Přihlášky závodu: Petřín OPEN

Datum:
05.10.2018
Místo konání:
Praha – Petřín
Pořadatel:
8IC - Český orientační spolek
Kategorie:
Dlouhá     Krátká    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 270
Náhradníků: 50
(195)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 70 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 70 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 70 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 70 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 70 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 70 Kč
DKP8257 Collis Blanka Oddíl OB Kotlářka C 517704 70 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 41365 70 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 70 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka C 7945000 70 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 70 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 70 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 9570000 70 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 70 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 70 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 70 Kč
DKP5950 Dlouhá Jana Oddíl OB Kotlářka C 8644 70 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 8656536 70 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 70 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 70 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 70 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 70 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 70 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 70 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 70 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 8656580 70 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 70 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 70 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 70 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 70 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga R 8350120 70 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 70 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 2099511 70 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 70 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 70 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 70 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 70 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 70 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 70 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 2121096 70 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 70 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 70 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga A 8662292 70 Kč
SPC7955 Rypáčková Dana SPORTICUS team C 218783 70 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 70 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 70 Kč
MFP9400 Valach Adam Matfyz Praha C 70 Kč
MFP6600 Valtr Pavel Matfyz Praha 218786 70 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 70 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga C 2080959 70 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka B 1421299 70 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 70 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 70 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 9201746 70 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 7201196 70 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 70 Kč
1SC7100 Gemperle František Wall Street Systems 2061812 70 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 70 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 70 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 2090836 70 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 70 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 70 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 70 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 70 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 8659397 70 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 8656608 70 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 8659416 70 Kč
82P9500 Mazan Aleksandra (POL) UKS Traper Złocieniec 8650884 70 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 70 Kč
3WP9200 Mazan Bartłomiej (POL) KOS BnO Szczecin 921001 70 Kč
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 70 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 70 Kč
PGP0354 Novotná Marie SK Praga C 515464 70 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 70 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 70 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 8659420 70 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 8662713 70 Kč
MFP7603 Pangrác Ondřej Matfyz Praha C 232253 70 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 70 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 70 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 70 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 8119755 70 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB Tretra Praha A 2099481 70 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 70 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 70 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 70 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 70 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 8662289 70 Kč
TAP0405 Kuchař Matěj KOB Tretra Praha C 70 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 70 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 70 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 70 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 70 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 7020417 70 Kč
VLI6300 Petr Josef Slavia Liberec orienteering C 8287 70 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 70 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 207824 70 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660902 70 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 70 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 2084945 70 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 70 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 70 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 70 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 70 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662298 70 Kč
LTP9703 Juren Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200332 70 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 70 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice R 8051795 70 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky A 8181015 70 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 70 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 70 Kč
DKP5951 Linková Eugenie Oddíl OB Kotlářka C 5300 70 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 70 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 70 Kč
EKP7900 Rozkošný Karel VŠTJ Ekonom Praha 8637586 70 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 7210130 70 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 7210115 70 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 2073716 70 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha A 601169 70 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 70 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 70 Kč
PGP7406 Přibík Martin SK Praga C 682331 70 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 70 Kč
ROZ7500 Svoboda Jiří OK Roztoky C 8069069 70 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 70 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 70 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 70 Kč
SCP7300 Sliva Jan OK Sparta Praha C 2106749 70 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky B 2085006 70 Kč
ROZ7300 Čech Zdeněk OK Roztoky C 2085008 70 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 8660450 70 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 70 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 7502000 70 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 70 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 70 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice A 8100401 70 Kč
73X6650 Šafková Petra Opět na Kozla 51278 70 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga B 2125333 70 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 70 Kč
DOB8750 Khýnová Radka KOB Dobruška C 7221 70 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 70 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno B 7207341 70 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7209655 70 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 70 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 70 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8660460 70 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 70 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 53141 70 Kč
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady C 2127605 70 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice C 1602634 70 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 70 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 70 Kč
LPU0105 Paleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656505 70 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 8655405 70 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha C 2096222 70 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 70 Kč
VLI7100 Lisý Ondřej Slavia Liberec orienteering C 52179 70 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 70 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 7300279 70 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 2051485 70 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 2115689 70 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 70 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 70 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 70 Kč
DLP7800 Novák Peter OOB TJ Dukla Praha C 2134257 70 Kč
DLP7400 Dostál Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2131186 70 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 70 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 70 Kč
15U8300 Babych Serhiy (UKR) LeO-Team 1301860 70 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole B 2800330 70 Kč
RUM7601 Babický Jan ZOOB Rumburk 4641700 70 Kč
SRK8902 Dusílek Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9504 70 Kč
DKP8654 Margoldová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2095945 70 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 70 Kč
71D6900 Eckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 690719 70 Kč
71D8750 Jaunsproge Mara (GER) USV TU Dresden 7205642 70 Kč
71D7050 Helling Claudia (GER) USV TU Dresden 631970 70 Kč
TJN0259 Podrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2078462 70 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava A 2070839 70 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 70 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 70 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 70 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 70 Kč
DLP8000 Smutný Jan OOB TJ Dukla Praha C 2127538 70 Kč
41N01 Ulvestad Mariann (NOR) Bækkelaget SK 770777 70 Kč
14N01 Monckton Daniel (NZL) North West Orienteering Club 8630909 70 Kč
61P8100 Franco Paulo (POR) Clube de Orientaçāo do Centro COC 1302844 70 Kč
9MC01 Schaad Gian-Reto (SUI) OLG Chur 1395623 70 Kč
28F02 Rauturier Christophe (FRA) Guyancourt Orientation 78 1780766 70 Kč
12G01 Shepherd Iain (GBR) Inverness Orienteering Club 9633003 70 Kč
14G02 Maxwell Ian (GBR) RR Scotland 600429 70 Kč
15N01 Willadssen Bjorn (NOR) Heming Orienteering 571017 70 Kč
NNN01 Svoboda Vojtěch Neregistrovaní 232648 70 Kč
48N01 Geir Myhr Øien (NOR) Os Orienteringsklubb 216787 100 Kč
48N02 Sigurd Dæhli (NOR) Os Orienteringsklubb 53060 70 Kč
(75)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0358 Semíková Julie OK Kamenice C 2080943 70 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 70 Kč
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 70 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 70 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 70 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 70 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 70 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 70 Kč
MFP7653 Pangrácová Jana Matfyz Praha C 448940 70 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8660596 70 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 70 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice B 682675 70 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 70 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2088714 70 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 70 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8660594 70 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 70 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 70 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha C 2021828 70 Kč
44C7900 Votoček Aleš Neregistrovaní borci zapůjčit 100 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 70 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 70 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2115749 70 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 70 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 70 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 70 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 70 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 70 Kč
EKP9450 Mikolášková Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2133907 70 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 70 Kč
SJI8956 Kafková Tereza OK Jihlava C 52335 70 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 70 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 70 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 70 Kč
DKP0719 Svoboda Filip Oddíl OB Kotlářka C 2120069 70 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 70 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 70 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 70 Kč
KCK9907 Matěj Konečný KOB Český Krumlov C 70 Kč
EKP6300 Kořistka Libor VŠTJ Ekonom Praha C 51591 70 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 2102854 70 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 70 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 70 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 70 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 70 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7259 70 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 7258 70 Kč
DOB7750 Mácová Martina KOB Dobruška C 1400418 70 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 70 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 70 Kč
MKP4900 Čenovský Jiří SK GORDIC Praha Kačerov C 51667 70 Kč
MKP5150 Zemánková Eva SK GORDIC Praha Kačerov C 51697 70 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53374 70 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 70 Kč
PDY7300 Nedoma David Běhej Poděbrady C 2127609 70 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 51730 70 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 70 Kč
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 53127 70 Kč
DLP0901 Novák Adam OOB TJ Dukla Praha C 2133917 70 Kč
DLP8150 Nováková Ivana OOB TJ Dukla Praha C 2134291 70 Kč
DLP0050 Horalíková Eva OOB TJ Dukla Praha C 2134292 70 Kč
RUM0651 Červenková Anna ZOOB Rumburk 4641702 70 Kč
RUM0652 Červenková Kristýna ZOOB Rumburk 4641703 70 Kč
RUM0851 Babická Johana ZOOB Rumburk 4641707 70 Kč
RUM1051 Babická Rozálie ZOOB Rumburk 4641708 70 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2103243 70 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole B 2079492 70 Kč
9BC7401 Motyčka Michal NNN zapůjčit 100 Kč
9BC0700 Motyčka Jan NNN zapůjčit 100 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice B 2084937 70 Kč
28F01 Rauturier Nathalie (FRA) Guyancourt Orientation 78 609660 70 Kč
11E6900 del Campo Cristina (ESP) Malarruta 8130369 70 Kč
14G01 Maxwell Eileen (GBR) RR Scotland 860426 70 Kč
11E6700 Prieto José Manuel (ESP) Malarruta 8220467 70 Kč
16G01 Dredge Bob (GBR) Walton Chasers 8290951 70 Kč
celkem přihlášených: 270, vklad: 19020 Kč