Přihlášky závodu: Veřejný závod

Datum:
31.03.2019
Místo konání:
Čechy pod Kosířem, multifunkční hala
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D18C     D21C     D35C     D55C     H10C     H12C     H14C     H18C     H21C     H35C     H55C     HDR     P    
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 2127853 50 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 428280 50 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0753 Jílková Pavla SOB Olomouc B 2069073 50 Kč
UOL0751 Janků Karolína SOB Olomouc C 2069084 50 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2058523 50 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 50 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 50 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc B 2069072 50 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 50 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc B 2069085 50 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 50 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc B 2124801 100 Kč
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8955 Štěpánová Petra Oddíl OB Kotlářka C 7207354 100 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 100 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 100 Kč
UOL8050 Jílková Hana SOB Olomouc C 2069071 100 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 100 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 100 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 420402 100 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 100 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2059758 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 50 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 50 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 50 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 100 Kč
Rank. koef.: 1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 8660477 100 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 1931332 100 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 100 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8004341 100 Kč
DKP8901 Štěpán Marek Oddíl OB Kotlářka C 7204996 100 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 100 Kč
PLU8009 Špičák František TJ SOKOL Plumlov C 52410 100 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 100 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 100 Kč
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 100 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 100 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 100 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C 682075 100 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 100 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 100 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1108 Skřivanek František KOS TJ Tesla Brno C 52592 50 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7201 Dráč Pavel SOB Olomouc C 2109764 70 Kč
celkem přihlášených: 45, vklad: 3670 Kč