Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
04.09.2022
Místo konání:
Nové Město pod Smrkem, koupaliště
Pořadatel:
FYD - Jizerský klub OB Frýdlant
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    

D10L 2.68 km, 35 m, 7 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB1453 Müller Ronja TJ Stadion Nový Bor C 2032226 120 Kč
STB1351 Hübnerová Olivie TJ Stadion Nový Bor C 52912 120 Kč
PGP1255 Košárková Aneta SK Praga C 8656668 120 Kč
VLI1451 Feřtová Alžběta Slavia Liberec orienteering C 2144040 120 Kč
DOK1250 Maršíková Šárka OK Doksy C 2115696 120 Kč

D10 1.94 km, 35 m, 7 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB1350 Hanušová Lenka TJ Stadion Nový Bor C 49987 120 Kč
STB1352 Průšková Veronika TJ Stadion Nový Bor C 682367 120 Kč
STB1250 Žandová Eliška TJ Stadion Nový Bor C 438625 120 Kč
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 8026626 120 Kč
VLI1256 Maděrová Klára Slavia Liberec orienteering C 2148211 120 Kč
VSP1250 Reichelová Šárka USK Praha C 2148132 120 Kč
VLI1252 Heczková Emma Slavia Liberec orienteering C 7200363 120 Kč

D12 2.65 km, 45 m, 9 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JJN1052 Jiráková Adéla Team Jizerky B 8076042 120 Kč
BOR1152 Michálková Ela OK Jiskra Nový Bor B 8304120 120 Kč
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2118485 120 Kč
BOR1052 Zenko Rozálie OK Jiskra Nový Bor C 4364 120 Kč
TUR1152 Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403062 120 Kč
CHA1151 Prokopová Tereza OK Chrastava C 2095972 120 Kč
JJN1151 Dostrašilová Vendula Team Jizerky C 2001903 120 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering B 8015312 120 Kč
VLI1152 Kubešová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2151389 120 Kč
BOR1057 Lischková Anežka OK Jiskra Nový Bor B 8304121 120 Kč
JJN1056 Rudolfová Elizabeth Team Jizerky C 2224568 120 Kč
BOR1154 Válková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4400 180 Kč

D14 3.40 km, 70 m, 9 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JJN0953 Pospíšilová Bára Team Jizerky C 2096119 120 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava B 8516430 120 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov B 8680596 120 Kč
TJN0956 Janatová Violka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8660508 120 Kč
TUR0951 Zabořilová Anna OOB TJ Turnov B 8012867 120 Kč
VLI0856 Feřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 120 Kč
VLI0953 Hrdá Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2801288 120 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 1403414 120 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany B 8061502 120 Kč
VSP0856 Reichelová Helena USK Praha C 2148067 120 Kč
VLI0955 Barsová Magdaléna Slavia Liberec orienteering C 7090004 120 Kč
VLI0956 Šírová Marie Slavia Liberec orienteering C 2000580 120 Kč
VLI0954 Kubešová Tereza Slavia Liberec orienteering B 2151451 120 Kč
KUL0852 Šlinská Amálie KOB Ústí nad Labem C 8017377 120 Kč
KUL0854 Komárková Adéla KOB Ústí nad Labem C 8226409 120 Kč
LLI0861 Špidlová Ester LOK-o Liberec C 2148063 120 Kč
VSP0953 Kuiper Jana Simona USK Praha C 2219008 120 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov B 2106736 120 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor B 8518329 120 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering A 8119509 120 Kč
48D0850 Herrmann Charlotte (GER) OL-Team Wehrsdorf 8130408 120 Kč
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor B 8304116 180 Kč

D16 4.95 km, 105 m, 10 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering B 8008268 160 Kč
VLI0656 Kosková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2080995 160 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor B 8051249 160 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 160 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 8226406 160 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 8421842 160 Kč
LLI0654 Kvítková Kristýna LOK-o Liberec 2032132 160 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering A 8014518 160 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava A 8445315 160 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662736 160 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov A 8014498 160 Kč
BOR0767 Klymeniuk Iryna OK Jiskra Nový Bor B 8006849 160 Kč
BOR0661 Konovalova Daria OK Jiskra Nový Bor B 8304118 160 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8667977 160 Kč
JJN0750 Baloghová Milena Team Jizerky B 8228091 160 Kč
JJN0751 Cicvárková Klára Team Jizerky C 2111784 160 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov A 8014471 160 Kč
TJN0658 Podoubská Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8410780 160 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor B 8160172 240 Kč

D18 6.42 km, 125 m, 13 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JJN0454 Skácelová Adéla Team Jizerky A 8066769 160 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering B 8667966 160 Kč
KUL0550 Derflová Eliška KOB Ústí nad Labem C 8226415 160 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov A 8666872 160 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 8667522 160 Kč

D20 6.98 km, 130 m, 15 kontrol Rank. koef.: 1

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 8242002 160 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8420968 160 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor B 2800957 160 Kč
JJN0251 Podrábská Marie Team Jizerky B 8660394 160 Kč

D21L 7.95 km, 145 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0151 Vejražková Rozárka OOB TJ Turnov R 8680323 160 Kč
LTP7352 Johnová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662323 160 Kč
PGP8755 Králová Vanda SK Praga C 8660507 160 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 160 Kč
CHC9051 Wiśniewska Hanna K.O.B. Choceň E 8640913 160 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov R 8107724 160 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 8116690 160 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 160 Kč
STB9999 Kubecová Kateřina TJ Stadion Nový Bor C 7996010 160 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 160 Kč
JHB9160 Zdobinská Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 160 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 160 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 160 Kč
LDC8750 Trilča Māra KOB Děčín C 8670955 160 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 160 Kč
TUR0156 Matějková Barbora OOB TJ Turnov R 8191119 160 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov E 8660903 160 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 8310220 160 Kč
TUR8551 Dlabajová Alena OOB TJ Turnov C 8035535 160 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 160 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 8116686 160 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 8013899 160 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662712 160 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov A 8033269 160 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Brno Žabovřesky E 8660420 160 Kč
DOK0052 Riby Rose OK Doksy C 8107748 160 Kč
PHK9966 Cych Agnieszka OK 99 Hradec Králové C 8650821 160 Kč
JJN0151 Rýdlová Adéla Team Jizerky C 8655484 160 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 8450007 160 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové R 8680379 240 Kč
JJN8950 Svobodová Barbora Team Jizerky C 8662281 240 Kč
MFP8450 Pecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 240 Kč

D21K 5.22 km, 90 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 8662171 160 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor C 1333269 160 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering A 8517331 160 Kč
TUR0061 Paříková Iva OOB TJ Turnov C 8404050 160 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 160 Kč
CHA8850 Ježková Barbora OK Chrastava C 8004126 160 Kč

D35 5.32 km, 90 m, 14 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN8251 Kopecká Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2148140 160 Kč
STB8650 Rickmeyer Tina TJ Stadion Nový Bor C 8028926 160 Kč
TJN8154 Janatová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660535 160 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 8012882 160 Kč
LIT8353 Benešová Zuzana KOB Litvínov C 2151450 160 Kč
KPY8651 Trdá Lucie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2111818 240 Kč

D40 4.74 km, 85 m, 13 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 8012885 160 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 8445321 160 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 8030636 160 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 160 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8660512 160 Kč
VLI7853 Feřtová Jitka Slavia Liberec orienteering C 2120063 160 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 160 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8680599 160 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 8013858 160 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 8516251 160 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava C 8897 160 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 8109403 160 Kč
LLI8050 Kubíková Lenka LOK-o Liberec C 1000507 160 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci 2800224 160 Kč
SJC8151 Uhlíková Šárka Sportcentrum Jičín C 7207702 160 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 8648558 160 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 8033227 160 Kč
TAP8152 Jakubská Jitka KOB Tretra Praha C 2124803 240 Kč

D45 4.01 km, 80 m, 12 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 160 Kč
VLI7554 Kosková Třísková Lenka Slavia Liberec orienteering C 2113480 160 Kč
VLI7653 Benešová Radka Slavia Liberec orienteering C 2127548 160 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 8421843 160 Kč
BOR7551 Špeldová Magdaléna OK Jiskra Nový Bor C 8439 160 Kč
BOR7658 Karafiátová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8160190 160 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 8033263 160 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8670761 160 Kč
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 160 Kč
JJN7450 Mairichová Radka Team Jizerky C 8662696 160 Kč
0080001 Watersová Dana 008 - Jizersko-ještědský horský spolek zapůjčit 200 Kč
SCP7555 Petráňová Jana OK Sparta Praha C 8014523 160 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 8660545 160 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 8210077 160 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 8517320 160 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 160 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 8006765 160 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 8680576 160 Kč

D50 3.92 km, 75 m, 10 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI7150 Balcarová Alena LOK-o Liberec C 1398994 160 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445304 160 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 160 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 160 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 8107774 160 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 8008273 160 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 8033288 160 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8013883 160 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 8022672 160 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 160 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 160 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8113530 160 Kč
TJN6851 Pustaiová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434578 160 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 160 Kč
JJN6951 Pokorná Hana Team Jizerky C 2073666 160 Kč
BOR7152 Koutná Olga OK Jiskra Nový Bor C 8160179 160 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 8026579 160 Kč
JJN7250 Řehořová Lenka Team Jizerky C 2073661 160 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 160 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 160 Kč
JJN6850 Rýdlová Magda Team Jizerky C 8662737 160 Kč

D55 3.60 km, 70 m, 9 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 8030630 160 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 160 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 160 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 160 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 160 Kč
VLI6552 Šírová Jana Slavia Liberec orienteering C 2260366 160 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 8162864 160 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 8516255 160 Kč

D60 3.34 km, 60 m, 9 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 8028851 120 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 120 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 120 Kč

D65 3.08 km, 50 m, 9 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8063090 120 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 120 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 8022660 120 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 120 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 120 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8008272 120 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 120 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 120 Kč

D70 2.29 km, 40 m, 9 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 120 Kč
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 8158 120 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 120 Kč

D75 1.78 km, 30 m, 7 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 120 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 120 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 887906 120 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 120 Kč

H10L 2.68 km, 35 m, 7 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN1401 Kopecký Václav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2039226 120 Kč
VLI1301 Kolaja Bedřich Slavia Liberec orienteering C 1398538 120 Kč
DOK1400 Maršík Ladislav OK Doksy C 2053508 120 Kč
BOR1403 Čech Jan OK Jiskra Nový Bor C 416195 120 Kč
CHA1500 Lankaš Vojtěch OK Chrastava C 8173 120 Kč
VLI1302 Guida Sebastian Slavia Liberec orienteering C 2039826 120 Kč
0040003 Jirák Tomáš 004 - Tajm 8482578 120 Kč
JJN1305 Moučka Lukáš Team Jizerky C 2103728 120 Kč
CHA1400 Pachner Ota OK Chrastava C 5177 120 Kč
CEP1300 Pilař Jiří Čepíci 1413334 120 Kč
BOR1402 Lischka Antonín OK Jiskra Nový Bor C 4412 120 Kč
BOR1401 Průcha Florián OK Jiskra Nový Bor C 4441 120 Kč
JIL1500 Kolín Jonáš OK Jilemnice C 9000007 120 Kč
PHK1502 Rollier Alexei OK 99 Hradec Králové C 120 Kč
BOR1301 Válek Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4414 120 Kč

H10 2.02 km, 35 m, 7 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JJN1204 Starý Jakub Team Jizerky C 7719 120 Kč
VLI1400 Votava Jan Slavia Liberec orienteering C 2106735 120 Kč
STB1201 Konečný Tadeáš TJ Stadion Nový Bor C 52907 120 Kč
TJN1304 Fanta Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408040 120 Kč
0050001 Kasse Matej 005 - HO Jurije Gagarina 2211509 120 Kč
LLI1203 Kunc Jakub LOK-o Liberec C 2148118 120 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 120 Kč
JJN1300 Sodomka Kryštof Team Jizerky C 2096129 120 Kč
TAP1200 Petráň Lukáš KOB Tretra Praha C 301359 120 Kč
CHA1200 Lankaš Antonín OK Chrastava C 8167 120 Kč
LLI1208 Kubík Tomáš LOK-o Liberec C 2420018 120 Kč
LLI1206 Špidla Josef LOK-o Liberec C 2148054 120 Kč
BOR1205 Průcha Kvido OK Jiskra Nový Bor C 4397 120 Kč
TJN1200 Vokurka Ota OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 160 Kč
TAP1304 Jakubský Filip KOB Tretra Praha C 2120646 180 Kč

H12 2.89 km, 50 m, 10 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB1100 Erben Vojtěch TJ Stadion Nový Bor C 2121897 120 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering B 8410767 120 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor B 8006755 120 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor B 8421841 120 Kč
TJN1111 Janata Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8013463 120 Kč
0050002 Kasse Jakub 005 - HO Jurije Gagarina 2224520 120 Kč
VLI1204 Tuma Benjamin Slavia Liberec orienteering C 2771495 120 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering B 2134351 120 Kč
JJN1003 Dostrašil Martin Team Jizerky C 2103733 120 Kč
JJN1102 Bahník Václav Team Jizerky C 2001976 120 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 2420039 120 Kč
VLI1004 Hrdlička Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 8196055 120 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 8196044 120 Kč
JJN1005 Moučka Ondřej Team Jizerky C 2070856 120 Kč
JJN1104 Řezka Václav Team Jizerky C 2134324 120 Kč
JJN1001 Tkáč Jakub Team Jizerky C 2027207 120 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering B 8517319 120 Kč
BOR1108 Lischka Adam OK Jiskra Nový Bor C 4278 120 Kč
TJN1000 Vokurka Václav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111790 120 Kč
TAP1109 Jakubský Pavel KOB Tretra Praha C 2120625 180 Kč

H14 4.70 km, 75 m, 10 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0905 Mitiska Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4415 120 Kč
TUR0908 Kutek Matěj OOB TJ Turnov B 8003260 120 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8028824 120 Kč
BOR0900 Votýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 8660509 120 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov B 8680592 120 Kč
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov B 8014470 120 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor B 8304112 120 Kč
BOR0805 Pohoretskyi Maksym OK Jiskra Nový Bor C 8304119 120 Kč
JJN0805 Šnytr Václav Team Jizerky C 2078479 120 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering B 8119579 120 Kč
VLI0900 Guida Alessandro Slavia Liberec orienteering C 8034529 120 Kč
VLI0810 Guida Francesco Slavia Liberec orienteering B 8328674 120 Kč
BOR0904 Kovanda Jonáš OK Jiskra Nový Bor B 230718 120 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering B 8076629 120 Kč
KUL0800 Cabalka Antonín KOB Ústí nad Labem C 8662286 120 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 120 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha B 8028811 120 Kč
CEP0900 Pilař František Čepíci 7300820 120 Kč
TUR0902 Pešek Jáchym OOB TJ Turnov C 8013901 120 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 8304117 120 Kč
LLI0902 Jiroutek Jakub LOK-o Liberec C 428206 120 Kč
TJN0800 Vokurka Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111783 120 Kč

H16 6.34 km, 110 m, 15 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662288 160 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 8518330 160 Kč
VLI0708 Beneš Filip Slavia Liberec orienteering B 8033275 160 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering A 8663117 160 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov B 8667957 160 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor A 8304111 160 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 2420020 160 Kč
JJN0600 Mairich Filip Team Jizerky A 8662716 160 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering A 8116802 160 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering B 8149871 160 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662368 160 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering A 8022656 160 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor B 7531975 160 Kč
KUL0600 Jareš Ondřej KOB Ústí nad Labem B 8660594 160 Kč
KUL0601 Votava Matěj KOB Ústí nad Labem C 8226387 160 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 160 Kč
JJN0700 Řehoř Hynek Team Jizerky C 2053559 160 Kč
JJN0602 Habán Oliver Team Jizerky A 8655464 160 Kč

H18 7.87 km, 130 m, 16 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0401 Bumbálek Štěpán OK Chrastava C 2049590 160 Kč
TJN0411 Skvortcov Yurii OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 160 Kč
TUR0409 Waldhauser Štěpán OOB TJ Turnov A 8667503 160 Kč
JJN0400 Pokorný Jan Team Jizerky A 8659408 160 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 160 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 7207877 160 Kč
BOR0510 Jelínek Šimon OK Jiskra Nový Bor B 8160188 160 Kč
BOR0406 Veselý Jakub OK Jiskra Nový Bor C 2129241 160 Kč

H20 8.46 km, 160 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662326 160 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec C 8656597 160 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice B 52918 160 Kč

H21L 10.02 km, 175 m, 21 kontrol Rank. koef.: 1

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP8101 Hejna Martin KOB Tretra Praha C 8022652 160 Kč
DOK0104 Bílý Jakub OK Doksy C 8113497 160 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 160 Kč
CHC8904 Stefański Dawid K.O.B. Choceň C 8645199 160 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha R 8654905 160 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 8220800 160 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8028868 160 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava C 7003044 160 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec C 8656716 160 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8656507 160 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 8656666 160 Kč
BOR7909 Najman Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 1601939 160 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov R 8680421 160 Kč
TUR0000 Karásek Matěj OOB TJ Turnov C 8050013 160 Kč
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 2119202 160 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8667530 160 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga E 8636798 160 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 160 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomas OOB TJ Turnov R 8013405 160 Kč
RIC7407 Seidl Miroslav OB Říčany C 8033245 160 Kč
JJN0401 Tkáč Matěj Team Jizerky A 8660911 160 Kč
BOR9402 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 8656508 160 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 160 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice R 8656513 160 Kč
JJN9200 Řehoř Filip Team Jizerky C 2080823 160 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov C 8680598 160 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8045221 160 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 8648595 160 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 8210813 160 Kč
DOB9200 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška R 8010192 160 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 8680590 160 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 160 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín R 8003099 160 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 160 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 160 Kč
DOK9602 Fürst Matouš OK Doksy R 8651739 160 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 8270982 240 Kč
SPC7312 Lebeda Dušan SPORTICUS team C 2134273 240 Kč

H21K 7.53 km, 135 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208219 160 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 160 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 8226405 160 Kč
CHA8604 Ježek Lukáš OK Chrastava C 8001212 160 Kč

H35 8.02 km, 110 m, 16 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 160 Kč
BOR8500 Blumtritt František OK Jiskra Nový Bor C 995805 160 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 8028859 160 Kč
LIT8204 Tůma Martin KOB Litvínov C 7205004 160 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 8241085 160 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 160 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 160 Kč
TJN8600 Francke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 240 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8162824 240 Kč

H40 7.26 km, 125 m, 16 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 8008267 160 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 8003522 160 Kč
TUR7904 Havel Tomáš OOB TJ Turnov C 8216 160 Kč
0050003 Kasse Jakub 005 - HO Jurije Gagarina 8554 160 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 160 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 8648574 160 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 8210075 160 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 8109351 160 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 2801027 160 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 8116793 160 Kč
JJN8100 Řezka Petr Team Jizerky C 2001949 160 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 8518320 160 Kč
PGP7902 Stepanenko Sergiy SK Praga C 1088801 160 Kč
0150001 Rudolf Lukáš 015 - Lukas zapůjčit 200 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 8033290 160 Kč

H45 6.38 km, 120 m, 15 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 160 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670777 160 Kč
STB7700 Erben Jiří TJ Stadion Nový Bor C 51819 160 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8304115 160 Kč
BOR7400 Hrůzek Libor OK Jiskra Nový Bor C 8243 160 Kč
JEN7701 Kutek Pavel OB Jenišovice C 8071630 160 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 8656748 160 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 160 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8420971 160 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 888630 160 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8644872 160 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 8014539 160 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 160 Kč
PEN7700 Erbert Ladislav OK RECO Sport C 8516415 160 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 160 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 160 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 8116759 160 Kč
0110001 Sadil Milan 011 - Neregistrovaný - Šeberov 8107729 160 Kč
KUL7601 Votava Jan KOB Ústí nad Labem C 8226351 160 Kč
KUL7500 Wilfert Otakar KOB Ústí nad Labem C 8226319 160 Kč
ROZ6600 Valenta Jan OK Roztoky C 2129252 160 Kč
LLI7608 Špidla Kryštof LOK-o Liberec C 2148108 160 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci 2800223 160 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 8102561 160 Kč
0200002 Lammi Uki 020 - (FIN) OC Puisto zapůjčit 280 Kč
TAP7700 Jakubský Ondřej KOB Tretra Praha C 7701 240 Kč

H50 6.14 km, 115 m, 13 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 160 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445302 160 Kč
DOK6800 Bílý Petr OK Doksy C 51279 160 Kč
STB6400 Müller Rico TJ Stadion Nový Bor C 8020222 160 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8160182 160 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 160 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8119534 160 Kč
JLI7100 Zaydlar Michal OB Jizerky C 8107753 160 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 160 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 8019930 160 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 8648566 160 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 8008283 160 Kč
JEN6901 Touš Jan OB Jenišovice C 7774 160 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 8113517 160 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 160 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 160 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662701 160 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8659399 160 Kč
KUL6900 Jareš Daniel KOB Ústí nad Labem C 8076027 160 Kč
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 8670478 160 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8028878 160 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8402 160 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670752 240 Kč
0200001 Meronen Juha 020 - (FIN) OC Puisto 7201140 240 Kč

H55 5.74 km, 110 m, 13 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 9200728 160 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 8119538 160 Kč
TJN6300 Pustai Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232643 160 Kč
LTP6602 Šimek Stanislav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7210123 160 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 160 Kč

H60 4.92 km, 105 m, 12 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 120 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 8051254 120 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 120 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 120 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 120 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 7260024 120 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 120 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 8414109 120 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 120 Kč
PGP6004 Pasničenko Viktor SK Praga C 8116705 120 Kč

H65 3.94 km, 95 m, 10 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 120 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 8004724 120 Kč
LJN5301 Šikola Alexej OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 446348 120 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 120 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 120 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680309 120 Kč
LDC5702 Holpuch Jiří KOB Děčín C 8005436 120 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8012884 120 Kč

H70 3.43 km, 70 m, 9 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 120 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 8606435 120 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 120 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680370 120 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 120 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8022378 120 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 120 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 8660468 120 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 120 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 2221510 120 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 120 Kč

H75 2.49 km, 50 m, 9 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 120 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8113504 120 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 120 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 120 Kč
VLI4600 Pachner Jan Slavia Liberec orienteering C 2059769 120 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 120 Kč

H80 2.09 km, 35 m, 8 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 120 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8550 120 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 120 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102144 120 Kč

HDR 2.68 km, 35 m, 7 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB1451 Erbenová Marina TJ Stadion Nový Bor C 2111701 120 Kč
STB1550 Hanušová Eva TJ Stadion Nový Bor C 1417130 120 Kč
STB1400 Konečný Antonín TJ Stadion Nový Bor C 52914 120 Kč
STB1452 Rakoušová Gabriela TJ Stadion Nový Bor C 52913 120 Kč
STB1500 Žanda Josef TJ Stadion Nový Bor C 2111708 120 Kč
TJN1600 Fanta Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408044 120 Kč
0030002 Lischka Voltěch 003 - Lischčí smečka zapůjčit 160 Kč
BOR1701 Ouzký Martin OK Jiskra Nový Bor C 2129236 120 Kč
TUR1458 Havlová Aneta OOB TJ Turnov C 4406056 120 Kč
0050004 Kassova Julie 005 - HO Jurije Gagarina 4616491 120 Kč
0070002 Tumová Liliana 007 - tumici 8047225 120 Kč
LLI1401 Kunc Vojtěch LOK-o Liberec C 2148059 120 Kč
VLI1501 Kolaja Jaromír Slavia Liberec orienteering C 2067313 120 Kč
BOR1601 Čech Antonín OK Jiskra Nový Bor C 232182 120 Kč
BOR1600 Patka Jonáš OK Jiskra Nový Bor C 8304114 120 Kč
VLI1502 Peteráč Jindřich Slavia Liberec orienteering C 2032117 120 Kč
JJN1453 Papoušková Annika Team Jizerky C 2103735 120 Kč
TUR2020 Schulhof Matěj OOB TJ Turnov C 8100 120 Kč
TJN1453 Štíchová Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4622351 120 Kč
0120001 Stará Dominika 012 - NA zapůjčit 160 Kč
TJN1305 Pochop Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408038 120 Kč
0130001 Klareová Aneta 013 - Lian zapůjčit 160 Kč
0130002 Hájková Vendula 013 - Lian zapůjčit 160 Kč
TJN1356 Limon Johana Mia OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 120 Kč
LLI1600 Jiroutek Matěj LOK-o Liberec C 428241 120 Kč
DKP1850 Kolínová Anita Oddíl OB Kotlářka C 9007701 120 Kč
0190001 Francke Johana 019 - Žižkovský tygři 2059727 120 Kč
LCE1851 Erlitzová Sára OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 120 Kč

P 3.35 km, 80 m, 10 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI7600 Hejna Pavel LOK-o Liberec 120 Kč
LLI0801 Hejna Matyáš LOK-o Liberec zapůjčit 160 Kč
LLI8051 Žohová Linda LOK-o Liberec zapůjčit 160 Kč
0020002 Votavová Světla 002 - NER DSVJ - Votavovi 1000453 120 Kč
STB0700 Hübner Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 2111730 120 Kč
STB7850 Kuťková Petra TJ Stadion Nový Bor C 52904 120 Kč
STB8000 Žanda Josef TJ Stadion Nový Bor C 2111705 120 Kč
BOR8450 Zenková Pavla OK Jiskra Nový Bor C 8019407 120 Kč
STB8550 Erbenová Blanka TJ Stadion Nový Bor C 120 Kč
0040001 Maturová Jana 004 - Tajm 21492222 120 Kč
LTP7552 Šašková Hana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 120 Kč
0060001 Fanta Radek 006 - SDH Kokonín 2219015 120 Kč
0070003 Tumová Markéta 007 - tumici 8044633 120 Kč
0070004 Tuma Samuel 007 - tumici 2224151 120 Kč
0070005 Tuma Daniel 007 - tumici 2224791 120 Kč
LLI8350 Kuncová Martina LOK-o Liberec C 7000721 120 Kč
0100001 Pech Richard 010 - Och421 2148088 120 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 120 Kč
VLI7457 Hrdá Martina Slavia Liberec orienteering C 2800326 120 Kč
STB8150 Žandová Barbora TJ Stadion Nový Bor C 2111709 120 Kč
LLI7750 Špidlová Andrea LOK-o Liberec C 2300218 120 Kč
VLI6851 Barsová Lucie Slavia Liberec orienteering C 4402227 120 Kč
0140001 Vašata Josef 014 - Gingers Mladé Buky zapůjčit 160 Kč
LLI6951 Labská Bohuslava LOK-o Liberec C 428203 120 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 120 Kč
STB7650 Průšková Gabriela TJ Stadion Nový Bor C 2148077 120 Kč
0160001 Drbohlav Tomáš 016 - bez klubu zapůjčit 160 Kč

T 5.47 km, 120 m, 14 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Juklíček Jakub 001 - neregistrovani 2134340 160 Kč
0010002 Juklíčková Zuzana 001 - neregistrovani 2134330 160 Kč
0020001 Votava David 002 - NER DSVJ - Votavovi 2090845 160 Kč
0030001 Lischka Martin 003 - Lischčí smečka 2224135 160 Kč
LLI0600 Bradáč Václav LOK-o Liberec C 2049555 160 Kč
0040002 Jirák Michal 004 - Tajm 2222785 160 Kč
JJN7750 Vokušová Dana Team Jizerky C 2104591 160 Kč
JJN0453 Vokušová Tereza Team Jizerky C 2102560 160 Kč
JJN0752 Vokušová Veronika Team Jizerky C 2104600 160 Kč
JJN5601 Vokuš Zdeněk Team Jizerky C 2148156 160 Kč
0070001 Tuma Roman 007 - tumici 2151407 160 Kč
LLI7800 Kunc Tomáš LOK-o Liberec C 7210927 160 Kč
0090001 Reichel Vít 009 - BC 2148162 160 Kč
0090002 Reichelová Monika 009 - BC 2148243 160 Kč
0090003 Reichel Tomáš 009 - BC 2113413 160 Kč
KUL0000 Cabalka Aleš KOB Ústí nad Labem 8662304 160 Kč
STB8099 Stanojkovičová Ljuba TJ Stadion Nový Bor C 1417134 160 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec C 8659388 160 Kč
0180001 Svoboda Jan 018 - LLI 7003006 160 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2419931 240 Kč
CHA7852 Štveráková Monika OK Chrastava C 2059761 240 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 2095923 240 Kč
0210001 Válek Ondřej 021 - Aktivit 1420239 240 Kč
celkem přihlášených: 540, vklad: 79360 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.