpán Marek SK Haná orienteering C 7204996 70 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 70 Kč
OOL8750 Typltová Hana SK Haná orienteering C 7207357 70 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 70 Kč
17Z8450 Pecoldová Pavlína Neregistrovaní - Cookies & Pancakes 8631588 70 Kč
17Z7900 Dvořáček Dan Neregistrovaní - Cookies & Pancakes 8629750 70 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 70 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 7779702 70 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 70 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 70 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 70 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 70 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 70 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 70 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 70 Kč
9JC7901 Uhlíř Marek neregistrovaní - Všenory 2081387 70 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 70 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 7703600 70 Kč
69X9050 Vojáčková Šárka HO Humanita 8105 70 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 70 Kč
9PC8900 Šestáková Eva HO Humanita zapůjčit 70 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 70 Kč
OOL8950 Štěpánová Petra SK Haná orienteering C 7207354 70 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 70 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 70 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 70 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 70 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 70 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 70 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 2099508 70 Kč
SJH9451 Benešová Jana SJH Jindřichův Hradec C 920682 70 Kč
SJH9352 Šrámková Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553458 70 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 886295 70 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 70 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 70 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 70 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 70 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 70 Kč
TTR6301 Koutný Vladimír OOB Třebíč C 224907 70 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 70 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 70 Kč
PZR9701 Nechuta David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232891 70 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 70 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 70 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 70 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 70 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 70 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 70 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 70 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 70 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 70 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 70 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice B 434803 70 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 7207772 70 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 70 Kč
PGP4601 Dvořák Jaromír SK Praga C 51274 70 Kč
17X5100 Janoušek Karel Aktivity v přirodě 70 Kč
1CC8000 Janoušek Karel Janoušci 70 Kč
1CC8100 Janoušek Martin Janoušci 70 Kč
1CC9900 Janoušek Oldřich Janoušci 70 Kč
1CC8700 Janoušková Marie Janoušci 70 Kč
1CC9350 Zemanová Šárka Janoušci 70 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 7207349 70 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 70 Kč
8RC8500 Fučík Martin BZP zapůjčit 70 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 70 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 70 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 70 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 70 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 70 Kč
PGP6950 Pavlů Veronika SK Praga C 232198 70 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 70 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 2800310 70 Kč
PGP0603 Kosák Jonáš SK Praga C 2103760 70 Kč
CEP7800 Černý Ondřej Čepíci C 8627113 70 Kč
9JC0950 Uhlířová Róza neregistrovaní - Všenory zapůjčit 70 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 70 Kč
PGP9554 Pavlů Kateřina SK Praga C 232017 70 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 70 Kč
18U7900 Mercogliano Paul (USA) US Team 70 Kč
1CC8550 Mercogliano Jana Janoušci 70 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 70 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 70 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 70 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 70 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 2092429 70 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 70 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 70 Kč
69X8651 Trdá Lucie HO Humanita C 52063 70 Kč
23Z0050 Trdá Iva Modřanská Bardotka 70 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 70 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 70 Kč
LBE6600 Vaníček Tomáš TJ Lokomotiva Beroun 232892 70 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 70 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 70 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 70 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 70 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 2800293 70 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 70 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 70 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 70 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 70 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 7941 70 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 70 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník B 2060278 70 Kč
KPY8752 Gottliebová Petra SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 70 Kč
MFP1050 Váchová Soňa Matfyz Praha C 2099500 70 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 70 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202886 70 Kč
DKP9009 Šebl Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8003003 70 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 70 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
ROZ7450 Křístková Hana OK Roztoky C 51608 70 Kč
ROZ0350 Křístková Magdalena OK Roztoky C 51895 70 Kč
ROZ0650 Křístková Veronika OK Roztoky C 2087706 70 Kč
ROZ0651 Křístková Viktorie OK Roztoky C 2087688 70 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 70 Kč
DKP8550 Schütznerová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2095927 70 Kč
DKP8202 Tuček Michal Oddíl OB Kotlářka C 2103753 70 Kč
11C7001 Škrabálek Jan Letci v akci 2067260 70 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 70 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 70 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 70 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 70 Kč
64C8950 Volencová Kamila Ekonom Praha Outdoor 2103721 70 Kč
64C8802 Linhart Tomáš Ekonom Praha Outdoor 70 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 70 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 70 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 70 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 7208324 70 Kč
8RC7300 Paulů Robert BZP 70 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 70 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 2051485 70 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 232976 70 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 7200904 70 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 70 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 70 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 70 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 70 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga B 2067999 70 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 70 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 70 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 41365 70 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 70 Kč
DKP1251 Collis Emma Oddíl OB Kotlářka C 203398 70 Kč
DKL8550 Gottvaldová Denisa KOB Kladno C 2106734 70 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 70 Kč
CEP8450 Černá Jana Čepíci C 70 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 70 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 70 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 70 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha B 601169 70 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha B 2073716 70 Kč
7KC8350 Slámová Ester GC zapůjčit 70 Kč
7KC8450 Nováková Alice GC zapůjčit 70 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 70 Kč
KPY3700 Louša František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2092367 70 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 70 Kč
DKP5350 Dlasková Anna Oddíl OB Kotlářka C 51795 70 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 434826 70 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 500556 70 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 771771 70 Kč
26Z9100 Smékal Aleš Frikulini 70 Kč
8LC8301 Sláma Jiří Leveris zapůjčit 70 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 70 Kč
ADA0701 Oujeský Dan OOB Spartak Adamov C 2085630 70 Kč
ADA0551 Oujeská Simona OOB Spartak Adamov C 53582 70 Kč
ADA0504 Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov C 2085589 70 Kč
ADA7654 Oujeská Lenka OOB Spartak Adamov C 52597 70 Kč
LME0451 Machová Anna SK Los Mělník B 70 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 70 Kč
PGP8708 Bartoň Jaroslav SK Praga C 2800298 70 Kč
DKP8660 Ryantová Jana Oddíl OB Kotlářka C 7260030 70 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 70 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 70 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 236994 70 Kč
SOB8851 Randíková Magdaléna SOBSA C 2067886 70 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 53643 70 Kč
6YC8900 Slavotínek Petr Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 70 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 70 Kč
DOB7878 Fátorová Barbora KOB Dobruška C 681856 70 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 70 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7260012 70 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 70 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 70 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 70 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 70 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 70 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 70 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092396 70 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 70 Kč
FSP0755 Leinweberová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 70 Kč
FSP0752 Stará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 70 Kč
FSP0851 Stará Žofie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090852 70 Kč
FSP0701 Günter Vincent VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 70 Kč
FSP0801 Jonáš Alexandr VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092374 70 Kč
FSP0802 Ohnůtek Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092382 70 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 70 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 70 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2095936 70 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 70 Kč
39S9600 Jonáš Martin (SVK) KOBRA Bratislava 515307 70 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 70 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 70 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 70 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 70 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 70 Kč
9XC7050 Fišerová Ester Neregistr zapůjčit 70 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 70 Kč
28Z9100 Doležalová Anežka Neregistrovaná zapůjčit 70 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 897353 70 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 70 Kč
DKL0651 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 2080902 70 Kč
DKL7200 Kohout Zdeněk KOB Kladno C 49641 70 Kč
FSP0653 Svobodová Adriana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 70 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 70 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 70 Kč
LPM7352 Ledererová Kamila OK Lokomotiva Plzeň C 2042546 70 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 70 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 70 Kč
9JC8250 Malá Johana neregistrovaní - Všenory zapůjčit 70 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 70 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 70 Kč
PTE9100 Tiefenbacher Tomáš TJ Sokol Ptení C zapůjčit 70 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 70 Kč
PVP7251 Rohanová Markéta VSK Přírodní vědy Praha C 446365 70 Kč
PVP0900 Rohan Vilém VSK Přírodní vědy Praha C 53124 70 Kč
PTE8771 Boháčová Lucie TJ Sokol Ptení C 8829 70 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 70 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga C 2096266 70 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 70 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 7300172 70 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 682685 70 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 682680 70 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 232050 70 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha B 428253 70 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 70 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 70 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081361 70 Kč
FSP0900 Fibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081385 70 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 49642 70 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 410721 70 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno C 2103252 70 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno C 70 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 70 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 51628 70 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 70 Kč
29Z8250 Dušková Klára VZV 70 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 70 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 70 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 70 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 70 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 70 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 7779755 70 Kč
JPV8237 Vlach Jan Oddíl OS SK Prostějov C 210440 70 Kč
JPV8575 Kubaňová Petra Oddíl OS SK Prostějov C 52861 70 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 70 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 70 Kč
UVP8800 Beran Jaroslav Slovan Praha C 2099488 70 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 434834 70 Kč
HSU4850 Kupcová Věroslava Horizont klub Šumperk C 51595 70 Kč
PGP0653 Rážová Dorota SK Praga C 9102086 70 Kč
PGP0406 Ráž Miloslav SK Praga C 9102085 70 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 70 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 70 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 70 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 70 Kč
LPM8004 Ryjáček Jan OK Lokomotiva Plzeň C 995826 70 Kč
LPM9602 Pešek Martin OK Lokomotiva Plzeň C 7200329 70 Kč
46C8200 Plašil Ondra Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 682644 70 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 70 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 70 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 70 Kč
celkem přihlášených: 297, vklad: 20790 Kč