Přihlášky závodu: Český pohár, ŽA, ŽB - sprint

Datum:
03.03.2019
Místo konání:
Nová Ves areál SKP
Pořadatel:
VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
Kategorie:
D12     D14A     D17A     D21A     D35B     D45B     D55B     D65B     H12     H14A     H17A     H20A     H21E     H21A     H35B     H45B     H55B     H65B     H75B     P    
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 2120074 130 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 130 Kč
LTP0866 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice 260 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 130 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 130 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 2091596 130 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 130 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha C 2067999 130 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7210117 130 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava 8660560 260 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 130 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 130 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice C 425535 130 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava C 2091591 130 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8654913 160 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 8656680 160 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 160 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec B 8656736 160 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 8660369 160 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8670381 160 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 8656593 160 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 8655446 160 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 8796 160 Kč
JIL0452 Adámková Klára OK Jilemnice C 426353 160 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice C 426352 160 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 7208088 160 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec E 8660373 160 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast E 2059736 160 Kč
38P9750 Nikitchenko Natasza (POL) UKS Orientus Lodz 887239 320 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 160 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 160 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 160 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 160 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 160 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 160 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 8670459 160 Kč
SSP6450 Smolková Alena SK Stopa Praha C 8200022 160 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP6250 Hrabánková Ilona SK Stopa Praha C 8200023 160 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 160 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP4050 Haňkovská Jana SK Stopa Praha C 8200025 130 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 130 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 130 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha 2021829 260 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 8663117 130 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava 8667506 260 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 2111725 130 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 130 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice C 2096128 130 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená C 2113360 130 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 428264 130 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky C 2085006 130 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice C 8662678 130 Kč
38P0500 Lisiak Adam (POL) UKS Orientus Lodz 7200171 260 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 8667982 160 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 160 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec B 8670482 160 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 8629759 160 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 8002604 160 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha B 2073716 160 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha A 601169 320 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 8660914 160 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary A 8654894 160 Kč
VSP0411 Blaha Jiří USK Praha A 8655423 160 Kč
VSP0412 Blaha Michal USK Praha A 8655418 160 Kč
38P0300 Bartos Zbigniew (POL) UKS Orientus Lodz 8646291 320 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk C 8629818 160 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 8655467 160 Kč
SSP0100 Reichl Tomáš SK Stopa Praha C 995879 160 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8651709 160 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš C 8660476 320 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7310 Průša Michal USK Praha E 8667547 160 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec E 8662374 160 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec E 8656669 160 Kč
SZP8200 Laciga Radek TJ Slovan Zdravotník Praha E 7003030 160 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 8656596 160 Kč
LIV7900 Čech Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov E 416195 160 Kč
SZP6800 Pospíšil Vítek TJ Slovan Zdravotník Praha E 8659382 160 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 160 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 160 Kč
LIV6701 Tojnar Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov A 8912 160 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 160 Kč
38P8100 Paszynski Piotr (POL) UKS Orientus Lodz 8640929 320 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava 8667505 320 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 160 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 160 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 160 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 8656657 160 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 9005227 160 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec A 8655 160 Kč
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 160 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 160 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 160 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8662684 160 Kč
LTP6303 Würz Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8644882 160 Kč
SSP6400 Reichl Michal SK Stopa Praha C 51701 160 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 130 Kč
LIV5300 Wald František Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 7210122 130 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 130 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP4201 Němec Vladimír SK Stopa Praha C 8100015 130 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ7300 Čech Zdeněk OK Roztoky C 2085008 130 Kč
celkem přihlášených: 100, vklad: 16620 Kč