Logo

Přihlášky závodu: Velikonoce ve skalách

Datum:
02.04.2021
Místo konání:
Nová Skalka /okres Česká Lípa/
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Kategorie:
B3     D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10F     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60     H65     H70     H75     H80     H85     HDR     P     T3     T4     T6    

B3

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0070001 Marková Michaela 007 - Hostivice 2419939 Ano Ano Ano 480 Kč
ONO7852 Davidová Jana SKOB Ostrov C 2061777 Ano Ano Ano 480 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 Ano Ano Ano 480 Kč

D10

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 8010800 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 Ano Ano Ano 360 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 8013924 Ano Ano Ano 360 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 8003655 Ano Ano Ano 360 Kč
SJC1351 Hanousková Michaela Sportcentrum Jičín C 8000334 Ano Ano Ano 360 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLA1151 Václavíková Anna SKOB Slaný C 2109686 Ano Ano Ano 360 Kč
SJH1351 Komárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec C 995845 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK1150 Jalová Kristýna SK Radioklub Blansko C 980373 Ano Ano Ano 360 Kč
ZPV1250 Valenčíková Helena KOB ZPV Prostějov C 7001405 Ano Ano Ano 360 Kč
ROU1150 Dobiášová Eliška SKOB Roudnice nad Labem C 2099514 Ano Ano Ano 360 Kč

D12

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 2124784 Ano Ano Ano 480 Kč
TAP1056 Jirousová Edita KOB Tretra Praha C 2113483 Ano Ano Ano 480 Kč
0050003 Brumovská Markéta 005 - Brumíci zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 Ano Ano Ano 480 Kč
RBK1052 Veselá Martina SK Radioklub Blansko C 2034000 Ano Ano Ano 480 Kč
RBK0951 Jágrová Aneta SK Radioklub Blansko B 8516957 Ano Ano Ano 480 Kč
RBK1051 Jágrová Zuzana SK Radioklub Blansko C 8013953 Ano Ano Ano 480 Kč
BBM1052 Kadlecová Jolana BETA URSUS Rosice C 2001996 Ano Ano Ano 480 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 51611 Ano Ano Ano 480 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice B 8482070 Ano Ano Ano 480 Kč
SJH1050 Pobudová Marie SOS Jindřichův Hradec C 443107 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA1050 Kunstová Anežka SKOB Slaný C Ano Ano Ano 480 Kč
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov C 7202883 Ano Ano Ano 480 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov B 8656542 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR0951 Zabořilová Anna OOB TJ Turnov B 2060292 Ano Ano Ano 480 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín B 8071009 Ano Ano Ano 480 Kč

D14

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC0853 Vyziblová Viktorie Sportcentrum Jičín B 8226352 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA0851 Václavíková Amálie SKOB Slaný B 2109678 Ano Ano Ano 480 Kč
RBK0752 Šujanová Berenika SK Radioklub Blansko C 2115693 Ano Ano Ano 480 Kč
RBK0852 Veselá Veronika SK Radioklub Blansko C 8014571 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR0766 Vlčková Emílie OK Jiskra Nový Bor C 4419 Ano Ano Ano 480 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Rosice B 2088166 Ano Ano Ano 480 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 8014456 Ano Ano Ano 480 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín A 8101007 Ano Ano Ano 480 Kč
DKL0851 Oliveriusová Anna KOB Kladno B 2119205 Ano Ano Ano 480 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno B 2103252 Ano Ano Ano 480 Kč
BBM0850 Kutscherauerová Ella BETA URSUS Rosice C Ano Ano Ano 480 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2801009 Ano Ano Ne 340 Kč

D16

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov B 8655488 Ano Ano Ano 660 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín B 8300479 Ano Ano Ano 660 Kč
SJC0559 Plevová Barbora Sportcentrum Jičín C 2115006 Ano Ne Ne 240 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov A 8667973 Ano Ano Ano 660 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 8660529 Ano Ano Ano 660 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 Ano Ano Ano 660 Kč
SJC0653 Bílková Karolína Sportcentrum Jičín C 8518819 Ano Ano Ano 660 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8670796 Ano Ano Ano 660 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085598 Ano Ne Ne 240 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8517331 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 Ano Ano Ano 660 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 Ano Ano Ano 660 Kč
ZBM0658 Tomanová Eliška SK Žabovřesky Brno B 8116744 Ano Ano Ano 660 Kč

D18

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8516925 Ano Ano Ano 660 Kč
TUR0555 Martanová Lea OOB TJ Turnov A 8662713 Ano Ano Ano 660 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. A 8226325 Ano Ano Ano 660 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek A 8648555 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem A 8517325 Ano Ano Ano 660 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 2115077 Ano Ano Ano 660 Kč

D20

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8033269 Ano Ano Ano 660 Kč
TUR0253 Martanová Elin OOB TJ Turnov A 8659420 Ano Ano Ano 660 Kč
0180004 Lataste Lucie 018 - (FRA) CO Colmar 8062002 Ano Ano Ano 660 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 Ano Ano Ano 660 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov R 7205003 Ano Ano Ano 660 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov R 8210495 Ano Ano Ano 660 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř R 8656518 Ano Ano Ano 660 Kč
0200001 Arbter Anja 020 - (AUT) Naturfreunde Wien 8330033 Ano Ano Ano 660 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov R 8660903 Ano Ano Ano 660 Kč
0230001 Müller Dorothea 023 - (GER) Post SV Dresden 8606417 Ano Ano Ano 660 Kč
0250004 Prieto Maria 025 - (ESP) Malarruta 8180698 Ano Ano Ano 660 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 Ano Ano Ano 660 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko C 8662330 Ano Ano Ano 660 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 Ano Ano Ano 660 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 Ano Ano Ano 660 Kč
KSU9493 Vaníková Šárka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680380 Ano Ne Ne 240 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 232535 Ano Ano Ano 660 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 Ano Ano Ano 660 Kč
KAM0154 Hovorková Tereza OK Kamenice A 2800330 Ne Ano Ano 480 Kč
TJP8850 Jirásková Kateřina TJ Sokol Troja C 53556 Ano Ano Ano 660 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 8160186 Ano Ano Ano 660 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 Ano Ano Ano 660 Kč
DOK0052 Riby Rose OK Doksy C 8662288 Ano Ano Ano 660 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0060001 Pangrácová Marie 006 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 8028804 Ano Ano Ano 660 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 Ano Ano Ano 660 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Mladá Boleslav C 49973 Ano Ano Ano 660 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ano Ano Ano 660 Kč
0060002 Pangrácová Anna 006 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 8518315 Ano Ano Ano 660 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný C 219276 Ano Ano Ano 660 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov C 8656585 Ano Ano Ano 660 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 Ano Ne Ne 240 Kč
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 Ano Ano Ano 660 Kč
0270002 Puternicka Joanna 027 - (POL) Orientop Wrocław 9870922 Ano Ano Ano 660 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 8010200 Ano Ano Ano 660 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 8293004 Ano Ano Ano 660 Kč
0110001 Śliwczyńska Ilona 011 - (POL) Team 360 8121278 Ano Ano Ano 660 Kč
DKP8251 Blažková Kristina Oddíl OB Kotlářka C 7300472 Ano Ano Ano 660 Kč
ZBM8282 Mesiarkinová Kamila SK Žabovřesky Brno C 7200319 Ano Ano Ano 660 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLA8150 Hrstková Marie SKOB Slaný C 2148214 Ano Ano Ano 660 Kč
SLA7850 Grisová Kateřina SKOB Slaný C 2109679 Ano Ano Ano 660 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 Ano Ano Ano 660 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 Ano Ano Ano 660 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 8651342 Ano Ano Ano 660 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 Ano Ano Ano 660 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 Ano Ano Ano 660 Kč
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 Ano Ano Ano 660 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 8013408 Ano Ano Ano 660 Kč
0150001 Biolik Agnieszka 015 - (POL) trackcourse.com 8197778 Ano Ano Ano 660 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 8013928 Ano Ano Ano 660 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 Ano Ano Ano 660 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 23770 Ano Ano Ano 660 Kč
ZPV7950 Valenčíková Irena KOB ZPV Prostějov C 8226360 Ano Ano Ano 660 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 2102707 Ano Ano Ano 660 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 Ano Ano Ano 660 Kč
DKL8051 Pilátová Petra KOB Kladno C 2115739 Ano Ano Ano 660 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 Ano Ano Ano 660 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 Ano Ano Ano 660 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 Ano Ano Ano 660 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 Ano Ano Ano 660 Kč
RBK7851 Šujanová Kateřina SK Radioklub Blansko C 2127529 Ano Ano Ano 660 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko C 8662315 Ano Ano Ano 660 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 Ano Ne Ne 240 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073732 Ano Ne Ne 240 Kč
KPY7950 Jirásková Pavla SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 416330 Ano Ano Ano 660 Kč
ONO8050 Ječmenová Věra SKOB Ostrov C 7209469 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU7758 Krejčová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2127876 Ano Ano Ano 660 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 Ano Ano Ano 660 Kč
0030002 Schneider-Schiess Silvia 003 - (SUI) LG Stettlen 8662084 Ano Ano Ano 660 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 Ano Ano Ano 660 Kč
VSP7559 Malečková Iva USK Praha C 2067949 Ano Ano Ano 660 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 Ano Ano Ano 660 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680374 Ano Ne Ne 240 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 Ano Ano Ano 660 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022352 Ano Ano Ano 660 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8149885 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP7053 Šejnová Magdalena SK Praga C 2129235 Ano Ano Ano 660 Kč
SJH7651 Komárková Lenka SOS Jindřichův Hradec C 8662283 Ano Ano Ano 660 Kč
KSU7551 Pattermanová Ivana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085601 Ano Ne Ne 240 Kč
JPV7171 Vidmuchová Martina Oddíl OS SK Prostějov C 8013828 Ano Ano Ano 660 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8160189 Ano Ano Ano 660 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8670761 Ano Ano Ano 660 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 Ano Ano Ano 660 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 Ano Ano Ano 660 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 7210876 Ano Ano Ano 660 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0020001 Zámečníková Jitka 002 - NEREG. Zámečníci 2103763 Ano Ano Ano 660 Kč
SLA7551 Beranová Jana SKOB Slaný C 515052 Ano Ano Ano 660 Kč
SLA7353 Raymond-Bertrandová Jana SKOB Slaný C 2109689 Ano Ano Ano 660 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ano Ano Ano 660 Kč
BOR7658 Karafiátová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8160190 Ano Ano Ano 660 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 Ano Ano Ano 660 Kč
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 Ano Ano Ano 660 Kč
ONO7650 Ševčíková Olga SKOB Ostrov C 2103709 Ano Ano Ano 660 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 8028831 Ano Ano Ano 660 Kč
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 Ano Ano Ano 660 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Rosice C 52346 Ano Ano Ano 660 Kč
LME6850 Gabryšová Tereza SK Los Mělník C 8013891 Ano Ano Ano 660 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 Ano Ano Ano 660 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 Ano Ano Ano 660 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219256 Ano Ano Ano 660 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 Ano Ano Ano 660 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU7451 Dobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2099485 Ano Ano Ano 660 Kč

D50

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 Ano Ano Ano 660 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 Ano Ano Ano 660 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 Ano Ano Ano 660 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 Ano Ano Ano 660 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 Ano Ano Ano 660 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 Ano Ano Ano 660 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 Ano Ano Ano 660 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 Ano Ano Ano 660 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8113530 Ano Ano Ano 660 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 206478 Ano Ano Ano 660 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 9101105 Ano Ano Ano 660 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 8033240 Ano Ano Ano 660 Kč
JPV6951 Kašparová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 8234432 Ano Ano Ano 660 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 Ano Ano Ano 660 Kč
TBM7079 Hiršová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8648605 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 8005137 Ano Ano Ano 660 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 Ano Ano Ano 660 Kč
0180001 Lataste Jana 018 - (FRA) CO Colmar 8101966 Ano Ano Ano 660 Kč
OKP6452 Smolková Alena SK OK 24 Praha C 53567 Ano Ano Ano 660 Kč
0250002 del Campo Cristina 025 - (ESP) Malarruta 8130369 Ano Ano Ano 660 Kč

D55

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 Ano Ano Ano 660 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 Ano Ano Ano 660 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 Ano Ano Ano 660 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 8213213 Ano Ano Ano 660 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 Ano Ano Ano 660 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 Ano Ano Ano 660 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 Ano Ano Ano 660 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 9102082 Ano Ano Ano 660 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 8033243 Ano Ano Ano 660 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680397 Ano Ano Ano 660 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 8656680 Ano Ano Ano 660 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670819 Ano Ano Ano 660 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 Ano Ano Ano 660 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 Ano Ano Ne 480 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano 660 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 Ano Ano Ano 660 Kč

D60

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 Ano Ano Ano 480 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 Ano Ano Ano 480 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 8648559 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 Ano Ano Ano 480 Kč
0090001 Kuleva Angelina 009 - (GER) AngyOL 8101105 Ano Ano Ano 480 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 Ano Ano Ano 480 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 8013396 Ano Ano Ano 480 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 Ano Ano Ano 480 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 Ano Ano Ano 480 Kč
LPU6152 Léharová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 2109765 Ano Ano Ano 480 Kč

D65

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 Ano Ano Ano 480 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 Ano Ano Ano 480 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 2095936 Ano Ano Ano 480 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8662735 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano 480 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 Ano Ano Ano 480 Kč

D70

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 2131185 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 Ano Ano Ano 480 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 2092387 Ano Ano Ano 480 Kč
LPU4752 Kubíková Květoslava OK Lokomotiva Pardubice C 8471811 Ano Ano Ano 480 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 8680418 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 Ano Ano Ano 480 Kč

D75

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 Ano Ano Ano 480 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 Ano Ano Ano 480 Kč

H10

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC1202 Podlipný Filip Sportcentrum Jičín C 2082905 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 8516913 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 Ano Ano Ano 360 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 Ano Ano Ano 360 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 336789 Ano Ano Ano 360 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 8007194 Ano Ano Ano 360 Kč
SLA1101 Kunst Miroslav SKOB Slaný C Ano Ano Ano 360 Kč
SLA1100 Hanák Kryštof SKOB Slaný C 9201329 Ano Ano Ano 360 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC1300 Mrázek Emil Sportcentrum Jičín C 8010900 Ano Ano Ano 360 Kč
DLT1301 Smejkal Jiří KrOB Rozmarýn Litoměřice C zapůjčit Ano Ne Ne 170 Kč
ZPV1200 Valenčík Martin KOB ZPV Prostějov C Ano Ano Ano 360 Kč
ROU1101 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 2099506 Ano Ano Ano 360 Kč
SJC1204 Kopecký Mikuláš Sportcentrum Jičín C 2080844 Ano Ano Ano 360 Kč

H12

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 8022663 Ano Ano Ano 480 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 8007172 Ano Ano Ano 480 Kč
TJP1001 Pospíšil Filip TJ Sokol Troja C 2111675 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2134351 Ano Ano Ano 480 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52038 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA0900 Grisa Dominik SKOB Slaný C 2109683 Ano Ano Ano 480 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR1008 Vlček Eduard OK Jiskra Nový Bor C 4363 Ano Ano Ano 480 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053548 Ano Ne Ne 170 Kč
ONO1001 Černý Antonín SKOB Ostrov C 2148165 Ano Ano Ano 480 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C 2143362 Ano Ano Ano 480 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 8226414 Ano Ano Ano 480 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 887942 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering B 8518320 Ano Ano Ano 480 Kč
SJC1005 Hanousek Jan Sportcentrum Jičín C 8519812 Ano Ano Ano 480 Kč
DKL1000 Oliverius Filip KOB Kladno C 2127889 Ano Ano Ano 480 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno B 2124767 Ano Ano Ano 480 Kč

H14

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP0705 Jirous Erik KOB Tretra Praha C 8007181 Ano Ano Ano 480 Kč
TAP0706 Brumovský Štěpán KOB Tretra Praha C zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 2129245 Ano Ano Ano 480 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 8014451 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering B 8149871 Ano Ano Ano 480 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín A 8051111 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný B 8648622 Ano Ano Ano 480 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654389 Ano Ne Ne 170 Kč
SLA0801 Grisa Filip SKOB Slaný C 2000602 Ano Ano Ano 480 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 2108899 Ano Ano Ano 480 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice A 8663111 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov B 8667957 Ano Ano Ano 480 Kč
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka B 8007188 Ano Ano Ano 480 Kč
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov A 8656617 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR0711 Tomášek Prokop OOB TJ Turnov A 8226402 Ano Ano Ano 480 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680351 Ano Ne Ne 170 Kč
ONO0702 Maglia Šimon SKOB Ostrov C 8022369 Ano Ano Ano 480 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 Ano Ano Ano 480 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín B 8654570 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering A 8663117 Ano Ano Ano 480 Kč

H16

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 8440505 Ano Ano Ano 660 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun A 7300274 Ano Ano Ano 660 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 Ano Ano Ano 660 Kč
SLA0601 Václavík Martin SKOB Slaný B 8109398 Ano Ano Ano 660 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 Ne Ano Ano 480 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8670783 Ano Ne Ne 240 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8680281 Ano Ne Ne 240 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Rosice C 2085655 Ano Ano Ano 660 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680413 Ano Ne Ne 240 Kč
ONO0602 Myslík Vojtěch SKOB Ostrov B 8667289 Ano Ano Ano 660 Kč
ONO0603 Meduna Filip SKOB Ostrov A 8028820 Ano Ano Ano 660 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec A 8004613 Ano Ano Ano 660 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680331 Ano Ne Ne 240 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 8109353 Ano Ano Ano 660 Kč
KUL0600 Jareš Ondřej KOB Ústí nad Labem C 8662304 Ano Ano Ano 660 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov B 8061404 Ano Ano Ano 660 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C 2099497 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem A 8662349 Ano Ano Ano 660 Kč
SJC0606 Dolejší Matouš Sportcentrum Jičín C 2053584 Ano Ano Ano 660 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 8680587 Ano Ano Ano 660 Kč

H18

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov A 8655420 Ano Ano Ano 660 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 8116704 Ano Ano Ano 660 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 Ano Ne Ne 240 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 8515514 Ano Ano Ano 660 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov A 8631582 Ano Ano Ano 660 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680405 Ano Ne Ne 240 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680339 Ano Ne Ne 240 Kč
0180003 Lataste Mathias 018 - (FRA) CO Colmar 8052004 Ano Ano Ano 660 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 8109386 Ano Ano Ano 660 Kč
SLA0301 Čepička Václav SKOB Slaný C 8028872 Ano Ano Ano 660 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 Ano Ano Ne 480 Kč

H20

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 Ano Ano Ano 660 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 Ano Ano Ano 660 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 Ano Ano Ano 660 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058481 Ano Ne Ne 240 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem B 8662366 Ano Ano Ano 660 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7207873 Ano Ano Ano 660 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 8010100 Ano Ano Ano 660 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 Ano Ano Ano 660 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8660452 Ano Ano Ano 660 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 Ano Ne Ne 240 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 Ano Ano Ano 660 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 Ano Ne Ne 240 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662437 Ano Ne Ne 240 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 8662444 Ano Ne Ne 240 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 8629754 Ano Ano Ne 480 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 8087007 Ano Ano Ano 660 Kč
TUR9504 Döllgast Moritz OOB TJ Turnov C 8180295 Ano Ano Ano 660 Kč
0250003 Prieto Álvaro 025 - (ESP) Malarruta 8051295 Ano Ano Ano 660 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 8130389 Ano Ano Ano 660 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem C 8516425 Ano Ano Ano 660 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 Ano Ano Ano 660 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 Ano Ano Ano 660 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662682 Ano Ne Ne 240 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 Ano Ano Ano 660 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava C 8663153 Ano Ano Ano 660 Kč
TUR8407 Neumann Josef OOB TJ Turnov C 8606459 Ano Ano Ano 660 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 Ne Ano Ano 480 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 Ano Ano Ano 660 Kč
RBK8347 Jalový Milan SK Radioklub Blansko C 8667513 Ano Ano Ano 660 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8660460 Ano Ano Ano 660 Kč
ZBM8607 Šrubař Michal SK Žabovřesky Brno C 8002099 Ano Ano Ano 660 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SOB0001 Janeček Jiří SOBSA C 7201191 Ano Ano Ano 660 Kč
0080001 Klíma Kamil 008 - SK Olympia Praha SPS 8667960 Ano Ano Ano 660 Kč
0060003 Spilka Marek 006 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 8003633 Ano Ano Ano 660 Kč
SLA9702 Straka Tomáš SKOB Slaný C 51715 Ano Ano Ano 660 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 Ano Ano Ano 660 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 Ano Ano Ano 660 Kč
0130001 Kubánek Adam 013 - I.PSKN Praha zapůjčit Ano Ano Ano 780 Kč
KSU8908 Vaník Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C Ano Ne Ne 240 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Rosice C 7207026 Ano Ano Ano 660 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 Ano Ano Ano 660 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 Ano Ano Ano 660 Kč
LPU9114 Léhar Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8022693 Ano Ano Ano 660 Kč
BOR9301 Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor C 2032136 Ano Ano Ano 660 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 Ano Ano Ano 660 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ne 480 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 Ano Ano Ano 660 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 Ano Ano Ano 660 Kč
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 8115757 Ano Ano Ano 660 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 8043029 Ano Ano Ano 660 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8149892 Ano Ano Ano 660 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano 660 Kč
SLA8500 Fiala Jakub SKOB Slaný C 2148075 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU8301 Hrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 2143402 Ano Ano Ano 660 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 Ano Ano Ano 660 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 Ano Ano Ano 660 Kč
ZPV7901 Valenčík Radim KOB ZPV Prostějov C 8517455 Ano Ano Ano 660 Kč
0270001 Wieszaczewski Jacek 027 - (POL) Orientop Wrocław 852702 Ano Ano Ano 660 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP8300 Bolf Vojtěch KOB Tretra Praha C 2118471 Ano Ano Ano 660 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJP7802 Pospíšil Radek TJ Sokol Troja C 2113364 Ano Ano Ano 660 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 Ano Ano Ano 660 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 Ano Ano Ano 660 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 Ano Ano Ano 660 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 Ano Ano Ano 660 Kč
RBK7502 Veselý Martin SK Radioklub Blansko C 751114 Ano Ano Ano 660 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 Ano Ano Ano 660 Kč
VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice C 7210090 Ano Ano Ano 660 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8014444 Ano Ano Ano 660 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 1470170 Ano Ano Ano 660 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 8116753 Ano Ano Ano 660 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 Ano Ano Ano 660 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 8011573 Ano Ano Ano 660 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 Ano Ano Ano 660 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PEN7700 Erbert Ladislav OK RECO Sport C 8516415 Ano Ano Ano 660 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 Ano Ano Ano 660 Kč
SLA8101 Kozel Jiří SKOB Slaný C Ano Ano Ano 660 Kč
0240001 Hanousek Václav 024 - Jičín 8482063 Ano Ano Ano 660 Kč
SBR7800 Good Martin SKOB Bruntál C 51903 Ano Ano Ano 660 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 Ano Ano Ano 660 Kč
SLA7501 Hrstka Pavel SKOB Slaný C 2109691 Ano Ano Ano 660 Kč
SLA7601 Beran Jaroslav SKOB Slaný C 2109694 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 Ano Ano Ano 660 Kč
SLA7500 Zápotocký Luboš SKOB Slaný C 7300545 Ano Ano Ano 660 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8160174 Ano Ano Ano 660 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654390 Ano Ne Ne 240 Kč
ROU7504 Simr Pavel SKOB Roudnice nad Labem C 2031351 Ano Ano Ano 660 Kč
SLA7600 Grisa Petr SKOB Slaný C 2109693 Ano Ano Ano 660 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 8662290 Ano Ano Ano 660 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 Ano Ne Ne 240 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Rosice C 2127611 Ano Ano Ano 660 Kč
0150002 Biolik Grzegorz 015 - (POL) trackcourse.com 8210276 Ano Ano Ano 660 Kč
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 Ano Ano Ano 660 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8160180 Ano Ano Ano 660 Kč
KSU7337 Patterman Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446410 Ano Ne Ne 240 Kč
TUV7001 Tomášek Ondřej SOK TJ Turnov C 411519 Ano Ano Ano 660 Kč
OPI7402 Šafařík Ivo Orientační sporty Písek C 8004272 Ano Ano Ano 660 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice C 682629 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 2127852 Ano Ano Ano 660 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 8007255 Ano Ano Ano 660 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 Ano Ano Ne 480 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0020002 Zámečník Pavel 002 - NEREG. Zámečníci 2801012 Ano Ano Ano 660 Kč
MOV7601 Sixta Martin SKOB Ostrava C 52777 Ano Ano Ano 660 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 Ano Ano Ano 660 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8109428 Ano Ano Ano 660 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 Ano Ano Ano 660 Kč
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 Ano Ano Ano 660 Kč
SLA7300 Zemko Zdeněk SKOB Slaný C 8014550 Ano Ano Ano 660 Kč
SJC7307 Bílek Tomáš Sportcentrum Jičín C 8515100 Ano Ano Ano 660 Kč
KUL6900 Jareš Daniel KOB Ústí nad Labem C 8226409 Ano Ano Ano 660 Kč
KUL6702 Hinterholzinger Petr KOB Ústí nad Labem C 8662286 Ano Ano Ano 660 Kč
KUL7501 Dvořák Radim KOB Ústí nad Labem C 8662371 Ano Ano Ano 660 Kč
SLA7201 Čepička Václav SKOB Slaný C 8028857 Ano Ano Ano 660 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 Ano Ano Ano 660 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 Ano Ano Ano 660 Kč
0030001 Schwarzenberger Stefan 003 - (SUI) LG Stettlen 8641466 Ano Ano Ano 660 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 8061476 Ano Ano Ano 660 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 8113517 Ano Ano Ano 660 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 8517454 Ano Ano Ano 660 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 2118484 Ano Ano Ano 660 Kč
ONO6701 Urbánek Lumír SKOB Ostrov C 8013394 Ano Ano Ano 660 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022374 Ano Ano Ano 660 Kč
ONO7101 Černý Jan SKOB Ostrov C 2061825 Ano Ano Ano 660 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 Ano Ano Ano 660 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8149895 Ano Ano Ano 660 Kč
0180002 Lataste Pierre 018 - (FRA) CO Colmar 8041967 Ano Ano Ano 660 Kč
JPV6800 Pelikán Daniel Oddíl OS SK Prostějov C 8008290 Ano Ano Ano 660 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8160182 Ano Ano Ano 660 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 Ano Ano Ano 660 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 1417263 Ano Ano Ano 660 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 Ano Ano Ano 660 Kč
JLI7100 Zaydlar Michal OB Jizerky C 301631 Ano Ano Ne 480 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 Ano Ano Ano 660 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 8033265 Ano Ano Ano 660 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 Ano Ano Ano 660 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 8116742 Ano Ano Ano 660 Kč
BSO7100 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 7204986 Ano Ano Ano 660 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8160177 Ano Ano Ano 660 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 Ano Ne Ne 240 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 8670471 Ano Ano Ano 660 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 Ano Ano Ano 660 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Rosice C 553435 Ano Ano Ano 660 Kč
OTK6910 Kunz Petr OOB TJ Jiskra Otrokovice C 52344 Ano Ano Ano 660 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2099501 Ano Ano Ano 660 Kč
LME7000 Ždimera Zdeněk SK Los Mělník C 303908 Ano Ano Ano 660 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 8008283 Ano Ano Ano 660 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 Ano Ano Ano 660 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 Ano Ano Ano 660 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 8515515 Ano Ano Ano 660 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 7260024 Ano Ano Ano 660 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 Ano Ano Ano 660 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 Ano Ano Ano 660 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 Ano Ano Ano 660 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 8656690 Ano Ano Ano 660 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 Ano Ano Ano 660 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8028878 Ano Ano Ano 660 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 8266526 Ano Ano Ano 660 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 8004335 Ano Ano Ano 660 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8003622 Ano Ano Ano 660 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 Ano Ano Ano 660 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 Ano Ano Ano 660 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680340 Ano Ne Ne 240 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8670817 Ano Ano Ano 660 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 Ano Ano Ano 660 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 Ano Ano Ano 660 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 Ano Ano Ano 660 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8160181 Ano Ano Ano 660 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680288 Ano Ano Ano 660 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Rosice C 980377 Ano Ano Ano 660 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 Ano Ano Ano 660 Kč

H60

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8160176 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 Ano Ano Ano 480 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8663112 Ano Ne Ne 170 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 Ano Ano Ano 480 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 8006112 Ano Ano Ano 480 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 Ano Ano Ano 480 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 8660471 Ano Ano Ano 480 Kč

H65

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 8648613 Ano Ano Ano 480 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 Ano Ano Ano 480 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 Ano Ano Ano 480 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 8606435 Ano Ano Ano 480 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ano Ano Ano 480 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8663180 Ano Ano Ano 480 Kč
DKL5501 Jirka Jiří KOB Kladno C 8014450 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 Ano Ano Ano 480 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 Ano Ano Ano 480 Kč
0190001 Hones Sepp 019 - (AUT) HSV Ried 8116117 Ano Ano Ano 480 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Rosice C 2113090 Ano Ano Ano 480 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 7886 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 Ano Ano Ano 480 Kč

H70

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 Ano Ano Ano 480 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ano Ano Ano 480 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 Ano Ano Ano 480 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 8656614 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8644556 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 Ano Ano Ano 480 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 8719003 Ano Ano Ano 480 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 Ano Ano Ano 480 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 2102807 Ano Ano Ano 480 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 Ano Ano Ano 480 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 8045137 Ano Ano Ano 480 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 Ano Ano Ano 480 Kč

H75

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 Ano Ano Ano 480 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 Ano Ano Ano 480 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 Ano Ano Ano 480 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 8657099 Ano Ano Ano 480 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 Ano Ano Ano 480 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 Ano Ano Ano 480 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 8116748 Ano Ano Ano 480 Kč

H80

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 Ano Ano Ano 480 Kč

H85

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 Ano Ano Ano 480 Kč

HDR

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP1553 Balgová Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2039213 Ano Ano Ano 360 Kč
BZP1300 Pospíšil Jakub Báječné ženy v orientačním běhu C Ano Ano Ano 360 Kč
SJC1650 Uhlíková Eva Sportcentrum Jičín C 51180 Ano Ano Ano 360 Kč
SJC1503 Jakubec Jan Sportcentrum Jičín C 2112770 Ano Ano Ano 360 Kč
SJC1451 Podlipná Klára Sportcentrum Jičín C Ano Ano Ano 360 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI1400 Votava Jan Slavia Liberec orienteering C 2106735 Ano Ano Ano 360 Kč
SJC1350 Kazdová Rozárie Sportcentrum Jičín C 8040713 Ano Ano Ano 360 Kč
0140001 Bílek Tomáš 014 - Vojice 2114991 Ano Ano Ano 360 Kč
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 Ano Ano Ano 360 Kč
SLA1350 Kozlová Eliška SKOB Slaný C Ano Ano Ano 360 Kč
RBK1401 Jalový Kryštof SK Radioklub Blansko 52015 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI1501 Kolaja Jaromír Slavia Liberec orienteering 2067313 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI1301 Kolaja Bedřich Slavia Liberec orienteering C 1398538 Ano Ano Ano 360 Kč

P

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP6953 Richterová Ilona KOB Tretra Praha C 2029220 Ano Ano Ano 390 Kč
TAP7850 Ryppelová Monika KOB Tretra Praha C 2081357 Ano Ano Ano 390 Kč
TAP7401 Cichra Pavel KOB Tretra Praha C 2127555 Ano Ano Ano 390 Kč
0040001 Jirousová Eva 004 - EJ 442878 Ano Ano Ano 390 Kč
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 Ano Ano Ano 390 Kč
RBK7474 Matušková Kateřina SK Radioklub Blansko C 2111809 Ano Ano Ano 390 Kč
SJC8151 Uhlíková Šárka Sportcentrum Jičín C 7207702 Ano Ano Ano 390 Kč
SLA1053 Hrstková Eliška SKOB Slaný C 2109680 Ano Ano Ano 390 Kč
0120001 Veselá Dana 012 - Předklášteří(RBK7502) 53201 Ano Ano Ano 390 Kč
BBM7651 Kadlecová Gabriela BETA URSUS Rosice C 2117693 Ano Ano Ano 390 Kč
BBM0551 Kadlecová Adéla BETA URSUS Rosice C Ano Ano Ano 390 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 Ano Ne Ne 130 Kč
TUR7455 Drahoňovská Petra OOB TJ Turnov C 888638 Ano Ne Ne 130 Kč
BOR0150 Svobodová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 0 Ano Ano Ano 390 Kč
BOR0600 Svoboda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 0 Ano Ano Ano 390 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 Ano Ano Ano 390 Kč
DOB0850 Michalíková Sára KOB Dobruška C 8660522 Ano Ano Ano 390 Kč
SLA8152 Kunstová Irena SKOB Slaný C 438033 Ano Ano Ano 390 Kč
ABM6502 Obrátil Miroslav KOB ALFA Brno C 361974 Ano Ano Ano 390 Kč
0220001 Láčíková Sabina 022 - NEREG. BRNO 2051488 Ano Ano Ano 390 Kč
ZPV0555 Karásková Denisa KOB ZPV Prostějov C 206390 Ano Ano Ano 390 Kč
0240002 Hanousková Radka 024 - Jičín 2115012 Ano Ano Ano 390 Kč
OSN6850 Kovačičová Ivona SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 Ano Ano Ano 390 Kč
BBM7550 Kutscherauerová Andrea BETA URSUS Rosice C Ano Ano Ano 390 Kč
ROU0350 Dobiášová Jitka SKOB Roudnice nad Labem C 2099529 Ano Ano Ano 390 Kč
ROU0550 Dobiášová Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2099520 Ano Ano Ano 390 Kč
ROU6802 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 2099487 Ano Ano Ano 390 Kč

T3

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 8051083 Ano Ano Ano 540 Kč
0010001 Chmelařová Blanka 001 - Péčkaři 8885 Ano Ano Ano 540 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 Ano Ano Ano 540 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 Ano Ano Ano 540 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 Ano Ano Ano 540 Kč
SBR7750 Sklenářová Dita SKOB Bruntál C 8648636 Ano Ano Ano 540 Kč
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 Ano Ano Ano 540 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 Ano Ano Ano 540 Kč
BOR7151 Svobodová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8416 Ano Ano Ano 540 Kč
JIL9451 Malá Daniela OK Jilemnice C 405969 Ano Ano Ano 540 Kč
0190002 Haider Anna 019 - (AUT) HSV Ried 8630860 Ano Ano Ano 540 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 Ano Ano Ano 540 Kč

T4

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0050001 Brumovský Martin 005 - Brumíci zapůjčit Ano Ano Ano 660 Kč
0050002 Brumovská Rhea 005 - Brumíci zapůjčit Ano Ano Ano 660 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 Ne Ano Ano 360 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 2419963 Ano Ano Ano 540 Kč
ONO0200 Ševčík Daniel SKOB Ostrov C 52183 Ano Ano Ano 540 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko 410339 Ano Ano Ano 540 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 Ano Ano Ano 540 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec C 981817 Ano Ano Ano 540 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SOS Jindřichův Hradec C 8116757 Ano Ano Ano 540 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442845 Ano Ano Ano 540 Kč
ONO7600 Donda Jiří SKOB Ostrov C 2102676 Ano Ano Ano 540 Kč
0210001 Raudenska Lenka 021 - neregistrovani 12345 Ano Ano Ano 540 Kč
SLA9800 Kašpar František SKOB Slaný C 336766 Ano Ano Ano 540 Kč
0250001 Prieto José 025 - (ESP) Malarruta 8220467 Ano Ano Ano 540 Kč

T6

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 Ano Ano Ano 540 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 Ne Ano Ano 360 Kč
0160001 Novotná Barbora 016 - OK99 219236 Ano Ano Ano 540 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 Ano Ne Ano 360 Kč
0210002 Kašpar Miroslav 021 - neregistrovani 54321 Ano Ano Ano 540 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov C 2070842 Ano Ano Ano 540 Kč
celkem přihlášených: 601, vklad: 333700 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.