Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
21.10.2017
Místo konání:
Turistická základna Podheraltice
Pořadatel:
TTR - OOB Třebíč
Mapa:
Kobylí hlava (1:15000, 1:10000), E 5m, stav červen2015
Ředitel závodu:
Klusáček Martin - R2
Hlavní rozhodčí:
Křížová Lenka - R3
Stavitel tratí:
Orálek Miroslav - R3
JURY:
Čechová Zuzana, Beneš Jan, Wurzel Břetislav
Protokol:
Závodu se zúčastnilo 283 běžců. Start závodu byl v 10:00, ukončení ve 13:00 předáním diplomů, medailí a cen. V průběhu závodu nebyl podán žádný protest. Lékaři nebylo hlášeno žádné závažné zranění. Závod proběhl bez problémů za polojasného počasí bez deště. Hlavní rozhodčí schvaluje výsledky ve všech kategoriích. Protest: žádný
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
2.20 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 20:12
2. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 27:18 + 7:06
3. Potužníková Adéla SJH0754 SJH Jindřichův Hradec 29:00 + 8:48
4. Dvořáčková Jana OSN0757 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:38 + 10:26
5. Zoulíková Vendula CHT0759 OOB SK Chrast 31:25 + 11:13
6. Pejchalová Zuzana SJI0850 OK Jihlava 34:16 + 14:04
7. Komárková Zbyňka SJH0751 SJH Jindřichův Hradec 39:19 + 19:07
8. Vítková Eva CHT1053 OOB SK Chrast 44:27 + 24:15
9. Boučková Eva CHT0751 OOB SK Chrast 49:43 + 29:31
10. Charouzová Eliška CHT0851 OOB SK Chrast 58:42 + 38:30
D10N
2.00 km, 125 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janíčková Jolana OSN0777 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 23:49
2. Chumová Adéla SLP0950 OOB Slavia Praha 28:41 + 4:52
3. Komínová Vendula RUZ0751 TJ Růžená 35:42 + 11:53
4. Novotná Nicol SJI0953 OK Jihlava 36:36 + 12:47
5. Kubešová Kristýna RUZ1050 TJ Růžená 41:25 + 17:36
6. Věžníková Natálie TTR0777 OOB Třebíč 46:20 + 22:31
7. Kroupa Hana TTR0853 OOB Třebíč 48:41 + 24:52
8. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 49:05 + 25:16
9. Dvořáčková Eva OSN1050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52:16 + 28:27
Věžníková Veronika TTR0999 OOB Třebíč DISK
D12
2.60 km, 90 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srbová Michaela SJI0551 OK Jihlava 21:21
2. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 26:45 + 5:24
3. Doleželová Anna PZR0651 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:40 + 6:19
4. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 29:49 + 8:28
5. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 30:58 + 9:37
6. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 33:12 + 11:51
7. Jindřichová Eliška SJI0553 OK Jihlava 34:23 + 13:02
8. Gregorová Julie RUZ0750 TJ Růžená 34:58 + 13:37
9. Slavíková Eva CHT0559 OOB SK Chrast 36:36 + 15:15
10. Kopencová Anna SJH0752 SJH Jindřichův Hradec 41:18 + 19:57
11. Pejchalová Veronika SJI0652 OK Jihlava 46:10 + 24:49
12. Drobná Kateřina CHT0560 OOB SK Chrast 47:47 + 26:26
13. Wacková Anna SJI0653 OK Jihlava 51:26 + 30:05
14. Pleskačová Aneta CTB0661 SK OB Chotěboř 54:13 + 32:52
D14
3.30 km, 135 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Jitka SJH0454 SJH Jindřichův Hradec 36:29
2. Kubáková Nela SJH0451 SJH Jindřichův Hradec 40:27 + 3:58
3. Pilná Klára OSN0452 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:59 + 13:30
4. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 54:12 + 17:43
5. Zbínová Aneta CTB0451 SK OB Chotěboř 72:13 + 35:44
D16
4.60 km, 170 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dočkalová Klára SJI0250 OK Jihlava 44:53
2. Slámová Taťána OSN0250 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:25 + 5:32
3. Starková Terezie CHT0251 OOB SK Chrast 60:21 + 15:28
4. Jelínková Adéla RUZ0251 TJ Růžená 72:42 + 27:49
5. Pittnerová Adéla RUZ0250 TJ Růžená 85:33 + 40:40
D18
5.60 km, 180 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 48:17
2. Kinštová Tereza SJH0251 SJH Jindřichův Hradec 56:05 + 7:48
3. Boháčová Anna CTB0051 SK OB Chotěboř 72:47 + 24:30
Vacková Anna CHT0051 OOB SK Chrast DISK
D21C
7.30 km, 250 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6542
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 60:27 7126
2. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 68:22 + 7:55 6346
3. Ondráčková Lucie CHT9254 OOB SK Chrast 70:19 + 9:52 6153
4. Polednová Hana RUZ8051 TJ Růžená 70:41 + 10:14 6117
5. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 74:17 + 13:50 5762
6. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 74:55 + 14:28 5700
7. Urbanová Johana PZR9251 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 77:47 + 17:20 5418
8. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 84:18 + 23:51 4775
9. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 87:08 + 26:41 4496
10. Parkanová Veronika SJH9751 SJH Jindřichův Hradec 109:11 + 48:44 2323
D21D
4.60 km, 175 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 877
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Suková Renata PZR7352 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 65:20 960
2. Kubešová Eva RUZ8151 TJ Růžená 69:52 + 4:32 905
3. Zoulíková Iveta CHT8052 OOB SK Chrast 81:23 + 16:03 765
4. Novotná Petra SJI8350 OK Jihlava 90:25 + 25:05 656
5. Kratochvílová Stanislava CHT8751 OOB SK Chrast 107:03 + 41:43 454
Janíčková Jitka OSN7356 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK 0
D35
6.30 km, 210 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 61:27
2. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 67:35 + 6:08
3. Turzo Iva OSN7750 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 71:01 + 9:34
4. Vítková Lenka SJI7852 OK Jihlava 73:42 + 12:15
5. Dvořáčková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 77:12 + 15:45
6. Kinštová Dominka SJH8051 SJH Jindřichův Hradec 79:47 + 18:20
7. Potužníková Eva SJH7652 SJH Jindřichův Hradec 92:47 + 31:20
8. Klusáčková Lenka CTB8051 SK OB Chotěboř 98:50 + 37:23
9. Kukačková Renata 5VX7950 Neregistrovaní-Kuk. 100:03 + 38:36
10. Blažková Markéta SJH7550 SJH Jindřichův Hradec 106:54 + 45:27
11. Brychtová Zuzana JHB8053 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 114:55 + 53:28
12. Jindřichová Lenka SJI7550 OK Jihlava 130:52 + 69:25
D45
4.20 km, 160 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wurzelová Dana CHT6654 OOB SK Chrast 41:24
2. Čechová Zuzana BZR6951 Bratrstvo Ždárských vrchů 41:39 + 0:15
3. Voborníková Eva CTB6851 SK OB Chotěboř 48:19 + 6:55
4. Tichá Jana SJH6451 SJH Jindřichův Hradec 52:39 + 11:15
5. Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:18 + 12:54
6. Šaterová Monika SJI6551 OK Jihlava 60:32 + 19:08
7. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 63:14 + 21:50
8. Rachůnková Markéta SJI7150 OK Jihlava 65:30 + 24:06
9. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 68:11 + 26:47
10. Hronová Iva RUZ6450 TJ Růžená 72:22 + 30:58
11. Pittnerová Lenka RUZ7150 TJ Růžená 79:11 + 37:47
12. Foltýnová Lenka SJI6751 OK Jihlava 81:10 + 39:46
D55
3.90 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 57:22
2. Jelínková Jana RUZ5552 TJ Růžená 60:21 + 2:59
D65
3.00 km, 105 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podhorská Věra CJI5252 Fajn Club Jihlava 90:38
H10
2.20 km, 80 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Denemarek Max TBM0800 KOS TJ Tesla Brno 21:16
2. Blažek Cyril SJH0701 SJH Jindřichův Hradec 21:27 + 0:11
3. Parkan Tomáš SJH0803 SJH Jindřichův Hradec 24:40 + 3:24
4. Hofhanzl Antonín RUZ0902 TJ Růžená 25:21 + 4:05
5. Šimon Eduard PZR0800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:50 + 6:34
6. Prášil Šimon TTR0901 OOB Třebíč 28:41 + 7:25
7. Knap Jakub PZR07 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:23 + 10:07
8. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 35:25 + 14:09
9. Vítek Vojtěch CHT0801 OOB SK Chrast 37:41 + 16:25
10. Frýba Matyáš SJI0700 OK Jihlava 89:53 + 68:37
H10N
2.00 km, 125 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Vít SJH0804 SJH Jindřichův Hradec 21:54
2. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 22:23 + 0:29
3. Jirků Ondřej SJI0904 OK Jihlava 22:31 + 0:37
4. Černý Petr SJI0905 OK Jihlava 24:02 + 2:08
5. Klusáček Mikuláš CTB0902 SK OB Chotěboř 24:54 + 3:00
6. Míchal Jakub SJH1001 SJH Jindřichův Hradec 30:57 + 9:03
7. Rozsypal Jakub SJI0805 OK Jihlava 34:40 + 12:46
8. Kopecký Votěch CHT0709 OOB SK Chrast 51:31 + 29:37
H12
3.10 km, 115 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nouza Michal SJH0505 SJH Jindřichův Hradec 26:44
2. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 26:58 + 0:14
3. Hendrych Vít SJI0601 OK Jihlava 27:00 + 0:16
4. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orienteering 28:21 + 1:37
5. Venhauer Vojtěch SJI0505 OK Jihlava 30:35 + 3:51
6. Pejchal Josef OSN0500 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:13 + 8:29
7. Potužník Viktor SJH0504 SJH Jindřichův Hradec 37:38 + 10:54
8. Mašek Jakub PZR0502 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:14 + 12:30
9. Jirků František SJI0600 OK Jihlava 41:18 + 14:34
10. Dvořáček Tomáš OSN0505 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:50 + 15:06
11. Kocourek Jiří CTB0602 SK OB Chotěboř 57:52 + 31:08
12. Černý Vojtěch SJI0603 OK Jihlava 60:54 + 34:10
13. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 69:07 + 42:23
14. Beneš Tomáš SJI0501 OK Jihlava 72:19 + 45:35
15. Rachůnek Stanislav SJI0602 OK Jihlava 80:27 + 53:43
Šíma Matěj CHT0509 OOB SK Chrast DISK
MS Pařízek Jan PZR0409 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:17 + 4:33
H14
4.90 km, 160 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gregor Jáchym RUZ0400 TJ Růžená 40:53
2. Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 41:04 + 0:11
3. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 44:05 + 3:12
4. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 47:08 + 6:15
5. Cícha Václav TTR0401 OOB Třebíč 51:30 + 10:37
6. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 58:54 + 18:01
7. Novotný Tomáš TTR0305 OOB Třebíč 62:45 + 21:52
8. Hybeš Michal CHT0401 OOB SK Chrast 63:25 + 22:32
9. Chrást Lukáš OSN0448 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 71:06 + 30:13
10. Splítek Petr PZR0401 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 102:55 + 62:02
H16
6.10 km, 185 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Kryštof RUZ0301 TJ Růžená 51:16
2. Pobuda Vojtěch SJH0302 SJH Jindřichův Hradec 53:42 + 2:26
3. Tkáč Juraj SJI0200 OK Jihlava 55:02 + 3:46
4. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 55:14 + 3:58
5. Poláček Tomáš PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 62:19 + 11:03
6. Záboj Petr SJI0101 OK Jihlava 65:21 + 14:05
7. Kopecký Jan PZR0202 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 77:47 + 26:31
8. Sitař Miroslav PZR0205 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 105:17 + 54:01
H18
8.10 km, 230 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veselý Vojtěch SJH0001 SJH Jindřichův Hradec 63:50
2. Nosek Jakub SJH0002 SJH Jindřichův Hradec 84:19 + 20:29
3. Hybeš David CHT9903 OOB SK Chrast 92:13 + 28:23
4. Čermák Martin NNN Neregistrovaní (NNN) 134:39 + 70:49
5. Čermák Marek NNN Neregistrovaní (NNN) 198:38 + 134:48
H21C
11.90 km, 340 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7011
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 75:48 7077
2. Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava 76:00 + 0:12 7059
3. Kopáček Jan CHT8510 OOB SK Chrast 77:47 + 1:59 6896
4. Krejsa Vladimír CHT9202 OOB SK Chrast 79:36 + 3:48 6729
5. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 79:38 + 3:50 6726
6. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 81:49 + 6:01 6526
7. Hovorka Jan LPU7907 OK Lokomotiva Pardubice 82:30 + 6:42 6463
8. Šenkýř Matěj SJI9902 OK Jihlava 82:33 + 6:45 6459
9. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 83:34 + 7:46 6366
10. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 84:17 + 8:29 6300
11. Jirků Roman SJI8309 OK Jihlava 87:35 + 11:47 5998
12. Vítek Pavel CHT7501 OOB SK Chrast 97:08 + 21:20 5123
13. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 100:13 + 24:25 4840
14. Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec 105:34 + 29:46 4350
15. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 106:30 + 30:42 4265
16. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 107:02 + 31:14 4216
17. Slabý Jan ZHR7900 TJ Zhoř 110:41 + 34:53 3882
18. Chaloupka Martin CHT7301 OOB SK Chrast 111:16 + 35:28 3828
19. Kysilko Zdeněk CHT8601 OOB SK Chrast 115:10 + 39:22 3471
19. Blažek Zdeněk SJH7601 SJH Jindřichův Hradec 115:10 + 39:22
21. Foltýn Tomáš SJI9801 OK Jihlava 130:29 + 54:41 2068
Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava DISK 0
H21D
7.60 km, 235 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2350
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 61:34 2652
2. Žanda Jan CTB9901 SK OB Chotěboř 65:03 + 3:29 2536
3. Denemarek Ivo BBM7901 BETA URSUS Orienteering 85:20 + 23:46 1861
4. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 88:01 + 26:27 1772
5. Musil Marek CHT8801 OOB SK Chrast 93:27 + 31:53 1591
6. Kubák Martin ml. SJH9902 SJH Jindřichův Hradec 103:35 + 42:01 1254
7. Coufal Petr 3MC8000 FBŠ Jihlava 106:40 + 45:06
8. Ženka Ondřej 6YC8201 Neregistrovaní 108:17 + 46:43
9. Skryja Ondřej PZR9502 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 112:13 + 50:39 967
Žanda Jan CTB6701 SK OB Chotěboř DISK 0
Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec DISK 0
H35
8.30 km, 240 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 57:19
2. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 58:09 + 0:50
3. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 59:10 + 1:51
4. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 63:22 + 6:03
5. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 65:11 + 7:52
6. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 65:25 + 8:06
7. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 67:19 + 10:00
8. Adam Aleš TRT8100 KOS Třešť 85:03 + 27:44
9. Kinšt David SJH7901 SJH Jindřichův Hradec 87:22 + 30:03
10. Potužník Martin SJH7705 SJH Jindřichův Hradec 88:41 + 31:22
11. Veselý Oldřich SJH7101 SJH Jindřichův Hradec 97:46 + 40:27
12. Heimlich Pavel 5FZ7700 Neregistrovaní - Heimlichovi 98:56 + 41:37
13. Míchal Jiří SJH7802 SJH Jindřichův Hradec 100:45 + 43:26
14. Klusáček Luděk CTB7803 SK OB Chotěboř 106:16 + 48:57
15. Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 124:07 + 66:48
16. Běloušek Pavel CTB7101 SK OB Chotěboř 136:29 + 79:10
H45
6.90 km, 190 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dundáček Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 54:30
2. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 54:45 + 0:15
3. Tichý Martin SJH6401 SJH Jindřichův Hradec 54:49 + 0:19
4. Nouza Petr SJH6501 SJH Jindřichův Hradec 54:52 + 0:22
5. Parkan Jiří SJH6801 SJH Jindřichův Hradec 54:55 + 0:25
6. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 57:13 + 2:43
7. Trojan Jiří SJH6601 SJH Jindřichův Hradec 61:18 + 6:48
8. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 62:16 + 7:46
9. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 65:34 + 11:04
10. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 66:17 + 11:47
11. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 69:11 + 14:41
12. Kubičko Petr SJH6901 SJH Jindřichův Hradec 69:52 + 15:22
13. Komín Petr RUZ7200 TJ Růžená 70:19 + 15:49
14. Suk Marek PZR6701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 71:21 + 16:51
15. Vacek František CHT7001 OOB SK Chrast 72:02 + 17:32
16. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 73:17 + 18:47
17. Špaček Robert NNN6808 Neregistrovaní (NNN) 79:35 + 25:05
Klaška Jan NNN Neregistrovaní (NNN) DISK
Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
MS Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 57:10 + 2:40
H55
5.10 km, 175 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:43
2. Nosek Vladimír SJH5901 SJH Jindřichův Hradec 55:16 + 9:33
3. Matras Jaroslav CHT5301 OOB SK Chrast 55:25 + 9:42
4. Kafka Václav SJI6001 OK Jihlava 56:41 + 10:58
5. Romanovský Alois SJH6101 SJH Jindřichův Hradec 57:28 + 11:45
6. Kubálek Zdeněk RUZ5306 TJ Růžená 58:19 + 12:36
7. Vítek Josef CHT4802 OOB SK Chrast 58:38 + 12:55
8. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 60:46 + 15:03
9. Černík Zdeněk OSN6025 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 63:23 + 17:40
10. Zlesák Milan CHT5101 OOB SK Chrast 67:52 + 22:09
11. Paulíček Jiří SJI4911 OK Jihlava 75:51 + 30:08
12. Kodys Václav RUZ5105 TJ Růžená 81:36 + 35:53
13. Šenkýř Vladimír SJI6000 OK Jihlava 83:27 + 37:44
14. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 90:28 + 44:45
H65
4.10 km, 155 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 50:00
2. Blecha Ladislav TRT5100 KOS Třešť 52:27 + 2:27
3. Vodrážka Oldřich CHT4701 OOB SK Chrast 53:18 + 3:18
4. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 58:14 + 8:14
5. Starka František CHT4801 OOB SK Chrast 69:55 + 19:55
HDR
2.00 km, 125 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažek Vojtěch SJH1003 SJH Jindřichův Hradec 23:09
2. Mazzarese David TRT1100 KOS Třešť 23:31 + 0:22
3. Kukačková Johanka FSP1559 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:36 + 0:27
4. Černý Ondřej NNN Neregistrovaní (NNN) 23:58 + 0:49
5. Pilná Anna OSN1151 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 24:11 + 1:02
6. Jelínek Michael RUZ TJ Růžená 26:41 + 3:32
7. Polednová Helena RUZ1250 TJ Růžená 29:49 + 6:40
8. Fraj David RUZ0900 TJ Růžená 31:59 + 8:50
9. Šmídová Linda NNN0951 Neregistrovaní (NNN) 32:33 + 9:24
10. Hofhanzlová Hana RUZ TJ Růžená 34:27 + 11:18
11. Běloušek Matěj CTB1202 SK OB Chotěboř 35:43 + 12:34
12. Komárková Radka SJH1151 SJH Jindřichův Hradec 36:08 + 12:59
13. Szablaturová Nela SJI0952 OK Jihlava 36:24 + 13:15
14. Sobotková Karolína TTR1152 OOB Třebíč 37:13 + 14:04
15. Klusáčková Dorota CTB1152 SK OB Chotěboř 39:19 + 16:10
16. Kubešová Klára RUZ1251 TJ Růžená 40:39 + 17:30
17. Jelínková Anna SJH1252 SJH Jindřichův Hradec 41:16 + 18:07
18. Polednová Dominika RUZ1350 TJ Růžená 41:38 + 18:29
19. Kubáková Laura SJH1550 SJH Jindřichův Hradec 41:55 + 18:46
20. Jelínek Šimon RUZ1300 TJ Růžená 42:09 + 19:00
21. Věžník Roman TTR1111 OOB Třebíč 46:29 + 23:20
22. Heimlichová Alena 5FZ0950 Neregistrovaní - Heimlichovi 47:02 + 23:53
23. Kroupa Vít TTR1001 OOB Třebíč 77:12 + 54:03
24. Kroupa Otto TTR1212 OOB Třebíč 81:37 + 58:28
Nevrklová Adéla RUZ1252 TJ Růžená DISK
P
3.00 km, 95 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivan Václav TTR76XX OOB Třebíč 34:21
2. Nevrkla Tomáš RUZ7600 TJ Růžená 38:16 + 3:55
3. Venhauer Jaroslav NNN Neregistrovaní (NNN) 39:54 + 5:33
4. Wurzelová Pavlína OSN9273 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:36 + 8:15
5. Kukačka Jan NNN Neregistrovaní (NNN) 42:44 + 8:23
6. Szablaturová Kamila SJI OK Jihlava 43:00 + 8:39
7. Žandová Hana CTB7052 SK OB Chotěboř 47:45 + 13:24
8. Černý Petr NNN Neregistrovaní (NNN) 50:10 + 15:49
9. Drobná Markéta CHT OOB SK Chrast 52:33 + 18:12
10. Šmíd Jiří NNN0601 Neregistrovaní (NNN) 53:46 + 19:25
11. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 53:49 + 19:28
12. Pavlík Lukáš RUZ TJ Růžená 54:12 + 19:51
13. Pejchalová Petra SJI7950 OK Jihlava 54:44 + 20:23
14. Fraj Oldřich RUZ7502 TJ Růžená 54:49 + 20:28
15. Wacková Hana NNN Neregistrovaní (NNN) 55:31 + 21:10
16. Wurzelová Hana OSN8972 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 63:23 + 29:02
17. Frajová Kamila RUZ7950 TJ Růžená 67:03 + 32:42
18. Chovanec Jan NNNxxxx Neregistrovaní (NNN) 67:27 + 33:06
19. Matoušková Zuzana NNN Neregistrovaní (NNN) 67:30 + 33:09
20. Oulická Hana TRT5350 KOS Třešť 84:37 + 50:16
Obolecký Miroslav CHT OOB SK Chrast DISK