Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Minarčík Tomáš | MOV9905 | C | SKOB Ostrava | 25:36 | |
2. | Velička Aleč | MOV9904 | C | SKOB Ostrava | 84:47 | + 59:11 |
3. | Kubík Martin | MOV9903 | C | SKOB Ostrava | 92:56 | + 67:20 |
4. | Novák Karel | NER | C | Neregistrovaní | 139:10 | + 113:34 |
Novák Filip | NER | C | Neregistrovaní | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brettschneider Bart | MOV9908 | C | SKOB Ostrava | 67:52 | |
2. | Moravcová Jana | NER | C | Neregistrovaní | 70:24 | + 2:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Velička Viktor | MOV9906 | C | SKOB Ostrava | 86:46 | |
2. | Kubíková Adélka | MOV9902 | C | SKOB Ostrava | 93:09 | + 6:23 |
Hurta Vojtěch | MOV9901 | C | SKOB Ostrava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Lucie | SKM0551 | C | KOB Směr Kroměříž | 23:58 | |
2. | Holasová Barbora | AOP0651 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 27:17 | + 3:19 |
3. | Končáková Alžběta | HLV9555 | C | KČT - OB Holešov | 27:27 | + 3:29 |
4. | Bláhová Daniela | HLV0555 | C | KČT - OB Holešov | 31:10 | + 7:12 |
5. | Procnerová Veronika | BFM0453 | C | SKOB Frýdek - Místek | 34:44 | + 10:46 |
6. | Říhová Barbora | KRN0454 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 39:09 | + 15:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Supiková Kateřina | TRI0351 | C | TJ TŽ Třinec | 21:54 | |
2. | Kantorová Anna | TRI0352 | C | TJ TŽ Třinec | 24:49 | + 2:55 |
3. | Binarová Adéla | UOL0452 | C | SK UP Olomouc | 25:21 | + 3:27 |
4. | Lukášková Sára | STE0450 | C | SK SKI-OB Šternberk | 33:37 | + 11:43 |
5. | Švidrnochová Eliška | MOV0451 | C | SKOB Ostrava | 35:43 | + 13:49 |
6. | Hubáčková Dagmar | LCE0351 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:00 | + 15:06 |
7. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | C | SK UP Olomouc | 37:30 | + 15:36 |
8. | Panovcová Anita | OTK0351 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 43:05 | + 21:11 |
9. | Smékalová Karolína | UOL0451 | C | SK UP Olomouc | 47:44 | + 25:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Michaela | SKM0251 | C | KOB Směr Kroměříž | 22:34 | |
2. | Ciencialová Daniela | TRI0254 | C | TJ TŽ Třinec | 27:10 | + 4:36 |
3. | Bernatíková Hana | SFM0251 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 29:11 | + 6:37 |
4. | Navrátilová Adéla | TRI0250 | C | TJ TŽ Třinec | 35:07 | + 12:33 |
5. | Mrozek Teresa | TRI0251 | C | TJ TŽ Třinec | 35:28 | + 12:54 |
6. | Šišková Kamila | TZL0250 | C | SKOB Zlín | 38:04 | + 15:30 |
7. | Bilková Kateřina | TRI0252 | C | TJ TŽ Třinec | 39:23 | + 16:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Plhalová Šárka | ASU0097 | B | Magnus Orienteering | 29:55 | |
2. | Grycová Kateřina | TBM0058 | B | KOS TJ Tesla Brno | 30:10 | + 0:15 |
3. | Odehnalová Klára | ABM9956 | A | KOB Moira Brno | 30:17 | + 0:22 |
4. | Čechová Klára | AOP9951 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 30:29 | + 0:34 |
5. | Firešová Markéta | ZBM9951 | A | SK Žabovřesky Brno | 30:50 | + 0:55 |
6. | Nešporová Alžběta | TZL0051 | B | SKOB Zlín | 31:00 | + 1:05 |
7. | Poláková Tereza | SOP9951 | B | OOB TJ Slezan Opava | 31:01 | + 1:06 |
8. | Janošíkova Tereza | UOL9950 | B | SK UP Olomouc | 31:37 | + 1:42 |
9. | Hrabošová Magdalena | ASU0099 | C | Magnus Orienteering | 31:46 | + 1:51 |
10. | Bruková Magda | TRI0054 | B | TJ TŽ Třinec | 33:53 | + 3:58 |
11. | Hájková Lenka | AOP0050 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 35:19 | + 5:24 |
12. | Kundratová Lucie | JZL0051 | B | TJ Jižní svahy Zlín | 36:18 | + 6:23 |
13. | Švidrnochová Lenka | MOV9951 | B | SKOB Ostrava | 36:53 | + 6:58 |
14. | Křečková Jana | ZPV9999 | B | KOB ZPV Prostějov | 37:45 | + 7:50 |
15. | Zatloukalová Romana | SSU9950 | B | SK Severka Šumperk | 39:33 | + 9:38 |
16. | Šabršulová Natálie | LCE0054 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 41:05 | + 11:10 |
17. | Malivánková Eva | ZBM9952 | B | SK Žabovřesky Brno | 41:59 | + 12:04 |
18. | Novotná Tereza | ZLH0051 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 42:17 | + 12:22 |
19. | Ressová Tereza | LCE0052 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:28 | + 13:33 |
20. | Svobodová Barbora | BFM0151 | C | SKOB Frýdek - Místek | 43:56 | + 14:01 |
21. | Plášková Anna | LCE0152 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 45:54 | + 15:59 |
22. | Poláková Lenka | SOP0151 | B | OOB TJ Slezan Opava | 49:45 | + 19:50 |
23. | Korpasová Lucie | LBM0151 | B | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 53:05 | + 23:10 |
24. | Horáková Hanka | TZL0054 | B | SKOB Zlín | 54:36 | + 24:41 |
25. | Tichá Veronika | TZL9951 | C | SKOB Zlín | 67:44 | + 37:49 |
26. | Müllerová Erika | OTK0050 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 72:52 | + 42:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Foltýnová Markéta | TRI0050 | C | TJ TŽ Třinec | 32:02 | |
2. | Foltýnová Klára | TRI0051 | C | TJ TŽ Třinec | 38:29 | + 6:27 |
3. | Leciánová Veronika | OOP0050 | C | TJ Opava | 39:38 | + 7:36 |
4. | Čížková Eliška | ADA0051 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 44:08 | + 12:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Odehnalová Tereza | ABM9757 | A | KOB Moira Brno | 36:21 | |
2. | Soldánová Tereza | JPV9899 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 37:54 | + 1:33 |
3. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | A | SKOB Zlín | 42:04 | + 5:43 |
4. | Horvátová Hana | ASU9797 | A | Magnus Orienteering | 42:15 | + 5:54 |
5. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | A | TJ TŽ Třinec | 42:40 | + 6:19 |
6. | Pilcová Sabina | JPV9898 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 43:25 | + 7:04 |
7. | Kaufmanová Ivana | TRI9761 | C | TJ TŽ Třinec | 44:07 | + 7:46 |
8. | Grycová Veronika | TBM9859 | A | KOS TJ Tesla Brno | 44:16 | + 7:55 |
9. | Fukalová Hana | AOV9850 | A | OOB TJ Baník Ostrava | 45:15 | + 8:54 |
10. | Švancárová Veronika | KSU9853 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:31 | + 11:10 |
11. | Zentrichová Daniela | OTK9751 | B | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 48:57 | + 12:36 |
12. | Koporová Lenka | ZBM9753 | B | SK Žabovřesky Brno | 51:28 | + 15:07 |
13. | Hanousková Renata | LCE9852 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 52:19 | + 15:58 |
14. | Korpasová Tereza | LBM9898 | B | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 52:30 | + 16:09 |
15. | Liberdová Jana | TRI9852 | B | TJ TŽ Třinec | 57:23 | + 21:02 |
16. | Šomanová Anna | LCE9855 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 57:58 | + 21:37 |
17. | Nedbálková Hana | ZBM9755 | B | SK Žabovřesky Brno | 58:52 | + 22:31 |
18. | Vlachová Kateřina | KON9898 | B | KOB Konice | 59:51 | + 23:30 |
19. | Novotná Klára | ZLH9851 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 60:34 | + 24:13 |
20. | Hauerlandová Natálie | LCE9851 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 73:00 | + 36:39 |
Müllerová Kristýna | KON9771 | B | KOB Konice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovářová Tereza | TRI9756 | C | TJ TŽ Třinec | 49:41 | |
2. | Malíková Natálie | MOV9853 | C | SKOB Ostrava | 61:36 | + 11:55 |
3. | Svačinková Kateřina | VRB9899 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 65:35 | + 15:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sabelová Markéta | TRI9656 | A | TJ TŽ Třinec | 36:14 | |
2. | Hiršová Gabriela | VBM9651 | A | VSK Mendelu Brno | 37:06 | + 0:52 |
3. | Vavrysová Barbara | LCE9751 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:17 | + 1:03 |
4. | Procházková Marie | SOP9551 | A | OOB TJ Slezan Opava | 44:11 | + 7:57 |
5. | Kašparová Zuzana | SSU9661 | B | SK Severka Šumperk | 46:06 | + 9:52 |
6. | Fukalová Martina | AOV9550 | B | OOB TJ Baník Ostrava | 47:43 | + 11:29 |
7. | Končáková Klára | LCE9555 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 49:50 | + 13:36 |
8. | Čížková Markéta | ADA9652 | B | OOB TJ Spartak Adamov | 49:57 | + 13:43 |
9. | Machusová Karolína | SSU9666 | A | SK Severka Šumperk | 53:28 | + 17:14 |
10. | Pěčková Veronika | SKM9651 | B | KOB Směr Kroměříž | 63:49 | + 27:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kaděrová Vendula | HAV9650 | C | SKOB Baník Havířov | 54:48 | |
2. | Krajcarová Soňa | SKM9551 | C | KOB Směr Kroměříž | 66:46 | + 11:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koláriková Lucie | TZL9451 | A | SKOB Zlín | 42:09 | ||
2. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | A | SKOB Zlín | 42:35 | + 0:26 | |
3. | Vlachová Eliška | KON9572 | B | KOB Konice | 64:08 | + 21:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Przyczková Michaela | LPU8499 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 41:34 | 8693 | |
2. | Hrušková Barbora | ZBM9354 | R | SK Žabovřesky Brno | 43:49 | + 2:15 | 8268 |
3. | Mašláňová Hana | TZL7979 | C | SKOB Zlín | 45:54 | + 4:20 | 7874 |
4. | Podmolíková Dagmar | TZL7155 | C | SKOB Zlín | 46:23 | + 4:49 | 7782 |
5. | Holinková Hana | ZPV6777 | R | KOB ZPV Prostějov | 49:06 | + 7:32 | 7269 |
6. | Slováčková Věra | TZL8181 | C | SKOB Zlín | 49:34 | + 8:00 | 7180 |
7. | Koporová Petra | ZBM9353 | R | SK Žabovřesky Brno | 50:03 | + 8:29 | 7089 |
8. | Sukeníková Zuzana | KRN8353 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 50:54 | + 9:20 | 6928 |
9. | Kopcová Michaela | KRN8456 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 51:28 | + 9:54 | 6821 |
10. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 52:05 | + 10:31 | 6704 |
11. | Fučíková Hana | VBM7751 | C | VSK Mendelu Brno | 52:06 | + 10:32 | 6701 |
12. | Krejčíková Marie | TZL9252 | R | SKOB Zlín | 52:49 | + 11:15 | 6566 |
13. | Smrčková Dominika | KSU9799 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 54:40 | + 13:06 | 6216 |
14. | Dittrichová Andrea | SKM7750 | C | KOB Směr Kroměříž | 54:43 | + 13:09 | 6206 |
15. | Dokoupilová Radka | VBM8558 | C | VSK Mendelu Brno | 55:40 | + 14:06 | 6027 |
16. | Adamová Eva | VBM8772 | C | VSK Mendelu Brno | 56:42 | + 15:08 | 5831 |
17. | Wysocka Malwina | POL | C | 57:43 | + 16:09 | ||
18. | Boháčová Lucie | PTI8771 | C | Sportovní klub Ptení | 60:21 | + 18:47 | 5141 |
19. | Petrová Tereza | AOV8750 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 60:42 | + 19:08 | 5075 |
20. | Kašparová Šárka | AOP7251 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 60:54 | + 19:20 | 5037 |
21. | Svobodová Radka | AOP9452 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 63:07 | + 21:33 | 4618 |
22. | Bohunská Jana | KRN8651 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 63:15 | + 21:41 | 4593 |
23. | Korpasová Ivana | LBM7362 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 64:34 | + 23:00 | 4344 |
24. | Klíchová Jana | SSU8151 | C | SK Severka Šumperk | 65:41 | + 24:07 | 4132 |
25. | Pekárková Monika | RBK9252 | C | SK Radioklub Blansko | 66:51 | + 25:17 | 3912 |
26. | Křečková Lenka | ASU9271 | C | Magnus Orienteering | 66:53 | + 25:19 | 3905 |
27. | Kozumplíková Alice | RBK8151 | C | SK Radioklub Blansko | 71:19 | + 29:45 | 3067 |
28. | Ukolova Anastasia | UOL8850 | C | SK UP Olomouc | 73:17 | + 31:43 | 2695 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gallo Martina | AOP7951 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 34:40 | 3999 | |
2. | Weissová Zuzana | 64C | C | Ekonom Praha outdoor | 38:16 | + 3:36 | |
3. | Válková Zuzana | SOP8852 | C | OOB TJ Slezan Opava | 44:47 | + 10:07 | 3166 |
4. | Bláhová Kateřina | HLV8451 | C | KČT - OB Holešov | 45:22 | + 10:42 | 3117 |
5. | Nováková Anežka | AOV9251 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 48:42 | + 14:02 | 2843 |
6. | Pietraszková Lenka | OOP8250 | C | TJ Opava | 49:42 | + 15:02 | 2760 |
7. | Staroňová Hana | VAM | C | OOB Vamberk | 57:03 | + 22:23 | |
8. | Skurková Vendula | BFM9353 | C | SKOB Frýdek - Místek | 61:26 | + 26:46 | 1794 |
9. | Voborníková Tereza | 64C8550 | C | Ekonom Praha outdoor | 68:33 | + 33:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jemelíková Lada | VBM6555 | C | VSK Mendelu Brno | 49:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Junová Gabriela | KRN7676 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 37:01 | |
2. | Brodová Gabriela | SFM7152 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 37:03 | + 0:02 |
3. | Vričanová Sylva | HAV6751 | C | SKOB Baník Havířov | 38:40 | + 1:39 |
4. | Grycová Jana | TBM6969 | C | KOS TJ Tesla Brno | 39:42 | + 2:41 |
5. | Binarová Jitka | UOL7751 | C | SK UP Olomouc | 42:35 | + 5:34 |
6. | Strakošová Petra | SFM7351 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 45:38 | + 8:37 |
7. | Odehnalová Kamila | ABM7052 | C | KOB Moira Brno | 46:54 | + 9:53 |
8. | Fukalová Radmila | AOV7051 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 47:38 | + 10:37 |
9. | Kaděrová Barbora | HAV7051 | C | SKOB Baník Havířov | 47:56 | + 10:55 |
10. | Proboszová Zuzana | HAV7250 | C | SKOB Baník Havířov | 49:28 | + 12:27 |
11. | Svačinková Jitka | VRB7777 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 49:42 | + 12:41 |
12. | Švancárová Helena | KSU7252 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 51:52 | + 14:51 |
13. | Holasová Šarka | AOP7853 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 57:14 | + 20:13 |
14. | Smrčková Věra | KSU7373 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 57:56 | + 20:55 |
15. | Řehová Renata | BFM7151 | C | SKOB Frýdek - Místek | 63:34 | + 26:33 |
16. | Mielcová Elena | AOV6951 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 68:38 | + 31:37 |
17. | Valíková Petra | AOP7351 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 74:06 | + 37:05 |
Leciánová Vanda | OOP7453 | C | TJ Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 36:10 | |
2. | Horčičková Eva | UOL7051 | C | SK UP Olomouc | 36:22 | + 0:12 |
3. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:20 | + 1:10 |
4. | Kovaříková Mária | TRI6950 | C | TJ TŽ Třinec | 37:40 | + 1:30 |
5. | Kundratová Jana | JZL7351 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 41:25 | + 5:15 |
6. | Šmelíková Hana | ASU6999 | C | Magnus Orienteering | 44:35 | + 8:25 |
7. | Křečková Petra | ZPV7076 | C | KOB ZPV Prostějov | 45:18 | + 9:08 |
8. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 45:20 | + 9:10 |
9. | Kostková Jana | AOP7151 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 47:28 | + 11:18 |
10. | Chovancová Jana | TZL7352 | C | SKOB Zlín | 47:29 | + 11:19 |
11. | Zobaníková Vladimíra | RAD6850 | C | TJ Sokol Radslavice | 47:51 | + 11:41 |
12. | Sedláčková Jana | HLV7060 | C | KČT - OB Holešov | 57:35 | + 21:25 |
13. | Procházková Martina | SOP7351 | C | OOB TJ Slezan Opava | 67:46 | + 31:36 |
14. | Pěčková Monika | SKM7350 | C | KOB Směr Kroměříž | 88:19 | + 52:09 |
Hiršová Marcela | VBM7079 | C | VSK Mendelu Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vavrysová Iva | LCE6359 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:16 | |
2. | Koláriková Irena | TZL6351 | C | SKOB Zlín | 34:54 | + 2:38 |
3. | Kociánová Eva | OOP6750 | C | TJ Opava | 36:52 | + 4:36 |
4. | Glabazňová Jana | AOP6151 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 36:58 | + 4:42 |
5. | Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | 38:10 | + 5:54 |
6. | Hájová Jana | TZL6051 | C | SKOB Zlín | 39:01 | + 6:45 |
7. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 50:50 | + 18:34 |
8. | Štrajtová Zuzana | UOL6452 | C | SK UP Olomouc | 52:09 | + 19:53 |
9. | Kabáthová Jitka | ZBM5582 | C | SK Žabovřesky Brno | 53:01 | + 20:45 |
10. | Hadačová Gabriela | AOP6751 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 56:24 | + 24:08 |
11. | Peřinková Irena | BBM6550 | C | BETA URSUS Orienteering | 56:51 | + 24:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jastrzembská Jarmila | TRI6450 | C | TJ TŽ Třinec | 38:05 | |
2. | Opletalová Pavlína | HAV6652 | C | SKOB Baník Havířov | 38:38 | + 0:33 |
3. | Bohunská Jana | KRN6551 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 40:26 | + 2:21 |
4. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | C | TJ TŽ Třinec | 42:02 | + 3:57 |
5. | Fajkusová Jitka | JPV6773 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 42:09 | + 4:04 |
6. | Končáková Kateřina | HLV6856 | C | KČT - OB Holešov | 43:23 | + 5:18 |
7. | Lázničková Marcela | TZL6751 | C | SKOB Zlín | 47:12 | + 9:07 |
8. | Strachotová Eva | ASU6099 | C | Magnus Orienteering | 48:16 | + 10:11 |
9. | Žaloudíková Marie | KRN6451 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 55:29 | + 17:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlažná Mirka | LCE5852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 45:05 | |
2. | Denysenko Tamara | 38S6150 | C | 47:09 | + 2:04 | |
3. | Bravená Alexandra | VBM6155 | C | VSK Mendelu Brno | 47:10 | + 2:05 |
4. | Krejčíková Monika | TZL6262 | C | SKOB Zlín | 50:29 | + 5:24 |
5. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 51:27 | + 6:22 |
6. | Sochorová Hana | HAV6250 | C | SKOB Baník Havířov | 67:21 | + 22:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dokoupilová Zuzana | VBM5754 | C | VSK Mendelu Brno | 45:37 | |
2. | Wysocka Jolanta | POL | C | 46:40 | + 1:03 | |
3. | Horynová Eva | TZL5254 | C | SKOB Zlín | 48:35 | + 2:58 |
4. | Řezníková Renáta | AOP5451 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 54:06 | + 8:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájková Ludmila | OOP5751 | C | TJ Opava | 38:34 | |
Robotková Lenka | PBM5451 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Suchánková Libuše | SOP4851 | C | OOB TJ Slezan Opava | 47:43 | |
Cigošová Anna | TBM5253 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stará Pavla | BOV4251 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 58:59 | |
2. | Novotná Ludmila | OOP4850 | C | TJ Opava | 63:45 | + 4:46 |
3. | Gavendová Anna | TRI4650 | C | TJ TŽ Třinec | 64:00 | + 5:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Austera Filip | NER | C | Neregistrovaní | 22:46 | |
2. | Mrozek Pawel | TRI0401 | C | TJ TŽ Třinec | 23:42 | + 0:56 |
3. | Novák Igor | AOV0501 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 26:49 | + 4:03 |
4. | Borunský Matěj | AOP0600 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 38:28 | + 15:42 |
Kovařík Tomáš | TRI0400 | C | TJ TŽ Třinec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bialožyt Marek | TRI0301 | C | TJ TŽ Třinec | 18:41 | |
2. | Karásek Matyáš | ZPV0302 | C | KOB ZPV Prostějov | 25:50 | + 7:09 |
3. | Haltof Adam | TRI0300 | C | TJ TŽ Třinec | 28:34 | + 9:53 |
4. | Mielec Radomír | AOV0301 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 35:10 | + 16:29 |
5. | Fajkoš Lubomír | MOV0301 | C | SKOB Ostrava | 43:27 | + 24:46 |
Novotný Erik | ZLH0301 | C | OOB TJ Zlaté Hory | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kostka Jiří | AOP0201 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 20:51 | |
2. | Chovanec Václav | TZL0201 | C | SKOB Zlín | 22:41 | + 1:50 |
3. | Kovařík Martin | TRI0101 | B | TJ TŽ Třinec | 23:58 | + 3:07 |
4. | Kundrata Jan | JZL0201 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 28:10 | + 7:19 |
5. | Šimek Štěpán | UOL0104 | B | SK UP Olomouc | 29:53 | + 9:02 |
6. | Haltof Marek | TRI0200 | C | TJ TŽ Třinec | 30:07 | + 9:16 |
7. | Valík Adam | AOP0301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 30:46 | + 9:55 |
8. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | C | KOB ZPV Prostějov | 31:31 | + 10:40 |
9. | Dorčák Jan | MOV0103 | C | SKOB Ostrava | 32:20 | + 11:29 |
10. | Vébr Tomáš | HAV0200 | C | SKOB Baník Havířov | 32:52 | + 12:01 |
11. | Čmiel Thomas Jacob | TRI0202 | C | TJ TŽ Třinec | 50:02 | + 29:11 |
12. | Zobaník Radek | RAD0201 | C | TJ Sokol Radslavice | 51:20 | + 30:29 |
13. | Broda Aleš | SFM0201 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 55:38 | + 34:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vopařil Jan | LCE9911 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 28:25 | |
2. | Filipek Sebastian | TRI0002 | B | TJ TŽ Třinec | 29:08 | + 0:43 |
3. | Hlaváč Ondřej | TBM9901 | B | KOS TJ Tesla Brno | 29:15 | + 0:50 |
4. | Panovec Kryštof | OTK0001 | B | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 29:32 | + 1:07 |
5. | Šrámek Ondřej | KSU9909 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 30:21 | + 1:56 |
6. | Jirka Mikuláš | ZPV0000 | B | KOB ZPV Prostějov | 30:22 | + 1:57 |
7. | Zentrich Dušan | OTK0002 | B | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 30:28 | + 2:03 |
8. | Jílek Ondřej | KSU9908 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:05 | + 2:40 |
9. | Plášek Pavel | LCE9907 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:17 | + 2:52 |
10. | Kroul Josef | KSU0044 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:24 | + 3:59 |
11. | Kašpar Petr | SSU9911 | B | SK Severka Šumperk | 33:04 | + 4:39 |
12. | Horčička Vít | UOL9919 | B | SK UP Olomouc | 33:54 | + 5:29 |
13. | Láznička Václav | TZL9901 | B | SKOB Zlín | 34:03 | + 5:38 |
14. | Bořánek Michal | STE0007 | B | SK SKI-OB Šternberk | 34:42 | + 6:17 |
15. | Valík Tomáš | AOP0001 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 36:31 | + 8:06 |
16. | Dostál Pavel | KSU9910 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:02 | + 8:37 |
17. | Janečka Viktor | JPV9917 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 37:11 | + 8:46 |
18. | Müller Jonáš | KSU9906 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 38:16 | + 9:51 |
19. | Ondráček Radek | KSU9933 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 38:27 | + 10:02 |
20. | Komenda Jan | ZBM9902 | B | SK Žabovřesky Brno | 38:31 | + 10:06 |
21. | Procházka Zdeněk | SOP9901 | B | OOB TJ Slezan Opava | 39:41 | + 11:16 |
22. | Říčný Vojta | ZBM9903 | B | SK Žabovřesky Brno | 45:24 | + 16:59 |
23. | Karásek Adam | ZPV0001 | B | KOB ZPV Prostějov | 46:02 | + 17:37 |
24. | Podmolík Jonáš | TZL0001 | C | SKOB Zlín | 47:54 | + 19:29 |
25. | Kadleček Jan | LCE9906 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 55:45 | + 27:20 |
26. | Müller Tomáš | OTK9901 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 55:51 | + 27:26 |
27. | Kubíček David | MOV0003 | B | SKOB Ostrava | 62:02 | + 33:37 |
28. | Turza Tomáš | LCE9912 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 68:48 | + 40:23 |
Florián Vojtěch | ABM9901 | B | KOB Moira Brno | DISK | ||
Tesař Vojtěch | AOP9900 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Strakoš Matěj | SFM9901 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 27:47 | |
2. | Navrátil Adam | TRI9900 | C | TJ TŽ Třinec | 38:38 | + 10:51 |
3. | Kaděra Vojta | HAV0000 | C | SKOB Baník Havířov | 40:15 | + 12:28 |
4. | Vavřík Tomáš | LOV0000 | C | lepus.cz | 43:38 | + 15:51 |
5. | Sikora Jakub | TRI0003 | B | TJ TŽ Třinec | 65:10 | + 37:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hirš Otakar | VBM9801 | A | VSK Mendelu Brno | 27:25 | |
2. | Černocký Libor | LCE9803 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 28:58 | + 1:33 |
3. | Sýkora Vojtěch | LCE9801 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 29:22 | + 1:57 |
4. | Mielec Jaromír | AOV9701 | A | OOB TJ Baník Ostrava | 30:57 | + 3:32 |
5. | Sedláček Ondřej | HLV9732 | B | KČT - OB Holešov | 31:26 | + 4:01 |
6. | Podmolík Josef | TZL9701 | A | SKOB Zlín | 31:27 | + 4:02 |
7. | Cienciala Jan | TRI9801 | A | TJ TŽ Třinec | 32:08 | + 4:43 |
8. | Kočí Josef | JPV9824 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 32:17 | + 4:52 |
9. | Šiška Petr | TZL9801 | B | SKOB Zlín | 32:21 | + 4:56 |
10. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 32:31 | + 5:06 |
11. | Ptáček Patrik | BBM9800 | B | BETA URSUS Orienteering | 32:40 | + 5:15 |
12. | Madzia Martin | TRI9705 | B | TJ TŽ Třinec | 33:42 | + 6:17 |
13. | Mikel David | TZL9703 | A | SKOB Zlín | 37:21 | + 9:56 |
14. | Peřinka Šimon | BBM9700 | C | BETA URSUS Orienteering | 40:52 | + 13:27 |
15. | Drozd Michal | BBM9701 | B | BETA URSUS Orienteering | 40:58 | + 13:33 |
16. | Konečný Daniel | BBM9702 | B | BETA URSUS Orienteering | 44:03 | + 16:38 |
17. | Kašpar Jakub | ASU9747 | B | Magnus Orienteering | 46:36 | + 19:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bernatík Lukáš | SFM9801 | B | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 37:54 | |
2. | Mazanec Jakub | UOL9800 | C | SK UP Olomouc | 54:49 | + 16:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slíva Jan | LCE9602 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 26:53 | |
2. | Matuš Vojtěch | VRB9606 | A | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 27:42 | + 0:49 |
3. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 27:55 | + 1:02 |
4. | Svačina Jan | TZL9501 | B | SKOB Zlín | 28:52 | + 1:59 |
5. | Hraboš Matěj | ASU9547 | C | Magnus Orienteering | 29:37 | + 2:44 |
6. | Sklenář Martin | SBR9501 | B | SKOB Bruntál | 29:42 | + 2:49 |
7. | Turna Matyáš | TZL9603 | C | SKOB Zlín | 31:53 | + 5:00 |
8. | Dvorský Petr | SKM9601 | A | KOB Směr Kroměříž | 32:19 | + 5:26 |
9. | Walach Ondřej | TRI9601 | B | TJ TŽ Třinec | 33:56 | + 7:03 |
10. | Fajkus Radim | JPV9509 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 35:13 | + 8:20 |
11. | Krajcar Ivo | SKM9501 | B | KOB Směr Kroměříž | 45:48 | + 18:55 |
Sadílek Jan | TZL9601 | B | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | B | SK Žabovřesky Brno | 46:20 | |
2. | Holoubek Jan | BFM9601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 60:33 | + 14:13 |
3. | Svoboda František | SOP9601 | C | OOB TJ Slezan Opava | 63:30 | + 17:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pěček Martin | SKM9301 | B | KOB Směr Kroměříž | 33:29 | ||
2. | Rohel Marek | AOV9401 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 37:35 | + 4:06 | |
3. | Dvorský Vojtěch | SKM9401 | B | KOB Směr Kroměříž | 37:37 | + 4:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vavrys Johan | LCE9302 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:45 | 9248 | |
2. | Fučík Karel | VBM7246 | R | VSK Mendelu Brno | 39:12 | + 0:27 | 9144 |
3. | Dlabaja Štěpán | TZL8508 | C | SKOB Zlín | 39:51 | + 1:06 | 8992 |
4. | Zelinka Jiří | MBM8740 | C | O-mikron | 40:03 | + 1:18 | 8946 |
5. | Horyna Roman | LCE7602 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:25 | + 1:40 | 8861 |
6. | Kopec Tomáš | KRN8203 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 40:32 | + 1:47 | 8834 |
7. | Melecký Martin | AOP9001 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 40:35 | + 1:50 | 8822 |
8. | Henek Vladan | VBM8002 | C | VSK Mendelu Brno | 41:32 | + 2:47 | 8601 |
9. | Polášek Jan | TZL8601 | C | SKOB Zlín | 41:42 | + 2:57 | 8562 |
10. | Dittrich Pavel | SKM7501 | C | KOB Směr Kroměříž | 42:56 | + 4:11 | 8276 |
11. | Klapal Jan | LPU9006 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 43:09 | + 4:24 | 8225 |
12. | Holas Tomáš | AOP7802 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 43:23 | + 4:38 | 8171 |
13. | Henek Michal | RBK8605 | C | SK Radioklub Blansko | 43:38 | + 4:53 | 8113 |
14. | Král Václav | SSU8243 | R | SK Severka Šumperk | 44:08 | + 5:23 | 7997 |
15. | Zháňal Jan | ZBM8800 | C | SK Žabovřesky Brno | 44:12 | + 5:27 | |
16. | Záděra Pavel | BBM9500 | A | BETA URSUS Orienteering | 44:14 | + 5:29 | 7974 |
17. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | C | VSK Mendelu Brno | 44:28 | + 5:43 | 7919 |
17. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 44:28 | + 5:43 | 7919 |
19. | Šincl Jiří | ASU9446 | A | Magnus Orienteering | 44:37 | + 5:52 | 7884 |
19. | Slováček Tomáš | TZL8002 | C | SKOB Zlín | 44:37 | + 5:52 | 7884 |
21. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 44:52 | + 6:07 | 7826 |
22. | Šrámek Jaromír | KSU5801 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:39 | + 6:54 | 7644 |
23. | Slezák Jiří | LCE9001 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:24 | + 7:39 | 7470 |
24. | Fendrych Michal | STE7607 | C | SK SKI-OB Šternberk | 46:28 | + 7:43 | 7454 |
25. | Mrkvica Petr | ZLH7800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 46:31 | + 7:46 | 7443 |
26. | Nycz Petr | AOP7701 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 46:33 | + 7:48 | 7435 |
27. | Novotný Jiří | TZL8001 | C | SKOB Zlín | 47:10 | + 8:25 | 7292 |
28. | Václavek Tomáš | STE5809 | C | SK SKI-OB Šternberk | 47:33 | + 8:48 | 7203 |
29. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 47:48 | + 9:03 | 7144 |
30. | Hrazdil Roman | RAD7401 | C | TJ Sokol Radslavice | 48:07 | + 9:22 | 7071 |
31. | Jirka Michal | PTI8403 | C | Sportovní klub Ptení | 48:13 | + 9:28 | 7048 |
32. | Slezák Zdeněk | LCE8902 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 48:41 | + 9:56 | 6939 |
33. | Zdráhal Tomáš | OOL8801 | C | SK Haná orienteering | 49:58 | + 11:13 | 6641 |
34. | Sochor Jan | HAV8801 | C | SKOB Baník Havířov | 50:10 | + 11:25 | 6594 |
35. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 50:37 | + 11:52 | 6490 |
36. | Valík Luděk | AOP7101 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 50:41 | + 11:56 | 6474 |
37. | Zavřel Michal | KRN6804 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 50:50 | + 12:05 | 6439 |
38. | Fiala Jan | BBM7205 | C | BETA URSUS Orienteering | 50:59 | + 12:14 | 6404 |
39. | Háj Jakub | TZL8501 | C | SKOB Zlín | 51:40 | + 12:55 | 6246 |
40. | Skyva Petr | STE6501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 52:07 | + 13:22 | 6141 |
41. | Ptáček Pavel | BBM9600 | A | BETA URSUS Orienteering | 53:02 | + 14:17 | 5928 |
42. | Panovec Jan | VIC8931 | C | OB Vizovice | 53:08 | + 14:23 | 5905 |
43. | Borunský Tomáš | AOP7402 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 54:29 | + 15:44 | 5591 |
44. | Válka Jan | SOP7811 | C | OOB TJ Slezan Opava | 55:59 | + 17:14 | 5242 |
45. | Trávníček Jan | UOL7501 | C | SK UP Olomouc | 56:55 | + 18:10 | 5025 |
46. | Hrouza Jan | KRN8100 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 57:20 | + 18:35 | 4928 |
47. | Ostřanský Filip | ASU9243 | C | Magnus Orienteering | 57:29 | + 18:44 | 4893 |
48. | Zdráhal Tomáš | OOL5301 | C | SK Haná orienteering | 57:50 | + 19:05 | 4812 |
49. | Pavlačka František | ODR8600 | C | SKOB Odry | 61:36 | + 22:51 | 3936 |
50. | Dragowski Piotr | POL | C | 62:08 | + 23:23 | ||
51. | Benroth Jakub | TZL9002 | C | SKOB Zlín | 67:30 | + 28:45 | 2565 |
52. | Verner Tomáš | VBM8204 | C | VSK Mendelu Brno | 69:47 | + 31:02 | 2034 |
53. | Minařík Luboš | TBM5711 | C | KOS TJ Tesla Brno | 71:08 | + 32:23 | 1720 |
54. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 81:52 | + 43:07 | 0 |
Kašpar Michal | TZL9308 | A | SKOB Zlín | DISK | 0 | ||
Glonek Jakub | AOV9602 | A | OOB TJ Baník Ostrava | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Volkov Oleksandr | 38S8000 | C | 39:38 | |||
2. | Mec Martin | 64C8500 | C | Ekonom Praha outdoor | 42:15 | + 2:37 | |
3. | Čížek Petr | ADA7101 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 43:26 | + 3:48 | |
4. | Lichý Ondřej | SOP8802 | C | OOB TJ Slezan Opava | 47:26 | + 7:48 | |
5. | Mutina Jiří | BFM9101 | C | SKOB Frýdek - Místek | 48:20 | + 8:42 | |
6. | Kumstát Jan | NER | C | Neregistrovaní | 48:49 | + 9:11 | |
7. | Ticháček Jan | NER | C | Neregistrovaní | 50:01 | + 10:23 | |
8. | Pietraszek Martin | OOP8100 | C | TJ Opava | 54:07 | + 14:29 | |
9. | Palenčar David | AOP9401 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 69:49 | + 30:11 | |
Zeman Radek | NER | C | Neregistrovaní | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Binar Robert | UOL7500 | C | SK UP Olomouc | 42:50 | |
2. | Vavrys Petr | LCE6413 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:18 | + 1:28 |
3. | Kunčar Vít | LCE6602 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 45:10 | + 2:20 |
4. | Vébr Radek | HAV7103 | C | SKOB Baník Havířov | 45:25 | + 2:35 |
5. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | 46:12 | + 3:22 |
6. | Rigó Marek | ODR7101 | C | SKOB Odry | 46:53 | + 4:03 |
7. | Černoch Karel | TZL6835 | C | SKOB Zlín | 47:19 | + 4:29 |
8. | Mielec Jaromír | AOV6901 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 47:44 | + 4:54 |
9. | Pěček Martin | SKM7301 | C | KOB Směr Kroměříž | 48:03 | + 5:13 |
10. | Valyavka Volodymir | 38S | C | 49:48 | + 6:58 | |
11. | Slezák Libor | LCE6207 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 51:31 | + 8:41 |
12. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | KOB ZPV Prostějov | 56:17 | + 13:27 |
13. | Smékal David | UOL7503 | C | SK UP Olomouc | 57:39 | + 14:49 |
14. | Peřinka Jan | AOP6301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 59:14 | + 16:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slavík Tomáš | VRB6808 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 33:33 | |
2. | Štolfa Jaromír | ZBM7506 | C | SK Žabovřesky Brno | 33:41 | + 0:08 |
3. | Melčák Tomáš | NER | C | Neregistrovaní | 33:42 | + 0:09 |
4. | Bernatík Aleš | SFM7201 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 34:58 | + 1:25 |
5. | Navrátil Rostislav | TRI6601 | C | TJ TŽ Třinec | 35:55 | + 2:22 |
6. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | 36:47 | + 3:14 |
7. | Stibor Zbyněk | KAR7601 | C | SK Karlovice | 38:32 | + 4:59 |
8. | Kaděra Pavel | HAV7100 | C | SKOB Baník Havířov | 47:39 | + 14:06 |
9. | Mašlán Jakub | NER | C | Neregistrovaní | 48:09 | + 14:36 |
10. | Smrček Petr | KSU7401 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 54:41 | + 21:08 |
11. | Blaževič Roman | LCE7301 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 64:05 | + 30:32 |
Čech Tomáš | AOP7001 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Odehnal Roman | ABM6909 | C | KOB Moira Brno | 40:38 | |
2. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 41:51 | + 1:13 |
3. | Holinka Martin | ZPV6712 | C | KOB ZPV Prostějov | 42:00 | + 1:22 |
4. | Müller Libor | OTK7201 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 43:31 | + 2:53 |
5. | Láznička Robert | TZL6309 | C | SKOB Zlín | 44:04 | + 3:26 |
6. | Zentrich David | OTK7101 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 44:49 | + 4:11 |
7. | Procházka Josef | KON7219 | C | KOB Konice | 44:53 | + 4:15 |
8. | Hubáček Libor | LCE6721 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 47:11 | + 6:33 |
9. | Hošťálek Dan | KRN6808 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 47:39 | + 7:01 |
10. | Macháček Ladislav | NER | C | Neregistrovaní | 51:15 | + 10:37 |
11. | Janda Jiří | NER | C | Neregistrovaní | 56:46 | + 16:08 |
12. | Krejčík Zbyněk | TZL5704 | C | SKOB Zlín | 56:59 | + 16:21 |
13. | Šiška Oto | OTK7202 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 62:40 | + 22:02 |
Matoušek Milan | KSU6701 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáček Pavel | BBM6508 | C | BETA URSUS Orienteering | 38:23 | |
2. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 38:31 | + 0:08 |
3. | Navrátil Václav | KON6427 | C | KOB Konice | 38:54 | + 0:31 |
4. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SK UP Olomouc | 40:11 | + 1:48 |
5. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 41:36 | + 3:13 |
6. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | C | KČT - OB Holešov | 45:30 | + 7:07 |
7. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 48:39 | + 10:16 |
8. | Hlava Miroslav | KON6515 | C | KOB Konice | 49:48 | + 11:25 |
9. | Sochor Tomáš | HAV6301 | C | SKOB Baník Havířov | 50:06 | + 11:43 |
10. | Svoboda Martin | BFM6701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 51:02 | + 12:39 |
11. | Hájek Martin | KYL6801 | C | SK SP Kylešovice | 60:18 | + 21:55 |
12. | Krhut Libor | HAV6302 | C | SKOB Baník Havířov | 62:16 | + 23:53 |
MS | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | SKOB Baník Havířov | 42:48 | + 4:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bačo Lubomír | SOP6201 | C | OOB TJ Slezan Opava | 37:03 | |
2. | Szturc Radek | TRC6800 | C | SKOB BETA Třinec | 40:54 | + 3:51 |
3. | Vašek Rudolf | SOP5702 | C | OOB TJ Slezan Opava | 41:27 | + 4:24 |
4. | Láznička Libor | TZL6701 | C | SKOB Zlín | 42:27 | + 5:24 |
5. | Bialožyt Miroslav | TRI5701 | C | TJ TŽ Třinec | 43:18 | + 6:15 |
6. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 45:23 | + 8:20 |
7. | Kantor Roman | TRI6501 | C | TJ TŽ Třinec | 46:04 | + 9:01 |
8. | Niedoba Jan | TRC6200 | C | SKOB BETA Třinec | 46:46 | + 9:43 |
9. | Bruk Slavomír | TRI6800 | C | TJ TŽ Třinec | 59:27 | + 22:24 |
10. | Lecián Oldřich | OOP6100 | C | TJ Opava | 65:38 | + 28:35 |
11. | Dvorský Ilja | SKM6103 | C | KOB Směr Kroměříž | 76:38 | + 39:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 31:46 | |
2. | Hirš Libor | VBM6000 | C | VSK Mendelu Brno | 35:51 | + 4:05 |
3. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 36:47 | + 5:01 |
4. | Rychlý Miloš | OOP5302 | C | TJ Opava | 38:30 | + 6:44 |
5. | Šebesta Vlastislav | TBM5807 | C | KOS TJ Tesla Brno | 38:35 | + 6:49 |
6. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 39:34 | + 7:48 |
7. | Koudelný Jiří | TTR5401 | C | OOB Třebíč | 39:45 | + 7:59 |
8. | Končák Jaroslav | HLV6321 | C | KČT - OB Holešov | 40:17 | + 8:31 |
9. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 40:31 | + 8:45 |
10. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | 41:49 | + 10:03 |
11. | Jeřábek Luboš | JPV6112 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 42:10 | + 10:24 |
12. | Robotka Libor | PBM5303 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 42:23 | + 10:37 |
13. | Slováček Rudolf | TZL5402 | C | SKOB Zlín | 43:04 | + 11:18 |
14. | Jirka Jiří | ZPV5501 | C | KOB ZPV Prostějov | 43:11 | + 11:25 |
15. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 44:47 | + 13:01 |
16. | Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | 53:46 | + 22:00 |
Plášek Martin | LCE6118 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Strachota Jaroslav | ASU5600 | C | Magnus Orienteering | 32:22 | |
2. | Háj Bohumil | TZL5601 | C | SKOB Zlín | 33:12 | + 0:50 |
3. | Gurka Jiří | TUV4601 | C | SOK TJ Turnov | 33:26 | + 1:04 |
4. | Moravec Stanislav | SOP5801 | C | OOB TJ Slezan Opava | 37:57 | + 5:35 |
5. | Jelínek Roman | ADA5506 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 69:11 | + 36:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kostka Evžen | AOP5701 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 37:44 | |
2. | Sukeník Mojmír | KRN5202 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 41:07 | + 3:23 |
3. | Pospíšil Karel | KAR5001 | C | SK Karlovice | 43:39 | + 5:55 |
4. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 47:16 | + 9:32 |
5. | Kuja Ivan | KAR5501 | C | SK Karlovice | 49:47 | + 12:03 |
6. | Malysa Ján | SOP5102 | C | OOB TJ Slezan Opava | 51:13 | + 13:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 40:35 | |
2. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 46:05 | + 5:30 |
3. | Pěček Vítězslav | SKM4903 | C | KOB Směr Kroměříž | 48:03 | + 7:28 |
4. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 49:08 | + 8:33 |
5. | Zeman Ludvík | BFM5301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 50:23 | + 9:48 |
6. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | C | TJ Opava | 50:50 | + 10:15 |
7. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 53:15 | + 12:40 |
8. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | C | BETA URSUS Orienteering | 57:27 | + 16:52 |
9. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | 58:03 | + 17:28 |
10. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Orienteering | 58:42 | + 18:07 |
11. | Wysocki Andrzej | POL | C | 59:41 | + 19:06 | |
12. | Pilc Oldřich | ZPV5100 | C | KOB ZPV Prostějov | 63:55 | + 23:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 40:19 | |
2. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 42:53 | + 2:34 |
3. | Láznička Alois | TZL3613 | C | SKOB Zlín | 47:24 | + 7:05 |
4. | Huňka Jiří | RAD4801 | C | TJ Sokol Radslavice | 49:28 | + 9:09 |
5. | Novotný Stanisl | OOP4800 | C | TJ Opava | 52:29 | + 12:10 |
6. | Sklenář Antonín | STE4801 | C | SK SKI-OB Šternberk | 54:09 | + 13:50 |
7. | Dokoupil Vladimír | VBM4806 | C | VSK Mendelu Brno | 56:23 | + 16:04 |
8. | Dospíšil Jaroslav | SBR4501 | C | SKOB Bruntál | 64:40 | + 24:21 |
Babák Jiří | ZLH4801 | C | OOB TJ Zlaté Hory | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomeček Lubomír | KAR4701 | C | SK Karlovice | 76:19 | |
2. | Stary Břetislav | BOV4402 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 80:43 | + 4:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 38:16 | |
2. | Beneš Karel | HAV4201 | C | SKOB Baník Havířov | 59:07 | + 20:51 |
3. | Sedlář Vladimír | AOP4201 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 65:04 | + 26:48 |
4. | Vyškovský Ivan | ZVS4301 | C | TJ Zbrojovka Vsetín | 70:28 | + 32:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fajgl Jaromír | RAD3801 | C | TJ Sokol Radslavice | 81:28 | |
Valla Stanislav | TZL3125 | C | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cienciala Filip | TRI0600 | C | TJ TŽ Třinec | 23:50 | |
2. | Danysová Martina | MOV | C | SKOB Ostrava | 27:48 | + 3:58 |
3. | Graubner Tadeáš | NER | C | Neregistrovaní | 28:35 | + 4:45 |
4. | Graubnerová Kamila | NER | C | Neregistrovaní | 29:31 | + 5:41 |
5. | Dorčák Tomáš | MOV0801 | C | SKOB Ostrava | 30:30 | + 6:40 |
6. | Bruková Petra | TRI0450 | C | TJ TŽ Třinec | 31:13 | + 7:23 |
7. | Austerová Andrea | NER | C | Neregistrovaní | 33:45 | + 9:55 |
8. | Haltofová Romana | TRI0451 | C | TJ TŽ Třinec | 35:12 | + 11:22 |
9. | Volkov Maksym | 38S0700 | C | 36:09 | + 12:19 | |
10. | Gallo Natálie | AOP | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 41:09 | + 17:19 |
11. | Stiborová Blanka | KAR7650 | C | SK Karlovice | 42:29 | + 18:39 |
12. | Slavík Ondřej | VRB0505 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 43:18 | + 19:28 |
13. | Juřeníková Ema | MOV0951 | C | SKOB Ostrava | 46:27 | + 22:37 |
14. | Juřeník Jakub | MOV0601 | C | SKOB Ostrava | 46:54 | + 23:04 |
15. | Walaská Klára | TRI0950 | C | TJ TŽ Třinec | 53:11 | + 29:21 |
16. | Mosler Vítek | NER | C | Neregistrovaní | 53:39 | + 29:49 |
17. | Keselý Dominik | MOV1002 | C | SKOB Ostrava | 55:19 | + 31:29 |
18. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 56:13 | + 32:23 |
19. | Novák Viktor | AOV0801 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 57:15 | + 33:25 |
20. | Zahradníková Kateřina | BFM0551 | C | SKOB Frýdek - Místek | 57:25 | + 33:35 |
21. | Rohlík Zbyněk | KVS0301 | C | SKOB Kobra Vsetín | 59:18 | + 35:28 |
22. | Kujová Vendula | KAR0550 | C | SK Karlovice | 59:19 | + 35:29 |
23. | Jelínková Nela | ADA | C | OOB TJ Spartak Adamov | 60:24 | + 36:34 |
24. | Bruk Tomáš | TRI0900 | C | TJ TŽ Třinec | 61:27 | + 37:37 |
25. | Kostka Arthur | MOV | C | SKOB Ostrava | 77:11 | + 53:21 |
26. | Berger Tomáš | MOV6901 | C | SKOB Ostrava | 79:18 | + 55:28 |
27. | Klose Kateřina | SFM1251 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 85:15 | + 61:25 |
28. | Klose Albert | SFM1001 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 85:29 | + 61:39 |
Bruk Lukáš | TRI0901 | C | TJ TŽ Třinec | DISK | ||
Holas Štěpán | AOP0900 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bruková Jana | TRI7150 | C | TJ TŽ Třinec | 21:35 | |
2. | Haltof Petr | TRI7400 | C | TJ TŽ Třinec | 29:03 | + 7:28 |
3. | Zatloukalová Eva | SSU7050 | C | SK Severka Šumperk | 31:29 | + 9:54 |
4. | Švarc František | NER | C | Neregistrovaní | 35:03 | + 13:28 |
5. | Rohlík Jan | KVS9801 | B | SKOB Kobra Vsetín | 36:15 | + 14:40 |
6. | Šperlík Josef | ODR5500 | C | SKOB Odry | 36:51 | + 15:16 |
7. | Vébrová Šárka | HAV7050 | C | SKOB Baník Havířov | 37:03 | + 15:28 |
8. | Hendrych Vlastimil | HOB | C | SKOB Horní Benešov | 37:05 | + 15:30 |
9. | Fujáková Katka | HAV8550 | C | SKOB Baník Havířov | 38:24 | + 16:49 |
10. | Slavík Martin | VRB9506 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 38:25 | + 16:50 |
11. | Smékalová Jana | UOL7899 | C | SK UP Olomouc | 39:21 | + 17:46 |
12. | Žaloudík Jiří | KRN5809 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 40:45 | + 19:10 |
13. | Nahodilová Dana | NER | C | Neregistrovaní | 41:27 | + 19:52 |
14. | Hanna Daniel | NER | C | Neregistrovaní | 51:26 | + 29:51 |
15. | Kresta Čestmír | NER | C | Neregistrovaní | 53:34 | + 31:59 |
16. | Labutík Milan | VRB9505 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 59:26 | + 37:51 |
17. | Jiříčková Bětka | KRN8383 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 66:59 | + 45:24 |
18. | Svobodová Mariana | BFM6751 | C | SKOB Frýdek - Místek | 75:17 | + 53:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mička Jiří | HNJ6501 | C | 28:58 | ||
2. | Jeřábek Petr | UOL6702 | C | SK UP Olomouc | 29:43 | + 0:45 |
3. | Jurek Radim | NER | C | Neregistrovaní | 30:26 | + 1:28 |
4. | Cienciala Petr | TRI7600 | C | TJ TŽ Třinec | 31:27 | + 2:29 |
5. | Slavíková Lenka | VRB7373 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 36:54 | + 7:56 |
6. | Erben Martin | SOP9001 | C | OOB TJ Slezan Opava | 42:05 | + 13:07 |
7. | Haltof Jindřich | TRI6201 | C | TJ TŽ Třinec | 46:00 | + 17:02 |
8. | Šamánek Petr | ZVS6901 | C | TJ Zbrojovka Vsetín | 46:50 | + 17:52 |
9. | Novotná Jitka | ZLH7050 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 49:46 | + 20:48 |
10. | Svěchota Marek | MOV9302 | C | SKOB Ostrava | 51:23 | + 22:25 |
11. | Filipek Daniel | TRI7200 | C | TJ TŽ Třinec | 51:42 | + 22:44 |
12. | Vlachová Marcela | NER | C | Neregistrovaní | 51:44 | + 22:46 |
13. | Jeřábková Jana | UOL6954 | C | SK UP Olomouc | 54:09 | + 25:11 |
14. | Gřešková Jana | NER | C | Neregistrovaní | 54:37 | + 25:39 |
15. | Kostka Petr | MOV | C | SKOB Ostrava | 62:38 | + 33:40 |
Ticháčková Monika | NER | C | Neregistrovaní | DISK |