Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
08.06.2019
Místo konání:
Kukle u Tálína, Písek
Pořadatel:
OPI - Orientační sporty Písek
Kategorie:
D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21     D35     D45     D55     D75     DF     H10     H12     H14     H16     H20     H21K     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     HF     P    
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 50 Kč
VTA0752 Pokorná Bára SC vebr-sport C 2019546 50 Kč
VTA0854 Niesytová Nikola SC vebr-sport C 2025220 50 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport A 7208086 50 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0453 Počtová Klára Orientační sporty Písek B 7001029 100 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice B 232975 100 Kč
OPI0450 Balková Markéta Orientační sporty Písek B 2111767 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0250 Bečvářová Markéta Orientační sporty Písek B 8660540 100 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport B 7208091 100 Kč
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0052 Karbusová Kateřina Orientační sporty Písek B 2116188 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0040001 Bečvářová Ladislava 004 - OPI 2091539 100 Kč
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 7206551 100 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 2104588 100 Kč
VCB9755 Gottfriedová Adéla OB České Budějovice C 426398 100 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 100 Kč
VCB8859 Staňková Tereza OB České Budějovice C 9187 100 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 100 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 7207876 100 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 100 Kč
0020001 Nováková Jana 002 - MC Cirkus Čakovice 7207874 100 Kč
0030002 Gregorová Lenka 003 - SOS Jindřichův Hradec 2096216 100 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 100 Kč
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 9101705 100 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 100 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 100 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 100 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 100 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 100 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 100 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 100 Kč
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 100 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 100 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 50 Kč
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 50 Kč
OPI0951 Sobotková Lada Orientační sporty Písek 2064782 50 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 2104593 50 Kč
VCB0920 Kozák Matěj OB České Budějovice C 426356 50 Kč
OPI1000 Šmahel Tadeáš Orientační sporty Písek C 2116198 50 Kč
0030003 Blažek Vojtěch 003 - SOS Jindřichův Hradec 2096212 50 Kč
VCB0908 Hojdar Jan OB České Budějovice C 301111 50 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice B 232980 50 Kč
0030004 Blažek Cyril 003 - SOS Jindřichův Hradec 8662336 50 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice B 51330 50 Kč
OPI0600 Sobotka Ivo Orientační sporty Písek B 2064781 50 Kč
OPI0601 Hrdlička Šimon Orientační sporty Písek B 2064776 50 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek B 2064779 100 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice B 436432 100 Kč
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek C 7300468 100 Kč
VCB0420 Kozák Ondřej OB České Budějovice C 2104584 100 Kč
VTA0302 Dlouhý Matěj SC vebr-sport C 2025219 100 Kč
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0005 Gottfried Adam OB České Budějovice B 426392 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PVD8901 Bláha Petr OOB TJ Sokol Pražák C 515172 100 Kč
Rank. koef.: 1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 7206531 100 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 100 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 1418753 100 Kč
VTA6901 Vébr Jiří SC vebr-sport C 515484 100 Kč
0030001 Blažek Zdeněk 003 - SOS Jindřichův Hradec 2113365 100 Kč
VCB6101 Hošek Lubomír OB České Budějovice C 1401041 100 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 7008009 100 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 100 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 100 Kč
0010001 Adam Roman 001 - Bechyně zapůjčit 140 Kč
0020002 Novák Pavel 002 - MC Cirkus Čakovice 2134254 100 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 100 Kč
KSH7601 Fiala Michal OB Kašperské Hory C 416182 100 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 100 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 100 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 100 Kč
OPI7302 Velát Josef Orientační sporty Písek C 2088182 100 Kč
OPI6500 Hrdlička Pavel Orientační sporty Písek C 2080821 100 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 2133920 100 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 100 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 100 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 100 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 2102854 100 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 100 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice 7206533 100 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 100 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 100 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 100 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST4002 Pich Josef OB Strakonice C 416332 100 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA1102 Pokorný Vítek SC vebr-sport C 2019545 50 Kč
0020003 Novák Jakub a spol. 002 - MC Cirkus Čakovice zapůjčit 90 Kč
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 50 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 2104594 50 Kč
VCB0905 Gotfried Štěpán OB České Budějovice C 2127640 50 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 887942 50 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7720 Kozák Martin OB České Budějovice 426363 100 Kč
VCB7508 Hojdar Ivan OB České Budějovice C 2087641 100 Kč
celkem přihlášených: 92, vklad: 8130 Kč