Přihlášky závodu: Český pohár, ŽA, ŽB - sprint

Datum:
03.03.2019
Místo konání:
Nová Ves areál SKP
Pořadatel:
VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
Kategorie:
D12     D14A     D17A     D20A     D21E     D21A     D35B     D45B     D55B     D65B     H12     H14A     H17A     H20A     H21E     H21A     H35B     H45B     H55B     H65B     H75B     P    
2.20 km, 8 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 2120074 130 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 130 Kč
LTP0866 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice 130 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 130 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 130 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 2091596 130 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 8663207 130 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7211248 130 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053541 130 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava 232251 130 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno 8120028 130 Kč
SZP0750 Gajdová Michaela TJ Slovan Praha Zdravotník C 51730 130 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice C 416309 130 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc C 2069082 130 Kč
UOL0951 Paulíčková Adela SOB Olomouc C 130 Kč
2.50 km, 8 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 130 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha A 2067999 130 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7210117 130 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava A 8660560 130 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava B 51195 130 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering A 8660546 130 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice C 425535 130 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2067392 130 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering A 8667966 130 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 2067211 130 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava 361953 130 Kč
VTA0651 Přílepková Radka SC vebr-sport 7210078 130 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport 7208086 130 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 232732 130 Kč
14P0650 Polewka Julianna (POL) UKS Kometa Gliwice 2021377 130 Kč
14P0655 Dziuba Justyna (POL) UKS Kometa Gliwice 2016971 130 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice 8662430 130 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2088161 130 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice C 416310 130 Kč
3.00 km, 11 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8654913 160 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 8656680 160 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 160 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec B 8656736 160 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 8660369 160 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8670381 160 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 8656593 160 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 8655446 160 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 8796 160 Kč
JIL0452 Adámková Klára OK Jilemnice C 426353 160 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice C 426352 160 Kč
VRB0499 Klechová Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436929 160 Kč
4HP0350 Chabiera Lena (POL) UNTS Warszawa 8444999 160 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno C 438603 160 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 8656522 160 Kč
VPM0254 Macholdová Tereza KOS Slavia Plzeň A 8656747 160 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8663167 160 Kč
14P0452 Żmij Karolina (POL) UKS Kometa Gliwice 2016969 160 Kč
VPM0353 Řeháková Gabriela KOS Slavia Plzeň B 7202893 160 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 2080908 160 Kč
TJN0455 Brožková Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670777 160 Kč
0050001 Tamoseviciute Emilija 005 - (LTU) Azuolas 8030513 160 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha B 8660543 160 Kč
VRB0353 Matušová Vendula Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067387 160 Kč
PGP0452 Čechmánková Anna SK Praga A 8660550 160 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk C 8660567 160 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 160 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7208078 160 Kč
KSU0383 Murínová Markéta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 160 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc C 2124801 160 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc C 8004346 160 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk C 8655379 160 Kč
2SP0250 Leśnicka Agnieszka (POL) UKS Azymut Dębów . 8008007 160 Kč
14P0200 Sobel Natalia (POL) UKS Kometa Gliwice 2016482 160 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 160 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 160 Kč
BRU0251 Meierová Bára Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 8670483 160 Kč
0080003 HNILICA Jana 008 - (AUT) Ski – O Austria 8240102 160 Kč
3.40 km, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka B 8653088 160 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203325 160 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno E 8656742 160 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec A 2035745 160 Kč
SZP0050 Lacigová Marie TJ Slovan Praha Zdravotník A 8670500 160 Kč
4.00 km, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8656512 160 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 160 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 8642186 160 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha E 8667999 160 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí E 515185 160 Kč
3.80 km, 11 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 7208088 160 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec E 8660373 160 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast E 2059736 160 Kč
38P9750 Nikitchenko Natasza (POL) UKS Orientus Lodz 887239 160 Kč
4HP0150 Mianowska Julia (POL) UNTS Warszawa 8221001 160 Kč
SZP5450 Horová Magda TJ Slovan Praha Zdravotník E 7009782 160 Kč
SZP8750 Chmelíková Tereza TJ Slovan Praha Zdravotník C 232330 160 Kč
2TP8800 Pacek Karolina (POL) Indywidualny Mazowsze 1407620 160 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř B 8660906 160 Kč
42P1750 Lisewska Agnieszka (POL) Team360 1397548 160 Kč
42P7050 Bogucka Jaroszek Anna (POL) Team360 887002 160 Kč
14P0250 Polewka Aleksandra (POL) UKS Kometa Gliwice 682424 160 Kč
14P0252 Nyga Julia (POL) UKS Kometa Gliwice 2021374 160 Kč
14P-050 Pogoda Kinga (POL) UKS Kometa Gliwice 2016481 160 Kč
EKP9262 Ksandrová Marie VŠTJ Ekonom Praha C 2103730 160 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary E 7260021 160 Kč
2WP9550 Skorupa Małgorzata (POL) MUKS GLIWICE 01696 160 Kč
3.60 km, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 160 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 160 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 160 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 160 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk 2058462 160 Kč
66P7601 Konc Katarzyna (POL) UKS Azymut Pabianice 7204651 160 Kč
OSN7550 Marečková Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 51992 160 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 160 Kč
14P7450 Marszałek Maria (POL) UKS Kometa Gliwice 2032317 160 Kč
1VP8350 Ner Monika (POL) HKS Azymut Mochy 2036957 160 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 160 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 8670820 160 Kč
ABR7751 Jašková Šárka A-team NOVO Bruntál C 8660585 160 Kč
SZP7750 Gajdová Kristina TJ Slovan Praha Zdravotník C 2115689 160 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 160 Kč
3.50 km, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 160 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 160 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 8670459 160 Kč
SSP6450 Smolková Alena SK Stopa Praha C 53567 160 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk 2067330 160 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 160 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha C 51580 160 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 160 Kč
0080002 HNILICA Sonja 008 - (AUT) Ski – O Austria 8050268 160 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 240 Kč
3.30 km, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP6250 Hrabánková Ilona SK Stopa Praha C 232184 160 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 160 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 160 Kč
3.30 km, 8 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP4050 Haňkovská Jana SK Stopa Praha C 51698 130 Kč
2.20 km, 7 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 130 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 130 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha 2021829 130 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 8663117 130 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava C 8667506 130 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 2111725 130 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 130 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice C 2096128 130 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 8000710 130 Kč
SZP0901 Škorpil Marek TJ Slovan Praha Zdravotník C 8667965 130 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 8663205 130 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 8208112 130 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno C 8070717 130 Kč
SZP0900 Gajda Petr TJ Slovan Praha Zdravotník C 52283 130 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 130 Kč
2.60 km, 8 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená C 2113360 130 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava B 428264 130 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky A 2085006 130 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 130 Kč
38P0500 Lisiak Adam (POL) UKS Orientus Lodz 7200171 130 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice B 425563 130 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 130 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 130 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 130 Kč
66P7603 Krempiński Franek (POL) UKS Azymut Pabianice 1260703 130 Kč
VLI0606 Meier David Slavia Liberec orienteering C 7003010 130 Kč
PGP0607 Čechmánek Václav SK Praga B 8575 130 Kč
14P0500 Marszałek Patryk (POL) UKS Kometa Gliwice 2032319 130 Kč
1VP0500 Cupryś Amadeusz (POL) HKS Azymut Mochy 1424636 130 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno A 8660548 130 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice 2080838 130 Kč
BRU0501 Meier Jakub Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 8670486 130 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 8662278 130 Kč
66P7609 Sztranek Maciej (POL) UKS Azymut Pabianice 2043890 130 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 8440505 195 Kč
LCE0601 Mudrák Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice 2078474 130 Kč
3.80 km, 13 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 8667982 160 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 160 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 8629759 160 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 8002604 160 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 2073716 160 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha A 601169 160 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 8660914 160 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary A 8654894 160 Kč
VSP0411 Blaha Jiří USK Praha A 8655423 160 Kč
VSP0412 Blaha Michal USK Praha A 8655418 160 Kč
38P0300 Bartos Zbigniew (POL) UKS Orientus Lodz 8646291 160 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk C 8629818 160 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2067396 160 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2067397 160 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8656696 160 Kč
4HP0200 Olszewski Bartlomiej (POL) UNTS Warszawa 1403087 160 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662429 160 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662362 160 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662338 160 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň C 8660913 160 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 160 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659385 160 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662740 160 Kč
VRB0403 Kosík Dan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067399 160 Kč
1VP0200 Grobelny Alex (POL) HKS Azymut Mochy 1424637 160 Kč
1VP0300 Paterek Mikołaj (POL) HKS Azymut Mochy 1424633 160 Kč
88P0300 Jończy Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7200176 160 Kč
88P0301 Jurczak Szymon (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2076141 160 Kč
88P0302 Zaleski Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2053614 160 Kč
88P0800 Sobiński Adrian (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2099922 160 Kč
14P0303 Kołodziejczyk Łukasz (POL) UKS Kometa Gliwice 2026141 160 Kč
14P0202 Buława Filip (POL) UKS Kometa Gliwice 2016977 160 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 8659413 160 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň A 2042505 160 Kč
0080004 HNILICA Hannes 008 - (AUT) Ski – O Austria 8070504 160 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C 8663202 240 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 2102777 240 Kč
4.40 km, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 8655467 160 Kč
SSP0100 Reichl Tomáš SK Stopa Praha C 995879 160 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8651709 160 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 8660476 160 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662436 160 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. E 8656507 160 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSK Přírodní vědy Praha C 331313 160 Kč
4.80 km, 14 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7310 Průša Michal USK Praha E 8667547 160 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec E 8662374 160 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec E 8656669 160 Kč
SZP8200 Laciga Radek TJ Slovan Praha Zdravotník E 7003030 160 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 8656596 160 Kč
LIV7900 Čech Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov E 416195 160 Kč
SZP6800 Pospíšil Vítek TJ Slovan Praha Zdravotník E 8659382 160 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava A 2085619 160 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice E 8654903 160 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice E 8654891 160 Kč
SZP7600 Horyna Roman TJ Slovan Praha Zdravotník E 8662439 160 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha E 2078484 160 Kč
PVP8900 Neumann Tomáš VSK Přírodní vědy Praha E 1403421 160 Kč
PVP9400 Neumann Vojtěch VSK Přírodní vědy Praha E 8667979 160 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast E 8656509 160 Kč
DCE9400 Kettner Lukáš KOB Dobřichovice E 887640 160 Kč
0080005 FESSELHOFER Roland 008 - (AUT) Ski – O Austria 8211087 160 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast E 7201807 240 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8660522 240 Kč
4.20 km, 12 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 160 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec A 8655 160 Kč
LIV6701 Tojnar Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov A 8912 160 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava B 1400441 160 Kč
38P8100 Paszynski Piotr (POL) UKS Orientus Lodz 8640929 160 Kč
39P6800 Bartczak Jarosław (POL) UMKS Orkan Ostróda 887093 160 Kč
4HP9500 Wolowczyk Krzysztof (POL) UNTS Warszawa 8640915 160 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno A 8200033 160 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 160 Kč
41P6700 Moszkowicz Paweł (POL) WKS Wawel Kraków 886325 160 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 160 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice B 8662325 160 Kč
4HP0100 Michalak Kacper (POL) UNTS Warszawa 8655941 160 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 160 Kč
1VP0100 Seidel Nikodem (POL) HKS Azymut Mochy 1424634 160 Kč
1VP0101 Cupryś Gracjan (POL) HKS Azymut Mochy 1424635 160 Kč
42P9400 Jaroszek radosław (POL) Team360 607807 160 Kč
86P9300 Skorupa Piotr (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra 8657175 160 Kč
2SP0000 Huba Karol (POL) UKS Azymut Dębów . 8636599 160 Kč
2SP9900 Kruk Michał (POL) UKS Azymut Dębów . 8636600 160 Kč
14P0101 Kucharczyk Jakub (POL) UKS Kometa Gliwice 2021378 160 Kč
14P0000 Byrczek Jan (POL) UKS Kometa Gliwice 1369369 160 Kč
0060001 Lenczowski Jan 006 - (POL) Team360stopni 1409305 160 Kč
4.00 km, 15 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 8667505 160 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 160 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 160 Kč
0010001 Kościelny Wojciech 001 - (POL) Indywidualnie 2133392 160 Kč
97P7100 Gorczyca Jacek (POL) KS Hades Poznań 2067843 160 Kč
97P7200 Nowak Remigiusz (POL) KS Hades Poznań 7200386 160 Kč
3LP7500 Żmij Jacek (POL) The Vipers zapůjčit 210 Kč
66P7600 Krempiński Piotr (POL) UKS Azymut Pabianice 7202779 160 Kč
4HP6900 Michalak Tomasz (POL) UNTS Warszawa 8180169 160 Kč
14P7301 Marszałek Waldemar (POL) UKS Kometa Gliwice 2032328 160 Kč
41P7200 Bergier Tomasz (POL) WKS Wawel Kraków 9102728 160 Kč
41P7400 Zaworonek Rafał (POL) WKS Wawel Kraków 1403091 160 Kč
1VP7800 Walicki Rafał (POL) HKS Azymut Mochy 8270678 160 Kč
33P6800 Cych Piotr (POL) Echo Twardogóra 1010100 160 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno C 8444884 160 Kč
ABR7601 Jašek Petr A-team NOVO Bruntál C 8662350 160 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 8660910 160 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 160 Kč
3.60 km, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 160 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 160 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 8656657 160 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 9005227 160 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 160 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 160 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 8007401 160 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 8662311 160 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 160 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 160 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8292 160 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 8670473 160 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 160 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2033634 160 Kč
VSP7103 Bolehovský Pavel USK Praha 7204488 160 Kč
0080001 Hnilica Thomas 008 - (AUT) Ski – O Austria 8050268 160 Kč
LCE6701 Mudrák Stanislav OOB TJ Slovan Luhačovice 7210097 160 Kč
3.60 km, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8662684 160 Kč
LTP6303 Würz Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8644882 160 Kč
SSP6400 Reichl Michal SK Stopa Praha C 51701 160 Kč
2UP5600 Wierciński Piotr (POL) MKS Metalowiec Łódź 1394894 160 Kč
41P6300 Niessner Piotr (POL) WKS Wawel Kraków 2057145 160 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering 52531 160 Kč
SZP5700 Škorpil Martin TJ Slovan Praha Zdravotník C 8670484 160 Kč
0030001 Kozłowski Jacek 003 - (POL) PATRIA Młynne 2021371 160 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9005 160 Kč
2AP6100 Polewski Dariusz (POL) Jedynka Zdzieszowice 1603313 160 Kč
2WP6400 Stanisław Skorupa (POL) MUKS GLIWICE 428772 160 Kč
3.50 km, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 130 Kč
LIV5300 Wald František Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 7210122 130 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 130 Kč
SZP5100 Hora Vladimír TJ Slovan Praha Zdravotník C 7200325 130 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering 1400440 130 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 130 Kč
SZP5200 Laciga Zdeněk TJ Slovan Praha Zdravotník C 8667549 130 Kč
3.10 km, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP4201 Němec Vladimír SK Stopa Praha C 502087 130 Kč
3.70 km, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 130 Kč
ROZ7300 Čech Zdeněk OK Roztoky C 2085008 130 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec 8660 130 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice 416301 130 Kč
celkem přihlášených: 308, vklad: 47305 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.